پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۱۴Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سبک زندگی اسلامی»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۷    
کارگاه آموزش سبک زندگی ایرانی _اسلامی ویژه امیدان همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در شهرستان شوش برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار رودسر با بیان اینکه ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه و توجه به خانواده بسیار مهم است، گفت: بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی با رشد فرهنگی از بین خواهد رفت و جامعه مسیر اعتلای خود را پیش می برد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی اجماع حافظان قرآن کریم با محوریت جریان سازی سبک زندگی اسلامی و تعمیق مفاهیم قرآنی با حضور رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان، کارشناسان قرآنی و مربیان و حافظان قرآن امروز، 15 آذر در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۳    
همدان - مسئول کتابخانه امام سجاد(ع) اسلامشهر آق گل از اجرای برنامه های متنوع در این کتابخانه خبر داد و گفت: کلاس های منظم سبک زندگی در این کتابخانه برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۷    
لاهرود - مسوول کانون فرهنگی و هنری امامزاده سید ابراهیم (ع) شهر لاهرود گفت: بسط و گسترش فرهنگ قرآنی و سبک زندگی اسلامی در آحاد جامعه به ویژه نسل جدید موجب سعادت دنیوی و اخروی انسان می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز رقیه بخشی صبح سه شنبه در کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی و جوانی جمعیت که با رویکردهای صیانت، پویایی و جوانی جمعیت، پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان با ترفندهای مختلف به دنبال فاصله گرفتن زنان از اسلام و ترویج افکار مسموم علیه این قشر هستند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۷    
همتی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ دینی در جامعه، گفت: فعالیت مسجد محور بانوان بستر ترویج سبک زندگی اسلامی و مقابله با توطئه های دشمنان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰    
سردار مرادحاجتی گفت: تاریخ سفسطه زن، زندگی، آزادی به انقضا رسیده و دختران ما بزودی سبک زندگی اسلامی و ایرانی شان را به دنیا مخابره می کنند چون به ماهیت پلید و پشت پرده این شعار دروغین و عوامل اش پی برده اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، اولین کارگاه آموزشی توانمندسازی و مهارت آموزی و شاداب سازی دختران دانش آموز مدارس شبانه روزی استان با هدف ارتقاء سلامت جسمی ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۱۱    
کارشناس و مشاور خانواده با اشاره به اینکه غفلت از سبک زندگی اسلامی در جامعه آسیب های بسیاری را رقم خواهد زد، گفت: فلذا عالی ترین رهنمودها را آموزه های دینی و اهل بیت در راستای سبک زندگی دارند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۵۱    
کارگاه آشنایی با مهارت ها و سبک زندگی اسلامی برای ائمه جمعه شهرستان جابهار در شهرستان دشتیاری برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم جشن تقدیر از برگزیده نهمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب که با حضور مدیرکل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امام جمعه دیهوک ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۷    
معاون علمی حوزه علمیه خراسان کاربرد علوم پایه حوزوی در سبک زندگی اسلامی بانوان و نحوه کاربردی شدن این علوم را تبیین کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۴۶    
حجت الاسلام سید احمد حسینی با بیان اینکه کانون های تخصصی خواهران سبک زندگی اسلامی را در جامعه ترویج دهند، خاطرنشان کرد: شما مدیران کانون های تخصصی خواهران وارد عرصه ای شده اید که به عنوان حلقه های میانی هستید که باید زنان را نسبت به جایگاه واقعی و منزلت شان آگاه کنید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۴    
کرمان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: فاصله گرفتن از سبک زندگی اسلامی و ملی مهمترین عامل وجود آسیب در خانواده ها است و هرچه فاصله ما از این سبک زندگی بیشتر شود، آسیب های فراوان تری به سراغ ما می آیند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۷    
سردار مرادحاجتی گفت: دختران و بانوان ما باید سبک زندگی اسلامی و ایرانی را با الگو گرفتن از ائمه اطهار و اسطوره های کشورمان بیاموزند و بالعکس فضای موجود، آن را به دیگر نقاط جهان صادر کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره سراسری قرآن و عترت حیات از سوی مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی کشور با محویت سبک زندگی اسلامی برگزار می شود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۲    
توجه به پیشینه تاریخی و تمدنی اصفهان برای پارک موضوعی، موجب می شود ضمن تعامل با عناصر طبیعت، شرایطی را برای ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی فراهم کند، پیشینه تاریخی غنی را به نمایش بگذارد و ارزش هایش را به نسل جوان انتقال دهد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نوجوان آخرالزمانی در فضایی به سر می برد که درگیر آسیب اعتقادی شده است؛ به نوعی یک سرگردانی اعتقادی که نتوانسته باور های خود را شکل دهد. سبک زندگی نوجوانان و جوانان امروزی درحال دگرگونی است و برهمین اساس هر روز بسیاری از آن ها از سبک زندگی اسلامی و ایرانی فاصله می گیرند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کلان شهر شیراز سه طرح با مضامین آموزش آمران به معروف و نهی از منکر به روش نوین، ایران جوان بمان و فرهنگ شهروندی را از اهداف مشترک این فصل دانست و گفت: در جلسه مشترک زمینه انعقاد تفاهم نامه در ابعاد آموزشی و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۳    
کارگاه مشاوره و سبک زندگی اسلامی به مناسبت هفته بسیج با هدف آموزش و کمک به زندگی سالم و اسلامی برگزار گردید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۵    
مسئول بسیج جامعه زنان استان اصفهان با تاکید بر مد نظر بودن نیازمندی های نوجوانان، گفت: اولویت، رسیدن به سبک زندگی اسلامی و زیست عفیفانه است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۱    
به گزارش خبرگزاری بسیج در کنارک : خواهر پاسدار رئیسی فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت خدیجه کبری (س) گفت: نشست ترویج سبک زندگی اسلامی با قرآن برای بانوان توسط پایگاه حضرت فاطمه(س)،حوزه خدیجه کبری (س)،ناحیه کنارک برگزار شد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۸    
به همت حوزه مقاومت بسیج کوثر نشست سبک زندگی اسلامی در کمب برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۰    
فاطمه روان بزی، فرمانده حوزه مقاومت سونا دشتی اظهار کرد: به مناسبت هفته بسیج برنامه سبک زندگی اسلامی برای خواهران بسیجی در میر آباد برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست جهاد تبیین و نشست سبک زندگی اسلامی در پایگاه مبارکه حوزه حضرت آسیه (س) سپاه شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان با بیان اینکه امروز خواهران مبلغه پرچمداران و حافظان صیانت از آموزه های بنیان و نهاد خانواده در جامعه هستند، گفت: خواهران مبلغه باید مباحثی از جمله ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، سبک زندگی اسلامی و فرزند آوری را در برنامه تبلیغی خود بگنجانند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۵    
به همت حوزه مقاومت بسیج سونا دشتی نشست سبک زندگی اسلامی در میرآباد چابهار برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۶    
همایش دختران و مادران با محوریت بزرگداشت هفته بسیج، سبک زندگی اسلامی و نقش تربیت مادران در خانواده ها در شهر اژیه، هرند برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۵    
به همت حوزه مقاومت بسیج سونا دشتی، برنامه نشست سبک زندگی اسلامی در گلشهر برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۲    
به مناسبت سومین روز از هفته بسیج، پایگاه حضرت فاطمه (س) کنارک اقدام به برگزاری نشست سبک زندگی اسلامی ایرانی نمود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست سبک زندگی اسلامی ،محفل انس با قرآن همزمان با هفته بسیج در پایگاه های حضرت علی اصغر علیه السلام شیاسی و امام رضا علیه السلام رفن شهرستان اردل برگزار شد./ عکاسان: مرتضی بختیاری فرد،محمد نظری نیا
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۸:۴۵    
مسئول دفتر نمایندگی ناحیه میرجاوه گفت: هجمه های فرهنگی و تبلیغات رسانه های معاند از سبک زندگی اسلامی فاصله گرفتیم و باید هر چه بیشتر در جهت کم کردن این فاصله بکوشیم تا زندگی ما برکت بگیرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۲    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی و ممانعت از ترویج زندگی غربی در جامعه اسلامی، اهمیت بسزایی دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اعظم روانشاد با تأکید بر لزوم پررنگ تر شدن آموزش قرآنی در مدارس گفت: ضرورت دارد با استفاده از ظرفیت رسانه ها، صدا وسیما، پیشکسوتان و فعالان حوزه قرآن و عترت در راستای گسترش و ترویج سبک زندگی اسلامی اقدام کنیم.
هفت راه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب ازدواج بر اساس آموزه های قرآن و اهل بیت (ع) اثر محمدمهدی فیروزمهر به همت نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در 110 صفحه روانه بازار نشر شد. در کتاب ازدواج بر اساس آموزه های قرآن و اهل بیت (ع) پس از مفهوم شناسی سبک زندگی اسلامی و مبانی و گستره سبک زندگی، ضمن بیان اهمیت ازدواج ...
حجت الاسلام ناصر رفیعی کارشناس علوم دینی گفت: افزایش آمار طلاق در بسیاری از شهرها به ویژه شهرهای بزرگ نیز نگران کننده است که باید برای این امر فکری کرد. او گفت: مهمترین نتیجه بی توجهی به ازدواج و فرزندآوری و افزایش طلاق، پیری جمعیت است که مشکلات ثانویه ای را برای کشور به دنبال دارد
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۶    
جشن بزرگ میلاد حضرت زینب (س) و همایش سبک زندگی اسلامی به میزبانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان برگزار شد
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معصومه درخشان خبرنگار خبرگزاری فارس در تبریز و خبرنگار پایگاه خبری مهرصبا در دومین جشنواره ملی حریم رسالت رتبه نخست بخش گزارش را از آن خود کرد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، نقش زنان جهان اسلام در تمدن سازی و گفتمان سازی انقلاب اسلامی ، زن، استحکام خانواده ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۳    
رمضانی با بیان اینکه راز نهادینه شدن سبک زندگی اسلامی و قرآنی تدبر در کلام وحی است، گفت: حفظ کلام وحی، موجب نهادینه شدن اخلاق و معنویت در بین قرآن آموزان می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۶:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس سبک زندگی اسلامی گفت: حضرت زینب (س) نشان داد اگر اقتضائات جامعه بطلبد و فضای سبک زندگی در حال انحراف باشد، زنان باید ورود کرده و از موضع دین مطالبه گری کنند تا زندگی انسان ها به اصل خود بازگردد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین همایش قرآنی طوبی با حضور رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان و بیش از 350 استاد و مربی و تعداد پانزده هزار متربی در مراکز قرآنی ویژه مربیان، اساتید، مسئولان خانه های قرآنی به همراه بیان سبک زندگی اسلامی و نمایشگاه کتاب و تجلیل از 12 فعال قرآنی امروز ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر زهرا شایسته فرد مشاوره خانواده گفت: مرکز مشاوره خانواده مهر در راستای ارتقاء فرهنگ و سبک زندگی صحیح اسلامی تشکیل شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۲    
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نرجس خاتون (س) روستای اروانه از برپایی کارگاه سبک زندگی اسلامی با محوریت خانواده مقاوم ویژه خواهران بسیجی خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۸    
اولین کارگاه آموزشی تبیین سند تحول رسانه به عنوان نقشه راه رسانه ملی در صدا و سیمای آذربایجان غربی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این دوره آموزشی که با حضور تهیه کنندگان و عوامل تولیدی برگزار شد مسائل و موضوعاتی در رابطه با افق تحول رسانه ملی از جمله: عدالت گستری و هویت محوری ...
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ویژه برنامه عطر ایثار در جهت تبیین شخصیت والای حضرت زینب کبری (س) با هدف ترویج و نشر معارف اهل بیت (ع) و سبک زندگی اسلامی برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۳    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژگفت: سبک زندگی اسلامی با بهره گیری از مکتب اهل بیت علیهم السلام ترویج شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۳:۱۹    
امام جمعه چرداول گفت: محافل قرآنی باعث ترویج سبک زندگی اسلامی و فرهنگ قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه و همچنین تأثیر بسیار عمیقی در روح و روان انسان خصوصاً نوجوانان و جوانان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان سینمایی کشور گفت: در تولیدات و آثار، توجه جدی به سبک زندگی اسلامی در دستور کار سازمان سینمایی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: ما نتوانستیم شکافی که معمولا بین نسلی ایجاد می شود را به حداقل برسانیم.