سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۶:۲۵Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه هرمزگان»

موج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۴    
تحلیل گر سیاسی و استاد دانشگاه هرمزگان با انتقاد نسبت به نحوه ی گزینش، کسب رای و عملکرد نمایندگان استان در تحقق توسعه، گفت: بسیاری از نمایندگان مجلس امروز نقش یک کارمند را دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۷    
مدیریت امور آموزشی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: پذیرفته شدگان رشته های با آزمون و بدون آزمون سال 99 تا 13 آذرماه فرصت دارند مدارک تحصیلی خود را از طریق پست پیشتاز به این دانشگاه ارسال کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۳    
ایسنا/هرمزگان عضو هیئت علمی دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه جایگزین کردن شخصیت هایی همچون شهید فخری زاده، کار صعب و دشواری است، گفت:ایران باید ضمن حفظ هوشیاری، بالا بردن توان دفاعی، بر رویکردهای قانونی، بین المللی و منطقه ای خویش بیفزاید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵    
بندرعباس- ایرنا- هیچ کودکی در وطنم بی استعداد نیست عنوان کتاب حسین زینلی پور عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان و فرشیده فتحی هفشجانی دانشجوی دکترای برنامه ریزی درسی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۲    
مدیریت امور آموزشی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه اعلام کرد: ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان (در مرحله اشتباه در انتخاب رشته) رشته های با آزمون و بدون آزمون مقطع کارشناسی از امروز، پنجم آذرماه آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۵    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 99 تا 29 آبان ماه فرصت دارند مدارک و مستندات تحصیلی خود را به دانشگاه ارسال کنند.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اختتامیه رویداد استارتاپی کارآفرینی اجتماعی دانشگاه هرمزگان بر ضرورت ورود صاحبان ایده در موضوعات اجتماعی تأکید کرد و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را مهم ترین مراکز جلب ایده های خلاقانه دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۲    
بندرعباس - ایرنا-معاون فرهنگی دانشگاه هرمزگان گفت: شرایط کرونا بهترین فرصت برای تطبیق دادن خود با شبکه فناوری اطلاعات است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر خانه نارنجی گفت: ایده گاه یک رویداد آموزشی_تجربی است که در آن ایده پردازان و کشب و کارهای نوپا در یک فضای رقابتی، ایده های خود را به متخصصین و فعالین مرتبط با موضوع، داوران و تماشاگران ارائه می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۵    
مدیریت امور آموزشی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: پذیرفته شدگان رشته های با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه و مجتمع آموزش عالی میناب تا 29 آبان فرصت دارند مدارک تحصیلی خود را با پست به این مرکز ارسال کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت امور آموزشی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: امروز، 18 آبان ماه آخرین مهلت ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال تحصیلی 1400-1399 این دانشگاه است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۹    
دانشجویان بسیجی دانشگاه هرمزگان به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) اقدام به تهیه و توزیع یک هزار پرس غذا در بین نیازمندان شهرستان میناب کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: به همت این تشکل دانشجویی، بیش از یک هزار پرس غذای نذری بین نیازمندان شهرستان میناب توزیع شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۷    
بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان در قالب پویش من یک مسلمانم به جمع آوری کمک های نقدی و نذورات برای پخت غذا به منظور توزیع بین نیازمندان پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس و نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی راه اندازی دانشگاه علوم و فنون دریایی در این استان را یک ضرورت دانست و گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۰    
مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد که ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال 99 این دانشگاه از ششم آبان ماه آغاز شده و تا نهم همین ماه ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۶    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی دکتری سال 99 این دانشگاه از فردا، ششم آبان ماه آغاز می شود.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان-رییس پارک علم وفن آوری هرمزگان گفت: به منظور گسترش فعالیت های علمی چهار سوله پژوهشی در اختیار شرکت های دانش بنیان این استان قرار می گیرد. علی فتی روز یکشنبه در گفت وگوبا ایرنا افزود ...
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا صالحی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: اردوی جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان در قالب موکب اربعین در جزیره هرمز برگزار شد که این اردوی جهادی به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-رییس مجتمع آموزش عالی میناب گفت: دولت تدبیر وامید مدیریت طرح یکپارچه سازی سواحل را به طور جدی پیگیری می کند و این اقدام از موضوع های اولویت داربوده که متولیان زیادی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۱۳    
آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضائیه صبح امروز با حضور هزار و 80 داوطلب در دانشگاه هرمزگان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان صبح امروز (پنج شنبه) خبری جعلی منتسب به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و با عنوان انفجار در دانشگاه هرمزگان ، به وسیله افرادی ناشناس در فضای مجازی منتشر شد، این در حالی است که اساسا چنین خبری در خروجی ایسنا قرار نداشته است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های دانشجویان مناطق محروم و روستاها عدم برخورداری از امکانات لازم برای ورود به سامانه آموزش مجازی و برخورداری از اینترنت است به همین سبب می توان گفت که به جهت عدم دسترسی یکسان دانشجویان به امکانات و فناوری با چالش روبه رو هستیم و عدالت در آموزش هم به نوعی برقرار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز وکلا و مشاوران خانواده قوه قضاییه هرمزگان گفت: آزمون وکالت و مشاوران خانواده قوه قضاییه سال 1399 در روز جمعه مورخه 4 مهرماه در نوبت صبح و عصر در محل دانشگاه هرمزگان با همکاری سازمان سنجش برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۵    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مصاحبه آزمون دکتری سال 99 این دانشگاه به صورت شفاهی و به شیوه مجازی در بازه پنجم تا هشتم مهرماه برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: آنچه آمریکا را بیش از پیش برای فعال سازی مکانیسم ماشه مصر کرده، منفعل بودن و سکوت دولت مردان ما در برابر این استکبار جهانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۵    
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: دولتمردان کشورمان دیپلماسی فعال و قاطعانه را در برابر تلاش های آمریکا برای فعال سازی مکانیسم ماشه به کار بگیرند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۹    
رئیس دانشگاه هرمزگان گفت: آموزش غیر حضوری در نیم سال تحصیلی جدید با بالاترین کیفیت ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه جامع هرمزگان با مرکز نوآوری تعاون این استان به منظور تقویت پایه های علمی فعالیت مزارع تحقیقاتی کشاورزی امضا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته تعاون ، دکتر علی اکبر شیخی فینی رئیس دانشگاه هرمزگان به همراه معاون پژوهشی و اضای هیئت علمی مرتبط با بخشهای کشاورزی،منابع طبیعی ، شیلات ، گیاهان دارویی ،آزمایشگاه مرکزی وI ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با اشاره به امکانات پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران و فرصت های موجود، شرایط را برای ارتباطات هرچه بیشتر و موثرتر استان با این دانشگاه مثبت ارزیابی کرد و افزود: پردیس کیش می تواند به عنوان معین دانشگاه های سطح استان به ویژه دانشگاه هرمزگان باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۳    
دانشگاه هرمزگان و شرکت تعاونی کشاورزی رودان تفاهمنامه همکاری منعقد کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۰    
فریدون همتی درگفت وگو با میزان، با اشاره به اقدامات استانداری هرمزگان در راستای ارتقای وضعیت فرهنگی این استان همگام با مبارزه با کرونا و سایر اقدامات اجرایی در دست اقدام اظهار داشت: در این راستا تدوین سند جامع فرهنگی توسط دانشگاه هرمزگان در دستور کار قرار گرفته که از اهمیت بسیاری برخوردار است. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به منظور رفع چالش شمارش لارو میگوها به صورت اتوماتیکی و با دقت بالا گروهی از محققان یکی از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه هرمزگان دستگاهی را برای شمارش لارو میگوها بر اساس تقاضای بخش صنعت عرضه کردند که با استفاده از برچسب زنی با خطای 5 درصد لارو میگوها را شمارش می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۸    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودان از انعقاد تفاهم نامه همکاری مابین دانشگاه هرمزگان و مرکز نوآوری بخش تعاون هرمزگان و شرکت تعاونی کشاورزی تاک سبز طبیعت رودان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۱    
بندرعباس – ایرنا – معاون آموزشی دانشگاه هرمزگان گفت: کلاس های درس دانشجویان این دانشگاه با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور، تا اطلاع بعدی به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: سند جامع فرهنگی استان هرمزگان توسط دانشگاه هرمزگان تدوین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه هرمزگان از بازگشایی دانشگاه هرمزگان از شنبه 15 شهریورماه خبرداد.
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دریانیوز: دکتر شیخی فینی رئیس دانشگاه هرمزگان در حاشیه آئین بهره برداری از پروژه های عمرانی دانشگاه هرمزگان گفت: تجهیز این آزمایشگاه با پیگیری دکتر مرادی به مبلغ بیست میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت ملی نفت انجام شده و این آزمایشگاه نقش موثری در ارتقا سطح علمی دانشجویان رشته مهندسی شیمی و نفت این ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۱۸    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان گفت: دولت در هفت سال از عمر خود همواره تحریم ها را بهانه ای قرار داد تا بی مسئولیتی خود در حوزه اقتصادی را توجیه کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۴    
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، استخر سرپوشیده دانشگاه هرمزگان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا – بهره برداری ازاستخر سرپوشیده دانشگاه هرمزگان به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در هرمزگان.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۵    
مدرس دانشگاه هرمزگان بهترین زندگی را زندگی بر پایه دین محوری دانست و در مورد مبارزه با زندگی غربی گفت: سبک زندگی دینی بهترین نسخه در مقابله با زندگی بزک کرده غرب است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه های هرمزگان در بیانیه به تحلیل و بررسی برنامه جدید اقتصادی دولت به خصوص در زمینه عرضه اوراق سلف نفتی پرداخته است.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه هرمزگان گفت: 27 هزار و 500 نفر از استان هرمزگان از روز چهارشنبه 29 مرداد در بزرگترین آزمون علمی کشور رقابت می کنند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۵    
مدرس دانشگاه هرمزگان کاهش فرزندآوری خطرناک خواند و افزود: مسوولان نهادها و دستگاه های اجرایی مربوطه باید اولویت کاری خود را رسیدگی به این امر مهم دانند
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۳    
مدیر روابط عمومی دانشگاه هرمزگان گفت: در صورتی که شرایط برای برگزاری کلاس های آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 به صورت حضوری فراهم نباشد، این کلاس ها مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان از احداث طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک در منطقه مکران ضمن کاهش وابستگی ایران به تنگه هرمز را راهبردی ترین طرح نفتی در این دوره عنوان کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۶    
مدیر روابط عمومی دانشگاه هرمزگان گفت: دانشجویان با هماهنگی قبلی و در زمان های از پیش تعیین شده، می توانند اقدام به تخلیه خوابگاه ها کنند و مهلت مقرری برای آن در نظر نداریم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا صالحی طی حکمی از سوی مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان هرمزگان به سمت مسؤولیت بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان منصوب شد.