چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۰۴Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صحن علنی»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان گفت: در جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر همدان بودجه 43 هزار و 549 میلیارد ریالی شهرداری سال آینده مصوب شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ستاره صبح گزارش می دهد محمدرضا خباز متولد 1333 در شهر کاشمر بود یک مسلمان دین باور و مسولیت پذیر بود به همین دلیل چهار دوره مردم کاشمر او را به عنوان نماینده خود برگزیدند. خباز از تریبون مجلس از حقوق مردم دفاع میکرد ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در جریان بررسی لایحه بودجه 1403 شهرداری تهران در بخش بودجه شرکت ها و سازمان ها، برخی از اعضای شورای شهر به اختصاص ردیف بودجه به شرکت رایانه شهر انتقاد کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در صحن علنی شورای اسلامی شهر اراک بودجه سال 1403 مجموعه شهرداری این شهرستان با رقمی بالغ بر 60 هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۰    
محبی: اینکه کلیت مجلس به توسعه چه نگاهی دارند حائز اهمیت است. اینکه برایشان مفاهیمی مانند جنگ اقتصادی و جهاد اقتصادی، جامعه تولیدمحور، توسعه پایدار، رشد اقتصادی بر اساس تئوری مشخصی تعریف شده باشد مهم است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران با حضور در صحن علنی شورای شهر تهران در بررسی لایحه پیشنهادی بودجه سال آینده شهرداری تهران اعلام کرد که هر اتوبوس داخلی حدود سه میلیارد تومان از اتوبوس خارجی گران تر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سه نفر از اعضای شورا در صحن علنی امروز تذکراتی را به شهردار مشهد دادند و خواستار پاسخ شهردار در صحن شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران از آغاز بررسی بودجه شهرداری تهران در دو نوبت صبح و عصر برای فردا سه شنبه در صحن علنی شورا خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز صدوششمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، درتالار شهر مشهد برگزار شد و در این جلسه موضوعات مهمی مورد بحث و گفتگوی اعضا قرار گرفت.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا تاج شهرستانی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی صبح روز یکشنبه 29 بهمن ماه، طی سخنانی در صحن علنی شورای شهر خطاب به شهردار رشت گفت: احداث پل فرزانه از تاکید مهم شورای شهر به شهردار بود که تاکنون حرکتی در این راستا صورت نگرفته و عملا ساخت پل های دیگر در دستور کار قرار گرفت. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: در یکصد و چهل و هفتمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز با بودجه 31 هزار و 600 میلیارد تومانی سال آینده شهرداری شیراز موافقت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- تصویب لایحه بودجه سال 1403 شهرداری اصفهان در صحن علنی شورای اسلامی این شهر با مخالف و موافقت هایی مواجه شد که در نهایت با موافقت حداکثر اعضاء به تصویب پارلمان شهری رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج ، عمار ایزدیار در پایان جلسه رسمی یکصدو پنجاه و پنجم شورای اسلامی شهر که عصر امروز بیست و پنجم بهمن ماه برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: بودجه سال آتی شهرداری کرج پس از برگزاری چندین جلسه کارشناسی در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج ...
پویشگران گیل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بررسی لایحه بودجه 1403 شهرداری رشت با حضور شهردار در صحن علنی شورا
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
با اعلام رئیس مجلس شورای اسلامی جلسه علنی بعدی مجلس شورای اسلامی دوشنبه 14 اسفند خواهد بود.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۳    
طرح بانکداری اسلامی در سال های پایانی دهه 90 و در مجلس دهم کلید خورد و کلیات آن در آذرماه 1398 در صحن علنی مجلس به تصویب رسید. نزدیک به یک سال بعد و با شروع به کار مجلس یازدهم، بررسی جزییات این طرح به پایان رسید و در 15 آبان ماه 1401 برای تایید نهایی به شورای نگهبان فرستاده شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۰    
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس، در صحن علنی مجلس: سپاه پاسداران امروزه در جهان به نماد مقاومت علیه زورگویان و سلطه گران بدل شده است
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۰    
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس، در صحن علنی مجلس: مردم همواره پشتیبان امنیت و آرامش ایران بوده اند
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
در پی حمله سایبری روز گذشته و اختلال در سامانه های مجلس، رأی گیری جلسه امروز صحن علنی قیام و قعودی شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه سال 1403 کل کشور در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
دقایقی پیش جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی آغاز شد و گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 1403 برای رفع ایرادات شورای نگهبان در دستور کار قرار گرفت.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در فاصله کمتر از یک ماه تا انتخابات مجلس، عملکرد نمایندگان به تفکیک استان و بر اساس داده های موجود در سامانه شفافیت آرای داوطلبانه در زمینه غیبت و عدم مشارکت در رای گیری های صحن علنی بررسی شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تیتربرتر، مهدی چمران پیش از آغاز جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران در تشریح دستور جلسه امروز شورا گفت: جلسه امروز را با تاخیر آغاز نکرده ایم بلکه ما زودتر از موعد شروع کردیم اما به دلیل آنکه جلسه قبلی کمی به طول انجامید صحن علنی دیرتر آغاز شد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی ایران آنلاین جلسات این هفته صحن علنی مجلس شورای اسلامی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برگزار خواهد شد. البته برگزاری یک نوبت از جلسات صحن مجلس در روز پنجشنبه به این دلیل است که برخی از مصوبات مجلس در لایحه بودجه 1403 توسط شورای نگهبان به مجلس اعاده شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه سال آینده کشور در دستور کار هفته جاری صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: طرح سوال از شهردار ارومیه اعلام وصول شد و وی باید روز دوشنبه بیست وسوم بهمن در صحن علنی پاسخگوی سوالات اعضا شورای شهر باشد.
اقتصاد آنلاین / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
خرید خدمت سربازی برای اولین بار در دهه 70 مطرح شد که براساس آن مشمولان امکان خرید خدمت پیدا می کردند و مبلغ خرید سربازی در این دوره بین یک میلیون و 100 هزار تا 2 میلیون و 100 هزار تومان درنظر گرفته شد و 350 هزار نفر سربازی شان را خریدند. اما آیا خرید سربازی در سال 1402 ممکن است؟
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس، گفت: جلسات صحن علنی مجلس برای بررسی ایرادات شورای نگهبان به بودجه 1403 روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
براساس گزارش خبرگزاری ها، چینی ها برای ساخت هتل، شهربازی و مترو به تهران سفر می کنند. روز یکشنبه 15 بهمن 1402 علیرضا زاکانی شهردار تهران، با حضور در صحن علنی شورای شهر گزارش سفر خود به همراه معاونانش به چین را ارائه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران به لایحه افزایش تعطیلات آخر هفته به دو روز و کاهش ساعت کار هفتگی از 44 ساعت به 40 ساعت اشاره کرد و گفت: این لایحه قرار است با اولویت در پایان همین ماه در صحن علنی مجلس بررسی شود.
صما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صما: رئیس مجلس در دیدار با اعضای هیات رئیسه اتاق ایران و اتاق تهران و برخی دیگر از فعالان اقتصادی گفت: شما در اتاق ایران باید در عرصه تولید و حوزه های مرتبط آن، میدان داری کنید تا ما تسهیل گری کنیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۶    
اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح شهرداری با تصویب چهار لایحه موافقت کردند.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرگزاری ایمنا از قزوین، مهدی صباغی شامگاه _یکشنبه پانزدهم بهمن_ در نشست تقدیم بودجه پیشنهادی شهرداری در صحن علنی شورای اسلامی شهر قزوین اظهار کرد: از جمله مأموریت های بودجه پیشنهادی سال 1403 می توان به استقرار حکمرانی شهری و مدیریت شهری کارآمد و یکپارچه ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- گروه مسکن و شهری: صبح روز گذشته شهردار تهران در صحن علنی شورای شهر حاضر شد و گزارش سفر به چین را ارائه کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فرزند سردار سلیمانی در صحن علنی امروز مجلس از شهردار انقلابی تهران به شدت انتقاد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۷    
یکصدوبیستمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز یکشنبه پانزدهم بهمن به ریاست محمد نورصالحی در تالار شورا برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
در این بسته خبری از 32 هزار تن آسفالت در منطقه یک شهرداری اراک توزیع شد تا بودجه سال آینده شهرداری تبریز دو برابر مجموع بودجه شهرداری های چهار مرکز استان است و تذکر به شهردار مشهد در صحن علنی شورا را بخوانید.
کیان آنلاین – اقتصاد 24 نوشت: اختصاص سهام عدالت به جاماندگان بر اساس مصوبه سال 1401 مجلس شورای اسلامی باید انجام می شد که این اقدام صورت نگرفت. در بودجه سال 1402 نیز این موضوع گنجانده نشد؛ بنابراین نمایندگان مجلس این طرح را به صحن علنی بردند که با اختصاص سهام به جاماندگان موافقت شد ...
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۲    
رامین اناری، نماینده جمعی از کارگران قراردادی و شرکتی، گفت: خوشبختانه طرح ساماندهی با نود درصد آرای نمایندگان در صحن علنی مجلس به تصویب رسید؛ بسیاری در این امر موثر بودند و برای بریدن دست های مافیای واسطه که با قدرت در همه نهادها حضور داشتند، فعالیت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران دستاوردهای سفر اخیرش به چین را در صحن علنی شورای شهر تهران ارائه کرد و گفت: بر اساس قراردادهایمان با چین در حوزه حمل و نقل شاهد ورود 2500 دستگاه اتوبوس برقی 12 متری برقی، 10 هزار ون برقی و 27 هزار و 500 دستگاه تاکسی برقی هستیم که 2500 دستگاه تاکسی برقی ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران به منظور تشریح دستاوردهای سفر اخیر خود به چین در صحن علنی شورای شهر تهران حضور پیدا کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون شهرداری اعلام کرد که نوسازی و ساخت و ساز مسکن در تهران به چینی ها سپرده می شود. عضو شورای شهر تهران در واکنش به این تصمیم در صحن علنی شورای شهر گفت:در حوزه مسکن ما "هیچ" نیازی به حضور شرکت های خارجی نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از حضور شهردار تهران برای فردا یکشنبه در صحن علنی شورای شهر برای ارائه گزارش سفرش به چین خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
موسی غضنفرآبادی، نماینده بم، وزیر کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، چند روز قبل در صحن علنی مجلس اعلام کرد: نهایی شدن لایحه حجاب منوط به قبول بار مالی آن توسط دولت است که هنوز این اتفاق نیفتاده است و هرگونه تغییر موادی که از سوی شورای نگهبان با اشکال مواجه نشده، خلاف قانون است.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
در جریان بحث بین رئیس مجلس با نماینده حوزه انتخابیه بم، در صحن علنی مجلس، موضوع دستکاری پنهانی لایحه عفاف و حجاب تأیید شد، چنانچه محمدباقر قالیباف گفت در مورد تغییرات لایحه عفاف و حجاب تذکر داده و موسی غضنفرآبادی هم در پاسخ گفت که کمیسیون ویژه فقط ایرادات شورای نگهبان نسبت به لایحه عفاف و حجاب را ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
برنامه صحن علنی یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه ساعت 17:10 از رادیو ایران تقدیم می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
برنامه صحن علنی یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه ساعت 17:10 از رادیو ایران تقدیم می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه صحن علنی با هدف انعکاس خواسته های مردم از نمایندگان مجلس پخش می شود. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۱    
انتشار فیلم لحظه اصلاح طرح حذف پیمانکار نیروی انسانی در صحن علنی مجلس با استقبال کارگران در سراسر کشور مواجه شد و بیش از 2 میلیون بازدید گرفت.