جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۲۴Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد مستضعفان»

آفتاب نیوز   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولیدی ایران تایر وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، تولید کننده انواع لاستیک خودرو و تایرهای وانتی، باری، اتوبوس، کشاورزی و تایرهای راه سازی می باشد.
ایمنا   ۴۹ دقیقه پیش    
کمیته امداد امام خمینی و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای رفع نیاز مسکن محرومان، تفاهم نامه ای را در سال 1399 امضا کردند که ظرف دوسال 10 هزار واحد مسکونی در 62 منطقه محروم کشور احداث کنند.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
استاندار اردبیل از کلنگ زنی 10هزار واحد مسکن محرومین با حضور رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در استان اردبیل خبر داد
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل رئیس بنیاد مستضعفان گفت: طرح ملی راه آهن اردبیل – میانه خط ریلی تمام ایرانی است که با تجهیزات و امکانات بومی در مرحله ساخت و تکمیل قرار گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، طرح محرومیت زدایی شهرستان بویژه در دو بخش ارشق ومرادلو توسط بنیاد مستضعفان بصورت جدی دنبال میشود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۹ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شهرستان گرمی اردبیل؛ جلسه کارگروه اندیشه ورز پایگاهی در آستانه سفر نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، رئیس بنیاد مستضعفان کشور، رئیس کمیته امداد کشور ...
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
گروه استان ها - استاندار اردبیل از دست پر بنیاد مستضعفان در استان خبر داد و گفت: اعتبارات مهم و بزرگی به پروژه های بزرگ استان تخصیص می یابد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل ساخت 10 هزار واحد مسکن با همکاری بنیاد مستضعفان را یک الگو برای خانه دار شدن مددجویان دانست و گفت: همکاری با دیگر نهادها برای تامین مسکن خانواده های تحت حمایت، گسترش می یابد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، علی نیکزاد شامگاه پنجشنبه در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان با امام جمعه اردبیل اظهار کرد: با درخواست از رئیس بنیاد مستضعفان سفر دو روزه او را به استان و بازدید از مناطق محروم همچون گرمی شاهد بودیم و در این سفر مقرر شد بنیاد مستضعفان تعهد انقلابی و جهادی [...]
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۵:۵۸    
به گزارش خبرنگار جی پلاس ، امام خمینی (س) در بیست و ششم شهریور سال 59 در حکمی، شهید محمدعلی رجایی را به سرپرستی بنیاد مستضعفان منصوب کردند. متن حکم امام به شرح زیر است: "بسم اللّه الرحمن الرحیم 26/6/59 جناب آقای رجایی نخست وزیر ایّده اللّه تعالی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۸    
ایسنا/اردبیل رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد مستضعفان به دنبال کارهای صرف عمرانی و اقتصادی نیست بلکه می خواهد وجهه توجه به محرومان را حفظ کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: اکثر روستاهای استان اردبیل با مشکل کم آبی و حتی بی آبی روبرو هستند که انتظار می رود بنیاد مستضعفان در حل این مشکل به صورت علمی و کارشناسی چاره اندیشی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل محرومیت ها و مشکلات مردم این استان را در حد بالایی دانست و گفت: برای رفع این کاستی ها به توجه ویژه نهادهای حمایتی مانند بنیاد مستضعفان نیاز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس بنیاد مستضعفان گفت : عزم این بنیاد بر محرومیت زدایی از چهره مناطق کمتر برخوردار و کاستن از مشکلات مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۱۰    
گروه استان ها-رئیس بنیاد متضعفان به همراه نمایندگان استان با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم آغاز عملیات اجرایی مسکن محرومان سراسر کشور که در روستای آزادلو شهرستان گرمی اردبیل با حضور سیدپرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و سایر مقامات کشوری و استانی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل به اهمیت تکمیل سد عمارت اشاره کرد و گفت: برای تکمیل سد عمارت 100 میلیارد تومان فاینانس از طریق بنیاد مستضعفان تأمین خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: بنیاد مستضعفان نهاد حامی مستضعفان و محرومان است و هیچ وقت انجام این رسالت را به کارها و پروژه های اقتصادی و عمرانی ترجیح نخواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: واحدهای تولیدی بزرگی در اردبیل گرفتار مشکلات عدیده ای شده و بنیاد مستضعفان می تواند در راه اندازی این مجموعه ها ورود پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: رویکرد اصلی بنیاد مستضعفان توجه به مردم مستضعف و مناطق محروم کشور است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، صدیف بدری از تعهدات مالی و اجرایی برای به سرانجام رساندن طرحهای مهم استان اردبیل از سوی روسای بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی و کمیته امداد امام خمینی(ره) خبر داد. ...
رئیس بنیاد مستضعفان در دومین روز از سفر به استان اردبیل، از مراحل ساخت سد عمارت توسط شرکت ملی ساختمان بازدید کرد و در ادامه با حضور در یک روستای مرزی در منطقه محروم گرمی، عملیات اجرایی احداث 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد را کلید زد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا -رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به اجرای بالای 90 درصد از عملیات سد عمارت این سد به مرحله آبگیری رسیده و تا دهه فجر این امر عملیاتی می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان سراسر کشور با حضور رئیس کمیته امداد در استان اردبیل، کلید خورد. به گزارش شفقنا، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم آغاز ساخت 10 هزار واحد مسکن مددجویی که با حضور سیدپرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گرمی – رئیس بنیاد مستضعفان از شروع آبگیری اولیه سد عمارت گرمی در دهه فجر امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: عملیات اجرایی احداث 10 هزار واحد مسکن محرومان در سراسر کشور آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در طرح ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مستضعفان در کشور تا به امروز 500 میلیارد ریال تسهیلات به افراد واجد شرایط ارائه شده است.
رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد گفت: بنیاد مستضعفان برای احداث هر واحد مسکونی، مبلغ 50 میلیون تومان را تخصیص داده و علاوه بر 10 هزار واحدِ مددجویان کمیته امداد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - با حضور رئیس بنیاد مستضعفان و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کلنگ احداث همزمان 10 هزار واحد مسکونی برای محرومان در مناطق مختلف کشور بطور نمادین در روستای مرزی آزادلوی شهرستان گرمی مغان به زمین زده شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: بالای 750 میلیارد ریال به شرکت های بنیاد مستضعفان از بابت روسازی راه آهن اردبیل - میانه بدهی داریم که علی رغم این موضوع عملیات را متوقف نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد علوی گفت: بنیاد مستضعفان در سال گذشته قرارداد مشارکت در ساخت 50 هزار واحد مسکونی با همکاری دستگا ه های مختلف را منعقد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۱۸    
ایرنا - چابهار - پس از سفر هفته گذشته رییس جمهوری به چابهار و تاکید وی بر ساماندهی هرچه زودتر وضعیت حاشیه نشینان و کپرنشینان چابهار، ساخت واحدهای مسکونی برای اهالی دو محله از محلات چهارده گانه حاشیه نشین این شهر بندری به همت بسیج مستضعفان شتاب گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد مستضعفان اجرای عملیات روسازی راه آهن اردبیل_ میانه را در موعد مقرر بدون توجه به مسائل مالی تکمیل می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۱    
رییس بنیاد مستضعفان در سفر به استان اردبیل از روند ریل گذاری راه آهن میانه به اردبیل بازدید کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
از اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای کمک به توسعه و عمران خوزستان تشکر دارم و امید است این تلاش باعث آبادانی استان شود.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۵۸    
رئیس بنیاد مستضعفان در نخستین روز از سفر خود به استان اردبیل، از عملیات بهسازی سطوح پروازی فرودگاه اردبیل و همچنین پروژه روسازی راه آهن اردبیل به میانه که به همت شرکت های دی و جنرال مکانیک از شرکت های هلدینگ پایاسامان بنیاد مستضعفان در حال انجام است، بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۱    
رئیس سازمان بهزیستی کشور از کمک 20 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به مددجویان بهزیستی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در خصوص کمک بنیاد مستضعفان به 50 هزار فرد دارای معلولیت مقیم مراکز برای اقلام بهداشتی و 50 هزار خانواده تحت پوشش توضیحاتی ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به منظور بازدید از طرح ها و پروژه های استان صبح امروز وارد اردبیل شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از کمک 25 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به نفع جامعه هدف بهزیستی خبر داد و گفت: 5 میلیارد تومان از این اعتبار برای تهیه اقلام پیگشیری از کرونا بر روی کارت بانکی مراکز نگهداری شبانه روزی معلولین و سالمندان سراسر کشور واریز و 20 میلیارد تومان برای 50 هزار خانوار ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم گرمی در مجلس در گفتگو با سبلان ما ، از سفر رئیس بنیاد مستضعفان و کمیته امداد کشور به شهرستان گرمی خبرداد. ...
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۲۱    
نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی از سفر رئیس بنیاد مستضعفان کشور به گرمی خبر داد.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۸    
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه شنبه) با رئیس بنیاد مستضعفان دیدار و گفتگو کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حمید اردستانی، جانشین مرکز مقاومت بسیج بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، به ارزیابی موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی پرداخت.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۸    
صبح امروز نشست فرماندهان پایگاه ها و حوزه های بسیج گروه بنیاد با حضور رئیس سازمان بسیج کارگری، مدیر مسئول روزنامه جوان، فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ و جمعی از مدیران بنیاد برگزار شد.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۸    
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: در سال های اخیر و پس از شیوع کرونا، توجه ویژه ای از سوی بنیاد مستضعفان برای ارتقا تولید و بهره وری در این نهاد انقلابی انجام شده است و آثار این توجه بر جامعه کارگری کاملاً محسوس است.
معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان با تشریح بخشی از نتایج فعالیت های تولیدی و اقتصادی شرکت ها و کارخانجات بنیاد مستضعفان، از رشد 11 درصدی تولید این گروه طی 5 ماه نخست امسال علی رغم مشکلات کرونا و قطعی برق صنایع در سال جاری خبر داد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازسازی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: 640 واحد مسکونی از محل انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در استان ساخته می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری بیرجند با اشاره به مساحت 3هزار و 600 هکتاری بیرجند گفت: 900 هکتار زمین خالی متعلق به اوقاف و بنیاد مستضعفان داریم، اما با این وجود درخواست افزایش محدوده شهر مطرح می شود.