دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۰۰Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکل های دانشجویی»

ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با شیوع ویروس کرونا و اعلام رسمی آن از اسفند ماه سال گذشته در کشور، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اولین مراکزی بودند که به تعطیلی کشانده شدند و به تبع آن فعالیت های آموزشی، اجتماعی و فرهنگی به کما رفتند ...
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جلسه شورای فرهنگی، اقدامات تشکل های دانشجویی به منظور پیشبرد اهداف دانشجویی و فرهنگی دانشگاه را قابل تقدیر دانست و بر لزوم آموزش اهالی روستاهای محروم با هدف توانمندسازی و ارتقای سواد سلامت آنها در قالب اردوهای جهادی تاکید کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، مدت های مدید است که دیگر خبری از آن دانشجویان با شور و حرارت و فعال در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در سطح دانشگاه ها نیست و فیتیله بسیاری از تشکل های دانشجویی نیز پایین کشیده شده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: بعد از تعطیلات نوروز و اواخر فروردین شاهد برنامه های پررونق تر دانشجویان و تشکل های دانشجویی خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها با اشاره به برنامه ریزی تشکل های دانشجویی برای افزایش مشارکت در انتخابات سال آینده، گفت: برای دعوت از کاندیداها در فضای مجازی برنامه ریزی شده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۴    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: مجموعه تشکل های دانشجویی فعالیت های انتخاباتی خود را برای شناخت جریان های سیاسی و هدایت گری مردم برای انتخاب اصلح آغاز کرده اند.
هر سال پس از پایان ترم تحصیلی پاییز، در بهمن ماه موعد برگزاری نشست تشکل های دانشجویی است که برای دانشجویان علاقمند به حضور در تشکیلات دانشجویی برگزار می شود. این اردوهای دانشجویی برای ارتقای سطح فکری و سیاسی دانشجویان با حضور اساتید و سخنرانان برجسته به مدت چند روز در شهرهای مختلف برپا می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: 90 درصد دانشجویان در فضای مجازی حضور دارند و تشکل های دانشجویی می توانند برای بصیرت افزایی و افزایش مشارکت در انتخابات از این فضا استفاده کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۶    
دانشجویان هفته دوم اسفند را پرتلاطم سپری کردند؛ از یک سو نگران از توافق جدید دولت با آژانس بین المللی انرژی اتمی بودند و از طرف دیگر حمایت های خود را از مردم سی سخت دریغ نکردند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۰    
جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در نامه ای به مسئولان دانشگاه خواستار لغو یا تعویق آزمون های غیرضروری اسفندماه شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۶    
یک سال گذشته، خیلی از فعالیت های تشکل های دانشجویی را تحت تاثیر قرار داده است. یکی از مهم ترین این فعالیت ها نشریات است که با وجود کرونا یا کمرنگ شده و یا از بین رفته است؛ از همین رو 5 ایده کارآمد برای بقای نشریات را برای فعالان این حوزه آماده کرده ایم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۲۰    
سرویس جامعه جوان آنلاین: شاید خطرناک ترین و مهلک ترین آسیب جنبش دانشجویی این است که در دام سیاسیون بیفتند و گرفتار احزاب و جریان های سیاسی شوند که نگاه ابزاری به دانشجویان دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کرمان خواستار رفع ابهامات موجود پیرامون آزمایشات پزشکی بدو استخدام شدند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست هایی که با توجه به نزدیکی ایام انتخابات، حال وهوای انتخاباتی نیز به خود گرفته بود، موضوعی که البته از مدت ها قبل از برگزاری برنامه ها قابل انتظار بود و حالا حضور مسئولان سابق و چهره های سیاسی امروز در آنها مهر تاییدی به آن زده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: تمدن نوین اسلامی مردم را جذب می کند و لازمه مأموریت تشکل های دانشجویی در این عرصه جامعه پردازی است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۳۴    
همزمان با یکسالگی ورود ویروس کرونا به ایران، تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی در دانشگاه به انتشار نسخه های الکترونیکی نشریات تشکیلاتی خود روی آوردند و دیگر مثل سابق، نشریات به صورت کاغذی چاپ و منتشر نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با بیان اینکه انجمن های اسلامی، به عنوان یک جریان قوی انقلابی باید رسالت اسلامی خود را دنبال کنند، گفت: ما دو وظیفه اصلی داریم، یکی خودسازی و رشد خودمان و سپس رشد جامعه.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
خسرو عزیزی گفت: باتوجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، بایستی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، بیشتر از گذشته در فضای مجازی، توسعه یابد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۲:۱۵    
یکی از وظایف اصلی تشکل های دانشجویی جذب و ساماندهی نیرو های جدید است. خاصیت دانشگاه این است که همه دانشجویان دیر یا زود از آن خارج می شوند و نیرو های جدید جایگزین آن ها می شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها ابراز امیدواری کرد تشکل های دانشجویی در سال تحصیلی منتهی به انتخابات ریاست جمهوری به صورت جدی هم در کمک به مشارکت حداکثری مردم و هم در شکل گیری یک انتخاب خوب برای پیشرفت کشورمان موثر باشند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۲    
اداره کل تشکل های سیاسی-اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری انتخابات تشکل ها، حداقل 30 نفر و برای عضویت حدود 45 نفر تعیین کرده است؛ اما در جلسه هفته آینده هیئت نظارت بر عملکرد تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی این موضوع را بررسی کرده و به تایید نهایی خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده تشکل های دانشجویی و فارغ التحصیلان استان لرستان گفت: باید مراقب بود شورای ائتلاف اصولگرایان و شورای وحدت اصولگرایان همدیگر را تخریب نکنند زیرا مکمل یکدیگرند.
زارع از فعالان دانشجویی گفت: برخلاف برداشت برخی افراد، شرایط کنونی نمی تواند منجر به تضعیف تشکل های دانشجویی و کمرنگی نقش دانشجویان در فضای جامعه و کنشگری نسبت به مسائل مهم و حیاتی کشور گردد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۵    
نشست علمی شناخت و اهمیت حفاظت از تالاب های کوهستانی ایران به همت تشکل های دانشجویی حامی محیط زیست برگزار شد.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، سیماسادات لاری شامگاه شنبه در نشست با تشکل های دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه باید تا آخر سال از واکسن خارجی استفاده کنیم، اظهار داشت: به دنبال این هستیم مطمئن ترین واکسن از مطمئن ترین راه ها وارد کشور شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
فعالان دانشجویی دانشگاه آزاد پرند طی نامه ای به رئیس دانشگاه آزاد خواستار رفع موانع تقسیط شهریه و آموزش آنلاین در این دانشگاه شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۷    
نشست مجازی رو در رو به همت تشکل های دانشجویی دانشگاه شهرکرد پنجشنبه 16 بهمن ماه برگزار می شود.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۱    
به سراغ 5 تن از مسئولان تشکل های دانشجویی رفتیم تا برایمان نه تنها از حال وهوای فعالیت در شرایط کرونایی بگویند، بلکه نقش تشکل ها در پیگیری مطالبات زنان را هم مشخص کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۱    
بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد طی نامه ای خطاب به معاون آموزشی این دانشگاه خواستار رفع موانع و مشکلات آموزش مجازی پیش روی دانشجویان شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
وحید جهان آرا دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد استان تهران در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: ما مدتی قبل نسبت به انتصاب غیرقانونی آقای بروجردی در دانشگاه آزاد هشدار دادیم، ولی متاسفانه توجهی نشد و بر همین اساس تشکل های دانشجویی یک نامه به دادستانی نوشتند ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی فارس با صدور نامه ای با تقدیر و تشکر از زحمات حیدر آسیابی دادستان سابق مرکز این استان، مطالبات و انتظارات خود را از دادستان جدید بیان کردند.
در قسمتی از این نامه آمده است: در پی عذرخواهی جنابعالی از رییس جمهور به دلیل اظهار نظر حجت الاسلام احمد جهان بزرگی، پیشنهاد می شود چند عذرخواهی دیگر را نیز به فهرست معذرت خواهی هایتان اضافه فرمایید؛ عذرخواهی از جمهوری اسلامی به دلیل پشت کردن به آرمان های انقلاب و بستن راه گفتگو ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۳:۵۰    
امتحانات ترم پر دردسر کرونا زده کم کم به پایان راه خود رسید و دانشجویان این روزها در حال برگزاری امتحانات به شکل متفاوت هستند. این تفاوت در حوزه فعالیت های دانشجویی نیز دیده شد. تشکل های دانشجویی به شکل متفاوت اقدام به جذب دانشجو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان _ در دوران شیوع بیماری کرونا فعالیت تشکل های دانشجویی همدان و نقش آفرینی آنان در راستای کمک های جهادی و مومنانه و مبارزه با کرونا بیش از پیش نمود داشته است.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب کرمان در پاسخ به مطالبه گری جمعی از دانشجویان عضو تشکل های دانشجویی کرمان درباره سرنوشت پرونده شهدای تشییع و اقدامات قضایی برای برخورد با عاملان و مسببان این حادثه گفت: پرونده مربوط به شهدای مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی در حال رسیدگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تشکل های اسلامی دانشگاه آزاد از اجرای رویداد حل تمرین با هدف ورود واقعی تشکلهای دانشجویی به حل مسائل کشور خبر داد و گفت: این رویداد از ابتدای اسفند یعنی شروع ترم آینده آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در نامه ای به سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا نوشتند: با توجه به عکس های مراسم نماز جمعه آیا می توان مسئولان دانشگاه علوم پزشکی قم را متهم به بی مبالاتی کرد؟
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با حکم مدیر کل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، روسای ادارات کانون های فرهنگی و تشکل ها و نشریات دانشجویی وزارت بهداشت منصوب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بیانیه ساختارشکنانه تشکل های اصلاح طلب برخی دانشگاه های تهران، نشان داد آنها نه دغدغه پیگیری پرونده حادثه هواپیمایی را دارند و نه به دنبال همدردی با خانواده شهدای حادثه هستند و منافع آنها در جای دیگری تعریف شده است.
تشکل های دانشجویی دانشگاه نفت آبادان در اعتراض به دستور زنگنه برای هیئت علمی شدن یکی از نمایندگان سابق مجلس، خواستار دفاع کمیسیون انرژی مجلس از حیثت علمی دانشگاه شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سامانه جامع مجمع های انتخاباتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سامانه ای است که به تازگی با همکاری دانشگاه رازی کرمانشاه راه اندازی شده و هدف از ایجاد آن نیز برپایی مجامع انتخاباتی اتحادیه ها و تشکل های دانشجویی در بستر فضای مجازی است تا در این شرایط بیماری کرونا ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم بزرگداشت شهید فخری زاده و مرحوم علامه مصباح یزدی با حضور فرزندان شهید و جمعی از اساتید دانشگاه ها در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشگاه صنعت نفت در نامه ای خطاب به رئیس کمیسیون انرژی مجلس به انتقاد از عملکرد وزیر نفت در قبال این مرکز دانشگاهی پرداختند و نوشتند: آیا وجهه نظارتی مجلس در قبال این دانشگاه فعال می شود؟
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
12 دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ها در واکنش به بیانیه اخیر برخی تشکل های دانشجویی اصلاح طلب در ایام سالروز وقوع سانحه هواپیمایی نوشتند: نان و آب عده ای در نمک ریختن بر زخم داغ دیدگان سانحه هوایی و تغییر جای جلاد و شهید است.
ترم پر دردسر کرونا زده به پایان راه خود رسید و دانشجویان این روزها در حال برگزاری امتحانات به شکل متفاوت هستند. این تفاوت در حوزه فعالیت های دانشجویی نیز دیده شد. تشکل های دانشجویی به شکل متفاوت اقدام به جذب دانشجو کردند و در نشریات دانشجویی، دیگر خبری از کاغذهای چاپ شده نبود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام الهی راد عضو موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی در مراسم بزرگداشت حکیم مجاهد علامه مصباح یزدی که بعداز ظهر امروز به همت تشکل های دانشجویی در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام علی مصباح یزدی فرزند ارشد علامه مصباح یزدی در مراسم بزرگداشت حکیم مجاهد علامه مصباح یزدی که بعداز ظهر امروز به همت تشکل های دانشجویی در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، احسان ابراهیمی مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در مراسم بزرگداشت حکیم مجاهد علامه محمد تقی مصباح یزدی که بعداز ظهر امروز به همت تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران در مسجد این دانشگاه برگزار شد، گفت: شرح ابعاد فکری ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: صبح امروز تعدادی از اعضای مجمع تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان اصفهان با علیرضا نصراصفهانی، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان دیدار و گفت وگو کردند. ...