سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۲:۴۲Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش قیمت گوشت»

سلام نو / جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام از کاهش قیمت گوشت گوسفندی و عرضه گسترده گوشت در بازار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز و مرغ همزمان با توزیع گسترده و بدون محدودیت در روز های پایانی سال کاهش یافته است.
زنگ خطر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر/ دبیر اتاق اصناف شهرستان گلپایگان گفت: هر پرس کباب 88 هزار تومان است.احتمال کاهش قیمت در گوشت گوسفندی تا پایان سال وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۸    
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: کاهش قیمت گوشت و مرغ تازه در فروشگاه ها تا پایین تر از قیمت مصوب را به دنبال داشته است.
مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، از کاهش قیمت گوشت با افزایش کشتار دام خبر داد و گفت: فروش مرغ با قیمت بیشتر از 63 هزار تومان تخلف است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان این که مجوز واردات 250 هزار تن لاشه گوشت قرمز صادر شده است، پیش بینی کرد با ورود گوشت تولید داخل به بازار از اواسط فروردین نیز قیمت این محصول کاهش یابد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای پایانی اسفند که مردم دغدغه عید و عید دیدنی را دارند خرید میوه و گوشت خوب بیش از همیشه اهمیت پیدا می کند و بازار در این روزها باید بتواند جوابگوی میزان تقاضای مردم باشد و هم قیمت تعادلی داشته باشد تا همه اقشار جامعه بتوانند مواد مصرفی مورد نیازشان را با قیمت مناسب از بازار تهیه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی گفت: صدور مجوز واردات 250 هزار تن گوشت قرمز برای تنظیم بازار و افزایش عرضه دام داخلی، به کاهش قیمت گوشت قرمز کمک می کند.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: مجوز واردات 250هزار تن گوشت قرمز برای تنظیم بازار صادر شده است؛ همچنین عرضه دام داخلی از اواسط بهمن بیشتر می شود که به کاهش قیمت گوشت قرمز کمک می کند.
فودنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از روند کاهش قیمت گوشت قرمز در ایام پایانی سال و نزدیک شدن به سال جدید خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نصر: معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از روند کاهش قیمت گوشت قرمز در ایام پایانی سال و نزدیک شدن به سال جدید خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز در مدت اخیر به طرز سرسام آوری در کشور افزایش یافته است و دولت برنامه و وعده های زیادی یرا یکاهش قیمت داده است اما همچنان قیمت گوشت بالا است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از روند کاهش قیمت گوشت قرمز در ایام پایانی سال و نزدیک شدن به سال جدید خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محسن شیراوند در برنامه میز اقتصادی شبکه خبر با عنوان تنظیم بازار کالا های پرمصرف شب عید و ماه مبارک رمضان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در چند روز گذشته شاهد کاهش قیمت گوشت گوسفندی و گوساله بودیم که کاهش در گوشت گوساله بیشتر بوده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۱۳۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای هفته آینده گوشت با کیفیت تازه از کشور های رومانی و استرالیا در حجم مطلوب وارد کشور می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
افشین صدردادرس مدیرعامل اتحادیه دام سبک، ضمن پیش بینی زمان کاهش قیمت گوشت گفت: باید برای صادرات برنامه ریزی کنیم.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ان شاالله قیمت گوشت وارداتی و داخلی زیر 300 هزار تومان و در حدود 280 هزار تومان خواهد بود در حالی که قبلا 340 هزار تومان در سازمان میادین قیمت گذاری شده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد گفت: از امروز با توزیع گوشت گرم گوساله و گوشت گوسفندی، قیمت در بازار کاهش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: قیمت گوشت گوساله از 220 هزار تومان قبلی به 208 هزار تومان کاهش یافته است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنعت بسته بندی گوشت و مواد پروتئینی کشور با اشاره به عرضه گوشت منجمد بسته بندی در فروشگاه های زنجیره ای و غرفه های میادین میوه و تره بار گفت: این گوشت ها داخلی و با کیفیت بوده و در شرایط استاندارد منجمد شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در مدت با افزایش عجیب قیمت گوشت در بازار، دولت برنامه هایی برای کاهش قیمت گوشت در نظر گرفت و وعده کاهش 150 هزار تومانی قیمت گوشت داد که هنوز به نتیجه نرسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: قیمت گوشت مرغ منجمد از 53 هزار تومان به 43 هزار تومان برای مصرف کنندگان کاهش پیدا کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
اسکندری اعلام کرد: به مناسبت نزدیک شدن به ایام عید و همچنین ماه مبارک رمضان قیمت گوشت مرغ منجمد در کردستان 10 هزار تومان کاهش یافت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی با دو تصمیم عرضه گوشت یک کیلویی به بازار و ممنوعیت فروش گوشت در بسته بندی خاص به دنبال چیست؟ آیا این تصمیمات زمینه ساز کاهش قیمت گوشت در بازار می شود؟
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مسعود امرالهی، مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی گفت: براساس میانگین، قیمت لاشه گوشت گوسفندی بین 280 تا 295 هزار تومان برآورد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تا کنون بیش از 186 تن گوشت منجمد در مراکز توزیع ایلام با هدف تنظیم بازار و کاهش قیمت گوشت در استان عرضه شده و این روند کماکان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تا امروز 300 تن گوشت برای تنظیم بازار وارد شده و با کمک بخش خصوصی در حال تأمین نیاز بازار گوشت قرمز هستیم.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۵۷ سایت دیگر  
امراللهی گفت: مقرر شد گوشت های بسته بندی خاص تولید نشود و گوشت ها عمدتا به صورت مخلوط و ران و سردست باشد تا برای مردم عمومیت داشته باشد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
حالا این روزنامه هم روی دکه نباشد، آیا تأثیری در افزایش یا کاهش قیمت گوشت دارد؟ اگر ندارد، پس چرا روزنامه توقیف شد؟ و اگر دارد، قاعدتاً به آن ربط دادن بارش برف و باران به پوشش بانوان توسط امام جمعۀ کرج بی شباهت نخواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : افزایش قیمت گوشت در روزهای گذشته موجب انتشار خبرهای فراوان شد و واکنش هایی را در سطح مطبوعات در پی داشت. راهکار دولت برای کنترل قیمت گوشت فعلا بر همان سیاق قبلی و برخورد با فروشنده گران فروش است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه فیلم:کنایه های مجریان برنامه صبحانه ایرانی به وعده رئیس جمهور برای کنترل تورم را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.در حالی که تغییر قیمت ها به لحظه شده، مسئولان قول کاهش قیمت گوشت قرمز و برخی دیگر از اقلام را تا پیش از پایان سال داده اند! ....
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که تغییر قیمت ها به لحظه شده، مسئولان قول کاهش قیمت گوشت قرمز و برخی دیگر از اقلام را تا پیش از پایان سال داده اند!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین گفت: یکی از عوامل مؤثر روی افزایش قیمت گوشت واسطه ها هستند که با کمک فرمانداری قزوین تا حد زیادی این مسئله در بازار استان کنترل شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گفته منصور پوریان رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام زنده، قیمت 250 هزار تومانی گوشت گرم گوسفندی منطقی است و منتظر ارزانی گوشت باشید.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: عرضه گوشت گرم گوسفندی 232 هزار تومانی از 10 روز آینده دو برابر می شود و چند محموله گوشت دیگر وارد تهران خواهد شد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام زنده از عرضه انبوه دام سبک از اواسط اسفندماه در سراسر کشور خبر داد و گفت: با عرضه انبوه دام زنده سبک، قیمت گوشت قرمز در فروردین و اردیبهشت ماه سال 1402 کاهش خواهد یافت.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
قیمت گوشت در میادین میوه و تره بار نسبت به روز گذشته تغییر خاصی نداشته است. واردات گوشت گرم هنوز تاثیری در کاهش قیمت گوشت نداشته است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
گزارش ها از وضعیت قیمت ها در بازار گوشت نشان می دهد که هر کیلو شقه گوسفندی در بازار به قیمت 335 رسیده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۷:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
در مدت اخیر با افزایش عجیب و غریب قیمت گوشت در بازار، دولت اقدام به واردات گوشت از کشورهای دیگر کرد اما تاثیر چندانی در کاهش قمیت گوشت در بازار نداشت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۵    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: طی 2 هفته آینده قیمت گوشت قرمز 100 تا 150 هزار تومان کاهش می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مسئولان از اقداماتی خبر دادند که طبق وعده آن ها قرار بود قیمت گوشت قرمز را در هفته جاری کاهش دهد، اما به گفته رئیس اتحادیه صنف تهیه و توزیع گوشت گوسفندی، کاهش قیمت گوشت قرمز اتفاق نیفتاده و فقط قیمت ها ثبیت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مسئولان وزارت جهاد و فعالان بازار با استمرار روند توزیع گوشت گرم وارداتی و منجمد داخلی، خبر از کاهش قیمت و ثبات در بازار شب عید را می دهند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر اینکه هیچ نگرانی برای تأمین کالا های اساسی ایام نوروز و ماه رمضان نداریم، افزود: درحال حاضر هر کیلوگرم لاشه گوسفندی با قیمت 230 تا 240 هزار تومان توزیع می شود و در یک هفته قیمت گوشت قرمز کنترل خواهد شد.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۷:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
در چند وقت اخیر قیمت گوشت به طرز عجیبی افزایش یافته است و همین امروز موجب کاهش شدید مصرف آن نیز شده است اما دولت وعده ارزانی قیمت گوشت را داده است، آیا این وعده عملی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون وزیر جهادکشاورزی ضمن اشاره به اینکه قیمت مرغ تا پایان سال افزایشی نخواهد داشت، از آغاز روند کاهش قیمت گوشت قرمز در بازار خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی در حالی وعده کاهش قیمت گوشت را داده است که بررسی ها نشان می دهد رکوردشکنی قیمت گوشت همچنان ادامه دارد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور اظهار داشت: به دامدارانی که دام خود را به منظور افزایش قیمت و فروختن با سود بالاتر نگه داشته اند توصیه می شود هر چه سریعتر دام خود را به بازار عرضه کنند تا با کاهش قیمت گوشت دچار ضرر و زیان مالی نشوند، زیرا وزارت جهاد کشاورزی پاسخگوی ضرر و زیان آن ها نخواهد بود.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا، محمد آقامیری، رئیس سازمان دامپزشکی کشور، شامگاه شنبه در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان با اشاره به تلاطم قیمت گوشت در بازار، اظهار کرد: با واردات گوشت طی هفته آینده قیمت گوشت به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
به دامدارانی که دام خود را به منظور افزایش قیمت و فروختن با سود بالاتر نگه داشته اند توصیه می کنیم هر چه سریعتر دام خود را به بازار عرضه کنند تا با کاهش قیمت گوشت دچار ضرر و زیان مالی نشوند چرا که وزارت جهاد کشاورزی پاسخگوی ضرر و زیان آن ها نخواهد بود.