سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۵۷May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریاست مجلس»

تجارت نیوز   ۲ ساعت پیش    
مراسم افتتاحیه ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در حالی برگزار شد که آیت الله موحدی کرمانی ریاست مجلس خبرگان ششم را عهده دار شد.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله موحدی کرمانی درحالی بر صندلی ریاست مجلس خبرگان ششم تکیه زد که در مجلس قبلی در جایگاه نایب رئیسی حضور داشت.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش    
تصویری از آخرین حضور محمدباقر قالیباف بر روی صندلی شماره یک مجلس مشاهده می کنید.
به گزارش نویدتهران،نمایندگان مجلس خبرگان رهبری آیت الله موحدی کرمانی را به مدت دوسال به سمت ریاست این مجلس انتخاب کردند. آیت الله محمد علی موحدی کرمانی در نشست افتتاحیه ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با 55 رای از مجموع 83 رای برای مدت دوسال به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری انتخاب شد. ...
عقیق   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله موحدی کرمانی در جریان برگزاری مراسم افتتاحیه ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با 55 رای به عنوان رئیس مجلس خبرگان انتخاب شد و برای 2 سال رئیس این مجلس خواهد بود.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا اعرافی ، مدرسی یزدی، حسینی بوشهری و موحدی کرمانی نام هایی است که در غیاب رئیسی برای کسب کرسی ریاست مجلس خبرگان، به گوش می خورد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد که قالیباف شانس زیادی برای کسب مجدد عنوان ریاست مجلس ندارد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۱    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- سوزان منصور، نماینده اتحادیه میهنی کردستان درمجلس عراق، گفت: حزبش قصد ندارد نامزد مشخصی را برای تصدی منصب ریاست مجلس نمایندگان معرفی کند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایران در شوک، واکنش ها سانحه برای بالگرد رئیس جمهور، افتتاح یک پروژه مرزی بعد از 20 سال، نتیجه یادگاری نوشتن بر دیوار غرب، انتقاد رئیس دیوان عالی کشور از تعطیل کردن روز شنبه، تایید مذا کرات غیرمستقیم ایران و آمریکا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۱    
فعال سیاسی اصلاح طلب به گمانه زنی درباره ترکیب هیات رئیسه مجلس دوازدهم پرداخت.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
احمد دنیامالی نماینده انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس استمزاجی که از نمایندگان داشتم، ان شاءالله ریاست مجلس آینده به آقای قالیباف سپرده خواهد شد. ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه های امروز به موضوعاتی مانند رقم بالای تولید نفت ایران و فروپاشی شورای جنگ اسرائیل پرداختند. موضوع روزنامه های امروز کشور به مسائلی مانند رقم بالای تولید نفت ایران، فروپاشی شورای جنگ اسرائیل، افزایش نرخ جمعیت و رقبای قالیباف در رقابت برای کرسی ریاست مجلس اختصاص داشت. ب
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۱    
عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: تحلیل شخصی ام این است که جو عمومی فراکسیون از قالیباف برای ریاست مجلس حمایت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
اعضای هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در اولین جلسه ششمین دوره این مجلس انتخاب خواهند شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مشخص است که دولت برای داشتن کرسی تاثیرگذار در مجلس منفعل نخواهد بود.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
منوچهر متکی، منتخب مردم تهران در مجلس دوازدهم گفت: توجه مجلس به دنیا و به عنوان بخشی از گفتمان نظام باید مورد توجه قرار بگیرد و کسی که این رسالت را بهتر انجام می دهد، بدون توجه به این تقسیم بندی ها مسئولیت را برعهده گیرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۷    
علی کیهانیان در گفت وگو با خبرنگار احزاب ایران اکونومیست ، درباره آرایش فراکسیون وحدت در مجلس دوازدهم، گفت: من به عنوان عضو هیأت عالی شورای وحدت و یک فرد مطلع اعلام می کنم که تشکیل فراکسیون وحدت در مجلس دوازدهم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در مجلس دوازدهم این نهاد را نیازمند تحول جدی در رویکردها می داند تا مردم بار دیگر به نمایندگان و به مجلس اعتماد کنند و جایگاه این نهاد ارتقا یابد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۲    
علی نیکزاد برای ریاست دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی وارد رقابت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس استمزاجی که از نمایندگان داشتم، ان شاءالله ریاست مجلس آینده به آقای قالیباف سپرده خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
منوچهر متکی، منتخب مردم تهران به خبرگزاری خبرآنلاین می گوید: تنها هدف او کسب کرسی ریاست مجلس است و حتی به مواردی نظیر عضویت در هیئت رئیسه و یا ریاست کمیسیون ها فکر نمی کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ابوالفضل حسن بیگی نماینده اسبق مجلس درباره سرنوشت محمدباقر قالیباف در صورت نرسیدن به کرسی ریاست مجلس دوازدهم گفت: در مجلس سوم وقتی آقای هاشمی رئیس جمهور شد، تصور آن بود که آقای ناطق نوری جای او را در ریاست مجلس بگیرد اما آقای کروبی رئیس شد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
منتخب مجلس دوازدهم اظهار کرد: ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص گزینه مورد حمایت برای ریاست مجلس، هنوز هیچ تصمیمی نگرفته است.
عصر خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
با اینکه طرفداران قالیباف تلاش می کنند او در مجلس دوازدهم هم بر کرسی ریاست بنشیند، شواهد حاکی از آن است که اقبال به او رو به کاهش است. آنگونه که 24 آنلاین روایت کرده ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس یازدهم احتمال معرفی کاندیدا برای ریاست مجلس از سوی مستقلین مجلس دوازدهم را منتفی نمی داند اما تاکید دارد برنامه ریزی اصلی برای نایب رئیسی و دیگر ارکان هیات رئیسه مجلس است.
توسعه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۲:۰۲    
ائتلاف امناء ( ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی) که در مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم آقای ابراهیم عزیزی را در لیست خود برای حوزه انتخابیه تهران قرار داده بود در آستانه آغاز بکار مجلس جدید وی را برای تصدی سمت ریاست مجلس در نظر گرفته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مهاجری از احتمال رأی نیاوردن قالیباف برای کرسی ریاست مجلس دوازدهم روایت کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در مجلس دوازدهم گفت: برخی از دوستان شریان و امنا با ما داشتند تکذیب کردند این موضوع را که نامزدی از سوی این جریان ها تعیین شده باشد برای ریاست مجلس، و مجموعه صبح ایران هم مطالبی که به ما گفتند؛ در هیچ جای آن سخنی در رابطه با حمایت شان از آقای ذوالنور مطرح نشده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- رأی گیری برای انتخاب رئیس مجلس نمایندگان عراق انجام شد و از آنجا که انتخاب رئیس مجلس نیازمند حداقل 166 رأی است و هیچ یک از کاندیدهای ریاست مجلس این تعداد رأی را کسب نکردند، انتخاب رئیس مجلس نمایندگان عراق به دور دوم کشیده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
منابع عراقی با اشاره به برگزاری جلسه پارلمان عراق برای انتخاب رئیس جدید مجلس این کشور، اعلام کردند که رقابت میان المشهدانی و العیساوی است.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۳    
خبر انصراف منوچهر متکی از ریاست مجلس دوازدهم تکذیب شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۰    
در عرصه سیاسی ایران، رقابت برای تصاحب کرسی های کلیدی همواره موضوعی حیاتی و تأثیرگذار بوده است. در این میان، ریاست مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از مهم ترین پست های قانون گذاری کشور، همواره مورد توجه جریان های مختلف سیاسی قرار داشته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا می گوید: درباره تأثیر تخریب ها علیه قالیباف و انداختن او از ریاست مجلس باید به این نکته توجه کرد که فردی که متوسل به تخریب گری شده، خودش می داند که نمی تواند در جایگاه ریاست مجلس قرار بگیرد ...
الف   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۹    
سید روح الله موسوی درباره گزینه های ریاست مجلس دوازدهم، گفت: محمدباقر قالیباف شانس بیشتری نسبت به سایر گزینه ها برای کسب ریاست مجلس دوازدهم دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حجت الاسلام احد آزادی خواه درباره ریاست مجلس دوازدهم، گفت: قطعا شرایط محمدباقر قالیباف برای رئیس مجلس شدن، از سایر گزینه ها فراهم تر است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه آقای قالیباف می تواند در ریاست خانه ملت اثربخش تر باشد، تصریح کرد: آقای قالیباف در مجلس یازدهم موفق شد با همکاری سایر نمایندگان، ریل گذاری هایی در بخش های مختلف اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و... انجام دهد، کمااینکه اولویت های مهم انجام شده است ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
لابی ها با منتخبان مجلس دوازدهم بالا گرفته است، اینبار تنها هدف کرسی ریاست مجلس نیست و برخی نمایندگان مجلس آینده برای کرسی نایب رئیسی مجلس خیز برداشته اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر با بیان اینکه همچنان کاندیدای نائب رئیسی مجلس دوازدهم است، گفت: رای استمزاجی بین ذوالنور و متکی پذیرفته نشد و چهار نفر کاندیدای ریاست مجلس هستند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
برخی فعالین رسانه ای اصولگرا از تمرکز جریان نزدیک به دولت بر روی فردی به نام ابراهیم عزیزی برای ریاست مجلس خبر داده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ماجرای واگذاری غیر قانونی پتروشیمی شازند به پتروشیمی تهران به شیوه تصویبی هیئت وزیران که در نهایت توسط ریاست مجلس ابطال شد و تلاش دبش خاندوزی بعنوان وزیر اقتصاد برای انقلابی نشان دادن آن چیست؟
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی، درباره تعداد آرای قالیباف برای رسیدن به ریاست مجلس شوراس اسلامی توضیح داد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
در مجلس دوازدهم اصول گرایان 170 کرسی، اصلاح طلبان و اعتدالیون 50 کرسی، مستقلین 65 کرسی و اقلیت های مذهبی 5 کرسی را در اختیار خواهند داشت که ممکن است در آینده شاهد تغییراتی هم باشد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۸    
سرویس ترکیه - سری ثریا اوندر که امروز در جایگاه ریاست مجلس نشسته بود، از احکام صادر شده در دادگاه کوبانی ابراز تأسف کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی درباره تعداد آرای قالیباف برای رسیدن به ریاست مجلس توضیح داد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۱    
ساعت 24 - با اینکه منتخبین متصل و متصف به لیست امنا و صبح ایران، شانس قالیباف برای جلوس مجدد بر کرسی ریاست مجلس را ضعیف و بعید ارزیابی می کنند، لیکن باید تصریح داشت که قالیباف به موجب 4 سال ریاست بر مجلس، تجربه لازم را کسب و برای تمدید جایگاه خود ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده منتخب مجلس دوازدهم شورای اسلامی می گوید: همه خیرالموجودین هستند و تفاوتی با هم ندارند. باید منتظر ماند و افراد خود را به عنوان داوطلب معرفی کنند، امکان دارد کسانی داوطلب ریاست باشند که هنوز خود را عرضه نکردند، اما دارای قابلیت های خوبی باشند ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
آخرین شنیده ها از گزینه های ریاست مجلس دوازدهم این است؛ اصلی ترین کاندیدا های ریاست مجلس محمدباقر قالیباف و مجتبی ذوالنوری هستند. به گزارش ایسنا، با وجودی که فعالیت مجلس دوازدهم از 7 خرداد شروع می شود، اما از همان روز های ابتدایی اعلام نتایج انتخابات ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، درباره ترکیب سیاسی مجلس آینده و گزینه های ریاست مجلس ابراز عقیده کرد و گفت: به نظرم 4 یا 5 فراکسیون سیاسی در مجلس دوازدهم تشکیل خواهد شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سیل سوءمدیریت، جان گرفت! تعطیلی هماهنگ با اقتصاد جهانی، روایت لاریجانی از طوفان الاقصی تا وعده صادق، حل و فصل ابهامات هسته ای، بارش سیل آسا در راه ایران، تعطیلی شنبه ها در مجلس رأی آورد، جزئیات سرقت فرش های سعدآباد، بازی بدون توپ شیخ دیپلمات ...