جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۳:۳۲Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد مستضعفان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار ایلام با اشاره به خسارت های مربوط به سیل اخیر در منطقه مورموری گفت: پرداخت خسارت وارده به احشام و دام های عشایر منطقه سیل زده مور موری توسط بنیاد مستضعفان انجام می شود.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۲    
صبح امروز با حضور محمدجواد ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری، نادریان، مدیرعامل موسسه حسابرسی مفید راهبر و اعضای هیئت امنای بنیاد مستضعفان، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بنیاد برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 99 برگزار شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۷    
با امضای تفاهم نامه ای بین رئیس بنیاد مستضعفان و وزیر کار، با تأمین اعتبار 550 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، 4 هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای 2 معلول و بیشتر، خانه دار می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی شهرستان کبودراهنگ از افتتاح 4 واحد مسکن مددجویی دارای عضو معلول تحت پوشش بهزیستی در گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد وافزود: این واحدها با همکاری بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و بهزیستی و مشارکت خود مددجو و پرداخت تسهیلات کم در صد بانکی و کمک بلاعوض احداث وبه بهره برداری رسیده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال امضای تفاهم نامه ای میان رییس بنیاد مستضعفان و وزیر کار، با تامین اعتبار 550 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، 4 هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای 2 معلول و بیشتر، خانه دار می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
چهار هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای دو معلول و بیشتر، به دنبال امضای تفاهم نامه ای میان رئیس بنیاد مستضعفان و وزیر کار، با تامین اعتبار 550 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، خانه دار می شوند.
به دنبال امضای تفاهم نامه ای میان رئیس بنیاد مستضعفان و وزیر کار، با تامین اعتبار 550 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، 4 هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای 2 معلول و بیشتر، خانه دار می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۵    
جلسه تخریب و نوسازی ساختمان اورژانس اجتماعی شهرستان باکدشت به ریاست یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت و با حضور شیرازی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، برزگر رئیس اداره بهزیستی شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت، رئیس بنیاد مستضعفان شهرستان، نمایندگان شهرداری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۷    
رئیس بنیاد مستضعفان در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) در آسایشگاه کهریزک حضور یافت و ضمن گفتگو با مددجویان و کارکنان ، کمک هایی را به این مجموعه اختصاص داد.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۷    
به دنبال تخصیص اعتباری از سوی بنیاد مستضعفان برای جبران خسارت سیل به مددجویان کمیته امداد، عکاسان 4 خبرگزاری صدا و سیما ، میزان ، فارس و دانشجو ، توزیع لوازم خانگی میان مددجویان سیل زده کمیته امداد در شهرستان های بیرم و لامرد استان فارس را به تصویر کشیدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۵    
اولین مرحله کمک و حمایت از مددجویان مناطق سیل زده شهرستان لامرد و بیرم از استان فارس وسائل و اقلام زندگی با تامین اعتبار بنیاد مستضعفان و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) بین مردم توزیع شد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۰    
وسائل و اقلام زندگی با تامین اعتبار بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) بین مردم توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۸    
در اولین مرحله کمک و حمایت از مددجویان و محرومان مناطق سیل زده شهرستان لامرد و بیرم از استان فارس وسائل و اقلام زندگی با تامین اعتبار بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) بین مردم توزیع شد.
عصر روز گذشته همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) رئیس بنیاد مستضعفان در منزل شهید محمد رستم حاضر و با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد. پیکر پاک شهید محمد رستم از کارکنان کارخانه سیمان تهران پس از گذشت 38 سال تفحص و به آغوش خانواده اش بازگشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون استاندار ایلام بر جذب فوری کمک های بنیاد مستضعفان به سیل زدگان مورموری تاکید کرد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۹    
⭕️ کمک های بنیاد مستضعفان به سیل زدگان قابل تقدیر است ... معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام: زمینه جذب فوری کمک های بنیاد مستضعفان به سیل زدگان فراهم گردد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: بنیاد مستضعفان از قالیبافان شهرستان چار اویماق حمایت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: آسیب سیل به اثاثیه منازل، دام ها و محل نگهداری دام ها برآورد شده و به همت بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی جبران می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۴    
مدیرکل اموال واملاک بنیاد مسضعفان استان ایلام از اختصاص مبلغ 4.5میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به خسارت دیده گان سیل در موموری خبرداد.
به دنبال وقوع سیل در کشور و کشانده شدن دامنه آن به برخی از مناطق غرب کشور، بنیاد مستضعفان مبلغ 4.5 میلیارد تومان را برای جبران خسارت لوازم خانگی به سیل زدگان مورموری در استان ایلام اختصاص داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام: ⭕️ رئیس بنیاد مستضعفان کشور نمونه یک مدیر موفق جهادی و عملگرا است/ابلاغ کمک بنیاد مستضعفان به مناطق سیل زده ... | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با حضور رئیس بنیاد مستضعفان و مهدی دوستی استاندار هرمزگان سه طرح زیر ساختی با سرمایه گذاری سه هزار و 420 میلیارد تومان به بهره برداری رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد: بنیاد مستضعفان بنیادی انقلابی است و باید در فعالیت های خود از حق و حقوق مردم مراقبت کند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۹    
در دیدار استاندار ایلام با رییس بنیاد مستضعفان پیگیری شد: خسارات وارده به مردم کلات موموری از طریق بنیاد مستضعفان جبران می شود در پی دیدار استاندار ایلام با رییس بنیاد مستضعفان تامین خسارات وارده به مردم کلات موموری از طریق بنیاد مستضعفان صورت می گیرد. ...
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۷    
رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به استان هرمزگان طرح های زیر ساختی فولاد کاوه جنوب کیش را افتتاح کرد. فتاح در ادامه این سفر با حضور در جزیره محروم لارک، بازدیدی از اقدامات بنیاد علوی در این منطقه به عنوان یکی از مناطق هدف طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۶    
سه طرح زیرساختی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با حضور استاندار هرمزگان و رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
رئیس بنیاد مستضعفان در حاشیه افتتاح طرح های زیرساختی صنعت فولاد در هرمزگان با اشاره به تلاش بنیاد برای تکمیل زنجیره تولید فولاد در این بنیاد از خسارت 4 هزار میلیارد تومانی قطع برق به فولاد کاوه جنوب کیش خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- سه طرح زیرساختی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با سرمایه گذاری 34 هزار و 200 میلیارد ریال روز پنجشنبه با حضور رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور، استاندار هرمزگان و جمعی از مسوولان استانی به بهره برداری رسید.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۴    
با حضور مدیرکل، معاون توسعه و معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و سرپرست اداره بنیاد شهید شهرستان بیرجند و همچنین مدیر کل بنیاد مستضعفان خراسان جنوبی، با خانواده شهید والامقام مهدی الهی دیدار و تفقد به عمل آمد.
صبح امروز طرح های زیرساختی بنیاد مستضعفان در حوزه صنعت فولاد کشور با سرمایه گذاری 3400 میلیارد تومانی، با حضور استاندار هرمزگان و رئیس بنیاد مستضعفان افتتاح شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده بنیاد مستضعفان در مناطق سیل زده کرمان گفت: مردم روستا های این منطقه بیشتر به چادر، وسایل گرمایشی و موادغذایی نیاز دارند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از استانداری کرمان، محمد مخبر عصر چهارشنبه در این تماس تلفنی به استاندار کرمان افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد مستضعفان در کنار مسئولان استان کرمان هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: فعالیت و اقدامات بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی، پیشرفت و آبادانی این استان بسیار ستودنی و قابل تقدیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان یزد رفع مشکل فقر به صورت ریشه ای را سیاست اصلی این نهاد انقلابی دانست و گفت: طبق هماهنگی انجام شده 40 هکتار از اراضی این بنیاد در استان یزد به ساخت مسکن ملی اختصاص داده شده است.
به دنبال تماس تلفنی وزیرکشور و استاندار کرمان با فتاح، بنیاد مستضعفان بسته های غذایی و آب آشامیدنی را به مناطق سیل زده جنوب استان کرمان اعزام می کند؛ همچنین مقرر شد بعد از شناسایی میزان دقیق خسارت های سیل به لوازم خانگی و منازل، بنیاد مستضعفان در جبران خسارت وارده به سیل زدگان جنوب کرمان مشارکت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این مرکز فعالیت خود را در زمینه پرواربندی شتر و تولیدات غلات آغاز و پس از انقلاب مالکیت آن به نام بنیاد مستضعفان تغییر یافت. اکنون علاوه بر بخش کشاورزی و کشت و صنعت در بخش دامپروری آن حدود 9000 رأس دام سنگین و سبک نگهداری می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
استانها - ایرنا - خبرنگاران ایرنا 28 دی ماه نسبت به پوشش رویدادها و تولید محتوا اقدام کردند که از مهمترین آنها می توان به بهبود معیشت بازنشستگان، خرید 630 دستگاه واگن، دستگیری دریافت کنندگان غیرقانونی ارز، خسارت حوادث طبیعی، سقوط بهمن و کمک بنیاد مستضعفان به مددجویان سیل زده اشاره کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان وبلوچستان گفت: مبلغ 364 میلیارد ریال از سوی بنیاد مستضعفان جهت تسکین آلام و کمک به سیل زدگان جنوب استان اختصاص یافته است.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۷    
صبح امروز سید پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان از آسایشگاه خیریه کهریزک بازدید و با مدیران و تعدادی از مددجویان آسایشگاه کهریزک دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۷    
رئیس سازمان بهزیستی از انعقاد تفاهمنامه با بنیاد مستضعفان برای ساخت مسکن خانواده دو معلولی خبر داد و گفت: به زودی عملیات اجرایی چهار هزار واحد مسکونی برای خانوار دارای دو فرزند معلول در استان ها آغاز می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال (سهامی عام) در سال 1349 در شهرستان قزوین تأسیس و در سال 1352 فعالیت خود را در رشته های کشاورزی و دامپروری آغاز کرد. این شرکت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بر اساس حکم دادگاه انقلاب در سال 1364 مالکیت آن به نام بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی منتقل و از سال 1365 تحت مدیریت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در جلسه شورای اداری بهزیستی استان بوشهر، گفت: به زودی تفاهمنامه احداث و ساخت 4 هزار واحد مسکن برای خانوار دارای 2 فرزند معلول با بنیاد مستضعفان امضاء می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم شهرستان لارستان از اختصاص 5 میلیارد تومان از سوی بنیاد مستضعفان برای بازسازی شهر بیرم خبر داد و گفت: 50 میلیارد تومان تسهیلات نیز از سوی بنیاد برکت به پروژه های اشتغال زایی اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۱    
آموزش وپرورش استان مرکزی و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی توافقنامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - آخرین خبرها از سیل"مورموری" در استان ایلام حکایت از آن دارد که این سیل 117 میلیارد تومان خسارت به با آورده است و بنیاد مستضعفان برای پرداخت خسارات وارده به مردم ورود کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: 100 درصد خسارت های وارد آمده به وسایل برقی و لوازم خانگی مردم مورموری در اثر بارندگی های اخیر توسط بنیاد مستضعفان کشور جبران می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس جمهور به هرمزگان، بنیاد مستضعفان 24 میلیارد و 300 میلیون تومان به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان، اختصاص داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
بنیاد مستضعفان تمامی خسارت های وارده به احشام و لوازم خانگی مددجویان سیل زده تحت پوشش کمیته امداد در 4 استان جنوبی را عهده دار شد. به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، به دنبال وقوع سیل در استان های جنوبی و وارد آمدن خسارت های هنگفت به برخی از ساکنان این مناطق، بنیاد مستضعفان ...