چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۲۰:۱۰May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاریکاتور»

راهبرد معاصر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیروزحناچی: انتشار فیش های حقوقی مدیران شهرداری به صلاح نیست
108 اثر برگزیده نمایشگاه کاریکاتور کارا از روز سه شنبه 21 اردیبهشت به مدت دو هفته در "ایوان انتظار " میدان ولیعصر در معرض دید عموم قرار می گیرد .
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان مدیر خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان، از انتشار فراخوان نخستین مسابقه ی کاریکاتور فصل کارتون با موضوع وعده وعیدها و شعارهای تو خالی خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرخانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان، از انتشار فراخوان فصل کارتون خبرداد و گفت: این طرح یکی از طرح های جدید خانه کاریکاتور است که در آن از کاریکاتوریست ها برای حضور در مسابقات کاریکاتور به صورت فصلی دعوت می کنیم تا در مسائل روز با نگاه نقادانه به تولید اثر بپردازند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نخستین مسابقه کاریکاتور فصلی خانه کاریکاتور اصفهان با موضوع وعده وعیدها و شعارهای توخالی منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان مسابقه فصلی با موضوع وعده وعید ها در اصفهان منتشر شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۸    
بازی پرسپولیس و سپاهان در مهم ترین بازی هفته بیست و دوم هر چند زیبا و پر از موقعیت بود، اما در پایان آن باز هم به جنجال کشیده شد و بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند تا سوژه کاریکاتور مرتضی هاشمی شوند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بهاره کیان افشار تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۲    
نمایشگاه منتخب آثار مسابقه بین المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست تا 29 اردیبهشت ماه تمدید شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۰    
نمایشگاه کاریکاتور انفرادی با عنوان بدون شرح با آثاری از الناز تیز چنگ به صورت مجازی از 20 الی 28 اردیبهشت ماه 1400 در سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیبر برپاست.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۴    
خانه کاریکاتور با مشارکت فرهنگ سرای ارسباران نمایشگاه مجازی کاریکاتور به مناسبت روز قدس را با عنوان رهایی در فضای مجازی منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مسئول خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کرمانشاه از کسب رتبه دوم مسابقه بین المللی مالزی 2021 توسط کارتونیست کرمانشاهی خبر داد.
رایزنی فرهنگی کشورمان در صربستان به مناسبت روز جهانی قدس، نمایشگاه مجازی سه بُعدی عکس، پوستر و کاریکاتور با عنوان قدس تنها نیست و نمایش 55 عکس، پوستر و کاریکاتور برپا کرد. ...
سراج24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی قدس و با اعلام آثار منتخب مسابقه، امکان بازدید از تور مجازی آثار منتخب مسابقه کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست به همت حوزه هنری دیجیتال فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۰    
امکان بازدید مجازی از نمایشگاه کارتون و کاریکاتور فلسطین تنها نیست فراهم شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۰    
تهران- ایران پرس: نمایشگاه کاریکاتور فلسطین تنها نیست به مناسبت روز جهانی قدس در تهران پرپا شده است و تا 20 اردیبهشت ادامه دارد.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۱۸    
به همت وابستگی فرهنگی ایران در استانبول و به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس نمایشگاه مجازی پوستر و کاریکاتور فلسطین تنها نیست برپا شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
دفتر نشر آثار رهبری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای: مجاهدت فلسطینیان و خون پاک شهیدان مقاومت، توانسته است این پرچم مبارک را برافراشته نگهدارد و قدرت درونی جهاد فلسطینی را صدها برابر کند؛ جوان فلسطینی یک روز با پرتاب سنگ از خود دفاع میکرد و امروز با پرتاب موشک نقطه زن به دشمن پاسخ میدهد. 1400/02/17 ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -سید مسعود شجاعی طباطبایی دبیر مسابقه پوستر، کاریکاتور و کارتون فلسطین تنها نیست با بیان اینکه مسئولان این نمایشگاه، بابت تبعاتی که دامنگیر هنرمندان خارجی برای ارسال آثار به این نمایشگاه می شود نگران هستند اظهارداشت: بعد از انتشار اثر هنرمند اردنی که کاریکاتوری از بن زائد بود ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۹    
رجبی گفت: نمایشگاه مجازی مجموعه آثار هنرهای تجسمی روز جهانی قدس در دو بخش کاریکاتور و گرافیک در شبکه های اجتماعی حوزه هنری استان اردبیل در حال برگزاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مسعود ضیایی زردخشویی معتقد است، پرداخت به موضوعی همچون اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی در قالب کاریکاتور تاثیرگذارتر خواهد بود و این هنر نسبت به احقاق حق مظلومان، قوی ترعمل می کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سید مسعود شجاعی طباطبایی دبیر نمایشگاه مسابقه بین المللی پوستر، کارتون و کاریکاتور فلسطین تنها نیست با اشاره به اینکه آزادی در کاریکاتور به دلیل صراحت کلام آن است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
برگزیدگان نهایی مسابقه بین المللی پوستر، کارتون و کاریکاتور فلسطین تنها نیست ، در مراسمی با حضور رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در اختتامیه مسابقه فلسطین تنها نیست گفت هر کسی که از آثار نمایشگاه مسابقه کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست دیدن کرده است به حرف های نو و نگاه از دریچه های متفاوت و هنرمندانه به مسئله فلسطین اذعان کرده است. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ،سید مسعود شجاعی طباطبایی دبیر مسابقه پوستر، کاریکاتور و کارتون فلسطین تنها نیست اظهار داشت:در 200 مرکز استان و 8 کشور های خارجی آثار رسیده به دبیرخانه مسابقه فلسطین تنها نیست به نمایش درآمده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس یک مسابقه نقاشی در کابل برگزار شد و کودکان و نوجوانان افغان روایت آوارگی و مظلومیت ملت فلسطین را به تصویر کشیدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت شهادت استاد مرتضی مطهری و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج؛ نمایشگاه کتاب، پوستر و کاریکاتور در سپاه ناحیه سوادکوه شمالی برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۶    
خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن روز قدس، اقدام به تولید موشن های گرافیکی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرهنگستان هنر با همکاری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نمایشگاه مجازی کاریکاتور به رسم رمضان را برگزار می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۵    
نمایشگاه بین المللی فلسطین تنها نیست چند روزی است در گالری های حوزه هنری برگزار شده است. فراخوان این مسابقه در رشته های پوستر، کارتون و کاریکاتور آذرماه پارسال منتشر و بیش از 3 هزار اثر از 66 کشور جهان دریافت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عباس ناصری معتقد است که ایران در بخش کاریکاتور از ابرقدرت های جهان است و یکی از دلایل استقبال از مسابقه های کاریکاتور در ایران همین موضوع است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۹    
مراسم اختتامیه مسابقه کاریکاتور فلسطین تنها نیست امشب در قالب یک برنامه تلویزیونی برگزار می شود که این مسابقه با استقبال گسترده هنرمندان مطرح جهان از 66 کشور و واکنش صهیونیست ها همراه است.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
آیین مروری بر آثار مسابقه بین المللی پوستر، کارتون و کاریکاتور فلسطین تنها نیست با حضور دبیر ستاد حقوق بشر، سفیران چند کشور، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه هنری برگزار شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۰    
قیمت دلار کاهش یافت؛ مردم منتظر کاهش قیمت خودرو بودند که شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۴    
کشتار کودکان و نوجوانان فلسطینی یکی از بی رحمانه ترین جنایاتی است که اسراییل با هدف راندن فلسطینی ها از سرزمینشان انجام داده است.
سینما سینما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
انبار به جشنواره فرهنگی – هنری ترواک در ترکیه راه یافت. به گزارش سینماسینما ، به نقل از روابط عمومی فیلم، انبار ساخته حسین ترک جوش برگزیده مرحله اول نخستین جشنواره فرهنگی- هنری ترواک ترکیه شد. ...
شاینا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فیلم کوتاه انبار به جشنواره فرهنگی–هنری ترواک در ترکیه راه یافت. به گزارش شاینا؛ فیلم کوتاه انبار ساخته حسین ترک جوش برگزیده مرحله اول نخستین جشنواره فرهنگی- هنری ترواک ترکیه شد و برای حضور در این جشنواره با دیگر آثار رقابت می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کابل- ایرنا- شورای فرهنگی حامیان قدس در کابل روز چهارشنبه مسابقه ویژه کودکان و نوجوانان را به مناسبت روز جهانی قدس در پایتخت افغانستان برگزار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اولین دوره جشنواره آنلاین سایه روشن دانشگاه صنعتی شریف در شش بخش بازیگری، نویسندگی، موسیقی، پادکست، کاریکاتور و عکاسی برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک هنرمند حاضر در نمایشگاه کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست عنوان کرد: موضوع فلسطین برای ایده پردازی و تولید اثر هنری ظرفیت بالایی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون فرهنگی حوزه هنری استان کرمانشاه از فراخوان پویش طراحی پوستر و کاریکاتور با عنوان "بیا که بی تو به جان آمدم" با هدف تبیین اهمیت اهدای خون و ترویج فرهنگ ایثار و نوعدوستی در استان خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۵۹    
معاون فرهنگی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در حوزه هنری از نمایشگاه کاریکاتور فلسطین تنها نیست بازدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایمان نوری نجفی هنرمند حاضر در نمایشگاه کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست معتقد است استفاده از قالب های جدید نظیر موشن گرافیک ها و ویدئو ها برای نمایش تجمیع شده آثار راه یافته به نمایشگاه ها و جشنواره های تجسمی راهکار مناسبی برای هرچه بهتر دیده شدنشان از سوی مخاطبان و مردم است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در بازدید از آثار مسابقه کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست گفت: روز قدس با گذشت روز ها و سال های متوالی همواره مؤثرتر از قبل ظاهر می شود که نمونه های این حرف در آثار بین المللی این نمایشگاه نمایان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی نیروی قدس معتقد است: شرکت هنرمندان بیش از 60 کشور جهان در مسابقه بین المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست نشان می دهد که انسان به لحاظ فطری حامی مقاومت در برابر ظلم، جنایت، اشغالگری و فعالیت های رژیم کودک کش صهیونیستی است.