یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۲۱Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم تهران»

خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به دستور ویژه رئیس قوه قضائیه به مراجع ذیربط قضایی برای بهره مندی زندانیان از ارفاقات قانونی،به مناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال اشاره کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با دستور رئیس جمهور، بندر خشک آپرین ظرف مدت دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران اظهار داشت: در دهه پنجم انقلاب کار تشخیص خودی و غیرخودی سخت شده و تشخیص جبهه حق و باطل به این راحتی نیست و تنها راه حل پیروزی در جهاد اکبر جلوگیری از نفوذ در مجموعه های انقلابی است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۱    
نماینده مردم تهران درمجلس در توئیتی به حضور خود در نشست دانشجویی پیشگامان رهایی همزمان با سالروز تشکیل بسیج دانشجو و طلبه در دانشگاه سمنان،اشاره کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران با اشاره به اینکه طبق برآورد دستگاه های اطلاعاتی کلیه افراد معترض در کشور کمتر از 130 هزار نفر بوده است گفت: بیش از یک میلیون فراخوان برای تجمعات در فضای مجازی منتشر شده که اگر به ازای هر فراخوان یک نفر به میدان می آمد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۹    
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه طبق برآورد دستگاه های اطلاعاتی کلیه افراد معترض در کشور کمتر از 130 هزار نفر بوده است، گفت: بیش از یک میلیون فراخوان برای تجمعات در فضای مجازی منتشر شده که اگر به ازای هر فراخوان یک نفر به میدان می آمد، یک میلیون نفر باید در تجمعات حضور پیدا می کرد ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه طبق برآورد دستگاه های اطلاعاتی کلیه افراد معترض در کشور کمتر از 130 هزار نفر بوده است گفت: بیش از یک میلیون فراخوان برای تجمعات در فضای مجازی منتشر شده که اگر به ازای هر فراخوان یک نفر به میدان می آمد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران تاکید کرد: ملتی که می خواهد پای اصول خود ایستادگی کند باید بسیجی، انقلابی، مخلص، فداکار، ضد استکبار، علیه پول پرستی، ضد تندروی و مسلح به فن نبرد در دوره جنگ نرم باشند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ابوالفضل عمویی در خصوص قطعنامه اخیر شورای حکام گفت: توافق هسته ای برجام در سال 2015، در واقع موازنه میان تعهدات طرف مقابل و تعهدات جمهوری اسلامی ایران بود، که هر کدام از طرفین باید ماموریت های خود را به صورت جداگانه انجام دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۱:۰۰    
اجتماع یک هزار نفری دانشجویان بسیجی استان سمنان به مناسبت سالروز تأسیس بسیج دانشجویی برگزار شد. همایش پیشگامان رهایی سه شنبه شب در تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان و با هدف افزایش همدلی و حفظ و انسجام دانشجویان بسیجی برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۲۶    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حتی اگر همه خودروهای شهر برقی و هیبریدی شوند، باز هم نمی توان آلودگی هوا را کاملاً حل کرد، چون بیشتر ذرات معلق ناشی از اصطکاک سطح لاستیک با آسفالت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با اقدامات تسکینی نمی توان مشکل اقتصاد کشور را حل کرد و این مشکل نیازمند تغییر ساختاری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- نماینده مردم تهران و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان که این روزها همه منابع و امکانات خود را برای ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور ما به کارگرفته اند، در پی تجزیه میهن اسلامی ما هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بر لزوم نگاه ویژه به مسائل کلان و راهبردی استان تهران تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: حوادث اخیر فضای کشور را به فضایی خشونت آمیز تبدیل کرده و اغتشاشگران با استفاده از سلاح های گرم و سرد اقدام به کشته سازی می کنند و نمی توان از امنیت مردم چشم پوشی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه مدعی العموم باید برای حفاظت از سلامت و امنیت مردم با اظهارات دروغین و بی اساس سلبریتی ها برخورد کند، گفت: چه تفاوتی بین تخریب گر اموال عمومی و کسی که اذهان عمومی را آتش می زند وجود دارد؟
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه راهکارهای کوتاه مدت، معضل آلودگی تهران را حل نخواهد کرد و باید به دنبال راهکارهای اساسی و بلند مدت باشیم، گفت: حدود 80 درصد آلودگی هوا در کلانشهرها به ویژه تهران متاثر از وسایل حمل و نقل موتوری متحرک است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران گفت:در دهه 70 توافقی با مسئولین اقلیم شمال عراق انجام شد تا گروه های ضد انقلاب مستقر در این منطقه فعالیت مسلحانه نداشته باشند و تداوم این اقدامات خلاف توافقات حال و گذشته با کشورمان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در روزهای اخیر جلساتی منظم با مسئولان امنیتی کشور داشتیم که مقرر شد با گروهک های معاند که قصد برهم زدن نظم عمومی را داشته باشند، ذره ای مدارا صورت نمی گیرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۲    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: طرف های غربی در جریان هرگونه مذاکرات باید بدانند ما باج نمی دهیم لذا اگر جمهوری اسلامی ایران قصد باج دادن داشت دیگر انقلابی را شکل نمی داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۶    
نماینده مردم تهران در مجلس معتقد است برخی از افرادی که امروز در اغتشاشات حضور دارند نتوانسته اند حقیقت را در پیچیدگی هایی که دشمن ایجاد کرده تشخیص دهند، از این رو قوه قضائیه باید برخورد متفاوتی با آنها نسبت به کسانی داشته باشد که صحنه گردان اصلی بوده و برای این اقدامات پول دریافت می کنند.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از تحقق توسعه سبد سوخت کشور با اضافه شدن دوباره سوخت LPG خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آیین رونمایی از تاکسی ون های ناوگان تاکسیرانی شهر تهران با همکاری وزارت کشور با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، مهدی خطیبی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، مهدی اسماعیل بگی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از تحقق توسعه سبد سوخت کشور با اضافه شدن دوباره سوخت LPG خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست بصیرتی تحلیل مسائل سیاسی اجتماعی روز با حضور سردار حاج محمد اسماعیل کوثری نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران و رئیس اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح حوادث اخیر در مسجد بقیه الله دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.
آیین رونمایی از تاکسی ون های جدید شنبه 28 آبان 1401، همزمان با سیزدهمین شنبه امید و افتخار آغاز شد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در بیانیه مجلس ما خواستار برخورد با افرادی که ناامنی ایجاد کرده و قتل انجام می دهند شده ایم اما از آنجا که این بیانیه موثر واقع شد عده ای با جعل نامه ای، آن را به مجلس شورای اسلامی نسبت دادند که ما خواستار برخورد با معترضان و مردم [...]
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که انقلاب اسلامی در ابتدای سال 60 یک نهال بود، همه گروه های معاند اعم از منافقین و ... آمدند و سعی داشتند این انقلاب را ازبین ببرند و اعلام جنگ مسلحانه کردند، اما نتوانستند هیچ غلطی کنند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۲:۴۶    
سید مصطفی میرسلیم ، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیت خود اینطور نوشت: راه نجات ارزش پول و جلوگیری از سقوط آن در تقویت پشتوانه واقعی آن، یعنی تولید خدمت و کالا است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری با اعزام هیئت به سیستان و بلوچستان در صدد صدور این پیام هستند که سیستان و بلوچستان مردم ولایت مدار، وطن دوست و علاقه مند به کشور دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۱    
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک ؛ یادواره شهدای امنیت و شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ امشب در ساوه برگزار می شود. این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام رضا تقوی عضو شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حرم مطهر حضرت اسحاق ساوه برگزار می شود.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: وقتی در شرایط تحریم ارزی قرار داریم هیچ توجیهی برای مبادلات ارزی کف خیابانی وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران مجلس با بیان اینکه مسئولان حوزه اقتصاد باید بطور هماهنگ برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت عملیاتی، برای تقویت اقتصاد خانوارها داشته باشند، گفت: تقویت درآمد خانوار اقدام خوبی بود اماصرفا با افزایش حقوق مختصر، مشکلات اقتصادی خانوار حل نمی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : نطق روز سه شنبه الیاس نادران، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، درباره لزوم تصمیم گیری نظام در مورد حاکمیت نظام پارلمانی یا نظام ریاستی، یک بار دیگر موضوع تغییر نظام ریاستی به نظام پارلمانی را روی میز تغییر ساختار سیاسی کشور گذاشته است ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۸    
نماینده مردم تهران در نطق میان دستور خود از مهندسی انتخابات گفته است؛ لفظی که شنیدن آن با صدای چهره اصولگرایی چون نادران عجیب و تازه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه راه اعتراض بسته نیست، گفت: مسئولان انتخاب می شوند تا در خدمت مردم باشند نه آنکه بر آن ها فخر بفروشند و ریاست کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
علی نیکزاد، رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره شکایت محمد باقر قالیباف رئیس مجلس از بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس توضیحاتی ارائه کرد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تابماک: الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حاکمیت باید تصمیم بگیرد که نظام پارلمانی حاکم باشد یا نظام ریاستی. نظام دوپایه در کشور کارآمدی ندارد. انتخاب نمایندگان مردم در پارلمان از سطح شهرستان به سطح استان ارتقا یابد تا سطح تصمیم گیری ملی شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۰:۲۸    
نظر نادران در مورد نظام دوپایه الیاس نادران، نماینده مردم تهران در مجلس در نطق میان دستور خود در مجلس گفت: حاکمیت باید تصمیم بگیرد که نظام پارلمانی حاکم باشد یا نظام ریاستی. نظام دوپایه در کشور کارآمدی ندارد. / انتخاب تذکر در مورد بالا رفتن قیمت ارز ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۵۴ سایت دیگر  
نادری خاطر نشان کرد: شعار زیبای عدالت که سمبل تبلیغات شماست، بیشتر به صدقه و یارانه دادن به سه دهک پایین خلاصه شده، بی آنکه عواقب سیاست های اقتصادی را بر طبقه متوسط و فقیر دهک های میانی و ناراضی سازی آنها بسنجید، در حالیکه عدالت برای همه است، نه برای طبقه فقیرتر.
کارگر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رضاخواه نماینده مردم تهران گفت: از وزیر ارتباطات می خواهیم ظرف مدت سه ماه مشکلات کسب وکارهای اینترنتی را برطرف کند تا این کسب و کارها بتواند در شبکه ملی اطلاعات و پیام رسان های داخلی فعالیت کنند.
آنا / آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: باید شبکه فیبر نوری را تا پای منازل و محل استقرار کسب و کار ها ببریم، متأسفانه در طول 10 سال گذشته این موضوع دچار عقب ماندگی جدی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی جزییات شکایت رییس مجلس از وی را تشریح کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۹    
نماینده مردم تهران گفت: سرمایه گذاری صندوق توسعه در بازار سرمایه منجر به تزریق منابع می شود که اقدامی بسیار مطلوبی در جهت رفع دغدغه سرمایه گذاران در بورس است.
آنا / اهر خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس از توضیحات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اقدامات این وزارتخانه برای توسعه شبکه ملی اطلاعات به صورت مشروط قانع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۳۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: یکی از دلایل ناکارآمدی حوزه اقتصادی و فرهنگی ریشه در انحراف فضای سیاسی کشور دارد، بعد از جنگ به مرور اثرگذاری احزاب، تشکل ها و حتی نهادهای روحانی در ساحت سیاسی کشور کمرنگ شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۵۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علی رغم هشدارهای داده شده، عدم مدیریت به هنگام درون و برون سازمانی منجر به وضعیت کنونی شده است. همه ما باید از مردم عذرخواهی کنیم که امروز حتی یک شربت ساده سرماخوردگی و آنتی هیستامین در دسترس نیست و مردم با مشکل مواجه هستند.
وانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت اینترنت ثابت در کشور تاکید کرد: این موضوع نیازمند سرمایه گذاری جدی جهت جبران عقب ماندگی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در شبکه های اجتماعی خارجی آزادی بیان ما را محدود می کنند و حتی اخیرا در پی حادثه تروریستی به حرم شاه چراغ، هشتگ آرتین و آرشام را هم پاک کردند.