پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۵۹Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بار ترافیکی»

توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۳    
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: تکمیل پروژه کنار گذر شمالی علاوه بر هدایت بار ترافیکی در منطقه شاهراه ایجاد در آمد ها ی پایدار شهر ی و کمر بند گردشگر ی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز مطالعات شهرداری تهران با بیان اینکه در 2 سال گذشته موضوع پارکینگ در کلانشهرهای ایران بررسی شده است، گفت: پارک خودرو در کنار خیابان علاوه بر افزایش هزینه بار ترافیکی شهر را نیز افزایش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تکمیل پروژه کنار گذر شمالی کرج را علاوه بر هدایت بار ترافیکی در منطقه، شاهراه ایجاد درآمدهای پایدار شهری و کمربند گردشگری برای کلانشهر کرج دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک روز پس از آنکه پلیس راهور به دلیل ایجاد بار ترافیکی در محدوده نمایشگاه بین المللی اقدام به جلوگیری از ورود خودروها به این نمایشگاه کرده بود، رییس پلیس راهور پایتخت از موافقت با برگزاری ادامه این نمایشگاه به شرط تغییر ساعت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان شهردار اهواز گفت: بار ترافیکی ناشی از انسداد پل فولاد روی معابر اصلی اهواز به ویژه جاده های ساحلی افتاده و گاه موجب ترافیک سنگینی شده است و از این رو در تلاشیم با تمهیداتی، معضل را به حداقل برسانیم.
برترین ها / تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه شنبه 13 آذر ماه 1400 اظهار داشت: امروز با رصدی که از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از یکطرفه شدن محور کرج چالوس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
محور کندوان برای تخلیه بار ترافیکی از شمال به جنوب یک طرفه شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۱    
جاده کرج-چالوس به علت تخلیه بار ترافیکی یک طرفه شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۸    
بازتاب ایلام/رئیس پلیس راه استان ایلام از یکطرفه شدن جاده صالح آباد به سمت ایلام به علت حجم بار ترافیکی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۱    
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: جاده صالح آباد به سمت ایلام به علت حجم بار ترافیکی از ساعت 17 تا 19 یکطرفه می شود.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۵    
دو تقاطع غیرهمسطح کلاچای و لاهیجان در استان گیلان، از پروژه های موفق و معوقی بوده و هستند که علیرغم یک تصمیم و برنامه ریزی خوب در ابتدای کار، در ادامه با مشکلات متعدد مواجه شده و هم اکنون با پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه نه تنها بار ترافیکی را کاهش نداده اند بلکه سبب بروز مشکلاتی در تردد خودروها شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر از تصمیم قاطع شورای شهر تهران برای حفظ منافع شهروندان و کاهش بار ترافیکی شهر تهران با انتقال محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی شهر تهران به شهر آفتاب و پلمب محل نمایشگاه فعلی در محدوده سئول و تبدیل آن به فضای عمومی شهر خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده آمل برای کاهش بار ترافیکی پایان هفته های خروجی و ورودی آمل با استفاده از جاده تازه تاسیس بالادست سد هراز، کمیسیون عمران را مامور رسیدگی به این موضوع کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: تکمیل پروژه بزرگراهی اردبیل – پارس آباد با هدف کاهش بار ترافیکی این مسیر و تصادفات مرگبار در اولویت برنامه ریزی ها قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: توسعه بزرگراه اردبیل به مشگین شهر و پارس آباد با هدف کاهش بار ترافیکی این مسیر و تصادفات مرگبار در اولویت برنامه ریزی ها قرار دارد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۹    
سرهنگ رنجبر با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی شهر تهران گفت: امروز بار ترافیکی شهر تهران پرحجم، اما روان و بدون مشکل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۱    
ایجاد ایستگاه خط مترو مشهد به گلبهار در تقاطع جاده شهرک صنعتی ماشین سازی مشهد، می تواند از بار ترافیکی کم کند و از بروزحوادث متعددی، بکاهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: محدودیت تردد تمامی خودروها در مسیر جنوب به شمال محور چالوس برای تخلیه بار ترافیکی اجرا شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/️رئیس پلیس راه استان ایلام از یکطرفه شدن جاده صالح آباد به سمت ایلام به علت حجم بار ترافیکی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان ایلام از یکطرفه شدن جاده صالح آباد به ایلام به علت حجم بار ترافیک خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: در راستای تسریع دررفت و آمد و کاهش بار ترافیکی عملیات اجرایی تونل دوقلوی شهید خادم صادق آغاز و حفاری تونل دوقلو شهید داد الله شیبانی نیز 22 بهمن سال آینده به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست شهرداری کرمانشاه، خواستار همکاری رانندگان در اجرای طرح زوج و فرد شد و گفت: این طرح براساس مصوبه شورای ترافیک در راستای کاهش بار ترافیکی از اول آذر ماه جاری در بافت مرکزی شهر کرمانشاه آغاز شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اراک در جدیدترین اظهاراتش از افتتاح زیر گذر تقاطع غیرهمسطح میدان مقاومت این شهر تا پایان آذر ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر همدان گفت: پروژه بزرگ شهری کمربندی شهر همدان (کنارگذر غربی و شرقی) به منظور رونق فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی منطقه و رفع بار ترافیکی استان های غربی کشور، هرچه سریع تر به بهره برداری برسد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در مصاحبه تلفنی با برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت و گو در مورد وضعیت راه ها گفت: بار ترافیکی صبحگاهی به محدوده کلان شهرها شروع شده و سنگینی ترافیک در آزاد راه کرج به تهران و جاده شهریار به تهران به چشم می خورد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 از محدودیت تخلیه و بارگیری در محور خیابان خیام به منظور کاهش بار ترافیک و سهولت تردد در محدوده بازار بزرگ تهران خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ مجید رنجبر، رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه سه شنبه، دوم آذر ماه 1400 اظهار داشت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران گفت:یکی از ضعف های بزرگ در تهران احداث مجتمع های مسکونی اداری و تجاری در بافت کم ظرفیت ترافیکی است که منجر به افزایش بار ترافیکی شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سرهنگ رنجبر با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی شهر تهران گفت: حجم ترددها در معابر اصلی و فرعی شهر تهران روبه افزایش و سنگین است.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مهر: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی پایتخت در صبح شنبه پانزدهم آبان 1400 را تشریح کرد. سرهنگ مجید رنجبر اظهار داشت: امروز با رصدی که از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر پایتخت را به خاطر لغزنده بودن معابر شاهد هستیم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
پارکینگ دروازه در حال اتمام است و جلساتی برای افزایش سرعت این طرح با بانک ملل برگزار شده و امیدواریم هرچه سریعتر تکمیل شود زیرا با افتتاح آن بار ترافیکی شهر کاهش می یابد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کلید قفل ترافیک این روزهای تهران در دست چه کسی است؟ پلیس می گوید 20 درصد بر حجم بار ترافیکی تهران افزوده شده، خودروهای شخصی 18 درصد نسبت به پیش از کرونا بیشتر شده اند و محدودیت شبانه حجم ترددها را در بازه زمانی عصرهای تهران متمرکز کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: از آنجا که ورودی شهرها و مسیرهای منتهی به مراکز استان ها دارای بار ترافیکی بیشتری هستند و طرح های راهسازی از ورودی شهرها آغاز می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
امروز پنج شنبه از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و رفت و آمد خودرو ها به سهولت انجام پذیرفت و ترافیک روانی را شاهد بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری کرمانشاه گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی و ثبت تخلفات رانندگی، 17 دوربین ثبت سرعت و تخلفات در سطح شهر کرمانشاه نصب می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی شهر تهران گفت: بزرگراه شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح بار ترافیکی سنگینی دارد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تقاطع غیرهمسطح مومن آباد نقطه اتصال دو مسیر ارتباطی در شرق شیراز است که به دلیل مختصات هندسی، نقطه ای پرخطر و حادثه ساز در جاده های فارس محسوب می شود. ...
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه تهران ظرفیت پذیرش مهاجران جدید را ندارد، گفت: متاسفانه همچنان ورود مهاجران جدید به تهران ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: در راستای اجرای پروژه ساماندهی میدان آزادی باید رفاه و اشتغال مردم دیده شود، به گونه ای که اجرای این پروژه نباید باعث به زحمت افتادن شهروندان و ایجاد بار ترافیکی در سطح شهر شود.
ثمره نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
سرهنگ رنجبر گفت: بزگراه نواب از میدان نهم دی و چراغی ، آزادراه از پل غربی ، خیابان آزادی از میدان ، بزرگراهع زین الدین از شمیران نو و حکیم از شقایق دارای بار ترافیکی سنگینی می باشند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دوشنبه ایرنا، نقی محمدی در جلسه شورای ترافیک شهرستان، کاهش بار ترافیکی شهر را از اهداف اصلی اجرای طرح ترافیک دانست و افزود: خیابان های اصلی شهر حدود 50 سال قدمت دارد و امروز با توجه به افزایش تعداد خودرو، دیگر کشش لازم را ندارد. وی با بیان اینکه شعبه های بانک ها و مجتمع های تجاری در [...]
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: در ماه های گذشته پلیس راهور گزارش هایی را به ستاد کرونا داده که با توجه به آغاز فصل پاییز و ورود سرما به کشور و آغاز بارش ها که استفاده از خودرو های شخصی افزایش می یابد محدودیت تردد شبانه لغو شود ...
برترین ها / آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک شنبه بیست و سوم آبان ماه 1400 اظهار داشت: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه نواب از میدان نهم دی و چراغی ، آزادراه از پل غربی ، خیابان آزادی از میدان ، بزرگراه زین الدین از شمیران نو و حکیم از شقایق دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: در ماه های گذشته پلیس راهور گزارش هایی را به ستاد کرونا داده که با توجه به آغاز فصل پاییز و ورود سرما به کشور و آغاز بارش ها که استفاده از خودروهای شخصی افزایش می یابد محدودیت تردد شبانه لغو شود.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۲    
رییس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی گفت : در صورت عدم ورود دولت و حاکمیت طی چند سال آینده شبکه ثابت خانگی نابود شده و از بین می رود چرا که اگر به سمت بهره مندی از تکنولوژی حرکت نکنیم این امکان از چرخه مصرف مردم خارج شده و عملا تمام بار ترافیکی به سمت شبکه موبایل ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به لزوم ایجاد زیرساختهای جدید در بنادر کشور گفت: با ایجاد کریدورهای جدید و تکمیل کریدور شمال و جنوب و تجهیز بنادر باید بار ترافیکی بیشتری را برای بنادر فراهم کنیم.