چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۱:۱۴Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوشت منجمد»

وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۶    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت حمیدیه از نحوه توزیع مرغ و گوشت منجمد در این شهرستان نظارت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار مازندران بر تسریع در احداث آزاد راه چالوس به رامسر جهت رفع گره های ترافیکی غرب مازندران تاکید کرد و گفت: در جهت تنطیم بازار، در آستانه نوروز و برای نخستین بار با استفاده از خودروهای مجهز به یخچال، اقلام مورد نیاز همچون مرغ و گوشت منجمد در اختیارمردم روستاها قرار گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: ویژه ایام ماه مبارک رمضان، توزیع 350 تن گوشت منجمد گوساله در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرشرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه: از ابتدای نوروز تاکنون 123 تن گوشت مرغ منجمد و گوشت منجمد قرمز در استان کرمانشاه توزیع شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیته تنظیم بازار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: 193 تُن انواع کالاهای اساسی از جمله 62 تُن گوشت منجمد مرغ، 51 تُن میوه و صیفی جات، 50 تُن شکر، 20 تُن برنج و 10 تُن گوشت یخی از (25 اسفند 1401 تا روز چهارم فروردین 1402) در سطح این شهرستان مرزی توزیع شده است. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
محمد علی کاظمی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه تأمین کالاهای اساسی برای ماه مبارک رمضان از قبل عید نوروز در ستاد تنظیم بازار استان پیش بینی شده بود، اظهار داشت: برخی اقلام از جمله برنج، شکر ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان کرمان با اشاره به توزیع گوشت منجمد در استان، گفت: 140 تن گوشت گوسفند داخلی منجمد طی دو هفته اخیر در استان کرمان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس اتاق اصناف استان قم گفت: مرغ منجمد با قیمت تنظیم بازار حدود 40 هزار تومان، مرغ گرم با قیمت حدود 60 تا 65 هزار تومان، گوشت منجمد و گرم گوساله نیز با قیمت تنظیم بازار در ایام نوروز تا پایان ماه مبارک رمضان عرضه می شود.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شمال نیوز: مدیر جهاد کشاورزی ساری از توزیع 546 تن مرغ و گوشت منجمد تنظیم بازاری در شهرستان ساری در اسفندماه امسال خبر داد.
سلام نو / ایانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام از کاهش قیمت گوشت گوسفندی و عرضه گسترده گوشت در بازار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از توزیع 750 تن گوشت و مرغ منجمد در این استان خبر داد و گفت: 500 کیلو گوشت منجمد و 250 کیلو مرغ منجمد در بازار گیلان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی البرز گفت: در اجرای مصوبات تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی بیش از یک هزار تن مرغ و گوشت قرمز منجمد طی اسفند ماه در این استان توزیع شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت(صمت) ایلام گفت: ارزش پرونده های تخلف صنفی در این استان از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه بالغ بر 109 میلیارد تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۸    
مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی کردستان از افزایش ظرفیت سردخانه های استان خبر داد و گفت: روزانه 20 تن مرغ و پنج تن گوشت قرمز منجمد در استان توزیع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از توزیع 214 تن گوشت قرمز منجمد و 594 تن گوشت مرغ منجمد در ماه پایانی امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر تعاون روستایی گیلان، از توزیع کالاهای اساسی همچون مرغ و گوشت منجمد در نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا خبر داد و بیان کرد: هر کیلو مرغ منجمد 45 هزار تومان و هر کیلو گوشت ایرانی بین 150 تا 158 هزار تومان به فروش می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۵    
60تن برنج و گوشت منجمد گوساله به قیمت تنظیم بازاری در شهرستان بهبهان توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی از توزیع 200 تن میوه شب عید و 169 تن گوشت منجمد گوسفندی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۶    
مدیر جهادکشاورزی گنبدکاووس از توزیع 26 تن گوشت منجمد در نمایشگاه کالای اساسی در این خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آبیک از کشف و ضبط 1300 کیلو گوشت منجمد تنظیم بازار که به قیمت آزاد و خارج از شبکه عرضه می شد، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
روزانه 10 تن گوشت گوساله با قیمت مصوب در استان توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۲۶    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان رزن گفت: مرغ و گوشت منجمد با قیمت مصوب در شهرستان رزن توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۱    
دبیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: در آستانه فرا رسیدن سال جدید هزار و 200 بسته گوشت قرمز منجمد بین نیازمندان در شهر همدان توزیع شد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به تصویب نرخ میوه شب عید و مرغ و گوشت در استان، نظارت و پایش را بر بازار لازم دانست. سید محمد جعفری اظهار کرد: قرارگاه امنیت غذایی در سازمان جهاد کشاورزی قیمت سیب، پرتقال، مرغ و گوشت منجمد را تصویب کرد و [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک از کشف محموله هزار و 300 کیلوگرمی قاچاق گوشت قرمز منجمد در یک واحد صنفی این شهرستان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
میوه شب عید و اقلام اساسی رمضان در شهرستان میناب تامین شده است. به گزارش صبح ساحل، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میناب گفت: 20 تن سیب و 20 تن پرتقال برای شب عید فراهم شده که بین میوه فروشی های شهرستان توزیع می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مرادمند؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: در ارتباط با میوه شب عید اقدام به خرید 700 تن پرتقال تامسون شمال و 400 تن سیب درختی سمیرم کردیم که امروز در 145 مرکز در استان توزیع شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۲    
مدیر تعاون روستایی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 41 هزار و 200 تن گوشت منجمد توسط تعاون روستایی این استان توزیع شد. از این میزان، 10 هزار و 700 تن گوشت قرمز منجمد و 30 هزار و 500 تن مرغ منجمد نیز با قیمت تنظیم بازار توسط تعاون روستایی استان مرکزی توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون جهاد کشاورزی گیلان، با بیان اینکه در چندین مرحله اقدام به توزیع گوشت و مرغ منجمد کردیم، گفت: هر کیلو مرغ منجد 45 هزار تومان و هر کیلو گوشت منجمد 150 هزار تومان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۰    
معاون توسعه بازرگانی جهادکشاورزی گلستان گفت: امسال در نمایشگاه های ایجاد شده در پنج شهرستان استان گلستان اقلام کالاهای اساسی به ویژه مرغ و گوشت منجمد توزیع می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس جهاد کشاورزی شهرستان مشهد گفت: عرضه گوشت گوساله منجمد تنظیم بازار در مشهد از فردا (روز سه شنبه) در مکانهای اعلامی آغاز می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از توزیع گوشت قرمز منجمد در 55 نقطه کلانشهر اهواز به منظور کنترل قیمت و تنظیم بازار خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
همدان - سرپرست فرمانداری همدان گفت: روزانه 30 تن مرغ منجمد در 30 نقطه و پنج تن گوشت منجمد در پنج نقطه از شهر همدان با نرخ مصوب دولتی توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرگانی جهاد کشاورزی استان: از 10 دی ماه تاکنون برای جبران کمبود گوشت در بازار، هزار و 571 تن گوشت قرمز منجمد در استان اصفهان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رییس اتاق اصناف کرج گفت: گوشت منجمد به قیمت 150 هزار تومان و مرغ منجمد هم با قیمت 43500 و برنج هم به قیمت هر کیلو 35 هزار تومان در حال عرضه است و کمبودی در این خصوص احساس نمی شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
توزیع گوشت منجمد داخلی و گوشت بی کیفیت وارداتی، راهکار دولت برای جلوگیری از افزایش قیمت این محصول پروتئینی در بازار است، اما متأسفانه علاوه بر اینکه باعث ارزانی گوشت نشد بلکه قیمت ها را در بازار مصرف به بیش از 30 درصد نسبت به دی ماه سال جاری افزایش داد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: 1115 تن گوشت منجمد مرغ و قرمز برای نوروز و ماه رمضان در استان ذخیره سازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: از ابتدای دی ماه تاکنون، 267 تن گوشت قرمز و سفید منجمد در بازار این استان توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: 1115 تن گوشت منجمد مرغ و قرمز برای نوروز و ماه رمضان در استان ذخیره سازی شد.
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
کمبود گوشت قرمز سبب شد تا وزارت جهاد کشاورزی برای تنظیم بازار به ویژه با نزدیک شدن ایام نوروز و ماه رمضان مبادرت به واردات گوشت کند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
وضعیت بازار گوشت قرمز کشور حاکی از آن است که گرانفروشی در این بازار همچنان وجو دارد اما دولت در حال توزیع گوشت گرم و وارداتی در فروشگاه های زنجیره ای است.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 6 تن گوشت منجمد گوسفندی و گوساله با قیمت مصوب تنظیم بازار بین اقشار مختلف مردم شهرستان ری توزیع شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به نزدیک شدن ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای عمومی برای خرید کالا، طرح ویژه بازرسی و نظارت از پانزدهم اسفند آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و به گفته مسئولان مرغ و گوشت منجمد به اندازه کافی در انبارهای مازندران موجود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تربت حیدریه - مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: در مدت برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (فروش بهاره) مقرر شده است که 95 تن گوشت منجمد سفید و قرمز با قیمت مصوب تنظیم بازار عرضه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه اجازه نمی دهیم خللی در بازار نوروزی و ماه رمضان ایجاد شود، گفت: مرغ و گوشت منجمد به اندازه کافی در انبارهای استان موجود است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی: گوشت منجمد به منظور تعدیل قیمت این کالا و استفاده خانوارها توزیع می شود و فروش آن به واحدهای صنفی تهیه غذا ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد گفت: نرخ تنظیم بازار گوشت منجمد با قیمت مصوب گوساله 155 هزار تومان و مرغ منجمد 43 هزار و 500 تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی گلستان از توزیع 363 تن گوشت منجمد قرمز و 293 تن مرغ منجمد در شهر های استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار طبس علت ایجاد صف در محل های توزیع گوشت منجمد گوساله را محدود بودن تعداد فروشندگان نسبت به تقاضای مردم دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سهمیه گوشت منجمد در شهرستان های استان سمنان در حال توزیع است .