دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۳:۲۷Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوشت گوساله»

اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۳۷ سایت دیگر  
حبوبات با بسته بندی فروشگاهی افزایش قیمت به نسبت زیادی داشته و باید دید در ادامه با توجه به تدابیر وزارت جهاد کشاورزی برای ساماندهی این بازار قیمت ها کاهش می یابد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز قیمت گوشت مرغ تغییری نداشت و هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 79,048 تومان خرید و فروش شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز قیمت گوشت مرغ در بازار روند نزولی را در پیش گرفته است و هر کیلو مرغ کشتار در بازار افت را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 79,217 تومان خرید و فروش شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ورامین-ایرنا- رییس اتاق اصناف ورامین گفت: محموله گوشت گوساله منجمد همراه بامقادیری گوشت چرخ کرده و مرغ منجمد ، دل و جگر بسته بندی شده ، انواع سوسیس و کالباس تاریخ گذشته و آدامس حاوی مخدر توسط اداره بهداشت و دامپزشکی این شهرستان کشف و معدوم شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف خراسان رضوی گفت: از ابتدای هفته جاری نیز با عرضه 30 تن گوشت گرم گوساله برزیلی شاهد کاهش حدود 10 درصدی قیمت گوشت در بازار هستیم.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
کاهش سرانه مصرف، جانشین سازیِ کالاهای لازم و باکیفیت مثل گوشت سفید و قرمز با کالاهای دیگر مثل سیب زمینی و در بهترین حالت سویا و ارزان خری به دلیل عدم استطاعت، سلامت خانواده های کارگری و جامعه را تهدید می کند اما در مجموع، عواقب این شرایط، حادتر از این حرف هاست.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۲    
افزایش نرخ بهره بین بانکی، کاهش قیمت گوشت قرمز، تغییر در نحوه پرداخت مطالبات گندم کاران، اجرای فاز دوم بارنامه الکترونیک و ابلاغ وظایف دستگاه ها برای بهبود محیط کسب وکار ازجمله خبرهای اقتصاد ایران در روز شنبه بود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
افزایش نرخ بهره بین بانکی، کاهش قیمت گوشت قرمز، تغییر در نحوه پرداخت مطالبات گندم کاران، اجرای فاز دوم بارنامه الکترونیک و ابلاغ وظایف دستگاه ها برای بهبود محیط کسب وکار ازجمله خبرهای اقتصاد ایران در روز شنبه بود.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان از آغاز توزیع گوشت گرم گوساله تنظیم بازاری با قیمت 299 هزار تومان در استان همدان خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، مصطفی ترکمان با اشاره به تأمین و توزیع گوشت گوساله گرم وارداتی اظهار کرد: گوشت گرم گوساله با قیمت 299 هزار تومان توسط جهاد کشاورزی با [...]
منصور پوریان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: هم اکنون بخش اعظم بازار را گوشت های منجمد تشکیل می دهد که قیمت آن در بخش گوساله و گوسفند کمتر از 300 هزارتومان است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : امروز قیمت گوشت مرغ ثبات داشت و هر کیلو مرغ کشتار در بازار افت را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 81,103 تومان خرید و فروش شد.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی بازار حاکی از آن است که قیمت گوشت گوسفندی به ازای هرکیلوگرم 919 هزار تومان معامله می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
10 تن گوشت گوساله منجمد تنظیم بازار امروز در خراسان جنوبی توزیع شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
در حال حاضر در قصابی های مرکز شهر تهران میانگین قیمت شقه گوسفندی 680 تا 700 هزار تومان و هر کیلو گوشت گوساله مخلوط 450 هزار تومان است این در حالی است که قیمت گوشت های بسته بندی شرکتی تنظیم بازار که در حال عرضه در فروشگاه های بزرگ و میادین میوه و تره بار است، مناسب تر است.
امروز بازار قیمت گوشت مرغ بالا رفت و هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 81,300 تومان خرید و فروش شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۸    
معاون بازرگانی جهاد کشاورزی استان گفت:توزیع 69 تن گوشت گوساله وارداتی برای پایداری ثبات قیمت در بازار از اسفند ماه آغاز شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۰    
سامانه تامین دام و طیور نرخ جدید انواع گوشت مرغ، گوشت گوسفند و گوشت گوساله را به شرح زیر اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
سامانه تامین دام و طیور قیمت انواع گوشت مرغ، گوشت گوسفند و گوشت گوساله را اعلام کرده است.
رئیس جهاد کشاورزی استان تهران در خصوص آخرین وضعیت گوشت مرغ و گوشت قرمز در استان تهران توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 38 تن گوشت گوساله منجمد تنظیم بازار در فروشگاه های استان توزیع شده و هفته آینده نیز 28 تُن دیگر توزیع می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مطالعه نشان داده که جوشاندن گوشت گوساله در دمای 140 درجه فارنهایت (60 درجه سانتیگراد) باعث کاهش رشد باکتری در سطح گوشت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
آخرین قیمت دام زنده سبک و انواع گوشت گوساله و گوسفند اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
قیمت گوشت در هر منطقه متفاوت است، از صف ها طولانی خرید گوشت تنظیم بازاری در ساعت های معین و محدودی از روز تا برش های خاص و طعم های متنوع گوشت در پشت ویترین فروشگاه های مناطق بالای تهران که همه یک چیز را، اما با شرایط مختلف به فروش می رسانند.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور اعلام کرد که به زودی و با افزایش پرواربندی گوساله در اکثر استان های کشور قیمت گوشت قرمز پایین می آید.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس کشاورزی جهان صنعت نیوز، رصد بازار کالاهای اساسی از افزایش نرخ گوشت مرغ، تخم مرغ، میگو دریایی و تا حدودی گوشت قرمز حکایت دارد. در حال حاضر قیمت هر کیلو گرم گوشت قرمز متغیر بوده و گوشت گوسفندی از 450 (گوشت منجمد وارداتی) تا حدود 940 هزار تومان (ران گوشت گرم گوسفندی) و گوشت گوساله از ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 78,604 تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله هم بدون تغییر است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 78,604 تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله هم بدون تغییر است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۸    
اقتصادنیوز: امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 78,604 تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله هم بدون تغییر است.
مهدی بختیاری زاده، سرپرست سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در گفتگو با اکوایران از عرضه گوشت گوساله گرم مرغوب تنظیم بازاری به صورت نامحدود در میادین میوه و تره بار تهران خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار روند صعودی را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 78,604 تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله هم بالا رفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار روند صعودی را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 78,604 تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله هم بالا رفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز قیمت گوشت گوساله در بازار ثبات داشت اما قیمت هر کیلو مرغ کشتار در بازار روند صعودی را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 77,940 تومان خرید و فروش شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز قیمت مرغ در بازار روند صعودی داشت، قیمت گوشت گوساله اما کاهش را تجربه کرده و در بازار گوشت و دام ایران به کیلویی 315 هزار تومان رسیده است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نرخ تورم نقطه به نقطه فروردین امسال نسبت به فروردین سال قبل برای گوشت گوساله و گوسفند به ترتیب 64.8 و 59.8 درصد بود.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر عادل میرزاپور رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان از کشف و معدوم سازی گوشت گوساله منجمد و مرغ تاریخ منقضی در این شهرستان خبر داد . طی بازرسی های انجام شده توسط کارشناسان این اداره از کارخانه قطعه بندی و بسته بندی گوشت و مرغ در سطح شهرستان ...
قیمت مرغ در بازار ثبات داشت و هر کیلو گوشت منجمد گوساله افزایش قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد و 330 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
متوسط قیمت گوشت یک معیار آماری است و با تمرکز روی میانگین قیمت اجزا مختلف گوشت، از چرخ کرده تا راسته بدون استخوان، در استان ها و شهر های مختلف کشور به دست می آید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۶    
اقتصادنیوز: امروز قیمت هر کیلو مرغ کشتار در بازار گوشت و دام ایران رشد را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 76,548 تومان خرید و فروش شد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۱    
بازار گوشت و دام ایران امروز شاهد افت قیمت مرغ نسبت به روز گذشته است، هر کیلو مرغ کشتار در بازار 76,418 تومان خرید و فروش شد.
بازار گوشت و دام ایران شاهد افت قیمت مرغ نسبت به روز گذشته بود.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه فیلم: قرمه سبزی، بدون شک یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین غذاهای ایرانی است که قدمتی دیرینه دارد و در سفره های ایرانی جایگاه ویژه ای دارد. این خورشت خوشمزه با عطر و طعم بی نظیرش، زینت بخش مهمانی ها و دورهمی هاست و در هر فصل و برهه ای از سال می تواند لذتی وصف ناشدنی را به همراه داشته باشد. ...