یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۸:۱۹Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم تهران»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی گفت: همزمانی تحریم های اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران و نیز خرابکاری در نطنز در زمانی که طرف مقابل باید حسن نیت خود را به اثبات برساند به همه ما گوشزد می کند که نباید به وعده غرب و لبخند دیپلماتیک آن اعتماد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به شیوه و زمان راستی آزمایی انجام تعهدات برجامی آمریکا،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به امتیاز دادن دولت در مذاکرات اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توییتی به عذرخواهی رهبرانقلاب در اشتباه سهوی در بیان آمار اشاره کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت می خواهد بگوید کار اسرائیل است اما این کار آمریکاست، مگر اسرائیل بدون اجازه آمریکا کاری را پیش می برد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه گره زدن مذاکرات وین به مسائل داخلی مانند انتخابات، به معنی شکست روحانی است، تاکید کرد: رهبر انقلاب چارچوب آن مذاکرات و حرف قطعی نظام را تعیین کرده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به اظهارات اخیر رئیس جمهور درباره گروگان گیری معیشت مردم اشاره کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر به پا فشارس عجیب روحانی بر انداختن موج چهارم کرونا بر گردن مردم واکنش نشان داده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۰    
وزارت راه و شهرسازی باید زیرساخت های لازم برای ثبت نام خانواده های فاقد مسکن را فراهم کند تا در پایان سال1400 وزارت راه و شهرسازی حداقل با یک میلیون خانواده ایرانی قرارداد همکاری برای ساخت مسکن منعقد کرده باشد. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران درباره ظرفیت تجارت الکترونیک برای دسترسی مردم به کالاهای سلامت محور، گفت: خیلی ما در این زمینه ضعف داریم ولی قاعدتاً بهترین روش آن است که ما از ابزارهای فناوری اطلاعات استفاده کنیم تا دسترسی مردم را تسهیل کنیم که البته این موضوع شاید لزوما مربوط به دارو نباشد و مربوط به کل خدمات ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی از عملکرد ستاد مبارزه به کرونا انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۶    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به بازدید جمعی از نمایندگان از مراحل اجرای عملیات مسیر فاضلاب رو و تصفیه خانه غرب تهران اشاره کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۳    
اقتصاد ایران: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: فرض می کنیم این ادعا که برهم زدن مذاکرات خواسته رژیم صهیونیستی است درست باشد، اینکه حق شلیک حتی یک گلوله هم نداشته باشیم، خارج از عقلانیت است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران از وزیر صمت خواست تا درباره ابلاغ ترخیص 50 هزار تن مرغ به گمرک و نحوه قیمت گذاری و توزیع این محموله توضیحاتی ارایه دهد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران گفت: ما در این دوره به ویژه طی یکسال گذشته کسی از اعضای شورا را مشاهده نکردیم که برای پیگیری امورات به مجلس مراجعه کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران با اشاره به ادعای دولت مبنی بر اینکه اگر ما به این ترورها و خرابکاری ها پاسخ دهیم، مذاکرات و راه های دیپلماتیک برای کاهش یا از بین بردن تحریم ها از دست می رود!، گفت: خارج از عقلانیت است که برای رسیدن به آن فرض رویایی، شما حیثیت و موجودت جمهوری اسلامی ایران را به خطر بیندازید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۶    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به حادثه سایت هسته ای نطنز اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به صحبت های اخیر رییس جمهور درباره توبه آمریکا اشاره کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۷    
ایرنا : علی مطهری داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری با استقبال از حمایت جریان های فکری از نامزدی او، درباره حضور زنان به عنوان نامزد ریاست جمهوری، گفت: رجل سیاسی مصداق مرد نیست و زنان می توانند حضور داشته باشند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده مردم قم تأکید کرد: فارغ از هر نتیجه ای که مذاکرات وین داشته باشد، اساس راستی آزمایی اقدامات آمریکایی ها باید توسط مجلس صورت گیرد و دولت صلاحیت راستی آزمایی در این حوزه را ندارد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از مهر، نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: توافق با چین برد - برد است و واگذاری جزایر ایران به این کشور دروغ محض است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس دهم، هدف خرابکاری در سایت نطنز را اختلال در روند مذاکرات و موفقیت در مذاکرات هسته ای را انتقام از خرابکاران عنوان کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۷    
نماینده مردم تهران در مجلس دهم با تأکید بر اینکه الکترونیکی شدن انتخابات هیچ مانع قانونی و منطقی ندارد، گفت: در صورتی که مانع قانونی برای برگزاری انتخابات در چند روز و یا الکترونیکی شدن آن وجود داشته باشد دولت می تواند لایحه سه فوریتی در این خصوص بدهد و مجلس و شورای نگهبان نیز برای این موضوع وقت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به انتشار جزییات خبر حضور ظریف در نشست امروز صبح کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس اشاره کرد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۰    
مالک شریعتی نیاسر، نماینده مردم تهران در مجلس از تازه ترین رفتار غیرحرفه ای و غیراخلاقی وزارت امورخارجه انتقاد کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، علی مطهری داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری 28 خرداد در نشست خبری در محل باشگاه خبرنگاران، گفت: امروز در شرایط ویژه قرار داریم کشور در سختی های زیادی قرار گرفته است و احتمال رفع این تحریم ها و احیای برجام وجود دارد ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست عصر امروز (یکشنبه، 22 فروردین) کمیسیون اصل نود قانون اساسی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سمیه رفیعی، رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس و نماینده مردم تهران ظهر امروز در سفری سر زده با حضور در منزل مهدی مجلل و میکائیل هاشمی دو شهید محیط بان زنجانی که هفته گذشته به دست شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار ممنوع فیله خاصه به شهادت رسیدند با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفت وگو و بر پیگیری شهادت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در تذکری به تیم مذاکره کننده تاکید کرد: تفکیک بین تحریم های هسته ای و تحریم های دیگر نباید صورت بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تیم مذاکره کننده ما طرح گام به گام و راستی آزمایی سریع و آسان را مطرح می کنند که به هیچ وجه درست نیست و تحریم ها باید به کل لغو شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سنگ اندازی های صورت گرفته بر سر راه ناحیه صنعتی خلیج فارس در استان خوزستان مشکوک است و این مسئله نشان می دهد دست های پشت پرده وجود دارند. وی ادامه داد: استان اقتصادی خوزستان، قطب اقتصادی کشور و استانی که هر نوع پسوند [...] ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به اظهارات روحانی درباره موج چهارم کرونا اشاره کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به لحاظ فرهنگی ایرادات جدی به شورای شهر و شهرداری تهران وارد است و علی رغم اقدامات مفید، اما چون سایر نهادها ضعف هایی دارد که بایستی این ضعف ها در شورای آینده جبران شود.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۵    
مالک شریعتی نیاسر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات عجیب حسن روحانی درمورد توبه آمریکا، توئیتی را منتشر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران درمجلس در توئیتی به صحبت های رئیس جمهور درباره توبه آمریکا ،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی نوشت که برخی دولتی ها شرط بازگشت ایران به تعهدات برجامی را لغو تحریم های وضع شده در دوران ترامپ عنوان می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۵۵    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به موضوع کلاب هاوس و دستور جلسات محرمانه کمیته تعیین مصادیق مجرمانه اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۶:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برای تحقق شعار سال باید قوانین زائد توسط مجلس حذف شود و در حوزه نظارت هم اگر به طور سنتی ناظران مجلس در همه ارگان های مختلف حضور دارند اما این نظارت باید کاربردی تر شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گفت وگوی صادقانه با مردم بهترین گزینه برای تشویق مردم برای مشارکت در انتخابات بوده و هر قدمی خلاف این باعث ایجاد فضای حاشیه ای در انتخابات می شود.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در شرایط حاضر، قوه قضاییه باید ورود پیدا کند و مسئولانی که در مسئولیت خود برای حفظ جان و سلامت مردم عمل و محدودیت ها را اعمال نکردند باید پاسخگو باشند و به پرونده آنها رسیدگی شود. ...
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما با نهادی در سطح FATF باید به صورت مکتوب ارتباط داشته باشیم و به صورت شفاهی نمی توانیم این موضوع را بپذیریم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری شهید صدر را ذوب در هدف و ایمان خود توصیف کرد و گفت: اخلاق و اخلاص رمز موفقیت شهید صدر بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس فقط پس از راستی آزمایی واقعی و اطمینان از لغو تحریم ها اجازه بازگشت دولت به تعهدات برجامی را خواهد داد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من چینی ها کار خوبی شروع کردند و ما هم استقبال خوبی کردیم و پیشنهادهای خوبی هم مطرح شد که به نفع هردوی ماست که در زمینه اجرایی باید به اندازه کافی دقت کنیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۳    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به تصویب دو فوریت کلیات طرح "جهش تولید اقتصاد دانش بنیان" اشاره کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس بیان کرد: امروز اتفاقاتی در وین در حال وقوع است که هیچکسی از آن اطلاعی ندارد و عملکرد دولت در 8 سال گذشته ما را نسبت به آن نگران کرده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران درمجلس در توئیتی تاکید کرد که با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها باید روابط بانکی و فروش نفت ایران عادی شود.