دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۹:۵۸Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس قوه قضائیه»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۶    
ورامین- کنگره ملی شصتمین سالگرد قیام 15 خرداد ورامین در یک نگاه با سخنرانی رئیس قوه قضائیه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: دشمنان می خواهند صدای دفاع از مظلومیت و محرومین را خفه کنند
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مشاور ارشد رئیس قوه قضائیه گفت: از همان ابتدا امام خمینی(ره) با یک هدف روشن انقلاب را آغاز کرد و فرمود این حرکت برای مردم، آزادی مردم و برای رفع محرومیت است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) در نامه ای خطاب به رئیس قوه قضائیه ضمن انتقاد از بازرسی بدنی وکلا و الزام به تحویل گوشی های تلفن همراه توسط ایشان در برخی محاکم قضایی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۵    
رئیس قوه قضائیه در کنگره ملی بزرگداشت شصتمین سالگرد قیام پانزده خرداد گفت:قیام مردم ورامین متفاوت از دیگر قیام های همزمان مردم ایران ضد نظام طاغوت بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: امروز دشمنان قسم خورده نظام، جنگ ترکیبی علیه مردم ایران بر پا کرده اند که قطعا با تکیه بر فرهنگ قیام 15 خرداد این توطئه نیز خنثی می شود و برآن غلبه پیدا می کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۲:۰۲    
اقتصاد ایران: رئیس قوه قضائیه گفت: دغدغه امروز دولت مسأله معیشت مردم است و همه توان خود را بکار می برد و قوه قضائیه هم هر جا نیاز باشد کمک حال آنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
در شصتمین سالگرد قیام خونین پانزدهم خرداد ماه در شهرستان ورامین حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در جمع مردم ولایتمدار شهرستان ورامین در مصلی صاحب الزمان (عج) حضور یافتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۸   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: من و آیت الله رئیسی بیش از 40 سال است که دوستی و برادری داریم؛ اگر هیچکدام از این ها نبود نیز امروز وظیفه خود می دانستم تا برای تحقق شعار سال که مهار تورم و رشد تولید است، با تمام توان به دولت و شخص رئیس جمهور کمک کنم؛
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ورامین- رئیس قوه قضائیه با بیان این که دشمن در نیمه دوم سال گذشته قصد برهم زدن آرامش کشور را داشت، گفت: صف اغتشاشگران از صف جوانان و نوجوانان جدا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: دغدغه امروز دولت مسأله معیشت مردم است و همه توان خود را بکار می برد و قوه قضائیه هم هر جا نیاز باشد کمک حال آنان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۷    
سخنان قاضی القضات در سازمان قضایی نیروهای مسلح محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه در همایش ملی ربع قرن پیشگیری از وقوع جرم؛ دستاوردها و چشم اندازها که از سوی سازمان قضایی نیروهای مسلح برگزار شد، با بیان اینکه تولید قدرت از ناحیه نیروهای مسلح برای مردم به ویژه جوانان ما امیدآفرین شده است ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۰    
رئیس قوه قضائیه گفت: در حوزه پیشگیری از وقوع جرم، ما باید یک افق بالاتر برویم و نه تنها از وقوع جرم پیشگیری کنیم بلکه زمینه های وقوع آسیب ها را نیز هرچه بیشتر از میان برداریم. ...
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: مراسم محوری گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) 13 خردادماه جاری ساعت 20 در مسجد امام کرمان با سخنرانی حجت الاسلام پورمحمدی مشاور ارشد رئیس قوه قضائیه برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه در مواجهه با مجرمی که قابل اصلاح است باید بنا را بر اصلاح او بگذاریم نه حذف و طرد، گفت: در حوزه پیشگیری از وقوع جرم، ما باید یک افق بالاتر برویم و نه تنها از وقوع جرم پیشگیری کنیم بلکه زمینه های وقوع آسیب ها را نیز هرچه بیشتر از میان برداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در پیامی درگذشت آقای جواد اسلامی رئیس شعبه سی وچهارم دیوان عالی کشور را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در مراسم یادبود ارتحال سید آزادگان سید علی اکبر ابوترابی و آیت الله حاج سید عباس ابوترابی، گفت: علی اکبر ابوترابی با حسن خلق و مردم دوستی وارد سیاست شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: دشمن در صدد ایجاد دوقطبی هایی در جامعه ما و به هم زدن انسجام است و کسانی که در برخی ناهنجاری ها، سازمان یافته عمل کنند در صورت شناسایی به اشد مجازات می رسند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: دشمن در سال گذشته، خواب تجزیه کشور را دیده بود، که با هوشیاری مردم و دستگاه های مسئول، این توطئه کاملا شکست خورد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت برای اعضای یک باند جرائم خشن که به صورت مسلحانه از طلافروشی های تهرانپارس سرقت می کردند و با شلیک گلوله به سمت مردم، موجب ایجاد رعب و ناامنی می شدند، قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست صادر شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: امروز در بعضی از این ناهنجاری ها دست دشمن در کار است، برخی ناهنجاری ها برای ضربه زدن به اسلام است که از این رو باید نیروی نظامی و انتظامی و اطلاعاتی ما این جریانات سازمان یافته و ضدانقلاب را شناسایی کنند و این طیف افراد به اشد مجازات برسند و خواهند رسید.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه در نشست مشترک نمایندگان مجلس و مسئولان عالی قضائی که بعدازظهر امروز در صحن مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با تأکید بر اهمیت نقش مجلس با بیان اینکه مجلس می تواند ریل گذاری صحیح کند ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: بین کارها تفکیک قائل شویم، برخی اوقات افراد می خواهند کاری را انجام بدهند اما به لحاظ واقعیت موجود نمی شود این را می توان گفت ترک فعل؟ در مواقعی هم داریم که فردی کوتاهی کرده است یا می توانسته کاری را انجام بدهد اما انجام نداده؛ این موارد باید از هم جدا شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: دستگاه های نظارتی به شرایط زمان و ضرورت های روز توجه داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: باید اهداف مقدس قیام کنندگان روز تاریخی 15 خرداد و ابعاد معرفتی و مبارزاتی پرچمداران این قیام به درستی تبیین شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
توصیه اژه ای به دولت درمورد لایحه حجاب محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه در نشست شورای عالی قوه قضائیه با اشاره به لایحه عفاف و حجاب قوه قضائیه گفت: لایحه مرتبط با مقوله عفاف و حجاب ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: امروز بسیاری از مردم متدیّن انقلاب، به حق نسبت به برخی از ناهنجاری های اجتماعی از جمله مقوله عفاف و حجاب، دغدغه و توقع دارند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) در پاسخ به سؤالی در خصوص پیگیری توهین به یادگار امام در مراسم سی و سومین سالگرد بزرگداشت امام خمینی(س)، گفت: این یکی از خواسته های ما بود و بعد از مراسم به جد از دستگاه های مسئول درخواست کردیم ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه: در دولت، اصلاحاتی بر لایحه حجاب در بخش های ناظر بر جرائم، اعمال شد / حتی صحبت پیرامون آن بود که ممکن است دولت در این زمینه لایحه دیگری بدهد / بحث بر سر این بود که بخشی از این موارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه پیرامون رویکرد دستگاه قضا برای مقابله با ناهنجاری های اجتماعی و فرآیند تدوین و ارسال لایحه عفاف و حجاب گفت: امروز بسیاری از مردم متدین و شهیدداده برای انقلاب و نظام، بحق نسبت به برخی ناهنجاری های اجتماعی از جمله مقوله عفاف و حجاب دغدغه و توقع دارند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای طی پیامی درگذشت آیت الله محمدتقی مجلسی را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا، مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای طی پیامی درگذشت آیت الله محمدتقی مجلسی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای طی پیامی درگذشت آیت الله محمدتقی مجلسی را تسلیت گفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۵۴    
رئیس قوه قضائیه در جمع سفیران ایران در کشورهای خارجی گفت: حتی آن فرد ایرانی مقیم خارج نیز که در داخل کشور با مسئله یا پرونده ای حقوقی یا کیفری مواجه است، بحث بر سر این ندارد که به این مسئله یا پرونده رسیدگی نشود، بلکه تاکید او آن است که به محض ورود به کشور در فرودگاه، بلافاصله دستگیر نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاور عالی رئیس قوه قضائیه گفت: امروز حضور در سنگر قضاوت کمتر از حضور در جبهه مقاومت در دوران هشت سال دفاع مقدس نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نگرانی های ایرانیان خارج از کشور از نگاه رئیس قوه قضائیه: نکند در فرودگاه بازداشت شویم
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۲   + ۶۶ سایت دیگر  
رکنا : رئیس قوه قضاییه گفت:تبعه ایرانی مقیم خارج از کشور که می خواهد در داخل ایران سرمایه گذاری کند، در وهله نخست نیازمند تسهیل در رفت وآمد است و در وهله بعد، می خواهد اطمینان یابد که سرمایه او به سبب تغییر یک دولت یا وزیر یا اتخاذ یک سیاست مقطعی، ضایع و زایل نمی شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای چهارشنبه 27 اردیبهشت در جریان سفر بدون تشریفات به استان خراسان شمالی، در دانشگاه بجنورد حاضر شد تا با دانشجویان و جوانان به صورت مستقیم و بدون واسطه به گفتگو و تبادل نظر بپردازد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ورامین- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری کنگره ملی شصتمین سالگرد قیام 15 خرداد ورامین با سخنرانی رئیس قوه قضائیه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مرکز رسانه قوه قضاییه - با توجه به لزوم حفظ حقوق شهروندی و حمایت از اموال و مالکیت شهروندان و بیت المال، جلوگیری از انباشت وسایل نقلیه توقیفی ناشی از اعمال قوانین و تسریع در تعیین تکلیف آن ها، دستورالعمل ساماندهی فرآیند توقیف، انتقال ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: خواهش ما از رئیس قوه قضائیه و معاونین آنها این است که نهاد وکالت را وادار به تمکین از قانون کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس در توئیتی به جلسه فراکسیون ارتقای سلامت اداری و مقابله با فساد مجلس شورای اسلامی با رئیس قوه قضائیه اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
دماوند- محمدصادق رفیعی طی حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه به عنوان رئیس دادگستری دماوند منصوب شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۷    
آسیانیوز / یزد ؛ رضا مختاری بازرس کل استان یزد به همراه سربازرس گروه اقتصادی و مدیر اموال تملیکی استان از انبار مرکزی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در یزد بازدید و در جریان روند ثبت و نگهداری کالاها، نحوه نگهداری و ترخیص و انتقال کالا ها پس از تعیین تکلیف شان قرار گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
در پی سفر رئیس قوه قضائیه در اردیبهشت ماه امسال به استان کردستان و دستور ایشان مبنی بر رفع مسائل و مشکلات شهرک وحدت سنندج، سند 70 هکتار این شهرک به شرکت تعاونی بتاجا (بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی) واگذار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۷    
فکرشهر: رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: در راستای دستور و تاکید رئیس قوه قضائیه در سفر سال گذشته به استان بوشهر، تاکنون از 368 ردیف کالاهای متروکه در انبارهای این اداره، 154 ردیف خارج و به انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی انتقال یافته اند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه و اعضای شورای عالی قوه قضائیه به مناسبت میلاد بانوی کرامت روز گذشته سوم خردادماه میزبان کاروان سفیران کریمه اهل بیت(س) شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تاکید اژه ای بر اتخاذ تدابیر ویژه در حوزه مسکن محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه طی سخنانی در نشست با اعضای فراکسیون ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد مجلس گفت: ما در کشور خیلی قانون وضع می کنیم ...