چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۸:۰۱Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زرندیه»

شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی سید علیرضا موسوی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی اعلام کرد مقدار 356 تن کوداوره جهت بهره بردراری کشاورزان شهرستان زرندیه ساوه ، توسط کارگزار بخش خصوصی آقای نیکنام ، تامین وتوزیع شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان زرندیه از یک واحد عطاری غیر مجاز 2856 عدد انواع قرص کشف کردند.
روزنامه عطر یاس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، احداث 12 بازارچه دائمی صنایع دستی در استان هدف گذاری شد که با احداث این بازارچه و بازارچه شهرستان زرندیه تمامی شهرستانهای استان دارای بازارچه صنایع دستی خواهند بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- فرمانده انتظامی زرندیه گفت: ماموران پلیس موفق به شناسایی و توقیف سه دستگاه خودروی وانت حامل هشت تن چوب درختان جنگلی در یکی از محورهای این شهرستان شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۳:۲۹    
ساوه - ایرنا - مسئولان شهرستان ساوه و زرندیه در پیام های جداگانه از حماسه آفرینی مردم و مشارکت پرشور در انتخابات 28 خرداد قدردانی کردند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی اعلام نمود : میزان 104 تن کود شیمیایی اوره به شهرستان زرندیه ساوه حمل گردیده است و توسط کارگزار بخش خصوصی تحت پوشش آقای رسول فهیمی و با نظارت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در بین کشاورزان متقاضی ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۸    
پیام تقدیر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه از بسیجیان، رزمندگان، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، مردم شریف و مسئولین خدمتگذار در راستای اجرای بزرگترین رویداد سیاسی کشور
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: با پایان شمارش آرای مربوط به انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، منتخبان مردم شهرهای این شهرستان در پارلمان های شهری مامونیه، خشکرود، پرندک، رازقان و زاویه مشخص شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۶:۱۹    
ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: بیشتر افراد واحد شرایط رای این شهرستان در انتخابات شرکت کردند و در مجموع مشارکت مطلوبی را شاهد بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۱:۳۳    
ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه از حضور پرشور مردم این شهرستان در انتخابات قدردانی کرد و گفت: رای گیری در شعب روستایی این شهرستان به پایان رسیده است اما برخی شعب شهری همچنان مراجعه کننده دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۴۸    
ساوه - ایرنا - سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه با قدردانی از اهتمام مردم و عوامل اجرایی، گفت: طبق برآوردها میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در شعب اخذ رای این شهرستان حدود 80 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات 1400 - زابل، اردبیل و زنجان انتخابات 1400 - خوزستان انتخابات 1400 - شیراز و یزد انتخابات 1400 - قزوین و کوهدشت انتخابات 1400 - اراک و همدان انتخابات 1400 - بندرعباس، کیش و بوشهر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۹:۵۴    
ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: براساس ارزیابی ها حضور پرشور مردم پای صندوق های رای بسیار مطلوب بوده و زرندیه جزو شهرستان های برتر استان مرکزی در میزان مشارکت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۴۹    
انتخابات 1400 - قزوین و کوهدشت صندوق سیار انتخابات 1400 - سمنان انتخابات 1400 - تبریز، گلستان و یاسوج انتخابات 1400 - زابل، اردبیل و زنجان انتخابات 1400 - شیراز و یزد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۴    
ساوه - ایرنا- مردم انقلابی شهرستان های ساوه و زرندیه امروز با بینش بالا و تبعیت از رهبر معظم انقلاب بار دیگر با آرمان های نظام تجدید پیمان کردند و از نخستین ساعات رای گیری در صفوف پرشور با رعایت موازین بهداشتی پا به میدان انتخابات گذاشتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۹    
ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: پایه های اقتدار نظام جمهوری اسلامی در هجمه توطئه دشمنان با حضور موثر در انتخابات تثبیت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۶    
ساوه - ایرنا - مردم شهرستان زرندیه در انتخابات 1400 با آگاهی برای حماسه سازی آمده اند و با حضور در 66 شعبه اخذ ثابت و سیار آرای خود را به صندوق ها ریختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۲    
ساوه - ایرنا - مردم شهرستان زرندیه در انتخابات 1400 با آگاهی برای حماسه سازی آمده اند و با حضور در 66 شعبه اخذ ثابت و سیار آرای خود را به صندوق ها ریختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۵    
ساوه - ایرنا - نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی انتخابات را روز سرنوشت ساز کشور عنوان کرد و گفت: امروز مایه عزت نظام جمهوری اسلامی و ناامیدی بیگانگان خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس رای خود را به صندوق انداخت و گفت: حضور مردم تهدیدی است برای دشمنان تا ببیند با این همه تبلیغ و در اوج مشکلات مردم ما همچنان پای نظام و رهبری هستند و تهدیدات دشمنان هیچ خللی در قدم های استوار مردم ایجاد نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: رای بالای مردم در انتخابات 28 خردادماه پشتوانه اقتدار رئیس جمهور آینده در مجامع بین المللی خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۴۱    
ایسنا/مرکزی فرماندار زرندیه گفت: ملت ایران با حضور گسترده در انتخابات اندیشه های مستکبرانه را مایوس می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی امام جمعه زرندیه گفت: ملت ایران در طول بیش از 40 سال عمر با برکت انقلاب با برگزاری انتخابات های گوناگون ثابت کرده اند که مشکلات نمی تواند موجب قهر ملت با صندوق های رای باشد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۸    
همزمان با دهه کرامت ، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت شهرستان زرندیه با حضور در مرقد مطهر اشموئیل نبی ، خاطرات خود را مرور کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ جشن ویژه دختران رای اولی با سخنرانی در مدرسه علمیه خواهران کوثر زرندیه برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با انتخاب فرد اصلح به رفع مشکلات و تغییر در کشور کمک کنیم.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی شهرستان زرندیه از اتمام عملیات مرمتی یخچال مهدی آباد مامونیه خبر داد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۶    
در راستای صیانت از حقوق شهروندان ، دیدار چهره به چهره مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با مردم شهرستان زرندیه در روز دوشنبه 24 خرداد ماه ، در امور آب وفاضلاب این شهرستان برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۰    
ساوه-ایرنا- سخنگوی دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه گفت: عوامل نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکنون به 30 درصد از ستادهای انتخاباتی ساوه و زرندیه به علت ازدحام جمعیت و استفاده نکردن از ماسک اخطار دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۳    
ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان در شرایطی سالم و رقابتی دنبال می شود و شواهد نیز نشان می دهد که سطح مشارکت مردم در روز 28 خرداد رو به افزایش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۴    
اراک - ایرنا - فرصت های کرونایی، حل مشکل چمن ورزشگاه امام در اراک و تولید 6 هزار تن محصولات گلخانه ای در زرندیه از جمله عنوان های خبری برجسته نشریات چشم به راه، وقایع و سرچشمه استان مرکزی است.
نمایشگاه مجازی کاریکاتور در شهرستان زرندیه دایر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۰    
ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: 957 نفر از دختران و پسران رای اولی این شهرستان در انتخابات 1400 مشارکت می کنند که 500 نفر از آنها از دختران هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۱۱    
مراسم تعزیه به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) در شهرستان زرندیه برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۱۱    
نمایشگاه پوستر روح خدا در شهرستان زرندیه برپا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۵    
دبیر اجرائی خانه کارگر شهرستان های ساوه و زرندیه گفت: جای نماینده کارگران در انتخابات میان دوره ای مجلس خالی است.
سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت:تاسیس تعاونی های توسعه و عمران شهرستانی اقدامی نهضت گونه و ضروری درجهت پیشرفت و آبادانی شهرستان زرندیه است که مردم را نسبت به آینده امیدوار می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۲۶    
جلسه هماهنگی اصحاب رسانه و مدیران شبکه های اجتماعی با موضوع انتخابات در زرندیه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی زرندیه با بیان این که سطح کل باغات این شهرستان 14 هزار و 870 هکتاراست، گفت: در سال گذشته 46 هزار تن انواع محصولات باغی و 6 هزار تن محصولات گلخانه ای در زرندیه تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۰    
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشانه ی مشروعیت نظام اسلامی است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مجتبی باقرشاهی سرپرست هیئت باستان شناسی صدرآباد محوطه گزنک را گسترده تر از آنچه دانست که به نظر می رسد و گفت: طبق نتایج اولیه این تپه حدوداً 6 هکتار وسعت داشته که 90 درصد آن از بین رفته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ابعاد زندگانی و مقاومت امام ششم شیعیان باید در جامعه امروز تبیین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت:برای جبران خشکسالی در کشور 40 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- حدود 2 هفته است که از شدت شیوع کرونا و شمار مبتلایان، بستری شدگان و جانباختگان در ساوه و زرندیه کم شده است اما آنچه در این شرایط بر دامنه خطر بروز پیک بعدی می افزاید، عادی انگاری و بی خیالی مردم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۵    
ساوه - ایرنا - امام جمعه زرندیه گفت:شهدای قیام 15 خرداد به معنای واقعی مجاهدین راستین و آغازگر مقطعی بسیار مهم در شکل گیری انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حدود 40 هزار میلیارد تومان در سراسر کشور برای جبران خسارات ناشی از خشکسالی در نظر گرفته شده است، گفت: برخی مسئولان کشور بیت المال را یا حیف می کنند یا میل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
چهاردهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی با معرفی نفرات برتر در زرندیه به کار خود پایان داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحل با اندیشه های الهی و تلاش های صادقانه سرمنشاء تحولاتی عظیم در جهان شد و مسیر تاریخ را دگرگون کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای سعی در این دارند که به عموم مردم القاء کنند که شرکت در انتخابات تاثیری در اداره آینده کشور ندارد و این اشتباه بزرگی است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی سید علیرضا موسوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی اعلام نمود :در نیمه دوم اردیبهشت ماه سالجاری مقدار225تن کود اوره در شهرستان زرندیه از طریق کارگزار تحت پوشش بخش خصوصی آقای اسفند یار نیکنام ، توزیع شده است .