پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۴۴Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساوه»

بسیج   ۵ ساعت پیش    
با اوج گیری شیوع ویروس کرونا در کشور و فرمان مقام معظم رهبری بر ورود بسیج و سپاه در گام دوم طرح شهید سلیمانی، بسیجیان شهرستان ساوه نیز وارد میدان شدند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/مرکزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: اراک و ساوه و دلیجان شهرستان های اصلی مبداء بار هستند که اراک با 3295 هزار تن بار حمل شده 34.6 درصد حمل بار در سطح استان را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ساوه- سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: طبق تصمیم گیری و اعلام وزارت خانه های بهداشت و آموزش و پرورش، مدارس ساوه از آبان ماه بازگشایی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۳    
ایسنا/مرکزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوه با اشاره به قرار داشتن این شهرستان در وضعیت رنگ بندی قرمز کرونایی، جزئیات نحوه بازگشایی مدارس با توجه به شرایط کرونایی را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲    
ساوه - ایرنا - رئیس اداره آموزش و پرورش ساوه گفت: روند مهاجرپذیری این شهرستان و افزایش سالانه جمعیت دانش آموزی از یک سو و کمبود حدود 600 معلم از سوی دیگر از مهمترین چالش های این حوزه به شمار می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش ساوه گفت: مشکل کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش ساوه پابرجا و علیرغم وجود معلمان جدید اما به خاطر افزایش جمعیت روزافزون مدارس ما دچار کمبود نیرو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
هوای شهرهای اراک،شازند و ساوه ناسالم برای گروههای حساس گزارش شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی : ازحمل و بارگیری کود سوپرفسفات تریپل به مقدار 25 تن از انبارهای سازمانی به کارگزاربخش خصوصی شهرستان زرندیه ساوه خبر داد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در ساوه گفت: کمبود مصالح در ماه های اخیر موجب کندی پروژه های طرح مسکن ملی در شهرستان ساوه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۶    
در عملیات ماموران کلانتری 11 شهرستان ساوه، دو سارق اماکن خصوصی و محتویات خودرو دستگیر و به 12 فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک با ریاست هادی ساعی و حضور مجتبی عابدینی، بهداد سلیمی،آرش میراسماعیلی،زهرا نعمتی،مهسا جاور، سارا خوش جمال فکری، علیداد ساوه شمشکی ،افشین نوروزی و معصومه قربانی دبیر کمیسیون در سالن شماره یک کمیته ملی المپیک برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۰    
ایسنا/مرکزی فرمانده سپاه ساوه گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت بهترین راویان فرهنگ غنی هشت سال دوران سراسر افتخار جنگ تحمیلی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۰    
گروه استان ها درحالی جاده های ساوه همچنان جان می گیرد که به گفته رئیس پلیس راه استان مرکزی 5 نفر در تصادف در اتوبان ساوه بوئین زهرا جان خود را از دست دادند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سیمان ساوه زمان پرداخت سود به سهامداران حقیقی و حقوقی را تعیین کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۷    
ساوه - ایرنا - بر اساس اعلام سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه در حادثه رانندگی که صبح امروز در جاده بین ساوه به بوئین زهرا اتفاق افتاد پنج نفر به دلیل برخورد خودرو سواری تیبا با کامیون جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۵    
ساوه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ساوه گفت: رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس که از نزدیک رویدادهای حماسه ساز لشکر اسلام علیه بعثی ها را دیده اند، می توانند بهترین راویان فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف 71 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از واحد های صنعتی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
پنج نفر از سرنشینان خودروی تیبا در برخوردبا کامیون کشنده،در محور ساوه – بوئین زهرا،جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه ساوه رزمندگان دوران دفاع مقدس را بهترین راویان فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت نامید و گفت: شما رزمندگان به عنوان یادگاران هشت سال دفاع مقدس بهترین روایتگران این فرهنگ غنی هستید و باید سینه به سینه و نسل به نسل آن را در جامعه بازگو کنید.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هوای شهرهای اراک و ساوه روز سه شنبه در وضعیت سالم و هوای شازند در وضعیت ناسالم قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۳    
از 3 شهر درگیر آلودگی در استان مرکزی هوای اراک و ساوه سالم شد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال خوشه طلایی از فروش امتیاز خود به همدانی ها منصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد ساوه با اشاره به آغاز طرح شور عاطفه ها، از مشارکت 20 مرکز نیکوکاری در جمع آوری کمک های مردمی خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس به نقل از “ورزش سه”، این مهاجم اهل برازجان که در بوشهر جز فوتبالیست های شاخص بشمار می رفت در تیم های متعددی از جمله کشاورز برازجان، سایپا برازجان، ایرانجوان بوشهر، مس کرمان، نفت مسجدسلیمان، فجر شهید سپاسی شیراز ، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک و خوشه طلایی ساوه بازی کرده است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۵:۰۹    
به گزارش “ورزش سه”، این مهاجم اهل برازجان که در بوشهر جز فوتبالیست های شاخص بشمار می رفت در تیم های متعددی از جمله کشاورز برازجان، سایپا برازجان، ایرانجوان بوشهر، مس کرمان، نفت مسجدسلیمان، فجر شهید سپاسی شیراز، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک و خوشه طلایی ساوه بازی کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۱    
محمد نظام حلیمی کاردار سفارت مالزی با سفر به استان مرکزی ضمن بازدید از 8 واحد صنعتی در ساوه و اراک راهکارهای گسترش همکاری بین فعالان اقتصادی استان و کشور مالزی را بررسی کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شاهرخ غلامرضاپور، مهاجم بوشهری به دلیل خودکشی جان خود را از دست داد. به گزارش تابناک ورزشی، شاهرخ غلامرضاپور بازیکن اهل برازجان که در بوشهر جزو فوتبالیست های شاخص به شمار می رفت، در تیم های متعددی مثل ایرانجوان بوشهر، مس کرمان، نفت مسجدسلیمان، فجر سپاسی شیراز، مس رفسنجان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - گرانی و مشکل در تامین داروهای تک نسخه ای برای حدود 570 بیمار مبتلا به انواع سرطان در شهرستان های ساوه و زرندیه از یک سو و توان پایین اقتصادی برای تامین این اقلام سبب شده که این روزها خانواده های دارای چنین بیمارانی به شدت در تنگنا قرار بگیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ساوه- سرپرست شهرداری ساوه گفت: مشکلات مالی در تأمین مصالح باعث شد ادامه کار پیاده راه با تأخیر مواجه شود اما تلاش می کنیم این پروژه اوایل آذرماه امسال به بهره برداری برسد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
این مهاجم اهل برازجان که در بوشهر جز فوتبالیست های شاخص بشمار می رفت در تیم های متعددی از جمله کشاورز برازجان، سایپا برازجان، ایرانجوان بوشهر، مس کرمان، نفت مسجدسلیمان، فجر شهید سپاسی شیراز، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک و خوشه طلایی ساوه بازی کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف 2 هزار و 569 عدد قرص غیر مجاز از یک واحد عطاری متخلف در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
آلودگی هوا و گرد و غبار منطقه ای امروز هم آسمان اراک، شازند و ساوه را تیره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۱    
دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان های ساوه و زرندیه گفت: تعریض جاده شهر صنعتی و همکاری در اخذ مجوز پایان کار زمین الحاقی برای احداث زمین چندمنظوره به مجموعه تشکیلات خانه کارگر ساوه و زرندیه را از مطالبات جامعه کارگری این شهرستان ها عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساوه از جان باختن یک نوجوان 15 ساله ساوجی در آسانسور دارای نقص خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: کمبود و گرانی مصالح ساختمانی نظیر سیمان عامل اصلی کندی در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان ساوه شده بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس بیمارستان تامین اجتماعی شهید چمران ساوه گفت: طب سنتی به تنهایی نمی تواند بیماری کووید 19 را درمان کند و قرار گرفتن طب سنتی در کنار طب نوین می تواند مکملی برای درمان این بیماری باشد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “حسین اسدی” با اعلام این خبر افزود: یکی از دغدغه های مهم شرکت آب منطقه ای مرکزی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۰    
ساوه - ایرنا - معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه گفت: این شهرستان با بهره مندی از بزرگترین شهر صنعتی کشور و تنوع تولیدات صنعتی و کشاورزی، زمینه های لازم برای تقویت مراودات اقتصادی با کشورهای مختلف را دارد اما تحقق این مساله مستلزم اهتمام جدی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - رئیس اتحادیه سراسری باغداران کشور گفت: با توجه به ظرفیت شهرستان ساوه در تولید انار و کیفیت ویژه این محصول، طرح پایلوت تولید انار بر داربست در این شهرستان اجرا خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با طرح واکسیناسیون عمومی، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی از مرکز واکسیناسیون تجمیعی واحد ساوه این دانشگاه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۸    
ساوه - ایرنا - کاردار سفارت مالزی در ایران گفت:ظرفیت های اقتصادی، صنعتی و تجاری مناسبی در ایران وجود دارد و سیاست و راهبرد کشور مالزی هم تقویت مناسبات با جمهوری اسلامی ایران است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۴    
آزمون آسکی ویژه دانشجویان ترم آخر رشته پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در سالن پراتیک این دانشگاه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۰    
ساوه - ایرنا - فرمانده سپاه شهرستان ساوه گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، قرار است از 100 تن از رزمندگان و پیشکسوتان دوران جنگ تحمیلی تجلیل شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کاردار سفارت مالزی در ایران از چند واحد تولیدی استان مرکزی مستقر در شهرستان های ساوه و زرندیه بازدید کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ دستجانی گفت: با شعار محوری "ما مقتدریم" 200 برنامه در قالب های مختلف فرهنگی ،خدمات اجتماعی، ورزشی و جهادی با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف 62 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در عملیات پلیس در بازرسی یک کارخانه متروکه و یک کارگاه تولیدی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی سید علیرضا موسوی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی اعلام کرد مقدار25 تن کودسوپر فسفات تریپل و مقدار 100 تن کود اوره ، جهت بهره بردراری کشاورزان شهرستان زرندیه ساوه ، توسط کارگزار بخش خصوصی آقای نیکنام ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مالک و مدیرعامل باشگاه خوشه طلایی ساوه اعلام کرد در صورت عدم حمایت این تیم طی دو روز آینده در نهایت مجبور به واگذاری امتیاز این تیم خواهد بود.