چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۸:۴۴May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح نهضت ملی مسکن»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: سه هزار و 120 میلیارد ریال از سهم بانک ها به منظور اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرک تازه تاسیس پرواز همدان، در قالب تسهیلات، به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان پرداخت شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی آراسته روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایران اکونومیست افزود: برابر آمار موجود در دولت های یازدهم و دوازدهم الحاقی نبوده اما در دولت سیزدهم 90 هکتار زمین تامین و برای طرح نهضت ملی مسکن به حریم شهرهای هفت گانه شهرستان کاشان الحاق شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- نبود زمین مورد نیاز یکی از چالش های جدی فراروی اجرای طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد بود که هم اینک و با اختصاص حدود 35 هکتار زمین در حومه این شهر روند اجرای آن همچون دیگر شهرهای استان شتاب خواهد گرفت.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در نشست بیان اقدامات دولت سیزدهم در بخش مسکن استان آخرین وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن را تشریح کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۳    
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان طی سفر به شهرستان شاهین شهر و میمه از روند اجرای پروژه 5 هزار و 800 واحدی طرح نهضت ملی مسکن شاهین شهر بازدید بعمل آورد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- تکمیل نخستین واحد مسکونی در مجتمع 288 واحدی باغ انار گچساران را می توان به عنوان نخستین ثمره طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان گچساران به حساب آورد.
آیین آغاز عملیات اجرایی و آماده سازی 13100 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در اراضی 1060 هکتاری شهرستان اشتهارد و با حضور مدیرکل, سرپرست مسکن شهری و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز, فرماندار اشهارد و برخی از مسئولان شهرستانی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر راه برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به ارائه خدمات فنی مهندسی رایگان به متقاضیان طرح نضت ملی مسکن گفت: پس از اختصاص زمین به متقاضیان، خدماتی همچون نقشه ساختمان در اختیار آنها قرار می گیرد تا کار ساخت سریعتر انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از تخصیص هفت هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های روبنایی و زیربنایی و آماده سازی در سایت های طرح نهضت ملی مسکن این استان خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد: طی یکماه گذشته در رابطه با تامین زمین در خصوص شهر اصفهان مصوبه شورای برنامه ریزی اخذ و به شورای عالی جهت تصویب ارسال شد لذا بر این اساس بیش از 95 درصد تامین زمین در کل استان انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- فرماندار تایباد گفت: 82 درصد از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان وجوه اولیه خود را تکمیل و واریز کرده اند.
اقتصادنیوز: تازه ترین آمار از عملکرد نظام بانکی در طرح نهضت ملی مسکن نشان می دهد؛ همچنان 18 بانک تا 31 فروردین سال جاری یک ریال هم به این طرح تسهیلات پرداخت نکرده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در یکصد و بیست و سومین جلسه شورای مسکن استان اصفهان، وضعیت تامین اراضی طرح نهضت ملی مسکن استان و میزان اراضی مورد نیاز، مورد بررسی قرار گرفت و پیرامون آن تصمیم گیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- استاندار البرز اعلام کرد: 2 هزارو870 هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در مناطق مختلف این استان تامین شده است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی چادگان گفت: 10 هکتار زمین برای طرح نهضت ملی مسکن شهر رزوه در نظر گرفته شده است که در شهر چادگان 5.7 هکتار در محدوده قرار دارد و 22 هکتار نیز به آن الحاق شده است. شهاب ایمری درباره نهضت ملی مسکن شهر رزوه اظهار کرد: علت عقب افتادگی طرح نهضت [...]
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۳    
بجنورد-ایرنا- طرح نهضت ملی مسکن در خراسان شمالی با 45 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است و بر استناد آمار اداره کل راه و شهرسازی استان بانک ها عامل اصلی کندی این طرح محسوب می شوند و تنها به پنج درصد از تعهدات تسهیلاتی خود را در اجرای این طرح عمل کرده اند.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی گفت: طرح نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی با جدیت تمام پیش می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از تأمین زمین برای ساخت بیش از 85 هزار واحد مسکونی در شهرهای استان در قالب طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
جعفر امیرآبادی زاده گفت: بانک صادرات متعهد شده تا به اعطای انواع اعتبار با اولویت ابزار زنجیره تامین ازجمله کارت اعتباری رفاهی متصل به اوراق وام مبادرت نماید ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل بر سرعت بخشی به روند آجرچینی در واحدهای طرح نهضت ملی مسکن تأکید کرد و گفت: باید با ادامه اقدامات و جذب واریزی های مردم، روند عملیات اجرا و تکمیل واحدها سرعت گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۷    
سنندج- ایرنا- فرماندار کامیاران گفت: دستگاه های مسئول در زمینه اجرای طرح نهضت ملی مسکن، مسائل، مشکلات و موانع پیش روی این طرح را احصا و برای رفع آن برنامه ریزی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با بیان اینکه به برکت خدمات نظام و دولت، بستر مناسبی در این استان برای طرح نهضت ملی مسکن وجود دارد، گفت: به دنبال جهش تولید در حوزه مسکن ملی استان هستیم.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
بذرپاش وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه سقف اجاره بها تا نیمه خرداد تعیین و ابلاغ می شود گفت: در دو ماه اخیر وضعیت تسهیلات دهی از سوی بانک ها خوب نیست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - ساخت 13 هزارو100 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن روز دوشنبه با پیام ویدئوکنفرانسی وزیر راه و شهرسازی در شهر اشتهارد استان البرز آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور از جمله اقدامات بزرگ دولت سیزدهم برای تامین نیاز مردم در حوزه مسکن بود.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: ساخت 15 هزار و 700 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در استان اردبیل با تامین زمین مورد نیاز در تمامی شهرهای استان شتاب بیشتری گرفته و با تامین منابع مورد نیاز از سوی سیستم بانکی طی ماه های پیش رو بخش زیادی از این واحدها تحویل متقاضیان خواهد شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۳۵    
زیرنویس اقتصادی: با آغاز ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در اوایل دولت سیزدهم، قشر ضعیف جامعه که هدف اصلی این طرح بودند، با هزار امید در این طرح ثبت نام کردند و به سختی اقساط آورده خود را واریز کردند، اما برخی از پروژ ه ها در مراحل ابتدایی متوقف مانده و با مشکلات [...]
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: با آغاز ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در اوایل دولت سیزدهم، قشر ضعیف جامعه که هدف اصلی این طرح بودند، با هزار امید در این طرح ثبت نام کردند و به سختی اقساط آورده خود را واریز کردند، اما برخی از پروژ ه ها در مراحل ابتدایی متوقف مانده و با مشکلات جدی مواجه شده اند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۳:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم واگذاری 4157 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن و 4412 قطعه زمین و آغاز عملیات اجرایی 20 هزار و 995 واحد مسکونی ویلایی با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار یزد و جمعی از مسئولان برگزار شد.
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: برخی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در شهرکرد پیشرفت فیزیکی بالای 95 درصد دارد و تحویل پروژه ها از این ماه در استان آغاز خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۴   + ۷۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: 60 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در سه استان تهران، یزد و سیستان و بلوچستان در هفته جاری به بهره برداری می رسد. مهرداد بذرپاش گفت: بیش از 2 میلیون 600 هزار واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در حال ساخت است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان گفت: اکنون در استان همدان براساس مصوبه دولت 17 هزار و 830 واحد طرح نهضت ملی مسکن شهری در دست ساخت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح نهضت ملی شهر انابد در بردسکن به نام شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی نام گذاری شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با بیان اینکه تعهد استان یزد ساخت 57 هزار واحد مسکن در طرح نهضت ملی مسکن است، گفت: عملیات آماده سازی 70 هزار واحد مسکن در استان یزد انجام می شود.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از تکمیل و افتتاح حدود یک هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در استان همزمان با هفته دولت خبر داد.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از تکمیل و افتتاح حدود یک هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در استان همزمان با هفته دولت خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۴۰ سایت دیگر  
دکتر سید عباس حسینی مدیر عامل بانک مسکن در تشریح عملکرد این بانک در اجرای طرح نهضت ملی مسکن گفت: پرداخت بدون محدودیت تسهیلات نهضت ملی مسکن به متقاضیان طرح در چارچوب ضوابط ابلاغی و به موازات پیشرفت فیزیکی پروژه ها ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از اخذ نخستین سند اعیانی بلند مرتبه سازی طرح نهضت ملی مسکن استان در سایت آرمانشهر زاهدان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، نوسازی بافت های فرسوده یکی از سیاست های دولت سیزدهم در بخش مسکن در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن است. تولید مسکن در بافت های شهری همواره مورد تاکید دولتمردان بوده است و این اهمیت را به دلیل داشتن خدمات زیربنایی لازم در شهرها و همچنین با هدف مقاوم سازی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین جلسه کارگروه زیربنایی خراسان جنوبی با تصویب الحاق 7.7 هکتار زمین به شهر شوسف و 38 هکتار به شهر آیسک برای طرح نهضت ملی مسکن و قانون جوانی جمعیت همراه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
هم زمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان یزد، 4 هزار و 157 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در این استان افتتاح و تحویل متقاضیان شد.
هم زمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان یزد، 4 هزار و 157 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در این استان افتتاح و تحویل متقاضیان شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۵    
استاندار یزد با اشاره به اینکه طرح نهضت ملی مسکن استان یزد را به کارگاه عمرانی تبدیل کرده است، گفت: امروز عملیات اجرایی بیش از 22 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن آغاز شد و 4112 قطعه زمین و 4150 واحد طرح نهضت ملی مسکن به متقاضیان واگذار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: پیگیری عملیات ساخت 2 میلیون و 600 هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن که بخشی از این واحدها تحویل شده مبین رویکرد جهادی دولت سیزدهم در این زمینه است و با وجود برخی مشکلات، دولت در حوزه مسکن اهتمام ویژه دارد.
هم زمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان یزد، 4 هزار و 157 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در این استان افتتاح و تحویل متقاضیان شد.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اول فارس استان فارس مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: در همین راستا 2 هزار و 500 هکتار زمین برای مسکن روستایی در استان در حال ثبت در سامانه و آماده سازی است. ...