شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۴۳Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات کشور»

گلستان ما   ۴۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدرس سواد رسانه گفت: راهکار حل مشکلات و برخی ایرادات در نظام مسائل و حکمرانی انتخابات است و با انتخاب فرد اصلح می توانیم تغییری ایجاد کنیم.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه توجه مردم به مجلس و شکل گیری آن با پشتوانه قوی به حل مشکلات کشور کمک می کند، گفت: هرچه آرا و مشارکت در انتخابات بیشتر باشد، باعث ارتقای جایگاه ایران و افزایش قدرت چانه زنی در تعاملات با کشورها می شود.
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس انقلابی و کارآمد، مجلسیست که به دنبال حل مشکلات کشور و مردم باشد گفت: مجلس باید در مبارزه با فساد کوشا باشد.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور با بیان اینکه ملت ایران در انتخابات 11 اسفند دشمنان را "ناکام و نا امید" خواهند کرد، گفت: تنها راه حل مشکلات کشور حضور پرشور و باشکوه مردم در انتخابات پیش روست.
نامزد ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: هر کجا که مردم مورد توجه قرار گرفته اند مشکلات کشور حل شده است پس باید به جایگاه آنان توجه ویژه داشت.
یک فعال سیاسی با اشاره به اینکه می شود با گفت وگو به اجماع رسید ، گفت: بهتر است نیروهای میانه رو از همه جریان های سیاسی دور هم بنشینند و به اجماع برسند. ...
شبستان   ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام فرحمند با تاکید بر اینکه هر حرکتی که باعث ناراحتی دشمن شود طبق آیات قرآن عمل صالح است و قهر با صندوق رای راه حل مشکلات کشور نیست گفت: باید بدانیم که به جز صندوق انتخابات راهی برای رفع مشکلات مردم نداریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ارشدی با تاکید براینکه باید فرهنگ وقف علم و فناوری در کشور ما بیشتر تبیین شود، گفت: برای حمایت از نخبگان و رفع مشکلات کشور باید فرهنگ وقف علم در کشورمان جدی گرفته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه چهاربرج گفت: انتخابات نشان دهنده عزم و اقتدار ملی، فرصتی برای انتخاب مسئولین لایق و حلال مشکلات است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد: مساله اول حضور پرشور در انتخابات و مساله دوم انتخاب نیرو های توانمند و قوی و فرستادن آنها به خانه ملت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد خطیب موقت نماز جمعه یزد با تاکید بر اهمیت نقش مجلس در پیشرفت و رفع مشکلات در کشور، گفت: قطعاً قهر کردن با صندوق رای، راه حل مشکلات نیست بلکه باید با تحقیق و بررسی دقیق، افرادی توانمند را روانه مجلس کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
قرچک- امام جمعه قرچک گفت: عدم حضور در انتخابات مشکلات کشور را افزایش می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سمنان با تأکید بر لزوم مشارکت گسترده مردم در انتخابات امسال گفت: حضور در انتخابات 11 اسفند، اصل اساسی در حل مشکلات کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ارتش با بیان اینکه مشارکت در عرصه انتخابات هجمه های دشمنان را خنثی می کند، گفت: ترویج ناامیدی و بزرگ نمایی مشکلات کشور دسیسه اصلی بیگانگان است.
امیرسرتیپ دوم ارسلان پرویز عنوان کرد؛ فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ارتش با بیان اینکه مشارکت در عرصه انتخابات هجمه های دشمنان را خنثی می کند، گفت: ترویج نا امیدی و بزرگ نمایی مشکلات کشور دسیسه اصلی بیگانگان است . ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا- حمیدرضا حاجی بابایی نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین گفت: بهبود حقوق کارگران و بازنشستگان، افزایش رفاه و قدرت خرید مردم، تقویت بخش خصوصی و مقابله با رانت و فساد را در صورت انتخاب و اعتماد مجدد مردم به خود به عنوان اولویت هایم دنبال و پیگیری می کنم .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۲    
رییس هیئت دوچرخه سواری شهرستان کرج گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات گره گشای مشکلات کشور است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: از اول انقلاب تا کنون با مشکلات زیادی مواجه بودیم که گاه ارگان ها باتوجه به وظیفه خود اقدام به عمل نمی کردند و این مردم بودند که برای حل مسائل پای کار می آمدند و می آیند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با استقبال از پویش انتخاباتی خبرگزاری مهر، گفت: مجلس آینده باید مجلسی کارآمد باشد چراکه در این صورت بسیاری از مشکلات کشور مرتفع خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایر گفت: طی سال های اخیر روی سخن مقام معظم رهبری برای حل بحران ها و توسعه و سربلندی ایران اسلامی با جوانان بوده و این موضوع وظیفه سنگینی بر دوش مسئولان کشوری برای اعتماد به جوانان در عرصه های مختلف به ویژه عرصه های مدیریتی کشور نهاده است.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۵    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی تأکید کرد که رفع مشکلات کشور با مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح امکانپذیر است.
به گزارش کیان آنلاین – دکتر میرزایی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های رشت و خمام در نشست خبری با رسانه های گروهی استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با بیان اینکه مشکلات موجود کشور به دلیل بی توجهی در حوزه مدیریت و دانش است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۳    
مجلسی برآمده از انتخاباتی حداکثری می تواند بسیاری از مشکلات را رفع کند؛ به ویژه در حوزه اقتصادی که اکنون مهم ترین دغدغه مردم ایران است.
گیل ابراز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۲    
عمده مشکلات کشور بر اثر بی توجهی در حوزه دانش و مدیریت کشور است ؛
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
یزد- خبرنگار کیهان: استاندار یزد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را مهم ترین مؤلفه برای ایجاد قدرت و امنیت ملی دانست و گفت: اصلی ترین و زیرساختی ترین نیاز برای توسعه، امنیت است، بنابراین حل تمامی مشکلات کشور از مسیر مشارکت مردم در انتخابات میسر خواهد شد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۲    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه مشارکت مردم در انتخابات نقش آفرین است گفت: همه مشکلات کشور را باید خودمان حل کنیم و روی پای خودمان بایستیم تا کشور را بسازیم.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی ایران آنلاین در جلسه هیات پیگیری اجرای قانون اساسی با معاون اول رئیس جمهور راهکارهای تحقق اصول اقتصادی قانون اساسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۷    
خفر - امام جمعه خفر گفت: همه ما گلایه هایی به خصوص نسبت به مسایل معیشتی داریم اما راهکار حل مشکلات، حضور پای صندوق های رای است زیرا خالی کردن میدان انتخابات به معنی میدان دادن به دشمن است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۱:۲۱    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در گفت وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به عملکرد دولت برای افزایش مشارکت در انتخابات، اظهار کرد: مردم کلید حل مشکلات کشور هستند؛ لذا مردم باید حس کنند که به آن ها بها می دهیم و به دنبال حل مشکلات شان هستیم. وی ادامه [...]
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بهادری جهرمی سخنگوی دولت در گفت وگو با مهر گفت: کلید حل مشکلات کشور مردم است باید این را حس کنند که به آن ها بها می دهیم و با یاری خود مردم به دنبال حل مشکلات کشور هستیم. دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۰    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: انکار وجود برخی از مشکلات، حماقت و توجیه آن خیانت است؛ اما اصلاح این مشکلات، رسالت است چراکه تنها راه حل مشکلات، حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۲    
رییس مرکز نوآوری اداری سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: مرکز نوآوری اداری در سازمان امور اداری و استخدامی کشور با شعار تحول اداره و نواوری اداری راه اندازی شد که ظرفیت های بالایی دارد.
کیان آنلاین – بازباران خبر در گزارشی نوشت: نماینده مردم انزلی در مجلس هفتم با اشاره به اینکه همه مشکلات کشور به تحریم ها مربوط نمی شود ولی تا زمانی که راهبردی درست برای این ظلمی که به کشور وارد شده تعیین نگردد و تحریم ها رفع نگردد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای ائتلاف گفت: شاکله اصلی لیست انتخاباتی این تشکل اصولگرا بسته شده و با نظر کارگروه ارزیابی با برخی از نمایندگان فعلی تهران خداحافظی می کنیم.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: یکی از چالش های فعلی مسوولان نحوه مدیریت فضای مجازی است. به گزارش مهر، محمدهادی ایمانیه در دیدار با معاون فرهنگی اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی و مدیرکل اداره تشکل ها و شبکه مردمی این مرکز ...
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۰    
نماینده اسبق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رسانه هایی که سیاه نمایی می کنند، گفت: مشارکت بالا، پشتیبان و اعتبار هر نماینده در مجلس شورای اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۸    
گرگان- ایرنا- ساکنان اهل سنت گلستان از اقوام ترکمن و سیستانی، معتقدند شرکت در انتخابات و تشکیل مجلس قوی، راه حل برطرف شدن مشکلات کشور و گامی موثر برای پیگیری مطالبات مردم است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار معروفی با تأکید براینکه حاشیه سازی ها تولید دشمن است، راه برون رفت از این مسائل را تفکر شهید سلیمانی عنوان کرد و گفت: رهبری از این تفکر با عنوان مکتب یاد کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۰    
بهادری جهرمی سخنگوی دولت در گفت وگو با مهر گفت: کلید حل مشکلات کشور مردم است باید این را حس کنند که به آن ها بها می دهیم و با یاری خود مردم به دنبال حل مشکلات کشور هستیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
برداشت من این است که رهبری در جریان مسائل و مشکلات کشور هستند. اینکه برخی دوستان تردید می کنند که چقدر واقعیت های کشور به اطلاع رهبری رسانده می شود، برداشت من این است که ایشان الان مسلط ترین فرد به اوضاع کشور هستند ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در گفت وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به عملکرد دولت برای افزایش مشارکت در انتخابات، اظهار کرد: مردم کلید حل مشکلات کشور هستند؛ لذا مردم باید حس کنند که به آن ها بها می دهیم و به دنبال حل مشکلات شان هستیم. ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، دانشجویان استان یزد در مصاحبه با خبرنگار معاونت خبر صداوسیمای استان، از دغدغه ها و مشکلات گفتند و هم از مجلس و رسالت نمایندگان؛ و برخی نیز از نظام و انقلاب و مسیر شهدا سخن گفتند. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری گفت: برداشت من این است که رهبری در جریان مسائل و مشکلات کشور هستند. اینکه برخی دوستان تردید می کنند که چقدر واقعیت های کشور به اطلاع رهبری رسانده می شود، برداشت من این است که ایشان الان مسلط ترین فرد به اوضاع کشور هستند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۰    
پژوهشگر حوزه علمیه خواهران گفت: همان طور که رهبر فرزانه انقلاب به صراحت بیان داشتند، انتخابات پرشور و آگاهانه، کلید حل مشکلات کشور است.
رضا قاسمیان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و رئیس ستاد انتخابات استان با حضور در جمع تشکلات کارگری، کارفرمایی و انجمن های صنفی استان با اشاره به توانمندی های موجود در کشور و لزوم وجود اراده جهت پیشبرد اهداف و رشد و پیشرفت در صنایع و بخش های مختلف از جامعه کار و تولید استان خواست در ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
نگاهداری با بیان اینکه اردو های راهیان نور مردم را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا می کند، گفت: پیشرفت های کشور نتیجه فرهنگ ایثار و مقاومت است که تقویت این فرهنگ در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی تأثیرگذار خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه با بیان اینکه عمده مشکلات کشور ناشی از فقر و محرومیت است، گفت: باید خودمان برای حل مشکلاتمان چاره اندیشی کنیم.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهر ابهر گفت: چه فردی که موافق انقلاب است و یا فردی که مخالف است می تواند شرایط را با انتخاب خوب تغییر دهد و کسی که مخالف وضعیت کشور است، باید با انتخاب خود فضای گفتمان کشوری را تغییر دهد تا تغییرات مدنظر خود را اعمال کند.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۱    
ساعت 24- شنبه شب جلسه ای در دانشگاه تهران برگزار شد که ده ها نفر از استادان دانشگاه، پژوهشگران، فعالان سیاسی و رسانه ای و مقامات دولتی در آن شرکت کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز رسانه ها وظیفه دارند مردم را برای مشارکت گسترده در انتخابات دعوت کنند، گفت: برای مردم باید یادآوری شود که تنها راه اصلاح و حل مشکلات کشور انتخابات است، زیرا مشارکت گسترده موجب شکل گیری مجلس قدرتمندی تر خواهد شد.