چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۰۴:۵۸Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صحن علنی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود گفت: کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست مجلس گزارش مشروح خود از میزان اجرای احکام قانون هوای پاک و همچنین مستنکفان از قانون را به صحن علنی مجلس ارائه کرده اند و پرونده ای نیز در مرجع قضایی در حال پیگیری است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مخالفت قالیباف با اجرای آزمایشی قانون فضای مجازی محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در تذکر نماینده خرم آباد درباره اینکه نمایندگان در صحن علنی باید درباره قانون فضای مجازی تصمیم گیری کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۳۲    
دنیای اقتصاد : یک روز پس از قرائت گزارش کمیسیون فرهنگی مجلس از عملکرد دستگاه های اجرایی درخصوص عفاف و حجاب در مجلس و تاکید برخی نمایندگان بر اجرای جدی قانون عفاف و حجاب و حواشی آن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس گفت: بررسی های کارشناسی تحقیق و تفحص از سرکت علیصدر طی روزهای آینده به پایان می رسد و گزارش آن به کمیسیون فرهنگی و صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی با اشاره به گزارش قرائت شده کمیسیون فرهنگی درباره عفاف و حجاب اظهار کرد: گزارش کمیسیون فرهنگی که در راستای اعمال تبصره یک ماده 45 آیین نامۀ داخلی مجلس تهیه و در صحن علنی ارائه شد که این گزارش پیرامون ترک فعل دستگاه ها در اجرای قانون عفاف و حجاب و مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۴    
رییس مجلس پایان آخرین جلسه صحن علنی مجلس شورای را اعلام کرد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم سروستان در مجلس، در جلسه علنی گفت: مجلس باید به ماجرای مسمومیت دانش آموزان ورود کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت که در حال حاضر طرحی مربوط به عفاف و حجاب در دستور کار صحن علنی قرار ندارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در تذکر نماینده خرم آباد درباره اینکه نمایندگان در صحن علنی باید در باره قانون فضای مجازی تصمی گیری کنند، گفت: من مرّ قانون را دنبال می کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
بررسی اصلاحات شورای نگهبان بر مصوبات مجلس در بودجه 1402 در دستور کار نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شاید تصور شود بی اهمیت ترین و فرعی ترین بحثی که در جلسه آخر هیات نمایندگان اتاق ایران در مقابل مباحثی چون بودجه و آیین نامه در گرفته باشد، مساله تغییر مبلغ حق عضویت از میزان کنونی به مبلغ دیگر بوده است؛ اما شنیدن دوباره مباحث مطرح شده در این باره شاید نظر شخص را تغییر دهد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۳۴    
بررسی طرح تاسیس سازمان ملی اقامت بر اساس اصل 85 قانون اساسی در صحن علنی مجلس رای نیاورد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر و انتقاد نماینده خرم آباد در مورد از دستورکار خارج شدن طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی، گفت: کار متوقف نشده، اما طرح را در جلسه علنی مطرح خواهیم کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۳    
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی 23 اسفند 1401 به شرح زیر می باشد: - مهدی باقری نماینده زنجان و طارم - حسن شجاعی علی آبادی نماینده ابهر، خرمدره و سلطانیه - شهریار حیدری نماینده قصرشیرین، سرگل ذهاب، گیلانغرب
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان، از تصویب کلیات دو لایحه نظام جامع باشگاه داری و سرباز قهرمان درکمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: تصویب نهایی این دو لایحه در نوبت ارسال به صحن علنی مجلس وتصویب نهایی نمایندگان مجلس است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی، از حامیان اصلی طرح صیانت، در جلسه امروز مجلس با اعتراض به مطرح نشدن طرح صیانت در صحن علنی گفت: براساس جوسازی داخلی که عمدتا در خارج از کشور هدایت می شد ادامه کار کمیسیون مشترک طرح، متوقف شد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بابایی گفت: حجاب و عفاف خط قرمز ما است و نباید برای بررسی این موضوع مهم در مجلس شورای اسلامی به یک جلسه اکتفا کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با اشاره به فعالیت 30 هزار باشگاه ورزشی در کشور، گفت: لایحه نظام جامع باشگاه داری و سرباز قهرمان منتظر ورود به صحن علنی مجلس هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گزارشی درباره شفافیت تسهیلات بانکی که در صحن مجلس قرائت شد بیان کرد: پرداخت تسهیلات توسط بانک ها، نقطه آغاز خلق پول بانکی و مسیر اصلی افزایش نقدینگی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بقای تنش های مرزی با عراق پس از آتش بس و وجود احتمال حمله مجددی مشابه آنچه در مرداد ماه 1367 و پس از قبول قطع نامه رخ داده بود، نگرانی مردم از افزایش تنش های سیاسی میان مسئولین مثلا آنچه در صحن علنی مجلس دیده می شد و ... موجی از نگرانی جدی برای آینده انقلاب اسلامی و کشور را پدید آورده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۳    
لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوء رفتار برای رسیدگی در صحن علنی به مجلس رفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگوی زنده تلویزیونی که امشب پس از خبر ساعت 21 از شبکه یک پخش خواهد شد، در خصوص بررسی لایحه بودجه 1402 که هفته گذشته بررسی آن در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به پایان رسید به مردم گزارش می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۵    
در صحن علنی شورای شهر شیراز لایحه یک فوریتی شهرداری شیراز در خصوص اعطای مجوز به شهرداری جهت واگذاری، تهیه و تأمین دوچرخه های هوشمند اشتراکی نسل 4، بررسی و به تصویب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- اعضای کمیسیون توسعه و عمران و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر گرگان بر شکل گیری و راه اندازی واحد نیروهای واکنش در آتش نشانی گرگان تاکید و آن را برای تصویب به صحن علنی ارجاع دادند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده ها تحریم کردند/ جلسه شورای شهر تهران لغو شد در این میان افرادی همچون احمد صادقی، پرویز سروری، میثم مظفر و حبیب کاشانی با خروج از صحن علنی این شائبه را ایجاد کردند که برای میانجیگری به سراغ اعضای غایبی که گفته می شود در اتاق هایشان حضور دارند رفته اند ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
علی علیزاده نماینده مراغه در جلسه امروز مجلس از اختصاص بودجه به ستاد اجرایی و بنیاد مستضعفان برای تهیه جهیزیه انتقاد شدیدی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۱۶    
در این روز نمایندگان مجلس به بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس و نیز گزارش کمیسیون قضایی در حمایت از افشاکنندگان فسادپرداختند.در این ویدیو شما می توانیسد خلاصه ای از این جلسه را مشاهده نمائید.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۰    
نشست خبری سید شمس الدین حسینی، رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1402 و رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق با حضور جمعی از خبرنگاران ظهر امروز یکشنبه 21 اسفند 1401 برگزار شد، حسینی در نشست خبری که در حاشیه صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی 21 اسفند 1401 به شرح زیر می باشد: - انور حبیب زاده بوکانی نماینده بوکان - کیوان مرادیان نماینده قائمشهر - سید محمد پاک مهر نماینده بجنورد - ابراهیم رضایی نماینده دشتستان - سید مرتضی حسینی نماینده میانه
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
اولین دستور این بود که شورای نگهبان تعداد زیادی از ایرادات خود را درباره لایحه بودجه به مجلس ارسال کرده است و قرار شد این ایرادات فردا به صورت صبح و بعد از ظهر در کمیسیون تلفیق بررسی شود و سپس در روز سه شنبه در صحن علنی مجلس بررسی و به شورای نگهبان ارسال شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز یکشنبه، 21 اسفند ماه به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، راس ساعت 8 و 40 دقیقه و با حضور 226 نفر از نمایندگان برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سوده نجفی صبح امروز در صحن علنی شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود از معاون منابع انسانی شهردار تهران خواست موضوع تبدیل وضعیت ایثارگران و را تعیین تکلیف کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در خصوص نحوه بررسی و تصویب نهایی لایحه بودجه و رفع ایرادات شورای نگهبان توضیح داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۵۱ سایت دیگر  
میرتاج الدینی گفت: شورای نگهبان تعداد زیادی از ایرادات خود را درباره لایحه بودجه به مجلس ارسال کرده است و قرار شد این ایرادات فردا به صورت صبح و بعد از ظهر در کمیسیون تلفیق بررسی شود و سپس در روز سه شنبه در صحن علنی مجلس بررسی و به شورای نگهبان ارسال شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس جزئیات جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۳    
صحن علنی مجلس شورای اسلامی از دقایقی قبل آغاز به کار کرد.
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری رشت با اشاره به تلاش های انجام شده در راستای انتقال کارخانه آسفالت رشت بیان کرد: با این اقدام، آسفالت گرم و با کیفیت مناسب تر در سطح شهر اجرایی می شود. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۱    
شفقنا_نمایندگان مجلس هفته جاری به ادامه بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه 1402 کل کشور اعاده شده از شورای نگهبان در صحن علنی می پردازند. به گزارش شفقنا از باشگاه خبرنگاران، دستور هفتگی صحن علنی مجلس شورای اسلامی از تاریخ (یکشنبه 21 اسفند) لغایت (سه شنبه 23 اسفند) است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۶   + ۳۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در آخرین هفته کاری سال، ایراد های شورای نگهبان به لایحه بودجه 1402 را بررسی و رفع خواهند کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت هفته جاری به ادامه بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه 1402 کل کشور اعاده شده از شورای نگهبان در صحن علنی مجلس می پردازند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در هفته جاری قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ارجاعی از صحن علنی را بررسی خواهند کرد. دستورکار کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها به شرح زیر اعلام شد: یکشنبه 21 اسفند ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به مصوبه صحن علنی مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه 1402، گفت: با تأیید این مصوبه از جانب شورای نگهبان، سرانه دانش آموزی در سال آینده بدون کسر هرگونه وجهی به حساب مدارس واریز می شود که کمک قابل توجهی به مدارس سراسر کشور خواهد بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه 1402 در صحن علنی خبر داد و گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس هم در دستور کار نمایندگان است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۱    
سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک گفت: موضوع استیضاح شهردار اراک در صحن علنی شورا مطرح شد و به دلیل نامه پنج عضو شورا، استیضاح به حد نصاب نرسید.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایثارگران ورودی 1401 - بیانیه فرزندان ایثارگران 8 سال دفاع مقدس در پی هتک حرمت و نادیده گرفتن حقوق حقه ایثارگران در بودجه1402 مقام معظم رهبری: صاحبان اصلی انقلاب، ایثارگران و خانواده های آنها هستند... ...