سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۱:۳۷May 2024 21
جستجوی پیشرفته

لیزنا (lisna.ir)

  ۶ ساعت پیش    
مراسم رونمایی از کتاب محمد دبیرسیاقی؛ احوال و آثار از تازه ترین آثار منتشر شده سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ...
  ۶ ساعت پیش    
معاون وزیر فرهنگ یمن، مهمان ویژه نمایشگاه کتاب، با حضور در غرفه سازمان اسناد و کتابخانه ملّی، با فعالیت های سازمان آشنا شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
علیرضا مختارپور، رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با صدور پیامی شهادت رییس جمهور را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۲    
سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید کشورمان در زمان حیات خود کتابهای مختلفی را تالیف کرد که تنها نام یکی از آنها در فهرستگان کتابخانه ملی آمده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با صدور پیامی شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و گروه همراه او را تسلیت گفت و همّت جانانه و جهادی رئیس جمهور برای تحقق آرمان های فرهنگی ایران اسلامی را ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۲    
افتتاحیه همایش دین، فرهنگ و رسانه های نوین در روز هشتم خرداد در قم است و اختتامیه روز نهم خرداد در تهران برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسن اشرفی ریزی
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته زبان شناسی یارانشی در سال آینده در ایرانداک خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سفیر عربستان از غرفه سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کتابِ کارستان هنر ایرانی گزیده ای نفیس از شاخص ترین آثار هنرهای کتاب آرایی از مجموعه نسخ خطی، کتاب های چاپ سنگی و اسنادِ متعلق به سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ایرانداک و مرکز نشر دانشگاهی پنجمین نشست از سلسله نشست های اخلاق پژوهش در خدمت توسعۀ علم و فناوری را برگزار می کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامی داشت روز اسناد ملی در ساختمان آرشیو ملی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه های به لاجورد و به زر (تذهیب به روایت آثار کهن) و به روزگار اکنون (آثار هنرمندان معاصر در زمینه هنر تذهیب) با حضور استادان و هنرمندان برجسته، مدیران فرهنگی و دوستداران هنرهای سنتی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۲    
همزمان با سالروز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی محفل نقالی خوانی سخن سرایان به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و مشارکت ادارات کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی و جنوبی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز شنبه 29 اردیبهشت 1403 به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۲    
مریم دهقان تنها
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
چاپ سی و هشتم آفتاب در حجاب اثر سید مهدی شجاعی از سوی نشر نیستان منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
انتشارات کتاب نیستان در سال های اخیر و در قالب پروژه ای وسیع اقدام به ترجمه و انتشار مجموعه آثار برگزیده جایزه ادبی اُ ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲    
دانشجویان گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز از بخش صدور خدمات مهندسی و مدیریت دانش شرکت فولاد خوزستان بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین اختتامیه چهاردهمین رویداد فرهنگی هنری ماه هشتم را هم زمان با برپایی آیین گرامی داشت میلاد امام رضا علیه السلام برگزار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲    
کتاب آینده می افتد زمین نوشته ستاره محمدی، در قالب برنامه نگاهی به آینده با حضور نویسنده ستاره محمدی، کارشناس ادبی، طاهره امینی جزه، منتقد ادبی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از صبح روز چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 آغاز به کار کرده و تا 29 اردیبهشت ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۲    
کارگاه کتاب درمانی به کوشش دانشگاه فرهنگیان، در سرای علمی و فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی واقع در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب قدمت بر چشم با حضور نویسندگان اثر و سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۲    
دوره آموزشی برندسازی شخصی توسط دکتر علیرضا نوروزی، دانشیار دانشگاه تهران، می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
آمار پایان نامه ها و رساله های ثبت شده با قلمرو جغرافیایی در سال تحصیلی 1402-1401 نشان داد، 15 هزار و 340 پارسا (65/14 درصد) دارای قلمروِ فرامرزی، ملی، استانی، یا شهری بوده اند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از صبح روز چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 آغاز به کار کرده و تا 29 اردیبهشت ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با حضور انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی، از سامانه انتشارات دانشگاهی (ساد) در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
دکتر جعفر مهراد
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۲    
مراسم رونمایی از کتاب فهرست کتابهای درسی کتابخانه آیت الله بروجردی (مسجداعظم) برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کتابخانه و موزه ملی ملک، مجموعه کارگاه ها و نشست های تخصصی تذهیب و کتاب آرایی را به مناسبت دهه کرامت و هم زمان با هفته میراث فرهنگی و برگزاری نمایشگاه های تذهیب کهن و معاصر برگزار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
پرفروش ترین کتاب های انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۲    
دهمین مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران همراه با رونمایی از اسناد اهدایی استاد نوش آفرین انصاری ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز دوشنبه با حضور در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به مدت 3 ساعت از غرفه های مختلف کتاب بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از صبح روز چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 آغاز به کار کرده و تا 29 اردیبهشت ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
آیین افتتاح کتابخانه عمومی برکتِ حاج سید مجتبی حسینی با حضور نماینده مردم شهرستان های کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، فرماندار بردسکن ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از صبح روز چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 آغاز به کار کرده و تا 29 اردیبهشت ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۲    
دکتر یزدان منصوریان
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
کتاب ماجرای فکر فلسفی در جهان اسلام به عنوان سیزدهمین کتاب از سلسله نشست های صد کتاب ماندگار قرن معرفی و بررسی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه تصویرسازی قصه های امام رضا علیه السلام را با هدف آشنایی با معارف رضوی در دهه کرامت برگزار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه KHAMENEI.IR در گفتگو با علیرضا مختارپور رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، ابعاد مختلف نگاه رهبر انقلاب به حوزه کتاب را مورد بررسی قرار داده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
کتاب کارستان هنر ایرانی گزیده ای نفیس از شاخص ترین آثار هنرهای کتاب آرایی از مجموعه نسخ خطی، کتاب های چاپ سنگی و اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران رونمایی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نشستِ علمی و تخصصی سندپژوهی و سندشناسی؛ چالش ها و چشم اندازها به مناسبت 17 اردیبهشت سالروز تصویب قانون تأسیس سازمان اسناد ملی ایران و بزرگداشت 19 اردیبهشت روز اسناد ملی و میراث مکتوب برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کارگاه آشنایی با سامانه علم سنجی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از صبح روز چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 آغاز به کار کرده و تا 29 اردیبهشت ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور با همراهی محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ناشران و فعالان عرصه کتاب و قلم گفتگو کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کتابخانه و موزه ملی ملک، برنامه ویژه تور بازدید از نادیده های یک موزه را هم زمان با دهه کرامت و هفته میراث فرهنگی برگزار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۲    
کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه آموزشی ابری سازی (ساخت کاغذ ابروباد) را هم زمان با دهه کرامت و هفته میراث فرهنگی برگزار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کتابخانه و موزه ملی ملک، چهاردهمین رویداد فرهنگی هنری ماه هشتم را به مناسبت دهه کرامت و زادروز خجسته امام رضا علیه السلام برگزار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور صبح امروز (22 اردیبهشت) برای بازدیدی 2 ساعته از غرفه های مختلف نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) حضور یافت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۲    
همایش مهارت های سواد اطلاعاتی در قرن 21 که مورخ 25 و 26 مهرماه 1403 برگزار می شود، فراخوان داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
برای اولین بار، جشنواره ملی و بین المللی کتاب کودک و نوجوان در سه بخش خردسال، کودک و نوجوان برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از صبح روز چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 آغاز به کار کرده و تا 29 اردیبهشت ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با برگزاری نشست فرهنگی و تخصصی متعدد در بخش های مختلف، روز سوم را پشت سر می گذارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در مراسم روز اسناد ملی و میراث مکتوب از اهداگران دستگاه ها و آرشیویست های برتر تقدیر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سومین روز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا ساعت 21 تمدید شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه از مجموعه نشست های صد کتاب ماندگار قرن به منظور پاسداشت نگاشته های برتر ایرانیان در یک قرن اخیر، با بررسی کتابِ مقدمه یی بر شناخت اسناد تاریخی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر عاطفه زارعی با حکم رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به سرپرستی مرکز اسناد مدیریت غرب کشور (همدان) منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۲    
سخنرانی فرزانه اخوت که قرار بود روز شنبه 22 اردیبهشت، در نمایشگاه بین المللی کتاب، سالن کودکان و نوجوانان، سرای کودک و نوجوان برگزار شود، لغو شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از صبح روز چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 آغاز به کار کرده و تا 29 اردیبهشت ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه صدر، معاون پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملّی جمهوری اسلامی ایران، از انتشار 11 جلد کتابِ جدید از انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران و عرضه آن در سی و پنجمین نمایشگاه ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
جلسه تقدیر از اعضای هیأت علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری) دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
در نمایشگاه سی وپنجم برای سهولت بیشتر دسترسی مخاطبان به کتاب های عرضه شده، در کتیبه عنوان هر غرفه یک رمزینه پاسخ سریع طراحی شده است و مراجعه کنندگان می توانند با اسکن آنها از موجودی کتاب های هر ناشر ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه شعر زوایای تعلیق سروده مسعود سکینه پور توسط نشر نزدیکتر در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۲    
دهمین مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران همراه با رونمایی از اسناد اهدایی استاد نوش آفرین انصاری ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست رونمایی از کتاب زیست بوم نوآوری هوش مصنوعی د با حضور دکتر محمد حسن زاده، رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از صبح روز (چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403) آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۲    
رمان "پریان دره ی انار" اثر "مهدی پوربلاسی" در نوبت دوم چاپ به سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، بیش از 4 هزار نسخه کتاب برای استفاده اعضاء و مخاطبان به کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی اهدا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
جهت رفاه حال علاقه مندان به کتاب سایت نمایشگاه مجازی سی وپنجم در دسترس قرار گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۲    
در چشم اندازِ همیشه در حال تحول کتابخانه های دانشگاهی، مدیریت موثر در این کتابخانه ها برای پرورش محیط نوآوری و تلاش برای تامین نیاز های اطلاعاتی گوناگون دانشجویان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران، تبلیغات شهری سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آغاز شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرسی ترویجی سنجش تاثیر پژوهش در ایران با سنجه های کمی با سخنرانی دکتر بهروز رسولی، استادیار پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۲    
سید ابراهیم عمرانی
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت روز اسناد ملّی و میراث مکتوب با شعار اسناد ملّی، حافظه ماندگار ملّت و تجلیل از اهداگران اسناد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیأت علمی یهودی در دانشگاه کلمبیا با انتشار بیانیه ای سلاح ساختن یهودی ستیزی را رد کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
از قلم تا قدم: تجربه ده ها سفر با فرهنگنامه کودکان و نوجوانان در ایران عنوان سخنرانی فرزانه اخوت است که روز شنبه 22 اردیبهشت، ساعت 15 -16 در نمایشگاه بین المللی کتاب، سالن کودکان و نوجوانان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کتاب محمد دبیرسیاقی: احوال و آثار توسط انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در نمایشگاه کتاب عرضه می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فاطمه صدر، معاون پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران از مرکز اسناد و کتابخانه استان قزوین دیدار کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۲    
نشر قدیانی با 225 عنوان کتاب چاپ اول و 765 عنوان تجدید چاپ در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۲    
نکوداشت اساتید پیشکسوت و مفاخر علم اطلاعات و دانش شناسی شهر مشهد برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۲    
یکی از اصلی ترین ویژگی ها و کارکردهای فرهنگنامه کودکان و نوجوانان، پاسخ گویی به کنکاش ها و جست و جوهای کودکان و نوجوانان و فرو نشاندن عطش ذهنی و نیاز آنها به دانستن است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
ناشران برای حضور در بخش مجازی سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا هجدهم اردیبهشت ماه 1403 فرصت دارند نسبت به آماده سازی پنل مجازی ، ویرایش قیمت کتاب ها، تعداد کتاب های موجود ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۸۱ سایت دیگر  
یارانه اعتباری خرید کتاب از سه روز قبل از آغاز نمایشگاه (16 اردیبهشت ماه 1403) به اعضای هیئت علمی، دانشجویان و طلاب سراسر کشور تخصیص داده می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به دلیل انتقال موقت فعالیت سامانه بازار کتاب به سامانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خرید از این سامانه تا 30 اردیبهشت (1403) غیرفعال است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
نشست تخصصی سندپژوهی و سندشناسی؛ چالش ها و چشم اندازها به مناسبت روز اسناد ملی به همت پژوهشکده اسناد معاونت پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲    
شورای کتاب کودک کارگاه فراتر از تخیل: سفری شگفت انگیز به دنیای داستان نویسی کودک و نوجوان با هوش مصنوعی را برگزار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۲    
مریم دهقان تنها
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مؤسسۀ آموزش عالی تایمز در ویرایش 2024 خود که در پایان ماه آوریل 2024 میلادی منتشر شده، نام 73 مؤسسۀ ایرانی را در سیاهۀ مؤسسه های برتر آسیا منتشر کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست خبری سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران یکشنبه (16 اردیبهشت 1403) در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق برنامه ریزی های انجام شده تحویل غرفه های خودساز این دوره از نمایشگاه به ناشران از روز پنجشنبه (3 اردیبهشت 1403 آغاز شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۲    
مراسم نکوداشت دکتر احمد شعبانی، استاد پیشکسوت دانشگاه اصفهان، در مهر ماه 1403 همزمان با روز جهانی معلم (5 اکتبر 2023) برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایش دنیای صد رنگ به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا حسینعلی از روز 16 اردیبهشت بر روی صحنه مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می رود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، بر اساس همکاری ستاد کل نیروهای مسلح و اداره کل ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نیروی امریه جذب می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۷:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
پوستر این دوره از نمایشگاه به طراحی صابر شیخ رضایی منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
فراخوان سی ودومین جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران توسط خانه کتاب و ادبیات ایران منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه بهاری مقاله نویسی در نشریات داخلی و خارجی به صورت حضوری و مجازی در ایرانداک برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
کارستان هنر ایرانی با همکاری انتشارات کتاب آرایی ایرانی و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب بحر المحبۀ فی اسرار الموده یکی از تفاسیر عرفانی سورۀ مبارکه یوسف از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران منتشر شد و در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
چاپ هفدهم کمی دیرتر اثر سید مهدی شجاعی در 204 صفحه رقعی با بهای پشت جلد 220000 تومان توسط نشر نیستان منتشر و وارد بازار کتاب شد.
مشاهده نتایج بیشتر...