پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۶:۳۳Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اردوگاه»

مدار شرقی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۳۲    
رئیس کمسیون مهاجرین و آوارگان در مجلس عراق با اعلام تعداد آوارگان در سراسر عراق، گفت: اکثر آوارگان در اردوگاه ها و خارج ازاردوگاه ها در اقلیم کردستان به سر می برند.
برترین ها / گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه با بیان اینکه عقب نشینی صهیونیست ها و پیشروی جبهه مقاومت شتاب بیشتری گرفت، گفت: رژیم صهیونیستی با تلخ ترین و پیچیده ترین بحران سیاسی و اجتماعی خود روبه روست و همه سرزمین های اشغالی صحنه مبارزه برای آزادی بیت المقدس است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد راهیان نور سپاه کربلا از راه اندازی اردوگاه شهید شیرسوار در هفت تپه خبر داد و گفت: امسال در مجموع 17 هزار و 120 زائر از مازندران به راهیان نور اعزام شدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری-محفل شب نشینی با حضور زائرین و خادمین شهدا در اردوگاه شهید بلباسی خرمشهر برگزار شد. این مراسم به پرچم مطهر حرم حضرت ابالفضل العباس علیه السلام متبرک و با حضور پرشور جوانان و نوجوانان دهه هشتادی همراه بود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰    
ساری-احمد علی نشانگران رزمنده دوران دفاع مقدس 48 ماه سابقه جبهه دارد ،خودش نمی گوید جانباز است و فقط میگوید آمده ام که اگر برای جبهه کم گذاشتم اینجا جبران کنم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ساری-مسئول فرهنگی اردوگاه شهید بلباسی خرمشهر از اجرای ویژه برنامه تحویل سال نو در این اردوگاه خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری-اردوگاه شهید مدافع حرم محمد بلباسی خرمشهر در راستای تبیین و ترویج سیره شهدا و بهره مندی معنوی زائران مازندرانی سرزمین نور از حضور در مناطق عملیاتی، محفل انس با قرآن کریم برگزار کرده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰    
ساری-آئین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت پاسدار شهید مدافع حرم مجتبی برسنجی با حضور سردار ملکی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مازندران و زائرین مازندرانی سرزمین نور در اردوگاه شهید بلباسی خرمشهر برگزار شد
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری-در مناطق عملیاتی ،یادمان ها و اردوگاه هایی راهیان نور ک زائران شهدا در آن هستند،جوانانی را می بینی که بدون مزدو منت به زائران خدمات رسانی می کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری-خادم الشهدای اردوگاه شهید بلباسی خرمشهر با تاکید بر اینکه شهدا چراغ هدایت هستند، افزود:شهدا چراغی در این دوران آخرالزمان که پر از فتنه است شدند تا تا ما با سیره شهدا و خواندن وصیتنامه ها بفهمیم که چکار باید بکنیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ساری- مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه کربلا از ویژه برنامه سال تحویل روز اول عید در اردوگاه ها و هفت تپه باحضور زائران و فرماندهان دفاع مقدس خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰    
ساری- مسئول اردوگاه شهید جعفرزاده از میزبانی بیش از 8 هزار زائر مازندرانی تا به امروز خبر داد و گفت: انتظار است که به بیش از 10 هزار زائر برسد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰    
ساری- ویژه برنامه شب نشینی در بهشت با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا، سردار میر شکار از پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس و زائرین مازندرانی سرزمین نور در اردوگاه شهید محمد بلباسی خرمشهر برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری- نگاهی بر برنامه ها فرهنگی و خدمت رسانی اردوگاه شهید محمد بلباسی به زائرین مازندرانی سرزمین نور.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری-خادم الشهدای اردوگاه شهید بلباسی با تاکید بر اینکه شهدا از تمام هرچه داشتند، گذشتند و به درجه شهادت رسیدند و ما مدیون شهدا هستیم،گفت: هر جا شهدا باشند خدا را می توان پیدا کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری-خادم الشهدای اردوگاه شهید بلباسی با بیان اینکه زائران شهدا از طرف شهدا به این منطقه دعوت شدند و نظر کرده شهدا هستند، افزود: تواضع و فروتنی قشنگ ترین درسی است که از شهدا می توان آموخت .
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری-مراسم تجلیل از خادمین شهدای اردوگاه شهید محمد بلباسی خرمشهر با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا برگزار شد
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری -روایتی از ویژه برنامه فرهنگی و خدمت رسانی اردوگاه شهید جعفرزاده مازندرانی ها به زائرین سرزمین نور از سراسر کشور
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اسکان 20 هزار مسافر نوروزی در 108 مدرسه، 2 خانه معلم، کانون و اردوگاه آموزش و پرورش سراسر استان کرمانشاه تا امروز نهم فروردین ماه خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در هرمزگان از انعقاد تفاهم نامه اولیه ساخت زائرسرای بزرگ هرمزگانی ها در مشهد خبر داد و گفت: در راستای ساخت اردوگاه فرهنگی نیز گام هایی برداشته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان 45 هزار و 948 مسافر نوروزی در مدارس، خانه های معلم و اردوگاه های استان خبر داد.