چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۰:۱۷Oct 2020 21

جدیدترین‌های «جشنواره قرآنی»

خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول بخش هنری و صنایع دستی جشنواره قرآنی هدهد گفت: 7 هزار اثر در بخش هنری و صنایع دستی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت دریافت شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۷    
برنامه زمانی برگزاری دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور اعلام شد و بر اساس آن جشنواره بیست و چهارم طی بازه زمانی آبان و آذرماه برگزار می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان: 17 اثر از مددجویان گیلان در رده های مختلف سنی جشنواره قرآنی باران وحی، به مرحله کشوری راه یافتند.
مسئول برگزاری بخش معارفی بیست وپنجمین جشنواره قرآن وعترت دانشگاهیان وزارت بهداشت گفت: 54 هزار نفر در آزمون بخش معارفی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآنی هدهد شرکت کرده اند که این تعداد شامل 44 هزار و 33 نفر کارمند، 8 هزار و 216 نفر دانشجو و هزار و 675 نفر عضو هیأت علمی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۵    
حجت الاسلام عالیشاه بابیان اینکه دهمین جشنواره قرآنی کشوری باران وحی با حضور 139نفر در رشته سخنرانی و 59 نفر در بخش دکلمه خوانی به میزبانی مازندران و به صورت آنلاین در حال برگزاری است،گفت: منتخبین در پایان روز سوم معرفی می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری مرحله کشوری سی وپنجمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت علوم در آبان ماه خبر داد و گفت: تمام مراحل این جشنواره به صورت مجازی و به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معافی گفت: دهمین جشنواره قرآنی کشوری باران وحی ویژه دانش آموزان مددجو از 27مهر به مدت سه روز کاری به صورت آنلاین و به همت اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ثبت نام در بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد یادوآره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی امروز به پایان رسید. و 62 هزار نفر در این دوره از جشنواره ثبت نام خود را نهایی کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۲    
آزمون بخش معارفی بیست وپنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت 22 مهرماه با حضور بیش از 54 هزار شرکت کننده در سه گروه دانشجویان، کارکنان و اساتید برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۲    
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی از برگزاری چهاردهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان به صورت مجازی در رشته های تلاوت نور(ترتیل)، قرائت نماز و اذان و مکبری خبر داد و گفت: علاقمندان تا 30 آذرماه می توانند نسبت به شرکت در این مسابقه اقدام کنند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۲    
بخش تیمی بیست و پنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت که قرار بود در شهریورماه برگزار شود، به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا در کشور تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۷    
زمان ثبت نام برای حضور در بیست و پنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور به مدت دو هفته تمدید شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد استان خوزستان گفت: جشنواره ملی قرآنی باران وحی در فضای مجازی برای خانوار تحت حمایت برگزار می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان گفت: با اتمام مرحله استانی جشنواره قرآنی باران وحی ویژه مددجویان کمیته امداد، 10 مددجوی منتخب در رشته اذان، مداحی، ترتیل و تحقیق در گروه مسابقات آوایی به مرحله مسابقات کشوری راه یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رییس اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با بیان اینکه آخرین مهلت نام نویسی در بیست و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، 31 شهریور است، گفت: شرکت کنندگان در بخش های فناوری، ادبی، پژوهشی، هنری ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سبزه کار از برگزاری چهاردهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان به صورت مجازی در رشته های تلاوت نور(ترتیل)، قرائت نماز و اذان و مکبری خبر داد و گفت: علاقمندان تا 30 آذرماه می توانند نسبت به شرکت در این مسابقه اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۶    
جشنواره قرآنی آوا و نغمه ها به منظور توجه و انس با قرآن کریم در راستای تقویت روحیه معنوی سطح جامعه برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۸    
اختتامیه جشنواره قرآنی هفته قرآن وعترت در شهرستان بهمئی برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۷    
از برگزیدگان استانی جشنواره قرآنی هفته قرآن وعترت از فعالان و پیشکسوتان قرآنی شهرستان لنده تجلیل شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مرحله کشوری جشنواره قرآنی باران وحی در بخش آوایی تحقیق و ترتیل به میزبانی کمیته امداد استان تهران با حضور مدیرکل فرهنگی تربیتی کمیته امداد برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مرحله کشوری جشنواره باران وحی به صورت ویدئو کنفرانس به میزبانی کمیته امداد استان تهران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۷    
ایسنا/همدان کارشناس امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان از شرکت 310 نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد در همدان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت تا کنون بیش از 6 هزار دانشجو در جشنواره قرآنی هدهد ثبت نام کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: نحوه برگزاری جشنواره به صورت حضوری یا مجازی، بستگی به تصمیم ستاد استانی مبارزه با کرونا دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان چهاردهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان با تغییراتی همچون برگزاری به شیوه مجازی، امکان شرکت رده سنی 9 تا 14 سال و اضافه شدن رشته مکبری اعلام شده و هم اکنون در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۲    
کامل گلباغی از اعلام فراخوان چهاردهمین جشنواره مدهامتان در استان خبر داد و گفت: 30 آذرماه آخرین فرصت شرکت در جشنواره است که اعضای کانون های فرهنگی م
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۶    
کارشناس قرآنی و عترت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: علاقمندان و متقاضیان شرکت در جشنواره قرآنی هُدهُد می توانند تا 31 شهریور ماه امسال آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۲    
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: با اتمام مرحله استانی جشنواره قرآنی باران وحی ویژه مددجویان کمیته امداد شش مددجوی منتخب در رشته حفظ و 13 مددجوی دیگر در رشته های آوایی به مرحله کشوری راه یافتند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۵    
ثبت نام در بخش ویژه جشنواره قرآنی هدهد دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با موضوع نگرش ها، شخصیت و زندگینامه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مرحله استانی پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی کانون های فرهنگی هنری مساجد در شهرستان انار برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۲    
آزمون مرحله دانشگاهی بخش معارفی بیست وپنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در مهرماه برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۰    
حجت الاسلام شکری با اشاره به اهمیت برپایی جشنواره قرآنی مدهامتان گفت: این دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان در فضای مجازی ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مرحله دانشگاهی بخش معارفی بیست وپنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت 22 مهرماه 99 برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
افتتاح کنگره بین المللی امام سجاد علیه السلام با پیام آیت الله العظمی نوری همدانی، برگزاری چهاردهمین جشنواره قرآنی مدهامتان و تدارک مساجد پایتخت برای دهه دوم محرم حسینی ازجمله اخبار حوزه مسجد در 11 شهریورماه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
چهاردهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان امسال به صورت غیرحضوری و در رشته های تلاوت نور (ترتیل)، قرائت نماز و اذان و مکبری برگزار می شود و علاقمندان تا 30 آذرماه می توانند نسبت به شرکت در آن اقدام کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سعادتی با اعلام برگزاری چهاردهمین جشنواره قرآنی مدهامتان گفت: این جشنواره به صورت غیرحضوری و در رشته های تلاوت نور (ترتیل)، قرائت نماز و اذان و مکبری برگزار می شود و علاقمندان تا 30 آذرماه می توانند نسبت به شرکت در آن اقدام کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سعادتی با شرح برنامه های ستاد فهما ویژه ماه های محرم و صفر، گفت: طرح ملی یک اربعین خدمت رسانی در دو بخش حضوری و مجازی و با بخش هایی همچون اشکواره حسینی ، فراخوان جشنواره قرآنی مدها متان و مسابقه از مصطفی بیاموز در این ایام اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: امسال 307 نفر از دانشگاه علوم پزشکی استان در جشنواره قرآنی هدهد ثبت نام کردند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۳    
رییس اداره آموزش مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد را پرطرفدارترین بخش از این جشنواره معرفی و عنوان کرد: 24 هزار و 535 نفر در این بخش در جشنواره بیست وپنجم ثبت نام کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره تبلیغ و ترویج مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، از برگزاری دومین جشنواره قرآنی خانواده کارکنان این وزارتخانه خبر داد و گفت: علاقمندان تا 31 شهریور 99 فرصت دارند تا ثبت نام خود را جهت شرکت در این جشنواره نهایی کنند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به منظور توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در سطح کارکنان و خانواده های محترمشان و در راستای تحقق اولین جشنواره قرآنی سردار دلها با محوریت سوره مبارکه حجرات سال 99 ...
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۲:۳۶    
مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره قرآنی گلهای محمدی(ص) و گلهای فاطمی(س) شهرستان خمین در بیت اریخی امام خمینی(ره) خمین برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۹:۵۴    
اختتامیه هفتمین جشنواره قرآنی گلهای محمدی(ص)و گلهای فاطمه(س)خمین برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جشنواره قرآنی سردار دل ها با محوریت سوره مبارکه حجرات برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده های آنان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور قرآنی منطقه 13 از آمادگی این منطقه در برگزاری و میزبانی دومین جشنواره قرآنی نور امید خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در احکامی جداگانه از سوی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر جشنواره فیلم و جشنواره نگارگری از مجموعه بخش های جشنواره آیات معرفی شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۲    
شیرمحمدی گفت: مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانه های بهشتی عصر امروز، دوشنبه، 27 مرداد ماه ساعت 18:30 در محل مجتمع آوینی همدان با تقدیر از 9 اثر برگزیده برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: مراسم تجلیل از مدافعان سلامت همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانه های بهشتی در همدان برگزار می شود
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۹    
سلیمی گفت: جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت سکویی برای ارزیابی میزان توانایی و پتانسیل سنجی قرآنی هر دانشجو است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لنده گفت: جشنواره قرآنی هفته قرآن و عترت با رعایت پروتکل بهداشتی در این شهرستان برگزار شد.