دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۸Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس»

حیات   ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از اجرای طرح های آرامش در شهر و کشف بیش از 426 کیلوگرم انواع مواد مخدر خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، سرهنگ حسین زلفخانی روز دوشنبه اظهار کرد: در اجرای طرح های آرامش در شهر و جمع آوری معتادان متجاهر ...
حادثه 24   ۲۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
حادثه 24 - سردار علی ولیپور گودرزی گفت: چندی پیش، کشف جسد مردی در خانه اش واقع در یک برج 20 طبقه در محله کوهک به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش داده شد. ...
حیات   ۳۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران از آغاز عملیات بهسازی یکی از تونل های مسیر جاده سوادکوه از امروز دوشنبه خبر داد و گفت: محور فیروزکوه- قائمشهر در 24 ساعت آینده مسدود خواهد بود. ...
وارش   ۳۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا پایتخت به داوطلبان کنکور توصیه کرد که فریب ادعاهای واهی مجرمان سایبری مبنی بر دسترسی به سوالات آزمون سراسری را نخورده تا مورد اخاذی و کلاهبرداری قرار نگیرند.
حیات   ۴۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب، به تشریح جزئیات دستگیری زوج قاچاقچی هروئین و شیشه پرداخت. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ سرهنگ حسین باباپور، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در تشریح جزئیات خبر دستگیری زوج قاچاقچی با 17 کیلو شیشه و هروئین ...
حیات   ۱ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری متهمان قتل مدیر عامل یک شرکت در تهران خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، سردار " علی ولیپور گودرزی " رئیس پلیس آگاهی پایتخت در این زمینه اظهار کرد: چندی پیش ...
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت، از کشف 17 کیلوگرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار در جنوب پایتخت خبر داد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یک زوج قاچاقچی خبر داد و گفت: متهمان در پوشش باند خانوادگی اقدام به توزیع هروئین و شیشه می کردند که دستگیر و از مخفیگاه آنان 17 کیلو و 700 گرم شیشه و هروئین کشف شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ نسبت به کلاهبرداری از داوطلبان شرکت در کنکور به بهانه فروش سوالات و منابع و ... هشدار داد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان از حضور کارشناسان این پلیس در مدارس با همکاری اموزش و پرورش خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از کشف 426 کیلوگرم انواع موادمخدر در شهرستان های این محدوده خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 15 دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق به ارزش بیش از 40 میلیارد ریال خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: انتشار یک ویدیو از اقدامی مجرمانه به معنای افزایش یک جرم نیست و اتفاقا آمارهای مانشان می دهد که آمار زورگیری و جرائم خشن در تهران روبه کاهش است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری یکی از اوباش سابقه دار منطقه خاک سفید به دلیل توزیع موادمخدر و روانگردان خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به تعداد راکبان موتورسیکلت که بدلیل نداشتن کلاه ایمنی جان خود را از دست داده اند، گفت: 40 درصد موتورسواران از کلاه ایمنی استفاده می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان تهران از شناسایی و دستگیری متهم کلاهبرداری 10 میلیارد تومانی در زمینه جعل اسناد و فروش مال غیر خبر داد و گفت: 18 مالباخته شناسایی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۰    
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای خودرو از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با بیان اینکه اینکه مردم و سازمان های مردم نهاد از ظرفیت عظیمی برخوردار هستند که می توان از این ظرفیت عظیم به نحو مطلوب در راستای مقابله با مفاسد و جرایم اقتصادی بهره برداری کرد ...
رویش زاگرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس : درمراسمی با حضور سرهنگ حمیدرضا بهاروند فرمانده انتظامی و سرهنگ روح اله داودی رئیس پلیس فتا مسجدسلیمان از دانش آموزان خوش ذوق سایبری ریحانه سادات حسینی و نازنین زهرا گلگیری دانش آموزان دبستان شهید مکی پور که آسیب ها و خطرات فضای مجازی را در قالب نقاشی به رشته تصویر در آورده بودند تقدیر ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای خودرو ازسوی کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۰    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یکی از اوباش سابقه دار منطقه خاک سفید تهران خبر داد و افزود: متهم از اعضای باند فروش و توزیع گسترده مواد مخدر در منطقه شرق پایتخت بود که در عملیات شب گذشته مأموران در مخفیگاهش دستگیر و از وی 850 گرم مواد روانگردان کشف شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به خطر احتمالی سقوط سنگ در ارتفاعات از مسافران خواست در حاشیه جاده کرج چالوس توقف نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 10 هزار لیتر سوخت قاچاق در گمرک پرویزخان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 7 هزار قلم بلوریجات قاچاق از انباری در شور آباد کهریزک خبر داد و گفت: محل مذکور یک باب انبار کالای بازرگانی است اما کالاهای موجود در آن در سامانه انبارها ثبت نشده است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یکی از اوباش سابقه دار منطقه خاک سفید تهران خبر داد و افزود: متهم از اعضای باند فروش و توزیع گسترده مواد مخدر در منطقه شرق پایتخت بود که در عملیات شب گذشته ماموران در مخفیگاهش دستگیر و از وی 850گرم مواد روانگردان کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس پلیس راه لرستان از توقیف یک سواری با خلافی بیش از 565 میلیون ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان یزد، از بازگرداندن مبلغ 500 میلیون ریالی به حساب شاکی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه البرز از مسافران خواست با توجه به احتمال سقوط سنگ، از توقف در حاشیه جاده کوهستانی کرج - چالوس خودداری کنند.
اقتصاد آنلاین / حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که بخاطر فحاشی در محله دربند مرتکب قتل شده و به قشم فرار کرده بود، خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قزوین از واژگونی یک دستگاه خودروی سمند و کشته شدن سرنشین آن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق جوان خودرو توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قزوین از واژگونی یک دستگاه خودروی سمند و کشته شدن سرنشین آن خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی گفت: 11 دستگاه خودرو حامل 6 هزار لیتر فرآورده های نفتی قاچاق در مرکز استان توقیف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل اغفال یک دختر 18 ساله در شمال شهر تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 7 هزار قلم بلوریجات خارجی به ارزش 10 میلیارد ریال از یک انبار کالا در شورآباد خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک سارق حرفه ای و سابقه دار با اعتراف به 17 فقره سرقت منزل در شهر کرج خبر داد و گفت: این سارق از یکی از استان های غرب کشور به منظور سرقت به کرج آمده بود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: مرد جوانی که به خاطر فحاشی در محله دربند مرتکب قتل شده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از گذشت دو سال در قشم بازداشت شد. ایلنا در خبری نوشت: سردار علی ولی پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت: [...]
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل اغفال یک دختر 18 ساله در شمال شهر تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که بخاطر فحاشی در محله دربند مرتکب قتل شده و به قشم فرار کرده بود، خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از کشف محموله بلوریجات قاچاق خبر داد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 11 هزار و 843 نخ سیگار قاچاق و تعداد زیادی اقلام ممنوعه به ارزش 2 میلیارد و 46 میلیون ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارقان منزل و کشف 35 فقره انواع سرقت در زنجان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که بخاطر فحاشی در محله دربند مرتکب قتل شده و به قشم فرار کرده بود، خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: با توجه به اجرای عملیات عمرانی در جاده کرج - چالوس ، این محور به مدت 2 روز بسته شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور خراسان رضوی، آمار تصادفات جرحی و خسارتی در مشهد طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: مرد جوانی که به خاطر فحاشی در محله دربند مرتکب قتل شده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از گذشت دو سال در قشم بازداشت شد.
اقتصاد آنلاین / حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک دستگاه خودروی BMW قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش این کالای قاچاق را بیش از 5میلیارد تومان برآورد کرده اند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: از آغاز سال تاکنون با اجرای 438 طرح پاکسازی در استان به ویژه در اطراف محیط های آموزشی مقدار 147 کیلو و 75 گرم انواع موادمخدر از سوداگران مرگ کشف شده است.