یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۲۰Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظامیان صهیونیست»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه در ارتش رژیم صهیونیستی از احتمال برکناری برخی فرماندهان منطقه جنوبی بعد از حمله به نظامیان صهیونیست در مرزهای مشترک با مصر، خبر دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۳۳    
بعد از به هلاکت رسیدن سه نظامی صهیونیست در مرز مصر با فلسطین اشغالی هشتگ جندی_مصری (نظامی مصری) به ترند شبکه های اجتماعی در مصر تبدیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی حادثه امروز در نقاط مرزی اراضی اشغالی با مصر که طی آن سه نظامی صهیونیست کشته شدند را دردناک توصیف کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آنگونه که از خبرها بر می آید، یک حادثه امنیتی غیرعادی در مرز مصر و فلسطین اشغالی رخ داده که تلفاتی را برای نظامیان صهیونیست در پی داشته است.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - منابع فلسطینی از دو عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری اشغالی خبر دادند. به گزارش خبرگزاری تسنیم ، منابع خبری از عملیات ضد صهیونیستی جدید در کرانه باختری خبر دادند که طی آن مبارزان فلسطینی، به سمت ایست نظامیان صهیونیست در شمال شرقی جنین آتش گشودند. بیشتر بخوانید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز به یک روستا در جنوب غرب نابلس یورش برده و با جوانان فلسطینی ساکن این روستا درگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۲    
نظامیان رژیم صهیونیستی به فلسطینیان در کرانه باختری حمله ور شدند که بر اثر آن شماری از فلسطینی ها زخمی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیست از افزایش پدیده نگران کننده ای خبر داد که ارتش رژیم صهیونیستی را تضعیف می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۹    
نظامیان صهیونیست با یورش به روستای النبی صالح در شمال غرب رام الله سه فلسطینی از جمله یک کودک را به همراه پدرش و یک جوان دیگر با شلیک گلوله زخمی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۳    
به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، یک کودک فلسطینی بر اثر تیراندازی نظامیان رژیم اشغالگر اسرائیل در شهرک "نبی صالح" در شمال رام الله زخمی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی امروز از بازداشت شماری از فلسطینیان در کرانه باختری توسط نظامیان اشغالگر صهیونیستی و همچنین هتاکی مجدد شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی خبر دادند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان – رسانه های عبری گزارش دادند که یک بسته انفجاری در فرودگاه بن گوریون در تل آویو کشف شده است. به گزارش یدیعوت آحارانوت این بمب در داخل یک خودرو در محوطه فرودگاه بن گوریون کشف شده است. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۳:۱۲    
هلال احمر فلسطین چهارشنبه شب اعلام کرد، در درگیری بین نظامیان صهیونیست و فلسطینیان در نابلس واقع در شمال کرانه باختری 45 فلسطینی زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ده ها شهرک نشین تحت حمایت نظامیان صهیونیست به مسجد الاقصی تعرض کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست با یورش به یک مدرسه فلسطینی و شلیک گاز اشک آور باعث ایجاد حالت خفگی برای دانش آموزان این مدرسه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر یک مدرسه ابتدایی فلسطینی خبر داد که نظامیان صهیونیست حین خروج دانش آموزان و معلمان از مدرسه به سمت آن ها گاز اشک آور سمی و بمب صوتی شلیک کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به درگیری های بامداد امروز رزمندگان خود با نظامیان صهیونیست اعلام کرد که میدان نبرد را ترک نخواهیم کرد و سلاح خود را بر روی زمین نمی گذاریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی بامداد امروز از درگیری های شدید مبارزان مقاومت با نظامیان صهیونیست در شهرهای طولکرم و الخلیل در کرانه باختری خبر دادند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای رژیم صهیونیستی با خودروهای نظامی خود به اردوگاه نور شمس در شرق طولکرم یورش بردند که با مقاومت و درگیری شدید مبارزان فلسطینی روبرو و مجبور شدند که نیروهای تقویتی به این اردوگاه اعزام کنند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد سه شنبه از درگیری شدید بین نظامیان صهیونیست و مقاومت فلسطین در شمال کرانه باختری خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست به یک مدرسه در غرب رام الله یورش بردند و با تهدید اسلحه مانع از خروج دانش آموزان و کادر آموزشی مدرسه شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال شهادت یک جوان فلسطینی در جنین به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست، اعتصاب کامل در این شهر در شمال کرانه باختری، برقرار شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۲    
رسانه ها از شهادت یک جوان فلسطینی در جنین به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست پس از ورود ناگهانی به شمال کرانه باختری، یک جوان 37ساله فلسطینی را به شهادت رساندند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری در فلسطین گزارش دادند، در یورش نظامیان صهیونیست به جنین دستکم 8 فلسطینی زخمی شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به چند محله در جنین ، 8 فلسطینی بر اثر اصابت گلوله زخمی شدند که حال یکی از آن ها وخیم است؛ 2 فلسطینی دیگر نیز بازداشت شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که رزمندگان این گردان در دو شهرک صهیونیست نشین اقدام به تیراندازی به نظامیان صهیونیست کرده و در اثر آن شماری از اشغالگران زخمی شده اند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از القدس العربی، منابع فلسطینی اعلام کردند که نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی برای پانزدهمین روز متوالی با مسدودنمودن ورودی های روستای المغیر در رام الله به محاصره آن ادامه می دهند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان – برخی منابع خبری اعلام کردن که نظامیان ارتش رژیم اشغالگر امروز شنبه محمود محمد کامل فشافشه ، محمد خالد احمد بلشه ، قیس محمد جمیل زیدان و محمود نایف محمود خلیلیه را در منطقه جبع واقع در جنوب جنین بازداشت کردند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست امروز چهار نفر از جوانان فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
جنبش المجاهدین فلسطین خواهان افزایش عملیات علیه نظامیان صهیونیست و اشغالگران در خاک فلسطین شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست امروز جمعه بار دیگر به مناطق مختلف کرانه باختری حمله کردند و فلسطینیان هم با آنها مقابله کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست صبح امروز به سمت یک جوان فلسطینی در داخل یک شهرک صهیونیستی در جنوب شهر الخلیل تیراندازی کردند که در نهایت به شهادتش منجر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از تیراندازی صهیونیست ها به سمت جوان فلسطینی در الخلیل و شهادت این جوان به ادعای حمله به شهرک نشینان خبر دادند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
درگیری فلسطینیان با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری، تصویب قطعنامه در سازمان جهانی بهداشت به نفع فلسطین و تدارک اسرای جبهه خلق برای آزادی فلسطین برای اعتصاب نامحدود غذا از آخرین اخبار مربوط به تحولات فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی امروز از بازداشت شماری از فلسطینیان در کرانه باختری توسط نظامیان اشغالگر صهیونیستی و همچنین هتاکی مجدد شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی خبر دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش ها، شهرک نشینان صهیونیست صبح امروز در گروه های مختلف تحت حمایت پلیس رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی یورش بردند. تاکنون 6 فلسطینی بر اثر مقاومت در برابر یورش نظامیان صهیونیست مجروح شدند.حال یک نفر از مجروحان وخیم است ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
در جریان حمله گسترده نیروهای اشغالگر ارتش رژیم صهیونیستی در بامداد امروز پنجشنبه به اردوگاه عقبه جبر در اریحا، تعدادی از فلسطینیان به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست مجروح شده و 14 نفر دیگر بازداشت شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۹    
در جریان تعرض دوباره نظامیان صهیونیست به اردوگاه عقبه جبر در شهر اریحا 10 جوان فلسطینی هدف تیراندازی مستقیم سربازان اشغالگر قرار گرفتند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۲    
یک نوجوان فلسطینی که چند روز پیش به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نابلس زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز یک نوجوان فلسطینی که چند روز قبل در نابلس به دست نظامیان صهیونیست مجروح شده بود، به شهادت رسید. از سوی دیگر 15 اسیر فلسطینی اعلام کردند در اعتراض به وخامت اوضاع زندان های این رژیم دست به اعتصاب غذا می زنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۵۰    
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک نوجوان در نابلس که چند روز پیش هدف گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفته بود، به شهادت رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک نوجوان نابلسی که چند روز پیش مورد هدف نظامیان صهیونیست قرار گرفته بود، به شهادت رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بعد از یورش وحشیانه دیروز نظامیان صهیونیست به اردوگاه بلاطه و شهادت سه تن از جوانان فلسطینی، نظامیان اشغالگر صهیونیستی مجددا به این اردوگاه یورش بردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه بلاطه و برگزاری مانور نظامی حزب الله لبنان در شرایط کنونی از محور های مورد توجه روزنامه های مطرح جهان عرب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۵    
رژیم صهیونیستی خانه یک شهید فلسطینی را که عملیات خیابان دیزنگوف را انجام داده بود ، منفجر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۳    
دو جوان فلسطینی در جنوب جنین به ضرب گلوله نظامیلا صهیونیست زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۲    
نظامیان صهیونیست پس از محاصره شهرک نعلین در غرب رام الله که بیش از 4 ساعت به طول انجامید و ضمن درگیری شدید با جوانان فلسطینی، خانه شهید معتز الخواجا را منفجر کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اشغالگران اسرائیلی به جنوب جنین یورش بردند که این یورش به درگیری مسلحانه با مبارزان مقاومت منجر شد.