یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۱:۳۷Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس راه»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه استان مازندران از انسداد آزادراه تهران شمال از 24 تا 27 مهرماه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه استان مازندران از انسداد آزادراه تهران شمال از 24 تا 27 مهرماه خبر داد.
به مناسبت هفته نیروی انتظامی آیین افتتاح همزمان 3 باب پاسگاه پلیس راه در استان آذربایجان غربی با اعتبار 170 میلیارد ریال برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به ادامه محدودیت تردد در محورهای شمال، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 123هزار و 725 دستگاه خودرو اعمال قانون و 81هزار و 774 دستگاه خودرو به مبدا برگشت داده شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
18 دستگاه خودروی شوتی در طرح عملیاتی پلیس راه استان مرکزی توقیف شدند.
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۹    
مسوول واحد اورژانس خمام از مصدوم شدن 4 نفر در جریان برخورد 4 خودرو در محدوده پلیس راه رشت-انزلی خبر داد. مسوول واحد اورژانس خمام از مصدوم شدن 4 نفر در جریان برخورد 4 خودرو در محدوده پلیس راه رشت-انزلی خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بر اساس آمار پزشکی قانونی زنجان در 6 ماه نخست امسال تعداد 146 نفر در سطح مسیرهای ارتباطی این استان قربانی حوادث رانندگی شدند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: یک طرفه شدن جاده چالوس که در فضای مجازی و برخی رسانه ها اعلام شده صحت ندارد. در حال حاضر هیچ کدام از جاده های مازندران یک طرفه نیستند و تردد به صورت دو طرفه در جریان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۰    
رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: آموزش و باز آموزی مقررات رانندگی سبب کاهش نقش انسان و بهبود رفتار راننده در زمان رانندگی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۳    
در مراسمی بمناسبت هفته نیروی انتظامی تعداد 60 کلاه ایمنی باحضور سرهنگ حسین عباس زاده رئیس پلیس راه روستایی هرمزگان به موتور سواران بخش جغین شهرستان رودان اهداء شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا - فرمانده پلیس راه استان قزوین گفت: محدوده هایی از آزادراه های رشت به قزوین و کرج به قزوین با ترافیک نیمه سنگین همراه هستند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۸    
حوادث رکنا: به مناسبت هفته ناجا ایستگاه پلیس راه شهید ستوانسوم "یاسر طاهری " در حسن آباد افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران اشاره به پیش بینی ترافیک در محورهای شمال در ساعات پایانی امروز، گفت: درحال حاضر بار برگشت در محورهای شمال آغاز شده که انتظار داریم درساعات پایانی بر حجم ترافیک افزوده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها سرپرست پلیس راه مازندران گفت: ترافیک همه جاده های مازندران به صورت رفت و برگشت پرحجم شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه انتظامی استان ایلام گفت: بر اثر واژگون شدن یک دستگاه سواری پژو پارس در محور ایلام به صالح آباد راننده بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: بر اثر برخورد وانت آمیکو با سواری پراید در کیلومتر 25 محور فرعی "خوسف به ماژان" چهار نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان اردبیل از برخورد یک دستگاه خودرو پراید به علت انحراف به چپ با کامیون در جاده اردبیل به سردابه و فوت 2 نفر در این حادثه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۱    
همزمان با گرامیداشت هفته ناجا، شعبه پلیس راه مهاباد درساختمان راهنمایی ورانندگی مهاباد آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۲    
همزمان با ششمین ر وز از هفته ناجا ساختمانهای جدید پلیس راه های ارومیه_تبریز، ارومیه_سلماس و شاهین دژ - تکاب با 170 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: بر اثر برخورد وانت آمیکو با سواری پراید در کیلومتر 25 محور فرعی "خوسف به ماژان" چهار نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان در همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی و پیشکسوتان پلیس راه استان اصفهان، از ترابری شرکت فولاد مبارکه به عنوان ترابری نمونه استان اصفهان تجلیل کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- واحد پلیس راه مهاباد در راستای ارتقای خدمات ترافیکی و رفاه حال رانندگان فعالیت رسمی خود را به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مهاباد آغاز کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۵    
ناصر مقدم: دقت و جدیت پلیس راهور البرز، در اجرای ضوابط تردد و محدودیت های کرونائی، شایسته تقدیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک پایان هفته ای در محورهای شمال، گفت: محدودیت های کرونایی در جاده های شمال درحال اجرا است و در این زمینه جلوی خودروهای بدون مجوز گرفته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۸    
اصفهان - خبرنگار مهر در همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی و پیشکسوتان پلیس راه استان اصفهان به عنوان نمونه ترافیکی معرفی شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ اصغر زارع گفت: به ازای هر نفر که در تصادفات فوت می کند، 5 میلیارد و 300 میلیون تومان به کشور خسارت وارد می شود و این جدا از صدمات روحی است که به خانواده ها وارد می شود و قابل محاسبه نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۲    
گروه استان ها سرپرست پلیس راه مازندران: پیش بینی می شود ترافیک جلوه های مازندران تا پایان امروز سنگین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۴    
گروه استان ها- رئیس پلیس راه استان مرکزی با بیان اینکه 5 تیم نامحسوس تردد در جاده های پرتردد و حادثه خیز استان مرکزی را کنترل می کنند از توقیف 1070 خودروی شوتی در جاده های استان مرکزی حبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست پلیس راه مازندران از ترافیک سنگین آخر هفته در جاده های شمال خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ هادی عبادی در گفت وگو با وارش نیوز، از باز بودن تمامی راه های مواصلاتی خبر داد و گفت: تردد در محور هراز و کندوان به صورت نسبتا پرحجم و عادی بوده و در محور سوادکوه نیز به صورت رفت و برگشتی آرام گزارش شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال میزان تصادفات منجر به فوت موتورسواران در جاده های استان دو برابر میانگین کشوری بوده است.
با تفویض اختیار رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به استان، پروژه احداث ساختمان پلیس راه ازنا_شازند به مناقصه می رود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۱    
سردار سیدکمال هادیانفر با بیان اینکه گزارشی تحت عنوان گواهینامه های جعلی نداریم، گفت: امروزه تقریبا 90درصد افسران ما مجهز به دست افزار پلیس هستند و با وجود این دست افزارها ماموران و افسران ما هیچ احتیاجی به رویت گواهینامه فیزیکی افراد ندارند ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: معاون سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از آتش سوزی نماد لنج واقع در میدان دفاع مقدس(ورودی بندرعباس -میدان پلیس راه قدیم) خبر داد و گفت: این اتفاق به صورت عمدی رخ داده است. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، سرهنگ جابر پاپری در آیین تقدیر از فرهنگ یاران ترافیکی در بوشهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی بیان کرد: در طول سال مردم و به ویژه فرهنگ یاران ترافیکی با پلیس راه و پلیس راهور همکاری های بسیار خوبی دارند و اگر این مساعدت در بحث ترافیک نباشد پلیس قادر نیست که بتواند امنیت ترافیک را ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز از ترافیک سنگین در راه های این استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقی با بیان اینکه 105 نقطه پرتصادف شهری از طریق پلیس راه و راهور گیلان شناسایی شده است گفت: از این تعداد توانستیم 53 نقطه را ایمن سازی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با بیان پیش بینی پایان هفته پرترافیک در محورهای شمال گفت: انتظار داریم از ساعات پایانی امروز شاهد ترافیک در محورهای شمال باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۰    
در 6 ماه نخست امسال در حوزه پلیس راه شرق استان تهران تصادفات منجر به فوت 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۱    
رئیس پلیس راه آهن کشور از راه آهن جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک شبکه حیاتی و مهمترین زیرساخت توسعه کشور یاد کرد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۵    
عصر امروز جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی با امام جمعه شهرستان بندرلنگه در مسجد جامع شهرستان دیدار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - جانشین رئیس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به اینکه در سال 99 حدود 6.5 درصد جانباختگان حوادث رانندگی کودکان زیر 10 سال بودند، گفت: کمربند ایمنی 40 تا 60 درصد از آسیب تصادفات را کاهش می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
آئین تجلیل از فرماندهان نیروی انتظامی، روسای کلانتری ها، مناطق راهور و پاسگاه های پلیس راه شهرستان ری برگزار شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ کهزادی سرپرست پلیس راه انتظامی استان ایلام گفت: برخورد 3 دستگاه وسیله نقلیه در محور ایلام به صالح آباد 3 مجروح بر جای گذاشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ازنا و دورود در مجلس ،گفت: مجوز ساخت پاسگاه پلیس راه جاده ازنا شازند و پیمان سپاری آن صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه البرز با اشاره به ایجاد شیارهای لرزاننده در جاده چالوس گفت: از زمانی که این شیارها نصب شده، به دلیل بالا رفتن اصطکاک بین لاستیک و آسفالت، تصادفات رانندگی در این محور به خصوص در فصول بارندگی تا 70 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۹    
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: پلیس راه نیروی انتظامی در کاهش سوانح جاده ای استان قزوین نقش کلیدی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۳    
گروه استان ها - فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان از آموزش 7 هزار و 600 راننده خودرو و موتورسیکلت و برگزاری همایش طلایه داران و بانوان فرهنگیار در راستای ارتقای فرهنگ ترافیکی خبر داد.