جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۲:۵۰Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بار ترافیکی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
احداث پل شعیبیه به دیلم باعث شد حجم بار ترافیکی پل بندقیر کاهش یابد.
همت خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه2 پایتخت گفت: به منظور روانسازی تردد و کاهش بار ترافیکی شبکه بزرگراهی، طرح تعریض مسیر جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام (ره) محدوده پل شهید جکیم اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث جاده ونک – سولیجان بروجن باعث کاهش مسافت صد کیلومتری فاصله بروجن به استان فارس می گردد و با احداث این جاده زمینه اتصال شرق به غرب کشور و انتقال بار ترافیکی از طریق شهرستان سمیرم را به همراه خواهد داشت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بابک رضی منش روز شنبه در یک گفت و گوی خبری با بیان اینکه آزادراه تبریز – سهند نقش بسیار مهمی در جهش توسعه سهند و کاهش بارترافیکی محور تبریز_آذرشهر خواهد داشت، افزود: اکنون در حال ایمن سازی پروژه از جمله نصب نیوجرسی، خط کشی و تابلوهای راهنمای مسیر هستیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: عابر پیاده ای به دلیل تصادف با اتوبوس در محدوده محمد علی جناح - غرب تهران- جان خود را از دست داد و مردم زیادی برای تماشا جنازه توقف کردند که بار ترافیکی زیادی را به دنبال داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: عابر پیاده ای به دلیل تصادف با اتوبوس در محدوده محمد علی جناح - غرب تهران- جان خود را از دست داد و مردم زیادی برای تماشا جنازه توقف کردند که بار ترافیکی زیادی را به دنبال داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - شهردار دماوند گفت: پروژه بزرگ بلوار یادگار امام که یادگار ماندگاری برای شهروندان شهر دماوند خواهد بود، هم اکنون با پیشرفت فیزیکی بیش از 70درصد در حال تکمیل است و به جهت موقعیت ارتباطی بلوار، نقش موثری در کاهش بار ترافیکی شهر دماوند ایفا می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۵    
فرماندار رشت بر ضرورت تعریف مسیرهای ارتباطی جدید در اطراف شهر رشت جهت کاهش بار ترافیکی ورودی های شهر تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۳    
فرمانده ستاد مدیریت کرونا در کلانشهر تهران گفت: ما معتقدیم که تقلیل حضور کارکنان در ادارات دولتی وخصوصی، نقش بسیار چشمگیری را در کاهش سفرهای درون شهری و کاهش بار ترافیکی در مرکز شهر دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۲    
صبح امروز جلسه گفتمان هفته با حضور حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش و آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران کل سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و سخنگوی استانداری مازندران گفت: طی چند روز گذشته با اعمال محدودیت های تردد مسافران چه ورودی و چه خروجی ها شاهد کاهش بار ترافیکی و در نتیجه کاهش مسافران در استان از منطقه غرب استان یعنی محدوده رامسر تا بابلسر بودیم که همین امر باعث می شود تا در روزهای آتی شاهد کاهش تعداد مبتلایان ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۴    
24 کیلومتر جاده غیراستاندارد و حادثه آفرین چادگان با وجود داشتن بار ترافیکی سنگین هنوز در دایره تدبیر مسئولان راه و شهرسازی قرار نگرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مسیر جنوب به شمال بزرگراه نواب از تقاطع بزرگراه شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی است.
عصر شرق   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۲    
پروژه بزرگ بلوار یادگار امام که در بخش شمالی شهرک مهک شهر دماوند قرار دارد، از پشت بیمارستان سوم شعبان ادامه می یابد و در محل تقاطع اداره راه و شهرسازی به بلوار شهید بهشتی متصل خواهد شد تا در این صورت حجم بار ترافیکی قابل توجهی در این منطقه کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۵    
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: بار ترافیکی در محورهای ورودی مشهد از روزهای عادی نیز بسیار کمتر شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۹    
سرهنگ صفاری فرمانده پلیس راه استان گیلان: پیش از اجرای طرحِ اعمال محدودیت تردد در کلانشهرها، بار ترافیکی ورود به این استان بسیار پرحجم بود، اما پس از اجرای طرح کاهش محسوسی پیدا کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۶    
13 کیلومتر از باند دوم جاده بیرجند - قاین تا سه هفته آینده زیر بار ترافیکی می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۵    
جانشین پلیس راه کشور از همکاری خوب مردم در رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت ممنوعیت و محدودیت های سفر خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران امروز پنج شنبه 24 مهر ماه اعلام شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می شود.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۳    
مدیر منطقه 2 شهرداری همدان از تعریض خیابان نگارستان که در راستای بهبود وضعیت تردد و سهولت در رفت وآمد شهروندان صورت می گیرد، خبر داد. به گزارش روابط عمومی منطقه 2 شهرداری ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیر بخش مطالعات معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: با توجه به افق کوتاه مدت، مسیر رودخانه تا سال 1402 به همین شکل مورداستفاده قرارگرفته و در افق میان مدت که تا سال 1407 است کم کم باید از سیسم ترافیکی خارج شود.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۵    
شهرداری تهران در حالی در ماه های اخیر مشغول ایجاد مسیر های دوچرخه سواری در شهر است که اجرای چنین طرحی بدون در نظر گرفتن جزئیات و ملزومات نتایج خوبی در پی نخواهد داشت.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری تهران در حالی در ماه های اخیر مشغول ایجاد مسیرهای دوچرخه سواری در شهر است که اجرای چنین طرحی بدون در نظر گرفتن جزئیات و ملزومات نتایج خوبی در پی نخواهد داشت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین موهبتی در گفت وگو با میزان، با تاکید بر اهمیت بازگشایی بازارچه مرزی یزدان در استان خراسان جنوبی بر رونق اقتصادی در این منطقه و مزایای آن برای هر دو کشور ایران و افغانستان، گفت: علی رغم وجود زیرساخت های مناسب و استراتژیک، مراودات خوب اقتصادی در این بازارچه صورت می گرفت که از سال 93 تعطیل شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۶    
اگرچه بخش قابل توجهی طرح محور مواصلاتی سوادکوه محقق شده و در کاهش بار ترافیکی موثر بوده اما همچنان برخی نقاط محور با مشکلاتی جدی روبرو است و نقاط حادثه خیزی در محور سوادکوه هنوز رفع نشده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سرهنگ مجید رنجبر، اظهار داشت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از ایران فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه بخش قابل توجهی طرح محور مواصلاتی سوادکوه محقق شده و در کاهش بار ترافیکی موثر بوده اما همچنان برخی نقاط محور با مشکلاتی جدی روبرو است و نقاط حادثه خیزی در محور سوادکوه هنوز رفع نشده است.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۴    
پل قدس پروژه بزرگترین پل روگذر و شاهکار معماری قرن حاضر در استان اردبیل است که در فاز اجرایی قرار دارد و طبق بیش بینی های انجام یافته تا پایان سال به اتمام خواهد رسید و بار ترافیکی استان را کاهش خواهد داد.
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در روز یک شنبه 20 مهر ماه 1399 را تشریح کرد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ عین الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: با توجه به توصیه های پلیس مبنی بر پرهیز از سفر کردن، شاهد به مسافرت رفتن عده ای از هموطنان در جاده های کشور هستیم. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بار ترافیکی پرحجم و نیمه سنگین در خروجی های شهر تهران
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
انتخاب یک کارگزاری خوب نقش بسزایی در موفقیت سرمایه گذارانی که عزم ورود به بازار سرمایه را دارند، خواهد داشت و در این میان " صرف حداقل وقت و در اختیار داشتن سامانه معاملاتی سریع، روان و بدون بار ترافیکی سنگین، از بارزترین شاخصه های انتخاب یک کارگزاری قابل اتکا است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار سرپلذهاب باتاکید بر لزوم مناسب سازی شهرستان برای استفاده عمومی از امکانات شهری گفت: ضروری است مطالعات لازم برای انجام پروژه هایی که بارترافیکی شهرستان را کاهش می دهد در شهرستان انجام شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۰    
مدیر کل پست استان مرکزی گفت :: میانگین مراجعات مردم به شرکت پست حدود 6هزار نفردر سراسر استان است که با توجه به شیوع ویروس کرونا، حجم قابل توجهی از بار ترافیکی وارد شبکه پستی شد و با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته هیج گونه تاخیری در ارسال مرسولات صورت نگرفت .
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش، اظهار کرد: شبکه شاد در آغاز مسیر است و مطمئنا دارای مشکلاتی است که باید برای حل مشکلات آن تلاش کنیم. خوشبختانه سرعت پیشرفت و ارتقاء شبکه شاد و پوشش دهی دانش آموزان در این شبکه بسیار خوب هست و هر روز شاهد پیشرفت این شبکه هستیم.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مردم نیوز :سرهنگ مجید رنجبر، در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه شنبه 12 مهر 99، گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: کمربندی دوم تهران بعنوان شاهراه مواصلاتی جاده ترانزیتی استان تهران دارای بار ترافیکی و حجم تردد بالایی است و ضرورت دارد در آینده ای نزدیک در 13 کیلومتر باقی مانده این محورعملیات تعریض و ایجاد تقاطع های غیر هم سطح اجرایی شود
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، مسعود خانجانی اظهار کرد: برای تخلیه بار ترافیکی ایجادشده به خاطر بازگشت مسافران در محور کرج چالوس، این محور یک طرفه شد و حرکت از سمت کرج ممنوع است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز گفت: با توجه به بازگشت مسافران و به منظور تخلیه بار ترافیکی تردد وسایل نقلیه دقایقی پیش از سمت کرج به چالوس ممنوع شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مسعود خانجانی، مسئول کنترل ترافیک پلیس راه البرز اظهار کرد: در راستای تخلیه بار ترافیکی ایجادشده به دلیل بازگشت مسافران در محور کرج چالوس، این محور یک طرفه شد و حرکت از سمت کرج ممنوع است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تپه های عباس آباد خال سبز تهرانِ اغلب آلوده و پرترافیک است، تفرجگاهی که سازه ها و محوطه های بزرگ مقیاس را در دل خود جای داده است، از برج پرچم 150 متری گرفته تا یک پیست اسکیت که می گویند در خاورمیانه بزرگترین است ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار صومعه سرا در بازدید از پل تولمشهر با اشاره به اینکه این پل با قدمتی صدساله در معرض تخریب است، گفت: دو پایه میانی این پل به علت آبشکستگی در سال های اخیر 20 سانتی متر نشست داشته است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سحر جعفریان پارکینگ ها از زیرساخت های تأثیرگذار توسعه شهری اند که با افزایش تعداد آنها می توان بار ترافیکی کمتری را در معابر شهر و منطقه شاهد بود. پارکینگ های عمومی و خصوصی که باید موازی با افزایش تولید و بهره گیری از خودروها گسترش مکانی یابند تاکنون به صورت کامل و جامع در منطقه 9 رخ نداده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور فاتب از جزییات طرح احداث دوربرگردان غرب به غرب در بلوار علوم فنون با هدف کاهش حجم بار ترافیکی خبر داد.
شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در محدوده حدفاصل تقاطع فرهنگ امام شهر به کوچه شرق با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال، خیابان 24 متری به طول 450 متر احداث می شود. سرپرست منطقه یک شهرداری یزد گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی خیابان های وکیل و امام جعفر صادق (ع)، حد فاصل تقاطع فرهنگ امام شهر به کوچه شرق، خیابان احداث می شود. ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان فناوری اطلاعات ایران با هدف تمرکززدایی محتوا و توزیع بار ترافیکی شبکه ملی در داخل کشور، بازسازی و بهره برداری و انتقال مراکز داده در 6 استان را به سرمایه گذار واگذار می کند. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فنی شورای آمل گفت:هیچ افزایشی در مسیرهای عادی نخواهیم داشت، اما در مسیرهای 4 کیلومتر مانند از میدان 17 شهریور تا هزار سنگر و یا تا چاکسر با توجه به انتقادات رانندگان قرار است تصمیماتی برای افزایش کرایه داشته باشیم.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: عدم وجود شهرک سلامت، هسته گمشده و تشدید کننده بار ترافیکی در مرکز شهر شاهرود است.