شنبه ۲۷ دیساعت ۱۶:۴۶Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله خامنه ای»

دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اینفوگرافیک حضرت فاطمه (س) بر اساس بیانات حضرت آیت الله خامنه ای منتشر شد.
جهان نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
3 استفتای جدید از آیت الله خامنه ای دربارۀ اقتدا هنگام رکوع امام جماعت و مراجعه به پزشک غیر همجنس و ارشاد جاهل شده که به آنها پاسخ فرمودند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: دومین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه با حضور رهبر انقلاب در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
ایرنا-تهران- دومین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۷    
ما دوران های مختلفی را که برسی می کنیم،آن وقت که به یومناهذا که میرسیم میبینیم که آیت الله مصباح(ره)میراث داره یک چنین عقبه عظیمی است برای حوزه فقه حکومتی البته بزرگان دیگری هم در عصر حاضر مثل مرحوم آیت الله عمید زنجانی(ره) و همچنین رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله) ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۵۵   + ۶۹ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - اولین شب عزاداری ایام شهادت حضرت زهرا (س) پنج شنبه با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)، خط حزب الله به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه، درس هایی از سبک زندگی و مجاهدت های حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در بیانات رهبر انقلاب اسلامی را مرور کرده است ...
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۳    
مسعود رضایی مورخ و پژوهشگر تاریخ معاصر، رهبر معظم انقلاب را امام جمعه ای در تراز انقلاب اسلامی دانست و گفت: حضرت آیت الله خامنه ای بهترین الگو برای ائمه جمعه داخلی و خارجی محسوب می شوند.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در یک یا دو سال اخیر چند بار عبارت دولت جوان حزب اللهی را بکار برده اند. ایشان در بیانات و سخنان خود خواستار تسهیل و تلاش برای روی کار آمدن دولت جوان حزب اللهی شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور مذهبی و تقریب ادیان پاکستان با قدردانی از نقش محوری مرجعیت ایران در جهت تقویت وحدت و مقابله با فرقه گرایی، فتوای حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی را منبع الهام برای غلبه بر پدیده تکفیر و جلوگیری از فرقه گرایی دانست.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای در گفتگویی با سعید جلیلی، به بررسی مواضع اخیر رهبری انقلاب درباره برجام و تحریم ها پرداخته است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
روابط رهبرانقلاب با آیت الله مصباح روابط دیرینه ای بود. این ارتباط به دوران آغاز مبارزه در دهه 40 بلکه بعد از 15 خرداد برمی گردد. آیت الله مصباح اولین بار آیت الله خامنه ای را در درس مرحوم شیخ مرتضی حائری دیدند و با ایشان آشنا شدند.
تابش کوثر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۶۶ سایت دیگر  
بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش سپاس رهبرم حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخارآفرین حضرت آیت الله خامنه ای در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای که جوان ترین امام جمعه تهران در طول تاریخ انقلاب محسوب می شوند از دی ماه 1358 تا به امروز بیش از دویست مرتبه نماز جمعه تهران را اقامه کرده اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۵    
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی از واگذاری مسئولیت کانال تخصصی کشوری محافل انس قرآن کریم در شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) بر اساس ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش به استان مرکزی خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مسعود رضایی مورخ و پژوهشگر تاریخ معاصر، رهبر معظم انقلاب را امام جمعه ای در تراز انقلاب اسلامی دانست و گفت: حضرت آیت الله خامنه ای بهترین الگو برای ائمه جمعه داخلی و خارجی محسوب می شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
هزاران تن از مردم مسلمان سنی و شیعه پاکستان در حالیکه تصاویری از امام خمینی در دست داشتند با تکرار شعار های نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و زنده باد انقلاب اسلامی به استقبال آیت الله خامنه ای شتافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یکی از همرزمان حاج قاسم با بیان اینکه شهید سلیمانی صادقانه انقلابی شد و عالمانه انقلابی ماند، گفت: ایشان به خدا عشق می ورزید و همه کارش به خاطر خدا بود.
آخرین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی مرکز اسناد انقلاب اسلامی واکنش رسانه های جهان به استقبال مردم پاکستان از آیت الله خامنه ای در سال 64 را منتشر کرد.
هرمز آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۲    
” حضرت آیت الله خامنه ای ( مدظله العالی ) رهبر فرزانه و اندیشمند انقلاب اسلامی و پیشوا امت مسلمین جهان اسلام تاکید کردند : لشکر جوانان مؤمن و انقلابی باید وارد میدان مطالبه دائم و هوشیارانه آرمانها و کمک به تحقق اهداف انقلاب شود. ” ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای در پاسخ به استفتائی پیرامون خرید و فروش قاچاق نوشتند: پدیده قاچاق و قاچاق فروشی، ضرر به اقتصاد و هویت ملی کشور است و از لحاظ شرعی، حرام است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
یکی از همرزمان حاج قاسم با بیان اینکه شهید سلیمانی صادقانه انقلابی شد و عالمانه انقلابی ماند، گفت: ایشان به خدا عشق می ورزید و همه کارش به خاطر خدا بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۹    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی مرکز اسناد انقلاب اسلامی واکنش رسانه های جهان به استقبال مردم پاکستان از آیت الله خامنه ای در سال 64 را منتشر کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: توئیتر، توئیت آیت الله خامنه ای به زبان های انگلیسی، فرانسوی و عربی در باره ممنوعیت خرید واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس را حذف کرده ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
احمد علی مقدم عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری فارس، در رابطه با فرمایش های حکیمانه حضرت آیت الله خامنه ای به مناسبت قیام تاریخی 19 دی، اظهار داشت: به فرموده معظم له قیام 19 دی یکی از نقطه های اوج حیات ملت ایران بوده که با بصیرت و اتحاد مردم بدست آمده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۷    
حضرت آیت الله خامنه ای در آستانه سال 99 با تسلیت و تبریک به خانواده های شهدای سال 98 از جمله شهدای دفاع از حرم و مرزها و در رأس آنان شهید بزرگوار سردار سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و همراهان آنها و همچنین شهدای حادثه کرمان و حادثه هواپیما و شهدای سلامت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از بیانات روز جمعه رهبر انقلاب درباره واکسن آمریکایی و انگلیسی، مواردی راجع به این اظهارات بیان شده است که نیازمند مداقه و بررسی است.
خبر خوی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است، خاطرنشان کردند: اگر آمریکایی ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح در کشور خودشان به بار نمی آمد.
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است، خاطرنشان کردند: اگر آمریکایی ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح در کشور خودشان به بار نمی آمد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا-حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به پرسشی درباره کوتاه کردن موی سر و صورت آقایان در ایام عزاداری پاسخ گفته است. به گزارش شفقنا متن پرسش وپاسخ مطرح شده بدین شرح است: انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر فائزه هاشمی گفت: وابستگان فکری به نظام سلطه و معاندین قدرت تشخیص واقعیت ها را ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۵۷ سایت دیگر  
مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای گفت: اگر آمریکا می خواهد به برجام برگردد، شرطش برداشتن تحریم هاست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR روایت منتشرنشده حضرت آیت الله خامنه ای از ساعات قبل از شهادت شهید باکری و مکالمه بی سیم او با شهید کاظمی، به همراه انتشار صوت آخرین مکالمه بیسیم شهید باکری و شهید کاظمی پس از 35 سال را به مناسبت ایام سالگرد شهادت شهید آقامهدی باکری منتشر کرد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۸    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: آیت الله مصباح تواضع خاصی در برابر مقام معظم رهبری داشت و همیشه معتقد بود که هرچه داریم از احیاگر مجدد اسلام حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای است.
دفتر نشر آثار رهبری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در سخنرانی تلویزیونی در تاریخ 99/10/19 ضمن بیان تذکراتی درباره ی رفع تحریم توسط غربی ها، درباره ی مسئله ی برجام و بازگشت آمریکا به آن نیز صحبت کردند. نکات مهم این بخش از بیانات ایشان در این اطلاع نگاشت مرور میشود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رهبری انقلاب به استفتائاتی درباره موضوع خودکشی پاسخ دادند. متن این استفتائات و پاسخ آیت الله خامنه ای را که در روزنامه کیهان منتشر شده است، در ادامه می خوانید: سوال: شخصی اقدام به خودکشی کرده است. آیا جلوگیری از کار او بر دیگران واجب است؟ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر تاریخ معاصر درباره کتاب مسجد رهبر گفت: ابتکاراتی که آیت الله خامنه ای به کار می گرفتند این گونه بود که هم شرایط استبدادی را به نوعی دور می زدند و هم از این که جامعه دچار یأس سیاسی بشود جلوگیری می کردند.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
دو استفتای جدید از حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی دربارۀ خمس خانه مورد نیاز و اقتدا هنگام رکوع امام جماعت شده است که به آنها پاسخ دادند.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۰    
احمد مدنی- به گزارش نما امام خامنه ای طی سخنانی در باره ی واکسن کرونا فرمودند: واکسن آزمایش شده برای مقابله با کرونا، مایه ی افتخار و عزت کشور است حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه ...
اصفهان شرق   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
اصفهان شرق ، صبح دیروز بود که مقام معظم رهبری به رسم هر ساله نوزدهم دی ماه سخنانی با مردم کشورمان داشتند و طی آن نکاتی را به مردم گوشزد کردند؛ اما بخشی از صحبت های ایشان که شاید پرداختن به آن خالی از لطف نباشد این بود که ایشان با اشاره به تولید واکسن های آمریکایی و انگلیسی کرونا و بحث واردات آنها ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای به استفتائاتی پیرامون احکام ویژه ایام فاطمیه از جمله استحباب عزاداری در این ایام، مدّاحی مرد در مراسم عزاداری بانوان و برگزاری مراسم عروسی در ایام فاطمیه و .. پاسخ گفتند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شهید حاج احمد کاظمی در سخنانی با بیان اینکه ما برای جای دیگری هستیم؛ تاکید می کند: شهدا جلوی ما قرار دارند، کاری نکنیم آنها رویشان را از ما برگردانند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
3 استفتای جدید از آیت الله خامنه ای دربارۀ خمس خانه و کسب درآمد با اموال فرزند و دریافت مبلغ تخفیف توسط مسئول خرید شده است که به آنها پاسخ فرمودند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنان رهبری انقلاب درباره ی ممنوعیت ورود واکسن آمریکایی و یا انگلیسی کرونا به کشور بازتاب گسترده ای در بین کاربران شبکه های اجتماعی داشت. به گزارش انصاف نیوز آیت الله خامنه ای در سخنرانی تلویزیونی خود به مناسبت سالگرد 19دی اظهار داشتند: ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عباس سلیمی نمین در مراسم رونمایی از کتاب مسجد رهبر در کتابشهر بهارستان، شیوه مبارزاتی گروه های مختلف علیه رژیم پهلوی را برشمرد و به نقش ویژه آیت الله خامنه ای در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرموند: اگر تحریم ها برداشته شد بازگشت آمریکا به برجام معنا می دهد البته مسئله خسارت ها که جزو مطالبات ما است در مراحل بعدی دنبال خواهد شد، اما بدون رفع تحریم ها بازگشت آمریکا به برجام حتی ممکن است به ضرر کشور هم باشد.