یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۰:۳۵Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیوان محاسبات»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به همتایان خود در سایر کشورهای جهان تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در بازدید از خزانه داری کل کشور اعلام کرد که این نهاد نظارتی برای حل مشکل پرداخت مطالبات فرهنگیان آمادگی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۸    
مدیرکل دیوان محاسبات کردستان گفت: هم اکنون 748 میلیارد تومان اعتبار تملک در حساب دستگاه های اجرایی استان مانده که در صورت عدم هزینه، برگشت داده می شود.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۹    
مدیرکل دیوان محاسبات استان لرستان گفت: دستگاه های اجرایی لرستان باید برای رفع کمبودها و مشکلات قشر عشایر تلاش ها را بیشتر کنند چون هر خانوار عشایری خود یک واحد اقتصادی، تولیدی فعال و خود کفاست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
جلسه هیات عمومی دیوان محاسبات کشور به منظور بررسی پیشنهادهای مربوط به فرآیند تهیه، تصویب و ارائه گزارش تفریغ بودجه سال 1401 کل کشور با حضور سید احمدرضا دستغیب رئیس کل، دادستان و معاونان و مستشاران این نهاد نظارتی برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۰۸    
محمد محسنی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان به همراه ابراهیم مرادیان مدیرکل دیوان محاسبات استان از ظرفیت ها و زیرساخت های طبیعی شهرستان خمیر و شهر کنگ بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه گفت: دستگاه های مختلف با عناوین مختلف خود را از شمول نظارت دیوان محاسبات خارج کرده اند و سایر دستگاه ها نیز چوب این دستگاه ها را می خوردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مرکزی ،دکتر محمود حسین آبادی سرپرست بهزیستی استان با ربیعی مدیرگروه حسابرسی دیوان محاسبات و عسگری کارشناس دیوان محاسبات دیدار نمودند
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در دیدار با سرپرست دیوان محاسبات استان گفت: برداشت حداکثری از رویداد اردبیل 2023 پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو نیازمند همکاری همه دستگاه های استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل گفت: دیوان محاسبات اردبیل برای کمک به توسعه گردشگری در استان اردبیل آمادگی های لازم را دارد و درکنار میراث فرهنگی گام های جدی در این حوزه برمی دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مولدسازی دارایی های دولت طرحی است که به تازگی علی رغم نبود اطلاعات کافی پیرامون آن صدای بسیاری در جامعه و خصوصا فضای مجازی برپا کرده است. تهران 20 شنبه، 13 اسفند با حضور سیدغنی نظری خانقاه، دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به این موضوع اختصاص یافت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس، پیش بینی و تحقق 700 هزار میلیارد تومان مالیات جای تامل و بحث دارد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
جلسه شورای اقامه نماز و مهدویت اداره کل دیوان محاسبات استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز و مهدویت استان، جناب آقای جمالی نژاد مدیر کل دیوان محاسبات استان و همکاران روز شنبه سیزدهم اسفند ماه برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۰    
نمایندگان در ادامه رسیدگی به بخش هزینه ای بودجه سال آینده کل کشور، تکلیف شرکت های دولتی و نحوه واگذاری آنها را مشخص کردند. مکلف کردن دیوان محاسبات کشور به راه اندازی پایگاه جامع مالی و گردآوری اطلاعات مالی و بودجه ای ...
هیآت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی کشور متشکل از نمایندگان قوه قضاییه ، دیوان محاسبات و نماینده وزیر اقتصاد و دارایی با هدف بررسی اموال متروکه و روند ترخیص کالا از بندر آبادان بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس دیوان محاسبات کشور را مکلف به راه اندازی پایگاه جامع مالی و گردآوری اطلاعات مالی و بودجه ای دستگاه های اجرایی بخش عمومی با مشارکت وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه و بودجه کشور کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس دستگاه های اجرایی را مکلف کردند تا پایان خردادماه فهرست شرکت های زیر مجموعه خود را به وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه کشور، کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و دیوان محاسبات کشور ارسال کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۱    
رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن تأکید بر لزوم افزایش حساسیت نسبت به حفظ بیت المال در همه دستگاه های کشور افزود: برای صیانت از بیت المال هیچ خط قرمزی نداریم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۱۰    
بیستمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان قوه مقننه با حضور کارمندان و خانواده های پرسنل مجلس شورای اسلامی، مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات در رشته های حفظ، ترتیل و قراعت قرآن کریم برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعاً دیوان محاسبات با قدرت به شفاف سازی، کنترل و نظارت خواهد پرداخت، گفت: دیوان محاسبات اختیارات لازم برای رسیدگی به همه شرکت های دولتی را دارد و هر فردی یک ریال از بودجه دولت را استفاده کند، دیوان محاسبات باید به آن رسیدگی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۶    
در دیدار مقامات تاجیکستان و عربستان در شهر دوشنبه موضوع سفر قریب الوقوع هیأت دیوان محاسبات سعودی به این کشور بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که دیوان محاسبات اختیار نظارت و حسابررسی بر همه شرکت های دولتی را دارد و تنها حق نظارت بر موسسات عمومی غیردولتی را ندارد که از بودجه دولت استفاده نمی کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست مدیران کل دیوان محاسبات استان ها با حضور رئیس کل، دادستان، حاکم شرع، معاونان و مدیران دیوان محاسبات و همچنین رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات هرمزگان تأکید کرد: با قید فوریت اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در ایزوایکو اجرا شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات هرمزگان گفت: حفاظت از اموال عمومی نظیر مجموعه های ورزشی تکلیف قانونی است نه اختیار.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دیوان محاسبات بر اساس فرمایشات رهبری مبنی بر لزوم نظارت بر عملکرد شرکت های با مالکیت عمومی پیشنهادی را به عنوان فصل نظارتی برای بودجه سال 1402 به کمیسیون تلفیق ارائه داد که با دقت نظر نمایندگان این پیشنهاد به تصویب رسید ولی در اقدامی غیر قانونی ...
اعتدال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اعتدال - سیما پروانه گهر در توییتر نوشت: کمیسیون تلفیق موضوع نظارت دیوان محاسبات بر شرکت های مالکیت عمومی را با پیشنهاد دیوان و در قالب ”فصل نظارتی” مصوب کرده اما معاونت قوانین در یک اقدام بی سابقه ، تبصره مربوط به این موضوع را حذف کرده و خبری ازش در گزارش کمیسیون تلفیق به صحن نیست! ...
وقت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۶    
وقت نیوز - چهلمین جلسه هفتگی تفسیر قرآن ویژه مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی و اداری آذربایجان شرقی صبج امروز یکشنبه همزمان با سالروز خجسته میلاد امام سحاد ع به میزبانی اداره کل دیوان محاسبات استان برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و گرامیداشت روز جانباز، با جمعی از جانبازان و ایثارگران دیوان محاسبات کشور دیدار و گفتگو کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: بانک مرکزی به تازگی به پشتوانه صنعت پتروشیمی سامانه مبادله ارزی خود را راه اندازی کرده است. تیتربرتر به نقل از وزارت نفت، جواد اوجی ظهر (پنجشنبه، چهارم اسفندماه) در نشستی مشترک با رئیس و مدیران دیوان محاسبات کشور ضمن یادآوری اینکه وزارت نفت در زمان ریاست آقای بذرباش ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اخبار مربوط به دیدار وزیر نفت و معاونانش با رئیس کل دیوان محاسبات کشور، ابلاغ دستورعمل خانه مدیران صنعت نفت از سوی وزیر نفت، دیدارهای مقام های نفتی و گازی ایران و ترکمنستان، حضور تازه نفس ها در ناوگان سوخت رسانی کشور و تأمین کاتالیست بدون دغدغه در کشور را در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
نیپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا؛ جواد اوجی ظهر امروز (پنجشنبه، چهارم اسفندماه) در نشستی مشترک با رئیس و مدیران دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه ظرفیت کنونی تولید محصولات پتروشیمی کشور به بیش از 90 میلیون تن رسیده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت به همراه معاونانش در نشستی مشترک با رئیس کل دیوان محاسبات کشور و دیگر مدیران این نهاد نظارتی دیدار و گفتگو کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نفت از تشکیل کارگروه های مشترک بین دیوان محاسبات کل کشور و وزارت نفت خبر داد و گفت: در هفته های آینده نشست های این کارگروه ها با حضور نمایندگان و مدیران شرکت های اصلی دو مجموعه با هدف رفع موانع و مشکلات موجود در پروژه های جاری صنعت نفت برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
نشست مشترک دیوان محاسبات کشور و وزارت نفت با حضور سید احمدرضا دستغیب رئیس کل دیوان محاسبات، مهندس جواد اوجی وزیر نفت و معاونان و مدیران این دو دستگاه، برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت به همراه معاونانش در نشستی مشترک با رئیس کل دیوان محاسبات کشور و دیگر مدیران این نهاد نظارتی دیدار و گفت وگو کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم مرادیان مدیرکل دیوان محاسبات استان هرمزگان از ایزوایکو بازدید و با مدیرعامل این مجتمع صنعتی دیدار کرد
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست وزیر نفت و مسئولان دستگاه های اجرایی با علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در رابطه با توزیع قیر با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی اعم از وزارت راه، نوسازی مدارس، بنیاد مسکن، شهرداری ها، وزیر نفت، دیوان محاسبات و دستگاه های نظارتی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: در نشست امروز وزیر نفت و دیگر دستگاه های اجرایی مقرر شد دیوان محاسبات نظارت کافی را بر نحوه توزیع و اختصاص قیر انجام دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان فرماندار سنندج گفت: هر چند هدف سرمایه گذار از سرمایه گذاری در پروژه سنه سنتر ، سود است که ما به عنوان مسئول ضمن تاکید بر حفظ منافع سرمایه گذار، نسبت به مردم هم مسئولیتی داریم اما اجازه نمی دهیم حقی در این میان ضایع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات کردستان گفت: به هیچ وجه دنبال توقف پروژه سنه سنتر نیستیم بلکه دیدگاه ما تسریع در اجرای پروژه است چرا که مرحله نازک کاری آن هم زمان بر است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
حجت عبدالملکی در دولت سیزدهم شناخته شد و پیش از آن چندان شناخته شده نبود. از فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع) است که رئیسی او را برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب کرد اما نتوانست موفق باشد و مجبور به استعفا شد و اکنون دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با هدف بررسی وضعیت سهم نیم درصد درآمد کتابخانه های عمومی براساس تفریغ بودجه شهرداری های استان، با مدیرکل دیوان محاسبات ایلام دیدار و گفتگو کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دادیار شعبه دوم دادسرای دیوان محاسبات در نامه ای صریح، از حجت الله عبدالملکی دبیر شورای عالی مناطق آزاد خواست تا هر چه سریعتر دفاعیات خود را پیرامون فعالیت تعدادی از شرکت ها و موسسات وابسته به برخی از سازمان های مناطق آزاد تجاری-صنعتی بدون اخذ مصوبه هیات وزیران ارائه کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۶۱ سایت دیگر  
️معاونت فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی دیوان محاسبات کشور با صدور نامه ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که محاسبه و پرداخت مزایای رتبه بندی معلمان طرح مهرآفرین از 31 شهریور 1400 قابل اجرا است.
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت طی دیداری با مدیرکل دیوان محاسبات استان گیلان در ارتباط با وصول مطالبات از دستگاه های اجرایی و همچنین افزایش تعاملات و برخی موضوعات مشترک کاری دیدار و گفت وگو کرد. ...
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در محل مجموعه دیوان محاسبات استان و نشست با مسئولان و کارکنان این مجموعه اظهار داشت: نظام اسلامی در عرصه های اقتصادی و اجتماعی کارآمدترین نظام است ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
یکی از مخاطبان انصاف نیوز با اشاره به خبری در خبرگزاری دولتی ایرنا، نوشت: عاقبت اجرای ماده 1 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه: دانشگاه یا محل رانت و فساد؟ چطور دولت احمدی نژاد و مجلس های گذشته، دانشگاهها را به خلوتگاه فساد و رانت تبدیل کردند . متن خبر در زیر می آید: ...