یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۵۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «ساخت مسکن»

برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن تاکنون 500 قطعه زمین به منظور آغاز مراحل ساخت و ساز در چهارمحال و بختیاری تامین شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از پرداخت کمک بلاعوض 35 میلیون تومانی برای ساخت مسکن مددجویان ساکنان شهرهای استان خبر داد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از آغاز خشت گذاری 43 هزار و 775 مسکن برای فرهنگیان در 18 استان و 66 شهرستان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۵    
با تسهیلات و تامین زمین ارزان قیمت روند ساخت مسکن برای دهک های پایین تسریع می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه تشکل های دانشگاهی تازه ترین ها، یکی از مشکلاتی که این روزها مردم را با مشکلات زیادی مواجه کرده بحث افزایش قیمت ها، مخصوصا قیمت مسکن و اجاره است. بسیاری از کارشناسان دلیل افزایش شدید قیمت مسکن را عدم توجه به ساخت انبوه مسکن در سال های اخیر و در دولت تدبیر امید می دانند ...
ساوه نار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , احمد مرزبان در حاشیه قرعه کشی متقاضیان مسکن ملی در ساوه گفت : در طرح اقدام ملی مسکن به استان مرکزی 21 هزار و 290 واحد تعلق گرفت که از این تعداد واحد بالغ بر 12 هزار و 400 عدد در شهرهای جدید امیرکبیر و مهاجران و مابقی در سایر شهرهای استان مرکزی است . ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۸    
اردبیل- حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با صدور پیش پروانه عملیات، احداث واحدهای طرح اقدام ملی ساخت مسکن از هفته آینده آغاز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مسؤول بسیج سازندگی خوزستان گفت: پروژه 100 واحدی ساخت مسکن در ماهشهر برای تامین مسکن محرومان این شهرستان، خانواده های بی بضاعت و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در حال انجام است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری (پانا) - استاندار مازندران اعلام کرد که بیش از 12هزار نفر در این استان وارد سامانه طرح اقدام ملی مسکن شده اند. احمد حسین زادگان در حاشیه مراسم طرح اقدام ملی مسکن استان گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - عملیات اجرایی پروژه 768 واحدی طرح اقدام ملی ساخت مسکن، با حضور استاندار هرمزگان در شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس آغاز شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - بیش از 20 سال است که طرح ساخت مسکن استیجاری مطرح شده؛ اما هر بار زمزمه های آن به خاموشی گراییده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۱    
عملیات اجرایی ساخت هزار و 30 واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی مسکن ، ویدئو کنفرانسی در شهرستان های بابل و میاندورود آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اسلامی گفت: زمین را برای ساخت مسکن ملی طبق قانون 99 ساله واگذار می کنیم و مردم پولی از این بابت پرداخت نمی کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مجلس درباره اقدام انقلابی قوه قضائیه در قم طی توییتی نوشت: تمام زمین های دولتی که در طول سالیان گذشته به مراکز حوزوی و دانشگاهی و اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار شده بود و ساخت و سازی نشده بود و حدود 800 هکتار بود برگردانده شد. ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
75 هزار نفر از فرهنگیان فاقد مسکن در طرح اقدام ملی مسکن تایید شدند که عملیات ساخت برای 43 هزار واحد در سال 99 آغاز شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نخستین پنجشنبه هشتمین ماه سال را باید روز گام عملی دولت در تامین مسکن اقشار مختلف جامعه نامید که به دستورر رییس جمهوری بهره برداری و عملیات اجرایی 509 هزار واحد مسکونی در استان های مختلف آغاز شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار استان مرکزی گفت: قول می دهیم در شهرستان ساوه به هر میزان که نیاز و متقاضی در طرح مسکن ملی باشد زمین در اختیار مردم قرار می دهیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از ابلاغ قرارداد ساخت طرح ملی مسکن با پیمانکاران به ازای متری 2.7 میلیون تومان خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در بیست و نهمین هفته از پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی را برای ساخت مسکن در قالب طرح های اقدام ملی مسکن و مسکن مهر در استان های مختلف کشور افتتاح کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
هزینه خرید اوراق تسه در بازار با اندکی کاهش نسبت به روز سه شنبه به 91 هزار و 850 تومان رسید. این کاهش قیمت، نرخ سود موثر برای مجرد ها و متاهلین را نیز کمی کاهش داد. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: همزمان با دیگر نقاط کشور و به دستور رئیس جمهور، 624 واحد مسکن مهر در استان بوشهر افتتاح و ساخت 798 واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن آغاز شد.
برترین ها / اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور با اشاره به آماده سازی و تحویل یک میلیون و 355 هزار واحد مسکن مهر، گفت: اقدامات دولت یازدهم و دوازدهم در زمینه مسکن قابل قبول است، گرچه می توانستیم قدم های بزرگتری برداریم. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۳    
ساری- نظری، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران سهیمه استان برای ساخت مسکن ملی را 17 هزار واحد ذکر کرد و گفت: مرحله اول مسکن ملی سال آینده بهره برداری می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۴    
رئیس جمهور در بیست و نهمین هفته از پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی را برای ساخت مسکن در قالب طرح های اقدام ملی مسکن و مسکن مهر در استان های مختلف کشور افتتاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: سهم حوزه مسکن 40 درصد از تولید خالص ملی و 20 درصد از تولید ناخالص ملی را در بر می گیرد، همچنین اشتغال ناشی از ساخت مسکن نزدیک به 13 درصد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از مهمترین تکالیف دولت در زمینه ساخت مسکن، ایجاد خط پیوسته مسکن است که نشان دهنده جریان پایدار تولید مسکن در کشور خواهد بود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا ، حجت الاسلام روحانی در بیست و نهمین هفته از پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی را برای ساخت مسکن در قالب طرح های اقدام ملی مسکن و مسکن مهر در استان های مختلف کشور افتتاح کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی در آیین بهره برداری و شروع عملیات اجرایی طرح های ملی این وزارتخانه، از عمل به تعهد و وعده دولت برای ساخت مسکن برای 400 هزار نفر متقاضی مسکن ملی خبر داد.
فرمانداری سمیرم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۱    
جلسه ساخت مسکن محرومین به ریاست سید مهدی قائم مقامی معاون فرماندارشهرستان سمیرم و با حضور روح الله افشاریان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وروسای بانکهای مربوطه درسالن جلسات فرمانداری برگزار گردید . ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری : رئیس جمهور روز پنجشنبه در بیست و نهمین هفته از پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی را برای ساخت مسکن در قالب طرح های اقدام ملی مسکن و مسکن مهر در استان های مختلف کشور افتتاح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امروز در استان های پیشتاز طرح مسکن ملی بیش از 11 هزار و 600 واحد افتتاح می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر محرابیان، رئیس هیأت مدیره شرکت عمران توسعه گران عمران ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) در راستای تأمین زمین و ساخت مسکن در قالب سیاست اقدام ملی تولید و عرضه مسکن به همراه هیأت همراه و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با حضور در این شهر از زمین های مکان یابی شده برای ساخت پروژه های اقدام ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم گفت: یک هزار فقره تسهیلات ساخت مسکن به متقاضیان فاقد مسکن در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی گیلان با اشاره به پایان مأموریت سپاه گیلان در ساخت مسکن سیل زدگان گلستان گفت: 87 واحد مسکونی اخیراً به صاحبان آن ها تحویل و بیش از 200 واحد نیز تعمیر شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۴:۳۴    
شورای پول و اعتبار در بخش مسکن دو تصمیم گرفت:سقف وام مسکن نخبگان 100 میلیون تومان افزایش یافت و 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت مسکن در نظر گرفته شد.
شورای پول و اعتبار در تازه ترین مصوبه خود، مسیر جدید پرداخت تسهیلات بانکی به بخش مسکن را مشخص کرد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ساخت مسکن حداقلی حدود 60 متر در روستا، دست کم 120 میلیون تومان هزینه دارد و واقعیت این است که تسهیلات 50 میلیون تومانی کافی نیست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با تداوم این همکاری در رفع نیازهای جامعه هدف بهزیستی می توان قدمهای بزرگتری برداشت.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آخرین آمار درباره میزان و حجم ریالی واریز آورده اولیه متقاضیان این طرح در شهرهای کوچک را اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از بانک مسکن، جواد حق شناس معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص افتتاح های طرح اقدام ملی مسکن ...
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سکونت بیش از 25 درصد مردم تبریز در بافت های فرسوده و سکونت گاه های غیررسمی، خواستار ورود جدی دستگاه های مسئول به موضوع سامان دهی این مناطق و مشارکت بیشتر نهادهای انقلابی در اجرای هرچه بهتر طرح های ساخت مسکن شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بسته پیشنهادی دولت برای اجرای نظام اجاره داری حرفه ای در مراحل عملیاتی شدن است و اختصاص زمین های 99 ساله به عنوان بخش مهمی از مشوق های دولت اکنون به سرمایه گذارانی که اقدام به ساخت مسکن استجاری داشته باشند اعطا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار با افزایش سقف مانده تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، تخصیص منابع بانکی به اولویت های دو بخش صنعت و معدن و مسکن، افزایش سقف تسهیلات اشتغالزایی روستاییان و افزایش تسهیلات ساخت و خرید مسکن نخبگان موافقت کرد.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رکود ساخت و ساز در شهر تهران نسبت به سال گذشته بیشتر شد. تیراژ ساخت مسکن در پایتخت طی نیمه اول امسال با افت 14 درصدی به 26 هزار و 648 واحد رسید.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از رشت ، عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در جلسه امضای تفاهم نامه تامین زمین، ساخت مسکن ، ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران استان گیلان که با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در استانداری برگزار شد ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ارسلان زارع روز سه شنبه در جلسه امضای تفاهم نامه تامین زمین، ساخت مسکن ، ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران استان با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: دوران دفاع مقدس و ایستادگی و مقاومت جوانان این مرز و بوم در میدان رزم از جمله گیلان فرهنگ جهاد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۱    
رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از امضای تفاهم نامه با استانداری گیلان مبنی بر ساخت مسکن و ایجاد اشتغال برای خانواده ایثارگران استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون رئیس جمهور، با بیان اینکه با امضای تفاهم نامه مسکن ایثارگران در گیلان در مجموع به 45 هزار مورد زمین جهت ساخت مسکن ایثارگران در کشور می رسیم، یادآور شد: نسبت به 16 سال گذشته با افزایش صد درصدی در این بخش مواجه هستیم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۳    
روند ساخت وساز مسکن ظرف 7 سال گذشته، در اثر سوءتدبیرهای مدیریتی، همواره کاهشی بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان، با اشاره به امضای تفاهم نامه ساخت مسکن برای ایثارگران استان، اظهار کرد: زیبنده نظام نیست که ایثارگران ما مشکل مسکن داشته و فرزندان شاهد بیکار باشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار تهران اعلام آمادگی برای ساخت مسکن استیجاری کرد، اما عضو کمیسیون شهرسازی شورا تاکید کرد که از این موضوع بی خبر است و طرحی به شورا در این باره نیامده است.