چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۷:۳۷Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول قوه قضاییه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه به معاون اول قوه قضاییه دستور داد تا گزارشی جامع درخصوص پرونده های مرتبط با رشد تولید و تأمین امنیت سرمایه گذاری را تدوین کرده و تعیین تکلیف هر چه سریعتر این قبیل پرونده ها را مورد پیگیری قرار دهد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: یکی از مشکلات موجود، حمایت از سرمایه گذاری خارجی در داخل کشور است که باید در سال آینده در دستور کار ستاد قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۹    
معاون اول قوه قضاییه با بیان این که به این که وضعیت زندان ها در کشور مطلوب است گفت: زندان های کشور با اجرای طرح های اشتغال و حرفه آموزی زندانیان عملکرد موفق آمیزی داشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، کرامت و ارزش والای انسان یکی از پایه های حکومت ذکر شده است که از راه عدالت تأمین می شود و تأمین حقوق همه جانبه افراد اعم از زن و مرد و ایجاد امنیت قضایی عادلانه برای همه و تساوی عموم در برابر قانون، از جمله وظایف حکومت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در اجلاس قضایی شانگ های گفت: عدالت آن چیزی نیست که برخی قدرت های مستبد می گویند، عدالت تضمین حقوق انسانی افراد است که با اعمال تحریم و زورگویی برخی کشور ها منافات دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه کشورمان در دیدار با معاون دستگاه قضایی چین ، خواستار تبادل تجربیات دو کشور به ویژه در زمینه استفاده از فناوری های الکترونیک در دادرسی ها شد..
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه با رییس دیوان عالی قرقیزستان دیدار و درباره موضوعات دو جانبه گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در حاشیه اجلاس روسای قوه قضاییه کشور های عضو کشور های عضو سازمان همکاری های شانگ های به دیدار و گفتگو با رییس قوه قضاییه قرقیزستان پرداخت.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۱    
دهلی نو- ایران پرس: معاون اول قوه قضاییه کشورمان تاکید کرد: یکی از اهداف بسیار بزرگ جمهوری اسلامی ایران حمایت از مظلومان در سراسر جهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در حاشیه نشست قضایی اجلاس روسای قوه قضاییه کشور های عضو سازمان همکاری های شانگ های با رئیس نظام قضایی کشور روسیه دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه از کشور های عضو سازمان همکاری های شانگ های، همکاری در محکومیت، تعقیب و مجازات عاملان شهادت سردار سلیمانی را خواستار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس دیوان عالی روسیه و معاون اول قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران بر تدوین طرح مشترک و ویژه همکاری متقابل قضایی تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه به منظور شرکت در اجلاس قضایی کشور های عضو سازمان همکاری های شانگ های در صدر هیئتی عازم دهلی نو شد.
صبح امروز سه شنبه 16 اسفند سیزدهمین جلسه قرارگاه پیگیری فرامین مقام معظم رهبری در قوه قضاییه، به ریاست معاون اول قوه قضاییه و باحضورسایر مقامات عالی دستگاه قضا برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دیدار مردمی معاون اول قوه قضاییه فردا ساعت 8 در محل سازمان قضایی نیرو های مسلح در خیابان شهدای صفه برگزار می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری 178 سارق و کشف 194 فقره انواع سرقت در قالب طرح عملیاتی مبارزه با سارقان در این استان خبر داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در خصوص موضوعات رخ داده در مدارس قم و بروجرد گفت: دادستان قم با جدیت ورود پیدا کرده و پیگیر است اما تاکنون نتیجه ای گرفته نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در پیامی درگذشت دادستان عمومی و انقلاب تویسرکان را تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما به نقل از خبرگزاری میزان_ حجت الاسلام والمسلمین مصدق معاون اول قوه قضاییه، در پی درگذشت دادستان عمومی و انقلاب تویسرکان پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در گردهمایی سراسری نمایندگان حاکم شرع و مدیران جهادکشاورزی وامور اراضی کشور بر لزوم پایبندی همگانی به قوانین مربوط به حفظ اراضی ملی و حقوق بیت المال تاکید کرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون معاون اول قوه قضاییه امروز سه شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندیهای سازمان اتکا با اعلام حمایت از اقدامات این سازمان گفت: در صورت وجود مشکلات حقوقی، آماده همکاری با سازمان اتکا است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در سفر خود به گلستان گفت: مهم ترین رویکرد ما در قوه قضاییه کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها و استفاده از فناوری های نوین است.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: یکی دیگر از برنامه های جدی دستگاه قضا، آن است که به هیچ وجه کارخانه ای نباید تعطیل شود و کار های نیمه تمام باید تمام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۰    
معاون اول قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت کاهش ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی گفت: به دنبال جرم زدایی و قضازدایی از برخی رفتارهای مجرمانه هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه، از اجرای دو برنامه قضا زدایی و کاهش اطاله دادرسی برای کاهش ورودی پرونده به محاکم در سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: عفو اخیر رهبری، مصداق مهربانی پدر بر فرزند و بی سابقه بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون اول قوه قضاییه گفت: باید از تکنولوژی های دانش بنیان و هوش مصنوعی در دستگاه قضا بهره ببریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: مقام معظم رهبری با این تصمیم اعلام کردند تمام مردم ایران اسلامی فرزندان این کشور هستند و این تصمیم تمام معادلات دشمن و نقشه دشمنان بر اسلام هراسی را نابود کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- ساختمان جدید پزشکی قانونی گلستان با حضور معاون اول قوه قضاییه و رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در سایت اداری افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به سختی های کار در دستگاه قضایی گفت: از خانواده های قضات و کارکنان دستگاه قضایی به خاطر تحمل شرایط سخت کاری همسرانشان تشکر می کنیم.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک معاون اول قوه قضاییه با سفرا و دیپلمات های مقیم و روسا و نمایندگان سازمان های بین المللی، ظهر امروز چهارشنبه (26 بهمن) برگزار شد. عکاس : کوشا مهشید فلاحی
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضاییه گفت: با طیفی از گزارشگران موضوعی حقوق بشر دیدار و تعامل داریم؛ خانم دوهان از ایران بازدید کرد و از سه گزارشگر ویژه دیگر هم دعوت کردیم که اگر بپذیرند میزبانشان خواهیم بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: در یکسال گذشته حدود 40 هزار پرونده، وکیل معاضدتی داشته است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از وصول مبلغ 730 میلیون تومان کمک های نقدی مرکز وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه کشور به زلزله زدگان شهرستان خوی خبر داد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به عفو تعداد زیادی از زندانیان به دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: این اقدام موجب ناامیدی و شکست توطئه های دشمنان شد. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در نامه ای از معاون اول قوه قضاییه در خصوص تعیین شعب تخصصی برای رسیدگی به امور اقتصادی صاحبان صنایع در تمامی حوزه های قضایی اعم از حقوقی، کیفری و تجدید نظر، رایزنی و پیگیری کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز جوانان ما چه در دانشگاه و چه در مدارس آنگونه که باید نسبت به امام (ره) و امام شناسی شناخت داشته باشند، ندارند و در بزنگاه ها لغزش دارند؛ لذا اگر تبیین مبانی به درستی انجام شود ، لغزش رخ نخواهد داد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه با حضور معاون اول قوه قضاییه با محور شرکت های دانش بنیان و موضوعات مربوط به این حوزه برگزار شد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۸    
حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه امروز 17 بهمن ماه، از دادسرای انتظامی قضات بازدید و با قضات این دادسرا دیدار کرد. عکاس : امیرعباس قاسمی
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه از دادسرای انتظامی قضات بازدید و با قضات این دادسرا دیدار کرد. خبرگزاری میزان -حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه امروز 17 بهمن ماه، از دادسرای انتظامی قضات بازدید و با قضات این دادسرا دیدار کرد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۹    
رئیس کل دادگستری استان تهران از خبرگزاری میزان بازدید کرد. خبرگزاری میزان – علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران صبح امروز یکشنبه 16 بهمن با حضور در مرکز رسانه قوه قضاییه از خبرگزاری میزان بازدید کرد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۵    
معاون اول قوه قضاییه طی پیامی درگذشت والده غلامعلی محمدی را تسلیت گفت. خبرگزاری میزان_ حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق طی پیامی درگذشت والده غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها را تسلیت گفت. متن پیام معاون اول دستگاه قضا به شرح ذیل است: ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: منش و شخصیت وکلا و حقوقدانان راستین در جامعه بسیار اثر گذار است و فلسفه حق دفاع و وکالت دادگستری امر بسیار مقدس اجرای عدالت است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: وکلا باید برای گسترش آزادی های مشروع کمک کنند، قلم بزنند و بنویسند در جامعه ما امروز آزادی مشروط تبیین شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه به خبرنگار جماران گفت: رهبر انقلاب در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک سری از متهمان حوادث اخیر را مورد رأفت قرار می دهند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه گفت: رهبر انقلاب در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک سری از متهمان حوادث اخیر را مورد رافت قرار می دهند
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه به خبرنگار جماران گفت: رهبر انقلاب در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک سری از متهمان حوادث اخیر را مورد رافت قرار می دهند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اول قوه قضاییه به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پیام تبریک صادر کرد. ...