دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۲۱:۲۹Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توزیع گوشت»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۲۳    
توزیع گوشت نذری بین نیازمندان و مناطق کم برخوردار در شهرستان آبادان توسط جهادگران گردان مقداد شهرستان آبادان لشکر عملیاتی 7 ولی عصر (عج) خوزستان صورت گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
حفاظت محیط زیست با نیروهای جهادی و بسیجی، شناسایی نقاط بحرانی حریق در عرصه های منابع طبیعی، سرنوشت گوشت های شکار ضبط شده از شکارچیان، تولد نخستین گورخر ایرانی در پارک ملی کویر، انهدام باند شکار و توزیع گوشت خوک و رتبه دوم فارس در خطر "فرونشست زمین" را در بسته محیط زیستی ایمنا می خوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کمک های مومنانه جهادگران هندیجان شامل گوشت قرمز و غذای گرم در مناطق محروم این شهرستان توزیع شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران به سال چهارم رسید. ما در این بخش تلاش می کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را به صورت گذرا و در میان اخبار و گزارش های منتشرشده در مطبوعات مرور کنیم. :
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران از متلاشی شدن باند شکار و توزیع گوشت خوک در آمل خبر داد و گفت: در منطقه بایجان یک دستگاه وانت پیکان که حامل حدود 500 کیلوگرم گوشت خوک بوده را توقیف، راننده متخلف بازداشت و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آمل از توقیف محموله بیش از 500 کیلوگرمی گوشت خوک توسط اعضای یک باند سابقه دار که قصد انتقال آن به پایتخت کشور را داشتند، خبر داد.
فودنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۶    
علی اصغر ملکی گفت: اکنون قاچاق دام به عراق و امارات در حال انجام است به طوریکه عرضه دام از غرب به تهران به سبب نگهداری دام از سوی دامداران برای افزایش وزن یا فروش به دلار به تجار عراق و امارات انجام نمی شود.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
علی اصغر ملکی گفت: اکنون قاچاق دام به عراق و امارات در حال انجام است به طوریکه عرضه دام از غرب به تهران به سبب نگهداری دام از سوی دامداران برای افزایش وزن یا فروش به دلار به تجار عراق و امارات انجام نمی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکانون خدمت رضوی در آذربایجان شرقی گفت: از سال گذشته تاکنون بیش از 225 هزار بسته معیشتی با ارزش ریالی یک میلیون تومان هر بسته توزیع شده همچنین توزیع گوشت قربانی، اعزام زائر اولی به مشهد مقدس، تهیه 163 فقره جهیزیه، ویزیت رایگان، 8 هزار عمل جراحی و 600 خدمت با نیت امام رضایی انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۵۳    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان سمنان گفت: امروز (چهارشنبه) 53 تن گوشت گرم مرغ در استان توزیع شد که بیشتر از نیاز روزانه شهروندان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه مرغداران خراسان شمالی گفت: در حال حاضر میزان توزیع گوشت مرغ در بازار این استان نصف شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی مشهد در راستای پیگیری مصوبات تنظیم بازار در حوزه تولید و توزیع گوشت مرغ، از واحد جوجه کشی مجتمع مرغ مادر فریمان بعنوان واحد تولیدی جوجه یکروزه گوشتی و نحوه فعالیت این واحد بازدید بعمل آورد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
همایون دارابی، رییس پیشین اتحادیه مرغداران گوشتی نظام تولید و توزیع گوشت مرغ پیچیدگی های خاص خود را دارد. تنها راه حل مشکلات این ایجاد تدوین زنجیره های تولید است. گوشت مرغ باید در حلقه هایی جدا تولید شود. این زنجیره ها در عین اینکه به هم متصل هستند از هم تاثیر نمی پذیرند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: به اندازه کافی گوشت مرغ در استان وجود دارد اما در شبکه توزیع با مشکل روبرو هستیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: تامین و توزیع گوشت مرغ گرم در این شهرستان با کشتار مرغ در کشتارگاهها، طی یک هفته آینده ساماندهی خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۱    
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل العباس (ع) روستا مومن آباد از تهیه، ذبح و توزیع گوشت گوسفندی به همت گروه جهادی شهید کاظم عاملو در روستا خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
با همکاری کانون های مساجد فارس از سوی مؤسسه حضرت خدیجه (س) در قم بیش از یک هزار و 200 بسته گوشت نذری قربانی بین نیازمندان استان توزیع می شود.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
چرخه تولید با بحران نهاده مواجه است،چرخه خرید دام از دامدار، منطق جاصی ندارد و بیشتر به سلیقه مدیریت وابسته است. توزیع هم که همه از وضعش آگاه هستند. این بی نظمی بستر بهشت گونه برای فساد برخی مدیران دولتی و شرکت ها را فراهم کرده است. مسلما سازمان بازرسی باید خبر داشته باشد ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۲    
سید ابوالفضل وکیلی، با اشاره به اهمیت اقدامات انجام شده اظهار کرد: توزیع گوشت گرم وارداتی از روسیه یکی از اقدامات جدی انجام شده برای کنترل و تنظیم بازار گوشت گوسفندی است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، علی اصغر صفری راد امروز دوشنبه در جلسه هماهنگی تنظیم و بررسی وضعیت تولید و توزیع گوشت مرغ در لرستان، اظهار داشت: توزیع مرغ از طریق سامانه بومی کابوک در سطح مراکز عرضه انجام می شود. وی ادامه داد: سامانه کابوک به گونه ای طراحی شده [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۵    
از آپارتمان سازی را متوقف کنید تا نحوه توزیع گوشت تنظیم بازار در هاله ای از ابهام را در ویژه های خبری ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یک واحد توزیع گوشت و مواد پروتئینی که 6 تن گوشت قرمز و مرغ احتکار کرده بود، به دستور تعزیرات حکومتی استان تعطیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد: به لحاظ فرآیند تامین، توزیع و فراوانی و نحوه توزیع گوشت مرغ مشکلی نداریم.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان زاهدان گفت: 3 واحد متقلب توزیع گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار در زاهدان پلمپ شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کلات پور،گفت: به همت کانون های مساجد استان و موسسه حضرت خدیجه و برنامه تلویزیونی سمت خدا و خیرین نوزدهمین مرحله توزیع گوشت نذر قربانی در کرمانشاه اجرا شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
3 هزار و 300 تن مرغ تنظیم بازار در خراسان رضوی توزیع شد مدیرکل پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: سه هزار و 300 تن مرغ منجمد در شهرستانهای استان طی یک ماه گذشته با هدف حمایت از مصرف کنندگان و تنظیم بازار توزیع شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی مرغ طی هفته های گذشته در استان های مختلف خبرساز، کمیاب و گران شده است که مسئولان از توزیع مرغ گرم و منجمد برای کنترل بازار خبر می دهند، اما همچنان قیمت مرغ چند پا دارد!
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
حسین علی زینلی زاده به خبرنگاران گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت قرمز و مرغ گرم در بازار و به منظور کنترل نوسانات قیمت و تنظیم بازار و هماهنگی با سازمان جهاد کشاورزی استان البرز، سهمیه ویژه به بازارهای شهرداری کرج اختصاص یافته است. ...
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ به دلیل اعتراضات بسیاری از مردم در خصوص نابسامانی در عرضه گوشت مرغ در شهر همدان؛ این مجموعه خبری بر آن شد مطالبات مردم را به گوش مسئولان برساند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز امروز شنبه 9 اردیبهشت اعلام شد. واردات گوشت و افزایش توزیع گوشت منجمد در بازار تاثیر چندانی بر کاهش قیمت گوشت نداشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. لاغر شدن عجیب و غریب این مرد وایرال شد آیا ابعاد واقعی کشورهای جهان در نقشه، تحریف شده اند؟ استوری دختر دانش آموز راز جنایتی را فاش کرد پست معنادار محسن کیایی در روز تولد دخترش ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری 2 نفر در ارتباط با توزیع گوشت و مرغ آلوده در این شهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- معاون توسعه بازرگانی و صنایع سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: توزیع گوشت گرم گوسفندی و گوساله در بازار استان با قیمت مناسب و با هدف تعادل بخشی به عرضه و تقاضا دنبال می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ دکتر علیرضا ادیبان معاون سلامت دامپزشکی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در پی برنامه ریزی سازمان دامپزشکی کشور مبنی بر اجرای طرح نظارت بر توزیع مرغ گوشتی منجمد در سطح کشور ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان درخصوص توزیع گوشت مرغ گرم در این استان افزود: از ابتدای امسال تاکنون دو هزار و 238 تن گوشت مرغ گرم در استان همدان توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز گفت: هزار و 400 کیلوگرم گوشت گرم تنظیم بازار تاکنون در این شهرستان توزیع شده است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۴    
فرماندار ورامین با تکذیب کلیپ منتشر شده در فضای مجازی از وجود پوست سگ، کشتار این حیوان و توزیع گوشت آن در سطح شهرستان گفت: پوست های تلنبارشده، پوست گوسفند و متعلق به یکی از کارخانه های شهرک صنعتی چرمشهر بود که به صورت غیر اصولی رها شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی تهران در واکنش به کلیپی درباره وجود پوست سگ در منطقه دفن زباله ورامین و ادعای کشتار این حیوانات و توزیع گوشت آن میان مردم گفت: علاوه بر بررسی های میدانی، نتایج آزمایشگاه های تخصصی نیز تایید کرد که این ضایعات مربوط به پوست گوسفند است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
جلسه رصد و پایش توزیع گوشت مرغ تازه و منجمد و نیز دپوی گوشت منجمد در کارخانجات تولید فرآورده های گوشتی در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مشکلی در تامین و توزیع گوشت مرغ در استان وجود ندارد و مرغ منجمد با قیمت مصوب 43 هزار تومان در حال توزیع است.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گرانی قیمت مرغ در 10 روز گذشته در حالی است که از 23 فروردین نمایندگان ویژه دفتر بازرسی وزارت جهاد کشاورزی به منظور نظارت بر نحوه مدیریت توزیع گوشت و مرغ به سراسر کشور اعزام شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از تعادل یافتن قیمت گوشت گرم با توزیع گوشت منجمد در استان خبر داد.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مجید درویشی فرماندار ورامین، در واکنش به فیلمی از تلنبار شدن پوست سگ در نزدیکی ورامین گفت: این ها پوست گوسفند هستند به پوست سگ.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رحمیی رومه گفت: 2 راس گوسفند به منظور توزیع گوشت های آن بین خانواده های نیازمند و محروم به همت کانون امام حسن مجتبی(ع) ذبح شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۹:۲۱    
با ورود گوشت های تنظیم بازاری وارداتی به بازار نرخ گوشت کمی کاهش یافته است و در برخی از فروشگاه ها این محصول با قیمت های 235هزار تومان تا 280هزار تومان به فروش می رسد. قیمت گوشت در روزهای اخیر کمی کاهش یافته است و در صورتی که به بازار مراجعه کنید کم وبیش این موضوع قابل مشاهده است. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با اعزام بازرسان برای نظارت بر نحوه تامین گوشت و مرغ در کشور اظهار کرد: با توجه به نحوه مدیریت توزیع گوشت و مرغ در سطح کشور ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۶    
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان قزوین گفت: مراکز توزیع گوشت قرمز ارزان با قیمت تنظیم بازار این کالای اساسی را از امروز میان هم استانی ها توزیع می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۹    
مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: گوشت گرم تنظیم بازاری با قیمت هر کیلوگرم 269 هزار تومان در بین همشهریان توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه برنامه ریزی های انجام شده، آرامش در بازار تأمین و توزیع گوشت مرغ با همکاری مجموعه بخش کشاورزی و مسئولین استانی تداوم دارد.