سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۴۹Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم تهران»

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مجلس در مبارزه با انحصار و رانت با هیچ کس از جمله خود نمایندگان تعارف ندارد و برای همین هم ضمن رفع انحصار بازار خدمات حقوقی، رانت خودش و قضات را حذف کرد.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به بیان توضیحاتی درباره جزئیات تغییرات اعمال شده در لایحه رتبه بندی معلمان پرداخت.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس سوءتفاهم پیش آمده در رابطه با نظام رتبه بندی معلمان واکاوی کرد و توضیح داد.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم اتصال سامانه گمرک به سامانه جامع تجارت سبب دو فساد عدم تحقق درآمدهای واقعی ناشی از حقوق گمرکی و سود بازرگانی و تاراج حقوق دولت و بیت المال و ریشه دار شدن قاچاق رسمی در مبادی ورودی کشور شده است.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تهران حوزه ای است که به قول معروف "بیرونش را مردمان را کشته است و در داخل ما را"، تهران ظاهری پرطمطراق دارد اما مشکلات آن عمیق است و بی داد می کند همه جای تهران ولنجک، پارک وی و نیاوران نیست، تهران دره فرحزاد دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۰۳    
ایلنا نوشت: زهره الهیان، نماینده مردم تهران در مجلس در جلسه علنی روز گذشته مجلس، با اشاره به واکسیناسیون دانش آموزان گفت: دولت باید پاسخ دهد که آیا اسناد بالینی تایید واکسیناسیون افراد زیر 18 سال توسط سازمان بهداشت جهانی منتشر شده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۲    
روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی برنامه شنبه شب جهان آرا: رکوردی که جهاد سازندگی طی دهه 60 برای توسعه ایران زده، هیچ نهادی در دنیا نداشته است؛ تکنوکرات ها 30 سال عامدانه علیه این فرهنگ کار کردند، برخی جهادگران ما امروز حتی بیمه هم ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با رتبه بندی معلمان مخالف نیستیم، اما معتقدیم نتیجه تصمیمات بدون پیش بینی منابع مالی، دومینوی سقوط اقتصادی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی تاکید کرد، عادی انگاری وجود داعش در افغانستان توان طالبان را در اداره این کشور زیر سوال می برد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۰    
روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی برنامه شنبه شب جهان آرا: اگر بحث محرمانگی اموال مسئولان در کمیسیون هم تصویب شود، قطعا در صحن مجلس رد خواهد شد. آنچه مطرح شده اینکه سامانه های دریافت اطلاعات اموال مسئولان به هم متصل شده و اطلاعات آنها محرمانه باشد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: روح الله ایزدخواه، نماینده مردم تهران در مجلس: نمایندگان مجلس و مسئولان درباره طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی، با مردم کم حرف زده اند در حالی که باید به مردم اعتماد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران با اشاره به ضرورت پوست اندازی و خانه تکانی در قواره سیاسی کشور در گام دوم انقلاب گفت: عبور از عقب ماندگی های سیاسی یک پروسه اجتماعی زمان بر بوده که با شبکه سازی های همبسته و مستمر جوانان مستقل به فرجام می رسد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به واکسیناسیون دانش آموزان گفت: دولت باید پاسخ دهد که آیا اسناد بالینی تأیید واکسیناسیون افراد زیر 18 سال توسط سازمان بهداشت جهانی منتشر شده است چرا که دانش آموزان سرمایه های کشور هستند و سلامت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمع کردن بزرگان اقتصاد در دولت خوب است اما مهمتر از آن هماهنگی تیم است، اظهار داشت: رئیس جمهور صراحتا اعلام کند مسئولیت اقتصادی دولت با کیست؟
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران با بیان اینکه دور زدن مجلس سنت غلطی بود که از دولت قبل به جا مانده گفت: اگر دولت اصلاحیه یا متمم بودجه می خواهد، درخواست کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جوان آرمانخواه از روال مرسوم سیاست بازی دور است و از سیاست ورزی باندی و اشرافی بیزار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما با رتبه بندی معلمان مخالف نیستیم اما نباید بحث ها را به سمت مسائل غیرکارشناسی و پوپولیستی تنزل دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بار مالی اجرای لایحه رتبه بندی معلمان مشخص نشده و نباید در این زمینه عجله کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با در اولویت قرار گرفتن لایحه رتبه بندی معلمان از دولت خواست لایحه رتبه بندی را به دلیل بار مالی باز پس گیرد و در کنار مجلس شورای اسلامی محدوده مالی آن را مشخص کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران درمجلس در تذکری آیین نامه ای گفت: لایحه رتبه بندی باید به صورت کارشناسی بررسی شده و به نمایندگان توهین نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به مردم می گوییم خودروی ایرانی سوار شوید، بسم الله، ادارات دولتی ماشین های خارجی شان را به بازار عرضه کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۶    
چند وقتی که با آقای خاتمی مواجه بودم، متوجه شدم سواد دینی ایشان از رفقایشان خیلی بهتر است، اما شیفتگی نسبت به غرب در رفتار و کردارشان دیده می شود و همین موضوع موجب طرح این دیدگاه هاست. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه آمریکا و غربی ها نمی توانند تعهد جدیدی را به ایران تحمیل کنند، گفت: مذاکره برای مشخص شدن نتیجه است و آمریکا و اروپا نمی توانند شروط جدیدی برای ایران تعیین کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس نوشت؛ خبر، موتور محرکه رسانه است و شجاعت دکتر جبلی در انتخاب مدیری جوان و خلاق در راس این حوزه، نویدبخش بازگشت مرجعیت خبری به رسانه ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران با اشاره به شایعات اخیر مبنی بر مصوبه مجلس برای محرمانه ماندن اموال مسؤولان از سوی برخی رسانه ها تاکید کرد: افتضاح محرمانه تلقی شدن اموال مسؤولان در سال94 و توسط مجمع تشخیص مصلحت و به ریاست آقای رفسنجانی به بار آمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: کره ای ها از بازار ایران سود یکطرفه و 100 درصدی می بردند و حتی حاضر نمی شدند کالاهای شان را در ایران تولید کنند و کالا را تولیدشده فقط به ایران وارد می کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مدیریت کشور یک بسته جامع است که همه اجزایش با هم ارتباط دارند تأکید کرد: دولت ابتدا باید راهبردها و سیاست های کلان و هماهنگی را برای بخش های صنعت، کشاورزی ...
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح ساختار بودجه یکی از منویات مقام معظم رهبری است که متأسفانه همچنان روی زمین مانده است و دولت و مجلس باید در این زمینه اقدام عاجل کنند.
شبکه تصویر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم ششمین سالگرد شهادت سرلشکر پاسدار شهید حاج حسین همدانی با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، علیرضا زاکانی شهردار تهران،محسن منصوری استاندار تهران، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ششمین سالگرد شهادت سردار شهید حسین همدانی عصر 22 مهرماه 1400 در حوزه هنری برگزار شد. در این مراسم سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه، علیرضا زاکانی شهردار تهران، سرلشکر مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت مردم در تقویت جریان جهادی، گفت: جهادی شدن یک سازمان یا حتی چند وزارتخانه خوب است اما کافی نبوده و بدون نقش آفرینی جدی همه مردم و جوانان، شدنی هم نیست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی عصر امروز در آیین تکریم و معارفه استاندار تهران گفت: مجلس در خدمت رئیس جمهور، دولت و مردم است تا بتوانیم مشکلات کشور را حل کنیم. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی مخالفت ها با واکسن گفت: کمپین ضد واکسن برخلاف سیاست های کلی نظام، قوانین عقلانی بهداشتی درمانی و منویات مقام معظم رهبری است.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۸    
به گزارش الف مجتبی توانگر نماینده مردم تهران از یک تصمیم ضد رانت مجلس در موضوع کسب و کارها خبر داد و نوشت : مجلس انقلابی در اقدامی مخالف #تعارض_منافع مصوب کردند رانتی که در گذشته برای نمایندگان ایجاد شده بود، حذف شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نیروی انتظامی کار جدیدی را انجام می دهد که قابل توجه است و می خواهیم کمیسیون امور داخلی به آن رسیدگی کند، چند روز پیش در میدان شهدا شاهد بودم مأموران نیروی انتظامی موتورسواری که با فرزندش در حال حرکت بود را پیاده کردند و تن پدر جلیقه گذاشتند و به او چوب دادند و کنار ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
احمد نادری نماینده مردم تهران از پافشاری رئیس جمهور و همچنین مجلس شورای اسلامی برای احیای مجدد سازمان جهادسازندگی در کشور خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی متروی واحد علوم و تحقیقات در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مهر: عضو شورای عالی مسکن گفت: وزارت راه و شهرسازی، در حال مذاکره با چینی ها برای انبوه سازی مسکن است. اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس و عضو شورای عالی مسکن گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت:باید نظام توزیع، عرضه و تقاضا در عرصه وکالت اصلاح گردد و به تعداد وکلا اضافه شود تا به واسطه رقابت ایجاد شده، از لحاظ حقوقی و قضایی در کشور پیشرفت حاصل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از رئیس مجلس خواست که رأی گیری در خصوص طرح شفافیت آرای نمایندگان به طور شفاف و علنی انجام گیرد تا برای کارهای بعدی مجلس الگو باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: طرح شفافیت آرا که با ابتکار عمل رئیس مجلس در نوبت رسیدگی قرار گرفته است، هر چه سریعتر در دستور کار جلسه علنی قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی بر همسان سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت معوقات آموزش و پرورش تاکید کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
جی پلاس ، اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: کسب مدال های جهانی توسط جهان پهلوانان کشتی مبارک، قلب مردم با شماست. وزیر محترم راه و شهرسازی در اقدامی تحسین برانگیز قول اعطای هدیه ای ویژه به مدال آوران را دادند. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
برنا: بیژن نوباوه وطن ، نماینده مردم تهران و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی در رابطه با طرح حمایت از کاربران فضای مجازی گفت: پس از آن که در روز گذشته، هیات رئیسه کمیسیون حمایت از کاربران فضای مجازی مشخص شد، کار عملیاتی کمیسیون در هفته جاری کلید می خورد و جلسات آن آغاز خواهد شد. ...
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس بانک مرکزی خواستار ارائه گزارشی درباره نحوه اختصاص تسهیلات قرض الحسنه ازدواج شدند.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۷    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. مهدی بیک اوغلو / نخستین بار در خردادماه و در ایام انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم بود که خبرگزاری تسنیم در جریان گفت وگو با رضا تقی پور ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرتعداد برخی وکلا در راهروهای مجلس نه برای بحث های کارشناسی و توجیه نمایندگان بلکه برای لابی سنگین علیه طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مهر: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار و حقوق معوق کارگران با همکاری بانک ها پرداخت می شود. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نمی دانم طرح تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی به جا رسید اما امروز عمده سپرده های جذب شده در بانک های خصوصی صرف فعالیت های کوتاه مدت می شود که عمدتا دلالی و سوداگری است.