پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۲۱Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترافیک سنگین»

ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال)، محور هراز مسیر(جنوب به شمال) و آزادراه تهران - شمال مسیر(جنوب به شمال) ترافیک سنگین برقرار است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری البرز با اشاره به ترافیک سنگین روزانه در هسته مرکزی کلانشهر کرج ، روان این ترافیک را منوط به تکمیل و گشایش ادامه بزرگراه ماهان کرج دانست.
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۲    
به گزارش کاوک نیوز 09:33 – 05 اردیبهشت 1403 09:33 – 05 اردیبهشت 1403 زندی فر گفت: ترافیک در آزادراه کرج – تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور، سنگین، از این نقطه تا عوارضی قدیم تهران، نیمه سنگین و از این نقطه تا تهران نیز به همین صورت است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دامغان- واژگونی تریلی سبب بروز ترافیک سنگین در محور دامغان - سمنان شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۳    
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
رئیس عملیات و کنترل ترافیک راهور خراسان رضوی از آخرین وضعیت ترافیکی در مشهد خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت در صبح روز سه شنبه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور، سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور، سنگین است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست از عجله و شتاب پرهیز کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: با توجه به اجرای عملیات عمرانی در جاده کرج - چالوس ، این محور به مدت 2 روز بسته شد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تین نیوز گزارش آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام ترافیک سنگین در برخی از محورهای مواصلاتی از بارش باران در برخی از محورهای استان های ایلام، کرمانشاه، همدان، کهکیلویه و بویراحمد خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت ترافیک را در محور هراز سنگین اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۶:۳۶    
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست با سرعت مناسب حرکت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
طبق آخرین وضعیت جوی ترافیکی، ترافیک در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل محمد شهر تا پل کلاک سنگین گزارش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط حرکت کنند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
امروز (یکم اردیبهشت) تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت وبرگشت) روان و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور سازمان راهداری گفت: مسافران با توجه به وقوع سیل و انسداد مسیر ها از سفر به جنوب کشور پرهیز کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ساعات پایانی آخرین روز از نخستین ماه 1403 شاهد ترافیک سنگین در ورودی شهر روانسر از مسیر روستای شبانکاره که روستای هدف گردشگری است بود.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست عجله نکنند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست عجله نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست عجله نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه های استان البرز خبرداد و از رانندگان خواست با احتیاط حرکت کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده سیاه بیشه همچنین محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده وانا ترافیک سنگین برقرار است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بهارستان - ایرنا - سرپرست شهرداری نسیم شهر گفت: شهرداری نسیم شهر در اقدامی قاطع برای حل معضل ترافیک سنگین و مشکلات اجتماعی ناشی از آن، مسیرهای جدیدی را با مصوبه شورای ترافیک شهرستان از امروز به روی رانندگان می گشاید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از تعیین ضرب الاجل 10 روزه برای حل مشکل ترافیک سنگین در ایست و بازرسی کنجی شهرستان بندر خمیر خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سرهنگ احسان مؤمنی اظهارداشت: در سال 1402 بحث برخورد با تخلفات ساکن در اولویت کاری تیم های پلیس راهور تهران بزرگ قرار گرفت. سرهنگ مؤمنی گفت ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بارندگی های مداوم در دبی باعث اختلال در تردد خودروها شد و در برخی مسیرها ترافیک سنگینی ایجاد کرد.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران -شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان است و ضمناً محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم : در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل محمدشهر تا پل کلاک و محدوده گرمدره و آزادراه ساوه-تهران محدوده های دهشاد و فیروز بهرام ترافیک سنگین و در محور شهریار-تهران در اکثر مقاطع ترافیک نیمه سنگین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راههای کشور سازمان راهداری از بارش باران در جاده های 9 استان، تردد روان در محورهای شمالی و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه های استان البرز خبرداد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
[ad_1] به گزارش خبرگوهردشت؛ ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:تردد از آزادراه تهران – شمال و محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است و شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) محدوده های میانک و هزارچم ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سرهنگ "پیمان کرمی" روز سه شنبه اظهار کرد: با توجه به حجم فزاینده سفر و ترافیک سنگین در روز های تعطیل تردد موتور سیکلت ها در این محور می تواند خطرات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. به گزارش ایرنا، وی بیان کرد: دراین شرایط ترافیکی ممنوعیت تردد می تواند تا حدودی از حوادث احتمالی پیشگیری کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۶    
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهورپایتخت وضعیت ترافیک بزرگراه ها و معابر شهر تهران را تشریح کرد.
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک نیمه سنگین در معابر پایتخت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۷    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک سنگین در محور شهریار- تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده استان البرز خبرداد و از رانندگان خواست از عجله و شتاب در رانندگی پرهیزکنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم اظهار داشت؛ ترافیک سنگین یک ماهه در مسیرهای هوایی، زمینی و دریایی قشم، نشانگر اهمیت این منطقه مهم گردشگری ایران دارد و حدود یک میلیون نفر در نخستین ماه سال 1403 به جزیره جهانی قشم سفر کردند.
یکتا پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده استان البرز خبرداد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در برخی از محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۹    
طبق آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محور های آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده گرم دره، آزادراه ساوه - تهران محدوده های ده شاد و احمدآباد مستوفی و محور شهریار - تهران در برخی از مقاطع ترافیک سنگین گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
براساس آخرین آمار از وضعیت جاده های کشور، ترافیک در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده گرم دره سنگین است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۷:۰۷    
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده استان البرز خبرداد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. ...