دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۲۷Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «الحاق»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: افزون بر 41 هزار هکتار زمین در اجرای طرح نهضت ملی مسکن به شهرها الحاق شده و الحاق 15 هزار هکتار دیگر نیز اکنون در فرایند انجام قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در طرح اصلاح قانون مجازات قاچاق اسلحه، مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز ماده ای را مصوب کردند که در آن مشخص شده چه سلاح و مهمات قاچاقی به نفع دولت مصادره شده یا مجازات داشتن آن جزای نقدی خواهد بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی گفت: 5 هزار دستگاه کانتینر جدید برای الحاق به ناوگان کانتینری کشتیرانی کشور با سرمایه گذاری 18 میلیون دلاری خریداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بستان آباد از اختصاص و الحاق 60 هکتار زمین برای طرح های نهضت ملی مسکن، جوانی جمعیت و فرزند آوری در این شهرستان خبر داد و گفت:تامین زمین وکار مطالعاتی و نقشه کشی این مقدار زمین در شهرستان انجام و تحویل بنیاد مسکن برای زیرسازی و آماده سازی شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در جریان بررسی جزئیات طرح اصلاح قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز ماده 10 و 11 این طرح را تصویب کردند. طبق ماده 10 یک ماده به شرح زیر به عنوان ماده 18 مکرر 6 به قانون الحاق می شود. ماده [...]
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز (یکشنبه 2 اردیبهشت ماه) صحن مجلس و در جریان رسیدگی به طرح یک فوریتی اصلاح قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیر مجاز، مواد 5 و 6 این قانون را به شرح زیر تصویب کردند: ...
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، تدوین اولویت های پژوهش و فناوری کشور یکی از وظایف مهم شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در جریان بررسی جزئیات طرح اصلاح قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز ماده هفت این طرح را تصویب کردند. براین اساس یک ماده به شرح زیر که عنوان ماده 18 مکرر سه به قانون الحاق می شود: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار البرز با اشاره به الحاق 500 هکتار زمین به شهرجدید مهستان گفت: این ظرفیت باید در راستای نهضت ملی مسکن و عمل به تعهدات این بخش مورد بهره برداری قرار گیرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی جامعه حسابداران رسمی، ایرادات فنی تعیین سقف معافیت مالیاتی اشخاص حقوقی و حقیقی ها در صندوق های بورسی را اعلام کرد. سعید جمشیدی فرد با اشاره به حکم جدید بند س تبصره 6 قانون بودجه سال جاری مبنی بر الحاق لایحه پیشنهادی در مجلس به هفته نامه اطلاعات بورس ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۲    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در سفر به شهرستان های سربیشه و نهبندان از الحاق 350 هکتار زمین دیگر موردنیاز اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان نهبندان تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، 21 هکتار زمین به شهرهای اقماری کاشان الحاق و 225 قطعه زمین به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کاشان جهت واگذاری به متقاضیان تحویل داده شد.
پلیس فتا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۳    
RFI به معنی Remote File Inclusion به معنی الحاق خارجی فایل می باشد و به نفوذگر اجازه می دهد که فایل مخرب خود را از یک سرور Remote بر روی سرور قربانی اجرا کند. از من بپرس آموزش
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس امور ایثارگران شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از احیای ماده 48 قانون الحاق مالی دولت در دولت سیزدهم خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۶:۱۱    
اول فارس با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در روستاهای اطراف شیراز مشکلات و نابسامانی هایی در این روستاها به وجود آمده که اکنون نیاز است تعیین تکلیف شود که بالاخره به شهر شیراز الحاق می شوند یا روستایی مستقل می مانند؟! ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم سلیمانی گفت: در آینده نزدیک، شاهد ارائه تجهیزات جدیدی به نیروی زمینی ارتش خواهیم بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۵    
گرگان- مدیرکل میراث فرهنگی گلستان از الحاق سرمایه گذار بخش خصوصی به اجرای طرح گردشگری آشوراده خبر داد.
نخست وزیر اسلواکی گفت که این کشور با طرح پیوستن اوکراین به ائتلاف نظامی ناتو مخالفت خواهد کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ رابرت فیکو نخست وزیر اسلواکی روز سه شنبه اعلام کرد که اسلواکی با الحاق اوکراین به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو مخالف است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان در سومین جلسه ویژه طرح گردشگری آشوراده، از الحاق سرمایه گذار بخش خصوصی به اجرای این طرح خبر داد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر اسلواکی احتمال پیوستن اوکراین به ناتو را رد و تاکید کرد که چنین اقدامی تنها به یک فاجعه جهانی منجر خواهد شد.
معاون مسکن وساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: تاکنون 47 سایت به مساحت 4 هزار و 500 هکتار به محدوده شهرها در استان خراسان جنوبی الحاق شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تاکنون برای اجرای پروژه های حمایتی مسکن 271 هکتار زمین (بصورت اجاره 99 ساله) تامین شده و برای مابقی متقاضیان واجد شرایط نیز در مرحله تامین و الحاق اراضی مدنظر است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت: تاکنون برای اجرای پروژه های حمایتی مسکن 271 هکتار زمین (بصورت اجاره 99 ساله) تامین شده و برای مابقی متقاضیان واجد شرایط نیز در مرحله تامین و الحاق اراضی مدنظر است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در نامه ای سه لایحه جدید به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
بندرعباس - آیین الحاق یک دستگاه آمبولانس پیشرفته به ناوگان امدادی قشم برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار مهاباد گفت: عملیات احداث طرح های مسکن با واگذاری زمین و الحاق به محدوده شهر و روستا در این شهرستان تسریع یافته است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عباس زاده گفت: حدود پنج هزار هکتار زمین را در خراسان جنوبی به محدوده شهری الحاق کرده ایم، که نیاز به عملیات اجرایی، آبرسانی، برق رسانی و ... دارد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
100هکتار جنگل اکوسیستم ساز حرا به ذخیره گاه دریایی هرمزگان الحاق شد/ خیز بلند SKS برای کربن زدایی از اقلیم ساحلی و انقلاب زیست محیطی مدیرعامل فولاد کاوه جنوب کیش اعلام کرد: SKS با ایجاد یک جنگل دریایی شامل 100هزار اصله نهال حرا در منطقه صنعتی غرب بندرعباس ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی پست در راستای نوسازی ناوگان پستی کشور امروز در مراسمی 35 دستگاه خودروی وانت زاگرس دو کابین و الحاق آن به ناوگان شبکه پستی کشور را رونمایی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان الحاق اراضی به بافت 25 روستای رودان با هدف تامین زمین نهضت ملی مسکن تعیین تکلیف شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس در خصوص مطالب منتشر شده پیرامون اراضی پارک کوهستانی بابا کوهی در شیراز گفت: تنظیم و امضای توافقنامه با شهرداری به معنای موافقت با تغییر کاربری و الحاق به محدوده نبوده و حقی برای مالک ایجاد نمی کند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد مسکن شهرستان چادگان گفت: حدود 20 هکتار زمین جهت پروژه جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن به محدوده شهر چادگان الحاق و به بنیاد مسک چادگان تحویل شده است که 256 نفر داوطلب نهایی برای طرح ملی مسکن وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت امور خارجه اندونزی امروز (شنبه) در واکنش به برخی ادعاها مبنی بر موافقت این کشور با عادی سازی روابط با اسرائیل در ازای موافقت تل آویو برای الحاق جاکارتا به سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران از رونمایی و الحاق 20 دستگاه ماشین آلات سنگین تخصصی حمل مصالح به ناوگان این سازمان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اراضی کشور با انتقاد از الحاق طرح های هادی روستایی، گفت: در الحاق طرح های هادی روستایی باید نهایت دقت را داشته تا زمین های مرغوب کشاورزی به این امراختصاص نیابد.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح جایگزینی استخدام فرزندان ایثارگران به جای پدر (علاوه بر سهمیه استخدامی) با عنوان طرح یک فوریتی استفساریه ماده 48 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(1) را در هفته جاری بررسی می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: استفاده از ظرفیت های مردمی 37 هزار هکتار از اراضی را به پروژه های نهضت ملی مسکن اختصاص داد.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم سینه زنی کمر به کمر روستای قلعه نو خرقان شهرستان شاهرود در فهرست میراث فرهنگی ناملموس ملی به ثبت رسید. مرتضی نظری رئیس میراث فرهنگی شاهرود در این خصوص بیان داشت که در اجرای مواد 11 و 12 از قانون الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون حراست از میراث فرهنگی ناملموس مصوب سال 1384 و همچنین در ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه ایتالیایی به نقل از محافل ناتو از بالا گرفتن بحث ها در این ائتلاف نظامی درباره طرح واگذاری سرزمین های تحت کنترل روسیه به این کشور و الحاق بقیه این کشور به ائتلاف نظامی غربی به عنوان راه حلی برای پایان جنگ اوکراین خبر داد.
پایگاه خبری اردستان زیبا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۱    
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان گفت: جلسه گروه کارشناسی فنی طرحهای هادی و کمیسیون تغییر کاربری و اصلاح محدوده اراضی روستایی شهرستان اردستان بخش مرکزی و زواره و مهاباد برگزار گردید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۵    
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از رونمایی و الحاق 20 دستگاه ماشین آلات تخصصی حمل مصالح به ناوگان این سازمان خبر داد.
خسروشاه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۲    
شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در نظر دارد جهت تکمیل بخشی از نیاز مالی تکمیل اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر هریس، از تسهیلات مالی در چارچوب آیین نامه اجرایی ماده واحده قانون اصلاح ماده 56 الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب 1387 (به شماره 69454/ت 50913 مورخ 20/06 ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن پیوستن اورکاین به ناتو را موضوعی کاملا غیر قابل قبول توصیف کرد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: در راستای اجرای طرح های حمایتی مسکن 6 هکتار به محدوده شهری شهر برزک و 5 هکتار به محدوده شهری شهر مشکات جهت رفع مشکل کمبود زمین الحاق شد.
مدیرعامل شرکت عمران پرند از اجرا 33500 واحد نهضت ملی مسکن این شهر خبر داد و گفت: میانگین پیشرفت پروژه ها 25 درصد است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از 2 هزار هکتار زمین در دولت سیزدهم به روستاهای استان الحاق شده که در نوع خود بی نظیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از الحاق یک هزار و 200 هکتار زمین به محدوده شهرهای استان خبر داد و گفت: تکمیل و افتتاح واحدهای مسکونی و واگذاری اراضی به مردم در شهرها و روستاهای استان بوشهر تسریع شود.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عرصه در مسیر دبیرستان هدایتی قم در بلوار فردوسی توسط منطقه پنج شهرداری تخریب و مجدد به مانند شکل قبلی ساخته و به دبیرستان الحاق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی، گفت: تا پایان دولت بیش از دو هزار هکتار به اراضی مسکونی استان افزوده می شود که تاکنون از این مقدار 450 هکتار در تمام شهرهای استان الحاق انجام شده است.