شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۲۳Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خواجه نصیرالدین طوسی»

ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۵    
پژوهش سرای خواجه نصیر آموزش وپرورش شهرستان پیشوا در سال گذشته در استان تهران رتبه اول را کسب کرد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, پژوهش سرای خواجه نصیرالدین طوسی آموزش و پرورش شهرستان ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، ستاد مقابله با کرونا در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کرد؛ نظر به تصمیمات ستاد ملی کرونا و بر اساس جمع بندی صورت گرفته در دانشگاه از تاریخ 18 فروردین ماه تا اطلاع ثانوی شیوه نامه زیر لازم الاجرا است؛ ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در دیداری سرزده و خودجوش و با حضور معاون بین الملل دانشگاه خواجه نصیر طوسی به همراه دکتر خلیل پور طراح و سازنده ربات نقاش کمال الملک و سرکار خانم مهندس بهجو، مشاور عالی معاونت امور بین الملل این دانشگاه، از زحمات و تلاش های گسترده سازمان بهشت زهرا (س)، در طی 14 ماه تلاش بی وقفه در بحران کرونا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۱۶    
معاون مالی و اداری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: دانشگاه خواجه نصیر به بودجه 10 میلیارد تومانی برای تعمیر و تجهیز هزینه های عمرانی نیاز دارد.
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۶    
به فرمان هولاکو، دانشگاهی بزرگ و رصدخانه ای معروف و سایر مراکز تحقیقات نجومی و علمی به دست خواجه نصیرالدین طوسی و همکاری دانشمندانی چون علامه قطب الدین شیرازی، مویدالدین عرضی دمشقی، محی الدین مغربی، فخرالدین مراغی، فخرالدین اخلاطی، نجم الدین دبیران کاتبی قزوینی و... شروع به کار کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: در سنوات قبل حدودا 10 درصد از پایان نامه های ما در دانشگاه خواجه نصیر متقاضی محور بوده اند؛ به طوری که به سفارش یک صنعت، دانشجو بر روی آن مسئله کار کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: ما مجبور هستیم یکسری مکانیزم ها را اجرا کنیم تا با وجود مشکلات اقتصادی، دانشجویان را برای ماندن در کشور امیدوارتر کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی ضمن اعلام پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری، شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش دانشجویان را تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد ضعیف قطب های علمی و تصمیم وزارت علوم برای ساماندهی آن ها موجب شد تا تعداد قطب های دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به دو مورد کاهش یابد به همین منظور به گفتگو با معاون پژوهشی دانشگاه خواجه نصیر پرداختیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: دانشگاه ها از محل بودجه عمومی دچار مشکل جدی هستند؛ زیرا باید بتوانند از بودجه خود به پژوهش های بنیادی که صنعت متقاضی آن نیست، بپردازند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۸    
دکتر احمدی در بازدید از سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی ابراز امیدواری کرد این قبیل فعالیت های علمی و فناورانه مورد توجه و حمایت همه دستگاه های ذیربط خصوصا مجلس شورای اسلامی قرار گیرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان، امروز 23 اسفندماه با اهدای نشان خواجه نصیر به تیم آرمان از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان برنده این دوره از مسابقات برگزار شد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: از سال آینده تعداد دانشجویان دکتری در دانشگاه ها کاهش می یابد تا جذب آن ها متناسب با نیاز بازار کار انجام شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رساله دکتری دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان رساله برتر انجمن آکوستیک و ارتعاشات شناخته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نتایج پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از طریق سهمیه استعدادهای درخشان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برای سال تحصیلی 1401-1400 اعلام شد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۳    
آیین اهدای خون مهندسین چهارمحال و بختیاری به مناسبت سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و به همت کانون بسیج مهندسین استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان چهارمحال و بختیاری، سه شنبه پنجم اسفند 1399 و با حضور گروهی از کارکنان و اعضای بسیج مهندسی استان ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران، مهدی دانشیار مسئول پژوهش مرکز نجوم آستان عبدالعظیم(ع) شهرری، کارشناسی ارشد اختر فیزیک از دانشگاه پونای هندوستان و کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به جایگاه علم نجوم در کشور خاطرنشان کرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۳    
اقتصاد ایران: بیست و ششمین کنفرانس بین المللی انجمن کامپیوتر ایران با میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی آغاز به کار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
همایش "علم نانو و نانوفناوری" به همت دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به صورت مجازی در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بیست و ششمین کنفرانس بین المللی انجمن کامپیوتر ایران با میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی آغاز به کار کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۷    
آخرین مناظره در مرحله یک هشتم نهایی نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با مشارکت دو گروه عمار از استان هرمزگان (گروه موافق) و آرمان از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی (گروه مخالف) برگزار شد و بر سر گزاره پرداخت کمک های معیشتی موجب افزایش رفاه اجتماعی می شود به مناظره پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۰۶    
رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با بیان اینکه مسأله بودجه بحث تمام نشدنی هر ساله دانشگاه است، گفت: 80 درصد بودجه دانشگاه برای حقوق و دستمزد هشتصد نفر از کارکنان و اعضای هیات علمی صرف می شود که می توان گفت با تزریق پول از سوی دولت دانشگاه ها به جایی نخواهند رسید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۲    
شانزدهمین نشست انجمن نجوم استان تهران و اولین جلسه مجازی همزمان با بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی در بسترkpf.ir با مشارکت برخط (آنلاین) 70 نفر از اعضا انجمن نجوم کانون استان تهران برگزار شد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۸    
به مناسبت پنجم اسفند سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی که به نام روز مهندس نامگذاری شده ، از مهندسان این اداره کل تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، مدیر کل انتقال خون استان به همین مناسبت ضمن بازدید از بخش فناوری اطلاعات ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در آیین افتتاح کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی بهارستان، کاهش آسیبهای اجتماعی را منوط به برطرف شدن آسیبهای معرفتی و مدیریتی مدیران دانست.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۹    
مدیرکل کتابخانه های استان تهران به نیاز 200میلیارد تومانی کتابخانه های استان تهران برای بازسازی کتابخانه ها اشاره کرده و گفت: در 5 سال گذشته 33 باب کتابخانه به کتابخانه های استان تهران اضافه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – درآستانه هفدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کتابخانه خواجه نصیرالدین طوسی در شهرستان بهارستان با حضوردبیرکل نهاد کتابخانه های کشور،معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران و مسئولین شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید سلیمان مصطفوی، عضو هیات علمی گروه معارف دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خواجه نصیر و رئیس این دانشگاه در میام هایی جداگانه درگذشت این استاد دانشگاه را تسلیت گفتند.
آفتانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۱    
بیست وششمین کنفرانس بین المللی سالانه انجمن کامپیوتر ایران روزهای 13 و 14 اسفند ماه 1399 توسط دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با همکاری انجمن کامپیوتر ایران به صورت مجازی برگزار می شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
هم زمان با پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از آغاز فراخوان "جشنواره ساختمان برتر سال" به منظور معرفی الگوهای برتر، با هدف ترویج هنر معماری و ارتقای کیفی فرهنگ ساخت وساز ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، از مهندسین شاغل در شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود تجلیل شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به اینکه بالای 80 درصد دانش آموختگان ما وارد بازار کار می شوند، از احتمال راه اندازی یک دانشگاه مشترک با روسیه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۶    
محمد رضا یوسفی مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان زنجان طی پیامی پنجم اسفندماه، زادروز خواجه نصیرالدین طوسی و روز ملی مهندس را به جامعه مهندسان تبریک گفت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۱    
به گزارش مشرق، عبدالله گنجی فعال رسانه ای در توییتی نوشت: اونهایی که میگویند آخوند نباید به امور غیر دینی بپردازد الگوی عملی شان غرب جدید است. در جامعه اسلامی قبل از غرب مدرن چنین نبود. ...
نماینده   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس اولین وبینار از سلسله وبینارهای حکمرانی شهری در مجتمع دانشگاهی ولایت واحد تهران مرکزی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۸    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیأت علمی گروه تاریخ و تمدن ملل اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به اقدامات خواجه نصیرالدین طوسی در مناصب سیاسی، زندگی پر فراز و نشیب این دانشمند و فیلسوف ایرانی را مرور کرد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۸    
به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و در برنامه ای سراسری و هماهنگ، جمعی از مدیران و کارکنان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان اهدای خون کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان سمنان، سه شنبه پنجم اسفند 1399 و همزمان با گرامیداشت سالروز میلاد خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس ...
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس و اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران به مناسبت زادروز خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس از اداره مهندسی و املاک بازدید کردند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پنجم اسفند زادروز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی به شایستگی به عنوان روز بزرگداشت جایگاه مهندسان کشور نامگذاری شده است. روز مهندس روز تجلیل از اندیشه ها و روز پاسداشت خلاقیت و ابداع و روز گرامیداشت پیشگامان توسعه و تجلیل از سرمایه های علمی کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در مراسم بزرگداشت مجازی خواجه نصیرالدین طوسی گفت: نگره خواجه نصیر به عرفان کاملاً بر بنیاد عقل و قرآن است.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
پیام وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز مهندس وزیر راه و شهرسازی در پیامی به مناسب 5 اسفند روز مهندس، این روز را به جامعه مهندسی کشور تبریک گفت. به گزارش راه مردم آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۳    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیأت علمی فلسفه دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به نبوغ و خلاقیت خواجه نصیرالدین طوسی گفت: نقشی که خواجه نصیرالدین طوسی بر عهده داشت بسیار مهم بود و سبب احیای فلسفه اسلامی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
پنجم اسفند، در ایران روز بزرگداشت اندیشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندسی است.
ربیع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد با صدور پیامی پنجم اسفند ماه زادروز خواجه نصیرالدین طوسی و روز ملی مهندس را گرامی داشت. متن پیام شهردار قم به این شرح است: بسمه تعالی ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۴    
به مناسبت پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، مهندس سوخته سرایی فرماندار علی آباد کتول، از مجموعه مهندسین شاغل در فرمانداری و بخشداریهای تابعه و همچنین مهندسین شاغل در سازمان نظام مهندسی شهرهای علی آبادکتول و فاضل آباد تجلیل نمود. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: دانشمندان اسلامی و غربی معتقدند نوزایشی که در امر ستاره شناسی در دنیای اسلام با ساخت "رصدخانه مراغه " بوجود آمد، مدیون "خواجه نصیرالدین طوسی" نابغه ایرانی است که جامعیت او مورد تحسین همگان است . ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد؛پنجم اسفندماه مصادف با سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی در تقویم کشورمان به عنوان روز مهندسی نامگذاری شده است، به همین مناسبت مراسمی با حضور حجت الاسلام طباطبای امام جمعه زارچ ،ذاکر مدیر کل نوسازی مدارس استان ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از مستندسازی ظرفیت ها و دستاوردهای فنی و مهندسی کشور در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک ضرورت اساسی نام برد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۴    
به مناسبت پنجم اسفند ماه سالروز تولد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس با حضور مدیر درمان و معاونین استان مرکزی از زحمات همکاران شاغل در واحدهای فنی و مهندسی، فرابری داده ها و تجهیزات پزشکی تجلیل شد.