پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۵:۴۷Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکل های دانشجویی»

شعار سال   ۸ ساعت پیش    
حسن رحیم پور ازغدی در یک گفت وگوی زنده با تشکل های دانشجویی گفت: بنده هم درباره احراز صلاحیت های شورای نگهبان ابهامات و انتقاداتی داشته و دارم. به لحاظ نهاد و اختیارات قانونی از شورای نگهبان دفاع می کنم، اما به لحاظ مصداق و تشخیص موارد بنده جای انتقاد را وارد می دانم.
همتی کاندیدای انتخابات 1400 با حضور در دانشگاه تهران رفتار مشابه روحانی را عمل کردید، تشکل های دانشجویی هم نسبت به این اتفاق واکشن نشان دادند و گفتند: سنت اینطور دانشگاه آمدن و هیچ پنداشتن دانشجویان و توهین به نهاد علم را رئیستان آقای روحانی باب کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۳۴    
هیچ کس فکرش را نمی کرد که شاید آن تعطیلی مقطعی دانشگاه ها در اسفندماه سال 1398 به نحوی ادامه پیدا کند که دانشجویان دیگر تا به الان طعم حضور در دانشگاه و فعالیت های مختلف در آن را نچشند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق همتی اجازه حضور دانشجویان در مصاحبه مطبوعاتی خود را نداد. همتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری چندی قبل دعوت تشکل های دانشجویی برای حضور در جمع دانشجویان و پاسخگویی به سوالات آنان را پذیرفته بود؛ اما به گفته تشکل های دانشجویی از حضور در جمع دانشجویان دانشگاه تهران سر باز زد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۶    
درآستانه انتخابات بازار تریبون های آزاد، مناظره های نامزد های انتخابات شورای شهر و تبلیغات چهره به چهره در مناطق مختلف استان همدان داغ شده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نما، علیرضا زاکانی نامزد انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ با اساتید و دانشجویان و تشکل های دانشجویی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در پاسخ به سؤال یکی از اساتید در خصوص خطر تکرار تجربه سال 92 و توهم پیروزی در بین نامزدهای جریان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۴    
علیرضا زاکانی نامزد انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز دوشنبه24 خرداد 1400 با اساتید و دانشجویان و تشکل های دانشجویی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به گفت و گو پرداخت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در نشست تشکل های دانشجویی فارس پیرامون انتخابات 28 خرداد که به همت دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان برگزار شد، ضمن تاکید بر لزوم حضور حداکثری، موضوع احتمال جایگزینی آرای ایجابی به جای آرای سلبی در این دوره از انتخابات مطرح شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
میزگرد جوانان در حکمرانی جمهوری اسلامی با حضور چند تن از فعالان تشکل های دانشجویی در اصفهان برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در دفتر خبرگزاری فارس اصفهان میزبان سه نماینده از تشکل های دانشجویی دانشگاه های اصفهان بودیم تا برای مان از دغدغه ها، مشکلات و البته راهکارهایی که برای ادامه راه در ذهن دارند بگویند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۶    
تریبون آزاد مردمی به همت تشکل های دانشجویی همدان با هدف ایجاد فضایی برای گفتگو های مردمی در میدان امام این شهرستان از 23 تا 26 خرداد برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۵    
با اعلام نتایج بررسی صلاحیت نامزد های انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان برنامه های سیاسی تشکل های دانشجویی با قدرت بیشتری پیگیری شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه سیاسی خبرگزاری فارس محمدکاظم انبارلویی: مقام معظم رهبری در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل های دانشجویی فرمودند: نیاز امروز ما تحول است ، راه ایجاد تحول ، تشکیل یک دولت معتقد به تحول و معتقد به عنصر تحول آفرینی یعنی عنصر جوان نخبه، مؤمن انقلابی و ... تحول ممکن است. ...
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری 1400، طی سخنرانی خود در مسجد دانشگاه تهران وعده داد: به جهت تقویت اقتصاد فضای مجازی ، اینترنت را برای دهک های پایین رایگان خواهم کرد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۵    
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی ظهر روز گذشته در مسجد دانشگاه تهران میهمان دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی بود تا به سوالات متنوع و متعدد آن ها در قامت کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پاسخ دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۰    
ایرنا-زاهدان- دانشجویان همواره در تحولات مختلف جامعه نقش آفرین هستند و در دوران انتخابات نقش و رسالت آنان مضاعف می شود به همین سبب شماری از دانشجویان فعال تشکل های دانشجویی در میزگرد انتخاباتی خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سیستان و بلوچستان به بیان دیدگاه ها و انتظارات خود از منتخب مردم پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دانشجویان و جوانان بویژه اعضای فعال تشکل های دانشجویی که در 42 سال گذشته در اتفاقات و رویه های سرنوشت ساز انقلاب نقش مهم و پیشران داشته اند اکنون در آستانه انتخابات 28 خرداد با رصد عوامل موثر در آن در حال آماده شدن برای حضور فعالانه و جلب مشارکت مردمی برای خلق حماسه ای ماندگار هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۷    
کنش ها و واکنش های دانشجویان در جریان انتخابات ریاست جمهوری، نشانه های از رشد و بلوغ سیاسی این قشر از مردم جامعه را در چهارمین دهه پیروزی انقلاب اسلامی نشان می دهد.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: ابراهیم رئیسی در پاسخ به سوالی درباره افزایش قیمت بنزین گفت: من سه - چهار روز قبل از اجرای طرح توسط دولت، از موضوع مطلع شدم و در نامه ای رسمی هشدار دادم که کشور زمینه اجرای این طرح بدون اقناع مردم را ندارد و زمان اجرای آن را مناسب نمی دانم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۵۰    
رکنا: سید ابراهیم رئیسی در مسجد دانشگاه تهران مهمان دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی بود تا به سوالات متنوع و متعدد آن ها در قامت کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری پاسخ دهد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۹    
آیت الله سید ابراهیم رئیسی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری امروز در جمع دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران حضور یافت و ضمن شنیدن نکات و صحبت های نمایندگان تشکل های دانشجویی به گفتگو با آنان پرداخت.
اقتصاد آنلاین / ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سید ابراهیم رییسی در مسجد دانشگاه تهران مهمان دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی بود تا به سوالات متنوع و متعدد آن ها در قامت کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری پاسخ دهد.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه فضای مجازی بهترین ظرفیت برای نظارت ملت بر دولت است، گفت: هیچ ساخته بشری به اندازه فضای مجازی اینقدر سریع زندگی بشر را تحت تأثیر قرار نداده است و همه سنین درگیر آن هستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
شفقنا_ حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در مسجد دانشگاه تهران مهمان دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی بود تا به سوالات متنوع و متعدد آن ها در قامت کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری پاسخ دهد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها گفت: تشکل های دانشجویی به صورت جدی در فضای مجازی فعالیت انتخاباتی دارند که این فضاها در چند روز آینده به صورت جدی تر پیگیری می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
چهار دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه های مشهد در بیانیه ای نسبت به عملکرد شورای ائتلاف و وحدت مشهد مقدس در انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد انتقاداتی را مطرح کردند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۰:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
برترین ها: علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: شش روز قبل آقای همتی را به ⁧‫مناظره‬⁩ دعوت کرده ام با وجود اعلام آمادگی تشکل های دانشجویی برای میزبانی این مناظره دو نفره، هنوز پاسخی نداده اند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه های تبریز با انتشار نامه ای خطاب به نامزدهای شورای شهر تبریز خواستار پاسخگویی درباره برخی موضوعات و سوالات پیرامون خود و شهر تبریز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۷    
قزوین – ایرنا – مسوول نهاد رهبری در دانشگاه های استان قزوین گفت: شیوع ویروس کرونا در کشور و استان بیشتر فعالیت تشکل های دانشجویی را تحت تاثیر خود قرار داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه شهرکرد با توجه محدود بودن فاصله پایان کلاس ها و شروع امتحانات در نامه ای به رئیس دانشگاه خواستار فرجه مطالعاتی شدند.
ثلاث   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-سید محمدحسین گلستانه با ابراز تاسف از حضور وزیر آموزش و پرورش در استان بوشهر بدون اعلام و اطلاع اولیه به تشکل های دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، گفت: در حالی که ما موذن تعلیم و تربیت در استان بوشهر هستیم؛ ولی از خبرگزاری ها خبر حضور وزیر آموزش و پرورش را شنیدیم.
روزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دکتر مسعود رضایی در گفت وگو با ایسنا، در رابطه با تشکل های دانشجویی اظهار کرد: تشکل های اسلامی سیاسی در دانشگاه تربیت مدرس به عنوان دانشگاه تحصیلات تکمیلی بیشتر روی بررسی عالمانه مشکلات کشور و چگونگی یافتن راه حل برای آنها متمرکز هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۷    
قزوین - ایرنا - مسوول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان قزوین گفت: نقش تشکل های دانشجویی در افزایش مشارکت انتخاباتی بی بدیل است و این قشر از جامعه باید بتوانند نقش خود را به درستی به اجرا در بیاورند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۰    
نشست پرسش و پاسخ نمایندگان تشکل های دانشجویی با علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران طی نامه ای از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای حضور در این دانشگاه جهت ارائه برنامه ها و پاسخ به سوالات دانشجویان دعوت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۱    
تشکل های دانشجویی با نوآوری و برگزاری میز های مناظره و تربیون آزاد به دنبال پویایی در انتخابات 1400 هستند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، علیرضا زاکانی نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی در محل لانه جاسوسی سابق آمریکا در ایران که با حضور نمایندگان گروه های دانشجویی برگزار شد، ضمن تشریح برنامه های دولت خود با عنوان دولت اصلاح و اقدام ...
خبرگزاری دانشجو: علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز (چهارشنبه) در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی که در محل سابق لانه جاسوسی برگزار شد، در پاسخ به سوال دانشجویی مبنی بر اینکه برنامه شما برای کنترل مخارج و کسری بودجه چیست؟ گفت: فرهنگ و اقتصاد به هم وابسته هستند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست پرسش و پاسخ نمایندگان تشکل های دانشجویی با علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از تشکل های تشکل های دانشجویی به عنوان مهمترین رکن تبلیغ اسلام و بهترین راه تبلیغ در لایه های میانی یاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نشست حکمرانی فرهنگ در دولت آینده که با حضور مسئولین بسیج دانشجویی در سازمان تبلیغات برگزار شد، گفت: تشکل های دانشجویی لایه های میانی عرصه فرهنگ هستند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۲    
برخی از مسئولان ادوار مختلف تشکل های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد (بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، جنبش دانشجویی و مردمی عدالت خواه، انجمن دانشجویان مستقل و دبیر رویش اقتدار مردمی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی) با صدور بیانیه های جداگانه ای از آرمان بیگلری رئیس شورای هماهنگی ستادهای ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نقش دختران در تشکل های دانشجویی با حضور مسئولان بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه های تهران، علامه و امیرکبیر در خبرگزاری دانشجو مورد بررسی قرار گرفت.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس- هر چقدر به ایام انتخابات ریاست جمهوری نزدیک تر می شویم برنامه های سیاسی و انتخاباتی دانشجویان و تشکلهای دانشجویی با قدرت بیشتری پیگیری می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست دانشگاه قدرت آفرین و ایران قوی به عنوان اولین نشست از سلسله نشست های تخصصی حرکت به سوی ایران قوی با حضور جمعی از ادوار تشکل های دانشجویی در ستاد دانشجویی آیت الله رئیسی در تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نشست دانشگاه قدرت آفرین و ایران قوی به عنوان یکی از سلسله نشست های تخصصی حرکت به سوی ایران قوی با حضور با جمعی از ادوار تشکل های دانشجویی در ستاد استان تهران آیت الله رئیسی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۴    
اراک - ایرنا - میزگرد انتخابات و مطالبات تشکل های دانشجویی روز یکشنبه با حضور نمایندگان جامعه دانشجویی دانشگاه های اراک به میزبانی خبرگزاری جمهوری اسلامی( ایرنا) مرکز اراک برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۷    
عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: رهبری عزیز انقلاب معتقدند تشکل های دانشجویی می توانند مرکزی برای تولید فکر باشند و دانشجومعلمان فعال دانشگاه فرهنگیان نیز می توانند با همفکری و ایده پردازی، پیشران حرکت های جهادی و تحولی در این دانشگاه راهبردی و عرصه تعلیم و تربیت و جامعه باشند.