چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۳:۲۱Oct 2020 21

جدیدترین‌های «توزیع گوشت»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۸    
حجت الاسلام سبزه کار به اجرای طرح مشترک توزیع گوشت قربانی در بین نیازمندان توسط کانون و مؤسسه خیریه حضرت خدیجه(س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا اشاره کرد و گفت: بیش از 5 هزار کیلوگرم گوشت نذری در بین نیازمندان استان توزیع شد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه این سازمان برای کمک به ساماندهی بازار مرغ، با تمام توان وارد میدان شده است، گفت: به این منظور، با هماهنگی ستاد تنظیم بازار و همکاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان از تشدید نظارت بر شبکه توزیع گوشت مرغ خبر داد و گفت: امیدواریم با تأمین و عرضه مرغ گرم بحث کاهش قیمت را طی روزهای آتی داشته باشیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۴    
به همت پایگاه عاشورا حوزه بسیج مساجد و محلات خاتم الانبیا (ص) سپاه ناحیه شاهرود در راستای رزمایش مواسات، یک گوسفند قربانی و گوشت آن به همراه مواد ضدعفونی کننده توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گروه خیریه سید الشهدا باغملک از توزیع گوشت قرمز، مرغ و غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت رحلت پیامبر اسلام (ص)،شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) گوشت قربانی توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در اهردربین نیازمندان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۵    
حیدرپور به اجرای طرح مشترک توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان توسط کانون و موسسه خیریه حضرت خدیجه (س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا اشاره کرد و گفت: 20 بسته گوشت متبرک قربانی به همت اعضای کانون بین خانواده های نیازمند این روستا توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۹    
درخشان گفت: طرح توزیع گوشت متبرک قربانی دهه آخر صفر به همت خیرین برنامه تلویزیونی سمت خدا و با محوریت کانون فرهنگی هنری شهید مدرس مسجد جامع شهر هوره اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۱    
این روز ها نبود نظارت در کشتار دم ها واستفاده از روش های سنتی برای توزیع گوشت سلامت مردم را تهدید می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷    
بهارلویی گفت: طرح نذر قربانی و توزیع گوشت بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا توسط کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) روستای یانچشمه اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی هنری ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: این کانون ها با مشارکت برنامه سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه(س)، پویشی را برای تهیه و توزیع گوشت میان نیازمندان اجرایی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رزمایش بچه های مسجد با هدف توزیع گوشت نذری به نیازمندان مازندارنی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسوول امور مشارکت های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان از توزیع گوشت و غذای گرم بین بیماران سخت درمان نیازمند در اربعین حسینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسوول امور مشارکت های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان توزیع گوشت و غذای گرم بین بیماران سخت درمان نیازمند در اربعین حسینی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۲    
صالحی از توزیع گوشت قربانی در بین ولی نعمتان منطقه کوی صالح آباد و سطح شهر اراک در شب اربعین حسینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۰۱    
در آستانه اربعین حسینی گوشت قربانی به ارزش یک صد میلیون تومان بین نیازمندان بیله سوار توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه اربعین حسینی دهها دام سبک و سنگین در شهرستان بیله سوار ذبح و گوشت آن در بین نیازمندان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۰    
تصاویری از توزیع گوشت تبرک توسط خادمان حسینیه اعظم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روستا های اطراف شهر زنجان را مشاهده می کنید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۸    
فرمانده پایگاه عنوان کرد : به مناسبت هفته دفاع مقدس وبا یاد شهداء 8 سال جنگ تحمیلی و به منظور رفع محرومیت زدایی در منطقه ملاشیه وحوزه استحفاظی پایگاه توسط معاونت بسیج سازندگی پایگاه حضرت علی اکبر (ع) توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
5 هزار و 600 تن گوشت مرغ با نرخ مصوب از ابتدای امسال تاکنون در گیلان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کانون فرهنگی هنری شهدای دستمالچی تبریز، ششمین مرحله رزمایش همدلی را با ذبح قربانی دو رأس گوسفند و توزیع 60 کیلوگرم گوشت نذری میان 80 خانواده محروم منطقه اجرا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مشهد گفت: طی روزهای گذشته گوشتی که تاریخ مصرف و انقضای آن در روزهای پایانی بوده است در حاشیه این شهر توزیع و فروخته شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۱    
شیراز- بستانیان، معاون سلامت اداره کل دامپزشکی شیراز با بیان اینکه نظارت کاملی بر روند کشتار و توزیع گوشت در استان صورت می گیرد، گفت: وجود هر گونه بیماری خطرناک دامی در استان فارس را تکذیب می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱    
زاهدان - زنگنه، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در صورتی که زنجیره تولید و توزیع گوشت در این استان تکمیل شود زمینه برای اشتغال 7 هزار نفر فراهم می شود.
ماندانا زنگنه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع پیش روی تولید که در سالن جلسات این معاونت برگزار شد، افزود: گوشت یکی از ظرفیت های استان است و سیستان و بلوچستان این ظرفیت را دارد که بتواند نیاز کشور را تامین کند از طرفی با فعال شدن این صنعت در استان برای بیش از هفت هزار نفر به طور مستقیم و غیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان اردبیل گفت: در راستای تنظیم بازار، توزیع گوشت قرمز و مرغ با نرخ مصوب در فروشگاه های زنجیره ای و منتخب استان اردبیل ادامه دارد.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۲    
رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه از توزیع گوشت قرمز منجمد در شهر پاوه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام نیستانی به اجرای طرح مشترک توزیع گوشت قربانی در بین نیازمندان توسط کانون و موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا اشاره کرد و گفت: بیش از 3 هزار کیلوگرم گوشت نذری در شهرستان های اصفهان، شهرضا، دهاقان و نجف آباد توزیع شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۵    
ملکی؛ رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی گفت: قیمت گوشت گوسفندی نسبت به ماه های گذشته اندکی ارزانتر شده است ولی همچنان خریداری ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فسا در استان فارس از دستگیری فردی به اتهام توزیع گوشت غیربهداشتی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۳    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: کارگروه نظارت بر نحوه توزیع گوشت و مرغ در استان ایجاد می شود تا بر قیمت تمام شده گوشت و مرغ و سهمیه ستاد تنظیم بازار از گوشت و مرغ واحدهای تولیدی نظارت کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: دولت با توزیع گوشت مرغ در بازار به صورت موقت می تواند بازار را کنترل کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان، لیلا حصاری مسئول مجتمع خدمات بهزیستی درجزین گزارشی از فعالیت ها و اقدامات این مجتمع در شش ماه ابتدای سال 99 ارائه کرد . ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۴    
سلیمان نسب از توزیع 100 عدد مرغ بین نیازمندان در راستای رزمایش مواسات و همدلی در دهه دوم ماه محرم خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۸    
گوشت گرم گوساله بین محرومین حاشیه شهر در محله های شیرآباد، حاجی آباد، دایی آباد و قاسم آباد شهرستان زاهدان توزیع شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۶:۲۱    
هیات محبان اهل بیت (ع) دانشگاه رازی در قالب کمک مومنانه اقدام به توزیع گوشت گرم قربانی همراه با بسته بهداشتی شامل ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین نیازمندان کرد.
برترین ها / اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: گوشت قرمز با قیمت 72 هزار و 500 تومان توسط شرکت پشتیبانی امور دام خریداری شده و توزیع خواهد شد. محمد رضا کلامی دبیر ستاد تنظیم بازار در جلسه ستاد تنطیم بازار اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان - رئیس هیات امنای امامزاده محمد و علی نهاوند از ذبح هشت گوسفند برای توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در شب عاشورای حسینی، به همت مردم عزادار روستای بلقان آباد خوشاب، 40 راس دام نذری ذبح و گوشت آن میان نیازمندان این روستا توزیع شد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خیر و جانباز جنگ تحمیلی به مناسبت فرارسیدن تاسوعای حسینی یک راس گاو نر به ارزش 30 میلیون تومان به انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی پارس آباد اهدا کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی گفت: مهمترین مسئله ما تولید است و تلاش داریم زیر ساخت های لازم و نهاده های لازم و دانش با ضریب خود اتکایی بالا برای همه فعالیت ها تامین شود
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: برای توزیع گوشت با قیمت مناسب برنامه ای داریم.بخشی از آن را می خواهیم در تهران عملیاتی کنیم و آن بحث عرضه مستقیم است که با راه اندازی باراندازهایی خود دامداران عرضه مستقیم را انجام دهند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۶    
منصوری گندمانی گفت: همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) طرح نذر قربانی و توزیع گوشت بین فقرا و نیازمندان توسط کانون فرهنگی هنری ضیافت بروجن اجرا شد.
ورس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۳:۳۶    
رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شفت از توزیع گوشت قرمز و سفید منجمد در ایام محرم در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۶    
میر کاظمی از توزیع 50 عدد مرغ بین نیازمندان در راستای رزمایش همدلی و کمک مومنانه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان امداد حلقه اسلامی آمریکای شمالی تصمیم به توزیع بیش از 50 هزار پوند غذا برای رفع نیاز بیش از 20 هزار نفر در شیکاگو گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از توزیع 625 کیلو گرم گوشت مرغ در ادامه رزمایش همدلی و کمک مومنانه، بین اعضای نیازمند عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۰    
حجت الاسلام اباذر بیگی گفت: یک هزار و 100 بسته گوشت قربانی توسط کمیته امداد امام خمینی و کانون های فرهنگی هنری مساجد در بین ایتام و نیازمندان استان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۰    
جابری گفت: هفته جاری یک عدد گوسفند از سوی خیران به همت کانون فرهنگی عاشقان مهدی ملایر تهیه و بعد از ذبح بین خانواده های نیازمند توزیع شد.