دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۲۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بار ترافیکی»

ایجاد معبر موقت هدایت ترافیکی در انتهای بلوار وکیل آباد مشهد به سمت شاندیز به منظور کاهش بار ترافیکی آن منطقه به تصویب نشست شورای همتا (هماهنگی ترافیکی استان) خراسان رضوی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری رسید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب صبح روز دوشنبه اعلام کرد: با رصدی که از معابر پایتخت از طریق دوربین های کنترل ترافیک صورت پذیرفت، شاهد شکل گیری و شروع بار ترافیکی در اکثر معابر سطح معابر شهر تهران هستیم. در این اعلام آمده است: بزرگراه شهید همت تا [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا جمالی روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با راه اندازی کلینیک تنفسی در بیمارستان شهید بهشتی، کار مراقبت از بیمار با انجام تشخیص و اقدامات اولیه در منزل انجام می شود که این امر موجب کاهش 20 درصدی بار ترافیکی بیماران بستری در بیمارستان شده است. وی اظهار داشت: این کلینیک [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از صبح یکشنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، با رصدی که از معابر پایتخت از طریق دوربین های کنترل ترافیک صورت پذیرفت، شاهد شکل گیری و شروع بار ترافیکی در اکثر معابر سطح معابر شهر تهران هستیم. این معابر شامل بزرگراه شهید حکیم تا شیخ فضل [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از معابر پایتخت از طریق دوربین های کنترل ترافیک صورت پذیرفت، شاهد شکل گیری و شروع بار ترافیکی در اکثر معابر سطح معابر شهر تهران هستیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران، با رصدی که از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک صورت پذیرفت، شاهد شکل گیری و شروع بار ترافیکی در اکثر معابر سطح معابر پایتخت هستیم. این معابر شامل: نیایش تا سعادت آباد، بزرگراه شهید حکیم تا شیخ فضل الله، [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدتی پس از افتتاح پروژه زیرگذر رسالت، در سال 98 شاهد کلنگ زنی پروژه زیرگذر شهید کشوری به منظور کاهش بار ترافیکی شهر ایلام بودیم که متاسفانه این پروژه با وجود وعده و وعیدهای مسوولان مربوط تا کنون به بهره برداری نرسیده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: شهردار سنندج گفت: پروژه اتصال بلوار ساحلی به تقاطع سنجرخان یکی از تأثیرگذارترین طرح های عمران شهری در راستای کاهش و روان سازی ترافیک بوده که وجود معارض مهم ترین مانع سد راه پیشرفت این پروژه است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از بار ترافیکی سنگین معابر بزرگراهی پایتخت در صبح گاه امروز (سه شنبه) خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نما، سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک شنبه بیست و دوم فروردین ماه 1400 اظهار داشت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۶    
با هدف کاهش بارترافیکی صدمتری، کاهش آلودگی هوا و از بن بست خارج شدن شهرک های مجاور این پروژه، عملیات ساخت تقاطع غیرهمسطح مصلا در بهمن ماه سال 98 آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیکی معابر بزرگ راهی تهران گفت: امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی بار ترافیکی روان گزارش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: امروز (دوشنبه) نیز شاهد بار ترافیکی سنگین در معابر بزرگراهی و اصلی تهران هستیم.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
با رفع منع تردد جاده ای خودروهای کشنده سنگین حامل بار ترافیکی که هر ساله به مناسبت تعطیلات سال نو از سوی پلیس راهور اعمال می شود، جابجایی دستگاه های حفاری در سطح جاده ها و راه های مواصلاتی کشور از سر گرفته شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۵:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام صبح شنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ مجید رنجبر توضیح داد: بزرگراه شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی [...]
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران در روز جمعه سیزدهم فروردین ماه 1400 را تشریح کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا(ع) روان و عادی در جریان بوده و به مرور بر بار ترافیکی افزوده می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز پنجشنبه دوازدهم فروردین ماه 1400 اظهار داشت: بار ترافیکی پایتخت امروز، از ابتدای صبح با رصدی که همکاران بنده در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ انجام داده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۱    
رئیس عملیات پلیس راه استان گفت: بیشترین بار ترافیکی از سمت شمال، شمال غرب و غرب کشور وارد استان می شود و به سمت کرج، تهران و مرکز کشور ادامه میابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب دو محور هراز و فیروزکوه نیمه سنگین و پرحجم در جریان است و به مرور از بار ترافیکی این محورها کاسته می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بار ترافیکی پایتخت امروز، از ابتدای صبح در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می شود.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
چگونه ممکن است به ناگاه و شبانه به این نتیجه برسند که جانمایی المان صحیح نبوده است و باعث ایجاد بار ترافیکی و خطرات مربوط به آن خواهد شد در حالیکه تلویزیون های شهری نصب شده در همان مکان بیشتر از این المان می تواند خطرآفرین باشد؟
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک روان در تمامی معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت خبر داد. سرهنگ مجید رنجبر درباره وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت به پانا گفت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان است و حجم ترافیک در هیچ معبری مشاهده نمی شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس پلیس راه البرز گفت که با توجه به تغییر رنگ برخی شهرهای کشور و افزایش بار ترافیکی و برگشت مسافران، ضرورت دارد تا مسافران زمان سفر خود را مدیریت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بار ترافیکی صبحگاهی پایتخت در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز یکشنبه هشتم فروردین ماه 1400 اظهار داشت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۸    
گروه استان ها-نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: تا 15 روز دیگر محور خوی-ایواوغلی به چهار بانده تبدیل شده و حجم بار ترافیکی روان تر و تصادفات به صفر می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران: در محور های هراز، کندوان و سوادکوه شاهد بار ترافیکی پُرحجم و روان هستیم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ مجید رنجبر در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز شنبه هفتم فروردین ماه 1400 اظهار داشت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل هوشمند راهور تهران بزرگ از مردم خواست با توجه به شروع نیمه دوم تعطیلات و باز شدن بسیاری از ادارات مردم قوانین را بیش از گذشته رعایت کنند تا شاهد بارترافیکی در شهر نباشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سال 88 کار احداث پل شهرک شیرگاه آغاز شده بود، و هدف از احداث این پل که از روی رودخانه تالار می گذشت این بود که خودروهایی که قصد رفتن به بابل و بابل کنار را دارند وارد شهر نشوند تا بار ترافیکی تا حد ممکن کم شود اما با گذشت 12 سال هنوز این پروژه به اتمام نرسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین مرکز کنترل هوشمند ترافیک راهور تهران بزرگ اعلام کرد: امروز وضعیت معابر تهران خوب و روان هست و در هیچ نقطه ای بار ترافیکی نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
جانشین مرکز کنترل هوشمند ترافیک راهور تهران گفت: وضعیت معابر عبور و مرور در معابر روان است و در هیچ نقطه ای بار ترافیکی وجود ندارد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۴۶ سایت دیگر  
جاده چالوس به علت ظرفیت پایین تردد در این ایام به علت همزمانی سفرهای برخی از رانندگان در برخی مقاطع دارای بار ترافیکی نیمه سنگین است؛ بنابراین جهت کاهش زمان سفر به رانندگان توصیه می شود که از مسیرهای جایگزین مانند جاده هراز و فیروزکوه تردد کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ کهریزی گفت: تردد وسایل نقلیه از محور های شرق استان روان و عادی است، اما هموطنان به هیچ وجه سفر غیرضروری را آغاز نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: حرکت خودروها و بار ترافیکی در تمامی مسیرهای این استان بصورت روان و عادی در جریان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار دیلم گفت: محور گناوه به دیلم که سالیان طولانی جان خیلی از هموطنان عزیز را می گرفت و به جاده مرگ معروف بود امروز 30 کیلومتر از آن آسفالت شده و 6 کیلومتر منتهی به شهر دیلم زیرسازی انجام گرفته و این پروژه از پروژه های اولویت دار شهرستان است و امیدواریم تا پایان دولت تکمیل و زیر بار ترافیکی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
جانشین مرکز کنترل هوشمند ترافیک راهور تهران از بار ترافیکی کم تهران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۳۵    
جانشین مرکز کنترل هوشمند ترافیک راهور تهران گفت:شاهد بار ترافیکی روان در قالب محورهای شهر تهران هستیم. ترافیک کاملا روان است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: با توجه به نیاز تردد در هر دو جهت جاده ها در این ایام، برنامه ای برای یک طرفه کردن جاده ها در پایان تعطیلات این هفته در طرح های ترافیکی پلیس راهور ناجا وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بار ترافیکی اطراف بهشت زهرا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما : جاده چالوس و مسیر رودخانه کرج به استانهای شمالی و شهر چالوس از دیرباز یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین مسیرهای کشور بوده است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۳    
مدیر منطقه 15 شهرداری اصفهان گفت: با اجرای مجموعه پل های شهید سلیمانی بار ترافیکی خودروهایی که از بندرعباس، یزد و میدان میوه و تره بار به سمت شهر اصفهان در تردد بودند تخلیه می شود.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- جانشین پلیس راهور ناجا با بیان اینکه تردد در محورهای مواصلاتی کشور از بار ترافیکی روانی برخوردار است، گفت: همانطور که بارها اعلام شد ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 21 تا 3فقط در محورهای درون شهری اجرا شده و در جاده ها ممنوعیت تردد شبانه نداریم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا با بیان اینکه تردد در محورهای مواصلاتی کشور از بار ترافیکی روانی برخوردار است، گفت: همانطور که بارها اعلام شد ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 21 تا 3فقط در محورهای درون شهری اجرا شده و در جاده ها ممنوعیت تردد شبانه نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دوربرگردان غیرهمسطح شهید برونسی با هدف کاهش بار ترافیکی مسیر برگشت بلوار وکیل آباد از سوی مناطق ییلاقی طرقبه و شاندیز روز پنجشنبه طی مراسمی به بهره برداری رسید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس – سعید موذنی: محورهای مواصلاتی استان تهران پرترافیک ترین جاده های کشور از نظر جابه جایی مسافر و حمل بار است؛ در ایام نوروز هم با وجود کاهش حمل و نقل کالا، در حوزه جابه جایی مسافر بار ترافیکی محورهای استان سنگین است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دوربرگردان غیرمسطح شهید برونسی با هدف کاهش بار ترافیکی مسیر برگشت بلوار وکیل آباد از سمت مناطق ییلاقی طرقبه و شاندیز با حضور شهردار، رییس شورای اسلامی شهر مشهد و جمعی از مدیران شهری در اختیار ترافیک قرار گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
با تراکم بالای جمعیتی و افزایش تعداد وسایل نقلیه، شاید کمتر جایی از شهر رشت را بتوان نام برد که در طول روز بار ترافیکی نداشته باشد. از طرفی خیابان های قدیمی این شهر نیز دیگر ظرفیت این حجم بالای تراکم را ندارد و با کوچکترین گره ای صف طویلی از خودروها، قطار می شود.