چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۰:۱۹Oct 2020 21

جدیدترین‌های «تشکل های دانشجویی»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۹    
علیرضا زاکانی، رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با تشکل های دانشجویی دیدار و گفت و گو کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۵    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش براین است که تشکل ها تقویت شود و این امر مهم بستگی به استقبال دانشجویان نیز دارد. باید تشکل ها را از نظر مالی حمایت کنیم در همین رابطه بودجه حمایتی اختصاص یافته است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با اشاره به اینکه تشکل های دانشجویی در شرایط موجود به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم حضور دانشجویان کم رنگ شده است ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۲    
جمعی از علما، اساتید و تشکل های دانشجویی استان های آذری نشین خطاب به هم وطنان آذری در خصوص حمایت ایران از جمهوری آذربایجان بیانیه صادر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - نمایندگان تعدادی از تشکل های دانشجویی استان یزد با حضور در بیمارستان شهید صدوقی از کادر درمانی این بیمارستان که مهمترین مرکز ارائه کننده خدمات به بیماران کرونایی است، قدردانی کردند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۸    
یکی از فعالان دانشجویی در این دیدار مطرح کرد: در ماه های اخیر که دانشگاه شاهد عدم حضور دانشجویان و تشکل های دانشجویی بود عده ای از فضای موجود سواستفاده کرده و مشغول پی ریزی بدعت هایی در زمینه فرهنگی هستند که با موازین شرعی ما در تضاد بوده که نمونه بارز آن اجرای مقوله دوچرخه سواری بانوان به شکل ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۶    
چالش شیوع کرونا موجب شد تا بخش زیادی از فعالیت های حضوری در کشور اعم از فعالیت های تشکیلاتی رو به افول برود؛ از این رو با فعالان دانشجویی به گفتگو پرداختیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری جشنواره رشد در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و خواستار شرکت فعال کانون ها و تشکل های دانشجویی در این جشنواره شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با همکاری سایر تشکل های دانشجویی این دانشگاه و از محل کمک های مردمی و خیّرین اقدام به تهیه و توزیع 40 بسته مواد غذایی بین نیازمندان خرم آبادی کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۶    
برخی تشکل های دانشجویی در سومین هفته مهرماه به امدادرسانی نیازمندان پرداخته و هسته های مطالبه گر از بررسی سوژه های شهری غافل نشدند.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست های جداگانه ای با مجموعه فرهنگ سازی سازمان بسیج دانشجویی کشور و شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان بر ایجاد همبستگی و وحدت بیشتر میان تمامی فعالان دانشجویی برای عبور هر چه بهتر از شرایط ناشی از شیوع کرونا در کشور تأکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۷    
بستر اعتراضی که مد نظر دانشجویان هست و اتفاقا این اواخر چندباری هم جواب داده است، فراهم کردن حلقه میانی تشکل های دانشجویی برای رساندن اعتراض ها به گوش مسئولان و مطالبه کردن آن هاست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۷    
مسئول دبیرخانه اعتلای سازمان بسیج دانشجویی گفت: ما می توانیم با اتکا به توان تشکل های دانشجویی و هسته های مسئله محور در مقابل مشکلات ایستادگی کنیم. مشکلات جامعه با توان داخل و عقلانیت قابل حل خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان در نامه ای به حیدری مقدم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان خواستار پیگیری مجدانه او پیرو مشکلات پروژه تجاری اسکای مال و همچنین شفافیت این پرونده شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت: نظام آموزشی جدید در کشور موجب فروکش کردن فعالیت برخی از تشکل های دانشجویی شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی که به واسطه شیوع کرونا در کشور شکل گرفته است، اداره مشهد در این زمینه را به خودمان بسپارند تا با توجه به شرایط اقتصادی بتوانیم در امر گشایش اقتصادی مردم منطقه حرکتی انجام دهیم. ...
شب گذشته دوباره فضای کشور با نام شهیدان خان طومان معطر شده است و نتایج تفحص پیکر پاک شهیدان خان طومان خبر از بازگشت هشت پرستوی خونین بال این سرزمین بعد از چهار سال به خاک پاک سرزمین را می دهد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۲    
در حاشیه دیدار آیت الله علم الهدی با دانشجویان و تشکل های دانشجویی
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
فرارو: آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با دانشجویان و تشکل های دانشجویی در تالار رودکی دانشگاه فردوسی دیدار کرد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با دانشجویان و تشکل های دانشجویی در تالار رودکی دانشگاه فردوسی دیدار کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۴۷    
دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل: ما هر ساله نشست هفت روزه آموزشی به نام جهاد اکبر را در مشهد برگزار می کردیم و این میان دوره نیز در شرایط کرونا برگزار می شود، چراکه از همان ابتدا نگاه فردگرایانه و سطحی به کرونا نداشته و اعتقاد داشتیم فاصله نهاد های مختلف فرهنگی، سیاسی، حاکمیتی و.. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عصر دوشنبه، سید احمد علم الهدی در نشست با جمعی از دانشجویان تشکل های دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تبعیض جنسیتی را خدا آفریده و هیچ اندیشمندی نگفته است که بین زن و مرد در حقوق انسانی فرقی وجود دارد ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۰   + ۵۳ سایت دیگر  
ایرنا: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مطالبه گری کلید همه پیشرفت هاست، هر زمان مطالبه گری در جامعه متوقف شود پیشرفت اجتماعی نیز با چالش روبررو خواهد شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: سامانه نگارستان فرصتی برای عضویت دانشجویان در تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی مشهد از سرپرست استانداری خراسان رضوی درخواست کردند تا بنا بر شواهد روزهای اخیر که محدودیت تشییع و تجمع در منطقه طوس مشهد وجود ندارد جهت تکریم و وداع با شهدا مراسم تشییع پیکر مقدس آنان در در منطقه طوس برگزار شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان و جمعی از تشکل های دانشجویی مشهد مقدس نامه ای را مبنی بر تشییع پیکر شهدای خان طومان در منطقه طوس به سرپرست استانداری خراسان رضوی ارسال کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان تشکل های دانشجویی ایران با حضور در سفارت عراق از ملت و دولت این کشور بابت میزبانی هرساله از زوار حسینی تجلیل کردند، سفیر عراق هم از ملت و حکومت ایران به علت مبارزه با داعش قدردانی کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۶    
چالش شیوع کرونا موجب شد تا بخش زیادی از فعالیت های حضوری در کشور اعم از فعالیت های تشکیلاتی رو به افول برود. همین امر بهانه ای شد تا با دو تن از فعالان دانشجویی دراین باره گفتگو کنیم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۴۸    
طبق روال هرسال تعداد بسیار زیادی از دانشجویان در دانشگاه های مختلف با حضوری پررنگ در مراسم اربعین بار دیگر وحدت ویکپارچگی امت اسلام را یک صدا فریاد می زدند اما امسال با وجود نبود شرایط برای حضور دانشجویان در این سفر ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی باید در اولویت کاری دانشگاه های بوشهر باشد. به گزارش فکرشهر از مهر، عباس جمشیدی بعد از ظهر یکشنبه در نشست کمیسیون دانشجویی شهرستان بوشهر اظهار کرد: بررسی مسائل در حوزه های تشکل های دانشجویی و دانش آموزی، صنفی، آموزشی و .. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد هوشنگ گفت: برنامه های تشکل های دانشجویی در ایام کرونایی تعطیل بردار نیست و با قوت به کار خود را در فضای مجازی ادامه می دهیم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۱:۵۴    
حجم فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار، عدم آموزش های کاربردی در دانشگاه، کیفیت تحصیلات تکمیلی، تامین مالی دانشگاه ها و افزایش هزینه های تحصیلات عالیه، فقط بخشی از دغدغه های مطرح در این زمینه است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ در پی اعتراضات مردم انقلابی و تشکل های دانشجویی و تجمع اعتراضی در فرودگاه یزد، سفر سفرای دو کشور دانمارک و انگلیس به بهانه گردشگری به استان یزد و میبد لغو شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان اعتراض تشکل های دانشجویی و امام جمعه موقت میبد را در این زمینه منعکس و تاکید کرد مردم انقلابی یزد به این سفر سفیران سه کشور اروپایی اعتراض کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه ها، آموزش تخصصی روابط عمومی و نحوه مطلوب استفاده از ابزار های متنوع این رشته نیاز امروز تشکل های دانشجویی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها تشکل های دانشجویی دانشگاه های خوزستان با صدور بیانیه ای، اظهار داشتند: یکی از زیرساخت های تحول انقلابی، شفافیت آراء است. نمایندگان مردم خوزستان در مجلس آراء خود را شفاف بیان کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی استان یزد با صدور بیانیه ای ضمن طرح این سوال که علت عزیمت سفیر انگلیس که عنصر نامطلوب لندن در فتنه ها و اغتشاشات بوده به یزد چیست؟ از مقامات و مسئولان سیاسی و امنیتی خواستند این موضوع را بررسی کنند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : مکرر گفته ام که به دولت جوان و حزب اللهی معتقد و امیدوارم، اما معنای این حرف صرفاً این نیست که یک جوان سی و چند ساله رئیس دولت باشد بلکه معنای دولت جوان و حزب اللهی یک دولت پای کار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان تشکل های دانشجویی و سازمان های مردم نهاد نیزدر نشست هم اندیشی جنبش های دانشجویی و سازمان های مردم نهاد درباره چگونگی حمایت از قضیه فلسطین سخنانی را در بحث تعامل کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی ایراد کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۵:۴۳    
معاون رشد و کادرسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: ت کمپلکس یک برنامه چندرسانه ای و تعاملی است که در تلاش است تا مبحث مهم نوسازی تشکیلاتی مجموعه های دانشجویی متناسب با شرایط کرونایی را پیگیری نماید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۰    
چالش شیوع کرونا موجب شد تا بخش زیادی از فعالیت های حضوری در کشور اعم از فعالیت های تشکیلاتی رو به افول برود. همین امر بهانه ای شد تا با دو تن از فعالان دانشجویی دراین باره گفتگو کنیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اسد آباد در مجلس گفت: چه ایرادی دارد از همین تریبون نماینده کارگران هپکو و آذرآب بیایند و درد دلهایشان را بگویند حتما باید صدایشان را در اعتراضات خیابانی بشنویم و بعد هم تحلیل های پر از کینه و نفرت و دروغ رسانه های دشمن را مشاهده کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد گفت: مسئله مهمی که در دوران کرونا به آن پی بردیم، افزایش کنش رسانه ای مان بود. اگر قبلا گفتگوی چهره به چهره با دانشجویان داشتیم، امسال این فرصت را نداریم و باید فعالیت رسانه ای را چند برابر کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی تشکل های دانشجویی کرمان در خصوص نتیجه درخواست دانشجویان کرمانی در زمینه رسیدگی به تخلفات دو شرکت ساختمانی کرمانیان و شرکت ملی پسته ایرانیان گفت: مدیرعامل شرکت مس جهت پاره ای از توضیحات در کمیسیون اصل 90 حاضر و مقرر شده تا دو هفته آینده گزارش جامع و کاملی به کمیسیون ارائه شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رستمی گفت: تشکل های دانشجویی با علایق و سلایق گوناگون در انتخابات نقش کلیدی دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان یزد در نامه ای به مجمع نمایندگان این استان نوشتند: برجام مانند استخوانی در گلوی اقتصاد کشور ما است؛ استخوان را از گلوی کشور در بیاورید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۰    
گروه استان ها- جمعی از تشکل های دانشجویی سیستان و بلوچستان با ارسال نامه سرگشاده خطاب به دادستان زاهدان خواستار رسیدگی به قصور احتمالی صورت گرفته پیرامون عدم همکاری آبفای استان با گروه های جهادی در آبرسانی به روستاهای محروم منطقه بلوچستان شدند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سامانه مدیریت تشکل های دانشجویی کشور به اهداف و مأموریت های سامانه کالک پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان با انتشار نامه ای خطاب به استاندار اصفهان، خواستار بررسی مشکلات حوزه آموزشی دانشجویان استان به ویژه در حوزه آموزش مجازی و رفع آن ها شدند.