شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۹:۰۵Apr 2019 20

جدیدترین‌های «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۵    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در نشستی که با حضور مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز داشت بر لزوم دست یابی به شیوه مناسب توزیع آگهی های نشریات منطبق با بند 5 ماده 2 قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رای اخیر دیوان عدالت اداری؛ تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - شورای پروانه نمایش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای فیلم های سینمایی قصر شیرین و وکیل مدافع پروانه نمایش صادر کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۳    
رمان بند محکومین ، نوشته کیهان خانجانی به دستور اداره کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توقیف شد. رمان بند محکومین ، نوشته کیهان خانجانی به دستور اداره کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توقیف شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۱    
روز گذشته محمد خدادی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در روزنامه شهروند از روزنامه نگاران این روزنامه که همزمان با وقوع بحران سیل در کشور، در تمام طول ایام نوروز به اطلاع رسانی و انتشار روزنامه مبادرت کردند، قدردانی کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۳    
حجت الاسلام امیدی گفت: در فارس بیش از یک هزار و 200 کانون با عضویت بیش از 68 هزار نفر با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مساجد راه اندازی شده است و فعالیت ها و برنامه های متنوعی در رشته های گوناگون در سطح کانون های مساجد برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارگروه مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت جامعه طراحان پوشاک کشور، کمک های غیرنقدی خود را به استان خوزستان ارسال کردند. به گزارش ایسنا منطقه خوزستان، شهلا شفیعی، کارشناس کارگروه مد و لباس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام این خبر ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۵:۳۶    
کرمیار با نوشتن رمان هایی مانند نامیرا و دشت های سوزان و نیز کارگردانی سریال هایی همچون یک روز قبل و خاطرات مرد ناتمام شناخته می شود. وی که دارای گواهینامه درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سیدمحمد طباطبائی، مدیر روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی درباره تفاوت سی ودومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیان کرد: سی ودومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بدون آئین اختتامیه به کار خود پایان می دهد. با حدف این بخش، قاعدتا انتخاب غرفه های برتر نیز نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۰:۵۰    
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حفظ و ترویج اصالت های ملی فرهنگی سیاست اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون مدیرکل تحول اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به اینکه ساخت تالار مرکزی شیراز برای این وزارتخانه حائز اهمیت است به همین سبب توافق لازم با شهرداری این شهر برای تکمیل هر چه زودتر این طرح صورت گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هنری اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با برگزاری جشنواره های منطفه ای و استانی مجسمه های نمکی تالاب کجی نهبندان اکنون موقعیت برای برگزاری جشنواره ملی فراهم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور: حفظ و ترویج اصالت های ملی و فرهنگی رویکرد اصلی فرهنگ و ارشاداسلامی است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۹    
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا (29 فرورین ماه جاری) به منظور شرکت در اختتامیه دومین جشنواره ملی مجسمه سازی تالاب کجی نمکزار نهبندان به خراسان جنوبی سفر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ترویج اصالت های فرهنگی با بهره گیری از ابزار هنر و رسانه رویکرد اصلی این وزارتخانه است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه در اختتامیه جشنواره مجسمه های نمکی تالاب کجی نهبندان از رتبه های اول تا سوم و گروه های جمعی تقدیر می شوند، گفت:در مراسم پایانی این جشنواره میزبان معاون هنری وزیر ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درصدد است برخی مناطق کشور را به شکل حرفه ای برای برگزاری رویدادهای هنری در نظر بگیرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، جشنواره بین المللی عکس خیام با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفتگوی بصری میان عکاسان جهان و به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام دانشمند، فیلسوف و شاعر بزرگ ایرانی، توسط نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دی ماه پارسال برگزار شد. ...
خط نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
برنامه های سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در یک نشست اعلام شد. به گزارش ایسنا، نشست خبری سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امروز (چهارشنبه، 28 فروردین ماه) با حضور محسن جوادی - معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - ...
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس؛ این موسسه انتشاراتی با مدیر مسئولی هەژان بابامیری از شاعران و نویسندگان سقزی و مدیریت اجرایی اقبال محمدی بە جمع دیگر ناشران شهرستان سقز و کردستان پیوست . ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اعتبار ردیف حمایت از نشر، کتاب و مطبوعات به میزان 2380 میلیارد ریال در پایان سال 1397 با عنایت ویژه محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه تخصیص صددرصدی دریافت کرد و در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار وزیر فرهنگ با سفرا و رایزنان کشورهای اسلامی گفت: ما از بزرگان دینی خود آموخته ایم که قرآن به هیچ مذهب و فرقه خاصی تعلق ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،گفت: دو هزار و 400 ناشر داخلی با 300 هزار عنوان کتاب و حدود 800 ناشر خارجی با 137 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه سی ودوم حضور خواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۹    
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اشاره به اینکه اهدای نشان هنری باید در اسرع وقت از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید انجام شود، گفت: در این خصوص با وزیر فرهنگ و ارشاد هم مکاتبه کرده ایم و هم صحبت هایی را داشته ایم که امیدواریم در آینده ای نزدیک این اتفاق بیفتد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات هزینه های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،گفت: استان ها با کاوش در ظرفیت های بومی و هنری اقلیم خود باید به دنبال رویداد های خلاقه بروند و با توجه به ویژگی ها هر استان، شهرهای ایران را با یک نماد و رنگ هنری تعریف کنیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، اطلاعات مشروح هزینه های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر در 23 بند تنظیم شده است. براساس جدول منتشر شده برای جشنواره ی فیلم فجر رقمی بیش از 6 میلیارد تومان هزینه ی جشنواره ی ملی فیلم فجر شده است. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات هزینه های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در سال گذشته برخی کارها به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون تومان به انجمن های هنری واسپاری شد، در نظر داریم این قرارداد را در سال جاری تا مبلغ 5 میلیارد تومان افزایش دهیم.
دولت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال جدید با موضوع بررسی وضعیت مناطق سیل زده کشور و گزارش دستگاه های عضو شورا درباره برنامه ریزی های صورت گرفته در زمینه اقدامات و فعالیت های فرهنگی در این مناطق با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در سال 97 مجموعا دو میلیون و 152هزار نسخه نشریه در قالب طرح نشریات اهدایی بین مراکز عمومی سراسر کشور توزیع شد.
نشست هم اندیشی ادارات تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های تهران ، اصفهان ، کرمان ، کرمان جنوبی ، فارس در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۳    
تهران- ایرنا- دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر در پاسخ به سوالی در مورد ادغام دو بخش ملی و بین المللی جشنواره یادشده گفت: باید از قطع هر رویداد فرهنگی جلوگیری کرد. یکی از معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از یک سال تحقیق، این اقدام را درست ندانست.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست هم اندیشی ادارات کل معین در موضوع سیل در حوزستان، این استان را فعال ترین استان در حوزه پیگیری اقدامات فرهنگی و هنری در میان مناطق سیل زده عنوان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در نشست هم اندیشی ادارات تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی پنج استان معین کشور در خوزستان گفت : اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در مناطق سیل زده از اقدامات مهم این اداره کل بوده است. ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر دوشنبه 26 فروردین ماه با منوچهر معتبر و ابراهیم حقیقی دیدار کرد. به گزارش رسیده، سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری، هادی مظفری، مدیرکل هنرهای تجسمی، اردشیر میرمنگره، معاون اداره کل هنرهای تجسمی و مجید فروغی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
190 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور خواستار اهتمام جدی وزارت کشور، استانداران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به گسترش فرهنگ قرآنی شدند.
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: مدت هاست کارشکنی یا ورود برخی نهادهای غیرمرتبط با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گلایه های بسیاری در میان اهالی هنر ایجاد کرده است. در این مورد، اظهارات متفاوتی وجود دارد که هر کدام، نیاز به بررسی و آسیب شناسی گسترده دارند ...
شیرین طنز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بقال اصغری که نشان درجه یک هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نیز کسب کرده است، بیست و چهارم شهریور 1353 در محله باغمیشه شهر تبریز به دنیا آمد. به گزارش شیرین طنز، به نقل از ایرنا – رحیم بقال اصغری باغمیشه ، چهره بین المللی کاریکاتور ایران است که بی استاد و معلم ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
براساس مصوبه 21 شورای عالی فضای مجازی و آیین نامه های مربوط به آن که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده، ارسال پیامک انبوه ممنوع است. مجید حقی گفت ...
ملیت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از ناشران کشور، هر ساله در ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بن کتاب و کارت خرید یارانه ای را در اختیار دانشجویان، طلاب، اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها قرار می دهد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: قطعه غم دل در قالب فیلم سینمایی غلامرضا تختی با صدای محمد معتمدی، خواننده موسیقی ایرانی در دسترس مخاطبان قرار گرفت. قطعه غم دل محصول مؤسسه آوای آبی رود که در سکانس پایانی فیلم سینمایی غلامرضا تختی به کارگردانی بهرام توکلی شنیده می شود با صدای محمد معتمدی ...
روزنامه هموطن سلام   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۲:۴۵   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون رگولاتوری اعلام کرد: بر اساس مصوبه 21 شورای عالی فضای مجازی و آئین نامه های مربوط به آن که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده، ارسال پیامک انبوه ممنوع است.
علی غیاثی ندوشن مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مناطق سیل زده و موکب هنرمندان استان بازدید کرد .
علی غیاثی ندوشن مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد : اگر برنامه ی کمک ها و حمایت ها و اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری در مناطق سیل زده خوزستان کوتاه مدت باشد در آینده با خلاء فعالیت های فرهنگی و هنری در خوزستان مواجه خواهیم شد .
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ذاکرنیوز به نقل از دانشگاه تهران، سومین دوره جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان در سه بخش کتاب های ادبی و هنری، دینی، اخلاقی و تربیتی و اجتماعی و سیاسی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در حال برگزاری ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری با ابراز نارضایتی از ورود سرمایه های مشکوک و نامربوط به عرصه هنر خواستار توجه بیشتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این مقوله شد.
علی غیاثی مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های معین از مرکز کنترل و مانیتورینگ سدها و ایستگاههای سازمان آب و برق خوزستان بازدید کرد .
شفاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک هیئت دانمارک و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه به منظور تبادل تجربیات در حوزه حقوق مالکیت فکری برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره خانه سینما درباره عیدی یک میلیارد تومانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این نهاد صنفی گفت: 794 میلیون تومان به 28 صنف داده شده و 206 میلیون هم به سینماگران از کار افتاده یا خانواده سینماگران فقید اهدا شده است.
موج   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تولد و تجلیل از هنرمندان پیشکسوت متولد فروردین ماه با حضور سید عباس عظیمی مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و جمعی از هنرمندان در مجموعه باغ زیبا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.