دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۲:۱۴Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باند قاچاق»

رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی لرستان از کشف بزرگ محموله و باند قاچاق سلاح در استان خبر داد.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: در طرح ارتقای امنیت اجتماعی 14 باند قاچاق منهدم و 3111 سلاح غیرمجاز کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به انهدام چندین باند قاچاق سلاح و مهمات گفت: در سال جاری تاکنون 2 هزار و 323 قبضه سلاح و 85 هزار فشنگ جنگی توسط مرزبانی کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۸    
فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری 3 نفر عضو باند قاچاق سلاح و مهمات در عملیات مقتدرانه پلیس در آبادان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری 3 نفر عضو باند قاچاق سلاح و مهمات در عملیات مقتدرانه پلیس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، گفت: در دو هفته اخیر 3باند قاچاق سلاح شناسایی و متلاشی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند قاچاق سلاح و کشف 28 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز در شهرستان نقده، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند 5 نفره قاچاق سلاح و کشف 37 عدد اسلحه جنگی و شکاری با 650 عدد فشنگ مربوطه در بازرسی از مخفیگاه آنان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس استان بوشهر از انهدام باند قاچاق مواد مخدر در شمال استان خبر داد و گفت: از این باند 630 کیلوگرم تریاک کشف شد.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
دادستان همدان از انهدام یک شبکه سازمان یافته قاچاق موتورسیکلت در این استان خبر داد و گفت: در این عملیات پیچیده مقدار قابل توجهی نیز مشروبات الکلی دست ساز نیز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت- ایرنا- باند قاچاق که سوخت را از شهرهای شمالی استان کرمان به جنوب و سمت مرز قاچاق می کرد در جیرفت متلاشی و هفت نفر نیز دستگیر شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان لرستان از شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف 20 قبضه انواع سلاح خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف 22 قبضه کلت جنگی، 44 تیغه خشاب و 10 هزار فشنگ در مرز های جنوب استان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یک باند قاچاق سلاح در جنوب سیستان و بلوچستان با تیزهوشی پلیس دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۰:۱۸    
زاهدان- ایرنا- سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات جنگی در این استان خبر داد و گفت: از این افراد 22 قبضه سلاح کلت کمری به همراه 10 هزار فشنگ جنگی و 44 خشاب کشف و ضبط شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: یکی از سیاست های استکبار در سال های اخیر ورود اسلحه و مهمات به داخل کشور به منظور ایجاد ناامنی و رعب و وحشت میان مردم بوده است که در این راستا ماموران انتظامی همواره به مبارزه با پدیده قاچاق سلاح پرداخته اند. ...
خوزپرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس به نقل از مهر ، سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر اظهار کرد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان در راستای طرح جمع آوری سلاح و مهمات با تسلط اطلاعاتی و اقدامات فنی از فعالیت یک عضو باند قاچاق سلاح و مهمات بین استانی که از طریق یکی از استان های همسایه اقدام به ورود سلاح جنگی به ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۷    
کرمان - دادستان جیرفت از متلاشی شدن یک باند قاچاق سوخت در جنوب کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
جیرفت- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب جیرفت گفت: یک باند سازمان یافته که به صورت گسترده در برخی از استان های جنوبی کشور اقدام به قاچاق سوخت می کرد در این شهرستان منهدم و 6 نفر در این راستا بازداشت شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از انهدام و دستگیری باند 7نفره مواد مخدر و کشف 131کیلوگرم تریاک جاسازی شده در یک دستگاه خودروی نیسان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۴    
شهرری - ایرنا - انهدام باند هفت نفره توزیع و قاچاق موادمخدر و دستگیری چهار مالخر اموال مسروقه از اخبار مهم امروز/سه شنبه/ فرماندهی انتظامی شهرستان ری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار خوی از شناسایی 10 باند قاچاق کالا در این شهرستان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین مرزبانی هرمزگان گفت: یک محموله مواد مخدر در آب های دریای عمان در بندرجاسک کشف شد. به گزارش صبح ساحل، سردار عبدالله لشکری ، جانشین مرزبانی هرمزگان گفت: مرزبانان اداره مبارزه با مواد مخدر هرمزگان موفق شدند پس از اجرای یک عملیات منسجم و غافلگیر کننده ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب، دریک عملیات ضربتی پلیسی یک باند قاچاق مواد مخدر با بیش از دو تن تریاک شناسایی و متلاشی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کردستان از انهدام یک باند قاچاق سیگار خارجی در قروه خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، کمیته داوران فوتبال ایتالیا با انتشار بیانیه ای از دستگیری روزاریو دِاونوفوریو رئیس این کمیته به دلیل متهم شدن او به قاچاق مواد مخدر خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
جانشین مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف دو هزار 184 لیتر مشروبات الکلی و توقیف دو فروند شناور و دستگیری 2 متهم در چابهار خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 145 قبضه انواع سلاح های جنگی و شکاری و 11 هزار و 862 عدد مهمات مربوطه توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۰:۲۱    
پلیس فتا از شناسایی دو باند قاچاق دارو در فضای مجازی خبر داد. جزئیات بیشتر را در این باره از جناب سرهنگ پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا می شنویم.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۷:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام 3 باند قاچاق عمده مواد مخدر حین ورود به محورهای مواصلاتی استان و کشف 2 تُن و 100 کیلو انواع مواد افیونی با هوشیاری و اشرافیت ماموران این فرماندهی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا گفت: طی 45 روز اخیر مرزداران غیور ایران اسلامی ضمن انهدام چندین باند قاچاق سلاح و مهمات حدود 600 قبضه سلاح جنگی را کشف و ضبط کردند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا از زمین گیر شدن باند قاچاق سلاح و مهمات در هنگ مرزی جکیگور خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ماموران دریابانی شهرستان های بندرعباس و میناب 518 هزار و 800 لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند. به گزارش صبح ساحل، سردار عبدالله لشکری جانشین فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده مرزبانی فراجا گفت: طی 45 روز اخیر مرزداران غیور ایران اسلامی ضمن انهدام چندین باند قاچاق سلاح و مهمات حدود 600 قبضه سلاح جنگی را کشف و ضبط کردند که در کشف سلاح جنگی در مقایسه با مدت مشابه پارسال با افزایش 26 درصدی روبه رو هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور گفت: باند قاچاق سلاح و مهمات توسط مرزبانان غیور و با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در مرز های خوزستان منهدم شد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: 288 قطعه پرنده که زنده در استان کشف شده بود، در طبیعت رها سازی شدند. به گزارش فکرشهر از محیط زیست، فرهاد قلی نژاد افزود: امسال سه باند قاچاق پرندگان شکاری توسط محیط بانان استان بوشهر شناسایی و پرونده های تخلف آن ها به مراجع قضایی تحویل شد. ...
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از کشف بیش از 6 کیلوگرم طلا و 20 عدد گوشی گرانقیمت تلفن همراه در جریان بازرسی از شناور در شهرستان بندرلنگه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: در شش ماهه نخست سال جاری سه باند قاچاق پرندگان شکاری در سطح استان بوشهر توسط محیط بانان منهدم و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند قاچاق سلاح در شهرستان شادگان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ایرنانوشت: فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نفتکش خارجی متخلف حامل سوخت قاچاق زیر رصد اطلاعاتی هوشمندانه قرار داشت و بعد از تحویل کامل سوخت قاچاق از شناورها، توسط دلاوران از جان گذشته این منطقه توقیف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی دستگیری 10 عضو 2 باند قاچاق در استان مرکزی که به صورت خانوادگی قاچاق می کردند، را روایت و تشریح کرد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۵۵ سایت دیگر  
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران از کشف و ضبط بیش از 11 میلیون لیتر سوخت قاچاق در خلیج فارس توسط رزمندگان نیروی دریایی سپاه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه با اشاره به انهدام 2 باند قاچاق سلاح در مرزهای استان، گفت: 78 قبضه سلاح غیرمجاز از اعضای این باندها کشف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 6 باند قاچاق سلاح و مهمات جنگی در مرزهای استان شناسایی و منهدم شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / خودسوزی پسر جان مادرش و یک کارگر را گرفت/ انهدام 2 باند قاچاق اسلحه در مرز/ پایان شوم یک ارتباط شیطانی/ مرگ مرموز در آتش/ صحنه سازی برای فرار از مجازات همسرکشی/ مرد جنایتکار در دادگاه منکر قتل شد/ تلاش خانواده یک زندانی برای آزادی هم سلولی
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مرزبانان در دو عملیات جداگانه در استان های کرمانشاه و ایلام 43 قبضه سلاح جنگی و مقدار زیادی مهمات کشف کردند. به گزارش ایران، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی انتظامی کشور در تشریح این خبر اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام 12 باند سرقت و 5 باند قاچاق مواد مخدر در مهر ماه سال جاری در اصفهان خبر داد و گفت: 310 میلیارد ریال اموال مسروقه از سارقان کشف و به مال باختگان استرداد شد.