دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۷:۳۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانوان طلبه»

حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران اهتمام به ترویج روحیه خودباوری در میان مدیران، اساتید و خواهران طلبه را ضروری دانست و گفت: خودباوری بانوان طلبه پیش نیازی برای کنشگری موفق آنها در جامعه است.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۶    
سرپرست اداره کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری مسابقه تسنیم برگرفته از کانال تربیتی اخلاقی تسنیم ویژه بانوان طلبه خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۴    
معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان از برگزاری کارگاه آموزشی شیوه نامه مقالات پایانی ویژه طلاب سطح دو خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت: بانوان طلبه هرمزگانی در یک سال گذشته و در ایام کرونا در رویکرد جدید، 50 گروه و کانال مجازی و نیز یک گردان سایبری آموزش دیده تشکیل دادند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران اثرگذاری خواهران طلبه در اجتماع را بسیار مهم و ضروری عنوان کرد و گفت: باید تلاش کنیم بانوان طلبه به سمت کنشگری اجتماعی در جامعه هدایت شوند و این امر با ارتقای علمی طلاب و توانمند کردن این قشر فرهیخته امکان پذیر خواهد شد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۳    
دومین مرحله طرح مطالعاتی حدیث خوانی کتاب شریف اصول کافی ویژه بانوان طلبه جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: طلاب مدارس علمیه خواهران در لبیک به رهبر معظم انقلاب، حضور فعالانه در طرح مواسات و کمک مؤمنانه داشتند که جای تقدیر دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۹    
حوزه/ معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان کرمان گفت: گفتار و عملکرد بانوان طلبه در جذب داوطلب برای ثبت نام و فعالیت در مدارس علمیه نقش پررنگی دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۴    
حوزه/ حجت الاسلام نجم گفت: ما باید رابطه خود با این موضوع را مشخص کنیم، همه ما سربازان جنگ نرم هستیم لذا باید نسبت خود با جامعه پردازی و تمدن سازی در گام دوم انقلاب را مشخص کنیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۴    
حوزه/ به همت اداره کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران و با هدف حمایت از توسعه فعالیت هنری و رسانه ای بانوان طلبه در سطح جامعه باشگاه هنر و رسانه بشری راه اندازی می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۰    
حوزه/ مدرس حوزه و دانشگاه گفت: شرایط امروز جامعه ما می طلبد که مراکز پژوهشی ویژه بانوان طلبه تأسیس شده و به شکل جدی تری از پژوهشگران این عرصه حمایت به عمل آید.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران با بیان این که در حوزه فرهنگی، خواهران کمتر دیده شده اند و دستگاه ها نیز خود را موظف به استفاده از این ظرفیت ندانسته اند، گفت: به دنبال رایزنی با دستگاه های مختلف جهت استفاده از توان و ظرفیت بانوان طلبه در امور فرهنگی و اجتماعی هستیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۸    
حوزه/ نشست اقتصاد مقاومتی باحضور جمعی از اساتید و بانوان طلبه در سالن اجتماعات مدرسه علمیه الزهراء شهرستان مهریز برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران از برگزاری دوره آموزشی هفت شهر عشق ویژه بانوان طلبه و مبلغ خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۲۶    
شفقنا- اخبار، فعالیت ها و خدمات حوزه های علمیه کشور به دلیل گستردگی و مشغله مدیران حوزه های علمیه کمتر مورد توجه حوزویان و یا افکار عمومی قرار گرفته و می گیرد، شفقنا در کنار انعکاس مهمترین خبرهای حوزه های علمیه ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت فاطمه الزهرا (س) بسیج طلاب استان قم از تهیه و توزیع 50 سری جهیزیه و اهدای آن ها به دختران خانواده های محروم قمی در سالجاری خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰    
کارگاه تخصصی تربیت کودک ویژه گروه سنی 0 تا 6 سال سه شنبه 28 بهمن از ساعت 10 تا 12 با تدریس سرکار خانم رضادوست برگزار خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۲    
حوزه/ خانم حسینی واعظ، با اشاره به کمک حوزه های علمیه خواهران به گسترش دینداری، گفت: ارتقای دانش و دینداری ورودی های حوزه، ترویج دانش دینی در میان بانوان به طور مستقیم و به وسیله مبلّغان زن با توجه به نیازها و تجارب زنان و گسترش دینداری در خانواده ها با استفاده از مادران و خواهران متدینی که یا در ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۲:۱۵    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول (س) استان لرستان از برگزاری کارگاه تخصصی منبر و مداحی ویژه خواهران طلبه این مدرسه خبر داد .
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران با تشریح عملکرد این معاونت از حضور بیش از 500 طلبه مازندرانی در خط مقدم مبارزه با کرونا و ت عامل حوزه علمیه خواهران با آموزش و پرورش در طرح های امین و ریحانه خبر داد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام به 16 نشریه داخلی جامعه الزهرا علیهاالسلام اشاره کرد و بیان داشت: این نشریات تریبونی برای بانوان طلبه هستند تا آثار خود را منتشر کنند و اگر این نشریات نباشند، خسارتی برای جامعه الزهرا علیهاالسلام خواهد بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه گفت: ما وظیفه داریم علاوه بر ترویج سیره فاطمی در جامعه، برنامه های حوزه خواهران را فاطمی ترسیم کنیم تا شاهد شکل گیری نسل فاطمی باشیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۰    
حوزه/ امام جمعه بافق یکی از خصوصیات طلبه پویا و موفق را کسب بصیرت علمی و قدرت تشخیص علم نافع و غیر نافع دانست و گفت: یک استاد با توجه به احادیث ائمه اطهار(ع)، در عمل هم روحیه طلبگی را آموزش دهد تا در نهایت منجر به تبلیغ دین شود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اخبار، فعالیت ها و خدمات حوزه های علمیه کشور به دلیل گستردگی و مشغله مدیران حوزه های علمیه کمتر مورد توجه حوزویان و یا افکار عمومی قرار گرفته و می گیرد، شفقنا در کنار انعکاس مهمترین خبرهای حوزه های علمیه ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۵    
حوزه/ استاد برجسته اخلاق در جمع بانوان طلبه گفت: حفظ خصوصیات زنانگی، تزریق آرامش به فضای خانه و پیشبرد امور تربیتی در خانه سه شأنی است که زن نباید از آن غافل شود و درصورتی که آن ها را به بهترین صورت پیش ببرد تحصیل او مشکلی ندارد در غیر اینصورت باید وقت خود را برای پرداختن به این امور متمرکز کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ به همت اداره کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران و با هدف حمایت از فعالیت هنری و رسانه بانوان طلبه و مبلغ تشکل فراگیر سفیران هنر و رسانه آغاز به کار کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۹:۲۲    
حوزه/ مراسم چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در مدرسه علمیه الزهرا(س) مبارکه برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۱    
حوزه/ محمدلو توجه به معنویات به جای پرداختن مادیات را از جمله وظایف انقلابیون عنوان کرد و بیان داشت: یکی از مهمترین آرمان ها و اهداف انقلاب رسیدن به تعالی است و بانوان طلبه می توانند با ایجاد کانون گرم برای خانواده همسر و فرزندان، حفظ حجاب و عفاف بر مبنای سیره حضرت زهرا سلام الله علیها ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
لرستان - حجت الاسلام سپهوند به وظیفه بانوان طلبه در ارشاد و هدایت جامعه اشاره کرد و گفت: حوزه علمیه خواهران در سنگربانی از عفاف و حجاب رسالت خطیری بر دوش دارد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس اداره امور خانواده جامعه الزهرا (س) گفت: نخستین گام در این اداره، تشکیل و تحلیل بانک اطلاعات طلاب بود که بدین منظور، 14 هزار پرونده جهت احراز صلاحیت و معرفی ازدواج بانوان طلبه ایرانی و غیرایرانی مورد بررسی قرار گرفت. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۲    
میزگزد علمی پژوهشی با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای خواهران طلبه خرم آبادی برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ کارگاه مشاوره کسب و کار ویژه طلاب کارآفرین در مدرسه علمیه صدیقه کبری(س) بهار برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آبادگفت: نمایشگاه تولیدات خانگی و اقتصاد مقاومتی طلاب با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و فراهم کردن زمینه اقتصاد مقاومتی افتتاح شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران فضای مجازی را راهکاری برای ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی بیشتر و بهتر به بانوان طلبه برشمرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۷    
حوزه/ با حضور اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق نحوه برگزاری کلاس های ترم دوم سال تحصیلی 1400-1399 این مدرسه تبیین شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وبینار کنش گری اجتماعی بانوان طلبه در دوران کرونا به زبان انگلیسی به همراه زیرنویس فارسی به همت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد با ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت در یک سال اخیر، از ادامه جهاد بانوان طلبه یزدی در جبهه سلام، تهیه و توزیع 1000 بسته معیتشی و فرهنگی بین نیازمندان و اجرای 200 برنامه دهه فجر در مدارس خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۶    
حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس گفت: با توجه به بهبود شرایط و تولید انبوه ماسک در کشور، بانوان طلبه فعالیت جهادی خود را بر اساس نیاز جامعه تغییر دادند و در مناسبت های مختلف شهادت ائمه اطهار علیهم السلام و اعیاد مذهبی ادامه دادند و با تهیه بسته های معیشتی به کمک نیازمندان ...
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۹    
مرکز مشاوره جامعه الزهرا علیهاالسلام، جزوه نکاتی برای تقویت روابط خانوادگی را برای مطالعه بانوان طلبه و علاقه مندان به این مبحث ارائه کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۲    
حوزه/استاد حوزه خواهران با تأکید بر این که زنان و به خصوص بانوان طلبه با بصیرت فاطمی، گوش به فرمان ولایت بوده و سخنان رهبر انقلاب را فصل الخطاب بدانند، تصریح کرد: رمز موفقیت در تمامی عرصه ها ولایت مداری و ولایت پذیری است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۱    
حوزه/مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمان، حضور پررنگ طلاب و بانوان طلبه را در تبیین نقش پررنگ طلاب در هشت سال دفاع مقدس را خواستار شد و گفت: روحانیت چهار و نیم برابر اقشار دیگر شهید داده که متأسفانه شناساندن و تبیین این مسئله تا حدودی مغفول مانده است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۱۸    
آبادان/ مسئول مرکز خدمات حوزه های علمیه نمایندگی جنوب خوزستان از شش کارگاه خانگی بانوان طلبه شهرستان ماهشهر بازدید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / به مناسبت ولادت فرخنده دخت گرانقدر نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و بزرگداشت ایام الله دهه فجر، مراسمی در مدرسه علمیه فاطمیه سراب برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۶    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین نجم گفت: ابعاد زندگی حضرت زهرا (س) برای جامعه و بانوان درس است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۹    
حوزه/ نشست بصیرتی -سیاسی با موضوع گام دوم انقلاب، در مدرسه علمیه حضرت زهرا (س) دورود برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۳    
حوزه/ فراخوان سیزدهمین جشنواره کشوری و هشتمین جشنواره استانی علامه حلی(ره) ویژه بانوان طلبه سراسر کشور اعلام شد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فراخوان سیزدهمین جشنواره کشوری و هشتمین جشنواره استانی علامه حلی(ره) ویژه بانوان طلبه سراسر کشور اعلام شد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۹    
مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام با اشاره به برگزاری نخستین مرحله دوره جدید طرح مطالعاتی حدیث خوانی کتاب شریف اصول کافی ، گفت: این دوره حدیث خوانی در 11 مرحله ویژه بانوان طلبه برگزار می شود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر حوزه های علمیه خواهران در پیامی به مراسم افتتاحیه طرح ولایت گفت: طلاب حوزه های علمیه خواهران برای تحقق مرجعیت دینی و معرفتی بانوان ابتدا خود در تربیت جامع نیروی کنشگر اعتقادی ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۲    
مسابقه کتابخوانی نردبان آسمان به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی جامعه الزهرا(س) ویژه بانوان طلبه برگزار می شود.