دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۳۳Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زرندیه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
پیرمردی از اهالی زرندیه با برهم خوردن تعادلش از طبقه اول ساختمان سقوط کرد و جان باخت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کاردار سفارت مالزی در ایران از چند واحد تولیدی استان مرکزی مستقر در شهرستان های ساوه و زرندیه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی سید علیرضا موسوی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی اعلام کرد مقدار25 تن کودسوپر فسفات تریپل و مقدار 100 تن کود اوره ، جهت بهره بردراری کشاورزان شهرستان زرندیه ساوه ، توسط کارگزار بخش خصوصی آقای نیکنام ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی : ازحمل و بارگیری کوده اوره به مقدار 48 تن از انبارهای سازمانی به کارگزاربخش خصوصی آقای محمود فصیح ، شهرستان زرندیه ساوه خبر داد . ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از اتمام عملیات اجرایی پنج کیلومتر روکش آسفالت در محور خان آباد - رازقان شهرستان زرندیه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم خوشه طلایی یکی از افتخارات بزرگ شهرستان ساوه و استان مرکزی بوده و نباید به علت مسائل مالی واگذار شود که در همین راستا اقداماتی انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۲    
نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس گفت: شرکت ها و واحدهای صنعتی ما باید در راستای فعالیت ها اجتماعی خود در حوزه ورزش هم ورود کنند البته باید مشوق هایی نیز در این زمینه به وجود آید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
70 درصد پسته شهرستان زرندیه به کشور های اروپایی وآسیایی صادر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان زرندیه از ساماندهی گلزار شهدای واقع در حریم آثار تاریخی و فرهنگی این شهرستان خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۲    
وی، ضمن تشکر از مشارکت کارگران شاغل در واحدهای صنعتی ساوه در انجام واکسیناسیون، حضور همیشگی کادر درمان در مراحل مختلف مقابله با کرونا را مایه دلگرمی عنوان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۳    
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه از واکسیناسیون بیش از 9 هزار کارگر در ساوه و زرندیه خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کوشک یا عمارت حاکم که روزگاری دارالحکومه ساوه و زرندیه بوده از قدیمی ترین و مهم ترین بناهای قلعه عبدالله آباد ساوه در استان مرکزی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۱۸    
از ابتدای شیوع کرونا بسیجیان شهرستان با حضور جهادی در قالب حمایت از جامعه پزشکی برای خدمت رسانی در عرصه مبارزه با بیماری کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی همکاری گسترده ای را با مجموعه پزشکی شهرستان دارند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستانهای شازند و زرندیه بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی امام جمعه زرندیه با تاکید بر اینکه وعده های بی عمل موجب کاهش اعتماد عمومی مردم نسبت به حاکمیت می شود، گفت: مسئولان وعده فراتر از توان ندهند چرا که وعده های بی عمل موجب نارضایتی و رنجش مردم خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ساوه- سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: تاکنون 126 هزار دوز واکسن در شهرستان های ساوه و زرندیه تزریق شده است اما برای تکمیل واکسیناسیون جامعه هدف به 500 هزار دوز واکسن دیگر نیاز داریم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی از روند تکمیل و تجهیز سالن آمفی تئاتر زرندیه بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۹    
ایسنا/مرکزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت و ساز غیرمجاز نتیجه قصور و کوتاهی های صورت گرفته در ساخت مسکن ارزان قیمت در جامعه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: اراضی ملی حواشی شهرها شناسایی و به مسکن اقشار کم درآمد و نیازمند اختصاص می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۵۱    
ساوه - ایرنا- سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: هم اکنون 261 فرد مبتلا به کرونا در بیمارستان های این شهر و زرندیه بستری و تحت مراقبت های درمانی قرار دارند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی : ازحمل و بارگیری کودهای سوپرفسفات تریپل به مقدار 25 تن و اوره به مقدار 100تن از انبارهای سازمانی به کارگزاربخش خصوصی شهرستان زرندیه ساوه خبر داد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سیزدهمین کارگاه آموزشی ویژه روسای شورای اسلامی شهرو روستا ها در شهرستان زرندیه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۵۱    
جبهه جهادی منتظران خورشید از سال 96 اقدام به اجرای زیر ساخت ها در 14 روستای زرندیه استان مرکزی کردند و اکنون برای هموار ساختن راه مهاجرت روستائیان به موطن خود نیازمند همراهی دولتمردان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
زرندیه - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: اختلافات میان 2 خانواده در شهر مامونیه به درگیری منجر شد و در جریان این درگیری یک جوان 20 ساله به دلیل اصابت گلوله جان باخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در توقیف دو دستگاه خودروی شوتی در اتوبان ساوه- تهران بیش از 2 میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: شب گذشته وقوع یک حادثه برآمده از اختلافات میان 2 خانواده همسایه در شهر مامونیه (مرکز شهرستان) به درگیری منجر شد و در نهایت یک جوان 17 ساله به دلیل اصابت گلوله جان خود را از دست داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
طی یک درگیری مسلحانه در شهر مامونیه مرکز شهرستان زرندیه متاسفانه یک نفر به ضرب گلوله جان سپرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان مرکزی گفت: ایجاد یک هزار و 300 فرصت شغلی در سال جاری از سوی این نهاد با عنوان طرح سحاب در شهرستان های خمین، محلات، ساوه، زرندیه و اراک هدف گذاری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۷:۳۳    
ساوه - ایرنا - سخنگوی دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه از تزریق 113 هزار و 727 دُز واکسن کرونا در ساوه و زرندیه خبر داد و گفت: میزان سهمیه تخصیصی پاسخگوی جمعیت شهرستان نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۶    
در مراسمی بهره برداری از طرح برق رسانی به روستای قشلاق نظرلوبخش زاویه شهرستان زرندیه آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۲۰    
ساوه -ایرنا- دبیر خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: با توجه به وضعیت شغلی کارگران و تعطیل نشدن کارخانه ها در پیک شیوع کرونا، واکسیناسیون این قشر زحمتکش باید بدون در نظر داشتن شرایط سنی انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۳    
ساوه - ایرنا- سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: از آغاز شیوع کرونا در زمستان 98 تاکنون 528 نفر در این شهرستان و زرندیه به دلیل ابتلا، جان خود را از دست دادند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی سید علیرضا موسوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی اعلام نمود : در روزهای اخیر شهریور ماه سال جاری مقدار 100 تن کود اوره از انبارهای سازمانی استان حمل و به کارگزار بخش خصوصی زرندیه شهرستان ساوه آقای رسول فهیمی ارسال و توزیع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
روزانه بیش از 62 تن شیرخام از نقاط مختلف استان به خصوص زرندیه و ساوه به شرکت لبنی اراک وارد می شود که در قالب محصولات مختلف لبنی فرآوری و روانه بازار مصرف می شود.
آئین افتتاح از سه پروژه روکش آسفالت در شهرستان زرندیه با بیش از 160 میلیارد ریال اعتبار برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۰    
ساوه - ایرنا - امام جمعه زرندیه یکی از راهکارهای تحکیم اعتماد عمومی مردم به حاکمیت را سبک زندگی مسئولان برشمرد و گفت: مردم ناظران کم خطایی هستند که شیوه معیشت و زیست کارگزاران را رصد می کنند و تفاوت در سبک زندگی آنها با شهروندان عادی قابل پذیرش نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت، پروژه برق رسانی به روستای قشلاق نظر لو شهرستان زرندیه با اعتباری بالغ بر قریب به 83 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک دستگاه خودروی سواری شوتی در زرندیه استان مرکزی توقیف و از آن 45 طاقه پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۰:۲۸    
ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: به مناسبت هفته دولت 26 پروژه در شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید که برای 1700 نفر شغل ایجاد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار استان مرکزی گفت: همزمان با هفته دولت 26 پروژه با حدود 635 میلیارد تومان و 45 میلیون یورو اعتبار افتتاح شد که این پروژه ها می تواند برای 1700 نفر فرصت شغلی ایجاد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بررسی های تیم مطالعه باستان شناسان جوان در روستا صدرآبادِ زرندیه استان مرکزی آنان را به پیکرک ها و فنجان های دوره صفویه رساند این سایت از دوره نوسنگی برای حفاظت، به توجه های بیشتری نیاز دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۰    
ایسنا/مرکزی همزمان با هفته دولت و با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی فعالیت بخشداری زاویه از توابع شهرستان زرندیه آغاز و سرپرست بخشداری معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۰    
ساوه - ایرنا - سه طرح راهسازی با حضور استاندار مرکزی در شهرستان زرندیه به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید و همچنین تعدادی از طرح های صنعتی و عمرانی نیز کلنگزنی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار استان مرکزی پروژه های زیرساختی در حوزه راه شهرستان زرندیه را افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس هیات مدیره تعاونی تولیدکنندگان پسته استان مرکزی از احتمال برداشت زودهنگام پسته در شهرستان زرندیه در صورت خنک شدن دمای شبانه هوا خبر داد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ششمین سوگواره تعزیه شهرستان زرندیه بصورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۴۱    
فرماندار زرندیه از افتتاح 38 طرح عمرانی و اقتصادی در روز های آینده خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۸    
جوانمرد از برپایی نمایشگاه عکس تعزیه همزمان با هفته دولت و دهه دوم محرم در شهرستان زرندیه خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۸:۱۴    
فرماندار زرندیه از پرسنل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان تقدیرکرد.