چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۰:۴۵Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکل های دانشجویی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۷    
پنجمین وبینار از سلسله وبینار های هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۷    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی زنجان گفت: براساس نظرسنجی های عمومی که از طریق صفحه های تشکل های دانشجویی صورت گرفت، مردم از وضعیت رسیدگی به پاکسازی معابر راضی نبودند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر فرهادی گفت: حضور فعالانه دانشجویان در تشکل های دانشجویی، منجر به تربیت مدیران آینده استان و کشور می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۵    
نشست علی خضریان، نماینده تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه های تهران امروز 28 دی ماه 1400 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۶    
نشست علی خضریان، نماینده تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه های تهران امروز 28 دی ماه 1400 برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۲    
دانش آموخته دکتری روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی معتقد است که وزارت علوم تاکنون نتوانسته مسئولیت خود در زمینه جامعه پذیری سیاسی دانشجویان را به خوبی انجام دهد که این یکی از مهمترین علل روی آوری دانشجویان به سایر وسایل جامعه پذیری سیاسی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۷    
اولین جلسه کارگروه دانشجویی و دانشگاهیان استان فارس در نکوداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مسئولان فرهنگی و تشکل های دانشجویی دانشگاه های فارس برگزار شد. در این جلسه حاضرین به ارائه دیدگاه ها و پیشنهادات خود در راستای برگزاری چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۵    
نخستین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه بزرگمهر قائنات امشب، 26 دی، به همت معاونت فرهنگی و تشکل های دانشجویی این دانشگاه برگزار می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: دبیرکل تشکل های دانشجویی اسلامی و فارغ التحصیلان لرستان گفت: نقش دانشگاه با تأکید بر دانشگاه اسلامی در نظام اسلامی، یک نقش بسیار زیربنایی و مهم در تربیت نیروهای متعهد و متخصص است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۲    
سمینار تخصصی بررسی ابعاد دیپلماسی میدان و سیاست فردا، 21 دی، به همت تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان در دیدار با تشکل های دانشجویی داشتند، اشتغال حین تحصیل دانشجویان بود که دانشگاه جامع علمی کاربردی می تواند نقش ویژه ای در این امر داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران و مجمع دانشجویان حزب الله دانشگاه علم وصنعت طی بیانیه ای به موضوع اتوبوس خوابی و اظهارات رئیس شورای شهر تهران در این رابطه واکنش نشان دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران نسبت به برگزاری نشست های فرمایشی وزیر آموزش و پرورش و عدم گفتگوی صریح و شفاف با نمایندگان دانشجومعلمان و تشکل های دانشجویی واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا - مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: تبیین اندیشه ها و سبک زندگی شهید سردار قاسم سلیمانی توسط تشکل های دانشجویی و از طریق برگزاری دوره های مطالعاتی، آموزشی و تبادل نظر در دانشگاه ها ضروریست.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۳    
رئیس اداره تشکل های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی بابیان اینکه تا کنون هیچ درخواستی مبنی بر تاسیس اتحادیه جدید از سوی تشکل های دانشجویی دریافت نکرده ایم، گفت: درنتیجه اتحادیه ها باید ارتباط خود را با اعضا باز تعریف کنند.
جمعی از تشکل هایی دانشجویی استان هرمزگان درخصوص ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی به رئیس مجلس نامه ای منتشر کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از روسا و دبیرخانه های نهادهای دانشگاهی و تشکل های دانشجویی به مناسب نهم دی ماه بیانیه یا پیام هایی صادر کردند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی، از جمله تشکل های دانشجویی اصولگرا، طی نامه ای به سید ابراهیم رئیسی، دلایل و موارد منطقی خود برای حذف ارز ترجیحی – حذف دلار 4200 تومانی – را اعلام و هشدار هایی را در صورت اجرای این سیاست مبنی بر کوچک کردن سفره مردم و تکرار وقایعی، چون آبان 98 داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۱:۱۷    
چهارمین وبینار از سلسله وبینارهای هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران روز گذشته به صورت برخط برگزار شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۲۱:۱۳    
استاندار لرستان با صدور حکمی فریبا ولی پورعالم را به عنوان سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری منصوب کرد. دکتر فریبا ولی پورعالم دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی، عضو هیأت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان استان، عضو کارگروه تحول بنیادین فرهنگیان لرستان، عضو شورای راهبردی هیأت فرهنگی افق ظهور ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۰۸:۰۶    
برنامه ریزی برای برگزاری دومین سالگرد شهادت سردا سلیمانی از اقدامات مهم دانشجویان سراسر کشور در این روزهاست و در کنار آن فعالیت های جهادی و مطالبه گری تشکل های دانشجویی همچنان ادامه دارد.
ما دو کار سیاسی داریم: سیاست زدگی و سیاست بازی ؛ این یک جور کار است. این را من به هیچ وجه تأیید نمی کنم؛ نه در دانشگاه و نه در بیرون دانشگاه؛ به خصوص در دانشگاه. یکی هم سیاست گری است؛ یعنی حقیقتاً فهم و قدرت تحلیل سیاسی پیدا کردن که یکی از وظایف تشکل های دانشجویی این است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۴:۲۰    
نمایندگان اتحادیه ها و تشکل های دانشجویی در نشست اخیر با زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری که به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو برگزار شد به بیان نقد ها و مطالبات خود پرداختند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۲۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در همایش هم اندیشی با نمایندگان تشکل های دانشجویی و جمعی از دانشجویان ضمن شنیدن سخنان دانشجویان پاسخگوی سوالات و نظرات آنها بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: : از ویژگی های دانشجویان آن است که منفعت طلب نیستند و حرف های آنها در کمال صداقت، صراحت، شجاعت، عاقلانه، آرمان گرایانه و مطالبه گرایانه بیان و به همین دلیل یک نعمت محسوب می شود.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۲    
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به فرمایش امام راحل (ره) که فرمودند: تشکل ها چشم های نگران نظام و موذن جامعه هستند به بحث مسئله محوری اشاره کرد و گفت: تشکل های دانشجویی باید در تحلیل هایشان، یک نوع آرمان گرایی واقع بینانه لحاظ کنند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی استان اردبیل با امضای 127 مجموعه مردم نهاد و تشکل های دانشجویی استان اردبیل پیرامون خصوصی سازی کشت و صنعت مغان با صدور نامه ای سرگشاده به ریاست قوه قضائیه اعلام داشت: از کشت و صنعت مغان به عنوان نگین کشاورزی ایران صیانت می کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۲    
در مناظره تشکل های دانشجویی پیرامون موضوع تحول جوانان توسط دانشگاه بحث و گفت و گو شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۰:۱۷    
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور دانشجویان و اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد و نمایندگان تشکل های دانشجویی و صنفی بعد از بیان نظرات و نقد های خود شنوای پاسخ های مسئولان این دانشگاه بودند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد در نامه ای به مدیرعامل آب منطقه ای استان خواستار در اختیار گذاشتن گزارش ها و داده های تخصصی سد تنگ سرخ شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی و جمعی از دفاتر بسیج و تشکل های دانشجویی در نامه ای به رئیس قوه قضائیه، نگرانی خود را از انتشار اخباری مبنی بر موافقت با تقاضای اعاده دادرسی پرونده کشت و صنعت مغان اعلام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مقیمی در جمع تشکل های دانشجویی داتشگاه تهران گفت: مدیریت دانشگاه باید چتری بر سر همه فعالیت های قانونمند دانشجویی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با اشاره به نقش آگاهی بخشی به جامعه برای ایمن ماندن در برابر آسیب های اجتماعی، گفت: ارتباط تشکل های دانشجویی با کتابخانه های عمومی گیلان باید تقویت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
برخی از تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان یزد در پی تعطیل شدن شورای اسلامی شهر اردکان به دلیل برنامه ریزی استاندار برای تقویت صنعتی بخش خرانق در این شهرستان واکنش نشان دادند و با صدور بیانیه ای از تصمیم مدیریت ارشد استان در راستای توجه به مناطق محروم حمایت کردند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع بررسی و تحلیل بسترسازی برای حضور موثر دانشجویان در نهادی تصمیم سازی و با حضور فاطمه سادات مرتضوی، نماینده تشکل های دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی و فائزه خدایاریان تهرانی فعال داشنجویی به روی آنتن رفت. ...
نشست صمیمی رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با تشکل های دانشجویی و جمعی از جوانان داوطلب محیط زیست هلال احمر به منظور تبادل نظر، همفکری و ارائه گزارش عملکرد و برنامه های این فراکسیون برگزار شد. ...
دکتر عباس شیراو ژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت 16 آذر روز دانشجو پیامی صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
میزگرد بیداری دانشجویی در مواجهه با دولت ها به همت تشکل های دانشجویی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۰    
تهران (پانا) - نمایندگان تشکل های دانشجویی در نشستی صمیمی به مناسبت 16 آذر و روز دانشجو با رئیس دانشگاه و اعضای هیات رئیسه دیدار و به بیان مطالبات و پیشنهادات خود پرداختند. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۰۸:۱۲    
تشکل های دانشجویی اند که ظاهراً جز اسم و حضور مناسبتی و متن خوانی، در مسائل اصلی مردم لار، مفقوداند. به گزارش میلاد لارستان به نقل از گروه رسانه ای بلاد،...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۰۰:۲۷    
رئیس رسانه ملی در دیدار با تشکل های دانشجویی بر مداومت نظرخواهی از دانشجویان و برگزاری جلسات تخصصی با آنها در فواصل زمانی کوتاه مدت تاکید کرد. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیما ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۰۰:۲۲    
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز سه شنبه به مناسبت روز دانشجو در دیدار دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی در دانشگاه صنعتی شریف با گرامیداشت یاد شهدای دانشجو و تبریک 16 آذر به همه دانشجویان اظهار داشت: مسئولین همواره باید به حساسیت های جریان دانشجویی کشور درباره علم، معرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۲۰:۱۱    
تشکل های دانشجویی در نشست مشترک با استاندار اصفهان به بیان دغدغه ها و دیدگاه های اقتصادی و اجتماعی خود پرداختند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
متاسفانه برخی تشکل ها سریع و دقیق ترین واکنش را، برقراری دوره آموزشی می دانند که البته باید گفت سهل الوصل ترین کار هم همین است و راهکاری که ریشه اش در " ما می دانیم و دیگران نمی دانند" دارد و به نوعی آفت خود برتربینی گریبان تشکل های دانشجویی را گرفته است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک فراکسیون دانشگاهیان با حضور نایب رییس مجلس، رییس فراکسیون دانشگاهیان و جمعی از نمایندگان با تشکل های دانشجویی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان تشکل های دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان گلستان پس از حضور و سخنرانی استاندار در این دانشگاه بیانیه ای را خطاب به وی صادر کردند.
سرخط   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارسف آیت الله سید ابراهیم رئیسی امروز سه شنبه به مناسبت روز دانشجو در دیدار دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی در دانشگاه صنعتی شریف با گرامیداشت یاد شهدای دانشجو و تبریک 16 آذر به همه دانشجویان اظهار داشت: مسئولین همواره باید به حساسیت های جریان دانشجویی کشور درباره علم ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
دیدار صمیمانه رئیس سازمان صداوسیما با نمایندگان تشکل های دانشجویی همزمان با روز دانشجو، در دانشگاه صداوسیما برگزار شد و نمایندگان تشکل های دانشجویی به بیان نظرات صریح خود پرداختند.