یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۶:۱۶Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»

طبق اعلام معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کتاب های مرجع چاپ شده پیش از سال 1392 می توانند در نمایشگاه مجازی قرآن کریم عرضه شوند.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سومین اطلاعیه نمایشگاه مجازی قرآن کریم نحوه ثبت کتب مرجع چاپ شده پیش از سال 1392 برای حضور در نمایشگاه مجازی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
باکو – ایرنا - به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان، جلد اول ترجمه کتاب شاهنامه فردوسی به زبان آذری در 900 صفحه در شهر باکو تجدید چاپ شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۱    
پویش ملی نشاط نوروزی با کتاب بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی استان ها هم زمان با عید نوروز 1400 شروع به کارکرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: بهاره کیان افشار بعد از فرهاد آییش به فیلم سینمایی کوزوو به کارگردانی میثم هاشمی طبا پیوست. به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، فیلمبرداری فیلم سینمایی کوزوو به کارگردانی میثم هاشمی طبا و تهیه کنندگی حسن کلامی به دلیل شدت بیماری کرونا و در پی دستور سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۱    
در راستای تعامل پژوهشکده زن و خانواده قم و امور زنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تخفیف 20درصدی به خانواده شاغلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت بهره مندی از دوره مجازی مذکور اختصاص داده شد.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار گزارشی، آمار صدور مجوز در حوزه های مختلف آلبوم، تک آهنگ و نماهنگ را اعلام کرد. به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت ارشاد، آمار آلبوم ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مهلت ثبت نام در نمایشگاه مجازی قرآن کریم تا 31 فروردین ماه تمدید شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
طی نخستین نشست هم اندیشی مدیران عامل اتحادیه های مؤسسات قرآنی استان ها در سال 1400، بر مساعدت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت معرفی هزار و 500 مؤسسه به منظور بهره مندی از بن خرید محصولات فرهنگی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن خبر داده شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
نصف جهان: فیلم سینمایی نگهبان شب به نویسندگی مشترک رضا میرکریمی و محمد داوودی و کارگردانی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی در زمستان سال گذشته آغاز شد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده بیش از دو هفته دیگر از فیلمبرداری باقی مانده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هنر های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت تصمیم داریم در سال جدید از تعداد جشنواره ها کم و به بودجه تولید تئاتر اضافه کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نشست تجلی آرمان های انقلاب اسلامی از منظر هنرهای اسلامی و صنایع خلاق به میزبانی دانشگاه سوره با حضور سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خانه فرهنگ ایثار و مهربانی با حمایت امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه ایثار در بهار قرآن به صورت مجازی کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
احسانی گفت: نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران؛ از (18 تا 28 ماه مبارک رمضان) برگزار می شود.
شارا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سوسن صادقی خبرنگار - دستورالعمل الزامات ارتقای سواد رسانه ای در حوزه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با هدف ارتقای آگاهی، دانش و مهارت کاربران برای استفاده بهینه از فضای مجازی و ضرورت افزایش محتوای مرتبط با فرهنگ سازی و سواد مجازی از سوی شورای عالی فضای مجازی به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ شد ...
رستمی گفت: فراخوان ثبت نام در نمایشگاه بین المللی مجازی قرآن کریم که توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود، در کردستان اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهرلن- ایرنا- معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی برای درگذشت هادی باجلان، هنرمند تازه درگذشته عرصه موسیقی، آثار او را نقشی ماندگار در موسیقی توصیف کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید زمان شرکت در پویش ملی نشاط نوروزی با کتاب خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم بهار سال 1392 بود و هنوز دولت به اصطلاح مهرورزان روی کار بود مقدّمات بنای یک سایت خبری را پایه گذاری نمودم هدفم مطرح کردن خود نبود و به قول بیرجندی ها نمی خواستم خود را بپرّانم بلکه خواستم طرحی نو دراندازم با شروع کار فهمیدم اولین پایگاه رسانه ای در فضای مجازی استان هستیم ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان ذائقه موسیقی ایرانیان چیست؟؛ صبح دوشنبه(22 فروردین) بصورت مجازی برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه فرهنگی: پیرو تعطیلی اخیر کتابفروشی ها نامه ای به نمایندگی انجمن خوشه با امضای بیش از یکصد کتابفروشی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است ...
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۰    
سیدمحمدمجتبی حسینی، معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دوم گفتگوی مشروح با هنرآنلاین به موضوع هایی چون چشم انداز حوزه فرهنگ و هنر ایران، هنر در سال 1400، مهم ترین رخدادها و دستاوردهای دوران حضور خود در معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در 40 ماه گذشته و... اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
شرایط و ضوابط ثبت نام "ویژه ناشران، مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی" از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به مناسبت درگذشت هادی باجلان، پیشکسوت نوازنده تنبک نوشت: زندگی این هنرمند با هنرش عجین بود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: در هفته پایانی سال 1399 یادداشتی در اعتماد نوشتم با عنوان یک نظرسنجی مفید که توصیف و تحلیل نظرسنجی پژوهشگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مردم ایران در باره کرونا بود ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
چهار موسسه فرهنگی قرآن و عترت تسنیم ، هدایت ، نسیم حیات و ابا صالح المهدی(عج) با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان مراغه فعال هستند.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۵    
معاونت اقتصادی وزارت امور اقتصادی ودارایی خواستار اصلاح دستورالعمل ساماندهی آگهی های و فعالیت های تبلیغاتی در فضای مجازی و حذف الزام دریافت مجوز تعریف شده در این دستورالعمل از سوی سایت ها و رسانه های فضای مجازی برای درج آگهی شد. ...
فرصت شرکت در چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات تا 27 فروردین تمدید شد. این جشنواره به همت دفتر تبلیغ و ترویج فعالیتهای قرآنی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار می شود.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
هنرمند خط نگار بر تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و موانع زدایی ها در عرصه تولیدات فرهنگی و هنری تاکید کرد و گفت: دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید برای این شعار و تحقق آن برنامه ویژه داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مرتضی خدمتکار مدیر کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی از آغاز به کار نمایشگاه مجازی قرآن کریم از 18 ماه رمضان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۵    
مرتضی خدمتکار در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون برگزاری نمایشگاه قرآن کریم گفت: امسال با وجود ادامه شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی همچنین حفظ فاصله اجتماعی نیز بار دیگر نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به صورت مجازی برگزار خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز به کار نمایشگاه مجازی قرآن کریم از 11 اردیبهشت و فعالیت این نمایشگاه به مدت 10 روز در فضای مجازی خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۲    
اسماعیلی گفت: مجوز مؤسسه فعالان قرآنی در اختیار و از وظایف حاکمیتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و طبیعتاً نظام صنفی کشور نمی تواند ورود کند، چون جنس مخاطب نظام صنفی کشور کالا و خدمات تجاری است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۶    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند از صدور اولین مجوز رسمی نخستین خبرگزاری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهرستان خبر داد.
موسیقی ایرانیان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۴    
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به دیدار استاد قاسم رفعتی رفت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا مدقق؛ استاد دانشگاه در برنامه شهر فرنگ با سیدمحمدمجتبی حسینی؛ معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره هنر در روزگار کرونا در شبکه خبر گفت وگو کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته چهارم اسفند سال گذشته و هفته نخست فروردین 1400 مجوز 166 تک آهنگ و 11 آلبوم را صادر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته چهارم اسفند 99 و هفته نخست فروردین 1400، مجوز 166 تک آهنگ و 11 آلبوم را صادر کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حسن ریاحی دیدار کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۴۵    
معاون رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت معاونت قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تشکیل 15 جلسه هیئت رسیدگی به امور مؤسسات، چهار جلسه کمیته تغییرات با بررسی 41 پرونده در سال 99 برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل ارتباطات و هماهنگی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ایجاد مجمع خیران قرآنی در کشور با حضور 70 نفر از خیران قرآنی کشور خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره پیچیدگی روند تعیین حریم تئاترشهر با تاکید بر اهمیت گفت وگو به جای ساختن فیلم و توهین، تاکید کرد: با استناد به دوستی و درایتی که از شهردار تهران سراغ دارم، مساله تعیین حریم تئاترشهر حل می شود. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۰   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، دستورالعمل الزامات ارتقای سواد فضای مجازی در حوزه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با هدف ارتقا آگاهی ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مستول سازمان بسیج رسانه فارس از مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خواست به عنوان متولی اصلی امور اصحاب رسانه به مطالبات و خواسته های به حق آنان با جدیت بیشتری بپردازند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه ای ضمن یادآوری نکات مهم حقوقی مربوط به خبرنگاران و کارفرمایان رسانه ای، نمونه هایی از قراردادهای کار پاره وقت و تمام وقت را منتشر کرد.