شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۰۱Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازگشایی مسیر»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۹:۱۷    
شاهرود-ایرنا- مدیر کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان از بازگشایی مسیر شاهرود به آزادشهر در شمال شهرستان شاهرود خبر داد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۰    
بیست و سومین جلسه کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت با حضور رئیس، اعضا و مشاورین کمیسیون ها با دستور عصر کاسپین/ – رسیدگی به لایحه تملک و بازگشایی مسیر خیابان سعدی به میدان سرگل – رسیدگی به لایحه افزایش ردیف اعتباری روکش آسفالت منطقه یک شهرداری ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان نیر گفت: عملیات بازگشایی مسیر یخ زده رودخانه آغلاغان در محل روستای بوران بخش مرکزی شهرستان نیر به طول یک کیلومتر و به ارتفاع بیش از دو متر انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: مردم باید بتوانند به راحتی پیاده و سواره به حرم مطهر دسترسی داشته باشند، از این رو باید بدون اینکه به ساکنان قدیمی ضرری وارد شود، مسیر تشرف زائران به حرم مطهر بازگشایی شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردارمشهد گفت: روند اجرای ره باغ ها و بازگشایی مسیر های دسترسی زائران به حرم مطهر باید سرعت بگیرد و بخشی از آن تا پایان سال آماده بهره برداری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: با تلاش های شبانه روزی راهداران برای بازگشایی راه های استان موفق به بازگشایی مسیر دسترسی 32 روستای گرفتار در برف شدیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
با تلاش راهداران مسیر دسترسی به دهستان احمدفداله شهرستان دزفول بازگشایی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از بازگشایی محور مهاباد _بوکان خبر داد و گفت: تلاش برای بازگشایی مسیر مواصلاتی 120 روستای مسدود شده در استان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود گفت: تلاش راهداران برای بازگشایی مسیر های روستایی پس از بارش برف و کولاک دو روز اخیر ادامه دارد اما همچنان راه ارتباطی 30 روستا بسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: راهداران از صبح امروز مشغول بازگشایی مسیر چند روستای طالقان هستند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ بالگرد استاندار کرمانشاه ساعاتی پیش در این روستای مرزی که در پی بارش سنگین و شدید برف و کولاک راه ارتباطی آن مسدود شده است به زمین نشست و بسته های غذایی را با همراهی نیروهای امدادی هلال احمر بین مردم توزیع کرد. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۶    
استاندار کردستان از بازگشایی مسیر گمرک باشماق در سمت ایران خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بخشدار مرکزی هرسین گفت: در پی بارش های صورت گرفته در شهرستان هرسین راه ارتباطی 42روستا در روزهای آغازین بارندگی قطع شد که با تلاش شبانه روزی پرسنل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان راه ارتباطی 32روستا بازگشایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ریگان گفت: محور ترانزیتی ریگان – ایرانشهر که در اثر سیلاب به مدت چند روز مسدود بود، بازگشایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۲    
رودبار- فرماندار رودبار با اشاره به مسدود بودن راه های اصلی و فرعی دو بخش عمارلو و خورگام رودبار، گفت: برق پنج روستای رودبار نیز قطع شده و تلاش ها برای بازگشایی مسیر و وصل برق ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۲    
بعد از چند روز تلاش ماموران راهداری مسیر شمال به جنوب آزاد راه خرم آباد به پل زال بازگشایی شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- بسیاری از استان های ایران با برف سفید پوش شدند. بسیاری از راه های ارتباطی و آزادراه ها مسدود هستند. تلاش ها برای بازگشایی مسیر و امدادرسانی به افراد حادثه دیده در برف و خودروهای گرفتار در برف و کولاک ادامه دارد. محور کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال مسدود شد ...
کانون سبحان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرانوند با اشاره به بازگشایی مسیر وزکور بخش کوهنانی تا ساعت آینده، گفت: بارش برف راه ارتباطی روستای حسین آباد دهستان کوهدشت شمالی را قطع کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان هلیلان گفت: راه ارتباطی 9 روستای زردلان سردسیر هلیلان بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۹    
در پی بارش سنگین برف در روز های اخیر تلاش نیرو های امدادی و راهداری برای بازگشایی مسیر ها و خدمات رسانی مناسب به مردم ادامه دارد.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر راه ارتباطی 208 روستا در لرستان قطع است که 160 روستا از این تعداد در شهرستان الیگودرز بخش ززو ماهرو و محور گردنه گله بادوش قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرماندار زنجان گفت: برابر آخرین پیگیری به عمل آمده، در حال حاضر همه شریان های اصلی این شهرستان باز و در حوزه راه های روستایی محورهای قریب به 20 روستا مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - بخشدار چلو شهرستان اندیکا گفت: عملیات بازگشایی مسیر 10 روستا و منطقه عشایری در بخش چلو این شهرستان آغاز شده است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۳    
لحظه ریزش بهمن در محور زنجان تهم چورزق در حین بازگشایی مسیر توسط راهداران پر تلاش
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۱۷    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تایباد از بازگشایی مسیر مواصلاتی تایباد به باخرز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: بر اساس نتایج آخرین اقدامات صورت گرفته، اکنون فقط شبکه برق هشت روستای استان قطع است که به محض بازگشایی مسیر اتباطی، شبکه برق آن برقرار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین فرماندار قزوین گفت: از 482 روستای موجود در شهرستان قزوین، راه روستایی 231 روستا مسدود شده است که از آغاز بارش ها عوامل راهداری در محل مستقر و در حال بازگشایی مسیر هستند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
انتقال سه مادر باردار گرفتار در برف از روستاهای ثلاث باباجانی به مراکز درمانی توسط اورژانس 115 با کمک گرفتن از تانک های ارتش جهت بازگشایی مسیر
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۸    
مهاباد- ایرنا- به دنبال بارش سنگین و کم سابقه برف در مهاباد نیروهای خدمات شهری شهرداری مهاباد به طور شبانه روزی در حال برف روبی و بازگشایی مسیر خیابان ها و معابر هستند.
منجیل خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
محمود قاسمی در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون ارتفاع برف در محور های کوهستانی رضوانشهر و پره سر بیش از 60 سانتی متر گزارش شده است و اداره راهداری این شهرستان با بکارگیری 13 دستگاه سبک، سنگین و نیمه سنگین و در غالب سه اکیپ در محورها مستقر و مشغول بازگشایی مسیر می باشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: در حال حاضر به دلیل بارش شدید برف، برق 103 روستا در شهرستان های سنندج، مریوان و کامیاران قطع است که به محض بازگشایی مسیر این روستاها در سریع ترین زمان ممکن شبکه برقراری خواهد شد.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - ظهر امروز مهندس کهنوجی شهردار رفسنجان با همراهی مهندس کهنوجی عضو شورای شهر و مدیرعامل سازمان عمران از پروژه زیرسازی و آسفالت پل دیدن کرد. ...
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گتوند از بازگشایی مسیر روستایی کیارس به پل پرزین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۶    
4 کیلومتر محور خاکی و صعب العبور روستای موکی بالا در شهرستان نیکشهر چشم انتظار اقدام مسئولین است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۰    
مدیر منطقه 13 شهرداری اصفهان گفت: با توجه به درخواست های مکرر مردم و نیاز محدوده شهید مفتح و ترافیکی که از سمت باغ فردوس وارد طرح کنترل شهید حبیب اللهی می شد، از این پس این تقاطع به صورت سه راهی عمل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بحران استان زنجان گفت: مسیر ارتباطی 30 روستای واقع در محورهای کوهستانی و صعب العبور این استان که به دلیل کولاک مسدود شده بود با تلاش راهداران در دست بازگشایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۱    
مسیر پل درودگاه در شهرستان دشتستان که به علت بارش های شدید و طغیان رودخانه دالکی بسته شده بود ساعت 23و 30 دقیقه شب گذشته بازگشایی شد
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به نقل از مهدی پازوکی، مدیر کل مدیریت بحران استان لرستان، متعاقب بارندگی های شدید شبانه روز گذشته و آبشستگی و ریزش کوه در قسمتی از آزاد راه خرم زال در محدوده تونل چارتا که منجر به تخریب بخشی از آزادراه سراسری گردید ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۰    
مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی نمایندگان مردم میانه در راستای پیگیری مطالبات و توسعه و پیشرفت شهرستان، با سیدمصطفی سیدهاشمی معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) دیدار و گفتگو کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۶    
در پی بارش فراگیر برف در آذربایجان غربی تلاش راهداران برای بازگشایی مسیر 182 روستای مسدود شده ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
محور برگشت آزاد راه خرم آباد – پل زال بازگشایی شد و تردد در آن جریان دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار منطقه سه تبریزگفت: صبح امروز با توقیف خودروی محلول پاش شهرداری منطقه توسط پلیس راه تبریز-آذرشهر، بازگشایی مسیر اتوبان شهید کسایی و ورودی شهرک آزمایش از برف دیشب و صبح امروز، متوقف شده و تردد وسایل نقلیه عبوری از اتوبان با مشکل مواجه شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ محمدمهدی شریف افزود: بارندگی شدید امروز در منطقه موجب ریزش کوه و مسدود شدن محورهای منطقه احمدفداله، دره کاید، سربرد، سزار و لیوس شده است . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تلاش برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده روستایی در شهرستان های دزفول و اندیکا و ادامه دارد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۴:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، با بارش برف از بامداد جمعه 24 دی ماه عملیات مأموران راهداری استان نیز در تمامی محورهای مواصلاتی استان آغاز شده و تلاش برای بازگشایی مسیر و راه های مواصلاتی و ارتباطی ادامه دارد. انتهای پیام/ منبع
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به دلیل شدت بارندگی و همچنین ریزش کوه، آزاد راه پل زال - خرم آباد به عنوان مسیر ترانزیتی جنوب مسدود شد. روح الله شریف زاده رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پلدختر در این رابطه اظهار داشت ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۰۳    
با ورود سامانه سرد و بارشی به آسمان گیلان، بارش برف در مناطق کوهستانی از شب گذشته در استان آغاز شده و ادامه دارد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ فرماندار پلدختر در این خصوص به رسانه ها ، اظهار کرد: آزاد راه خرم آباد – پل زال به علت بارندگی در مسیر کرکی به علت بارندگی مسدود شده است. حسن رضائیان افزود: تلاش برای بازگشایی مسیر توسط نیروهای تعمیر و نگهداری آزاد راه در [...]