چهارشنبه ۲۸ شهریورساعت ۰۳:۵۹Sep 2018 19

پایگاه خبری جامعه (jamehnews.com)

پایگاه خبری جامعه 30 اسفند 1395 پایگاه خبری جامعه 28 اسفند 1396 پایگاه خبری جامعه 31 فروردین 1397 پایگاه خبری جامعه 31 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری جامعه 31 خرداد 1397 پایگاه خبری جامعه 31 تیر 1397 پایگاه خبری جامعه 31 مرداد 1397 پایگاه خبری جامعه 1 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 2 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 3 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 4 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 5 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 6 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 7 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 8 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 9 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 10 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 11 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 12 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 13 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 14 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 15 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 16 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 17 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 18 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 19 شهریور 1397 پایگاه خبری جامعه 20 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۷    
تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور صبح امروز در اعتراض به قطع همکاری این دانشگاه با 120 نفر از اعضای هیات علمی تا پایان شهریور ماه مقابل سازمان مرکزی دانشگاه تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۷    
معاون حمایتی کمیته امداد امام خمینی با اشاره به اینکه اسامی 4 میلیون نفر را برای دریافت سبد کالا به وزارت رفاه اعلام کرده ایم، گفت: کارت نیازمندان طی هفته جاری شارژ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۱    
حجت الاسلام محسنی اژه ای از مردم خواست متخلفان اقتصادی را به دستگاه قضایی معرفی کنند و مطمئن باشند که در رسیدگی به تخلفات هیچ خط قرمزی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۷    
عضو کارگری شورای عالی کار با تشریح جزئیات کارگروه ویژه وزارت کار با هدف افزایش قدرت خرید کارگران، از اتفاق نظر نمایندگان دولت و کارفرمایی با رشد 800 هزارتومانی هزینه معیشت کارگران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۷    
حجم نقدینگی در پایان تیرماه امسال با 20.1 درصد رشد نسبت به مدت مشابه پارسال به 1602 هزار میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۱    
گمرک عراق اعلام کرد حداکثر ارز مجاز برای ورود به ایران 10 هزار یورو یا معادل آن است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۴۵    
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، از پیش فروش محصولات این شرکت به محض دریافت اسامی کسانی که در پیش فروش خودروسازی سایپا ثبت نام کردند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۳۵    
رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی از تامین لوازم التحریر 10 هزار دانش آموز مناطق کم برخوردار خبر داد و گفت: مردم از 4 طریق می توانند در طرح لبخند مهر مشارکت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۸    
مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی، گفت: 175 هزار کودک بازمانده از تحصیل در کشور طی سال گذشته تحت پوشش قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۰    
مدیرعامل شرکت کارگزاران و امور زیارتی استان با اشاره به اینکه مشکلی برای استقبال از زائران تهرانی در فرودگاه وجود ندارد گفت: اتوبوسی برای انتقال حجاج به داخل شهر قرار داده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۸    
سازمان بهداشت جهانی در گزارشی اعلام کرد مردم کویت، عربستان و عراق بی تحرک ترین مردم جهان هستند و در ایران 20درصد مردان و 40درصد زنان تحرک کافی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۸    
یک روزنامه آمریکایی خبر داد که دولت ترامپ لیستی از جایگزین های احتمالی وزیر دفاع این کشور را آماده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۰    
مسئولان قضایی میگویند، ازدلال هابه دانه درشت ها می رسیم. ممکن است ارتباط با بیگانه داشته باشند و تا الان در مورد پرونده هایی که داشتیم، در خصوص تصمیم سازی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۰    
گمرک ایران در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی کشور ورود طلا، ارز و طلای خام را منوط به دریافت مجوز از بانک مرکزی و تشریفات گمرکی مجاز اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۲۰:۴۵    
قیمت نفت در شروع معاملات هفتگی بازار با رشد نکردن فعالیت های حفاری آمریکا و نزدیک شدن به موعد تحریم های آمریکا علیه ایران بالا رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۲۰:۴۰    
برخی متهمان پرونده های اقتصادی اخیر در حالی محاکمه می شوندکه چند متهم اصلی این پرونده ها متواری بوده و دسترسی به آنها مقدور نیست؛ مسئله ای که برخی پرونده ها را با پیچیدگی بیشتر روبرو می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۸    
الان خانه ما نشان نقره ای از محیط زیست شهرداری تهران دارد. علت اینکه نشان طلا را نگرفتیم این است که یک سری پارامترها را رعایت نکردیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۷:۴۴    
مصرف آب شرب عادی است اما در برخی مناطق برج می سازند و در آن نه یکی، نه دوتا بلکه پنج استخر در نظر گرفته می شود. این استخرها نیاز به تامین آب دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۹:۴۱    
آمارهای سازمان ثبت احوال نشان می دهد که 8 درصد طلاقهای سال گذشته برای بار دوم در زنان و مردان رخ داده و همچنین شانس مردان برای ازدواج مجدد پس از طلاق بیشتر از زنان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۹:۳۱    
با تصمیم دولت قرار بر این است که به زودی 9میلیون نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، به ازای هر نفر 35هزار تومان کارت خرید کالا دریافت نمایند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۹:۲۶    
رئیس سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی که پرونده تحصیلی برادر رئیس جمهور پیش از این برای جمع بندی در اختیار او قرار گرفته بود، جزئیات جدیدی از تخلفات تحصیلی او را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۱    
منابع اگاه به یک روزنامه آمریکایی گفته اند دولت این کشور مذاکراتی محرمانه با گروه های شورشی برای کودتا علیه دولت کاراکاس انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۵۳    
بر اساس ماده 286 قانون مجازات اسلامی معاون دادستان تهران از دادگاه رسیدگی به پرونده وحید مظلومین ملقب به سلطان سکه و باند وی را درخواست اشد مجازات را کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۴    
مشتریانی که در طرح فروش اخیر شرکت سایپا ثبت نام کرده اند، امکان حضور در طرح آتی پیش فروش محصولات ایران خودرو را نخواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۹    
سازمان هواشناسی پیش بینی کرد طی سه روز آینده در برخی مناطق 10 استان کشور باران ببارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۳    
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفر به شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی در مسجد شهیدان جشان زاده این شهر به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای واقعه 17شهریور سخنرانی و با ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۳    
در حالی که به دلیل عملکرد ضعیف بازارهای بورس جهان قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافته، قیمت نفت برنت به دلیل عوامل ژئوپلتیک، از جمله اعتراضات خشونت بار در عراق با افزایش همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۸    
کمیته فنی اوپک و تولید کنندگان غیراوپکی نفت اواخر ماه جاری میلادی پیشنهادات در زمینه تعیین سهم هر کشور از افزایش تولید را به بحث خواهند گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۸    
تجارت ایران و آمریکا پیش از بازگشت تحریم های غیرنفتی 6 برابر شد و آمریکا در جولای 2018 بالغ بر 25 میلیون دلار کالا از ایران وارد کرد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 7.5 برابر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۸    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از صدور کارت اعتباری برای بازنشستگان با همکاری بانک رفاه کارگران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۳    
تصمیم کشورهای السالوادور، جمهوری دومینیکن و پاناما برای قطع رابطه دیپلماتیک با تایوان موجب شد تا آمریکا دیپلمات های ارشد خود را برای مشورت از این کشورها فرا بخواند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۸    
رئیس اداره امور دندانپزشکی معاونت درمان وزارت بهداشت، گفت: بیمه ها سهم اندکی در پرداخت های خدمات دندانپزشکی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۸    
تیم ملی والیبال در دومین دیدار خود در تورنمنت اسلوونی مقابل سرمربی پیشین خود شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۲    
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: در یکسال گذشته، 190 بنگاه به ارزش بیش از 280 هزار میلیارد ریال قیمتگذاری و عرضه شد که از این میزان، 71 بنگاه به ارزش 35 هزار میلیار ریال واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۶    
نیروهای گارد ساحلی ترکیه 130 مهاجر غیرقانونی و تبعه خارجی را که سوار بر 2 قایق بادی قصد عبور غیرقانونی به سمت یونان را داشتند، از غرق شدن در دریای اژه و مرگ حتمی نجات دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۶    
مقامات پلیس استان هرات در شمال غرب افغانستان اعلام کردند که پیش نماز مسجدی را در شهر هرات همراه با دو مریدش به اتهام حمل مواد منفجره و قصد بمب گذاری دستگیر کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۱    
نفقه طبق قانون از حقوق مسلمه زن پس از عقد نکاح دایم می باشد که بر مبنای شؤون خانوادگی زن، عرف و عادت ساکنان هر منطقه و وضع مالی مرد، تعیین می شود
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۶    
رئیس جمهور کشورمان با اشاره به اینکه ملت ایران در برابر سخت ترین شرایط عقب نشینی نکرده است، گفت: امروز نه روز گله مندی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۹    
شبکه خبری ان بی سی در گزارشی به بررسی طرح های اتحادیه اروپا برای تداوم تجارت با ایران پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۵    
جاذبه های گردشگری هر شهر و کشوری در جذب توریستها تاثیر بسیاری دارد.با خواندن ادامه مطلب با شهر بازی های 4 مقصد محبوب گردشگران آشنا شوید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۵    
در حالی که پس از انتشار آمارهای قوی تر از حد انتظار از بازار کار آمریکا و بالا رفتن احتمال افزایش نرخ بهره در ماه سپتامبر، ارزش دلار مجددا افزایش یافته است، قیمت طلا روز جمعه شاهد کاهش بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۴    
در حالی مسئولان وعده عدم تغییر نرخ کالاهای اساسی تا پایان فروردین ماه داده اند که قیمت برخی از این محصولات در مرداد ماه نسبت به ماه قبل، با افزایش قابل توجهی مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۴    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بررسی اعطای کوپن الکترونیکی به آحاد جامعه با هدف تامین کالاهای اساسی در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از نهایی شدن 5 بسته معیشتی اقشار کم درآمد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۴    
در جلسه ای که دیروز با حضور روسای جمهور ایران، ترکیه و روسیه، وزیر نفت و رئیس کل بانک مرکزی صورت گرفته، مقرر شد تا روابط بانکی تسهیل و دلار از مبادلات تجاری سه جانبه حذف شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۸    
آمارهای موسسه گلوبال پلاتس نشان می دهد، واردات نفت چین از ایران در ماه اوت و در آستانه آغاز تحریم های نفت آمریکا علیه ایران به رقم بی سابقه 874 هزار بشکه در روز افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۴    
وزیر امور خارجه آمریکا که برای مجاب کردن هند به توقف کامل خرید نفت ایران در این کشور به سر می برد، گفت: در زمان هایی که نیاز ببینیم، برای خریداران نفت ایران برخی استثناءها را قائل می شویم .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۴    
انجمن سلولزی ایران در نامه مهمی به تعزیرات، نسبت به احتمال کمبود تولید مواد اولیه دستمال کاغذی و تکرار پروژه پوشک به دلیل کارشکنی یک شرکت ترکیه ای فعال در ایران هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۴    
رهبر انقلاب اسلامی تحریم ایران، روسیه و ترکیه از جانب امریکا را یک نقطه اشتراک بسیار قوی برای گسترش همکاری ها دانستند و افزودند: جمهوری اسلامی ایران و روسیه باید ضمن گسترش همکاری های سیاسی و اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۷    
روسای سه کشور ایران،روسیه و ترکیه در بیانیه پایانی نشست تهران تاکید کردند که منازعات در سوریه تنها از طریق راه حل های سیاسی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۷    
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به اینکه روزانه 20 تن سهمیه گوشت به میادین و بازارهای میوه و تره بار تحویل و بین شهروندان توزیع می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۸:۲۷    
کارشناس نجوم با بیان اینکه نپتون (خوشه کندوی عسل) به قمر کره زمین (ماه) نزدیک می شود، گفت: نپتون هشتمین و آخرین سیاره منظومه شمسی را می توان فردا 4صبح رصد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۷    
در حال حاضر بیش از 300 هزار آمریکایی در منطقه خاورمیانه حضور دارند که کار ایران را در برابر تحرکات احتمالی و مقابله به مثل راحت تر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۲    
نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل در بیانیه ای اعلام کرد: مضحک است دولتی که به سیاست هایش در خروج از موافقتنامه ها و نهادهای بین المللی شهره شده ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۲    
برجام بیش از مزیت های اقتصادی به اعتبار سیاسی اتحادیه اروپا گره خورده و ایران و ایرانی را نیز تا عدم انجام تمامی تعهدات آنان هیچ گزیری و گریزی از بی اعتمادی به آنان نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۷    
به تازگی فنجان هایی از تفاله قهوه ساخته شده اند که حافظ محیط زیست هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: سردار آزمون یکی از بازیکنان مهم تیم ملی ایران است و مطمئن و خوش بینم که مشکل او به زودی حل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۷    
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز پنج شنبه 15 شهریور ماه 97 در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با 235 هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته با رقم 4 میلیون و 515 هزار تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۲    
براساس آمارهای تجارت خارجی، در 5ماهه نخست سال جاری بیش از 6000 خودرو سواری وارد کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۷    
بر اساس آمارهای گمرک واردات قطعات خودرو در 5ماهه نخست سال جاری با رشد 100درصدی مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۲    
تا کنون بیش از 13100 نفر از حجاج ایران وارد شهر پیامبر شدند و پس از پایان زیارتشان آماده بازگشت به کشور هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری در سخنانی تأکید کردند: دعوا و ایجاد تشکیلات موازی با دولت، اصلاح کار نیست؛ کار جهادی باید توسط خود مسئولین و از مجاری قانونی انجام گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۷    
پیش فروش برخی محصولات سایپا که از ساعت 10 صبح دیروز شروع شده بود، همچنان ادامه دارد ولی فروش محصولات سورای به اتمام رسیده و فقط وانت باقی مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۱    
رییس هیات مدیره اتحادیه لبنی ایران درباره خروج لبنیات از سبد مصرف خانوارها هشدار داد و گفت: گرانی فرآورده های لبنی ناشی از افزایش 2 تا 10 برابری قیمت مواد اولیه و هزینه های تمام شده تولید در 2 ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۶    
تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد در قدردانی از اقدام پاراگوئه در بازگرداندن سفارت خود از قدس به تل آویو، تصمیم دارد تا سفارت خود در پاراگوئه را افتتاح کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۱    
پاراگوئه اعلام کرد که سفارت خود در سرزمین های اشغالی را از بیت المقدس به تل آویو برمی گرداند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۰    
معاون فرماندهی نیروهای روسیه در سوریه اعلام کرد که با تلاش پلیس نظامی روسیه، مناطق اطراف ارتفاعات جولان در مرز سوریه و اسرائیل از سلاح های سنگین گروه های تروریستی پاکسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۶    
مشاور رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد، "ولادیمیر پوتین" در جریان سفر خود به تهران، علاوه بر شرکت در نشست سران سه جانبه پیرامون اوضاع سوریه، با رهبر انقلاب اسلامی نیز دیدار و گفت وگو خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۱    
دستیار امور بین المللی رئیس جمهوری روسیه گفت که ولادیمیر پوتین در سفرش به تهران برای شرکت در نشست سه جانبه سران آستانه، با مقام معظم رهبری و روسای جمهوری ایران و ترکیه دیدارهای جداگانه ای خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۰    
طالبان حملات غرب کابل را محکوم کرد؛ داعش مسئولیت حمله به شیعیان در غرب کابل را به عهده گرفت. در این حمله 21 نفر کشته و بیش از 70 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۲    
پس از انفجار انتحاری در غرب کابل و درست زمانی که خبرنگاران برای پوشش خبری در محل حاضر شدند انفجار دوم اتفاق افتاد. همچنین دو انفجار دیگر با فاصله ای اندک در شهر هرات در شمال غرب افغانستان رخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۵    
رییس دفتر رییس جمهوری از سفر دکتر حسن روحانی به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در هفته اول مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۰    
واعظی: وقتی از خبرگان با من برای این مسئله تماس گرفتند اعلام کردم، این روز در تهران نیستیم و سفر داریم. سخنان رئیس محترم مجلس خبرگان درمورد دیدار ترامپ و آقای روحانی برای من خیلی عجیب بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۵    
وزیر امور خارجه کشورمان در توئیتر به حضور ترامپ در شورای امنیت و قصد وی برای مطرح کردن موضوع ایران در این نهاد سازمان ملل واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۵    
رئیس جمهور آمریکا که میزبان امیر کویت است از این کشور به عنوان شریک بزرگ واشنگتن یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۵    
قیمت سبد نفتی اوپک دیروز (سه شنبه، 13 شهریورماه) یک پله دیگر بالا رفت و به بیش از 76 دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۰    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز خبر داد و گفت: محور هراز عصر جمعه یکطرفه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۵    
سرپرست امنیت ملی کره جنوبی پس از دیدار با رهبر کره شمالی به نقل از وی اعلام کرد: پیونگ یانگ تا پیش از سال 2021 خلع سلاح اتمی را انجام می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۰    
کارشناسان امنیتی متوجه شکاف امنیتی در مرورگر گوگل شده اند که به هکرها اجازه می دهد تمام ساکنان یک خیابان را به راحتی هک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۰    
مدیرکل گمرک شهیدرجایی بندرعباس گفت: روزانه 2500 کانتینر کالا از این گمرک ترخیص می شود و عمده این کالاها، استراتژیک، اساسی، مواد اولیه و قطعات خودروسازی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۵    
سازمان هواشناسی طی دو روز آینده خبر از وزش باد شدید در زابل و برخی مناطق دیگر و در عین حال از افزایش نسبی دمای هوا در کشور پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۰    
در زلزله قدرتمندی که صبح پنجشنبه هوکایدوی ژاپن را لرزاند تا کنون 20 نفر مفقود و 120 نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۰:۳۰    
معاون رئیس جمهور در دولت یازدهم گفت: روزی این منابع تمام می شود و ما باید از الان به فکر باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۰    
بازیگر سینما و تلویزیون می گوید: مردم را باید با انرژی های نو آشنا و تشویق به استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۳:۰۷    
مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه شهرداری تهران در برنامه سال 97 خود افتتاح و بهره برداری از 7 پروژه زیست محیطی را قرارداده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۳:۰۷    
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: شهرداری تنهاست و باید دولت و مردم هم برای تبدیل تهران به شهری زیست محیطی کمک کنند. شهری که کمتر نیاز به سوخت فسیلی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۲:۳۷    
ارکستر کوبه ای کودک سفیدکوب به رهبری پوریا شیرین گو 10 شهریور 1397 برای ششمین سال متوالی در تالار سوره حوزه هنری روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۲:۳۲    
آیین رونمایی از طرح تورهای ویژه دانش آموزی تهران با تو شنبه 17 شهریور در فرهنگ سرای ارسباران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۷    
نماینده مردم کرمان و راور گفت: خط دوم انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران طی هفته آینده کلید می خورد که حدود 800 یورو منابع برای آن در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۱:۴۲    
در دومین دوره المپیاد سواد رسانه ای 1000 دانش آموز از 140 مدرسه، از 40 شهر و 18 استان شرکت کردند که از میان آنها 185 نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند که در یک آزمون مولتی مدیای تشریحی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۱:۴۲    
وزیر آموزش وپرورش گفت: کودکان امروز ما به شدت از ضعف حرکات جسمانی و فقر ورزش رنج می برند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۱:۳۲    
دبیرکل اوپک، محمد بارکیندو گفت: مصرف نفت جهان خیلی زودتر از آن چه قبلا پیش بینی شده بود و در اواخر امسال به 100 میلیون بشکه در روز می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۷    
پلیس افغانستان از وقوع انفجار انتحاری در غرب کابل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۲    
معاون دادستان تهران گفت: ما مجوزی نداریم که بیمارستان بتواند بیماران را به خاطر عدم پرداخت هزینه ها ترخیص نکند یا جسد را تحویل ندهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۷    
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور گفت: از 6 هزار بی سواد که سال گذشته وارد زندان های کشور شدند، 5 هزار و 100 نفر باسواد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۱:۰۱    
امیر سرتیپ دوم خلبان حمید واحدی و امیر خلبان مهدی هادیان با تصویب فرمانده کل ارتش بعنوان جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش و معاون هماهنگ کننده جدید این نیرو منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۰:۵۱    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به موافقت وزارت بهداشت گفت: قرار شده است 3.5 میلیارد دلار با دلار 4200 تومانی برای تامین تجهیزات پزشکی از جمله پوشک و اقلام دیگر اختصاص یابد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۰:۴۶    
دادستان کل: بیش ازسه چهارم سنوات بعدانقلاب، فرمان دست اصلاح طلبان مدعی بوده است و خطاب به انصاری رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: آقای انصاری ما از شما انتظار داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۴    
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: دستگاه های تبلت که قابلیت استفاده از سیم کارت را دارند، به تازگی مشمول طرح کددار کردن گوش های تلفن همراه (رجیستری) شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۹    
صمد نیکخواه بهرامی ضمن تاکید کرد که هیچ وقت از تیم ملی در قالب مراسمی رسمی خداحافظی نخواهد کرد و هر زمانی فکر کند نمی تواند با شرایط موجود کنار بیاید به طور کامل از ایران خواهد رفت، بدون خداحافظی!
مشاهده نتایج بیشتر...