جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۳:۲۲Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیر ستاد حقوق بشر»

ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: دبیر ستاد حقوق بشر ایران در واکنش به کشف قبر 93 کودک بومی دیگر در کانادا، بزرگترین تهدید حقوق بشر را دورویی، سیاسی شدن و استانداردهای دوگانه دانست.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۷:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کاظم غریب آبادی به دنبال انتشار خبری مبنی بر کشف قبر 93 کودک بومی دیگر در نزدیکی یک مدرسه سابق شبانه روزی بومیان در کانادا، با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، نوشت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر در دیدار با سفرای لهستان و هند، ضمن تشریح سیاست های حقوق بشری و دیپلماسی قضایی جمهوری اسلامی ایران، آمادگی تهران برای گفت و گوها و توسعه همکاری های حقوقی و قضایی با دو کشور را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر خطاب به کمیسرعالی حقوق بشر سازمان ملل، پاسخگو کردن عوامل، مسببان و حامیان جنایات علیه غیرنظامیان یمنی را خواستار شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
تهران- ایران پرس: دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضائیه با انتشار توییتی نوشت، سیاست مبارزه با تروریسم آمریکا نتیجه ای جز کشتار غیرنظامیان و خرابی منازل نداشته است.
سلام نو / میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر نوشت: 50 نماینده کنگره آمریکا طی نامه ای به رییس جمهور این کشور در چند روز گذشته، با اشاره به خسارات سیاست مبارزه با تروریسم این کشور برای غیرنظامیان، خواهان تغییر در این سیاست شدند.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بازگشت فریبا عادلخواه "شهروند دو تابعیتی ایرانی-فرانسوی" به زندان، رسیدگی به پرونده سرکرده گروهک الاحوازیه و برگزاری آزمون وکالت در 20 اسفند از مهمترین اخبار حقوقی هفته گذشته بود. فریبا عادلخواه به زندان برگردانده شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حجت الاسلام والمسلمین مهدی هادی رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه و کاظم غریب آبادی دبیر ستاد حقوق بشر روز سه شنبه با امضای تفاهمنامه ای، بر همکاری مشترک در حوزه های علمی، پژوهشی و آموزشی تأکید کردند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
کاظم غریب آبادی، دبیر ستاد حقوق بشر ایران در دیدارهایی جداگانه با سفرای کشورهای آلمان و هلند گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضاییه از معاونت حقوقی، امور مجلس و دولت فرماندهی کل انتظامی، بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در واکنش به بیانیه وزارت خارجه فرانسه در مورد شرایط فریبا عادلخواه، گفت: خانم عادلخواه تبعه جمهوری اسلامی ایران است و دخالت سایر کشورها در فرایند قضائی مربوطه را کاملاً محکوم می کنیم.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۶۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران می گوید فریبا عادلخواه (شهروند دو تابعیتی ایرانی-فرانسوی که به اتهام جرایم امنیتی به پنج سال حبس محکوم شده است) مقررات مربوط به پابند الکترونیکی را نقض کرده و به زندان برگردانده شده است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از تشکیل پرونده شکایت از آمریکا به دلیل ترور شهید سلیمانی خبر داد و گفت: زمینه شکایت ایرانی های خارج از کشور از کارشکنی های آمریکا فراهم است. همچنین برای بیماران پروانه ای که در اثر تحریم ها در معرض مرگ قرار گرفته اند نیز شکایت تنظیم شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، آیت الله نورمفیدی در این دیدار با اشاره به اقدامات قوه قضاییه، گفت: با تلاش های انجام شده در مدت حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، نگاه مردم به قوه قضاییه تغییر کرده است و امیدوارتر شده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۶    
معاون حقوق بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایران پرس: معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر اعلام کرد: نشست سوم کمیته مشترک تحقیق بررسی پرونده ترور شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی اواخر ماه بهمن در بغداد برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه: بین المللی کردن پرونده های قربانیان ایراین تحریم و تروریسم در حال طراحی است.
دبیر ستاد حقوق بشر از تشکیل کمیته صیانت از حقوق مردم در بهمن ماه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۹    
معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر با تاکید به اینکه در جریان پرونده ترور شهید سلیمانی کمیته تحقیق مشترک با عراق تشکیل شده است گفت: این کمیته تا کنون دو بار جلسه تشکیل داده است که سومین جلسه آن سوم بهمن ماه در بغداد برگزار خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - غریب آبادی در حاشیه بازدید از زندان مرکزی گرگان گفت: از زندان های مختلفی در کشور های اروپایی بازدید کرده ام. بازدید های مکرر مقامات قضایی از زندان ها و رسیدگی به پرونده قضایی زندانیان و درخواست های آنان، از اقدامات برجسته و متمایز جمهوری اسلامی ایران است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - دبیر ستاد حقوق بشر ایران و معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه گفت که از مجموع افزون بر چهار میلیون ایرانی که به صورت رسمی و قانونی مهاجرت کردند سه هزار و 700 نفر به خاطر مشکلات حقوقی و قضایی در کشورهای گوناگون زندانی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به پیگیری های دیپلماتیک و حقوقی پیرامون شهادت سردار سلیمانی، گفت: سومین جلسه کمیته تحقیق مشترک ترور سردار سلیمانی در نیمه دوم بهمن ماه در بغداد برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
گرگان- معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: دور سوم کمیته مشترک بررسی پرونده ترور سردار سلیمانی در بغداد برگزار می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان - با حضور معاون حقوق بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه دفتر معاضدت و مشاوره حقوقی کانون وکلای استان گلستان در زندان های استان افتتاح شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در توئیتی نوشت: هیچ چشم اندازی برای بستن زندان بدنام گوانتانامو وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران -ایرنا - معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از آمادگی آموزش و انتقال تجربیات نظام قضایی جمهوری اسلامی ایران به نظام قضایی یمن خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دهمین سالگرد شهادت دکتر احمدی روشن، گفت: جنایت ترور دانشمندان هسته ای به عنوان یکی از مصادیق نقض فاحش حقوق بشر، بی کیفر نخواهد ماند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر ایران با اشاره به دهمین سالگرد شهادت احمدی روشن، گفت: جنایت ترور دانشمندان هسته ای به عنوان یکی از مصادیق نقض فاحش حقوق بشر، بی کیفر نخواهد ماند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضاییه در بازدید از بازداشتگاه اوین گفت: مدل زندانبانی ما انسانی است همانطور هم که امکانات رفاهی حاضر در زندان های ما فراتر از دیگر کشورها است. زندانی بطور مداوم مشمول رأفت است پس انتظار داریم او نیز همه مقررات زندان را رعایت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: اقدامات آفندی به معنای مطالبه گری ایران در حوزه حقوق بشر هم نسبت به نقض حقوق بشر در کشورهای مدعی و هم نسبت به نقض حقوق ملت ایران خواهد بود که برنامه ریزی لازم نسبت به آن صورت خواهد گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دبیر ستاد حقوق بشر و معاون بین الملل قوه قضاییه چندی پیش در نامه ای به میشل باچلت، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد خواستار مسئولیت پذیری کشور ها و سازمان های بین المللی ذی ربط در مقابله با تروریست ها و قاچاقچیان شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران _ایرنا_ معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر، در دیدار با فیلیپ تیه بو، سفیر فرانسه در تهران، بر همکاری های حقوقی و قضایی میان دو کشور تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر ستاد حقوق بشر درمورد پیگیری روند ترور سردار سلیمانی گفت: علاوه بر آمریکا کشورهای دیگر هم در ترور سردار سلیمانی درگیر هستند و باید فرایند رسیدگی قضایی را توسعه دهیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۲    
دبیر ستاد حقوق بشر با بیان اینکه عامل اصلی ترور شهید حاج قاسم سلیمانی مشخص است، گفت: به زودی پرونده کیفری تکمیل خواهد شد.
معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر برای اعتراض به سازوکارهای حقوق بشری در واکنش به حذف پست های مربوط به شهید سلیمانی توسط اینستاگرام، فراخوان صادر کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کاظم غریب آبادی در آستانه دومین سالگرد ترور سردار سلیمانی با حضور در گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما در خصوص آخرین وضعیت پیگیری پرونده ترور آن شهید گفت: عامل و آمر اصلی ترور شهید حاج قاسم سلیمانی مشخص است؛ از حدود 125 مظنون و متهمی که شناسایی شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر آخرین اقدامات قضایی در خصوص پرونده ترور شهید سلیمانی را تشریح کرد و گفت: در محافل بین الملل هم پیگیر به نتیجه رسیدن این پرونده هستیم.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کاظم غریب آبادی در آستانه دومین سالگرد ترور سردار سلیمانی با حضور در گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما در خصوص آخرین وضعیت پیگیری پرونده ترور آن شهید گفت: عامل و آمر اصلی ترور شهید حاج قاسم سلیمانی مشخص است؛ از حدود 125 مظنون و متهمی که شناسایی شدند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر ایران در گفتگو با همشهری: باید این سؤال طرح شود که ما تاکنون تا چه اندازه هم در محاکم داخلی و هم در محاکم خارجی و نیز در سازمان های بین المللی از جمله حقوق بشر و سازمان ملل توانسته ایم مسئله نقض حقوق بشر مردم ایران از ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۱    
دبیر ستاد حقوق بشر در بیانیه ای از سکوت سازمان های بین المللی در اقدامات تروریستی و مسلحانه علیه نیرو های انتظامی کشورمان انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر در نامه ای خطاب به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، خواستار مسئولیت پذیری کشورها و سازمان های بین المللی ذی ربط در مقابله با تروریست ها، اشرار و قاچاقچیان مسلح شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۴:۰۵    
به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری نصیر از ورامین، کیان پهلوان افشاری در نشست علمی بررسی ابعاد حقوقی ترور سردار شهید سلیمانی که در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا با حضور سیدمجید تفرشی معاون بین الملل دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران برگزار شد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بین الملل دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان و تروریست ها هیچ سندی مبنی بر نقض قاعده جنگ از شهید سلیمانی ندارند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: کیفرخواست بیش از 40دست اندرکار ترور شهید سلیمانی به زودی به دادگستری تهران ارسال می شود و مراحل تکمیل پرونده به گونه ای پیش می رود که دادگاه عاملان تا قبل از پایان سال تشکیل شود. ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۷    
کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، مهمان من طهران شبکه العالم بوده و در خصوص پی گیری های انجام شده در رابطه با پرونده ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش و ترورهای اخیر دانشمندان هسته ای و نیز ابعاد مختلف موانع توافقات هسته ای بین ایران و ...