یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۱۵Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانوان طلبه»

حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آزمون زبان تخصصی ویژه بانوان طلبه سطح 4 در اراک برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ طلاب مدارس علمیه خواهران قم در راستای عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهاد تبیین، تشویق به شرکت حداکثری در انتخابات و معرفی اصلح حضور فعال داشتند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۵    
حوزه/ بانوان طلبه بهابادی از مدرسه حضرت خدیجه(س) از اعضای گروه سرود سرو نوجوانان جبهه فرهنگی که در مناسبت های ذی الحجه با اجرای سرود شورآفرینی کردند با اهدای هدیه تقدیر کردند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۶:۴۶    
حوزه/ بانوان طلبه مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س)اردکان به مناسبت اربعین شهدای خدمت و در آستانه برگزاری انتخابات و با هدف جهاد تبیین و مشارکت حداکثری کلیپی را با مشارکت اساتید و مبلغان حوزه حجج اسلام حیدریان و مروتی منتشر کردند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کارگروه احکام مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مرکز آموزش های آزاد و مهارتی جامعةالزهرا(س) در راستای توانمندسازی بانوان طلبه در پاسخگویی به نیازهای معارفی روز جامعه، فراخوان ثبت نام در دوره های حوزه آزاد را اعلام می کند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تربیتی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران از اجرای طرح مشاوره تلفنی صهبای حیات طیبه خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل-معاون آموزشی حوزه علمیه خواهران اردبیل گفت: حوزه های علمیه به عنوان غنی ترین دانشگاه سرزمین های اسلامی درصدد تربیت بانوان طلبه عالم، مومن و وظیفه شناس در ایفای نقش مادری در جامعه است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل گفت: رسالت عظیم اجتماعی و هدایت مردم در نظام اسلامی و ارتقای سطح آگاهی شان از وظایف طلاب خواهر می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
آزمون ورودی دانشکده دین و رسانه در مقطع کارشناسی ارشد ویژه آقایان و بانوان طلبه برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) خطاب به اساتید جامعه الزهرا(س) گفت: یکی از نعمت های بزرگی که خدا نصیب شما کرده است این است که در دوران سخت فرهنگی، تربیت نسل آینده بانوان کشور در اختیار شما قرار داده شده است که باید شکر این نعمت را بجا بیاورید.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۴۲    
حوزه/ درب ورودی روحانیون و طلاب از مدرسه عالی دارالشفاء و بانوان طلبه هم از درب مدرسه فیضیه بود. بعد از نشان دادن کارت دعوت و طلبگی و بازرسی های معمول، وارد مدرسه فیضیه یعنی همان مکان دیدار با رئیس جمهور می شدی.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) اردبیل از برگزاری همایش پیاده روی طلاب این واحد حوزوی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان قم گفت: برای بانوان طلبه در سطح در سه زمینه علمی و آموزش، پژوهشی و فرهنگی کارهای تخصصی صورت می گیرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پارس آباد ترویج و تبلیغ عمل حسنه پرداخت زکات در میان مردم را از مسئولیت های طلاب خواهر برشمرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه نمین طلاب حوزه علمیه خواهران را سنگربانان عرصه تربیت دانست و به حمایت همه جانبه مراکز فرهنگی و آموزشی از این مجموعه دینی تاکید کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام رسول خواسته شامگاه چهارشنبه در جمع بانوان طلبه مدرسه علمیه الزهرا (س) اردبیل اظهار کرد: قرآن کریم در برگیرنده هدایت و سعادت انسان در دنیا و آخرت است و در تمام مراحل زندگی رهبر و راهنمای انسان برای رسیدن به کمال است. ...
آذرمغان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی شامگاه یکشنبه در جمع بانوان طلبه مدرسه علمیه ثامن الحجج(ع) پارس آباد با تاکید بر اینکه جامعه ای که به رذیلت های اخلاقی روی بیاورد رشد و ترقی نمی کند، اظهار کرد: وقتی فضیلت هایی شامل امانت داری ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ دوره فشرده تربیت مبلغ زن و خانواده برای توانمندسازی مبلغان و توانایی در پاسخگویی به شبهات مباحث زنان ویژه بانوان طلبه برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۰    
حوزه/ یکی از کارهایی که از شب گذشته و آغاز عملیات سپاه قهرمان انجام شد عملیات رسانه ای گسترده توسط طلاب جامعه الزهرا سلام الله علیها از تولید تا انتشار در پلتفرم های داخلی و خارجی بود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به اینکه بانوان طلبه در جامعه اثرگذارند، گفت: در حوزه علمیه خواهران نیازمند ترویج دروس آزاد هستیم.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به شعار نمایشگاهی امسال غرفه جامعه الزهرا سلام الله علیها، آثار هنری و نقاشی روی بوم بانوان طلبه که در دوره های مرکز آموزش های آزاد و مهارتی خلق شده، به نمایش گذاشته شده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۴    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: ادغام مدارس سطوح دو و سه بانوان طلبه اردکانی طرحی از جانب شورای سیاستگذاری حوزه و با ابلاغ مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور در سال های اخیر انجام شد.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین فاضل تأکید کرد که طلاب خواهر از ظرفیت ماه رمضان برای هدایتگری جامعه دینی بهره برداری کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: برخی از بانوان طلبه با توجه به تلاش و مجاهدت وسیع، به قله های علمی نزدیک شده و از سرآمدان عرصه دانش هستند و حوزه های علمیه خواهران بعد از گذشت ربع قرن تلاش، روز به روز به قله تعالی و پیشرفت نزدیک می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در جمع بانوان طلبه و مسئولان شهرستان بهاباد گفت: احداث ساختمان مدرسه علمیه خواهران بهاباد در آینده نیاز اولیه این مرکز علمی را برآورده می سازد که در سال های بعد باید برای سطح سه و امور رفاهی طلاب نیز تدابیر لازم اندیشیده شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۲۲:۴۸    
حوره/آیین کلنگ زنی پروژه ساخت مدرسه علمیه خواهران حضرت خدیجه سلام الله علیها شهرستان بهاباد در زمینی به مساحت 3610متر مربع با اهدای آقای اخوان(نیکوکار)و با حضور حجت الاسلام والمسلمین کارگر شورکی مدیر حوزه خواهران استان یزد و هیئت همراه در سفر روز گذشته به بهاباد ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در کل کشور خواهران طلبه زیادی در حوزه علمیه وجود دارند و این عزیزان دارای ظرفیت های عظیم تبلیغی هستند که از آن استفاده کمتری شده است. ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه آفرینه، روایت رشد و پیشرفت هنرمندان، فرهیختگان، بانوان تولیدکننده و کارآفرین در دومین روز فعالیت خود با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان روبه رو شد.
بام میبد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۳    
گروه جهادی حوزه علمیه سطح 2 میبد به مناسبت سالروز ولادت حضرت رقیه (س) اقدام به پخت نان سوروک و توزیع آن بین دختران و بانوان طلبه کردند. به گزارش پایگاه خبری بام میبد؛ نان سوروک از آب ، آرد، نمک، تخم کشنیز پودر شده، خمیرمایه و روغن تهیه می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
در اختتامیه جشنواره کانون های قرآن و عترت نورالثقلین ویژه بانوان طلبه سراسر کشور از برترین های قرآنی تقدیر شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۶    
حوزه/جمعی از رای اولی های مدرسه علمیه خواهران الزهرا سلام الله علیها یزد با حضور در شعبه اخذ رای در انتخاب سرنوشت خود شرکت کردند و احساس خود را بیان نمودتد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام خواسته گفت: تبیین اهمیت حضور پر شور مردم در انتخابات از وظایف خواهران طلبه است.
با همکاری مدیریت حوزه علمیه خواهران و اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد همایش بانوان طلبه در راستای آیین اعطای نشان بانوی بخشنده حیات برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد ...
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۳    
سرکار خانم سعیدی تبار معضل بی حجابی را از طریق بانوان طلبه قابل حل دانست و با ذکر نشانه هایی از تاریخ انقلاب نقش زنان را در انقلاب و دفاع مقدس، تأثیرگذار ارزیابی کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/به همت مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها یزد بازارچه بهار مهربانی از تولیدات و مشاغل خانگی بانوان طلبه در این مدرسه علمیه برپا شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهشی مدیریت حوزه علمیه خواهران چهارمحال وبختیاری نقش بانوان طلبه در افزایش مشارکت عمومی در انتخابات را یادآور شد و گفت: بانوان مبلغ با بیان دلایل قرآنی و ارائه تبیین صحیح و روشنگری شرایط کنونی جامعه و نیز اتفاقات پیرامون در منطقه می توانند علاوه بر دعوت از عموم بانوان جامعه ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۶    
حوزه/ خانم اکرم مرادی از بانوان طلبه یزدی دارای چهار فرزند است که به همراه همسر و فرزندانش در مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن یزد حضور یافت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مرکزی از برگزاری آزمون حفظ قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه ویژه بانوان طلبه در استان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۰۷    
حوزه/به مناسبت دهه فجر دیدار و نشستی با حضور بانوان طلبه انقلابی مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان صورت گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن تحت عنوان قرآن کتاب زندگی، محور وحدت ویژه خواهران طلبه در حال تحصیل و فارغ التحصیل تشیع و تسنن امروز، 13 بهمن در کتابخانه امام خامنه ای سنندج برگزار شد.