دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۴:۵۲Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیوان محاسبات»

598   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
براساس تکلیف قانونی دیوان محاسبات مبنی بر بررسی و اظهارنظر نسبت به بودجه پیشنهادی سال 1401 شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت، این اقدام در مدت مقرر قانونی 20 روزه انجام گرفت و گزارش کامل آن به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل دیوان محاسبات کرمان با حضور در اداره کل انتقال خون استان و برای زندگی بخشیدن به همنوعان به صف داوطلبان اهدای خون پیوست. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کرمان ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/سیستان و بلوچستان صبح امروز دوشنبه در نشست دیوان محاسبات با منابع طبیعی استان، مدیر کل دیوان محاسبات استان سیستان و بلوچستان با تقدیر از تلاش های این اداره کل در گستره وسیع استان گفت: از نظر اعتبارات بیشترین سهم به استان تعلق گرفته و خدمات شایسته ای به مردم منطقه ارائه شده است.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور گفت: صلاحیت ورود قانونی دیوان محاسبات به رسیدگی مالی تمامی نهادهای عمومی غیردولتی اعم از شهرداری ها، شرکت های زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی، بانک ها و... غیرقابل انکار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۵    
مدیرکل روابط عمومی دیوان محاسبات گفت: بازی حقوق های نجومی_افشاگریها تاعدم تحقق مطالبه امام خامنه ای ومردم مبنی بر #اصلاح_ساختار_بودجه ادامه دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ترک فعل در علم حقوق جرمی به شمار می رود که بر اساس آن فرد از انجام وظیفه قانونی اش خودداری کند. بر اساس اعلام رئیس دیوان محاسبات کشور، ترک فعل مسئولان بیشترین سهم را در گزارش های مردمی به این دیوان داشته است.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اولین نشست کارشناسی دیوان محاسبات در رسانه ها در خبرگزاری تسنیم برگزار شد. سلسله نشست های "بررسی مسیر اصلاح ساختار بودجه 1401" به صورت متناوب در رسانه های مختلف و با حضور خبرنگاران ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از ایرادات ساختاری دیوان محاسبات به گزارش سازمان برنامه در مورد عملکرد بودجه ای شرکت های دولتی خبر داد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
احتساب - بررسی وضعیت عملکرد 28 بانک و موسسه مالی و اعتباری نشان می دهد بالاترین رقم عملکرد اختصاص منابع قرض الحسنه به تسهیلات ازدواج در سال گذشته مربوط به بانک کشاورزی بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و حسابرسی اقتصادی دیوان محاسبات کشور گفت: همه اطلاعات این دیوان در سامانه ”پاکنا“ ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و حسابرسی دیوان محاسبات گفت: تمام اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای کارکنان این دیوان در سامانه پاکنا بارگذاری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان قوه قضائیه، دیوان محاسبات و هیات عالی نظارت بر اموال تملیکی کشور برای ساماندهی اجناس موجود در انبارهای استیجاری سمنان دو هفته تا یک ماه فرصت دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بودجه مجلس گفت: طبق گزارش دیوان محاسبات دولت حسن روحانی 8 میلیاردی که برای تمام سال 1400 به منظور واردات کالاهای اساسی در نظر گرفته شده بود را ظرف پنج ماه هزینه کرده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۴    
خبرنگاران سیستان و بلوچستان در قالب تور رسانه ای به همراه مدیر کل راه و شهرسازی استان، نماینده مردم خاش، میرجاوه و تفتان در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل دیوان محاسبات استان از نزدیک از پروژه های در دست احداث راه سازی در محورهای کوهستانی و صعب العبور شهرستان خاش بازدید کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
دومین جلسه از سلسله نشست های تخصصی دیوان محاسبات و وزرای دولت سیزدهم با حضور رئیس کل دیوان محاسبات و سایر مقامات این سازمان، نمایندگان دیگر دستگاه های نظارتی و همچنین وزیر نفت و معاونان این وزارتخانه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
دومین جلسه از سلسله نشست های تخصصی دیوان محاسبات و وزرای دولت سیزدهم با حضور رئیس کل دیوان محاسبات و سایر مقامات این سازمان، نمایندگان دیگر دستگاه های نظارتی و همچنین وزیر نفت و معاونان این وزارتخانه برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۷   + ۵۱ سایت دیگر  
دومین جلسه از سلسله نشست های تخصصی دیوان محاسبات و وزرای دولت سیزدهم با حضور دکتر مهرداد بذرپاش، علی کامیار و سایر مقامات این سازمان، نمایندگان دیگر دستگاه های نظارتی و همچنین وزیر نفت و معاونین این وزارتخانه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور بر نقش افزایش سرمایه گذاری حوزه نفت در اقتصاد کشور تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک مسئولان دیوان محاسبات کشور و وزیر نفت و مسئولان عالی رتبه این وزارتخانه در این نهاد نظارتی آغاز شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۹    
فاش نیوز - عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خواستار ورود مجلس و دیوان محاسبات به موضوع مصوبه واگذاری خودرو به جانبازان بالای 50درصد شد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، سید سلمان ذاکر ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۲    
مدیرکل دیوان محاسبات در راستای اجرای صحیح قوانین، ارتباط موثر با دیوان محاسبات از مدیرکل ورزش و جوانان تقدیر کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه فرهیختگان نوشت: در یک ماه اخیر پس از چکش کاری های متعدد، قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت سرانجام به تصویب مجلس رسید و ازسوی شورای نگهبان نیز تایید شد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با میزان، با اشاره به تحقیق و تفحص از فرایند تعیین حقوق و دستمزد در کشور، گفت: در حال حاضر منتظریم ارجاع این تحقیق و تفحص به کمیسیون مربوطه صورت گیرد تا در ادامه هیئت رئیسه این کمیته تشکیل شود. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مجتبی توانگر در توضیح میزان عملکرد بودجه 1400 در 6 ماه نخست سال بر اساس گزارش دیوان محاسبات به بخش مربوط به تسهیلات ازدواج اشاره و اظهار کرد: طبق قانون بودجه، باید بانک مرکزی به تمام زوج هایی که تاریخ عقد آن ها بعد از اول فروردین سال 1397 بوده، تسهیلات ازدواج پرداخت می کرد ...
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۳    
مدیر کل انتقال خون استان مرکزی با مدیر کل دیوان محاسبات استان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان مرکزی، دکتر فاطمه سادات مهدویانی مدیر کل انتقال خون استان ضمن دیدار با محمدحسن حسین زاده مدیر کل دیوان محاسبات استان مطالبی را در خصوص لزوم و اهمیت اهدای خون ارائه و گزارشی از ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جنجال کرسنت ابعاد تازه ای به خود گرفته است. مخالفان کرسنت در مورد میزان زیان ایران اعداد مختلفی را عنوان کرده اند. رییس دیوان محاسبات در دولت اسبق میزان زیان را 20 میلیارد دلار اعلام کرده بود و علیرضا زاکانی، که امروز شهردار تهران است، میزان زیان ایران را 43 میلیارد دلاراعلام کرد ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حسابرس کل دیوان محاسبات در وزارت راه و شهرسازی از پروژه بهسازی باند 29 چپ و همچنین ترمینال های فرودگاه بین المللی مهرآباد بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد، زمانپور، حسابرس کل دیوان محاسبات در وزارت راه و شهرسازی به همراه نماینده حسابرسی در شرکت فرودگاهها و مصطفی صفایی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان پیش از ظهر امروز مدیر کل راه و شهرسازی استان به اتفاق دکتر حسین زهی نماینده خاش، تفتان و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی ، ویسی مدیر کل دیوان محاسبات و هیتی از خبرنگاران خبرگزاری های و مطبوعات استان از مراحل ساخت دو محور گوهر کوه _بزمان _خاش و روتک بطول 20 کیلومتر بازدید کردند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا احمدی سنگری با بیان اینکه تلاش داریم تصمیمات کلان را در اولویت کار خود قرار دهیم اما در کنار آن به مسائل حوزه انتخابیه نیز رسیدگی می کنیم، گفت ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۵    
دیوان محاسبات کشور معتقد است که در سال جاری شرایط حذف ارز 4200 تومانی در کشور فراهم نیست.
598   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات با ارسال پیام های جداگانه انتصاب اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی را تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از ارجاع گزارش دولت درباره بودجه شرکت های دولتی برای بررسی به دیوان محاسبات خبر داد.
برترین ها / اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۸۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: با مشروط شدن واریز حقوق آبان به ورود اطلاعات کارکنان در سامانه پاکنا، دستگاه هایی که در این رابطه اقدام نکرده اند از امروز (شنبه) در صورت مراجعه به سازمان اداری و استخدامی با ارائه تعهد کتبی، برایشان مجوز واریز حقوق صادر خواهد شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد: با وجود تکلیف قانونی در سال 1400 هیچ گونه اطلاعاتی از پرداختی سال 1400 دیوان محاسبات کشور در سامانه ثبت حقوق و مزایا بارگذاری نشده و وجود ندارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی دیوان محاسبات اعلام سازمان اداری واستخدامی درباره عدم ورود اطلاعات حقوق در سامانه ثبت و حقوق ومزایا را رد کرد و مدعی شد که از ابتدای سال 1397 در این باره اقدام کرده است که سازمان بار دیگر تاکید کرده دیوان محاسبات اطلاعات کامل و منظمی ارائه نکرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد، بررسی تاریخچه اطلاعات سامانه ثبت حقوق و مزایا مؤید آن است که هیچ اطلاعاتی از حقوق و مزایای سال 1400 توسط دیوان محاسبات بارگذاری نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گزارش دیوان محاسبات از اجرای قانون بودجه در 6 ماه نخست سال 1400 حاکی از افزایش چشمگیر هزینه های دولت در بخش حقوق و دستمزد است. دولت باید مراقبت کند این افزایش هزینه ها منجر به افزایش تورم در جامعه نشود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل دیوان محاسبات استان سیستان و بلوچستان صبح امروز در نشست شورای معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: وزارت جهادکشاورزی مهمترین ارگان کشور برای ایجاد اشتغال، تولید ...
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که قرار است روز دوشنبه اول آذرماه بیژن زنگنه در خصوص اعاد قرارداد کرسن توضیحاتی ارائه دهد، سئوالات مهمی پیرامون این قرارداد و جنجال 16 ساله برپا شده بر سر آن وجود دارد.
طبق اعلام سازمان اداری و استخدامی، در راستای اجرای تکلیف قانون بودجه و شفاف سازی پرداخت حقوق کارکنان، از آبان ماه برای هر دستگاهی که نسبت به ورود اطلاعات مربوطه در سامانه حقوق و مزایا و کارمند ایران اقدام نکرده باشد، واریز حقوق انجام نخواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۵۴ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کشور به اظهارات رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص عدم ثبت اطلاعات دیوان محاسبات کشور در سامانه حقوق و مزایای کارکنان پاسخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به جریان افتادن پرونده مبهم سامانه ثبت حقوق و مزایا و اعلام رسمی سازمان اداری و استخدامی نشان داد که همچنان برخی دستگاه ها که تعدادشان کم هم نیست حتی حاضر به ورود به سامانه نشده و هیچ اقدامی جهت شفاف سازی پرداخت ها نکرده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و اقتصادی دیوان محاسبات کشور گفت: اطلاعات دیوان محاسبات در سامانه حقوق و مزایای کارکنان درج شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گزارش دیوان محاسبات در سال 99 نشان می دهد علیرغم تکلیف قانونی 632 دستگاه اجرایی اطلاعات خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا ثبت یا به روزرسانی نکرده اند ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۲:۱۰    
کشاورز، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت اقدام به استفاده از مشاوری با مدرک کارشناسی کشاورزی نموده و این کار، صدای حسابرس کل هیات هشتم دیوان محاسبات را درآورده است و پیگیری ها ادامه دارد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان استخدامی کشور گفت: هیچ اطلاعاتی از کارمندان و فیش های حقوقی نهادهای زیرمجموعه مجلس، بانک مرکزی، گمرک، دیوان محاسبات و سازمان غذا و دارو در دست نیست.
برترین ها / نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: طبق اعلام سازمان اداری و استخدامی، در راستای اجرای تکلیف قانون بودجه و شفاف سازی پرداخت حقوق کارکنان، از آبان ماه برای هر دستگاهی که نسبت به ورود اطلاعات مربوطه در سامانه حقوق و مزایا و کارمند ایران اقدام نکرده باشد، واریز حقوق انجام نخواهد شد. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در اولین بخش از برنامه های سفر به استان زنجان از کارخانه در حال احداث سرجین بافت زنجان بازدید کرد و اظهار داشت: مشکلات این کارخانه ناشی از مسائل مختلفی بوده و در زمان کوتاهی باید این مشکلات حل شود. ...
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت دخانیات ایران اعلام کرد رابطه استخدامی مدیرعامل این شرکت تابع قانون کار جمهوری اسلامی ایران و صندوق تأمین اجتماعی بوده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مشاور پیشین رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: مدیر گمرکی که ابتدای سال حکم قانون افزایش نرخ ارز محاسباتی را اجرا نکرد، باید از جیب مبارک خسارت بیت المال را جبران کند. ...