چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۵۷Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترافیک صبحگاهی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۹    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز به تشریح آخرین وضعیت تردد و ترافیکی خودروها در راه های البرز پرداخت.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۳۹    
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک در زین الدین، بابایی، همت، ‬حکیم، ‬نواب، آزادی و استادمعین خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۶۱ سایت دیگر  
طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات ، این امکان را به کارمند می دهد که بین ساعت هفت تا 9 صبح به محل کار برود و موجب شد حدود 10 درصد ترافیک صبحگاهی تهران کاهشی باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن تشریح وضعیت ترافیک صبحگاهی معابر تهران از آمادگی پلیس برای مدیریت ترافیک عصرگاهی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز به تشریح آخرین وضعیت ترافیک صبحگاهی در راه های استان البرز پرداخت.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت: وضعیت معابر پایتخت از نظر یخ زدگی باتوجه به شن پاشی به موقع بسیار مناسب است. در بزرگراه های پایتخت مثل همیشه ترافیک صبحگاهی حاکم بوده و مشکل خاصی از نظر انسداد معابر وجود ندارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیک صبحگاهی تهران با توجه به بارش برف و باران از شب گذشته توضیحاتی داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر پایتخت را تشریح کرد. به گزارش مهر، سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح سه شنبه بیست و پنجم بهمن ماه 1401 اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیک صبحگاهی معابر تهران را تشریح کرد.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر پایتخت را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر پایتخت را تشریح کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ رازقی گفت: از مدیریت شهری به خاطر تصمیماتی نظیر رایگان شدن حمل و نقل عمومی تا ساعت 10 صبح و نیز توزیع سفر در ساعات مختلف و به تبع آن کاهش میزان ترافیک صبحگاهی تشکر می کنم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران ضمن عذرخواهی از شهروندان برای ایجاد چالش برای شهروندان در برف روبی روز پنجشنبه، گفت: ترافیک صحبگاهی شهر تهران با بارش باران و برف و کندی حرکت تشدید می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت:بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد دارای بار ترافیکی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت از آمادگی پلیس برای مدیریت ترافیک عصرگاهی در تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی پایتخت در روز همراه با بارش برف و باران را تشریح کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، با اشاره به خطرات رانندگی در هوای بارانی و برفی، نکاتی را به رانندگان متذکر شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران از افزایش 10درصدی ترافیک صبحگاهی پایتخت به دلیل بارش برف و باران خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا:رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران از افزایش 10 درصدی ترافیک صبحگاهی پایتخت به دلیل بارش برف و باران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران ضمن تشریح وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در روز جاری گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد دارای بار ترافیکی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت:بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد دارای بار ترافیکی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت در اولین روزهفته از آمادگی پلیس برای مدیریت ترافیک عصرگاهی پایتخت خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که باتوجه به پایداری و سکون جو همراه با انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته و افزایش ترافیک صبحگاهی کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم قرار خواهد گرفت.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران را تشریح کرد. سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز سه شنبه چهارم بهمن ماه 1401 اظهار داشت ...
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در گزارش امروز 3 بهمن 1401 اعلام کرد که هوای تهران در وضعیت قرمز است و هوا برای افراد حساس جامعه ناسالم است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیک صبحگاهی در معابر تهران را تشریح کرد وگفت:شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران در صبح امروز بودیم.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز(اول بهمن) با توجه به شرایط پایدار جو، عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته همزمان با افزایش ترافیک صبحگاهی کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا : همزمان با افزایش ترافیک صبحگاهی کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت را تشریح کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۱    
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، با تداوم شرایط پایدار جوی تا صبح امروز و عدم وزش باد مؤثر همزمان با افزایش ترافیک صبحگاهی بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق به ویژه مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم و ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هم اکنون (28 دی ماه) میانگین کیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای همه قرار دارد. به گزارش ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران ...
سلام نو / سینا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در گزارش جدیدی امروز 28 دی ماه 1401 از تداوم وضعیت قرمز کیفیت هوای پایتخت خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک سنگین در بزرگراه های نواب، همت، حکیم، زین الدین و بابایی خبر داد و گفت: طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه ها در حال اجراست. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیک صبحگاهی در معابر تهران را تشریح کرد و از آمادگی برای مدیریت ترافیک عصرگاهی پایتخت خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیک معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح امروز را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیک معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح امروز را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت که تعطیلی اعلام شده در روز شنبه، سبب کاهش حجم ترافیک در معابر تهران شده و صبح امروز شاهد ترافیک روان در اکثر معابر پایتخت بودیم.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی اصغر شریفی درباره وضعیت ترافیک صبحگاهی معابر تهران در روز چهارشنبه گفت: برابر رصد انجام شده از وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران در مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ و نیز گزارش دریافتی از ماموران مستقر پلیس راهور در معابر ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به وضعیت ترافیکی محورها گفت: در معابر ورودی کلانشهرها و خصوصاً شهر تهران بار ترافیک صبحگاهی به نسبت روز گذشته افزایش یافته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت: در معابر ورودی کلانشهرها و خصوصاً شهر تهران بار ترافیک صبحگاهی به نسبت روز گذشته افزایش یافته است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (19 دی ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (19 دی ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ علی اصغر شریفی در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در صبح امروز گفت: رصد انجام شده در مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ و نیز گزارش های دریافتی از ماموران پلیس راهور مستقر در معابر ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت:شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک به دلیل بارش باران بودیم.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت:شاهد حجم بالای تردد ها و شروع ترافیک به دلیل بارش باران بودیم.
برترین ها / افق تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک سنگین در معابر خبر داد و گفت: بخش زیادی از این ترافیک بدلیل بارش باران و برف است و مردم باید ضمن پرهیز از انجام سفرهای غیرضروری در ساعات پیک ترافیک تا حد ممکن از ناوگان حمل ونقل عمومی برای تردد در سطح شهر استفاده کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (29 آذرماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان البرز گفت: ترافیک صبحگاهی در راه های مواصلاتی استان البرز سنگین گزارش شده است.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (22 آذرماه) کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به غیرحضوری شدن مدارس در پایتخت اعلام کرد که این موضوع موجب کاهش نسبی حجم ترافیک صبحگاهی شده است.