دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۰۶:۱۳Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح نهضت ملی مسکن»

روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۰۱    
# نهضت_ مسکن بی شک اجرایی شدن بیش از 203 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن روستاها یکی از برکات انقلاب اسلامی است. یا اوایل انقلاب که خونه کم بود و اکثر مردم اجاره نشین بودند، اما الان با به وجود اومدن مسکن مهر و مسکن ملی خدا را شکر اکثر مردم دارند خانه دار میشن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۶    
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در مجموع کار ساخت 316 هزار واحد در طرح نهضت ملی مسکن در کشور آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل از ممنوعیت خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن و سایر طرح های حمایتی تامین مسکن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی از عدم پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن در تربت جام ابراز ناخرسندی کرد و خطاب به فرماندار و سایر مسوولان استانی گفت: طرح آماده سازی زمین ها باید ظرف یک هفته آینده آغاز شود تا امکان واگذاری به متقاضیان برای ساخت فراهم شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۶    
رئیس بنیاد مسکن اسدآباد گفت: همزمان با ایام دهه فجر ساخت 30 واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهر آجین آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 28 هزار هکتار اراضی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در کشور شناسایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۱    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: باید از تمام ظرفیت های شهرستان مهاباد برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن بهره برداری کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مد یرعامل اتحاد یه سراسری تعاونی های تولید کنند گان فرش د ستباف ایران با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن گفت:جهت ساماندهی و بهره مندی بافندگان و شاغلان هنر صنعت فرش دستباف مهلت تا اول اسفند ماه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/مرکزی پروژه 464 واحدی علوی طرح نهضت ملی مسکن شهرستان تفرش توسط استاندار مرکزی کلنگ زنی شد.
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: درآمد حاصل از مزایده املاک و مستغلات متعلق به سازمان ملی زمین و مسکن در جهت تامین مالی و اعتباری پروژه های در دست ساخت طرح نهضت ملی مسکن در استان هزینه می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در طرح نهضت ملی مسکن طی چهار سال هم بیش از 68 هزار واحد مسکونی در استان زنجان ساخته خواهد شد، افزود: در حال حاضر 17 هزار و 500 واحد از پروژه های نهضت ملی مسکن در استان زنجان در حال ساخت و حدود 16 هزار واحد در شهر زنجان در حال اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: تاکنون زمین مورد نیاز برای طرح نهضت ملی مسکن در 50 تا 60 شهر استان تامین شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: باید از تمام ظرفیت های شهرستان مهاباد برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان بهره برداری کرد و در این راستا جلب مشارکت تمام دستگاه های اجرایی شهرستان لازم و ضروری است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۸:۰۷    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: در دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی طرح ملی مسکن در شهرهای بشرویه، فردوس و نهبندان، آغاز خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت 426 واحد طرح نهضت ملی مسکن همزمان با سراسر کشور در شهرستان فردوس آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- 1500 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن شهر نهاوند در چهارمین روز دهه فجر کلنگ زنی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: در 10 ماهه سال جاری 1607 شغل جدید در بخش مسکن و شهرسازی استان قزوین ایجاد شده که بیشتر این شغل ها مرتبط با طرح نهضت ملی مسکن هستند.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
امروز با حضور رئیس جمهور در شهر پرند 6838 واحد مسکونی در پرند و حدود 300 واحد در سراسر کشور، در کل حدود 10 هزار مسکن به مردم تحویل داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۴:۲۹    
تا کنون برای هزار و 90 نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن کامیاران زمین اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: اتمام پروژه های باقی مانده مسکن مهر در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان میرجاوه گفت: این اداره به منظور تحقق اهداف چهار ساله این شهرستان در طرح نهضت ملی مسکن 60 هکتار زمین را برای ساخت 137 واحد مسکونی ویلایی تامین کردهاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن نهاوند گفت: همزمان با ایام دهه فجر ساخت یک هزار و 500 واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهر نهاوند آغاز شد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم، در رابطه با طرح جهش ملی مسکن اظهار داشت: یک هزار قطعه زمین در شهرستان آران و بیدگل آماده واگذاری به واجدین شرایط است و به زودی به آن ها اهدا می شود و قرعه کشی این طرح در دهه فجر انجام [...]
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران استاندار مازندران با بیان اینکه مشکل مسکن مددجویان بهزیستی در مدت سه سال باید حل شود، گفت: بخشی از این اقدام از طریق تسهیلات بلاعوض 150 میلیون تومانی و بخشی دیگر از طریق طرح نهضت ملی مسکن باید محقق شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی آیین کلنگ زنی پروژه طرح نهضت ملی مسکن شهرستان محلات برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس در هفته گذشته فرآیند کاهش خدمات رسانی شرکت های هواپیمایی داخلی آغاز شد و پرواز برای مسیرهای پر تردد کاهش یافت که به نظر می رسد این موضوع مربوط به عدم موافقت افزایش قیمت بلیت است. افزایش قیمت ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۶    
بجنورد- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: برای طرح نهضت ملی مسکن هزار هکتار زمین تأمین شده و ساخت 19 هزار واحد شروع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی کلنگ فاز سوم طرح نهضت ملی مسکن شهرستان دلیجان به وسعت 19 هزار و 954 مترمربع با حضور استاندار مرکزی و معاون وزیر صمت به زمین زده شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۲    
راهکار حل مشکل مسکن در شهر آبدانان،فقط و فقط بلندمرتبه سازی است.با توجه به تجربه موفق احداث مجتمع های مسکونی چند طبقه مسکن مهر در آبدانان ،ضروریست که در طرح نهضت ملی مسکن نیز با توجه به محدودیت شدید زمین ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مهدی مسلم خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه، از ساخت دو شهرک مسکونی جدید در تهران خبر داد و گفت: این شهرک ها در غرب و شرق تهران ساخته می شوند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ محمدرضا مدرسی به مناسبت ایام الله دهه فجر به اتفاق معاونین خود در نشست خبری که در محل سالن منتظرقائم استانداری یزد برگزار شد تصریح داشت : حدود 467 میلیارد تومان حجم اعتبارات این پروژه ها است که 69 پروژه زیربنایی، در حوزه کشاورزی 5 پروژه که اعتبارات آن بالغ بر 17 میلیارد تومان ...
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط نماینده عالی دولت در گیلان از نهایی شدن اختصاص 18 هکتار از اراضی بنیاد مستضعفان برای ساخت نهضت ملی مسکن در مناطق مختلف استان خبر داد و افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۱    
آقای اسماعیل نژاد گفت:با امضای تفاهم نامه تامین مالی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن بین وزارت راه و شهرسازی و مدیران عامل 5 بانک دولتی، تامین مالی این طرح تسریع میگردد.
معاون مسکن وساختمان اداره کل راه وشهرسازی استان مرکزی گفت:با عنایت به امضای تفاهم نامه تامین مالی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن فی مابین وزارت راه و شهرسازی و مدیران عامل 5 بانک دولتی در تامین مالی 1155000 واحد مسکونی تسریع میگردد.
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۳    
استاندار گیلان در مراسم اهدای یکصد و سی وپنج هزارمین سند از املاک غصب شده توسط خاندان پهلوی به مردم از واگذاری 9200 سند از این املاک به مردم گیلان، و جانمایی بیش از 3هزار واحد مسکونی در زمین اهدایی بنیاد به طرح نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۸    
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان، با بیان اینکه هرمزگان در اجرای طرح نهضت ملی مسکن رتبه دوم کشوری را دارد، گفت: همزمان با دهه فجر 900 واحد مسکونیِ نهضت ملی مسکن در هرمزگان افتتاح می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: تفاهم نامه سه جانبه فی مابین سپاه نینوا ، اداره کل راه و شهرسازی گلستان و موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان منعقد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۹    
رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور با اذعان به اینکه طرح نهضت ملی مسکن در واقع کمک به خانه دار شدن افراد کم بضاعت و محروم است، گفت: بیش از یک هزار از اراضی بنیاد مستضعفین به طرح نهضت ملی مسکن اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شاهین شهر و میمه با بیان اینکه بیش از 570 عنوان برنامه همزمان با دهه فجر برگزار می شود، گفت: طرح نهضت ملی مسکن از جمله کارهایی است که در شهرستان شاهین شهر آغاز و در 5 شهر مقدمات اجرایی شدن آن انجام شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: دغدغه ما در استانداری اصفهان این است که دستور ریاست جمهوری مبنی بر نیاز کشور در ساخت مسکن و اجرای طرح نهضت ملی مسکن زمین نماند .
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۲    
ایسنا/گلستان استاندار گلستان از صعود 12 پله ای استان در طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: استان گلستان از رتبه سی و دوم نهضت ملی مسکن به رتبه بیستم رسیده است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت عمران عالیشهر گفت: تامین نشدن به موقع سهم متقاضیان مانع شتاب بخشی به پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در عالیشهر است تا جایی که در برخی از پروژه ها منجر به عقب ماندگی شده است.
معاون مسکن و ساختمان با اعلام اینکه تعیین تعرفه خدمات مهندسی با رعایت ملاحظات مردمی و همچنین برآورد انتظارات مهندسان انجام می شود بر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در فضای همدلی و در همکاری با سازمان نظام مهندسی ساختمان تاکید کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد برای اجرای بهتر طرح نهضت ملی مسکن، باید مشکلات طرح مسکن مهر کاملا برطرف شود و تمام محدودیت ها، مغایرت ها، ممنوعیت ها و حریم ها رعایت شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۱:۲۳    
بیش از 700 واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن همزمان با دهه فجر انقلاب آماده تحویل می شود.