سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۲۳:۱۹Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سبک زندگی اسلامی»

شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله دژکام با تاکید بر اینکه نباید نسبت به برخی ارزش ها سکوت کنیم و ارزش های دینی و اسلامی ما باید بیان شود، گفت: قرآن به خوبی سبک زندگی اسلامی و قرآنی را به ما یاد می دهد.
رسا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مازندران - نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که مسأله حجاب یک بخش از سبک زندگی اسلامی است، گفت: ما باید به عقل و منطق توجه کرده و به دور از احساسات رفتار کنیم.
روزنامه کسب و کار   ۷ ساعت پیش    
کسب و کار نیوز- دین مبین اسلام همواره طالب سعادتمندی بشر است، و خداوند متعال برنامه جامع زندگی را در قرآن کریم برای انسان ذکر نموده و توسط پیامبر گرامی اسلام(ص) فرستاده است. یکی از مهم ترین بخش زندگی بشر، بحث اقتصاد و میزان درآمد آن است که با آن بتواند در جامعه زندگی خود و خانواده خود را اداره کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۸    
شیش گرم طلا سریالی تلویزیونی با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی است که احمد زالی در کنار دو فیلم سمرقند و درنای امید در حال پیش تولید آن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به توطئه ها و فتنه های مختلف علیه کشور گفت: آشوب های اخیر توطئه از قبل طراحی شده بود که شکست خورد.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۴    
سینماپرس: سیدسعید سیدزاده در پی ابلاغیه مقام معظم رهبری در خصوص لزوم توجه مدیران فرهنگی نسبت به سیاست های کلی برنامه هفتم از جمله اعتلاء فرهنگ عمومی در جهت تحکیم سبک زندگی اسلامی ایرانی، تقویت همبستگی و اعتماد به نفس ملی ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
نشست تخصصی بررسی راهکارهای تحکیم نهاد خانواده در مواجهه با بحران های اجتماعی با تأکید بر سبک زندگی اسلامی با حضور اساتیدی از ایران و سوریه در دمشق برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان امام جمعه اهواز با اشاره به حوادث اخیر در کشور، گفت: از امت اسلامی که در روزهای گذشته در سراسر ایران به میدان آمدند و بار دیگر دشمنان را ناامید کردند تشکر می کنم، می خواستند کشور را به سوریه و یمن دیگری تبدیل کنند اما کور خواندند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با اشاره به اینکه جنگ رسانه ای دشمن، باورها و سبک زندگی اسلامی را نشانه گرفته است، گفت: جهاد تبیین بهترین راهکار مقابله با جنگ رسانه ای دشمنان است
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان نشر آثار و حفظ مشارکت زنان در دفاع مقدس این دوران هشت ساله را عالی ترین شکل سبک زندگی اسلامی خواند و بازسازی آن دوران برای مقابله با هجمه های دشمن واجب دانست.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۷    
شریعتی گفت: از دیدگاه حکیمانه رهبر انقلاب مولفه های سبک زندگی اسلامی را می توان در پنج حوزه اندیشه، خلاقیت فردی، خانواده، خلاقیت اجتماعی و کسب و کار خلاصه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: نشر سبک زندگی اسلامی ایرانی با تبیین اخلاق مداری پیامبر اکرم (ص) در جامعه ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مهمترین اولویت آموزش و پرورش توجه به نهاد خانواده و ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
برگزیدگان مسابقه مقاله نویسی سبک زندگی اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری به همت خانه فرهنگ ایران در پیشاور معرفی و تجلیل شدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اهواز گفت: همه بدانند در هر شرایطی در دفاع از امنیت ملی نباید لکنت داشت؛ هزینه شورش آن هم هزینه شورش هدایت شده دشمن باید حداکثری باشد. حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدنبی موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه امروز (اول مهرماه) با تاکید بر توصیه به رعایت تقوی الهی اظهار کرد ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۰    
معاون فرهنگی اداره اوقاف شهرستان بجنورد گفت: آموزه های اسلام، پیروی از سبک زندگی اسلامی برای تربیت فرزندانی صالح و داشتن جامعه ای مصون از ابتلا به آسیب های اجتماعی را بسیار سازنده معرفی می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۱    
جانشین فرمانده لشکر عملیاتی3 حمزه(ع) گفت: اربعین حسینی و آیین باشکوه پیاده روی در این روز یک فرصت مغتنم و ارزشمند است، تا سبک زندگی اسلامی را تمرین کنیم، پس باید آن را غنیمت بدانیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: اربعین الگوی موفق برای حل مسائل اجتماعی، فرهنگی و نمونه بارز شاخص سبک زندگی اسلامی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد از اجرای طرح گفتمان فاطمی در راستای تحکیم سبک زندگی اسلامی در این استان خبر داد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۳    
احیا و گسترش روضه های خانگی که در روزگار ما کمرنگ شده و بازخوانی کارکرد های آن می تواند در مسیر تحقق سبک زندگی اسلامی ایرانی یاری رسان باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- کارشناس حوزه زن و خانواده گفت: خانواده ها با حضور در پیاده روی اربعین می توانند سبک زندگی اسلامی بر مدار ایثار، فداکاری، گذشت، سخاوت و ساده زیستی را آموزش ببینند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
امامی با بیان اینکه مساجد مهمترین مراکز بازتولید فرهنگ عمومی و سبک زندگی اسلامی هستند، گفت: مسجد پیشران تحقق عدالت فرهنگی در مناطق محروم است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۳:۵۳    
به گزارش قدس آنلاین ، سبک زندگی یکی از مهم ترین مؤلفه های شکل گیری تمدن نوین اسلامی است. سبک زندگی برایند بیرونی درونمایه های معرفتی جامعه است. ازاین رو یکی از مهم ترین وظایف سیاست گذاران و کارگزاران حکومت اسلامی فراهم کردن زمینه امتداد مبانی معرفتی در ابعاد متنوع زیست انسانی است ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۹۰ سایت دیگر  
سینماپرس: حضرت آیت الله خامنه ای در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی، سیاست های کلی برنامه هفتم را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام و با اولویت پیشرفت اقتصادی توأم با عدالت تعیین شده است، به سران سه قوه، رئیس مجمع تشخیص مصلحت و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ ژورنال کلاب سبک زندگی سیاسی اسلامی با تکیه بر منش سیاسی حضرت زهرا (س) در مؤسسه آموزش عالی فاطمة الزهرا (س) اصفهان برگزار شد.
آنا / دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خانه خانه خلاق و نوآوری ایلسا به منظور نمایش هرچه بیشتر و بهتر عظمت مراسم معنوی راهپیمایی اربعین پویش بزرگ سبک زندگی اربعینی در ایام اربعین 1444 برگزار می کند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
آقایی میبدی، کارشناس سبک زندگی اسلامی ایرانی گفت: آقایی میبدی، کارشناس سبک زندگی اسلامی ایرانی گفت: بیش از 100 هزار نفر در استان یزد از سن 20 تا 70 سال به بیماری دیابت مبتلا هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن برای فضای مجازی برنامه دارد و از این طریق به دنبال تغییر در سبک زندگی اسلامی و ترویج فرهنگ منحط غرب است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بنا به تعبیر رهبر معظم انقلاب اربعین، رسانه پرقدرت عاشوراست. امروز هم این حرکت راهپیمایی در دنیای پیچیده و پرتبلیغات، یک فریاد رسا و یک رسانه بی همتاست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد با تاکید بر تبلیغ ازدواج آسان بر مبنای سبک زندگی اسلامی در جامعه گفت: با فرهنگ سازی در خصوص ازدواج سالم و اصلاح تدریجی در جامعه می توان به سمت افزایش ازدواج و کاهش آمار طلاق رفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
باتوجه به اهمیت نظام خانواده، یکی از تدابیر سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در خصوص تحکیم خانواده به تبیین، ترویج و نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی ایرانی و خانواده محور با تسهیل و ترغیب ازدواج پایدار و فرزندآوری و تأمین مسکن و اشتغال برای زوج های جوان اشاره دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
خسروی اسفزار با بیان اینکه ارائه مستقیم و غیرمستقیم سبک زندگی اسلامی باید مورد توجه آموزش و پرورش قرار گیرد، گفت: 43 سال از انقلاب اسلامی می گذرد و به گونه ای تبلیغ شده است که سلبریتی های ما با افتخار می گویند که هیچ فرزندی نداریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۷    
سیدهاشم مرتضویان گفت: چهل و عروس سنگ دو فیلم درباره زنان مسلمان و سبک زندگی اسلامی هستند که به زودی پخش می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل بر ضرورت عمل به تعالیم دینی و الگوگیری از سبک زندگی اسلامی تاکید کرد و گفت: توجه خانواده ها به واجبات دینی عامل مؤثر در تربیت نسل حسینی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: اجرای طرح ایران جوان بمان در دستور کار سپاه و بسیج استان مرکزی قرار دارد و این طرح تقویت کننده سبک زندگی اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۵۰    
از هشدار نسبت به آسیب های اجتماعی تا تاکید بر ترویج سبک زندگی اسلامی - ایرانی محورهای همایش مدافعان حریم خانواده در یاسوج بود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: سومین نشست هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی استان بوشهر با دستور جهاد تبیین و قانون حمایت از جمعیت برگزار شد. به گزارش فکرشهر از مهر، معاون فرهنگی ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۹    
حوزه/ رئیس سازمان بسیج رسانه استان قم، گفت: از جمله حربه های دشمن ایجاد نشاط دروغین و جذابیت های دیدنی کاذب برای جوانان در فضای مجازی با هدف القای الگوهای شکست خورده غربی و محو کردن الگوی صحیح و سالم سبک زندگی اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان یکی از ستون های اصلی نظام هستند و زندگی و فعالیت ما باید متناسب با سبک زندگی اسلامی و شهدایی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: زنان مهم ترین عنصر حل مسائل خانواده و عامل گسترش سبک زندگی ایرانی- اسلامی هستند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع اصول سبک زندگی اسلامی با تکیه بر انسان شناسی صدرایی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۷:۴۹    
حوزه/ نویسنده و پژوهشگر حوزوی تصریح کرد: متأسفانه پیام برخی آثار شبکه نمایش خانگی در تقابل با حقیقت سبک زندگی اسلامی است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
محسن نظری فلسفه زند گی اسلامی، زند گی د نیا برای آخرت است و آخرت با اعمال خوب و نیک د نیوی آباد می شود و شخص د ر آخرت پاد اش و کیفر اعمال نیک و بد خویش را می بیند ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قاسم کهندانی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برگزاری اردوی علمی فرهنگی انسجام فرهنگی و مدیریتی اساتید بسیجی، بیان کرد: این اردو با هدف آشنایی با سبک زندگی اسلامی ایرانی و مشاهیر کشور برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان بسیجی جهادگر در این اردوی جهادی در عرصه های مطالبه گری، فرهنگی، آموزشی، مباحث اقتصادی، بهداشت و سلامت، احکام، کلاس های تقویتی، مهارت های صنایع دستی، زندگی و تربیتی، سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی فعالیت می کنند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خانم برقعی با بیان اینکه جامعه الزهرا سلام الله علیها یکی از ثمرات بزرگ انقلاب اسلامی و از یادگارهای امامت امت است، بر لزوم حضور مؤثر بانوان عالم، متدین و متعهد برای شکل گیری خانواده های متمدن اسلامی و ترویج سبک زندگی اسلامی و همچنین حضور در مجامع علمی، اجتهادی و مناصب مدیریتی تأکید کرد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دکتر احمد اسفندیاری معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی در دومین جلسه کمیته عفاف و حجاب این سازمان که با حضور تعدادی از مدیران سازمان و با هدف پیگیری اجرای برنامه های تدوین شده در این زمینه برگزار شد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول امور روحانیون ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور با اشاره به اینکه 12 کمیته در ستاد اربعین وجود دارد که ستاد اسکان و تغذیه از جمله مهم ترین این کمیته هاست، افزود: لازم است سبک زندگی ائمه اطهار(ع) در هیئت ها و پیاده روی اربعین تبیین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شوخی با کودکان یکی از شیوه های تربیت فرزند است که در سبک زندگی اسلامی بر آن تأکید شده و باید نکات مهمی در این باره مورد توجه قرار بگیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۴    
قاسم پور گفت: به همت اداره اوقاف رودسر سه دوره آموزش سبک زندگی اسلامی در این شهرستان برگزار شد.