جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۱۷Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم تهران»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی که در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد گفت: نتیجه انتخابات زمانی کارآمد می شود که رای همه ما آگاهانه، مسئولانه و دقیق باشد. معاون ارتباطات بین الملل دفتر رهبر انقلاب همچنین گفت: حتی یک رای هم در انتخابات مهم است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۷:۲۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دوازدهم بسیاری از کارهای نیمه تمام مجلس یازدهم را به سرانجام می رساند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: “سید نظام الدین موسوی” عضو لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در اجتماع هواداران لیست انتخاباتی امنا گفت: دوستان درباره ائتلاف امنا صحبت هایی مطرح کردند این ائتلاف بر اساس شاخص محوری و نه شخص محوری شکل گرفته است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، عبدالحسین روح الامینی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و معاون امور استان های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از نهایی شدن لیست نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف در استان ها خبر داد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: جای تأسف دارد که آقای حداد گفته است درخت تنومند چنار یا سروی خیلی بزرگ شده که شاید منظور خودشان بودند و پاجوش هم این درخت زده یعنی در اطرافش جریانات دیگری رشد کردند. ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۵۲    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم قبل از رای دادن عملکرد و سوابق نمایندگان را ارزیابی کنند و بعد رای دهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اسماعیل کوثری، نماینده مردم تهران در مجلس گفت: وحدت اصولگرایان باعث خرسندی مردم شده است
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
ابوالفضل عمویی نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از حضور در انتخابات انصراف داد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : ایرنا: سید محسن دهنوی دلایل انصرافش از لیست شورای ائتلاف نیرو های انقلاب را تشریح کرد. سید محسن دهنوی نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم روز سه شنبه در فضای مجازی با اشاره با تفاوت دیدگاه هایش با دبیر کل جبهه پایداری انصرافش از حضور در لیست ائتلاف را به اصرار [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از حضور در انتخابات انصراف داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۵    
نماینده مردم تهران در دوره های هفتم، هشتم، گفت: حضور هفت نامزد زن در شورای وحدت به عنوان یک تحول مهم محسوب می شود، زیرا زنان بر اساس شاخص های عدالت محور برای این شورا انتخاب شده اند، نه بر اساس سهم حزب یا گروه.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی سعدی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری در سومین گردهمایی طلاب و روحانیت با موضوع نقش طلاب و روحانیت در افزایش مشارکت مردمی که توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار شد، گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران با انتشار پستی از حضور در ائتلاف امنا انصراف داد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جهت گیری شهرداری تهران در توسعه حمل و نقل عمومی درست است، گفت: مدیریت شهری تلاش خود را به کار گرفته تا کمبودهای زیرساختی را جبران کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
عزت الله اکبری تالارپشتی، نماینده مردم تهران از کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت گفتگوی بزرگترهای سیاسی با جوانان، گفت: وقتی اردوهای راهیان پیشرفت برگزار شد، همان دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف که جزو صف معترضین بود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۱    
هم زمان با گزارش منتشر شده از سوی اداره اطلاعات انرژی آمریکا مبنی بر رکورد شکنی تولید نفت، آقا تهرانی نماینده مردم تهران هم گفته که وضعیت فروش نفت و درآمدهای ارزی قابل مقایسه با گذشته نیست.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۵۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت آحاد ملت ایران در انتخابات پیش رو نشان از مولفه و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۸    
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: دولتمردان برخی از کشورهای عربی حدومرز خود با رژیم اشغالگر و جنایتکار صهیونیستی را مشخص کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه انتخابات نماد مردم سالاری است، گفت: حضور پرشور در پای صندوق های رأی، نشان دهنده اهمیت داشتن سرنوشت ایران اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با استقبال از پویش انتخاباتی خبرگزاری مهر، گفت: مجلس آینده باید مجلسی کارآمد باشد چراکه در این صورت بسیاری از مشکلات کشور مرتفع خواهد شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۹    
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: احزاب و ائتلاف ها تلاش کنند کسانی را وارد لیست کنند که کارآمد و شایستگی کافی را داشته باشند و از حواشی به دور باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۹    
نماینده مردم تهران با بیان اینکه قطعا پایداری ها به شورای ائتلاف می پیوندند و سرلیست قالیباف خواهد بود،گفت: بیشترین اقبال به سمت لیست شورای ائتلاف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۵۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: عدالت گستری و کاهش شکاف طبقاتی و رفع فقر دغدغه مشترک دولت و مجلس است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۱:۲۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آزادانه ترین انتخابات در سطح جهان؛ ایران است، گفت: در ایران نه تحکم و نه سفارش معنی دارد؛ خود مردم در صحنه هستند و دیدار ما روز یازدهم اسفند پای صندوق های رأی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی توافق جبهه پایداری و شورای ائتلاف انقلاب اسلامی به سرلیستی محمدباقر قالیباف را غیرواقع عنوان کرد و گفت: شیوه جبهه پایداری سهم خواهی نیست بلکه حرکت بر مبنای شاخص ها و اصول این حزب است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۳    
حوزه/ نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با ارائه تعریفی از حوزه انقلابی، پیگیری مطالبات مردم را از مهم ترین رسالت های حوزه انقلابی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می شود که شورای ائتلاف و جبهه پایداری انقلاب اسلامی به سرلیستی محمدباقر قالیباف توافق کرده و فهرست واحدی را برای حوزه استان تهران در انتخابات منتشر کنند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۰    
علی خضریان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90، با حضور در غرفه روزنامه ایران در نمایشگاه رسانه های ایران، در گفت وگو با خبرنگار ایران آنلاین ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵    
سید نظام الدین موسوی درباره بازگرداندن اموال بابک زنجانی به کشور، گفت: قوه قضاییه در بازگرداندن این اموال به کشور، کار بسیار بزرگی انجام داده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۸    
نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی اهالی رسانه ها را موظف دانست تا هرکاری که می توانند دربرای نشان دادن مظلومیت فلسطین به دنیا انجام دهند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۲    
مالک شریعتی، نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص فهرستی که اخیراً در فضای مجازی درباره میزان غیبت نمایندگان مجلس یازدهم منتشر شده توضیح داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گفت وگوی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی با سایر احزاب سیاسی برای انتخاب افراد اصلح در فهرست نهایی ادامه دارد، گفت: تنوع فهرست ها که دربرگیرنده وجود دیدگاه های مختلف است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از غرفه خبرگزاری مهر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۳    
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شواری اسلامی از مردم خواست به شعارهای نامزدهایی توجه کنند که قابلیت حل مسائل نظام را دارد و گفت: ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به دنبال بیان حرف تازه در مجلس آینده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ها می توانند در بحث امیدآفرینی و ترسیم چهره مطلوب از کشور ایفای نقش کنند، البته باید دقت داشته باشند که منصفانه شرایط کشور را نقد کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جاهایی که ما حضور داشتیم رضایتمندی مردم از عملکرد شهرداری را دیده ایم. به نوعی مردم تهران خواستار تکرار این رویدادها هستند.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما توقع داریم هنرمندان و چهره ها در زمینه مهارتی خودشان اظهار نظر تخصصی داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: هزار و 941شرکت دولتی داریم که تحت کنترل دولت هستند ولی در هیچ کدام از اسناد مالی بالا دستی کشور اثری از اینها دیده نمی شود وبودجه اینها در لایحه بودجه نمی آید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از اقدام خبرگزاری مهر مبنی بر راه اندازی پویش کارآمدی و شایسته گزینی ، به این پویش پیوست.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لایحه عفاف و حجاب هم از جمله مصوبات مهم مجلس یازدهم بوده است. این مجلس در مباحث اقتصادی هم به خوبی ورود کرد و مصوبات زیاد و مهمی داشت ...
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در ایکس نوشت: همیشه معتقد بودم عیار افراد به کارنامهٔ آن هاست، نه به ادعاهایشان. به انجام رساندن یک پروژۀ عمرانی یا تصویب و اجرای یک قانون راهبردی از هزاران حرف و ادعا برتر و سخت تر است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش بخش خصوصی بر توسعه حمل ونقل بیان کرد: در مصوبات بودجه 1403 با تلاش نمایندگان، وزارت راه و شهرسازی مکلف شد با مشارکت بخش خصوصی و استفاده از اعتبارات در نظر گرفته شده، نوسازی ناوگان ریلی اعم از لوکوموتیو ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
حوزه/ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همان طور که هر قانونی که مصوب می شود نیازمند پیوست فرهنگی است نیازمند پیوست حوزوی نیز می باشد.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت پیگیری مطالبات رای اولی ها گفت هر شخصی که مدعی شد مجلس برای دانش آموزان و رای اولی ها نیست حتما به او رای ندهید.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی نماینده مردم تهران و عضو جبهه پایداری در خصوص تخریب افراد در آستانه انتخابات به خبرنگار جماران گفت: تخریب افراد کار خوبی نیست ...
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس از غرفه خبرگزاری پانا بازدید کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی فهرست اصلی و 30 نفره تهران برای نامزدی در انتخابات پیش رو را از این جریان سیاسی دانست و گفت: شورای ائتلاف با تعیین مصادیق انتخابات به فهرست 90 نفره رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی حضور زنان در فهرست نهایی شورای ائتلاف را حداقل 7 نفر اعلام کرد و گفت: در صورت انتخاب افراد شایسته و اصلح دیگر امکان افزایش بانوان به این تعداد وجود دارد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
کد خبر: 917155 / دیروز, 18:39 / ایران عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: تاکنون جلساتی با گروه های مختلف داشته و درباره ائتلاف صحبت کرده ایم، گفت: به زودی جلسه ای برای رسیدن به جمع بندی برگزار می کنیم. ...