سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۸:۵۲May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناطق نوری»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دیدم خود سلطان قابوس هم مثل بقیه خدمه از نظر تشریفات در صف ایستاده است. واقعا باورم نمی شد، اما نگاه کردم و دیدم که خود اوست، چون از نظر لباس و ... هم شکل هستند، خیلی خوشم آمد و کمی خجالت کشیدم که متوجه نشدم او ایستاده است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
30 سال پیش و در سال 1372 نمایندگان مجلس چهارم طرحی را با عنوان معافیت مالیاتی مؤسسات تجاری وابسته به دانشگاه امام صادق علیه السلام به مجلس شورای اسلامی ارایه کردند و تصویب شد.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
منصور حقیقت پور عضو سابق فراکسیون رهروان ولایت و از چهره های سیاسی نزدیکان به لاریجانی درباره خالص سازی و رویکرد علی لاریجانی گفت: جریان خالص سازی، جریانی است که هم اکنون حاکم بر کشور است. این ها خودشان را ناب و خالص می بینند، محق و ولایی و انقلابی می دانند و باقی افراد را به حساب نمی آورند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه وقتی ما جمهوری را انتخاب کردیم، جمهور مردم می توانند حاکم باشند، گفت: اگر روند خالص سازی ادامه پیدا کنند، یک خطر بزرگی بیخ گوش ماست و با اقلیتی رو به رو خواهیم بود که خشونت می خواهند کشور را اداره کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
فاضل میبدی به خبرآنلاین گفت: تنها راه چاره مملکت این است که نظرات و فکرهای مختلف بیایند و در تصمیم گیری سهم داشته باشند. متاسفانه الآن شرکت سهامی خاص ثروت درست کرده اند و می خواهند کسی در آن ورود نکند. در شرکت سهامی خاص ثروت فساد در می آید و الآن هم درآمده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کتاب روایت رهبری کمک برای یافتن پاسخ به این پرسش مهم است. چه کسی در مخالفت با رهبری آیت الله خامنه ای در 14 خرداد 68 صحبت کرد؟/ خاطره ناطق نوری را بخوانید فقط 3 نفر از اسامی گزینه های رهبری آینده اطلاع دارند/ ماموریت کمیته خیلی سرّی و محرمانه چیست؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس گفت:در سال 76 ناطق نوری با انتخاب خاتمی به عنوان رئیس جمهور به او تبریک گفت، اما در سال 88 در حالی که مردم به احمدی نژاد رأی دادند اصلاح طلبان موضوع تقلب را مطرح کردند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
حشمت الله فلاحت پیشه در گفت وگو با ستاره صبح: ستاره صبح - اعظم طاهری: انتخابات مجلس یازدهم قرار است اسفند امسال برگزار شود. اصولگراها تلاش می کنند با کشاندن میانه روها مثل حسن روحانی، علی لاریجانی، ناطق نوری ، اصلاح طلبان تنور سرد انتخابات را گرم کنند ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
هم دست محمد علی بصیری در ترور استاد مطهری فردی به نام وفا قاضی زاده بود که در درگیری سوم بهمن 1358 کشته شد ولی ضارب اصلی زنده دستگیر شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۰    
هم دست محمد علی بصیری در ترور استاد مطهری فردی به نام وفا قاضی زاده بود که در درگیری سوم بهمن 1358 کشته شد ولی ضارب اصلی زنده دستگیر شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: آقای لاریجانی اعتقادشان این است که هر کسی در دنیا از لحاظ سیاسی از محلی عبور کرد نباید دوباره آن را تجربه کند مگر آنکه اتفاق خاصی پیش بیاید که ناگزیر شود و چاره ای نباشد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۳:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد : در سال 76 آنچه من کردم تایید انتخابات و تدوین پیش نویس متن تبریک ناطق نوری به خاتمی بود
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۷    
در سال شصت وچهار که آقای ناطق نوری وزیر کشور بودند، یادم نمی رود که عدّه ای از جوانان به بدحجابها حمله می کردند. امام به ایشان نوشت: بروید و این جوانانی را بگیرید و حبس کنید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالمطهر محمدخانی ؛ رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران 1-صبح شنبه سوم خرداد 1376، دفتر رهبر انقلاب. خبر رسیده بود که مردم روز قبل آقای خاتمی را به ریاست جمهوری انتخاب کرده اند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
ایلنا : فعال اصولگرا درباره دیدار قالیباف با لاریجانی، ناطق نوری و حداد گفت: این افطاری یک دعوت ساده بر پایه اخلاق و ادب بود که آقای قالیباف رؤسای پیشین مجلس قبل از خود را دعوت کرد
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نتیجه بازی سازی های حدادعادل، حکمرانی یک دستی بود که اکنون هم رئیسی را در راس دولت دارد و هم قالیباف را در راس مجلس. بنابراین حضور حدادعادل در این جلسه صرفا حضوری همراهانه و همدلانه با قالیباف برای ارزیابی رقبا بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
پیکر مرحوم آیت الله نورالله شاه آبادی(ره) امروز اول اردیبهشت 1402 با حضور حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری، حجت الاسلام و المسلمین مسیح بروجردی و جمعهی از روحانیون و علما از مسجد آیت الله شاه آبادی واقع در خیابان پامنار تهران تشییع و سپس به قم منتقل شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۰    
اقتصاد نیوز : تصویری از حضور حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری را در مراسم تشییع پیکر آیت الله نورالله شاه آبادی مشاهده می کنید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دورهمی سیاسی و مهمانی افطاری قالیباف کافی بود تا باردیگر گمانه زنی های سیاسی در اطراف ناطق نوری و لاریجانی داغ شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت:نقل قولی از یکی از سران اصلاحات خطاب به فعالان سیاسی و رسانه ای این جریان هست که هرگاه جریان رقیب به سمت همگرایی، و مفاهمه درون جریانی رفت، سعی کنید با برجسته کردن نقاط اختلافی ولو کوچک بکوشید، مانع این همگرایی شوید ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در برنامه حضور گفت: آن موقع تعدادی از جوان های به اصطلاح حزب الهی درخیابان ولیعصر(عج) به صورت چند خانم بی حجاب اسید پاشیده بودند. آقای ناطق نوری وزیر که کشور بود، این جوان ها را بازداشت کرده بود ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۱:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در افطار میزبان حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری غلامعلی حداد عادل و علی لاریجانی روسای پیشین مجلس شورای اسلامی بود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مهاجری: حقیقتا من این اتفاق را یک جمع دوستانه می بینم تا یک تفکر سیاسی؛ به این علت که آقای ناطق به طور کامل از سیاست کنار کشیده است و اگر ناطق نوری بخواهد به عرصه سیاسی وارد شود، این عکس دلیل نمی شود. آقای حداد هم خودش کاری نمی کند و صرفا یک چهره پشت صحنه است و در آن مجموعه ها هم نفوذی ندارد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه صبح نو نوشت: قالیباف و حداد عادل از منتقدان دولت روحانی و در میانه اصولگرایان قرار دارند. حال آن که لاریجانی و ناطق نوری از متحدان دولت روحانی بوده اند که اکنون شاید علاقه داشته باشند تا حدودی حساب خود را از اعتدال گرایان جدا کنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تصویر دیدار مشترک قالیباف با روسای سابق مجلس در روزهایی منتشر می شود که اختلاف درون پارلمان به اوج رسیده است و همزمان، اختلافات مجلس با دولت همسو نیز از پرده بیرون افتاده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
از منظر زمانی، افطاری قالیباف و میزبانی او از محافظه کاران میانه رویی چون ناطق نوری و علی لاریجانی واجد اهمیت است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مجلس و سه سلف او، یکشنبه شب پشت یک میز نشستند. میزبان محمدباقر قالیباف بود و علی لاریجانی، غلامعلی حدادعادل و علی اکبر ناطق نوری میهمانان ضیافت افطاری او بودند. میهمانان و میزبان به لحاظ سیاسی در دسته محافظه کاران یا همان اصولگرایان جا می گیرند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مراسم ختم مرحوم عماد افروغ، دوشنبه 28 فروردین با حضور برخی چهره های سیاسی، علمی و فرهنگی در مسجد امیر (ع) برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جماران، تصاویری از حضور ناطق نوری و علی لاریجانی در مراسم ترحیم مرحوم عماد افروغ منتشر کرد. توصیه افروغ به روایت همسرش/ تجمل و اسراف را به مراسم ختم من راه ندهید مراسم تشییع پیکر عماد افروغ / چه کسانی آمدند؟ + عکس ها 2121 مراسم تشییع پیکر عماد افروغ / چه کسانی آمدند؟ + عکس ها ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : مراسم ترحیم مرحوم عماد افروغ عصر امروز در مسجد حضرت امیر تهران برگزار شد. علی لاریجانی و علی اکبر ناطق نوری در این مراسم حضور داشتند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مراسم ترحیم مرحوم عماد افروغ عصر امروز در مسجد حضرت امیر تهران برگزار شد. علی لاریجانی و علی اکبر ناطق نوری در این مراسم حضور داشتند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس دیشب میزبان ناطق نوری، علی لاریجانی و غلامعلی حدادعادل رؤسای پیشین مجلس بود.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
جلسه محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی شب گذشته با روسای مجالس گذشته برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۰:۵۲    
ناطق نوری بیان کرد: این برای ما تکلیف است که همیشه حامی مظلومین و همیشه دشمن ظالمین باشیم.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از دستگیری نمادین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در حاشیه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران به سوژه کاربران فضای مجازی بدل شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام ناطق نوری همزمان با روز جهانی قدس در صف راهپیمایان تهرانی حضور یافت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۱    
چهره های سیاسی و نظامی در راهپیمایی روز قدس حضوری فعال داشتند. یکی از چهره های حاضر در مراسم حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری بود.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت های لشگری و کشوری صبح امروز همراه با مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در حاشیه راهپیمایی در میدان فلسطین خودروی زرهی نیروی زمینی سپاه با عنوان توفان استقرار یافته است. حضور ناطق نوری در راهپیمایی روز قدس+ عکس راهپیمایی روز جهانی قدس ساعت 10 صبح امروز ( جمعه) در تهران و سایر استان های کشور آغاز شد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ناطق نوری در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس که با شعار محوری فلسطین محور وحدت جهان اسلام؛ قدس در آستانه آزادی در سراسر کشور آغاز شده، حضور پیدا کرد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
علی اکبر ناطق نوری وزیر وقت کشور، درباره ماجرای تغییر ساختمان وزارت کشور از خیابان بهشت به میدان فاطمی توضیح می دهد
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ناصر ترکان با انتشار عکس زیر در توئیتی نوشت: مرحوم پدر اکبر ترکان در زمان تصدی فدراسیون کشتی در عین مشغله بسیار با علاقه خاصی در مسابقات حضور پیدا می کرد. یک روز که آیت الله ناطق نوری نیز برای تماشا آمده بودند یکباره سالن پر از تشویق و هیاهو شد. علت را پرسیدند. گفتند فردین آمده ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در جمع پاسداران یکی از خاطرات خود را از از امام خمینی(ره) بیان می کند که درباره دستور امام به حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری وزیر وقت کشور برای برخورد با کسانی است که به بدحجاب ها در خیابان حمله می کردند ...