شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۸:۱۳Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شترمرغ»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مشهد گفت: در 9 واحد دارای بهره برداری تولید شترمرغ درمشهد، چهار هزار و930 قطعه شترمرغ در حال پرورش است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی شهرستان مشهد گفت: پرورش شترمرغ از جنبه های مختلف پرسودترین فعالیت حوزه دامی در خراسان رضوی است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
راهکارهای مقابله با کبد چرب، تأثیر سیر در درمان سرما خوردگی، شناخت سه ماده غذایی مهم برای تأمین ویتامین D، تخم شترمرغ مفید برای درمان کم خونی فقر آهن و خطر گیاهخواری برای سلامت استخوان ها را در بسته خبری سلامت ایمنا بخوانید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان یک کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی درباره خواص تخم شتر مرغ گفت: هر عدد تخم شترمرغ حاوی 2000 کالری و معادل 20 عدد تخم مرغ است و طعم، میزان چربی و پروتئین آن با تخم مرغ تفاوتی ندارد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا پورجانفشان دانشجوی بسیجی دانشگاه تبریز است که تخصص آکادمیک را با همت جهادی و روحیه بسیجی تلفیق کرده و به کارافرینی در عرصه پرورش شترمرغ و تولید زنبورعسل پرداخته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۰    
ایسنا/همدان بسیاری از جوانان ملایری فقط با علاقمندی و بدون دریافت مجوز به علت پروسه سخت و طولانی، شروع به پرورش شترمرغ می کنند و پس از آغاز کار و صرف هزینه های سنگین جهادکشاورزی و دامپزشکی مجوز تخریب واحد غیرمجازشان را صادر می کند و همین امر پرورش زیرزمینی شترمرغ را دامن می زند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان بسیاری از جوانان ملایری فقط با علاقمندی و بدون دریافت مجوز به علت پروسه سخت و طولانی، شروع به پرورش شترمرغ می کنند و پس از آغاز کار و صرف هزینه های سنگین جهادکشاورزی و دامپزشکی مجوز تخریب واحد غیرمجازشان را صادر می کند و همین امر پرورش زیرزمینی شترمرغ را دامن می زند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۴    
لرستان- جعفرپور، مدیر امور طیور جهاد کشاورزی لرستان گفت: تسهیلات کم بهره از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی به متقاضیان پرورش شترمرغ در استان پرداخت می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۰    
ابوالحسن صاحبی جهان آبادی: شهرستان مرزی تایباد با 78 واحد صنعتی و سنتی، دارای 6هزار قطعه شترمرغ پرواری و مولد به عنوان قطب تولید این پرنده در استان شناخته شده و تاکنون یکی از موفق ترین شهرستان ها در عرصه تولید و اشتغال زایی بوده و ادامه این روند، بی شک تدبیر و حمایت عاجل و کافی دولت را می طلبد ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ،امروز تهیه اقلام ضروری مردم از اهمیت بالایی برخوردار است یکی از این اقلام گوشت است که نقش موثری در سلامت جسمی افراد دارد. گرچه مسائل اقتصادی باعث پایین آمدن قدرت خرید مردم شده است ولی تولید کنندگان گوشت معتقدند که ارزان ترین اقلامی که در صورت حمایت در این ایام می تواند به دست ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۳    
لرستان- جعفرپور، مدیر امور طیور جهاد کشاورزی لرستان گفت: ظرفیت تولید شترمرغ در استان بین 400 تا 500 تن در سال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهربابک از فعالیت 20 واحد پرورش شترمرغ در این شهرستان خبر داد و گفت: این واحدها در مجموع دارای هزار قطعه شترمرغ هستند که از این تعداد 190 قطعه مولد و بقیه پرواری به شمار می روند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اسفندیار حسنی مقدم گفت: در حال حاضر تعداد 12 واحد پرورش شترمرغ با ظرفیت 4 هزار و 100 قطعه در استان فعالیت دارند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۰۴    
اگر از خیر احداث مجموعه پرورش شترمرغ بگذرید چند مرحله جلو می افتید. اگر دنبال سرمایه گذاری کلان نیستید و صرفا می خواهید این کسب و کار را آزمایش کنید دنبال پرورش دهندگانی باشید که می خواهند به فعالیت خود پایان دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: پرورش شترمرغ در این شهرستان نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش داشته است و شهرستان تایباد با پرورش افزون بر پنج هزار و 500 قطعه شتر مرغ پرواری و مولد یکی از شهرستان های موفق در این عرصه است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت که رئیس جدید این فدراسیون نباید این نهاد را سکوی پرتاب خود بداند. علی کفاشیان درباره حرفه ای سازی فوتبال ایران گفت: فوتبال ما مانند شترمرغ است که معلوم نیست مرغ است یا شتر. فوتبال ما باید در مسیر حرفه ای بودن حرکت کند تا به شایستگی های خودش برسد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: یک مدیر نباید اینجا را سکوی پرتاب آینده بداند و به دنبال شهرت نباشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۷    
تهران-ایرنا-ورامین با دارا بودن 2هزار و 770 قطعه شترمرغ مولد و تولید سالانه 10 هزار قطعه جوجه، بزرگترین تولید کننده شترمرغ در استان تهران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: ورامین با دارا بودن بیش از 2 هزار و 770 قطعه شترمرغ، بزرگترین تولید کننده شترمرغ مولد در استان تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: از سال 1392 تاکنون 6 واحد پرورش شترمرغ احداث شده که سالیانه 153 تن گوشت و 10840 قطعه جوجه تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۰۷    
ایرنا- یاسوج- بزرگترین مزرعه شتر مرغ کهگیلویه و بویراحمد در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع و با ظرفیت300 قطعه در روستای سادات محمودی دنا در حال فعالیت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی پوستش را در خراسان جنوبی جلوی سگ می اندازند و خارجی ها از آن دومین چرم گران قیمت جهان را می سازند؛ از آن بدتر آنکه ایران پس از آفریقای جنوبی بیشترین تولیدکننده شترمرغ در جهان است اما سودش را اروپایی ها و اهالی ترکیه در همسایگی می برند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر- شکیبا کولیوند : پرورش و تولید شترمرغ یکی از عرصه های بسیار سودآور و منطبق بر الگوی اقتصاد مقاومتی است، به گونه ای که علاوه بر فرآورده های گوشتی، پوست، روغن و پر آن نیز ارزش اقتصادی دارد؛ اما گویی این روزها صنعت مذکور به جای آنکه به سمت وسوی تولیدات منحصربه فرد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-بدره یکی از مناطق مستعد برای توسعه پرورش شترمرغ در استان ایلام محسوب می شود، در همین حال دو واحد پرورش شترمرغ در شهرستان فعال شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تولید کننده ای که از 11سالگی شاگردی کرده و حالا اوستاکار ماهری است ، چرم های تنها واحد تولیدی شترمرغ در بشرویه را تبدیل به کفش های بادوام می کند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۰۰    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * در اخبار ساعت 21 تاریخ 99/7/29 همگان شاهد بودیم که پوست شترمرغ که یک چرم بسیار مرغوب و قابل صادرات است به خاطر فراهم نیاوردن امکانات فرآوری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به رونق پرورش شترمرغ در این استان اعلام کرد: 11 واحد پرورش شتر مرغ با ظرفیت بیش از 8 هزار قطعه در استان تهران فعال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۳    
فیلمی از تعقیب و گریز ایگوانا توسط شاهین، بوفالو ها توسط گرگ ها، بز کوهی توسط پلنگ برفی، شترمرغ توسط یوزپلنگ و پامسواکی مصری کوچک توسط روباه را تماشا کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۰    
شترمرغ داران اصفهانی تامین نهاده های طیور را خواستار شدند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علت رها شدگی صنعت ارزآور چرم شترمرغ در کشور چیست؟
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۸    
رضاخواه با اشاره به اینکه دولت هم سرمایه گذاری چندانی در پرورش و بهره برداری از شترمرغ نکرده است، گفت: می بایست نگاه اقتصادی و سودآور شکل می گرفت که متاسفانه چنین نشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۸    
حاجی بابایی گفت: دباغی های موجود در چرمشهر های تخصصی شترمرغ از کیفیت خوبی برخوردارند، اما متاسفانه پوست شترمرغ خوبی برای دباغی دریافت نمی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مشکلات پیش روی تولید چرم از شترمرغ و صادرات آن در برنامه گفت و گوی ویژه خبری امشب بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت چرم گفت:استفاده از چرم شتر مرغ ایرانی در کارخانه های چرم سازی ارزش افزوده را افزایش می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
این در حالی است که در خراسان جنوبی کشتارگاهی برای شترمرغ وجود ندارد و این محصول با ارزش دور ریز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شترمرغ پرنده ای است که همه او را به گوشتش می شناسیم، ولی ارزشمندترین قسمت این پرنده پوست اوست که جزو گرانترین و سبکترین چرم ها در دنیاست.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
روغن شترمرغ از روغن های پرفایده ای است که ایرانیان و رومیان باستان از آن به دو منظور زیبایی و دارویی در درمان زخم و سوختگی استفاده می کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۶:۲۰    
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: تاکنون 14 واحد پرورش شترمرغ در استان مجوز فعالیت دریافت کرده اند و ما در پرورش این طیور در رتبه ی پنجم کشور قرار داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در کنار پرورش و تولید گاو و گوسفند و مرغ و ماهی ، پرورش شترمرغ با توجه به مزایای فراوانی که دارد می تواند جایگزین مناسب و به صرفه ای برای سرمایه گذاران باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۱    
گوشت شترمرغ یکی از کم چرب ترین و سالم ترین نمونه های گوشت قرمز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شاربن بیماری که اکثر پستانداران و پرندگانی مثل شتر مرغ و گوسفند را درگیر می کند و این ویروس می تواند ده ها سال در محیط باقی بماند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد با حضور در پهنه پرورش شترمرغ میبد قول پیگیری رفع مشکلات این پهنه را داد و از مسئولان رفع این مشکلات را مطالبه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
قایق پرنده یکی از تسلیحات نامتعارف اتحاد جماهیر شوروی درطی جنگ سرد بود که در سال 1960 معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میامی گفت: توسعه پرورش شترمرغ در این شهرستان در دستور کار است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مشکل هویتی شترمرغ زمانی کشف شد که حاضر نشد روی تخم هایی که جفتش گذاشته بود بخوابد و به جای آن ترجیح داد با دسته گورخرها جست وخیز کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات امنیتی و تربیتی خراسان جنوبی از اجرای طرح های اشتغال برای زندانیان خبر داد و گفت: طرح پرورش نژاد میش بلوچی به صورت پایلوت در نهبندان اجرایی می شود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۲    
کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در سفری دو روزه به استان خراسان جنوبی پس از ورود راهی شهرستان خوسف شد تا از برخی پروژه های این شهرستان از جمله مجتمع گلخانه ای و مجتمع پرورش شترمرغ بازدید کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- پرورش شترمرغ صنعتی پرسود با اشتغال زایی بالاست اما نبود صنایع تبدیلی در همدان موجب به هدر رفتن این منبع درآمدزا می شود.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- دوستی یک شترمرغ نر با گورخرها تعجیب مسئولان پارک حفاظت شده Lenglet در انگلیس را به همراه داشته است. به گزارش فرارو، این شترمرغ از خوابیدن روی تخم ها امتناع کرده و روز خود را با گورخرها سپری می کند. ...