سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۹:۴۴Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاجگردون»

راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز، اگرچه طی روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر به تعویق انداختن طرح صیانت از فضای مجازی توسط مجلس در رسانه ها مطرح شده بود اما،امروز مجلس با رای به اصل 85 کردن آن موافقت خود را اعلام کرد. سعیدی نماینده مردم چابهار با عذرخواهی از مردم ،امروز را روز تلخی برشمرد. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۸    
امین الله بابویی معاون اسبق دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال مطلبی به کبنانیوز به موضوع بیمارستان نرگسی واکنش نشان داد و نوشت: آقای تاجگردون من شاهد بودم، از حق مردم دفاع کنید.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۱:۱۳    
بیمارستان نرگسی در روزهای آینده افتتاح خواهد شد. غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستان های گچساران و باشت در ادوار نهم و دهم گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری کبنانیوز، در خصوص این بیمارستان اظهار کرد: وقتی دهه هشتاد معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی بودم دو طرح مصوب شد ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۴۳    
بیمارستان نرگسی در روزهای آینده افتتاح خواهد شد. غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستان های گچساران و باشت در ادوار نهم و دهم گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری کبنانیوز، در خصوص این بیمارستان اظهار کرد: وقتی دهه هشتاد معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی بودم دو طرح مصوب شد ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۹    
سید محمد خاتمی، رئیس جمهور اسبق ایران، سید باقر موسوی جهان آباد نماینده اسبق شهرستان های بویراحمد و دنا و ساسان تاجگردون معاون سابق وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیام های جداگانه ای رحلت علی خواجوی را تسلیت گفتند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۱:۵۴    
علی خواجوی سیاستمدار کهگیلویه و بویراحمدی روز پنجشنبه (31 تیرماه 1400) بر اثر کرونا جان خود را از دست داد. او رئیس جبهه اصلاحات در استان بود. احزاب و گروه های مختلف سیاسی و چهره های شاخص سیاسی کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد به رحلت او واکنش نشان دادند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۶    
غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم در صفحه اینستاگرام خود به موضوع تنش آبی در خوزستان واکنش نشان داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا تاج گردون نماینده سابق شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از باشگاه هندبال فرازبام خائیز در دهدشت بازدید کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۲    
فتونیوز صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به استعفای مشاور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و شغل جدید غلامرضا تاجگردون اختصاص داده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
بیمه مرکزی در جوابیه ای به یک گزارش درباره تلاش تاجگردون برای بازگشت به بیمه سرمد تصریح کرد: اعضای هیات مدیره شرکتهای بیمه بموجب قانون از طریق برگزاری مجامع عمومی شرکتهای بیمه و با آرای سهامداران انتخاب می شوند و بیمه مرکزی صرفا صلاحیت حرفه ای داوطلبین را طبق ضوابط مربوط بررسی می کند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جناب آقای دکتر هدایتخواه فرموده بودید گچساران را همچون خرمشهر خدا آزاد کرد، مگر گچساران به اسارت درآمده بود؟ اساساً مگر مردم این استان کهگیلویه و بویراحمد خصوصاً گچساران و باشت اسارت پذیرند؟ نه گچساران و باشت خرمشهر ویران سالهای جنگ هستند و نه تاجگردون صدام حسین.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کتاب غلامرضا تاجگردون نماینده سابق شهرستان های گچساران و باشت با موضوع فرایند بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون در آغاز مجلس یازدهم منتشر شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۹    
قدرت الله بیعت اصل از چهره های شاخص سیاسی اصولگرای شهرستان گچساران در واکنش به صحبت های ستار هدایت خواه نماینده اسبق شهرستان های بویراحمد و دنا و سید قدرت حسینی و غلامرضا تاجگردون در جلسه تجلیل از اعضای ستاد مرکزی رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد نوشت ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۴    
شهرام مهدوی مطلق روزنامه نگار استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به اظهارات ستار هدایت خواه و غلامرضا تاجگردون در توئیتی واکنش نشان داد و نوشت: خوب لالایی می خوانید اما چرا نمی خوابید شما که خیلی می دانستی خدایی هست که می تواند بر هر قدرتی مسلط باشد چرا آن همه بر شیپور قدرت دمیدی؟ این خدا همان ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۹    
حمید آذربو فعال اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در توئیتی به حواشی سخنان ستار هدایت خواه و تاجگردون واکنش نشان داد و نوشت: تو استان ما شخصی می گوید خرمشهر (گچساران) را خدا از دست رانت خواران آزاد کرد.. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۷    
غلامرضا تاجگردون در این سال های طولانی در تهران اصولگرا می نمود و در گچساران خودش را اصلاح طلب معرفی می کرد. عضو فراکسیون امید بود؛ اما در رقابت بین عارف و لاریجانی همیشه با دومی بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۷    
یکی از فعالین مجازی پرحاشیه استان کهگیلویه و بویراحمد و از لیدرهای تاجگردون اقدام به انتشار مطلبی زشت و زننده خطاب به نماینده اسبق استان در مجلس شورای اسلامی کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۴    
بعد از واکنش شدید غلامرضا تاجگردون به صحبت های ستار هدایت خواه، سید قدرت حسینی بحرینی در پیام کوتاهی به تاجگردون پاسخ داد و نوشت
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۷    
یک کاربر فضای مجازی در واکنش به اظهارات اخیر غلامرضا تاجگردون نوشت: پررویی نجومی بی ادبی نجومی به همراه دارد،مهره سوخته ای مثل جنابعالی باید آب را همانجایی بریزد که می سوزد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته جلسه تجلیل از اعضای شورای هماهنگی ستادهای مردمی و ستادهای جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی آیت الله رئیسی با حضور ستار هدایتخواه رئیس شورای ائتلاف انقلاب اسلامی و نماینده مردم در ادوار گذشته و سیدناصر حسینی نماینده مردم گچساران و باشت، برگزار گردید و در این نشست هدایتخواه ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گچساران با حضور علیرضا اتابک فرماندار گچساران، علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، سید ناصر حسینی پور منتخب مردم شهرستان های گچساران و باشت و جمعی از مدیران کل و روسای ادارات گچساران در سالن کنفرانس فرمانداری گچسارن برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
بیمه مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: تنها بررسی صلاحیت اعضای هیئت مدیره شرکت های بیمه ای وظیفه ما است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۰    
سه هفته پس از برکنار شدن از سمت مدیر عاملی بیمه سرمد، غلامرضا تاجگردون بار دیگر به این شرکت بیمه ای بازمی گردد و گفته می شود این بار قرار است ریاست هیات مدیره را بر عهده بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۹:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
غلامرضا تاجگردون تنها دو هفته بعد از عزلش از سمت مدیرعاملی بیمه سرمد و در روزهای باقی مانده از دولت دوازدهم، در حال انتقام گیری از اعضای هیئت مدیره ای است که پای حکم عزلش را امضا کرده بودند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
حضور کوتاه مدت غلامرضا تاجگردون در بیمه سرمد و برکناری او به انتشار نامه ای سرگشاده ختم شد. رویداد24 پیش از این با اسناد مختلف بخشی از اتفاقات رخ داده در بیمه سرمد را افشا کرده و این سوال را مطرح کرده بود که چرا هیچ نهاد ناظری از جمله بیمه مرکزی و حتی بانک صادرات به عنوان سهامدار عمده آن به این ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدینه - فرافکنی و تشویش اذهان عمومی، نمی تواند خللی در روند فعالیت های بیمه سرمد ایجاد کند به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، نظر به اظهارات فرافکنانه و فرار رو به جلوی مدیرعامل سابق شرکت بیمه سرمد، موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رسد: ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۱    
بر اساس نارضایتی مردم از دولت تدبیر و امیدِ مورد حمایت تاجگردون میزان مشارکت حدود 15 هزار نفر یعنی حدود 14 درصد از سال 90 تا سال 98 کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۰:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جانباز دفاع مقدس و نویسنده کتاب پایی که جا ماند که به جای غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران در مجلس شده است، گفت: در مسیر انقلاب با هیچ فردی تعارف ندارم و مماشات نمی کنم. در مجلس هم در همین مسیر فعال خواهم بود.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۵    
به گزارش راک نیوز از مرکز استان فارس؛ انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران وباشت پس از آن به میان دوره ای کشیده شد که اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون از سوی مجلس یازدهم(موسوم به مجلس انقلابی) رد شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۴    
غلامرضا تاجگردون نماینده سابق شهرستان های گچساران و باشت خطاب به مردم این شهرستان ها و سید ناصر حسینی پور منتخب مطلبی را در اختیار رسانه ها قرار داده که یک نسخه آن به دفتر پایگاه خبری کبنانیوز ارسال شده که از نظر خوانندگان می گذرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - جانباز و آزاده نام آشنا و خالق اثر به یاد ماندنی پایی که جا ماند در انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گچساران به مجلس شورای اسلامی راه یافت. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۷    
سید ناصر حسینی پور از جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس است که کتاب مشهورش به چند زبان ترجمه شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۵    
سیدناصر حسینی پور، نویسنده کتاب پایی که جا ماند در انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در گچساران و باشت رای مردم را به دست آورد و ردای نمایندگی بر تن کرد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
غلامرضا تاجگردون در حالی با فیش حقوقی 85 میلیون تومانی، بار دیگر نام خود را مطرح کرد که بررسی نحوه انتصاب وی به مدیرعاملی بیمه سرمد نشان می دهد عجله و سرعت عمل خاصی در انجام این فرآیند وجود داشته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: نتیجه مبارک دیگر! سیدناصر حسینی پور، نویسنده کتاب پایی که جا ماند؛ به عنوان جایگزین تاجگردون منتخب مردم گچساران شد. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
جانباز نام آشنا و خالق اثر به یاد ماندنی پایی که جا ماند بر کرسی سبز بهارستان تکیه زد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۴    
جوسازی هایی که در خصوص معرفی تاجگردون به عنوان گزینه اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 انجام شد در نهایت به حمایت از کاندیدای اجاره ای برای ماندن در صحنه سیاسی گچساران و باشت منجر شد و وی را می توان مغلوب بزرگ انتخابات 1400 نامید.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۷:۳۶    
به گزارش بویرنیوز ،سید ناصر حسینی پور،نامزد انتخاباتی میان دوره ای مجلس حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع حامیانش در باشت گفت:برادران و خواهران! من هستم سیدناصر ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
همایش وحدت اقوام در حمایت از هومان عسکری کاندیدای میاندوره ای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت با حضور هواداران و اقشار مختلف برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۹    
غلامرضا تاجگردون در پیام صوتی خود، از مرام و صداقت قشقایی ها در انتخابات گذشت سخن ها گفت و توضیح داد که قشقایی ها همانند برادر خونی او را در صحنه های مختلف یاری کردند ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بیمه سرمد چند روز پس از جنجال حقوق نجومی تاجگردون مدیر عامل سابق خود، اطلاعیه داه است و گفته این کار ربطی به مسائل حاشیه ای ندارد و خودمان خواستیم برکنارش کنیم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۴    
تاجگردون یکسال قبل از انتخابات مجلس در سال 98 در افتتاح خیابان بلادیان گفته بود حتی اگر ما در صحنه انتخابات باشت و گچساران نباشیم خود تعیین می کنیم چه کسی نماینده شود. و به نظر می رسد حالا آن لحظه تاریخی فرا رسیده باشد و وی بر سر یک دوراهی بزرگ باید یک تصمیم نهایی بزرگ بگیرد ...
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۱    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری به گچساران سفر می کند. به گزارش بویرنیوز ، امروز سه شنبه 24 خرداد ماه مردم شهرستان های باشت و گچساران ساعت 18 در پارک دوستی میزبان محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری هستند. غلامرضا تاجگردون در این سفر رضایی را همراهی و برای تو سخنرانی می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در راستای تنویر افکار عمومی از بیمه مرکزی در خواست افشا اسناد احراز صلاحیت تاجگردون را دارد و اینکه طبق کدام شرایط گرداندن یک انجمن، سابقه مدیریتی بیمه ای محسوب می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۴    
حشمت اله دشتی رئیس دفتر غلامرضا تاجگردون به هومان عسکری پیوست و در این باره توضیح داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۹    
هومان در باشت چه حرف های را می زند؟ باوی پایگاه رأی حائز اهمیت و مهم بشمار می رود، لیدرهای تاجگردون برای تقویت آراء عسکری تلاش می کنند. سخنرانی هومان در باشت را می توان خیز اول کمپین عسکری و تاجگردونی های جونی دانست ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۱:۰۴    
همایش بزرگ اقوام در حمایت از هومان عسکری کاندیدای میاندوره ای حوزه انتخابیه گچساران و باشت در روستای تلخاب شیرین برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۱:۲۴    
هومان الان بیش از هر زمان دیگری خود را به غلامرضا تاجگردون نزدیک تر می بیند. تاجگردون هومان عسکری را برگزیده؟ آیا هواداران جونی جانی تاجگردون پای نظر تاجگردون انگشت تائید می زنند، یا خیر؟ زمان زیادی تا 28 خرداد 1400 باقی نمانده و باید صبور بود.