یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۱:۴۸Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش قیمت گوشت»

اسپوتینگ روسیه   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی ایران از کاهش نرخ گوشت گوسفندی در این کشور خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با تاکید بر اینکه تقاضا گوشت قرمز کمتر از عرضه شده است، گفت: قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز نسبت به هفته گذشته کاهش 4 تا 5 هزار تومانی داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس تامین کنندگان دام گفت: 80 هزار راس گوساله و 2.5 تا 3 میلیون راس دام سبک آماده کشتار در واحد ها انباشت شده که می تواند باعث کاهش قیمت گوشت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور از انباشت 80 هزار راس گوساله آماده کشتار و 2.5 تا 3 میلیون راس دام سبک در واحد های دامداری خبر داد.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
ملکی از کاهش نرخ گوشت خبر داد و گفت: هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 110 تا 115 هزار تومان در بازار عرضه می شود.
برترین ها / نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: قیمت گوشت در بازار 5 هزار تومان کاهش داشته، هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 100 تا 103 هزار تومان به مغازه دار و با احتساب 10 درصد سود 110 تا 115 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: با کوتاه کردن دست دلالان و تامین نهاده های مورد نیاز واحدهای تولیدی، کاهش قیمت گوشت مرغ طی روزهای آینده ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۴    
سمنان- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان سمنان گفت: جوجه ریزی در دیماه امسال نسبت به ماه گذشته به منظور جلوگیری از افزایش قیمت گوشت مرغ، 25 درصد در استان افزایش یافت.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت:کاهش قیمت مرغ در بازار بر روی قیمت گوشت هم اثر گذاشته و قیمت آن را در بازار کنترل کرده است و پیش بینی می شود تا آخر ماه افزایش قیمتی در گوشت قرمز نداشته باشیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- پس از افزایش غیر متعارف قیمت گوشت مرغ طی هفته گذشته در بازار همدان با تامین نهادهای دامی برای مرغداران، قیمت این ماده پروتینی پر مصرف شیب کاهشی به خود گرفته است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۱    
با توجه به اینکه آبان سال جاری حدود 20 درصد افزایش جوجه ریزی نسبت به ماه گذشته آن انجام شد، بطور طبیعی در این هفته با کاهش قیمت گوشت مرغ مواجه خواهیم شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۸    
ابوالقاسمی گفت: با پی گیری های مجدانه، قیمت گوشت مرغ از 37 هزار تومان به 24 هزار و 950 تومان کاهش یافت و در هفته آینده باز شاهد کاهش قیمت خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: با توجه به اینکه آبان سال جاری حدود 20 درصد افزایش جوجه ریزی نسبت به ماه گذشته آن انجام شد، بطور طبیعی در این هفته با کاهش قیمت گوشت مرغ مواجه خواهیم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از کاهش قیمت گوشت مرغ در استان خبر داد و گفت: قیمت گوشت مرغ تا هفته آینده متعادل شده و براساس ستاد تنظیم بازار با قیمت هرکیلوگرم 20 هزار و 400 تومان عرضه می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۰    
بیرجند-جویبان، معاون سازمان صمت خراسان جنوبی با اشاره کاهش قیمت گوشت مرغ به کیلویی 25 هزار تومان در استان، گفت: قیمت در هفته جاری همچنان رو به کاهش خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر طیور، زنبور عسل و کرم ابریشم سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی از کاهش قیمت گوشت مرغ در این استان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه عشایر دامداران متحرک گفت: با پشتیبانی امور دام موضوع تولید قراردادی را مطرح کردیم تا مشکلات در حوزه دام عشایر رفع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
هر کیلوگرم لاشه گوسفندی در میدان مرکزی تره بار و میدان بهمن امروز 102 هزار تومان و ران گوساله هم با همین نرخ عرضه می شود که در مقایسه با روز های گذشته کاهش نشان می دهد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به انباشت دام در دامداری ها، قیمت گوشت روند کاهشی به خود گرفته است.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ییس شورای دام کشور گفت:شروع تعطیلات هفته آینده می تواند رکود بر بازار این محصول را بیش از گذشته تشدید کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون رشد شاخص کل بورس، ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ بزرگترین ریسک تهدیدکننده طلا در هفته جاری، هدف بودجه 1400 قطع وابستگی مستقیم بودجه به نفت است، جدیدترین قیمت ها از بازار خودرو، دایملر کوچک می شود و کاهش قیمت گوشت گوسفندی را در بر دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۴۸ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت دام و گوشت گوسفندی نسبت به ابتدای آبان ماه کاهش به ترتیب 10 و 20 هزار تومانی داشته است، گفت: به مردم توصیه می شود در خرید گوشت قرمز شتابزده عمل نکنند زیرا هیچ کمبودی در تامین گوشت قرمز نداریم.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شاخص : مدیرکل دامپزشکی استان قزوین گفت: شاهد هستیم که گشت های ویژه مقابله با قاچاق دام از عوامل موثر بر کاهش قیمت گوشت و دام زنده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور با اشاره به اینکه تعداد زیادی دام روی دست تولید کنندگان مانده است که باید به بازار عرضه شود گفت: قیمت گوشت کاهشی است و شرکت پشتیبانی امور دام برای جلوگیری از ضرر و زیان تولید کنندگان برای مرحله دوم خرید حمایتی کند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ چند روز قبل بود که کلیپی از اعتراض تعدادی از دامداران در اصفهان منتشر شد، بررسی های خبرنگار فارس نشان داد دلیل این اعتراض کاهش قیمت گوشت گوساله بوده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۱    
هفته ای که گذشت با اخبار و رویدادهای مهم اقتصادی همراه بود؛ از جمله مهمترین آنها می توان به کاهش قیمت گوشت قرمز و خودرو، پیشرفت 50 درصدی پروژه سد زاینده رود، تعیین تکلیف نرخ بلیت هواپیما و ممنوعیت صادرات مرغ اشاره کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۲    
ملکی، رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی تهران با اشاره به کاهش قیمت گوشت گوسفندی بیان داشت: خوشبختانه در هفته های گذشته تاکنون گوشت گوسفند بیش از 20 هزار تومان در هر کیلو کاهش قیمت داشته است؛ اما نمی توانیم بگوییم که این قیمت ممکن است در هفته های آینده نیز به همین منوال باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و گاوی در بازار خرده فروشی، با کاهش همراه است.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۵۶ سایت دیگر  
کاهش قیمت گوشت قرمز داخلی در میادین میوه و تره بار تهران همچنان ادامه دارد و از اول آبان تا صبح امروز که نرخ های جدید اعمال می شود، قیمت گوشت تازه گوسفند 20 هزار تومان و گوشت تازه گوساله 10 هزار تومان کاهش داشته است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
با اینکه مسئولان ستاد تنظیم بازار از کاهش قیمت گوشت قرمز خبردادند، اما گویا دلالان مخالف این ارزانی هستند. به گزارش کاماپرس، در دو سه روز گذشته و به دلیل کاهش قیمت دلار، قیمت بعضی از کالاهای اساسی هم کاهش داشت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۳    
اصفهان- رئیس سازمان جهادکشاورزی اصفهان گفت: برای کاهش قیمت گوشت مرغ در استان به تامین نهاده ها و واگذاری آن به یک هزار و 800 واحد مرغداری نیاز داریم.
رییس شورای تامین دام کشور، از کاهش 30هزارتومانی قیمت گوشت قرمز طی یک هفته اخیر خبرداد و گفت: قیمت دام زنده و گوشت قرمز روندی کاهشی است که این روند ادامه دارد تا به نقطه تعادل برسد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۳:۱۷    
سخنگوی کارگروه تنظیم بازار استان اصفهان گفت: تامین نهاده ها و جلوگیری از قاچاق دام سبک در برخی استان ها و افزایش میزان عرضه در بازار دلیل کاهش و ثبات گوشت قرمز در بازار است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله از 120 هزار تومان به 95 هزار تومان کاهش یافته است. فعالان بازار پیش بینی میکنند ریزش قیمت آن تا 75 هزار تومان ادامه داشته باشد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۳    
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران ایران گفت: برنامه ما جلوگیری از قاچاق دام و حذف واسطه ها برای رسیدن گوشت قرمز به دست مصرف کننده است که تحقق این امر قیمت دام و گوشت قرمز را بسیار کاهش می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به منظور حمایت از مصرف کنندگان و در راستای تلاش برای کاهش قیمت گوشت قرمز، میزان عرضه دام زنده در مراکز عرضه بهداشتی دام سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سخنگوی کارگروه تنظیم بازار استان اصفهان گفت: تامین نهاده ها و جلوگیری از قاچاق دام سبک در برخی استان ها و افزایش میزان عرضه در بازار دلیل کاهش و ثبات گوشت قرمز در بازار است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رصد بازار مرغ نشان دهنده ادامه روند کاهشی قیمت این کالا بوده و در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم از این کالا به زیر 24 هزار تومان رسیده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: درصددیم تدابیری اتخاذ شود تا گوشت مستقیما از تولیدکننده به دست مصرف کننده برسد، حلقه های واسط کاهش یابد و پای دلالان به این موضوع باز نشود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: قیمت گوشت قرمز براساس تدابیر اندیشیده شده در ستاد تنظیم بازار در استان کاهش خواهد یافت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی گفت: در هفته های گذشته شاهد کاهش 15 تا 20 هزار تومانی در هر کیلو گوشت گوسفندی بوده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز در استان قزوین کاهش یافت و لاشه گوسفندی در قصابی ها، کیلویی 98 هزار تومان عرضه می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گرانی قیمت انواع گوشت قرمز و مرغ در چند هفته اخیر به دلیل افزایش نرخ نهاده های دامی از جمله ذرت، کنجاله و سویا موجب خرید محدودتر آن از سوی شهروندان شده بود اما با تدابیر اتخاذ شده، قیمت گوشت قرمز در میادین تهران 15 هزار تومان کاهش یافته است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: رصد بازار گوشت قرمز نشان می دهد قیمت این کالا نسبت به هفته گذشته کاهش 2 هزار تومانی داشته ، با این حال میزان کاهش قیمت کمتر از انتظارها است. کارشناسان پیش بینی کرده بودند کاهش قیمت گوشت قرمز با روند تندی تری اتفاق بیفتد و این هفته را با ارازنی بیشتر این کالا شروع کنیم ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۵۸ سایت دیگر  
فارس: سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: قیمت گوشت تازه گوساله و گوسفندی داخلی در میادین میوه و تره بار تهران کاهش یافت. سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: قیمت هر کیلوگرم ران تازه گوسفندی (بسته بندی در محل) از 149 هزار تومان به 134 هزار تومان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۳۷    
نوسانات بازار سکه و دلار از افزایش تا ریزش، هفته سبز بورس ، کاهش قیمت گوشت و تشکیل قرارگاهی برای کنترل قیمتها و ... از مهم ترین اخبار اقتصادی در هفته ای که گذشت بود. وزیر صمت در بازدید از معاونت بازرگانی داخلی و بخش تنظیم بازار از ثبت نام ارز متقاضی از این هفته خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هر شقه گوشت گوسفندی امروز (جمعه) با قیمت 102 هزار تومان در میادین میوه و تره بار تهران عرضه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته تمامی اختیارات وردات و تامین و توزیع نهاده های دامی به وزارت جهاد کشاورزی واگذاری شده است و در این راستا در انتظار کاهش قیمت گوشت و تخم مرغ در آینده نزدیک هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی سفر سه روزه خود به استان اردبیل را آغاز کردند.