یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۳:۳۰Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیر ستاد حقوق بشر»

پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر با انتشار پیامی در فضای مجازی نوشت: 13 هزار شهید و 130 هزار مصدوم شیمیایی در ایران نتیجه تسلیح رژیم صدام به سلاح شیمیایی از سوی کشورهای غربی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر با انتشار پیامی در فضای مجازی نوشت: 13 هزار شهید و 130 هزار مصدوم شیمیایی در ایران نتیجه تسلیح رژیم صدام به سلاح شیمیایی از سوی کشورهای غربی است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۲:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
کاظم غریب آبادی دبیر ستاد حقوق بشر درباره مسمومیت سریالی دانش آموزان نوشت: اجازه نمی دهیم این قضایا مانع بهره مندی دانش آموزان از حق آموزش شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران می گوید مردم آمریکا وقتی توسط پلیس بازداشت می شوند، از جان خود می ترسند، دیگر نمی توانند نفس بکشند، فلج می شوند یا جان خود را از دست می دهند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضاییه در نامه ای به دادستان کل کشور خواستار تعقیب قضایی پرویز ثابتی رئیس ساواک تهران شد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، عازم ژنو شد. حسین امیرعبداللهیان به منظور شرکت در پنجاه و دومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل و همچنین نشست سالانه کنفرانس خلع سلاح، در رأس هیأتی تهران را به مقصد ژنو ترک کرد. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۲۱   + ۴۸ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در رأس هیأتی به منظور شرکت در پنجاه و دومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل و همچنین نشست سالانه کنفرانس خلع سلاح، دقایقی قبل تهران را به مقصد ژنو ترک کرد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کاظم غریب آبادی دبیر ستاد حقوق بشر گفت: حکم جمشید شارمهد، سرکرده گروهک تروریستی تندر طبق قوانین و مقررات قضائی ایران و با طی فرایند دادرسی صادر شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۱    
معاون امور بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر ایران، سیاست زدگی را آفت حقوق بشر دانست و گفت، رسانه ها باید حرفه ای رفتار و به دور از سیاست زدگی، حقایق را روایت کند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: تجمعات مسالمت آمیز در ایران حق مردم است که طبق قانون باید برای برپایی آن مجوز داشته باشند، اما بسیاری از گروه ها بدون مجوز تجمعات مسالمت آمیز برگزار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر در دیدار با سفیر دانمارک خواستار بازگرداندن کودک ایرانی به والدینش شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه تأکید کرد: امروز سازمان زندان ها و مدیریت زندانبانی ما از درجه و اعتبار مناسبی برخوردار است. تیتربرتر، کاظم غریب آبادی معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر در مراسم گردهمایی هم افزایی توسعه اشتغال زندانیان در سخنانی گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت : حکم اعدام شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر طبق مقررات قضایی و دادرسی قانونی ایران صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر به یخ زدگی و جان باختن یک زندانی در بازداشت پلیس آمریکا، واکنش نشان داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران در حوزه حقوق بشر در عرصه داخلی و خارجی مشخص است ودر حوزه بین المللی سیاست تعاملی را در پیش داریم. تیتربرتر، نشست مشترک معاون اول قوه قضائیه با سفرا و دیپلمات های مقیم و رؤسا و نمایندگان سازمان های بین المللی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران در حوزه حقوق بشر در عرصه داخلی مبتنی بر حمایت از حقوق بشر و در عرصه بین المللی مبتنی بر تعامل است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست مشترک ستاد حقوق بشر و فراجا با حضور دبیر ستاد حقوق بشر، معاون حقوقی و امور مجلس فراجا و نمایندگان معاونت ها و پلیس های فرماندهی کل انتظامی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر با اشاره به موافقت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای با پیشنهاد عفو رئیس قوه قضائیه که منجر به عفو و تخفیف مجازات ده ها هزار نفر، بویژه متهمان و محکومان حوادث اخیر می شود، این اقدام را ابتکاری بی سابقه و گامی بلند در حوزه حقوق بشر و نشانه مردمی بودن و رأفت نظام اسلامی دانست.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت که عفو متهمین ابتکاری بی سابقه است. خبرگزاری میزان – کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر با اشاره به موافقت مقام معظم رهبری با پیشنهاد عفو رئیس قوه قضاییه که منجر به عفو و تخفیف مجازات ده ها هزار نفر ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضاییه در اربیل با رییس شورای قضایی و وزیر داخله اقلیم کردستان عراق ملاقات و ضمن بازدید از دو زندان، با تعدادی از زندانیان ایرانی نیز از نزدیک گفتگو کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۵    
غریب آبادی دبیر ستاد حقوق بشر در جریان سفر به بغداد با رئیس شورای عالی قضایی دادستان کل وزیر دادگستری مشاور امنیت ملی عراق و با نمایندگان پارلمان این کشور دیدار و گفت وگو کرده است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان در جریان سفر به عراق با شماری از مقام های این کشور دیدار کرد. خبرگزاری میزان – کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر که به دعوت شورای عالی قضایی عراق به این کشور سفر کرده است، در ادامه دیدارهای رسمی خود با فواد حسین ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۷:۴۷    
بغداد- ایران پرس: دبیر ستاد حقوق بشر گفت: در جریان سفر به بغداد با رئیس شورای عالی قضایی، دادستان کل، وزیر دادگستری، مشاور امنیت ملی عراق و با نمایندگان پارلمان این کشور دیدار و گفت وگو کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران که به دعوت شورای عالی قضایی عراق در راس هیاتی به این کشور سفر کرده است، در روز دوم بازدید خود از این کشور، با وزیر دادگستری عراق دیدار و گفتگو کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر ایران در دیدار با رییس شورایعالی قضایی عراق بر ضرورت تسریع در رسیدگی کیفری به پرونده ترور شهید سلیمانی و محاکمه تمامی عوامل درگیر در این جنایت تاکید کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر در آستانه صدور کیفرخواست پرونده ترور شهید سلیمانی و همراهان ایشان، با مقام های قضایی عراق دیدار و گفتگو کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور عراق و غریب آبادی در مورد پرونده های مشترک بحث و تبادل نظر کردند. خبرگزاری میزان – کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران که در راس یک هیات قضایی و به دعوت شورایعالی قضایی عراق به این کشور سفر کرده است، با عبدالله احمد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
دادستان کل عراق و دبیر ستاد حقوق بشر ایران در مورد پرونده های مشترک بحث و تبادل نظر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر در آستانه صدور کیفرخواست پرونده ترور شهید سلیمانی و همراهان ایشان، خواستار تسریع در تکمیل پرونده ترور فرماندهان پیروزی شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۲۲    
بغداد- ایران پرس: دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان گفت، جمهوری اسلامی ایران با عراق به عنوان کشور همسایه و دوست در همه عرصه ها روابط خوب و گسترده دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر به سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر هتک حرمت قرآن کریم واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر به سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر هتک حرمت قرآن کریم واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر به سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر هتک حرمت قران کریم و توهین به مقدسات مسلمانان واکنش نشان داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۲    
معاون امور بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه ایران گفت: کشورهای غربی از حقوق بشر به عنوان ابزاری برای اعمال فشار در حوزه های مختلف به کشورهای مستقل استفاده می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
غریب آبادی گفت: صیانت از حقوق بشر اولویت اساسی و خدشه ناپذیر در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۰    
دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان با انتقاد از برخورد خشونت آمیز پلیس فرانسه با معترضان در پیامی نوشت: سیاست باتوم علیه معترضان در تجمعات مسالمت آمیز، برای دولت و پلیس فرانسه خوب کار می کند!
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۰    
دبیر ستاد حقوق بشر فرانسه از برخورد خشن پلیس فرانسه با معترضان انتقاد کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: به نظر می رسد سیاست باتوم برای دولت و پلیس فرانسه خوب کار می کند زیرا آنها به استفاده بیش از حد از زور علیه معترضان مسالمت آمیز، متوسل می شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۵۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: اعضای ستاد حقوق بشر برابر پیشنهاد این ستاد در جلسه مورخ 3 آبان ماه و تصویب شورایعالی امنیت ملی افزایش یافت.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۸   + ۴۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر رفتار با حمید نوری را لکه ننگی در سابقه حقوقی، قضایی و حقوق بشری دولت سوئد دانست. خبرگزاری میزان – کاظم غریب آبادی ، معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۴:۵۲    
کاظم غریب آبادی معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با انتقاد از رفتار دولت سوئد با حمید نوری، این رفتار را لکه ننگی در سابقه حقوقی، قضایی و حقوق بشری دولت سوئد دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۴:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: اگر کسی میخواهد حرفش را به گوش مسئولان برساند، می تواند برساند اما ایجاد ناامنی و اغتشاش را کسی نمی پذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
غریب آبادی دبیر ستاد حقوق بشر گفت: از هر 5 دختر دانشجوی آمریکایی یک نفر مورد تجاوز قرار گرفته است و فقط 5 درصد آن ها به پلیس گزارش می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روایت غریب آبادی دبیر ستاد حقوق بشر از نقش پیام رسان های خارجی و رسانه های فارسی زبان سعودی و لندنی در اغتشاشات اخیر را در این فیلم مشاهده می کنید.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از ایرنا ، کاظم غریب آبادی معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر از پایان چهارمین نشست کمیته مشترک تحقیقات قضایی میان ایران و عراق در رابطه با اقدام تروریستی و جنایتکارانه علیه شهید سلیمانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۶:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: چهارمین نشست کمیته تحقیق مشترک قضایی ایران و عراق درخصوص رسیدگی به پرونده ترور شهید سلیمانی فردا در تهران برگزار می شود.