شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۳۲Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانه دار شدن»

روزنامه سپهر   ۱ ساعت پیش    
سپهرغرب، گروه خبر - سمیرا گمار: استاندار همدان گفت: با تلاش های صورت گرفته شاهد واگذاری 700 قطعه زمین به خانواده های همدانی در قالب جوانی جمعیت بوده و این طرح را تا خانه دار شدن همه عزیزان مشمول ادامه خواهیم داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۳ ساعت پیش    
عباسی بیان کرد: وزارت راه و شهرسازی زمین رایگان در اختیار مردم می گذارد و قیمت تمام شده واحد مسکونی نیز مبتنی بر هزینه همان پروژه است. این وزارتخانه هیچ گونه نگاه درآمدی نسبت به این واحدها ندارد و برای کمک در راستای خانه دار شدن اقشار کم درآمد جامعه تلاش می کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۱    
در سومین روز نمایشگاه، مجید گودرزی کارشناس مسکن، از غرفه مهر بازدید کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسکن گفت: تقاضا در بازار مسکن صفر است و انتظارات مردم برای خانه دار شدن به بیش از صد سال رسیده که البته انتظار می رود در شب عید کاهش قیمت مسکن را در بازار تجربه کنیم. مجید گودرزی، کارشناس مسکن با بیان اینکه هم اکنون نیز بازار مسکن با کاهش قیمت روبه رو است، گفت: حوزه [...]
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۱    
به گزارش زیرنویس به نقل از مهر، یک کارشناس مسکن گفت: تقاضا در بازار مسکن صفر است و انتظارات مردم برای خانه دار شدن به بیش از صد سال رسیده که البته انتظار می رود در شب عید کاهش قیمت مسکن را در بازار تجربه کنیم. مجید گودرزی کارشناس مسکن با بیان اینکه هم اکنون نیز بازار مسکن با [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/یزد قریب 142 هزار یزدی در طرح نهضت ملی ثبت نام کرده اند که قریب به 54 هزار تایید نهایی شده و با جدیت مسئولان استان یزد شاهد پیشرفت طرح های خانه دار شدن این خانوارهای یزد هستیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: روند واگذاری 160 واحدی مسکن معلولان هرسین، از 23 بهمن ماه امسال بعد از 14 سال آغاز شده است.
کارشناس مسکن گفت: تقاضا در بازار مسکن صفر است و انتظارات مردم برای خانه دار شدن به بیش از صد سال رسیده که البته انتظار می رود در شب عید کاهش قیمت مسکن را در بازار تجربه کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۰    
این واحدهای مسکونی به متراژ 80 متر برای خانواده های دارای یک، 2 و سه معلول به همت سازمان بهزیستی و خیرین ساخته شده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۰    
این شرکت تعاونی در راستای خانه دار شدن اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی آستارا تاسیس می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۳    
شاهرود- مسکن دولتی در استان سمنان با فراز و نشیب های بسیاری روبرو بوده تا جایی که هنوز برخی پروژه مسکن مهر دو دهه قبل هم تحویل مردم داده نشده است؛ حال تکلیف نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم چه خواهد بود؟
خرد و کلان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۳    
بانک صادرات ایران از ابتدای سال جاری تا کنون میزان قابل توجهی از تسهیلات بانکی را در اختیار متقاضیان بخش مسکن قرار داده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی بانک مرکزی، از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
این روزها مسکن به یکی از اصلی ترین دغدغه های جامعه بدل شده و اساتید و کارکنان دانشگاهی نیز از آن مستثنی نیستند. دانشگاه آزاد برای کمرنگ کردن این دغدغه در ذهن اعضای هیات علمی و کارکنان خود دست به ساخت 23 هزار واحد مسکونی زده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد -ایرنا-معاون حقوقی ربیس جمهور گفت: واگذاری زمین در طرح نهضت ملی مسکن نباید مانند طرح مسکن مهر که اقدام بسیار خوبی در خانه دار شدن مردم بود، با مشکلات زیر ساختی رو به رو باشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۷    
فرمانده سپاه نینوا: سپاه تا زمانی که نیازمندان و محرومین تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که فاقد مسکن هستند از نعمت داشتن منزل مسکونی بهره مند شوند به نهضت ساخت منزل برای این قشر جامعه ادامه خواهد داد.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : در ماه های گذشته اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران با رویکرد ساخت مسکن اقتصادی و ارزان قیمت، سروصدای زیادی برپا و امید خانه دار شدن را در دل اقشار کم درآمد و خانه اولی ها زنده کرد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
توضیحات تکمیلی برای خانه دار شدن فرهنگیان شهرستان های استان تهران را در ادامه می خوانید .
در ماه های گذشته اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران با رویکرد ساخت مسکن اقتصادی و ارزان قیمت، سروصدای زیادی برپا و امید خانه دار شدن را در دل اقشار کم درآمد و خانه اولی ها زنده کرد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۷    
به همت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گام های خوبی در جهت خانه دار شدن فرهنگیان این استان با عنوان اقدام ملی مسکن برداشته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد بسیاری از مردم کشورمان از جمله یزدی ها که در سال های اخیر دیگر امیدی به خانه دار شدن خود نداشتند، این روزها با پیگیری های دولتمردان که البته در استان یزد با جدیت ویژه تری دنبال می شود، چشم انتظار تحویل سرپناهی هستند که همواره آن را آرزویی دست نیافتنی می دانستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۷    
همدان- ایرنا- سامان بخشیدن به مساله مسکن و ساخت سرپناه با هدف و رویکردی عدالت خواهانه به عنوان اولویت و از مهمترین برنامه های دولت سیزدهم و شخص رئیس جمهور، هرچند مسیری پرچالش را گذرانده اما هم اینک روزنه های امیدبخشی برای گذر از بحران مسکن استان همدان ایجاد کرده است.
بانک مسکن   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت شعب استان اردبیل با بیان اینکه این بانک توانسته در طرح نهضت ملی مسکن به دستاوردهای بزرگی برسد گفت: بانک مسکن این استان تاکنون 45 هزار میلیارد ریال برای احداث یازده هزار و 738 واحد مسکونی در طرح نهضت ملی عقد قرارداد و تسهیلات پرداخت کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۸:۱۷    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بسته تشویقی ساخت وساز رویکردی برای کمک به شهروندان است تا صاحب خانه شوند که امیدواریم انبوه سازان نیز ورود پیدا کنند و استقبال خوبی از این بسته داشته باشند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر علوم گام های جدی برای حل مشکل دانشگاهیان در حوزه مسکن را از جمله وعده های تحقق یافته اعلام کرد و گفت: دانشگاه هایی که هنوز اقدام نکرده اند با سرعت به این امر مهم اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای مسکن شهرستان خنداب برگزار و مصوب شد در صورت اضافه شدن متقاضیان جدید به گروه هدف زمین تأمین شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس دفتر بازرسی و نماینده ویژه رییس جمهور گفت: اهتمام دولت سیزدهم بر خانه دار شدن مردم جدی است و در این راستا تلاش های گسترده ای صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- ساخت مسکن و خانه دار شدن، همیشه یکی دغدغه های خانواده ها به خصوص خانواده های نیازمند است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری نهادهای حمایتی و خیرین گام های موثری برای خانه دار شدن افراد نیازمند به خصوص جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد امام راحل برداشته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از خانه دار شدن 15 هزار خانوار کلاله ای در پنجمین روز از دهه مبارک فجر خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی زیرنویس ،مسکن مهر با هدف خانه دار شدن قشر متوسط وپائین در سراسر کشور راه اندازی شد اما آن طور که دولت پیش بینی می کرد پیش نرفت و نیاز این اقشار را در خانه دار شدن تأمین نکرد و این طرح هم دستاویز دلالان و واسطه بازان بازار مسکن شد. علاوه بر این [...]
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۴    
مدیرعامل سازمان بهشت زهرای تهران از برنامه ریزی این سازمان برای خانه دار شدن 500 نفر از کارگران و کارکنان این مجموعه تا دو سال آینده خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار همدان خبر از اختصاص 118هکتار برای کمک به ساخت مسکن ملی داد. به گزارش روزانه نیوز، سید مسعود حسینی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای کمک به مسکن سازی دولت، اجرای قانون جهش تولید مسکن و کمک به خانه دار شدن اقشار کم درآمد کشور؛ قراردادی با اداره کل راه و شهرسازی [...]
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دفتر طراحی گریمشا خانه های کوچکی را برای جوانان بی خانمان استرالیا طراحی کرده است. بازار مسکن استرالیا در سال های اخیر به شدت تورمی بوده و رویای خانه دار شدن بسیاری از جوانان استرالیایی را بر باد داده است.
صما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم با نگرانی جدی به وضعیت مسکن در کشور نگاه می کنند و از گرانی فراوان و عدم تناسب تسهیلات با قیمت مسکن به شدت ناراحت هستند. در تهران، متوسط قیمت آپارتمان به بیش از 80 میلیون تومان رسیده است، در حالی که زوجی که توان پرداخت ماهی 20 میلیون تومان قسط را دارند ...
صمت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دولت ها می توانند از طریق اجرای برنامه ها و طرح های مسکن، اقداماتی را برای افزایش خانه دار شدن مردم انجام دهند. این اقدامات ممکن است شامل ارائه تسهیلات مالی برای خرید یا ساخت مسکن مناسب، ایجاد برنامه های ارزان نرخ برای خرید و مشارکت در ساخت وساز مسکن، تسهیلات مالی برای وام مسکن ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با بیان اینکه اختصاص مسکن به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی باید در اولویت قرار گیرد، گفت: باید نسبت به خانه دار شدن این افراد اقدامات لازم انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسکن به عنوان یکی از نیازهای اساسی زندگی به دغدغه بزرگ برای اغلب خانواده های ایرانی تبدیل شده و خانه دار شدن یکی از امیدهای مردم ایران به ویژه اقشار متوسط است که برای تحقق این امیدواری ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در حال حاضر بیش از دو میلیون و 40 هزار واحد نهضت ملی مسکن در سراسر کشور به مرحله ساخت رسیده و به گفته وزیر راه و شهرسازی، این میزان مرتبا در حال افزایش است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۳    
پرداخت تسهیلات جدید بانک مسکن برای خانوارهای پرجمعیت تهرانی با دریافت سقف وام مسکن، به گونه ای است که هیچ کدام از کارگران امکان دریافت آن را ندارند، چرا که باید ماهی 35میلیون تومان قسط بدهند؛ که این رقم نسبت به میانگین درآمد خانوارهای کارگری همخوانی ندارد و چندین برابر حقوق کارگران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۳    
موافقان ساخت مسکن کوچک مقیاس معتقدند مهم ترین مزیتی که در مسکن کوچک مقیاس وجود دارد دسترسی آسان مردم به خانه دار شدن است و برای دولت هم بالطبع تأمین زمین و تسهیلات و امکاناتش به مراتب راحت تر است ...
ریواس جنوب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، علی محمد روستا که از ابتدای مسئولیتش ارتباط خوبی با رسانه داشته و همواره پاسخگوی سوالات خبرنگاران بوده، در اقدامی به جا به مدیرکل فنی استانداری دستور داد تا با هماهنگی اداره کل ارشاد لیست خبرنگاران احصا و اقدامات لازم برای استفاده آنان از طرح مسکن ملی انجام شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- سفری نیم روزه راویان راهیان پیشرفت در نخستین گام به روایتگری امید آفرین از پیشرفت نهضت ملی مسکن کرمانشاه و آغاز ساخت 23 هزار واحد برای خانه دار شدن مردم پرداخت.
اقساط 4برابری وام مسکن نسبت به حقوق کارگران باعث شده بوده که کارگران از دریافت وام منصرف شوند, این در حالی است که معاون مسکن و ساختمان وزیرراه در گفت وگویی اعلام کرده است که اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن متناسب با حقوق کارگران در نظر گرفته می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف ئو امور خیریه استان قزوین گفت: مقدمات اختصاص 2500 هکتار از اراضی وقفی در هفت پروژه برای واگذاری 46 هزار قطعه زمین مسکونی و کمک به خانه دار شدن نیازمندان مهیا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- امیدها برای خانه دار شدن کرمانشاهی های فاقد مسکن بیشتر شده است چرا که پروژه های مربوط به طرح نهضت ملی مسکن با پیشرفت مطلوبی در شهر کرمانشاه در حال اجرا است و پیش بینی می شود متقاضیان مسکن در آینده ای نزدیک صاحب خانه شوند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اول فارس نهضت ملی مسکن معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 6 میلیون و 546 هزار و 832 نفر از سراسر کشور در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که بیش از یک میلیون و 664 هزار و 570 نفر تایید نهایی شده اند. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۶:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان مالکی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اختصاص 72 هکتار زمین با ظرفیت ساخت حدود 2 هزار و 500 واحد مسکونی در راستای توسعه صنعت شهرها در سه استان کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۵    
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان، 14 هزار واحد مسکن افتتاح و تحویل مردم خواهد شد.
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا (سمیکو) اقدامات اولیه برای خانه دار شدن کارکنان و بازنشستگان گروه سایپا را آغاز کرده و به زودی این طرح، وارد فاز عملیاتی می شود ...