سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۱۶Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریاست مجلس»

پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: سال هاست که آقای لاریجانی از طرف مقام معظم رهبری و آقای رئیس جمهور موضوع چین را دنبال می کنند. زمانی که ایشان نماینده مجلس بودند نیز اضافه بر مسئولیت ریاست مجلس موضوع چین را دنبال می کردند و پس از اتمام دوره نمایندگی در مجلس نیز ما از ایشان خواستیم که موضوع چین را دنبال ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۳:۳۵   + ۶۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رئیس دفتر رئیس جمهوری درباره طرح گمانه زنی هایی از سوی برخی رسانه ها درباره حمایت رئیس جمهوری و دفتر وی از برخی کاندیداها از جمله علی لاریجانی و اسحاق جهانگیری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از تشکیل شورای نظارتی مجلس در جهت تحقق شعار سال خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: دفتر قم قانونی است به واسطه اینکه هم در هیأت امنا موضوع آن مطرح شد و هم ریاست مجلس آن را افتتاح کرد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران از برگزاری نشست تخصصی با حضور معاون اجرایی ریاست مجلس شورای اسلامی، معاون دیوان محاسبات کشور و فرماندهان ناحیه سپاه روح الله استان تهران برای عارضه یابی و پیگیری مشکلات صنعتگران در شهرک صنعتی شمس آباد خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس حوزه ریاست مجلس از اهتمام ویژه مجلس شورای اسلامی برای کمک به امر تولید در کشور و احصای برنامه ها و اقدامات عملیاتی برای پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در قوه مقننه خبر داد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۹    
به گزارش مشرق، احسان عسکری، مشاور و مدیرکل دفتر حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی طی توییتی نوشت: در زمانۀ هیاهو و حاشیه ها، مجلس تمام توان خود را برای پیگیری اصلی ترین مشکلات مردم به کار بسته است. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شرق نوشت: سه نماینده مجلس که در مظان خروج از بهارستان به سمت پاستور قرار دارند، دو نفرشان عضو هیئت رئیسه اند. ازاین رو، مشخص شد آن میثاق نامه ای که زمانی در آستانه انتخاب رئیس مجلس میان اصولگرایان گل کرده بود، در حد یک مانور تبلیغاتی بود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، احسان عسکری، مشاور و مدیرکل دفتر حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی طی توییتی نوشت: قالیباف هر چه بیشتر کار می کند و گزارش می دهد و بین مردم می رود و نقشه های خطرناک اقتصادی و دیپلماتیک دولت را بی سر و صدا خنثی می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کنگره عمومی وابسته به مجلس اعلای اسلامی عراق مجدداً همام حمودی را به عنوان رئیس این مجلس انتخاب کردند.
بزرگترین نقطه ضعف لاریجانی چسبندگی زیاد او به دولت روحانی در دوران ریاست مجلس بود که شریک جدی او در ناکارآمدی دولت و وضع موجود به حساب می آید؛ به همین دلیل در افکار عمومی با محبوبیت بسیار پایینی مواجه است که این پاشنه آشیل باعث شده که احزاب اصلاح طلب در حمایت و جمع بندی نهایی بر او تعلل بورزند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز رئیس مجلس ضمن تاکید بر وجود قوانین مطلوب در حوزه حمایت از تولید و اشتغال در کشور گفت: تقویت بازوی نظارتی مجلس برای نظارت بر حُسن اجرای قوانین نظارتی و اصلاح جزئی این قوانین مبتنی بر مقتضیات روز از اولویت های مجلس خواهد بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی به تبیین چرایی و فلسفه نام گذاری هر سال، عوامل عدم تحقق کامل شعار سال و شعار سال 1400، تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی به تبیین چرایی و فلسفه نام گذاری هر سال، عوامل عدم تحقق کامل شعار سال و شعار سال 1400، تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها پرداخت.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
الهویردی دهقانی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نما با اشاره به ضرورت توجه به شعار سال گفت: برای اینکه شعار سال تحقق یابد ...
دکتر بابک نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در یادداشتی با عنوان تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نوشت: تولید را می توان مهم ترین رکن و اساسی ترین مسئله در اقتصاد یک کشور برشمرد و افزایش و رونق تولید را می توان مهم ترین عامل در پیشرفت و تعالی کشور دانست.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ خبرآنلاین نوشت: بی اعتمادی مردم به اصلاح طلبان قطعی است ولی این به مفهوم رغبت بی چون و چرا به سمت اصولگرایان نیست. این جمله ای است که مصطفی میرسلیم، عضو شاخص حزب موتلفه و نماینده تهران مطرح می کند، براساس این نگاه هرچند اصولگرایان با پیروزی در انتخابات مجلس 98 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۷:۵۰    
گروه استان ها-نماینده مردم شهرکرد،بن و سامان در مجلس گفت: از محل اعتبارات محرومیت زدایی و اعتبارات سفر استانی ریاست مجلس به اندازه کل بودجه عمرانی استان اعتبارات افزایش یافت بدین معنی که در سال 1400 اعتبارات تملک سرمایه ای استان دو برابر شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ریاست مجلس شورای اسلامی در شهرستان پیشوا با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت های مردمی در جهت فقرزدایی گفت: رفع مشکلات کشور با تکیه بر مردم داری و مرد م باوری امکان پذیر است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۷    
نشست فعالان بسیجی امروز 27 اسفند ماه 1399 با حضور بابک نگاهداری، رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۶    
ملانوری گفت: از ریاست مجلس خواستاریم تا در راستای تأمین مسکن مورد نیاز مردم در استان پراکنده خراسان جنوبی همکاری لازم را داشته باشد.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنان روز دوشنبه 25 اسفند دبیرکل حزب پایداری، افق آینده فعالیت های این تشکل اصولگرا را روشن کرد، افقی که در آن خیر و صلاح محمدباقر قالیباف ماندن در کرسی ریاست مجلس ترسیم شده و گزینه های اصلح پایداری ها از محسن رضایی تا عزت الله ضرغامی گسترده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۸    
وزیر اسبق کشاورزی معتقد است که رفتارهای اخیر ریاست مجلس بسیار عجولانه و قابل انتقاد است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه ریاست مجلس معتقد است در شرایطی که سازمان های کشور گرفتار دیوانسالاری هستند، بسیج باید نهادی چابک بوده و نسبت به مسائل، واکنش سریع نشان دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
شرق نوشت:حضور نامزدهای احتمالی انتخابات در حال جدی شدن است و نامزدی نظامیان از جمله سعید محمد، قالیباف و محسن رضایی هم در جریان اصولگرا به ماجرایی پیچیده تبدیل شده است.
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس گفت: به نظرم اگر محسن رضایی با همین فرمان پیش برود در مقابل قالیباف برنده می شود.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: بابک نگاهداری، رییس حوزه ریاست مجلس ، خبر داده مجلس قرار است سامانه ا ی به نام ارتباط با ایرانیان خارج از کشور راه اندازی کند. این سامانه به دستور باقر قالیباف، رئیس مجلس، و از ابتدای سال 1400 راه می افتد و محوریت آن هم با اداره کل امور بین الملل به ریاست حسین امیرعبداللهیان خواهد بود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده خمینی شهر گفت: همانگونه که ریاست مجلس بیان کردند ما در ایام نوروز حضور داریم و وظیفه نظارتی را انجام می دهیم، مجلس انقلابی آماده است هیچگونه تعطیلاتی را نداشته باشد و بایستد و این تتمه مدیریت ذلیلانه ای را که آقایان با نگاه به غرب ادامه می دهند را عوض کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس، گفت: در کشور چهار نگاه به این موضوع وجود دارد. یک گروه نگاه نکرده مخالف هستند و گروه دیگر نگاه نکرده، موافق هستند. در این میان دو گروه دیگر هستند که ضمن مطالعه موافقت و یا مخالفت خود را با آن اعلام می کنند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس درباره تغییر هیات رییسه مجلس یازدهم گفت: در مجلس التهاباتی وجود دارد حال اینکه اینها در انتخابات خرداد ماه سال آینده هیات رییسه تا چه حد تاثیر بگذارد هنوز معلوم نیست البته نارضایتی هایی بین خودشان در اداره مجلس وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس حوزه ریاست مجلس از آغاز به کار دفتر و سامانه ارتباط با ایرانیان خارج از کشور از ابتدای سال 1400 خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۰:۲۶    
برنا نوشت : محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: قالیباف در عرصه ریاست جمهوری هیچ شانسی ندارد. شاید او دوست داشته باشد اشتباه بزرگ دیگری مرتکب شود و وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شود که این شلیک به خود و خودزنی است ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شیخ محمدخیابانی نماینده مردم آذربایجان در مجلس دوم و چهارم مشروطه بود که درمقابل قرارداد استعماری موسوم به 1919 قیام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۵    
صادق سنجرانی نامزد حزب حاکم در پاکستان بار دیگر در انتخابات ریاست مجلس سنای این کشور پیروز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - محمد صادق سنجرانی نامزد حزب تحریک انصاف به عنوان حزب حاکم پاکستان امروز (جمعه) با غلبه بر نامزد مشترک اپوزیسیون، برای دومین بار ریاست مجلس سنای پاکستان را برعهده گرفت.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: سابقه دو دوره حضور سید رمضان شجاعی کیاسری در ادوار هشتم و نهم، عضو هیئت مؤسس سه نفره فراکسیون رهروان ولایت و سابقه مدیریت در صدا و سیما در دوران ریاست علی لاریجانی موجب شده تا با او معمای کاندیداتوری علی لاریجانی را در میان بگذاریم. ...
هرچند روزهای اول روی کار آمدن پارلمان نمایندگانی بودند که در مدح و تملق قالیباف، شب شعر راه می انداختند اما بعد از مدتی کم کم کاستی ها در اداره جلسات عیان تر شد و دیگر نه تنها خبری از مدیحه سرایی نبود بلکه انتقادات تند و تیز اهالی خانه ملت گریبان رییس و هیات رییسه مجلس را گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عطریانفر، از اعضای شورای مرکزی کارگزاران سازندگی در مصاحبه با روزنامه ایران در تناقضی آشکار ابتدا توهین به رئیس جمهور را محکوم کرده و آن را توهین به ملت تلقی می کند و بلافاصله به رئیس مجلس شورای اسلامی تاخته و او را متهم به بده بستان برای رسیده به جایگاه ریاست مجلس می کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون اقتصادی از حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی در کمیسیون متبوعش برای پاسخگویی درباره وضعیت بازار کالاهای اساسی خبر داد. مجتبی توانگر عضو کمیسیون اقتصادی در توئیتی نوشت: ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۲    
اقتصاد ایران: مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی راه اندازی بازار بدهی ها را راهکاری برای افزایش نقدشوندگی بدهی های دولت دانست.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۷    
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، پورابراهیمی از ارائه گزارش نهایی لایحه بودجه در مجلس گفت و بیان کرد: آئین نامه داخلی مجلس تاکید دارد اگر کلیات بودجه رد شد، رئیس و هیئت رئیسه می تواند لایحه بودجه را به کمیسیون تلفیق و یا دولت ارجاع دهند ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی به تشریح برخی محورها و الزامات اصلاح ساختار بودجه پرداخت.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه شزق نوشت: رئیس مجلس، یا فرمانده پادگان؟ به نظر می رسد که نقش رئیس مجلس در ایران بدل به یک مسئله شده است. تناقضی که از یک سو حامل این نقش و از سوی دیگر مخاطبانش یعنی سایر نمایندگان با آن مواجه اند، ناشی از عدم درک یا تبیین این جایگاه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس گفت: مولد سازی دارایی های دولت از کم هزینه ترین روش های اقتصادی برای رفع کسری بودجه است.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
هنوز هیچ خبری مبنی بر تمایل علی لاریجانی رییس پیشین مجلس شورای اسلامی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری منتشر نشده است. حتی نزدیکان سببی او همچون علی مطهری درباره این موضوع ابراز بی اطلاعی می کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هئیتی از کمیسیون امنیت ملی در هفته جاری برای بررسی اتفاقات اخیر به سراوان سفر خواهد کرد و پس از بررسی زوایای حادثه، گزارش سفر در اختیار ریاست مجلس قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
هاشمی با بیان اینکه شورای نگهبان همواره در انتخابات ریاست جمهوری متفاوت تر از انتخابات مجلس عمل می کند و به دنبال رقابتی کردن فضای سیاسی کشور است، گفت ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خرداد: محمد مهاجری درباره اعلام عدم کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت: صحبت آقای پیرهادی رئیس شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت به نظر نمی رسد بیان کننده واقعیت ماجرا باشد ...
نماینده   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی مغان در مجلس گفت: انتظار این بود که کمیسیون انرژی و ریاست مجلس در جریان چنین موضوعی باشند