شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۱:۳۷Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکل های دانشجویی»

انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران نوشت: با توجه به وقایع اخیری که در فضای کشور رخ داده، سعی کردیم با حضور چهره هایی از ادوار مختلف جریان های دانشجویی تحلیلی از ریشه ها و عوامل وقایع اخیر و تأثیر و نقش جریان دانشجویی در این وقایع داشته باشیم و به این سوال پاسخ دهیم که این جریانات و تشکل ها ها چه کمکی می توانند به ...
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد یادگاری گفت: بر اساس میزان فعالیت کانون ها و تشکل ها بودجه فرهنگی مناسب اختصاص داده می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۱    
برنامه نشست با مسئولین با موضوع نقد و بررسی عملکرد دستگاه قضایی و انتظامی در حوادث اخیر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی تشکل های دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم با حضور بسیج دانشجویی دانشگاه ها، جامعه اسلامی، انجمن اسلامی مستقل، جنبش عدالتخواه، دوشنبه 7 آذر ماه در دانشگاه آزاد اسلامی قم برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۱    
یکی از توصیه های رهبر انقلاب اسلامی به تشکل های دانشجویی به ویژه بانوان دانشجو، تبیین جایگاه زن در جوامع غربی بوده است. ایشان در دیدار سال 1396 دانشجویان با تأکید بر این مسئله گفتند: من سفارش می کنم یکی از نکاتی که دانشجویان خواهر در تشکّلها دنبال کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بر اساس مصوبات اخیر شورا تشکل های دانشجویی و دانشجویانی که عضو تشکل ها نیستند اگر 50 نفر باشند، می توانند تقاضای تجمع قانونی دهند و مسئولیت آن را بپذیرند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۹    
مرصاد نیوز: بسیج دانشجویی بر اساس رسالت ها و اهداف متعالی خود باید پیشتاز میادین علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و غیره بماند و الگویی ارزنده برای دیگر تشکل های دانشجویی باقی بماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در واکنش به مطالبه نمایندگان تشکل های دانشجویی استان هرمزگان مبنی بر راه اندازی گشت ارشاد مدیران، از صدور کارنامه برای وزرا و ارزیابی تخصصی صلاحیت مدیران میانی در استان ها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با حضور در دانشگاه جامع هرمزگان، نشستی صمیمی و بدون تعارف با نمایندگان تشکل های دانشجویی هرمزگان داشت.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
میثم لطیفی به دعوت بسیج دانشجویی استان هرمزگان با نماینده تشکل های دانشجویی استان دیدار و گفتگو کرد.
آنا / مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۷۹ سایت دیگر  
نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند و صمیمانه درباره مسائل اخیر و دغدغه های خود به گفتگو پرداختند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۴    
ابوالفضل مظاهری – راضیه فلاح، خبرنگار: آذرماه 93 کالک رونمایی شد. سایت جامعی زیر نظر قرارگاه شهیدباقری سازمان بسیج دانشجویی که قرار بود تجربیات مدیریتی تشکل های دانشجویی را جمع آوری کند و در حوزه فکری و عملی به پشتیبانی از فعالان تشکل های دانشجویی بپردازد ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
از اواخر شهریور ماه سال جاری و بروز دور تازه ای از اغتشاشات و فتنه گری ها در کشور، دانشجویان و جنبش دانشجویی همواره درصدد روشنگری و شفاف نمودن فضای غبارآلوده ناشی از سکوت خواص و الیت های اجتماعی در قضایای اخیر بوده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه شیراز در نشستی با مدیرکل سیاسی استانداری فارس، به بیان دیدگاه ها و مطالبات خود و همچنین پیگیری مسائل مربوط به رخداد کتابخانه خوارزمی پرداختند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۷    
تشکل های دانشجویی کمبریج میزبانی عضو حزب لیکود و وزیر سابق اسرائیلی در این دانشگاه را محکوم کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۱    
معاون مطالبه گری شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تشکل های دانشجویی مسئول پاسخگویی یا اصلاح سیاست های نادرست دولت های پیشین یا فعلی نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۵    
در نگاهی آسیب شناسانه به ریشه ها و علل اتفاقاتی که در دو ماه گذشته در دانشگاه های کشور شاهد بودیم، عواملی، چون دانشجو، استاد، مجموعه های نظارتی و انضباطی، نهاد های حاکمیتی، مجموعه مدیریتی، کارکنان، تشکل های دانشجویی و استادی، گروه های آموزشی و متون درسی را می توان دخیل دانست ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ویژه برنامه عارفان مبارزه جو گرامیداشت شهید روح الله عجمیان از شهدای مدافع امنیت با سخنرانی جمعی از فعالان سابق دانشجویی و فعالان سیاسی و فرهنگی و همچنین با حضور برادر و خواهر شهید عجمیان از سوی اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۵    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی شریف گفت: ما معتقدیم تجمع باید باشد و هفته قبل نیز به تشکل های دانشجویی مجوز برگزاری تجمع دادیم، اما تجمع دیروز مایه ننگ دانشگاه شریف بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
دبیر اتحادیه جنبش عدالخواه دانشجویی گفت: تشکل های دانشجویی وابسته به جریانات سیاسی خاص حداقل در دولت روحانی پذیرفتند که تاریخ مصرف داشته باشد؛ یعنی برای یک موضوع خاص مانند برگزاری انتخابات تاسیس شوند و پس از فعالیت، طول عمر آنها پایان یابد.
استانداری آذربایجان شرقی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۹    
استاندار آذربایجان شرقی در سومین نشست صمیمی خود با فعالان دانشجویی و نمایندگان تشکل های دانشجویی استان، با اشاره به برنامه ریزی های وسیع دشمنان علیه انقلاب اسلامی و هدف قرار دادن نسل جوان و نوجوان در جنگ رسانه ای، گفت: در شرایط امروز، امنیت روح و روان مردم و کسانی که در جامعه زندگی می کنند ...
نمایندگان اتحادیه ها و تشکل های دانشجویی میهمان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بودند. در این نشست دبیران و نمایندگان انجمن اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت)، بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، جنبش عدالت خواه دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سومین نشست فعالان دانشجویی و نمایندگان تشکل های دانشجویی با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۲    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران بزرگ گفت: بیشتر دانشجویان نسبت به فعالیت دانشجویی و عضویت در تشکل های دانشجویی بی تفاوت هستند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محسن دهنوی و احمد نادری، دو عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی عصر شنبه (21 آبان) در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران با تشکل های دانشجویی - با محوریت اتفاقات اخیر - به گفت وگو نشستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی و بررسی حوادث اخیر دانشگاه الزهرا با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی این دانشگاه در خبرگزاری فارس برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۳    
اعلام شرایط بازپرداخت وام دانشجویی، تعطیلی خوابگاه به علت آنفولانزا و صدور حکم بدوی برای دانشجویان از جمله مهم ترین اخبار تشکل های دانشجویی و شورای صنفی در هفته گذشته بود.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۰:۲۲    
فاطمه طاری بخش، خبرنگار: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز سه شنبه میزبان نمایندگان تشکل های دانشجویی بود. نمایندگان اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید، بهرام عین اللهی عصر روز سه شنبه در دیدار شماری از نمایندگان تشکل های دانشجویی که در وزارت بهداشت برگزار شد، اظهار داشت: پیگیری مطالبات دانشجویان یک اولویت است و امیدواریم که اینگونه جلسات ادامه داشته باشد تا از بیان نظرات و انتقادات دانشجویان، بهره ببریم. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۹:۵۶    
تهران- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی روز دوشنبه در نخستین نشست هم اندیشی تشکل های دانشجویی گفت: به گفته شهید بهشتی دانشگاه و دانشجو موذن جامعه است؛ دانشجو باید به جا و به موقع با صدای رسا راه را از بیراه تبیین کند؛ زیرا دانشجو قشر نخبگانی جامعه است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۷    
مدیر و عضو شورای مرکزی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان در نشست معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با نمایندگان تشکل های دانشجویی استان گیلان حضور یافت و به بیان دیدگاه ها پرداخت.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان از برگزاری انتخابات کانون های فرهنگی و انجمن های علمی در نیمه دوم آبان 1401 خبر داد. به گزارش صبح ساحل، انتخابات کانون های فرهنگی و انجمن های علمی به عنوان پرمخاطب ترین تشکل های دانشجویی همچون سال های گذشته در نیمه دوم آبان برگزار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی در بیانیه ای به مناسبت یوم الله 13 آبان اعلام کردند: 13 آبان نقطه طلایی شکست هیمنه غول استکباری دوران، آمریکای جهانخوار به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۸:۵۱    
اعلام زمان برگزار جشنواره نشریات، راهپیمایی دانشجویان در محکومیت حادثه تروریستی شاه چراغ و افزایش ظرفیت خوابگاه های متاهلی تا سال 1403 از جمله مهم ترین اخبار تشکل های دانشجویی و انجمن های صنفی در هفته گذشته بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۶:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج استادان به روزنامه همشهری گفت:یکی از مهم ترین خصوصیات رفتاری در اعتراضات اخیر، اعتراض عریان مبتنی بر هنجارشکنی است. به دلیل هنجارشکنی های خاص این نسل نمی توان انتظار داشت تشکل های دانشجویی یا استادان بتوانند نقش مؤثری در کاهش تنش ها و التهابات ایفا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشگاه رازی نسبت به عملکرد مدیران آن مرکز در خصوص اتفاقات اخیر انتقاد و با ارسال نامه ای خواهان توجه وزیر علوم به وضعیت مدیریتی این دانشگاه شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رشت- معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با بیان اینکه تشکل های دانشجویی به فضای دانشگاهی جلوه مدنیت می بخشد، گفت: آیین نامه مطالبه گری در دانشگاه ها تدوین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۲۲:۱۱    
جهت دهی و اعتلای مطالبات دانشجویی توسط تشکل ها، بازسازی تصویر نخبگی و ادب دانشگاهی و تدوین پیش نویس آیین نامه مطالبه گری و نقش محوری فرهنگ از مهمترین محورهای پاسخگویی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مطالبات نماینده تشکل های دانشجویی دانشگاه گیلان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۲۱:۵۲    
امشب دانشگاه گیلان میزبان نماینده تشکل های دانشجویی بود که با حضور معاون فرهنگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بیان مواضع خود پرداختند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
کلانتری گفت: مطالبات و خواسته های دانشجویان را نباید سرکوب کرد بلکه نیازمند ساماندهی است تا معطوف به نتیجه شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در نشست با شورای آموزشی و تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد بهار گفت: دستیابی به توسعه و پیشرفت نیازمند تعامل و همکاری با دانشگاه است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۹:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
دکتر محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور با جمعی از نمایندگان تشکل های دانشجویی و دانشجویان دانشگاه های تهران دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
راهپیمایی و اجتماع دانشجویان دانشگاه تبریز در پاسداشت خون مطهر شهدای حمله تروریستی حرم شاهچراغ و محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس دانشگاه، حرمت شکنان، آشوب گران، فریب خوردگان توطئه های دشمنان و بر هم زنندگان امنیت جامعه ظهر امروز در محوطه این مرکز دانشگاهی برگزار شد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۱    
دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی به سخنان معاون فرهنگی وزارت علوم مبنی بر اینکه ناآرامی ها و مشکلات حال حاضر دانشگاه ها قاعدتا متاثر از ضعف تشکل ها و ضعف برنامه های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه می دانیم ، گفت: انداختن تمام تقصیرها بر گردن دانشجویان یا تنها از تشکل های دانشجویی انتظار داشتن ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: برگزاری کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها با حضور افراد کاربلد پیگیری شود و ما نیز در قالب چارچوب ها حمایت می کنیم.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت ضمن پاسخ به سئوالات جوانان و دانشجویان در دانشگاه شیراز، گفت: دولت بین معترض و اغتشاشگر تفاوت قائل است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۲۲:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-سخنگوی دولت در ادامه رویکرد عملی دولت در گفتگو با جوانان و دانشجویان با حضور در جمع دبیران تشکل های دانشجویی دانشگاه های شهر شیراز، دغدغه های آنان را شنید و ضمن پاسخ به سئوالات آنان تاکید کرد: دولت بین معترض و اغتشاشگر تفاوت قائل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مجمع هفکری تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد استان خوزستان تاکید کرد: حادثه تروریستی، در بارگاه ملکوتی حضرت احمد بن موسی کاظم (ع) نشانه یأس و زبونی و استیصال و درماندگی دشمنان اسلام، انقلاب و ایران است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۵۹ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در بیانیه ای اغتشاشات اخیر و فاجعه تروریستی در شیراز را محکوم و خواستار مجازات عاملان این اقدام شدند.