چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۳۳May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امریه سربازی»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
متقاضیان امریه سربازی می توانند تا تاریخ 1402/03/14 با مراجعه به سامانه تعاون یار وزارت کار از شرایط پذیرش و جذب در ادارات وزارت کار در استان ها اطلاع یابند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۶    
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از جذب امریه سربازی در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۱    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از جذب نیروی امریه سربازی در این دانشگاه برای اعزام مردادماه سالجاری خبر داد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۸    
مجوز گذراندن خدمت سربازی سه نفر در قالب امریه (غیر هیات علمی) برای بخش های تابعه دانشگاه پیام نور، در شهر تهران از سوی وزارت علوم صادر شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۰    
عضو یک شرکت دانش بنیان معتقد است گرفتن انواع مجوز یکی از مشکلات شرکت های دانش بنیان است. مجوز زمین، ساخت و ساز و محدودیت های امریه سربازی از جمله این مشکلات هستند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۳    
علی اکبری مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: این اداره کل در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در مرکز استان و شهرستانها استفاده نماید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز لرزه نگاری کشوری جهت ارایه خدمات قصد دارد از بین متخصصین آماده به خدمت سربازی، نیروی امریه جذب می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضاییه از زمان اعلام نتایج پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی اعزام تیر ماه سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
کتابخانه و موزه ملی ملک (موقوفه آستان قدس رضوی) برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز، تعدادی محدود از متقاضیان دانش آموخته دانشگاهی را برای گذراندن دوره خدمت مقدس سربازی به صورت امریه می پذیرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی متخصص خود، از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی اقدام به جذب نیروی امریه می کند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۳    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور بهره گیری حداکثری از توان فارغ التحصیلان مستعد و متعهد، در نظر دارد از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط رشته های رایانه، الکترونیک، فناوری اطلاعات، برق، مخابرات، مدیریت، حسابداری، اقتصاد، مکانیک، حقوق، آمار، صنایع، گرافیک، نقشه برداری و امنیت فضای سایبری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۵    
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه اعلام کرد : فراخوان جذب نیرو های امریه سربازی در اردیبهشت 1402برای این اداره کل صادر شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان: از بین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترای واجد شرایط نیروی امریه جذب می کند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
با اعلام مرکز توسعه سرمایه انسانی و فناوری های مدیریتی وزارت ارتباطات، پنجمین مرحله جذب نیروهای امریه سربازی در این وزارتخانه در سال جاری از 5 اردیبهشت آغاز و تا 13 همین ماه ادامه دارد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۸    
علی اکبری مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: این اداره کل در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در مرکز استان و شهرستانها استفاده نماید.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فراخوان امریه سربازی سازمان های اداری استخدامی، سازمان بهره وری و مرکز آموزش مدیریت اعلام شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۷    
امریه سربازی به انجام خدمت وظیفه در سازمان های دولتی و محیط های غیرنظامی گفته می شود که به فارغ التحصیلان دانشگاهی این امکان را می دهد تا در زمینه رشته تحصیلی مرتبط خود فعالیت کنند و علاوه بر اینکه در حوزه مرتبط با رشته تحصیلی خود خدمت می کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از پیش ثبت نام جذب نیروی امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت برای اعزام سال 1402 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس دانشگاە جامع علمی کاربردی کردستان از جذب نیروی امریه سربازی در این دانشگاه خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به کمبود جدی نیروهای متخصص و لزوم تجهیز سازمان به نیروهای کارآمد و ماهر اعلام کرد: این سازمان با سیاست جذب حداکثری نیروهای تحصیل کرده در مدارج عالی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
متقاضیان جذب امریه سهمیه ارتباط با صنعت دانشگاه علم و صنعت ایران تا پایان امروز سه شنبه 25 بهمن 1401 برای ثبت درخواست فرصت دارند.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۲    
اطلاعیه جذب امریه سربازی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چاراویماق صادر شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مرکز خدمات تخصصی توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف نیروی فنی (امریه) جذب می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از جذب نیروی امریه سربازی در این دانشگاه برای اعزام اردیبهشت 1402 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مجوز گذراندن خدمت سربازی سه نفر در قالب امریه (غیر هیات علمی) برای بخش های تابعه دانشگاه پیام نور، در شهر تهران از سوی وزارت علوم صادر شد .
سازمان بنادر و دریانوردی به منظور بهره مندی از ظرفیت و توان علمی جوانان تحصیل کرده در پیشبرد اهداف سازمانی خود، از دانش آموختگان دانشگاهی به منظور گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی به صورت امریه به تعداد 150 نفر برای به کارگیری در بنادر کشور با داشتن شرایط خاص دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) از بین واجدین شرایط امریه خدمت سربازی، پژوهشگر و کارشناس نمونه گیری و داده پردازی جذب می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد نسبت به جذب تعدادی محدود نیروی امریه سربازی در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد اقدام نماید.
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
با اعلام مرکز توسعه سرمایه انسانی و فناوری های مدیریتی وزارت ارتباطات، چهارمین مرحله جذب نیروهای امریه سربازی در این وزارتخانه در سال جاری از 10 بهمن ماه آغاز و تا 16 همین ماه ادامه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد نخبگان استان تهران برای جذب مشمولان خدمت نظام وظیفه در قالب امریه سربازی فراخوان داد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
امریه سربازی وزارت نیرو جهت انجام فارغ التحصیلان دانشگاهی در این وزارتخانه آغاز شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۹    
روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های عکاسی و فیلمبرداری، ارتباط تصویری، تصویرسازی و گرافیک، روزنامه نگاری (خبرنگاری و خبرنویسی) و تصویر متحرک (انیمیشن) سرباز امریه جذب می کند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۷    
شرکت معتبر در زمینه طراحی، مشاوره، تامین تجهیزات و احداث نیروگاه های خورشیدی در شهر مشهد نیاز به نیروی کارشناس و امریه سربازی دارد: 1- کارشناس برق قدرت جهت طراحی و مدیریت پروژه نیروگاه های کیلووات و مگاواتی 2- امریه سربازی رشته برق قدرت با حقوق مصوب نیروهای مسلح (3 الی 3.5 میلیون تومان) ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۵    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فراخوان سومین مرحله از فرآیند جذب نیروهای امریه سربازی در سال 1401 را منتشر کرد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان سومین مرحله جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منتشر شد که مطابق آن فرایند جذب از 12دی ماه آغاز می شود.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - طرح سربازدولت یار با اولویت پذیرش خانواده ایثارگران (درجه 1) ، افراد بومی(تهران)، و دانشجویان ممتاز از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شد. ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فراخوان سومین مرحله جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منتشر شد که مطابق آن فرایند جذب از 12 دی ماه آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۱    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری گفت: این اداره کل در نظر دارد از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر نسبت به جذب نیروی امریه سربازی اقدام نماید.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان فعال در حوزه نفت و گاز و تصفیه آب یک نفر طراح در دیسیپلین مهندسی پایپینگ با شرایط زیر استخدام دارد. امکان امریه سربازی وجود دارد. ️نوع همکاری : تمام وقت ️میزان تحصیلات : لیسانس، فوق لیسانس ️سابقه مورد نیاز : حداقل 2 سال ️محل خدمت: تهران، پونک ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: آتش نشانی سنندج براساس چارچوب و ضوابط تعیین شده نیروهای وظیفه امریه از بین عموم شهروندان که موفق به کسب بالاترین امتیاز آزمون علمی و عملی می شوند جذب می کند. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از جذب نیروی امریه در مقاطع ارشد و دکترا در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دومین مرحله از فرآیند جذب نیروهای امریه سربازی در سال جاری را در فراخوانی منتشر کرد.
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای، از آغاز نام نویسی متقاضیان امریه سربازی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور برای جذب 100 نفر نیروی انسانی متخصص در قالب امریه سربازی فراخوانی را منتشر کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه همدلی در سرمقاله امروزخود با عنوان دانشگاه را امنیتی نکنید به قلم محسن صنیعی (استاد دانشگاه) این گونه آورده است: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در روز پنج شنبه بیان کرده است که برای امریه سربازی پارک های علم و فن آوری قرار شد یک دفتر در هر دانشگاهی به نماینده نیروهای مسلح اختصاص داده ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
محمدعلی زلفی گل وزیر علوم اظهار داشت: بر اساس تعامل با ستاد کل قرار شد امریه پسادکتری و امریه سربازی در پارک های علم و فناوری را ستاد کل نیروهای مسلح از مقام معظم رهبری کسب کنند ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: در آیین نامه دانش بنیان مجوز استخدام 300 نیرو برای پارک های علم و فناوری و بخش پژوهشی گرفته شده است.
دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به این که تلاش ها برای این که امدادگران فعال بتوانند از بند کسر خدمت سربازی استفاده کنند آغاز شده است، از افزایش سهمیه امریه در هلال احمر خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از پیش ثبت نام جذب نیروی امریه سربازی ارتباط با صنعت و جامعه در این دانشگاه برای اعزام های پیش رو در سال جاری خبر داد.