سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۰:۳۹Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانوان طلبه»

شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۰    
جمعی از بانوان طلبه بسیجی در قالب گروه جهادی شهیده بنت الهدی صدر به انجام فعالیت های فرهنگی و جهادی در امامزاده ابراهیم(ع) قم پرداختند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان با بیان اینکه تاکنون 1200 طلبه در مدارس علمیه خواهران گلستان در حال تحصیل هستند، گفت: رایج کردن سبک زندگی اسلامی یکی از کارکردهای ویژه حوزه های علمیه است ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: بزرگترین اثر انقلاب اسلامی، بالندگی و رشد بانوان طلبه در عرصه های مختلف اجتماعی بود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش مؤسسه آموزش عالی حوزوی فاطمه معصومه(س) بندرعباس اعلام کرد: 17نفر از طلاب این مؤسسه در المپیاد علمی استانی شرکت کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نشست مدیران مدارس علمیه استان مرکزی با موضوع پذیرش طلاب جدید در اراک برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۵    
حوزه/ حجت الاسلام وکیل پور در جمع طلاب مدرسه علمیه حضرت فاطمه بنت اسد سلام الله علیهای بسطام، بانوان طلبه و فعالان فرهنگی عرصه نوجوان و جوان را به انجام کار گروهی فراخواند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از برگزاری دوره های سبک زندگی منتظران با محوریت فرزندآوری و پرورش نسل مهدوی ویژه بانوان طلبه استان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۲:۰۲    
حوزه/معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از برگزاری سلسله نشست های اخلاق مداری از منظر امیرالمومنین(ع) ویژه خواهران طلبه و اساتید مدارس علمیه این استان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان لرستان از برگزاری آزمون المپیاد علمی ویژه خواهران طلبه مدارس علمیه استان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۴    
همایش"طلیعه حضور" با شرکت 150 بانوی طلبه جدیدالورود استان مرکزی در قم برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ همایش"طلیعه حضور" با شرکت 150 بانوی طلبه جدیدالورود استان مرکزی در قم برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه ثامن الحجج(ع) پارس آباد گفت: مدارس علمیه بانوان، ظرفیت های عظیمی در جهت تربیت مبلغان خواهر و بانوان فرهیخته دینی در سطح جامعه را دارا هستند و شکل گیری آنها با هدف دفاع از حریم دین و مقابله با انحراف های اجتماعی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۶    
رویداد فرهنگی رسانه ای مبینا امروز با شرکت بانوان طلبه در رشته های هنری و رسانه ای برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی از اعزام بانوان طلبه جدیدالاورود استان به شهر مقدس قم جهت شرکت در همایش طلیعه حضور خبر داد و افزود: این همایش با حضور 150 طلبه پایه اول برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ همایش"طلیعه حضور" با شرکت 150 بانوی طلبه جدیدالورود استان مرکزی در قم برگزار می شود.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران استان قم با اشاره به عرضه آثار پژوهشی بانوان طلبه در نمایشگاه، کتاب دین، گفت: رشد فزاینده تولیدات علمی از مقالات و کتب تخصصی که توسط بانوان پژوهشگر تألیف و به عرصه چاپ رسیده غیرقابل انکار بوده و این موضوع در تألیفات و کتب موجود در نمایشگاه کتاب دین مشهود است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۱    
حوزه/مدیر کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران گفت: ایجاد سمن ها در مدارس علمیه راهکاری موثر در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر جامعةالزهرا سلام الله علیها با آیت الله سیدحافظ نجفی مدیر حوزه علمیه جامعةالمنتظر لاهور پاکستان دیدار و گفتگو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بانوان طلبه لرستانی برای شرکت در مرحله استانی المپیاد علمی که 11 اسفندماه امسال به صورت همزمان در مدارس علمیه استان برگزار می شود، می توانند تا 30 بهمن ماه به معاونت آموزش مدارس علمیه خود مراجعه و ثبت نام کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زهرا(س) جمعی از طلاب بسیجی، کادر و مدیر مدرسه با خانواده شهید هاشمی در شهر سنجان استان مرکزی دیدار کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ برقعی با بیان اینکه امروز شما بانوان باید این جنگ نرم را فرماندهی کنید، گفت: شما بانوان با جهاد تبیین، جامعه را هدایت کرده و در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی نقش آفرین باشید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(س) یزد از برگزاری جشنواره ملی نورالثقلین ویژه بانوان طلبه در سه رشته حفظ، حدیث و تفسیر به همت کانون قرآن و عترت نورالثقلین این مدرسه خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عزیزی گفت: مسابقات ورزشی به صورت دوره ای ویژه خواهران طلبه مدارس علمیه لرستان برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه درس اخلاق مجازی با موضوع اخلاق در خانواده با حضور حجت الاسلام والمسلمین مدنی ویژه بانوان طلبه جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/قم گروهی از بانوان طلبه و فعالین فرهنگی شهرستان امیدیه استان خوزستان به منظور آشنایی با محتوای نمایشگاه مسجد جامعه پرداز از این نمایشگاه بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۳    
بانوان طلبه همچنان علم زن زندگی آزادی را برافراشتند؛ این بار با شکوه حضورشان در جشن پیروزی انقلاب.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول انجمن ها و تشکل های فرهنگی جامعه الزهرا سلام الله علیها از برگزاری دوره داروشناسی مقدماتی ویژه بانوان طلبه خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان در بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن ایام الله 22 بهمن گفت: جامعه نسوان و بانوان طلبه سلاح بر دوش و قلم بر زبان، با وجود توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان که هر زمان شکل جدیدی به خود می گیرد ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان عضویت بانوان طلبه حوزه های علمیه خواهران در انجمن های علمی پژوهشی از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا(س) اعلام شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سرای حضرت خدیجه سلام الله علیها بیان داشت: مسیر علم آموزی در دنیای آخرالزمان سخت است و حمایت شما را بیشتر می طلبد تا فرزندان شما در حکومت مهدوی نقش آفرینی کنند و بانوان و مادران موفق و تأثیرگذار در جامعه مهدوی باشند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رویداد فرهنگی رسانه ای مبینا ویژه طلاب خواهر استان قم برگزار خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۵    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد با اشاره به اجرای طرح ناگهان باران به همت بانوان طلبه، از اعزام تیم های تبلیغی و فرهنگی با اولویت اجرای نمایش و تئاتر به مدارس و مناطق محروم خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خاهران استان لرستان از برگزاری مسابقات ورزشی ایام الله دهه فجر ویژه خواهران طلبه این استان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: از استاندار کردستان می خواهیم که مشکلات طلاب خواهر را در استان رصد کند و برای جذب آنان در دستگاه هایی مانند آموزش و پرورش پیشقدم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سالروز ورود امام خمینی( ره) و تقارن آن با اول فوریه، روز جهانی حجاب این بستر را برای خواهران فعال در حوزه علمیه ریحانة الرسول(س) فراهم کرد تا با اهدای گل به بانوان محجبه در محل، این روز را در اذهانشان مانا و ماندگار کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش موسسه آموزش عالی الزهرا(س) اردبیل از بررسی طرح اجمالی و تفصیلی پایان نامه های طلاب رشته تفسیر و علوم قرآنی این واحد حوزوی خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تبلیغی مؤسسه آموزش عالی الزهرا(س) اردبیل از برگزاری نخستین مسابقه فرهنگی ورزشی ویژه طلاب این واحد حوزوی خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان خوزستان از درخشش بانوان طلبه خوزستانی در هفتمین جشنواره استانی علامه حلی(ره) خوزستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر و اعتکاف و با اعزام 610 نفر از روحانیون و بانوان طلبه 6 هزار و 100 نفر روز تبلیغ دینی در استان اردبیل اجرا می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/به همت معاونت فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانةالرسول ساوه، سومین جلسه آموزشی کانون هلال احمر برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و سلامت طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام از اهدای 12 کمک هزینه خرید جهیزیه به طلاب نوعروس کم برخوردار خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان عضویت بانوان طلبه حوزه های علمیه خواهران در انجمن های علمی پژوهشی از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا سلام الله علیها اعلام شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۳    
تعدادی از بانوان طلبه جامعةالمصطفی العالمیه قم در سفر به کرمان به منظور زیارت شهید سلیمانی از احساس خود نسبت به ایشان و نیز از دیدگاه های خود در مورد نظام جمهوری اسلامی و جایگاه زنان در آن، نقش ایران در مبارزه با تروریسم و ... سخن گفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۳    
این ایام هر کس به شکلی عشق و ارادتش را به حضرت زهرا (س) و مقام بلند مادر ابراز می کند. این قاب هم عرض ارادتی از مبلغان حوزه علمیه ریحانة الرسول (س)، ویژه ایام ولادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام بانوان، در ایستگاه مترو شهدا؛ به همراه میز مشاوره خانواده، طب اسلامی، عرضه کتاب، کار آفرینی ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۲    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) شاهین دژ گفت: نباید منتظر باشیم مردم به سراغ ما بیایند بلکه ما طلاب به عنوان هادیان دینی جامعه همانند نبی مکرم اسلام همچون "طَبیبٌ دَوّارٌ بِطِبِّهِ قَد اَحکَمَ مَراهِمَهُ وَ اَحمیٰ مَواسِمَه" به میان مردم برویم.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهید مطهری(ره) تنکابن گفت: پاسخگویی به شبهات امری ضروری است و طلاب باید با مطالعه زیاد و بالا بردن سطح دانش دینی توانایی پاسخگویی به شبهات مردم را داشته باشند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۲    
مدیر رویداد آموزشی جامعه الزهرا سلام الله علیها از راه اندازی پویش پرسش تحول آفرین در راستای برگزاری دومین رویداد آموزشی ویژه اساتید و بانوان طلبه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر رویداد آموزشی جامعة الزهرا (س) از راه اندازی پویش پرسش تحول آفرین در راستای برگزاری دومین رویداد آموزشی ویژه استادان و بانوان طلبه خبر داد.