یکشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۳:۰۰Dec 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات کشور»

پایگاه خبری خاورستان   ۱ ساعت پیش    
خراسان جنوبی سرپرست پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی با بیان اینکه با همدلی و اتحاد همه مشکلات کشور برطرف خواهد شد،گفت: دشمن به دنبال برهم زدن امنیت کشور است و دانشجو معلمان می توانند تحلیل گران خوبی در جامعه باشند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۵۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان یزد ، دکتر مهران فاطمی استاندار یزد در حاشیه آئین نواختن زنگ پژوهش و فناوری با بیان اینکه بسیاری از مسائل و معضلات موجود، تنها در بستر علم، فناوری و تحقیق و پژوهش قابل حل است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ساری- معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان این که دانشگاه کانون بیداری و آگاهی است، گفت: مشکلات کشور با نگاه ملی و با تکیه بر ظرفیتهای قانون اساسی حل خواهد شد.
آنا / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۲   + ۶۰ سایت دیگر  
شورای نگهبان در بیانیه ای تاکید کرد: یکی از عوامل عبور موفق جمهوری اسلامی از بحران ها، ظرفیت های موجود در قانون اساسی بوده و اتکا به آرای مردم باعث شده هیچ بن بستی بر مسیر پیشرفت قرار نگیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله شعبانی گفت: مشکلات کشور صرفا با تصویب قانون حل نخواهد شد و مجلس باید بر اجرای قوانین و عملکرد دولت در این زمینه نظارت بیشتری داشته باشد.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین گفت: در فتنه سال های گذشته و به خصوص فتنه اخیری که با عنوان جنگ ترکیبی انجام گرفت صحنه گردان اصلی آن آمریکای جنایتکار ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۸    
ایسنا/همدان نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید بر اینکه مجلس قوانین متناسب با شرایط حاد را طراحی کند، گفت: مشکلات کشور صرفا با تصویب قانون حل نخواهد شد و مجلس باید بر اجرای قوانین و عملکرد دولت در این زمینه نظارت بیشتری داشته باشد.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۴۰   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان اینکه همه بخش های کشور مهم است اما سلامت مهم تر است و ما در مجلس هرکاری بتوانیم انجام می دهیم تا به هوشمندسازی سلامت برسیم، اظهار کرد: معتقدم یکی از موضوعاتی که به ما در طرح تحول سلامت آسیب زد و باعث ضعف آن شد، ریشه در هوشمندسازی دارد.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان اینکه ما در مسائل داخلی نمی توانیم نمره قابل قبول به خودمان بدهیم چرا که از ظرفیت های کشور و فرصت ها استفاده نکردیم تأکید کرد: اما ضعف های این 40 سال را در برنامه هفتم می توان جبران کرد تا افق روشنی پیش روی کشور و مردم قرار گیرد.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی در بیست و چهارمین جشنواره خیّرین مدرسه ساز استان مرکزی در فرهنگ سرای شهر اراک، گفت: اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش راهکار برون رفت بسیاری از مشکلات کشور در بخش های مختلف است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن در سرمقاله امروز خود با عنوان مسئولیت شورای نگهبان نوشت: در برخی مقاطع نمایندگان مجلس آماده بودند که برای تامین اصول حقوق ملت قوانینی بنویسند ولی از ترس مخالفت این شورا کاری نمی کردند. نمونه هایش را در مجلس ششم و لوایح پیشنهادی رئیس جمهور و نیز حقوق متهمین و موارد دیگر شاهدیم.
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کشور شرایط امنیتی شهرهای غربی کشور را آرام توصیف کرد و گفت که در این شهرها مراقبت از سوی دستگاه های مسئول انجام می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ایلام گفت: باید برای رفع ریشه ای مشکلات اقتصادی موجود در جامعه با بهره گیری از دانش نخبگان تلاش کنیم تا موانع پیش روی اشتغال جوانان برداشته شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: رئیس جمهوری و رئیس قوه قضاییه جلساتی را برگزار کرده و با جریان های سیاسی مختلف گفت وگو می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر اینکه همه باید باهم حرف بزنند یادآور شد: بهترین راه برای حل مشکلات کشور گفت وگو است.
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: نظارت بسیجی وار شما در دیوان محاسبات، پیش از ارتکاب جرم می تواند مانع از وقوع آن شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صبح امروز (چهارشنبه 9 آذرماه) در حاشیه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: جلسات ثابتی با دوستانی که گرایش های سیاسی مختلفی دارند داریم که در این جلسات درباره موضوعات مختلف اجتماعی فرهنگی و سیاسی گفتگو می کنیم ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: باید از دل بحران ها فرصت هایی برای حل مشکلات کشور و بازسازی سرمایه اجتماعی ایجاد کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۳:۱۷   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در بسیاری از امور راهگشا است، گفت: فرهنگ بسیج، فرهنگ نجات کشور در همه عرصه ها و فائق آمدن بر مشکلات است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۰    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید با افزایش دیدگاه کارآفرینی و تخصص گرایی متناسب با ظرفیت های منطقه ای، برای رفع مسائل و مشکلات کشور نگاه راهبردی داشته باشند.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در این جلسه درباره پیگیری مسائل کشور و ارائه پیشنهاد و راهکارهایی برای برون رفت از وضعیت فعلی کشور متمرکز شدیم. همچنین روی افزودن افرادی به این شورا که می توانند برای حل مشکلات کشور مؤثر باشند، تأکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم استاندار قم گفت: گره گشایی از مشکلات مردم به تمام معنا نیازمند کار بسیجی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی از ثمرات ارزشمند انقلاب اسلامی، جهاد دانشگاهی است که به خاطر رویکرد جهادی و غیر بروکراتیک توانسته بسیاری از مشکلات کشور را حل و برطرف کند و نقش بی بدیلی در تقویت اراده ملی نخبگان دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: اگر بتوانیم ازدواج آسان، به هنگام و آگاهانه را فرهنگسازی کنیم، بسیاری از مشکلات فرهنگی، عقیدتی و اخلاقی ما حل خواهد شد.
سلام نو / 8 صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از افتتاح نخستین آرامستان جدید تهران در سال آینده خبر داد و گفت: برای ایجاد آرامستان ها جدید نیز اقدامات خوبی درحال انجام است که اولین آن تا 6 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کریمی گفت: دولت سیزدهم با تفکر انقلابی آمده که مشکلات کشور را برطرف کند و نیاز است همه برای این مهم همراه و همگام با دولت باشند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع مردم بندر جاسک با بیان اینکه نباید حل مشکلات کشور را از آن سوی مرز انتظار داشته باشیم، گفت: تا به حال برای هیچ امت و مردمی گشایش ایجاد نکردند و صرفا دنبال منافع خود هستند.
تیک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
ایلنا: سید علی موسوی، نماینده ملکان در مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، ضمن تبریک هفته بسیج به فعالان عرصه های مختلف لشکر مخلص خدا به ویژه جوانان و نوجوانان پرشور و بصیر بسیجی و ابراز امیدواری برای خدمتگزاری برای نظام به عنوان یک بسیجی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه دولت مردمی گره گشایی از مشکلات مردم را وظیفه خود می داند، تأکید کرد: تا زمانی که مشکلات مردم این منطقه و دیگر نقاط کشور به طور کامل رفع نشده باشد، باز هم به این سفر ها ادامه خواهیم داد.
تیک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه- 6 آذر- مجلس شورای اسلامی و نطق پیش از دستور خود گفت: در ابتدا به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال که با نمایش اتحاد، غیرت و عشق خود به ایران عزیز، چشم ملت ایران را روشن کردند ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس در پیامی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، گفت: تفکر بسیج، در ایران اسلامی و ملت های آزاده جهان ریشه دوانده و امیدوارم بتوانیم با گسترش این تفکر و فرهنگ بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مجلس در بعد نظارتی خود براساس وظایف و اختیاراتی که به این قوه داده شده است، دارد به خوبی نظارت را اجرا می کند و در وقت لازم سوال ها و تذکرات به وزرا و مسئولان در حوزه های مختلف داده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز، مطالبه گری را تنها راه علاج مشکلات کشور دانست و تاکید کرد: بسیجی واقعی کسی است که به درد هم وطنانش بخورد و برای هم وطنانش مفید باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمان – امام جمعه کرمان گفت: تفکر بسیجی تفکری است که همه به آن نیاز دارند، چرا که در شرایط بحرانی و سخت راه حل بسیاری از مشکلات ملت ها، همین تفکر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۶    
قزوین- یک فرمانده دفاع مقدس گفت: بسیج یک تفکر و مکتب است که در همه عرصه های مورد نیاز کشور وجود آن برای رفع مشکلات کشور احساس می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کازرون، تفکر بسیجی و عمل جهادی را راهکار عبور از مشکلات کنونی کشور عنوان کرد و گفت: نظام نیازمند نیروهای پاک و پاک ماندن در مسئولیت هاست.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
جواد تاجیک مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س)، جزئیات افتتاح آرامستان جدید تهران را اعلام کرد و گفت: تحول ساختار بهشت زهرا در دستور کار است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: دکتر داود سوری، اقتصاددان نوشت: در زمان انتخابات ریاست جمهوری، رئیس جمهور در بیان برنامه های خود برای اداره امور اقتصادی کشور اظهار کردند: ...و اقتصاددانان را برای حل مشکلات کشور به خط خواهم کرد ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
خطیب جمعه آبادان: راهکار حل مشکلات کشور ما با کار بسیجی و جهادی مسئولان پیش خواهد رفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام غبیشاوی، حرکت بسیجی وار را عامل رفع بسیاری از مشکلات کشور برشمرد و گفت: مسئولان باید با استفاده از تفکر بسیجی مشکلات را رفع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بوشهر گفت: هر جا مردم و کشور دچار مشکلات می شوند بسیج و تفکر بسیجی، کشور را نجات می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
چمران- امام جمعه شهر چمران گفت: مدیران ما با روحیه بسیجی می توانند مشکلات کشور را برطرف و امید را در دل مردم روشن کنند و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام سازند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۶    
امام جمعه شهر یاسوج گفت: امروز با تحریف ها حوادث ماه های اخیر را به گردن نظام می اندازند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۴    
امام جمعه خلخال گفت: علی رغم صرف هزینه های میلیاردی دولت برای ساخت سد و تصفیه خانه، آب شرب خلخال در وضعیت مناسبی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - امام جمعه شاهرود گفت: توجه به فرهنگ بسیجی و تقویت این روحیه در بین مردم و به ویژه مسوولان می تواند برای رفع مشکل های کشور کمک کننده باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه گرگان گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب و اتخاذ قوانین جامع برای حل مشکلات و تنگناهای فراروی جمهوری اسلامی ایران چاره اندیشی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت سیزدهم با توجه به انباشت مشکلات کشور و کوهی از ناکارآمدی های باقی مانده از دولت قبل توانست با اقدامات خود نرخ تورم را نزدیک به 20 درصد کاهش دهد و شاخص 12 ماهه بهای تولیدکننده را از 82.6 درصد به 41 درصد در پایان شهریور سال 1401 برساند.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید با اشاره به اینکه مردم امروزه با مشکلات مختلفی مواجه هستند، گفت: افزایش قیمت ها و گرانی مردم را اذیت می کند و باید به این مسئله رسیدگی کرد و این مشکلات باید با همفکری و اتحاد مسئولین حل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی با تاکید بر ضرورت ثبات و کنترل بازار گفت: با همفکری دستگاه های مختلف و اتحاد آن ها می توان مشکلات جاری کشور را حل کرد.