سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۶:۵۷Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرز دوغارون»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تاییاد گفت: در مرز دوغارون در سال گذشته صادرات کالا در وزن 28 درصد و در ارزش دلاری 31 درصد نسبت به سال 1401 داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: مجوز ترانزیت بیش از 38 هزار تن انواع محصولات کشاورزی از مبدا افغانستان در گذرگاه مرزی دوغارون در سال گذشته صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تایباد- فرماندار تایباد گفت: فرصت های اقتصادی مرز دوغارون، تعامل با بخش های مختلف را طلب می کند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تایباد گفت: با اجرای طرح باک پر، در مرز بین المللی دوغارون با تجمیع واحدهای مرزی پیش از ایکس ری اداره کل گمرک دوغارون، امکان هرگونه سوءاستفاده جهت قاچاق سوخت غیرممکن می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حدود 339 هزار قطعه مرغ زنده از مرز دوغارون به افغانستان صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی تایباد واقع در شرق خراسان رضوی گفت:338 هزار و 860 قطعه مرغ زنده تخمگذار سال گذشته از پایانه مرزی دوغارون به افغانستان صادر شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نتایج این پژوهش نشان می دهد که طبق آمار سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در سال 1399 تعداد ناوگان در صف انتظار خروج از کشور در مرز بازرگان رکورد 1500 دستگاه کامیون و در مرز دوغارون رکورد 4500 دستگاه کامیون را ثبت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- فرمانده تیپ 377 متحرک هجومی شهید پرویز حبرانی مستقر در مرز دوغارون تایباد واقع در شرق خراسان رضوی گفت: مرزهای مشترک ایران و افغانستان با وجود نیروهای مسلح آماده از امنیت پایدار برخوردار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
فرماندار تایباد گفت: ساختار مرز دوغارون برای ارائه خدمات بهتر تغییر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
هزار و 500 دستگاه ناوگان حمل و نقل صادراتی و ترانزیتی ایرانی در گمرک اسلام قلعه افغانستان متوقف و منتظر هستند تا در صورت مساعدت طرف افغانستانی از طریق مرز دوغارون وارد جمهوری اسلامی ایران شوند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- مدیر کل گمرک مرزی دوغارون تایباد گفت: 592 هزار و 448 تن کالا پارسال از این مرز رسمی به افغانستان صادر شد که نسبت به سال 1401 به لحاظ وزنی 28 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تایباد- رییس میراث فرهنگی تایباد گفت: از 25 اسفند ماه تا 7 فروردین، 19 هزار و 490 مسافر داخلی و خارجی وارد شهرستان تایباد شدند که بیش از 11 هزار نفر از آنها، از طریق مرز دوغارون بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تایباد گفت: 27 هزار و 387 مسافر ایرانی و خارجی از 25 اسفند ماه پارسال تا هفتم فروردین ماه امسال در مرز دوغارون رفت و آمد کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تایباد- دادستان عمومی و انقلاب تایباد گفت: با اشراف کامل اطلاعاتی یک تیم عملیاتی که اقدام به انتقال غیرقانونی اتباع افغانستان به داخل خاک ایران در مرز دوغارون می کردند، شناسایی و منهدم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۶    
رئیس جمعیت هلال احمر تایباد گفت: تعداد 397 هزار و 102 نفر از اتباع افغانستانی در مرز دوغارون و در هنگام بازگشت به کشورشان با خطرات مین و مهمات عمل نکرده آشنا شدند.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم احمد اکبری با اشاره به پروژه ملی انسداد مرز شرق کشور اظهار کرد: در راستای شعار ارتش فدای ملت ، گروه 444 مهندسی رزمی در ادامه طرح های مردم یاری و اجتماعی، مبنی بر تامین امنیت مرزنشینان، جلوگیری از ورود اتباع غیرمجاز به کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۱    
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف محموله قاچاق اشیای تاریخی در حین ورود به کشور در مرز دوغارون تایباد خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر تولید کارخانه گازکربنیک تایباد واقع در شهرک صنعتی این منطقه گفت: 6 هزار تن گازکربنیک مایع با کاربرد صنعتی، دارویی و مواد غذایی از طریق گذرگاه زمینی دوغارون خراسان رضوی به افغانستان صادر شد است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل شورایعالی امور ایرنیان خارج از کشور گفت: 650 نخبه علمی کشور امسال از برخی کشورهای اروپایی به ایران برگشتند. به گزارش شفقنا، عبدالله سهرابی روز شنبه در حاشیه بازدید از مرز دوغارون در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: یکی از مهمترین کارگروه های دبیرخانه شورایعالی امور ایرنیان خارج از کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۴۵    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تایباد از آتش سوزی و حریق 2 دستگاه کامیون ایرانی در پارکینگ جامع شهید فخری زاده مرز دوغارون خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی تایباد واقع در شرق خراسان رضوی گفت: 147 هزار و 860 قطعه مرغ زنده تخمگذار از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه امسال از پایانه مرزی دوغارون به افغانستان صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- رییس اداره تعزیرات حکومتی تایباد و شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز گلوگاه 17 شهریور مرز دوغارون تایباد گفت: قاچاقچیان سوخت، کالا و ارز از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه امسال بیش از 2 هزار و 651 میلیارد ریال در این شعبه جریمه شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۵    
تایباد- نمایشگاه عکس گروهی با کاروان کربلا ، روایت ورود زائران افغانستانی اربعین حسینی به مرز دوغارون با حضور جمعی از مسوولان شهرستان تایباد افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری، صنعتی دوغارون تایباد گفت: با بهره برداری از مرحله یک منطقه آزاد تجاری و صنعتی در مرز دوغارون در سال آینده زمینه اشتغال برای 800 نفر فراهم می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۰    
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: 20 هزار نفر از اتباع کشور افغانستان از طریق مرز دوغارون طرد و به کشورشان بازگردانده شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۷    
20 هزار نفر از اتباع کشور افغانستان از طریق مرز دوغارون به وطنشان بازگشتند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: با تلاش شبانه روزی مرزبانان این استان در هنگ مرزی تایباد 20 هزار نفر از اتباع کشور افغانستان دستگیر و از طریق مرز دوغارون طرد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فعالان بخش اقتصادی خراسان رضوی از تداوم معطلی و توقف طولانی مدت کامیون ها در مرز دوغارون گلایه دارند و خواستار تلاش دوباره دست اندرکاران هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سرپرست فرمانداری تایباد گفت: نیاز مردم افغانستان به تولیدات ایرانی یکی از مهمترین عوامل رشد اقتصادی و توسعه صادرات در مرز دوغارون به شمار می رود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۷    
فرمانده مرزبانی کشور در گفت و گوی اختصاصی با شهرآرا مطرح کرد: کار بسیار خوبی که در خراسان رضوی و فقط در گذر مرزی دوغارون انجام شده است، کشف 2800 تلفن همراه سرقتی تنها در دو یا سه ماه اخیر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق شدند 171 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه که با خاک اره مخلوط شده بود را کشف کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری تایباد گفت: روزانه به طور میانگین حدود 3 هزار و 500 نفر از مرز زمینی دوغارون تردد دارند که از این تعداد حدود 10 درصد اتباع ایرانی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۰۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- سرپرست فرمانداری تایباد گفت: زیرساختهای نظارت بر رفت و آمد اتباع غیرمجاز در مرز دوغارون واقع در شهرستان تایباد خراسان رضوی باید تقویت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آنش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تایباد از حریق یک دستگاه کامیون افغانستانی در یکی محوطه های پایانه مرزی دوغارون خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- سرپرست فرمانداری تایباد گفت: مرز دوغارون مهمترین کانون اقتصادی شرق کشور به شمار می رود که باید از این ظرفیت برای صادرات محصولات کشاورزی این منطقه خراسان رضوی به سمت افغانستان استفاده کرد.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۶    
مدیر اجرای منطقه آزاد دوغارون گفت: با حضور مدیرکل ناظرات گمرکات استان خراسان رضوی در مرز دوغارون و با همکاری مدیر کل گمرک دوغارون بخشی از ساختمان گمرک به منظور استقرار د فتر منطقه آزاد تجاری صنعتی دوغارون در نظر گرفته شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سردار مجید شجاع افزود: در راستای برخورد با حضور غیر قانونی اتباع کشور های خارجی در کشور، این تعداد تبعه غیرمجاز در نقطه صفر مرزی از طریق مرز دوغارون تحویل نماینده کشور افغانستان شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۵    
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: 13 هزار و 852 نفر از اتباع کشور افغانستان در 10 روز گذشته توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد طرد و به کشورشان بازگشت داده شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از طرد بیش از 13 هزار و 800 نفر از اتباع غیرقانونی افغانستان طی 10 روز گذشته توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از طرد بیش از 13 هزار و 800 نفر از اتباع غیرقانونی افغانستان طی 10 روز گذشته توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: 13 هزار و 852 نفر از اتباع کشور افغانستان در 10 روز گذشته توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد طرد و به کشورشان بازگشت داده شدند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن سرمایه گذاری های مشترک ایرانی و خارجی گفت: شمار پروژه هایی که افغانستانی ها در 10 ماهه امسال در ایران اجرا کرده اند نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد و ارزش رشد دو برابری داشته است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین سلیمی، رئیس انجمن سرمایه گذاری های مشترک ایرانی و خارجی و رئیس پیشین اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان از افزایش ساعت کاری رفت و آمد کامیون ها در مرز ایران و افغانستان خبر داد و گفت: تردد کامیون ها در مرز دوغارون از 8 ساعت به 16 ساعت افزایش یافته تا این ماشین ها کمتر معطل شوند و [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- مدیر پایانه مرزی دوغارون تایباد در جنوب شرقی خراسان رضوی گفت: 542 هزار و 271 مسافر افغانستانی و ایرانی از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه از طریق مرز زمینی دوغارون وارد کشور افغانستان شده اند که نسبت به مدت مشابه پارسال 13 درصد افزایش داشته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۰    
شاخص مراودات تجاری خراسان رضوی با کشور افغانستان در مرز دوغارون در آذرماه امسال 80 درصد در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش یافته است.
مشهد فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از رشد 80 درصدی مراودات تجاری خراسان رضوی و افغانستان از مرز دوغارون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از رشد 80 درصدی مراودات تجاری خراسان رضوی و افغانستان از مرز دوغارون خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: 520 هزار تبعه غیرمجاز از طریق مرز دوغارون تایباد در این استان اخراج شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: 520 هزار تبعه غیرمجاز افغانستانی از طریق مرز دوغارون تایباد در این استان اخراج شدند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک اقتصادی و تجاری نمایندگان استان خراسان رضوی و افغانستان در مرز دوغارون تایباد دیدار کردند.