پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۵:۱۷Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد مستضعفان»

استانداری قزوین   ۴ ساعت پیش    
جلسه پیگیری و حل مشکلات متصرفین املاک بنیاد علوی به ریاست طاهری فرماندار و با حضور حسین رحمانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،قدیم آبادی رئیس اداره ثبت اسناد ، علوی مدیر کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان و روسای ادارات در فرمانداری تشکیل شد.
پایگاه خبری گسترش   ۸ ساعت پیش    
ماجرای زمین بازی ورزشی که بنیاد مستضعفان تغییر کاربری داد را در این ویدئو ببینید.
آذرمغان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت اولین کتابخانه عمومی مستقل در گرمی به همت بنیاد مستضعفان آغاز شد.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۲۵    
عصر امروز (چهارشنبه) طی جلسات جداگانه ای، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با رئیس بنیاد مستضعفان دیدار و گفتگو کردند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار ایلام از اختصاص 40 میلیارد تومان به امر محرومیت زدایی شهرستان هلیلان توسط بنیاد مستضعفان خبر داد و گفت: 30 میلیارد تومان از این اعتبار در زمینه عمرانی و 10 میلیارد تومان نیز در قالب تسهیلات اختصاص یافته است.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سفر روسای بنیاد مستضعفان و علوی به استان در آینده نزدیک استاندار ایلام در قرارگاه محرومیت زدایی استان: ⭕️ در زمینه محرومیت زدایی گام های بلندی برداشته شده است/بنیاد علوی در این مدت سنگ تمام گذاشته است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با بیان این که باید افزایش وام مسکن در شورای پول و اعتبار تصویب شود، اظهار کرد: به دنبال تمهیدات جایگزین هستیم تا بتوانیم قیمت تمام شده مسکن را مهار دهیم. از آقای رئیس جمهوری دستوراتی را گرفتیم که بتوانیم مثلا آهن آلات را با نرخ مناسب تری تامین کنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
نشست خبری سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دوشنبه 5 آبان 1399 با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار شد. رئیس کمیته امداد با تقدیر از مشارکت مردم نیکوکار، خیران، نهادهای مختلف همچون بسیج، سپاه ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۵:۲۷   + ۱۰۹ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، محمد اسلامی درباره افزایش سقف وام مسکن گفت: افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن باید در شورای پول و اعتبار مطرح و تصویب شود اما ما در وزارت راه و شهرسازی تمهیداتی را در دست اقدام داریم تا جایگزین افزایش سقف وام مسکن شده و در واقع قیمت تمام شده را مهار کنیم. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور نیک نفس راهبر منطقه شمالغرب کشور در بنیاد علوی ورییس شعبه بانک سینا درگرمی ،جلسه بررسی مسائل ومشکلات تسهیلات اشتغالزایی و تسهیل در روند دریافت وامها از سوی متقاضیان، درمحل دفترنهاد پیشرفت گرمی برگزارشد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
نادر صادقی روز شنبه در جلسه بررسی طرح های بزرگ مقیاس آذربایجان غربی اظهار داشت: این اطلاعات برای ارائه به سرمایه گذاران به ویژه گروه شستا و بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای سرمایه گذاری در استان ضروری است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها آبرسانی سیار با تانکر به مردم مناطق یازده گانه حاشیه نشین چابهار به همت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی آغاز شده و به طور مستمر انجام خواهد شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرکل بهداشت و بیمه های اجتماعی و درمان کمیته امداد توضیحاتی درباره صدور کارت های سوء تغذیه برای مادران باردار و شیرده و همچنین کودکان 6 ماهه تا 59 ماهه ارائه کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون بنیاد مستضعفان و رئیس بنیاد علوی گفت: توقع داریم سرعت همراهی دستگاه های دولتی با بنیاد علوی بیشتر شود.
وزیر راه و شهرسازی از تفاهم با بنیاد مستضعفان برای کاهش قیمت مسکن خبر داد و گفت: تاکنون 180هزار پرونده وام ودیعه مسکن در بانک ها تشکیل شده است.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۷    
مجمع عمومی سالانه هلدینگ گسترش پایا صنعت سینا وابسته به بنیاد مستضعفان با حضور سید پرویز فتاح برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: طرح آبرسانی به حاشیه نشینان چابهار یکم ابان ماه آغاز شد. آرشام هنرکار در این مراسم با اشاره به اینکه مناطق وسیع حاشیه نشین چابهار فاقد حتی یک متر لوله گذاری آب و فاضلاب هستند ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رییس بنیاد مستضعفان گفت: پیشرفت فیزیکی در مسیر رفت منطقه 2 آزادراه تهران شمال به 47 درصد رسیده است و با توجه به برنامه ریزی برای تکمیل مسیر رفت در این منطقه تا پایان دولت دوازدهم، از زمان بندی افتتاح، فاصله چندانی نداریم. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۰    
پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان از روند احداث تونل البرز شرقی به عنوان بزرگ ترین تونل کشور و عملیات راه سازی در این منطقه از آزادراه، بازدید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان در بازدید از منطقه 2 آزادراه تهران شمال، گفت: درحال حاضر پیشرفت فیزیکی در مسیر رفت منطقه 2 آزادراه به 47 درصد رسیده است و با توجه به برنامه ریزی دولت و بنیادمستضعفان برای تکمیل مسیر رفت در این منطقه تا پایان دولت دوازدهم، از قول و قرارمان چندان فاصله نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۵    
ایرنا- چابهار- بنیاد مستضعفان 15 میلیارد تومان تجهیزات به نیازمندان و مددجویان بهزیستی شهرستان های چابهار و قصرقند با هدف برطرف کردن نیازهای اولیه این قشر از جامعه اهدا کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان با حضور جمعی از مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان در شهرستانهای چابهار و قصرقند و ریاست بهزیستی کشور ، اقلام مشارکتی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی بصورت ویدئو کنفرانس توزیع شد . ...
رئیس سازمان بهزیستی کشور در آیین آغاز توزیع اقلام ضروری مددجویان سازمان بهزیستی در شهرستان های چابهار و قصرقند که به همت بنیاد مستضعفان تامین شده است، جزئیاتی از کمک های چند ماه اخیر بنیاد به مددجویان این سازمان را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس بنیاد مستضعفان گفت: پیشرفت فیزیکی در مسیر رفت منطقه 2 آزادراه تهران شمال به 47 درصد رسیده است و با توجه به برنامه ریزی برای تکمیل مسیر رفت در این منطقه تا پایان دولت دوازدهم، از زمان بندی افتتاح، فاصله چندانی نداریم.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۸    
سید پرویز فتاح صبح امروز از منطقه 2 آزادراه تهران- شمال بازدید کرد و در جریان آخرین فعالیت های انجام شده برای تکمیل این قطعه از آزادراه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با کمک بنیاد مستضعفان 300 میلیارد ریال برای پرداخت کمک هزینه معیشتی صد هزار خانوار مددجوی بهزیستی در کشور در نظر گرفته شده که به آنها پرداخت خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امیریان از برنامه ریزی سپاه با مشارکت بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن برای ساخت 200 هزار واحد مسکونی در مناطق محروم کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بنیاد مستضعفان سیستان و بلوچستان گفت: توزیع هدایای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی میان مددجویان بهزیستی در جنوب استان آغاز شد.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۳    
پاسگاه روستای آغزیارت شهرستان چاراویماق با مشارکت مالی بنیاد مستضعفان تکمیل و به بهره برداری رسید.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۹    
عصر امروز (سه شنبه) طی جلسات جداگانه ای، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با رئیس بنیاد مستضعفان دیدار و گفتگو کردند.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ جلسه پیگیری مسائل و توافقات بنیاد مستضعفان با حضور مدیر کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: دو پروژه مجموعه ورزشی مهر علوی و گود زورخانه ای بین المللی مهرشهر بیرجند شامل فضای سرپوشیده و روباز با مشارکت بنیاد مستضعفان، اداره کل ورزش و جوانان و استانداری احداث می شود که اعتبار پیش بینی شده آن 255 میلیارد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان از آغاز ساخت کتابخانه شهر سرگز بخش احمدی شهرستان حاجی آباد با همکاری بنیاد مستضعفان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عده ای سودجو از وضعیت بلاتکلیف روستای ابوالفضل(ع) اهواز سوءاستفاده کرده و در زمین های بنیاد مستضعفان اقدام به ساخت و ساز های غیرقانونی و بدون سند کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -پرویز فتاح با انتشار پیامی در صفحه توئیتری خود نوشت: ساکنان مناطق محروم، افراد فاقد پوشش حمایتی، مرزنشینان و حاشیه نشین ها در موج گرانی و کرونا بیشترین آسیب را دیده اند. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان اعلام کرد کمک های کرونایی این بنیاد به عدد 2300 میلیارد تومان رسیده است.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۳    
نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت تصریح کرد که مردم شهر رویان با ادعای بنیاد مستضعفان در صدور سند و پروانه های ساختمانی دچار مشکل هستند. ولی الله فرزانه در جمع خبرنگاران با اشاره به وظیفه عرفی نمایندگان اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: پیرو تاکیدات و دستورات مقام معظم رهبری، و سلسله رزمایش های مواصات و کمک های مومنانه، مرحله چهارم این رزمایش را آغاز کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان جزئیات تخصیص 230 میلیارد تومانی این بنیاد در چهارمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه را تشریح کرد.
توزیع نامناسب امکانات باعث عدم عدالت در روستای مونه شده که صدای این مردم درآمده است
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۱    
مجمع عمومی سالانه هلدینگ برق و انرژی صبا وابسته به بنیاد مستضعفان با حضور سید پرویز فتاح برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ولی الله فرزانه گفت: مردم شهر رویان با ادعای بنیاد مستضعفان در صدور سند و پروانه های ساختمانی دچار مشکل هستند و قرار است با رئیس بنیاد مستضعفان برای حل مشکل مردم شهر رویان پیگیری شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۳۲    
نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت گفت: مردم شهر رویان با ادعای بنیاد مستضعفان در صدور سند و پروانه های ساختمانی دچار مشکل هستند.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۱    
محمد ظاهر آخش از فرهنگیان شهرستان لنده طی نامه ای با اشاره به اختصاص مبلغی به جاده لنده به تراب از سوی بنیاد مستضعفان ؛ پیشنهادی را طرح نمود.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۱    
مجمع عمومی سالانه هلدینگ مالی و سرمایه گذاری سینا وابسته به بنیاد مستضعفان با حضور سید پرویز فتاح برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : جشنواره ملی ساختمان برتر با همکاری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی آغاز به کارکرد ...
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش معدن نامه؛ پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در تصمیمی جدید ، دو معاون جدید اقتصادی و برنامه ریزی و امور مجامع را معرفی و منصوب کرد. به این ترتیب ، محمد اتابک که پیش از این مدیرعامل هلدینگ صنایع معدنی کاوه پارس بود ( مالک 6 شرکت سیمانی از جمله تهران ، ایلام و هگمتان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۴    
گروه استان ها با این که نایب رئیس مجلس دستور به ایجاد 3 هکتار از زمین 13 هکتاری بنیاد مستضعفان زنجان به فضای سبز کرده بود اما در تصمیمی متناقض، مسئولان شهرداری قریب به 65 درصد این مساحت را به فضای سبز اختصاص داده اند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد ادعای عضو شورای شهر تهران و شهرستان ری، در مورد اینکه در سال گذشته کارخانه سیمان ری 190 روز از سال را از مازوت به عنوان سوخت استفاده کرده باعث دردسرش شده باشد، چرا که مدیران این کارخانه که از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان است از وی به خاطر این افشاگری شکایت کرده است.