جمعه ۱۲ آذرساعت ۱۷:۱۴Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره قرآنی»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۵۲    
مجید خوبی زاده گفت: آخرین مهلت شرکت در جشنواره قرآنی مدها متان پایان آذر ماه است بنابراین مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد و اساتید قرآنی منطقه می توانند از فرصت باقی مانده برای حضور حداکثری قرآن آموزان و فعالان قرآنی استفاده کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۸    
ادیانی،دیده شدن گروه سنی زیر16سال در جشنواره قرآنی مدهامتان را فرصتی بسیار مفید و ارزشمند برای تربیت قرآنی دانش آموزان دانست و گفت: امید است کانون های مساجد بتوانند دانش آموزان را بیش از پیش به قرآن جذب و به شرکت در این مسابقات ترغیب کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- پیشتازی کانون آیت الله خامنه ای قروه در سومین رویداد ملی بچه های مسجد، معرفی هیئت داوران پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی مُدهامتان در استان و دستگیری شکارچی غیرمجاز در کامیاران عناوین سه خبرکوتاه از کردستان است.
دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی جواد باقری رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت را به عنوان دبیر بیست وششمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاه های علوم پزشکی کشور منصوب کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، گفت: مرحله دانشگاهی مسابقات بخش آوایی بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت هدهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره های قرآنی فجر از آغاز جشنواره خوشنویسی لوح و قلم خبر داد و گفت: مجمع قرآنی هیئت صاحب الزمانی تهران تلاش می کند با برگزاری جشنواره های مختلف، وجوه دیگری از اعجاز بصری قرآن را معرفی کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۷    
مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان ششمین جشنواره قرآنی طهورا دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۳    
گودرزی از جشنواره قرآنی مدهامتان به عنوان رقابت دینی میان گروه های سنی یاد کرد و گفت: جشنواره قرآنی مدهامتان بستر تبیین باورهای دینی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد کرمان گفت: جشنواره قرآنی مدهامتان استان کرمان طی دی ماه در دو بخش خواهران و برادران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز از ثبت نام 500 نفر از دانشگاهیان البرز در جشنواره قرآنی هدهد خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام نعمتی از نام نویسی511نفر برای رقابت در مرحله استانی پانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان ، گفت: اعضای کانون های مساجد مازندران برای ثبت نام در سامانه بچه های مسجد به نشانی www.bachehayemasjed.ir تا30آذرماه ماه سال جاری فرصت دارند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و هنری ستاد کانون های مساجد کردستان از انتخاب هیئت داوران پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی مُدهامتان در کردستان خبر داد و گفت: هفت نفر از داوران ممتاز کردستانی داوری این دوره از رقابت ها را برعهده دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام با بیان اینکه برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان، مهم ترین رویداد قرآنی و فرهنگی کانون های مساجد است، گفت: تا کنون 94 نفر در پانزدهمین دوره این مسابقات ثبت نام کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۱    
فتایی با اشاره به برگزاری پانزدهیمن جشنواره قرآنی مدهامتان در کانون های مساجد استان، گفت: ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی، مهم ترین رویکرد جشنواره مدهامتان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۷    
ناهیدی فرد گفت: نشست صمیمی مربیان و اساتید برجسته قرآنی استان همدان در جهت تبادل نظر در خصوص برگزاری مطلوب و حضور حداکثری فعالان قرآنی در جشنواره قرآنی مدها متان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ثبت نام 1450 نفر از دانشگاهیان لرستان در جشنواره قرآنی هدهد خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ابدالی تکلو با بیان اینکه پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون های مساجد برگزار می شود، گفت: مهلت شرکت در این جشنواره قرآنی و بارگذاری آثار در سایت بچه های مسجد از 7 آبان تا 30 آذر است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۷    
جشنواره قرآنی جایزه بزرگ ندای رحمت، با همکاری آموزش و پرورش و دارالقرآن، در پارس آباد برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۵    
نماینده جامعة المصطفی(ص) اعلام کرد که در دیدار با رئیس دارالقرآن آستان مقدس امام حسین(ع) برگزاری جشنواره قرآن کریم شامل مسابقات حفظ، تلاوت، تفسیر، اذان و تواشیح را مورد بررسی قرار داده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
زمان برگزاری مرحله سراسری بخش معارفی، رشته های حفظ بخش آوایی و رشته های حفظ متن و ترجمه فرازهایی از صحیفه سجادیه و نهج البلاغه در سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس امور قرآنی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به برگزاری بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: علاقه مندان به شرکت در آزمون بخش آوایی این جشنواره تا پایان امروز، 30 آبان ماه فرصت دارند ثبت نام کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد کرمانشاه گفت: جشنواره قرآنی مدهامتان از برنامه های شاخص رواق نور و از سلسله برنامه های سومین رویداد فهما است که مخاطبان آن اعضای کانون های مساجد هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی با اشاره به انتشار فراخوان شرکت در پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان گفت: مهلت شرکت در این مسابقات پایان آذر ماه اعلام شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دانشجوی برگزیده جشنواره قرآنی هُدهُد در استان یزد برگزاری این جشنواره را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: دانشجویان و اساتید می توانند در فضای قرآنی تجربه های جدید کسب کنند و با تفکر قرآنی دست به قلم شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمان - مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان گفت: پانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان به صورت غیر حضوری و از طریق بارگذاری اثر در سامانه بچه های مسجد برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۶    
نفرات برتر نهمین دوره جشنواره قرآنی الحافظون در رشته ها و بخش های مختلف معرفی شدند. مراسم تجلیل از این افراد فردا برگزار می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۶    
در این مراسم از 60 نفر از برگزیدگان این جشنواره در رشته های قرائت، تحقیق، ترتیل، حفظ، مفاهیم، زبان آموزی، تفسیر و نماز با اهدا لوح و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۹    
حجت الاسلام شکری با اشاره به اهمیت برپایی جشنواره قرآنی مدهامتان گفت: پانزدهیمن دوره جشنواره قرآنی مدهامتان با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و ارتقاء ظرفیت های دینی با محوریت کانون های مساجد برپا می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۷    
مدیر ستاد کانون های مساجد خراسان جنوبی اسامی داوران پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدها متان در این استان را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: 12 جشنواره ملی و استانی در بخش فرهنگی و دینی برگزار شده که شامل جشنواره قرآنی رمضان، داستان نویسی رضوی، آفرین واره فیلم و عکس عاشورایی، جشنواره نماز و جشنواره نمایشنامه نویسی است و بیش از 10 عنوان جشنواره نیز تا پایان سال اجرا خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام با اشاره به استقبال اعضای کانون های مساجد از جشنواره قرآنی مدهامتان، گفت: از عموم اعضای کانون های مساجد برای شرکت در پانزدهمین دوره این جشنواره دعوت می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۲    
زمان ثبت نام برای در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت به مدت دو هفته تمدید شد، این تمدید باعث جابجایی مرحله مقدماتی بخش آوایی و معارفی شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۷    
مهلت ثبت نام در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، با عنوان هدهد تمدید شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرحله نهایی نهمین دوره جشنواره قرآنی الحافظون از روز 18 آبان ماه آغاز شده و روز بیستم همین ماه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان می دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در بخش های مختلف بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا تاریخ 15 دی ماه تمدید شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۲    
ناهیدی فرد در نشست خبری پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدها متان گفت: ترویج معارف قرآنی در بین اقشار مختلف و کشف استعدادهای قرآنی از برخی اهداف جشنواره قرآنی مدها متان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بیکی از آغاز به کار پانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در گلستان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
برگزیده جشنواره قرآنی هُدهُد با اشاره به اینکه مجازی شدن مسابقات از جذابیت آن به شدت کاسته است، گفت: مسابقات تا زمانی که حضوری برگزار می شد، هم شور و شوق بیشتری داشت و هم حس بهتری را منتقل می کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در بخش های مختلف بیست وششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا 15 دی ماه تمدید دوباره شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام چراغی پور با بیان اینکه برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان فرصتی مناسب برای شناسایی استعدادهای درخشان در حوزه امور قرآنی است، گفت: 30 آذر پایان مهلت ثبت نام پانزدهیمن دوره جشنواره قرآنی مدهامتان است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۱    
غلامحسین فاتحی، حافظ کل قرآن کریم و داور مسابقات قرآنی مدهامتان چهارمحال وبختیاری در ویدیویی از بچه های مسجد و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برای حضور پررنگ در پانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان دعوت کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام نعمتی بااشاره به برگزاری مجازی مرحله استانی پانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان ، گفت: اعضای کانون های مساجد مازندران برای ثبت نام در سامانه بچه های مسجد به نشانی www.bachehayemasjed.ir تا30آذرماه ماه سال جاری فرصت دارند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کردستان گفت: به منظور استعدادیابی از بین جوانان و نوجوانان بخش جلسات سنتی مساجد و کانون های مساجد به عنوان یک رشته اصلی در پانزدهمین جشنواره قرآنی مُدهامتان افزوده شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۰    
مرحله مقدماتی نهمین دوره جشنواره قرآنی الحافظون به صورت کتبی و آنلاین امروز در رشته ها و بخش های مختلف برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال تعویق مراسم اختتامیه اولین جشنواره هنر قرآنی دانش و مطالبه خانواده های دانش آموزان در زمینه زمان دقیق برگزاری مراسم، ایکنا شعبه یزد پیگیر این موضوع شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مرحله نیمه نهایی دومین دوره جشنواره ترنم وحی در استان قم پس از برگزاری 3 روز متوالی امروز به ایستگاه پایانی رسید و اسامی برگزیدگان آن اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مرحله نیمه نهایی دومین دوره جشنواره قرآنی ترنم وحی در مسجد اعظم حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مرحله نیمه نهایی دومین دوره جشنواره قرآنی ترنم وحی امشب 12 آبان ماه، در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی قم به منظور حضور مخاطبان در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تمیهدات ویژه ای علاوه بر جوایزی که هر سال به برگزیدگان اعطاء می شود، در نظر گرفته است.