پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۳۶May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته حقیقت یاب»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه اعلام کردند که بنی گانتس ، عضو شورای جنگ این رژیم به کابینه بنیامین نتانیاهو پیشنهادی برای تشکیل یک کمیته حقیقت یاب جهت بررسی تحولات هفتم اکتبر و جنگ علیه غزه را داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
کشور ها و سازمان های مختلف بین المللی و منطقه ای از حکم دیوان بین المللی دادگستری برای توقف حملات رژیم اسرائیل به رفح، بازگشایی این گذرگاه برای ورود کمک های بشردوستانه به نوار غزه، تضمین ورود کمیته حقیقت یاب برای بررسی حقایق مربوط به نسل کشی در غزه و تقدیم گزارش مربوطه ظرف یک ماه استقبال کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
کشورها و سازمان های مختلف بین المللی و منطقه ای از حکم دیوان بین المللی دادگستری برای توقف حملات رژیم اسرائیل به رفح، بازگشایی این گذرگاه برای ورود کمک های بشردوستانه به نوار غزه، تضمین ورود کمیته حقیقت یاب برای بررسی حقایق مربوط به نسل کشی در غزه و تقدیم گزارش مربوطه ظرف یک ماه استقبال کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- قطر از حکم دیوان بین المللی دادگستری برای توقف حملات رژیم اسرائیل، بازگشایی گذرگاه رفح برای ورود کمک های بشردوستانه به نوار غزه، تضمین ورود کمیته حقیقت یاب برای بررسی حقایق مربوط به نسل کشی و تقدیم گزارش مربوطه ظرف یک ماه استقبال و ابراز امیدواری کرد که این اقدام مقدمه ای بر توقف فوری ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب خواستار تشکیل کمیته تحقیق درباره شکست در هفتم اکتبر (پانزدهم مهر / عملیات طوفان الاقصی) شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سازمان دیده بان حقوق بشر اروپا مدیترانه با اشاره به کشف بیش از 140 گور دسته جمعی در نوار غزه اعلام کرد که بسیاری از اجساد فلسطینی ها در این گورها تکه تکه هستند و باید یک کمیته تحقیقات بین المللی برای رسیدگی به این جنایت وحشتناک اسرائیل تشکیل شود.
خبرورزشی   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مصدومیت علیرضا بیرانوند از ناحیه دست به سوژه جدیدی در فوتبال ایران تبدیل شده که سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل در ادامه رویکرد سیاسی و گزینشی خود با تمدید ماموریت سازوکار موسوم به کمیته حقیقت یاب در ایران موافقت کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۱    
کشورهای غربی با استفاده از ابزار شورای حقوق بشر ماموریت به اصطلاح کمیته حقیقت یاب را درباره ایران تمدید کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل در اقدامی سیاسی رای به تمدید ماموریت به اصطلاح کمیته حقیقت یاب در مورد ایران و همچنین ماموریت جاوید رحمان داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
همان دختری که دانستن از دیواره ها، لایه ها، بطن، آئورت و حجم سفت ماهیچه های قلب را بر همه چیز ترجیح داده بود، در نخستین هفته بهار امسال به زندگی خود پایان داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۵    
مهدی جلالی شاد گفت رژیم صهیونیستی که خود را در پایان راه می بیند، برای بقا هر گونه اقدام خبیثانه ای را مرتکب می شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک پزشک معتقد است مورد خانم دکتر بخشی موردی بود که می شد از آن جلوگیری کرد. ما هر وقت روی خودکشی ها بحث می کنیم، کار به نقطه ای می رسد که برخی افراد می گویند این فرد قبلاً هم سابقه داشته است یا مشکلات عاطفی داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی کشور در تماس با دادستان استان لرستان ضمن درخواست پیگیری ویژه پرونده مرحومه خانم دکتر بخشی در جریان آخرین وضعیت روند پرونده قرار گرفت.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۵:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
در جلسه فوق العاده هیات رئیسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی کشور تشکیل کمیته حقیقت یاب درباره خودکشی همکاران فوت شده با اولویت موضوع دکتر پرستو بخشی اعلام شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
آلمان که در صدر کشورهای حامی تصویب قطعنامه و ایجاد کمیته حقیقت یاب درباره ایران قرار داشت، حتی در یک پرونده جزئی نیز از تحقیقات مستقل از سوی کمیسیون اروپایی حقوق بشر جلوگیری کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۳    
سازوکار کمیته حقیقت یاب شورای حقوق بشر درباره ایران در حالی با فشار کشورهای غربی ایجاد شد که کمیته ویژه منتخب رئیس جمهور درباره ناآرامی ها تشکیل شده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سازمان های مردم نهاد ایرانی در بیانیه ای از رویکرد متناقض کمیته حقیقت یاب سازمان ملل در قبال ایران انتقاد کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۲۰:۵۵   + ۸۵ سایت دیگر  
بیانیه کمیته ویژه منتخب رئیس جمهور برای بررسی ناآرامی های سال 1401، منتشر شد. در بیانیه کمیته رئیس جمهور برای بررسی حوادث پائیز 1401آمده است: 202 نفر از مردم جان خود را از دست دادند. 90 نفر از این جان باختگان، به مقر های نظامی و انتظامی و زیرساخت ها حمله کرده بودند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ستاد حقوق بشر کشورمان، با ارائه پاسخی مستند به گزارش کمیته حقیقت یاب شورای حقوق بشر سازمان ملل، ادعا های غیرمستند و جهت دار مطرح شده در مورد وقایع تابستان و پاییز 1401 را رد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدعیان حقوق بشر به بهانه فوت یکی از شهروندان ایرانی، ژست حقوق بشری به خود گرفتند و خود را مدافع حقوق زنان و کودکان ایرانی معرفی می کنند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
واکاوی پاسخ ایران به گزارش کمیته حقیقت یاب شورای حقوق بشر سازمان ملل؛ گزارش کمیته موسوم به حقیقت یاب سازمان ملل با واکنش بلافاصله و البته مفصل و مستند کشورمان مواجه شد. این گزارش ادعا هایی را در مورد نحوه فوت مرحومه مهسا امینی و همچنین تعداد و جنسیت و سن کشته ها و مجروحین و بازداشت شدگان حوادث [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کمیته حقیقت یاب سازمان ملل متحد گزارشی درباره وضعیت زنان ایرانی منتشر کرد که بر اساس آن مدافع حقوق آنها شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی ایران آنلاین، چند روز پس از انتشار گزارش سیاسی و غیرواقعی کمیته موسوم به حقیقت یاب، ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه ای، به گزارش غربی ها در ارتباط با اغتشاشات پاییز سال قبل واکنش نشان داد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در واکنش به گزارش کمیته حقیقت یاب شورای حقوق بشر سازمان ملل، پاسخی را از موضع نظرات جمهوری اسلامی ایران با عنوان بررسی گزارش غیر موثق، غیرحقوقی و سیاسی هیأت به اصطلاح حقیقت یاب در اختیار رسانه ها قرار داد. به گزارش دریافتی انصاف نیوز، متن کامل این پاسخ در پی می آید: ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۷۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه با اشاره به گزارش هیات به اصطلاح حقیقت یاب بین المللی در مورد ایران، گفت: کمیته حقیقت یاب را با نگاه سیاسی و غیرحرفه ای تشکیل داده اند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی، گفت که کمیته حقیقت یاب بین المللی مطابق قوانین بین المللی در صورت فعال شدن سازوکار داخلی فاقد مشروعیت می شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
به گزارش جام جم آنلاین ، از سال گذشته تاکنون رسانه های غربی تلاش بسیاری کردند تا از طریق جعل اخبار مربوط به اغتشاشات و بزرگنمایی اعتراضات، زمینه را برای فشار های بین المللی علیه کشورمان فراهم آورند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در سفر 2 روزه به ژنو ضمن شرکت در پنجاه و پنجمین نشست شورای حقوق بشر و کنفرانس خلع سلاح، از بی تحرکی سازمان ملل در توقف جنایات صهیونیست ها در غزه انتقاد کرد و ضرورت تشکیل کمیته حقیقت یاب درباره جنایات این رژیم را یادآور شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران گفت: مسوولان ارشد سازمان ملل متحد که چند ماه قبل نسبت به کشته شدن یک دختر ایرانی جار و جنجال راه انداخته بودند، حالا نسبت به جنگ و نسل کشی و تجاوز به حقوق بشر در غزه سکوت کرده اند و کمیته حقیقت یاب تشکیل نمی دهند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۵۲   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: اگر آلمان و هم پیمانانش به راستی به دنبال صیانت از حقوق بشر هستند، یک هیات حقیقت یاب ویژه را برای رژیم صهیونیستی به دلیل کشتار بی رحمانه بالغ بر 30 هزار انسان و شهروند بی دفاع که بیش از هفتاد درصد آنان زنان و کودکان هستند ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کد خبر: 918909 / دیروز, 20:16 / جهان وزیر خارجه ایران در دیدار کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، تشکیل یک کمیته حقیقت یاب در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه را در چارچوب مسؤولیت شورای حقوق بشر سازمان ملل دانست. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران در دیدار کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، تشکیل یک کمیته حقیقت یاب در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه را در چارچوب مسؤولیت شورای حقوق بشر سازمان ملل دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران در دیدار کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، تشکیل یک کمیته حقیقت یاب در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه را در چارچوب مسؤولیت شورای حقوق بشر سازمان ملل دانست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه فعالیت های دیپلماتیک خود در ژنو، با وزیر امور خارجه فنلاند دیدار و گفت وگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: فراموش نمی کنیم سال گذشته به بهانه فوت غم انگیز یک دختر عزیز ایرانی که همه ما را در ایران متأثر ساخت، در این مکان چه فریادها بلند شد و کمیته ای موسوم به حقیقت یاب شکل گرفت، اما امروز در مواجه با کشتار هزاران زن و کودک بی گناه در غزه ...
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقیقت یاب پارلمان عراق درباره حمله اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مرکز اقلیم کردستان، مدعی شد که این حمله حاکمیت کشورش را هدف قرار داده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۱:۱۸    
شفقنا- رئیس کمیته حقیقت یاب پارلمان عراق درباره حمله اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مرکز اقلیم کردستان، مدعی شد که این حمله حاکمیت کشورش را هدف قرار داده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ورود جنگ طوفان الاقصی به چهارمین ماه با افزایش اختلافات میان کابینه بنیامین نتانیاهو و ارتش اسرائیل بر سر تشکیل کمیته حقیقت یاب درون ارتش همراه شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اسرائیل بمباران غزه را دوباره آغاز کرده و نظامیان رژیم صهیونیستی این روز ها وارد جنوب غزه نیز شده اند. لازم به یادآوری است که اسرائیل به اهدافی که برای خود مشخص کرده بود؛ مانند نابودی حماس، تصرف کامل شمال غزه و آزادسازی اسرا تاکنون دست پیدا نکرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه قطر در بیانیه ای حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان اندونزیایی در شمال نوار غزه را بشدت محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
خالد القدومی نماینده حماس در ایران در پاسخ به ادعای تل آویو در خصوص استفاده مقاومت از مراکز درمانی در جنگ غزه، خواستار تشکیل کمیته بین المللی حقیقت یاب و بی طرف برای بررسی این ادعا شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۶    
یک حقوقدان گفت: ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر استفاده حماس از بیمارستان ها به عنوان سپر انسانی، کذب است و می توان این دروغ را با تشکیل کمیته حقیقت یاب توسط دیده بان حقوق بشر ثابت کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری هفتگی خود در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی و به پرسش های آن ها در حوزه سیاست خارجی پاسخ داد. تبادل نظر خوبی میان ایران و ترکیه در موضوع تحولات غزه انجام شد 1402/08/15 - 12:02 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
درپی ادعاهای بی پایه و اساس رژیم صهیونیستی مبنی بر حفر تونل هایی توسط رزمندگان مقاومت در زیر بیمارستان های غزه با هدف توجیه بمباران آنها و کشتن انسان های بی گناه، حماس از آنتونیو گوترش ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان عربی درخواست رسمی خود برای تشکیل کمیته حقیقت یاب بین المللی به منظور محاکمه مقامات اسرائیلی به دلیل جنایاتشان علیه مردم فلسطین را تقدیم شورای امنیت کرد.