پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۵:۴۳Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوشت گوساله»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
روزانه 10 تن گوشت گوساله با قیمت مصوب در استان توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری از توزیع گوشت گرم گوساله نر در نمایشگاه عرضه کالاهای اساسی خرم آباد خبر داد و قیمت انواع گوشت قرمز را اعلام کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
گوشت چرخ کرده متشکل از خمیر مرغ، سنگدان، شلحه گاو، گوشت گوساله و خرده مرغ بود که فاقد هویت و غیر قابل مصرف برای انسان بود. این ها تبدیل به گوشت چرخ کرده و به کبابی های سطح شهر ارسال شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نخستین محموله گوشت گرم گوسفندی از استرالیا و رومانی در راستای تنظیم بازار وارد شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و گوشت گوساله در بازار و میادین تره بار اعلام شد. قیمت گوشت گوسفندی مصوب حدود 345 هزار تومان اعلام شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و گوشت گوساله در بازار و میادین تره بار اعلام شد. قیمت گوشت گوسفندی مصوب حدود 345 هزار تومان اعلام شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرگانی جهاد کشاورزی استان گفت: از 10 دی ماه تاکنون، هزار و 571 تن گوشت قرمز منجمد در استان اصفهان توزیع شده است. محمدعلی کاظمی گفت: این میزان شامل هزار و 304 تن گوشت منجمد گوساله و 267 تن گوشت منجمد گوسفندی است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس جهاد کشاورزی شهرستان مشهد گفت: عرضه گوشت گوساله منجمد تنظیم بازار در مشهد از فردا (روز سه شنبه) در مکانهای اعلامی آغاز می شود.
اقلام تنظیم بازار توزیع شده در استان برنج هندی و تایلندی 3800 تن، مرغ منجمد 2000 تن، گوشت گوسفندی منجمد 270 تن، گوشت گوساله منجمد 1365 تن، شکر خانوار و صنعت 1730 تن از دی ماه تا اسفند ماه ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از خبرآنلاین، در بهمن 1401 نسبت به فروردین سال جاری قیمت برنج 57.8 درصد، قیمت گوشت گوسفندی 76 درصد،قیمت گوشت گوساله 62.5 درصد، قیمت مرغ74 درصد،قیمت ماهی 45 درصد، قیمت تخم مرغ 73 درصد ،قیمت یک لیتر شیر 80 درصد، قیمت پنیر 76.7 درصد، قیمت روغن 285 درصد، قیمت ماست [...]
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت در بازار و میادین میوه و تره بار بر اساس نرخ دولتی اعلام شد. قرار است با واردات 250 هزار تن گوشت، قیمت این کالا در بازار کاهش یابد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۱    
مدیر عامل اتحادیه دامداران ادعا کرده است: قیمت گوشت را به زیر 300 هزار تومان می رسانیم.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۵:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت کالاهای اساسی در بازار در هفته پایانی سال 1401 تا حدودی تثبیت شده است.
برترین ها / اتاق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۴۱    
طبق گزارش میدانی خبرنگار فارس از قصابی های اهواز گوشت گوسفندی به قیمت هر کیلوگرم 330 هزارتومان ، گوشت گوساله هر کیلوگرم 330 هزارتومان و مرغ گرم نیز هزارتومان66 تومان قیمت گذاری و به مصرف کنندگان ارائه می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان نظرآباد دکتر عادل میرزاپور رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان از کشف و ضبط گوشت و مرغ تاریخ منقضی در این شهرستان خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در چند روز گذشته شاهد کاهش قیمت گوشت گوسفندی و گوساله بودیم که کاهش در گوشت گوساله بیشتر بوده است.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز پنجشنبه در بازار تره بار و فروشگاههای زنجیره ای بر اساس نرخ دولتی اعلام شد.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
با توجه به داده ها رسمی مرکز آمار، قیمت مهم ترین کالاهای اساسی از فرودین 1396 تا بهمن 1401 به طور میانگین 12 برابر شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از امروز گوشت گوساله داخلی از قرار هر کیلوگرم 208 هزار تومان در میادین میوه و تره بار تهران و صنوف منتخب عرضه می شود.
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
کمبود گوشت قرمز سبب شد تا وزارت جهاد کشاورزی برای تنظیم بازار به ویژه با نزدیک شدن ایام نوروز و ماه رمضان مبادرت به واردات گوشت کند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
وضعیت بازار گوشت قرمز کشور حاکی از آن است که گرانفروشی در این بازار همچنان وجو دارد اما دولت در حال توزیع گوشت گرم و وارداتی در فروشگاه های زنجیره ای است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
در حال حاضر حدود پنج هزار راس گوساله آماده ذبح در استان یزد وجود دارند که با تصویب ستاد تنظیم بازار قرار شد هر چه زودتر ذبح و با قیمت 295 هزار تومان توزیع شود.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد: واردات گوشت تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد تا در بازار ثبات ایجاد شود.
صبح الوند   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۲    
مدیر کل پشتیبانی امور دام همدان گفت: ستاد تنظیم بازار کشور مجوز توزیع گوشت گوساله و گوسفندی را به جهاد کشاورزی داد که از نیمه دوم دی ماه توزیع آن را شروع کرده ایم.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
براساس آخرین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت انواع گوشت تازه گوساله و گوسفندی داخلی در میادین میوه و تره بار اعلام شد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد که عرضه گوشت گرم گوساله داخلی به صورت 4 تیکه در میادین تهران و صنوف منتخب تهران آغاز شده است. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد که عرضه گوشت گرم گوساله داخلی به صورت 4 تیکه در میادین تهران و صنوف منتخب تهران آغاز شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: 98 تن گوشت گوساله منجمد تنظیم بازار از امروز در خراسان جنوبی توزیع می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی گفت: از امروز گوشت گوساله داخلی به صورت چهار تکه در میادین میوه و تره بار تهران و صنوف منتخب کیلویی 203 تا 264 هزار تومان عرضه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۱    
مدیرکل بازرسی بر کالا های اساسی وزارت کشاورزی: از امروز گوشت گوساله داخلی به صورت 4 تیکه در میادین میوه و تره بار تهران و صنوف منتخب عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهادگفت: از امروز گوشت گوساله داخلی در کنار عرضه گوشت های وارداتی در میادین شهرداری تهران توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از امروز یکشنبه گوشت گوساله داخلی به صورت 4 تیکه در میادین میوه و تره بار تهران و صنوف منتخب عرضه می شود.
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۲    
کباب چنجه یکی از کباب های اصیل و قدیمی ایرانی است که در گذشته به صورت سنتی با گوشت گوسفند طبخ می شده است. البته امروزه این کباب را با گوشت گوساله هم طبخ می کنند. اگر می خواهید کباب چنجه شما ترد و لذیذ شود حتما از گوشت گوسفندی استفاده نمایید.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ستاره صبح - الهام صالحی: روز گذشته قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی ران در فروشگاه عرضه گوشت ملاصدرا تهران 485 هزار تومان و قیمت گوشت گوساله 370 هزار تومان بوده است. همچنین قیمت گوشت گوسفندی شقه در میدان تره بار 367 هزار تومان بود. دولت برای مقابله با گرانی گوشت اقدام به واردات گوشت منجمد کرده است ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد-مدیرکل پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: توزیع مرغ و گوشت قرمز منجمد تنظیم بازار سهمیه سال گذشته استان با هدف حمایت از مردم و تعدیل قیمت از امروز، شنبه آغاز شد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بررسی میدانی بازار برای امروز شنبه(6 اسفند) نشان می دهد که هر کیلو گوشت گوسفندی کشتار روز به 340 هزار تومان رسیده و گوشت گوساله نیز 320 هزار تومان در بازار رشت به فروش می رود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: مدیرعامل سازمان میادین درباره قیمت گوشت قرمز در بازار گفت: که هر کیلو شقه گوسفندی با قیمت 232هزار تومان و هر کیلو گوشت گوساله داخلی با قیمت 215 تا 225 هزار تومان در میادین عرضه می شود.
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۷    
طبق بررسی های انجام شده در بازار الساعه قیمت گوشت گوسفندی امروز تهران (3 اسفند 1401) 290,000 تومان و جدیدترین قیمت گوشت گوساله در حال حاضر 255,000 تومان است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل پشتیبانی امور دام هرمزگان اعلام کرد: تخلیه و بارگیری 10 هزار تن گوشت قرمز منجمد در مجتمع بندری شهیدرجایی بندرعباس آغاز شد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از وزارت جهاد کشاورزی ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۶۶ سایت دیگر  
در میادین میوه وتره بار نیز بنا بر اعلام مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار هر کیلو شقه گوسفندی کامل با قیمت 232 هزار تومان، هر کیلو گوشت گوساله داخلی با قیمت 215 تا 225 هزار تومان و گوشت وارداتی نیز زیر قیمت های مذکور عرضه می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی خراسان رضوی از توزیع گوشت گوساله و مرغ تنظیم بازار در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان از شنبه 6 اسفند ماه در خراسان رضوی خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه سلامت: ،گوشت گوسفند و گوساله هر دو گوشت قرمز هستند و از نظر ارزش پروتئینی، تفاوت چندانی با هم ندارند. معمولا رنگ گوشت گوسفند، قرمز روشن و رنگ گوشت گوساله و گاو قرمز پررنگ است ...
یک محموله 10 هزار تُنی گوشت منجمد در بندر شهید رجایی در حال تخلیه و بارگیری برای انتقال به سراسر کشور است.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس اقتصادی: در حالی که تورم لجام گسیخته در ماه های اخیر، سفره های ایرانیان را کوچک تر کرده، این معضل در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان با خمودگی های مدیریتی و ضعف در حوزه اقتصادی استان بیشتر نمایان است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی آذربایجان غربی گفت: روزانه بیش از 38 تن گوشت گوساله و گوسفندی در سطح استان توزیع می شود.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه و تجارت سازمان صمت استان کرمان گفت: قیمت گوشت گرم گوسفند در کرمان هر کیلو 310 هزار تومان و گوشت گوساله 290 هزار تومان تعیین شده است که واحد های صنفی باید این قیمت را رعایت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی آذربایجان غربی گفت: روزانه بیش از 38 تن گوشت گوساله و گوسفندی در سطح استان توزیع می شود.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: طبق روال همه ساله از اواخر اسفند، عرضه دام سبک در بازار افزایش می یابد. آقای منصور پوریان گفت: بارها اعلام کرده ایم که قیمت تمام شده هرکیلو دام 110 تا 120 هزارتومان است که براین اساس قیمت منطقی هرکیلو گوشت گوسفندی 250 هزارتومان و گوشت گوساله 215 هزارتومان است ...