سه شنبه ۱۵ اسفندساعت ۰۸:۳۲Mar 2024 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد مستضعفان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد با اشاره به 14 اسفند و سالروز تاسیس کمیته امداد گفت: مسکن از دغدغه های اصلی نیازمندان و محرومان است که نهادهای انقلاب به ویژه بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) اهتمام ویژه ای به رفع این دغدغه داشته اند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اسفندماه هنوز به نیمه نرسیده که خبر رسید دو سامانه اینترنتی قوه قضاییه و بنیاد مستضعفان هک شده و اطلاعات برخی از مردم منتشر شده اند. به همین مناسبت نگاهی به هک های اتفاق افتاده در دولت ابراهیم رئیسی می اندازیم.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رییس بنیاد مستضعفان با حضور در حسینیه ارشاد آرأی خود را به صندوق انداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۵    
حسین دهقان رییس بنیاد مستضعفان گفت: سرنوشت ملی، وحدت ملی و آینده ایران متعلق به همه است، قهر کردن با هر فضایی که بیان این موضوع باشد شرط عقلانیت سیاسی نیست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۸    
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: حضور مردم یک نه بزرگ به خواسته آنها و یک آری بزرگ و لبیکی به خواسته رهبری است و ان شا الله مردم این حماسه را با موفقیت رقم خواهند زد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: مردم با حضور گسترده خود، یک نه بزرگ به خواسته دشمن و یک آری بزرگ و لبیک به خواسته رهبر انقلاب خواهند گفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس بنیاد مستضعفان گفت: امروز مردم برای لبیک و فراخوان رهبر انقلاب اسلامی پای صندوق های رای حاضر می شوند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: مردم ما به آن چه دشمنان و بدخواهان علیه این رویداد بزرگ تبلیغ کردند و مردم را از حضور بازخواندند، یک نه بزرگ به خواسته آن ها می گویند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دهقان با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را به صندوق انداخت و گفت: مردم ما حماسه بزرگی را رقم می زنند و به پیام رهبری که فراخوانی برای حضور مردم در پای صندوق های رای داشتند لبیک می گویند.
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وبسایت بنیاد مستضعفان منبع: تسنیم گروه هکری بختک که پیش از این وبسایت بنیاد شهید را هک کرده بود، این بار به سایت بنیاد مستضعفان حمله کرد. با اعلام هک اسناد بنیاد مستضعفان از سوی یک گروه سایبری، وب سایت بنیاد از دسترس خارج شد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سایت بنیاد مستضعفان امروز توسط گروه هکری موسوم به "بختک" از دسترس خارج و اسناد این نهاد سرقت شد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
یک گروه سایبری مدعی شد که سایت و اسناد بنیاد مستضعفان را هک کرده است.
اقتصاد آنلاین / زومیت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه هکری بختک که پیش از این وبسایت بنیاد شهید را هک کرده بود، این بار به سایت بنیاد مستضعفان حمله کرد.
آفتانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یک گروه سایبری موسوم به بختک، مدعی هک اسناد بنیاد مستضعفان شد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۱۰۵ سایت دیگر  
یک گروه سایبری مدعی هک اسناد بنیاد مستضعفان شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
یک گروه سایبری مدعی شد که سایت و اسناد بنیاد مستضعفان را هک کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۱    
هتل رویال هیلتون یکی از هتل های معروف در شمال تهران است. این هتل توسط حیدر غیایی طراحی و در بهمن 1341 افتتاح شد، هرچند برج شرقی این هتل در سال 51 به بهره برداری رسید. پس از پیروزی انقلاب این هتل مصادره شد و در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه می توان این وعده را داد که سال آینده وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی بهتر خواهد بود، گفت: در حوزه مسکن نیز برنامه های زیادی در نظر گرفته شده است. بنیاد و شهرداری برنامه های مشترک را اجرا خواهند کرد که در کاهش اجاره بهای مسکن مؤثر خواهد بود.
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۷    
رئیس بنیاد مستضعفان در پیامی درگذشت آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی را تسلیت گفت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۵    
مدیرعامل هلدینگ سیاحتی بنیاد مستضعفان گفت: یکی از بحث هایی که دائماً در جامعه و کشور در مورد آن صحبت می شود، ارائه خدمات گسترده و فراگیر برای تفریح و گردشگری هموطنانمان است؛ بر همین اساس با هدف فراگیری و دسترسی بیشتر ،آسانی و ارزانی سفر ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سامانه ارزیابی هوشمند و برخط نسخ و اسناد درمانی بیمه سینا با عنوان سیناپس با حضور رئیس بنیاد مستضعفان رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: الحاق یک هزار و 300 هکتار شامل 800 هکتار از زمین های ملی در غرب شاهین شهر و 500 هکتار زمین متعلق به بنیاد مستضعفان برای توسعه طرح نهضت ملی مسکن در این منطقه مورد موافقت قرار گرفت.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل بانک سینا گفت: در چارچوب طرح راهبردی کسب و کار این بانک، طراحی و ارائه پلتفرم های جدید در سرزمین هوشمند سینا با جدیت دنبال می شود. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان از غرفه بانک سینا که در رویداد سوم پل سرمایه گذاری بر پا شده بود، بازدید کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۳    
دوره آموزشی مبارزه با پولشویی به مدت 16 ساعت برای کارکنان اداره کل اسناد و املاک بنیاد مستضعفان نوشهر برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
روز پایانی نمایشگاه رسانه های ایران در روز چهارشنبه (2 اسفندماه) برگزار شد. محمدحسین پورتقی، مدیرعامل هلدینگ سیاحتی بنیاد مستضعفان در غرفه خبرگزاری میزان در نمایشگاه رسانه های ایران حضور یافت.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۳    
محمدحسین پورتقی، مدیرعامل هلدینگ سیاحتی بنیاد مستضعفان در غرفه خبرگزاری میزان در نمایشگاه رسانه های ایران حضور یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- مدیرکل ثبت اسناد و املاک گلستان از صدور 74 هزار و 311 برگ سند مالکیت این استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: اسناد صادره شده در قالب قانون تعیین تکلیف املاک روستاها و تبدیل اسناد دفترچه ای به سند تک برگ با همراهی بنیاد مستضعفان (علوی) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شده ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به تدوین ساختار جدید بنیاد علوی گفت: تدوین ساختار و نقشه راه اقدام شایسته ای است که باید به سمت اجرایی سازی و بهتر شدن طرح ها گام برداریم.
رئیس بنیاد مستضعفان تاکید کرد این بنیاد از مجموعه استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیانی که در داخل و خارج کشور به مجموعه اهداف سازمانی بنیاد مستضعفان کمک کنند، حمایت خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیران وقت بنیاد مستضعفان بخش هایی از فیلم قیصر را برای حاکم شرع وقت نمایش دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اراک- نماینده ولی فقیه در بنیاد مستضعفان گفت: الگوی انقلاب برگرفته از نهضت امام حسین (ع) است و با حضور مردم این مسیر تداوم دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان-نماینده جامعه خیران حامی معلولان گفت: خیران برای جامعه معلولان دارای بیش از 2 معلول، چهار هزار واحد مسکونی آماده و با شرکت بنیاد مستضعفان به خانواده های آنها اهداء می کنند.
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۶    
صبح امروز همزمان با دهه فجر و در آستانه چها وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، رئیس و تعدادی از معاونان، مدیران و کارکنان بنیاد مستضعفان با حضور در مرقد امام راحل، با آرمان های معمار کبیر انقلاب تجدید پیمان کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر شماری از مسئولان و کارکنان دستگاهها و نهادها با حضور در حرم امام راحل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدا با آرمانهای ایشان تجدید میثاق کردند.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۲    
به گزارش جماران، حسین دهقان ، رئیس، مدیران و جمعی از کارکنان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ضمن تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی (س) با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: تاکنون هیچ نقطه ای به عنوان آرامستان جدید مشخص نشده البته مذاکراتی با برخی از نهادها از جمله بنیاد مستضعفان درخصوص تامین زمینی در شمال غرب تهران انجام شده اما تمام این موارد در حد مذاکره است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
خدرویسی در ادامه با بیان اینکه بیمه پایه مددجویان، بیمه سلامت است و از پرداخت فرانشیز خدمات سرپایی و بیمارستانی طبق قوانین و بخشهای صادره معاف هستند و بعضاً حداقل درصد فرانشیز را پرداخت می کنند ...
معاون خدمات شهری شهردار تهران گفت: تاکنون هیچ نقطه ای از پایتخت به عنوان آرامستان جدید مشخص نشده است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۶    
یادواره شهدای بخش زواره با سخنرانی سردار حسین دهقان مشاور مقام معظم رهبری(مدظله) و رییس بنیاد مستضعفان کشور و با حضور معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار گردید.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- سردار حسین دهقان رئیس بنیاد مستضعفان و مشاور فرماندهی کل قوا از غرفه شرکت انرژی های سبز مادیران دیدن کرد.
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه امام راحل با انقلاب اسلامی، اسلام را احیا و آن را به صحنه اجتماعی و سیاسی وارد کرد، با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات گفت: در این شرایط خاص زمانی و جغرافیای مسائل امروزمان، نیاز قاطع و تمام عیار ما، مشارکت در انتخابات است که امنیت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: شهادت نقطه آغاز پیامد های تاثیرگذارتر است و شهدا زنده هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه انتخابات برای ما انسجام و قوام می آفریند، گفت: موقعیت امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اردستان-رئیس بنیاد مستضعفان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران امروزه به برکت خون شهدا بالاترین قدرت را در جهان دارد و همه دنیا قدرت ایران را پذیرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار حسین دهقان گفت: امروز همه دنیا قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را پذیرفته است و دشمنان در طول این 45 سال تمام توان خود را به کار گرفتند تا در مقابل نظام قرار گرفته و آن را ساقط کنند اما نتوانستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار درگزین از اختصاص و اهدا پنج میلیارد تومان اعتبار توسط بنیاد مستضعفان به نهادهای حمایتی این شهرستان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین رویداد تجربه محور هوش مصنوعی در صنعت، سه شنبه 10 بهمن 1402 با حضور حسین دهقان، رئیس بنیاد مستضعفان و سایر مسئولین مربوطه برگزار شد.