سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۸:۵۶Oct 2020 27

جدیدترین‌های «رئیس قوه قضائیه»

حوزه   ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس قوه قضائیه با صدور پیامی درگذشت آیت الله فاضلیان، امام جمعه سابق ملایر را تسلیت گفت.
الف   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس از طرح تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری به دلیل راه اندازی و استفاده از حساب خاص رئیس جمهور خبر داده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم این حساب هم مانند حساب های رئیس قوه قضائیه است یا جایگاه قانونی متفاوتی دارد.
نماینده مردم شهررضا در مجلس، گفت: از رئیس قوه قضائیه درخواست می کنم موضوع ترک فعل را از وزارت راه و شهرسازی شروع کند.
آنا   ۶ ساعت پیش    
با بخشنامه اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر برخورد با مدیرانی که با ترک فعل خسارت های سنگین و بعضاً جبران ناپذیری به بیت المال و اعتماد عمومی وارد کرده و خود را از پاسخ گویی مبرا می دانستند دیگر هیچ مسئولی نخواهد توانست از زیر بار خطاهای خود، حتی با اتمام دوران مسئولیتش فرار کند.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
وکیل سابق پرونده برادران افکاری گفت: در حال حاضر رئیس قوه قضائیه با انجام اصلاحاتی نظیر صدور دستورالعمل هایی برای رعایت حقوق متهمین و زندانیان نشان داده که درصدد اصلاح قوه قضائیه و برطرف کردن این ضعف ها و کاستی ها است.
تازه ترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، با اشاره به واگذاری مجتمع بزرگ کشت و صنعت و دامپروری مغان به بخش خصوصی اظهار کرد: متأسفانه در برخی موارد صدای مخالفان واگذاری و تاراج کشت و صنعت مغان شنیده نشد تا اینکه شخص رئیس قوه قضائیه سفر به استان اردبیل را با محوریت دستور انقلابی ابطال انجام داد تا مرهمی ...
زنگ خطر   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: مهریه بد هی زوج به زوجه است و کسی که تمکن مالی د ارد باید آن را بپرد ازد ، اما اجماع همه علما بد ون استثناء این است کسی که توان مالی ند ارد نمی توان مجبور به پرد اخت مهریه یا زند انی کرد و ما که از اوضاع کشور آگاه هستیم باید بر اساس واقعیت عمل کنیم.
برترین ها / جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جماران: اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در نامه ای به رئیس قوه قضائیه خواستار رسیدگی به ابهامات مطرح شده در پرونده نوید افکاری شدند. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از استقرار کارشناسان قوه قضائیه جهت ثبت اموال نمایندگان در مجلس خبر داد. اقبال شاکری در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: خبر خوب امروز: استقرار کارشناسان قوه قضائیه در مجلس جهت ثبت اموال نمایندگان و مدیران مجلس . ...
توسعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۱۱    
گفته می شود سفر آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه که قرار بود اواخر هفته جاری به استان کرمانشاه صورت پذیرد بدلیل شرایط خاص کرونایی در استان کرمانشاه لغوشده و به تاریخ دیگری موکول گردید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
یک حقوقدان گفت: به نظرم چیز جدیدی در سند امنیت قضایی نیست و در واقع تکیه بر همان موازین قانونی و حقوقی بوده که وجود داشته، اما اجرای آنها مهم است و صرف تصویب کافی نخواهد بود. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: اجماع همه علما بر عدم جواز بازداشت افراد معسر در پرداخت مهریه است .
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: برخی تحت عنوان مبارزه با فساد بدون اینکه رسیدگی و صحت و سقم آن مشخص شود، اقدام به افشاگری می کنند در حالی که هر خبری الزاماً درست نیست و باید حتماً مورد تحقیق و بررسی قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت : اجماع همه علما بر عدم جواز بازداشت افراد معسر در پرداخت مهریه است .
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۷   + ۳۹ سایت دیگر  
دستورالعمل ساماندهی رسیدگی به پرونده های بازار سرمایه ایران، در 8 ماده و 3 تبصره از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دستورالعمل ساماندهی رسیدگی به پرونده های بازار سرمایه ایران، در 8 ماده و 3 تبصره از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۴۹ سایت دیگر  
دستورالعمل ساماندهی رسیدگی به پرونده های بازار سرمایه ایران، در 8 ماده و 3 تبصره از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۶    
رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه باید سهم ما از فضای مجازی مشخص شود، تاکید کرد: صرف توسعه فضا های مجازی موثر نیست و باید دید چقدر زمینه اشتغال در این حوزه فراهم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کشاورزان و اهالی روستاهای حوضه رودخانه تجن ساری و فعالان محیط زیست با راه اندازی کارزاری از رئیس قوه قضاییه خواسته اند مانع ساخت سد فینیسک شود.
رییس قوه قضاییه گفت: بازگرداندن پول ها مهم تر از بازداشت و زندانی شدن مفسدان است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عباس گودرزی ، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان از سوی رئیس قوه قضائیه عنوان کرد: براساس قانون هر ترک فعلی که قانون گذار برای آن مجازات در نظر گرفته باشد، جرم محسوب می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۱۳۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه از مسئولان دادگستری خواست که اجرای طرح دورکاری کارکنان را به گونه ای مدیریت کنند که حقوق مردم و ارباب رجوع رعایت شده و در پیگیری کار مردم و رسیدگی به موقع به پرونده ها، وقفه به وجود نیاید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس قوه قضائیه گفت: وقتی قیمت سکه با رشد فزاینده از سه میلیون تومان به 17 میلیون تومان رسیده، چگونه می توان انتظار داشت یک جوان با حقوق ماهیانه 6 میلیون تومان ماهی سه سکه به عنوان مهریه پرداخت کند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهبود محیط کسب و کار وزارت اقتصاد از تسریع تبدیل شرکت های تجاری با دستور رئیس قوه قضاییه خبر داد. رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار _ وزارت امور اقتصادی و دارایی از دستور رئیس قوه قضائیه در راستای تسریع رفع مشکلات مربوط به ثبت تبدیل شرکت های تجاری خبر داد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اصلاح موادی از این لایحه جهت تأمین نظر شورای نگهبان موافقت کردند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۳۰    
دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن، در 12 ماده از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم شیراز در مجلس با قدردانی از ابلاغ دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی از سوی رئیس قوه قضائیه گفت: این اقدام قوه قضاییه می تواند سره را از ناسره جدا کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی در ارزیابی “سند امنیت قضایی” که از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد، گفت: چنین ابلاغ قاطعی از سوی بالاترین مقام قضایی به منزله فصل الخطاب با تمام کسانی است که موجبات کاستی ها را در این قوه تاثیر گذار کشور به وجود آورده اند. ...
دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن، در 12 ماده از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۹۲ سایت دیگر  
دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن، در 12 ماده از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک حقوقدان در واکنش به ابلاغ سند امنیت قضایی از سوی رئیس قوه قضائیه پیشنهاد داد که تشکیلاتی در این قوه برای نظارت مستمر بر اجرای این سند تشکیل شود و هم چنین اگر کسی یا کسانی می خواهند جلوی این سند را بگیرند نامشان افشا شوند که در واقع چه کسانی نمی خواهند عدالت به معنای واقعی کلمه در ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۰    
باجهش قیمت طلا وسکه درسال های اخیر، تعداد زندانیان مهریه رشد چشمگیر داشت و به بیش از 2500 نفر رسید اما اخیرا تاکید رئیس قوه قضائیه بر زندان نفرستادن افرادی است که ناتوان از پرداخت مهریه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با اشاره به نقش مهم حفاظت اطلاعات سپاه در تولید قدرت و صیانت از اقتدار نظام، تأکید کرد: انجام رسالت سپاه در پاسداری از انقلاب اسلامی با نقش صیانتی و حفاظتی سربازان گمنام در سازمان حفاظت اطلاعات محقق خواهد شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در گفتگوی تلفنی با خانواده شهید امر به معروف و نهی از منکر محمد محمدی، بر پیگیری و برخورد با قاتل و مسببین شهادت این شهید تاکید کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی قوه قضائیه اعلام کرد: رئیس قوه قضائیه در تماس تلفنی با خانواده شهید محمد محمدی ضمن ابراز همدردی با این خانواده، بر برخورد سریع، دقیق با قاتل و مسببین شهادت این شهید امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد. به گزارش ایسنا اداره کل روابط عمومی قوه قضائیه اعلام کرد: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه در تماس تلفنی با خانواده شهید محمد محمدی ضمن ابراز همدردی با این خانواده، بر برخورد سریع، دقیق با قاتل و مسببین شهادت این شهید امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۷   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در تماس تلفنی با خانواده شهید محمد محمدی ضمن ابراز همدردی با این خانواده، بر برخورد سریع، دقیق با قاتل و مسببین شهادت این شهید امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه دستاوردهای وزارت نفت در حوزه پتروشیمی را امیدوارکننده دانست و از عملکرد این وزارتخانه و همچنین فعالان این حوزه قدردانی کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، غلامحسین محسنی اژه ای در نامه ای گزارش بیژن زنگنه، وزیر نفت به سیدابراهیم رئیسی ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر لزوم پرهیز مسئولان و فعالان سیاسی از حاشیه سازی ها، اظهار کرد: هرگونه حاشیه سازی از سوی دست اندرکاران و سیاسیون که ما را از پرداختن به مسائل اصلی کشور بازمی دارد، امری مذموم و ناصواب است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اخبار داخلی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز (سه شنبه) در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. در این جلسه از سه سران قوا، حسن روحانی رئیس جمهور و آیت الله ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه برگزار شد. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری ضمن انتقاد به گرداندن تعدادی از مجرمین در سطح شهر از سوی پلیس گفت: باید از رئیس قوه قضائیه تشکر کرد زیرا بجا و به موقع وارد عمل شد و حرف کارشناسان و مردم را تایید کرد. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۷    
طی حکمی از طرف رئیس قوه قضائیه؛ رهام دیانت به عنوان رئیس دادگستری گچساران منصوب شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۹    
به گزارش گروه حوزه دولت تازه ترین ها، جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز به میزبانی سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. در این جلسه از سه سران قوا، حسن روحانی رئیس جمهور و آیت الله ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه برگزار شد. ...
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: مسئولان و سیاسیون به جای حاشیه سازی باید به دغدغه مردم بپردازند و مشکلات مردم را برطرف کنند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- روسای اتاق های سه گانه با مشاور اقتصادی رئیس قوه قضائیه دیدار و گفتگو کردند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۹    
روزنامه مردم سالاری – 29 مهر 1391 مگر روسای جمهور قبلی زندان می رفتند؟ ؛ تیتر اول مردم سالاری درباره واکنش معاون حقوقی رئیس قوه قضائیه به درخواست احمدی نژاد مبنی بر بازدید از زندان بود ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- روسای اتاق های بازرگانی، تعاون و اصناف طی نامه ای به رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس مجلس شورای اسلامی، خواستار تقویت رویکرد دولت برای ارائه انواع حمایت ها و تسهیلات در حمایت از کسب و کارها و پیشگیری از بروز پدیده بیکاری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- در پی گزارش نماینده ولی فقیه و همچنین برای رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی لرستان با دستور رئیس قوه قضائیه، اکیپی از کارشناسان حوزه ریاست این نهاد به لرستان اعزام شدند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۱۰۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر لزوم پرهیز مسئولان و فعالان سیاسی از حاشیه سازی ها، اظهار داشت: هرگونه حاشیه سازی از سوی دست اندرکاران و سیاسیون که ما را از پرداختن به مسائل اصلی کشور بازمی دارد، امری مذموم و ناصواب است.
روزنامه سایه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۸    
رئیس قوه قضائیه باتأکیدبراینکه همه مشکلات در داخل کشور و به دست توانای مردم قابل حل است، گفت: راهکار حل مشکلات اقتصادی، در حوزه اقتصاد نهفته است و دنبال کردن راهکارهای سیاسی برای حل مسائل اقتصادی خطاست ...