سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۱:۰۸Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نهاجا»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۵    
پهپادهای نوین نیروی هوایی مطابق با استانداردهای جغرافیایی و آب و هوایی کشورمان به تولید انبوه می رسند و لذا در صورتی که حماقتی از دشمنان سر بزند، آن ها باید خود را برای غافلگیری های بزرگ در عرصه رزم هوایی آماده کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه شکاری شهید حبیبی مشهد، در ادامه سلسله جلسات هماهنگی فرماندهان ارشد ارتش در منطقه شمال شرق، با فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق ارتش دیدار و گفت وگو کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده با حضور در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری ضمن دیدار با فرماندهان تیپ دانشجویان از بخش های مختلف این یگان بازدید کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵    
طرح مجازی رمضان الکریم در بخش های مختلف بهار قرآن، عطر عترت، سفره سلامت، غنچه های رمضان و ... از سوی اداره قرآن، عترت نماز نیروی هوایی ارتش اجرا می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به سالروز شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی ، از این شهید به عنوان یکی از بزرگ مردان تاریخ ارتش جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: شهید صیاد شیرازی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش به مناسبت سالروز شهید صیاد شیرازی با خانواده این شهید دیدار و گفت وگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش همواره نیرویی با دانش بوده و آینده بسیار روشن در حوزه هواپیما های با سرنشین و بدون سرنشین دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: اقدامات جهادی برای ارتقای سلامت و نشاط محیط خدمتی سربازی در سطح نیروی هوایی ارتش انجام شده است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرگرد غلامعلی پرکرُ جانباز نخاعی 55 درصد بنیاد و 80درصد نهاجا بازنشسته نهاجا بعلت سکته مغزی به یاران شهیدش پیوست.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۵    
توجه به احوالات درونی و پیگیری امور، حلال مشکلات است / استمرار بر رشد و پیشرفت حداکثری نهاجا در حوزه طرح های فرهنگی مصباح در سال جدید
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
محرومیت از بازار جهانی خرید تسلیحات، برخلاف خواست دشمنان نه تنها منجر به محرومیت ایران اسلامی از پیشرفت های روز نشد بلکه شکوفایی استعداد افسران جوان نخبه را در قالب راه اندازی نهضت قطعه سازی به ارمغان آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش، با حضوردر پایگاه برادران شهید دلحامد چابهار، از بخش های مختلف این یگان بازدید کرد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۱۵    
فرمانده آماد و پشتیبانی نهاجا از قرارگاه سربازی بازدید کرد
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۵    
رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی آماد و پشتیبانی هوایی نهاجا با کارکنان وظیفه این یگان دیدار کرد
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۵    
رییس اداره بهداشت و درمان نهاجا با کارکنان وظیفه دیدار کرد
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۴    
صنعت هوایی نیروهای مسلح در سال 99 شاهد پیشرفت های بسیاری از جمله رونمایی از کمان 22 بعنوان اولین پهپاد پهن پیکر رزمی و همچنین اورهال ناوگان هوایی نهاجا و هوانیروز بود . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
صنعت هوایی نیروهای مسلح در سال 99 شاهد پیشرفت های بسیاری از جمله رونمایی از کمان 22 بعنوان اولین پهپاد پهن پیکر رزمی و همچنین اورهال ناوگان هوایی نهاجا و هوانیروز بود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در بهشت زهرا(س) با آرمانهای شهدای دفاع مقدس تجدید میثاق کرد. به گزارش شیعه پرس، امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش امروز درآخرین جمعه از سال 99 و درآستانه سال نو با حضور بر مزار شهدای نهاجا در قطعه 50 و سایر شهدای دفاع مقدس در بهشت زهرا(س) ضمن نثار ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
امیر سرتیپ نصیرزاده به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز را به جانبازان ایران اسلامی تبریک گفت.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۹    
همزمان با ولادت حضرت عباس(ع) امیر سرتیپ نصیرزاده با حضور در منزل جانباز 70 درصد حسن یوسف زاده با ایشان دیدار و گفتگو کرد . به گزارش روابط عمومی ارتش ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرمانده نیروی هوایی ارتش طی دیداری روز پاسدار را به سردار حاجی زاده تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش طی دیداری روز پاسدار را به سردار حاجی زاده تبریک گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۶    
طرح عیدانه قرآنی #خانه های نورانی از سوی نهاجا برگزار می شود.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
فرماندهان نیروی زمینی و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامهای جداگانه روز پاسدار را تبریک گفتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ نصیرزاده مجاهدت و صبر را لازمه کسب موفقیت دانست و گفت: تمام تلاش دشمنان در این زمینه ایجاد ناامیدی است؛ چون هرکجا ناامید شویم، شکست ما حتمی است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۰    
کتابخانه و صندوق قرض الحسنه مجتمع اوج نهاجا افتتاح شد
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۷    
امیر سرتیپ دوم خلبان علیرضا رودباری طی پیامی کسب رتبه برتر نهاجا را در نتایج تیمی مسابقات قرآن ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در مجموع نتایج تیمی مسابقات کارکنان پایور، وظیفه و دانشجویان دانشگاه های ارتش و همچنین بانوان شاغل و خانواده های آجا، نیروی زمینی و نیروی هوایی ارتش جمهوی اسلامی ایران توانستند رتبه های برتر را کسب کنند و موفق به دریافت درفش قرآنی شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
امیر سرتیپ نصیرزاده تولید انواع هواپیما، پهپاد و مهمات هوشمند را نشانه اقتدار نیروی هوایی ارتش دانست و گفت: نهاجا مأموریت های خود را به بهترین شکل انجام می دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر خلبان شهید بیرجند بیک محمدی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و فرمانده کل ارتش در ستاد فرماندهی نهاجا برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مراسم استقبال از پیکر مطهر خلبان شهید بیرجند بیک محمدی صبح امروز شنبه با حضور امیر سرتیپ نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، فرماندهان اسبق نهاجا و خانواده شهید والامقام در پایگاه شهید لشکری مهرآباد برگزار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس ، مراسم تشییع و استقبال از پیکر شهید امیر خلبان بیرجند بیک محمدی ، امروز (شنبه) با حضور امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
کمان 22 جدیدترین دستاورد پهپادی ارتش است که با توجه به قابلیت های ویژه آن از جمله توان حمل سلاح زیاد، در مقایسه با رقبای جهانی خود توانسته در حوزه های خاصی، از آنها سبقت بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اولین نمونه پهپادهای طراحی شده در نهاجا که سرمایه گذاری روی بهینه سازی شکل آیرودینامیکی و عدم پرهیز از رفتن به سمت مقاطع پیچیده تر برای بدنه در آن مشهود بود، در رژه روز ارتش در 29 فروردین 1390 آشکار شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۶   + ۴۶ سایت دیگر  
مراسم تحویل دهی انواع هواپیماهای نظامی، ترابری سنگین و بالگرد به نیروهای مسلح و بازآماد ده ها موتور پیشرفته در صنایع هوایی وزارت دفاع با حضور وزیر دفاع و فرمانده نهاجا برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده نهاجا با بیان اینکه صنایع هوایی کشور یک صنعت پویا، فعال، مبتکر و خودکفاست، گفت: ما از مرز های کشورمان به بهترین شکل و جانانه دفاع خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تحویل دهی انواع هواپیماهای نظامی، ترابری سنگین و بالگرد به نیروهای مسلح و بازآماد ده ها موتور پیشرفته در صنایع هوایی وزارت دفاع با حضور وزیر دفاع و فرمانده نهاجا برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مراسم تحویل دهی انواع هواپیما های نظامی، ترابری سنگین و بالگرد به نیرو های مسلح و بازآماد ده ها موتور پیشرفته در صنایع هوایی وزارت دفاع با حضور وزیر دفاع و فرمانده نهاجا برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده نهاجا گفت: نیروی هوایی ارتش به واسطه همت جوانان و علم پیشکسوتان عزیزمان در بهترین شرایط خود قرار دارد و امروزه نیز اشراف کاملی بر فعالیت های بیگانگان دارد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۵    
کارکنان شعبه تاسیسات و مهندسی فرماندهی آماد و پشتیبانی هوایی نهاجا تجلیل شدند
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
پهپاد کمان 22 با ترکیب قابلیت و سامانه های شناسایی -تهاجمی با امکانات جنگ الکترونیک، باعث برداشته شدن یک قدم بلند در توانایی های نهاجا در حوزه پرنده های بدون سرنشین شده که در کمتر کشوری وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه ماموریت های این نیرو به بهترین نحو انجام و در تاریخ ثبت شده است، گفت: شاهد پیشرفت های خوبی در نیروی هوایی هستیم و این آغاز راه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۲    
امیر سرتیپ دوم خلبان حمید مصطفوی گفت: در شرایط کنونی، کشوری پیروز یک جنگ است که عرصه رزم را به خارج از مرزهایش بکشاند و امروزه توانمندی نیروهای مسلح و بالأخص نیروی هوایی به سمت وضعیتی در حال پیشرفت است که با دشمن نه در مرزها بلکه در خانه خودش درگیر شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
امیر رودباری گفت: با توجه به تحولات دنیای امروز، در دانشگاه هوایی شهید ستاری در حوزه های هوایی خصوصاً جنگال، سایبر، هوش مصنوعی، پهپاد، ریزپرنده، فضایی و نانو اقدامات مهمی صورت گرفته است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۰    
کارکنان وظیفه متاهل و مقام آوران مسابقات ورزشی ستاد نهاجا تجلیل شدند