دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۱۰:۴۴Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهسا امینی»

تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۱۱    
رهبران سیاست خارجی هر دو حزب در حال آماده سازی یک قانون هستند که به نام قانون مهسا امینی نامگذاری شده است. این لایحه تحریم هایی را علیه مقامات بلندپایه ایران و دفاتر مربوطه آنها اعمال می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اعتراضات چهارماهه 1401 که با بهانه فوت مهسا امینی شکل گرفت، حقایق زیادی را درباره ماهیت معارضین جمهوری اسلامی و تصاحب اعتراضات داخلی ایران به نفع منافع گروه مخالف افشا کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گزارشی از فیلم های پر بازدید در فضای مجازی منتشر شده است که در آن باید به فیلم احضار روح مهسا امینی اشاره داشت که شرم آور و مضحک است !
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون امور زنان و خانواده در دولت روحانی در برنامه شیوه گفت: اگر در ماجرای مهسا امینی یک عذرخواهی ساده می شد آن اتفاقات پیش نمی آمد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان ریاست جمهوری در برنامه شیوه در انتقاد از سخنان معصومه ابتکار، معاون اسبق امور زنان گفت: طرف زنش را در حمام می کشد اما ما اظهار نظر نمی کنیم.
برترین ها / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده در دولت روحانی و رئیسی در برنامه زنده شیوه شبکه چهار به مناظره پرداختند که بحث و جدل این دو چهره سیاسی درباره اعتراضات اخیر و آبان 98 خبرساز شد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون زنان و خانواده دولت سیزدهم با معاون پیشین زنان و خانواده دولت دوازدهم با محور سیاستگذاری حوزه زنان در برنامه شیوه تلویزیون با هم مناظره کردند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نازیلا معروفیان، خبرنگار زن جوانی که در پی جان باختن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد با پدر او مصاحبه کرده بود، از سوی دادگاه انقلاب به دو سال حبس، 15 میلیون تومان جریمه و پنج سال ممنوع الخروجی از کشور محکوم شده است.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبران سیاست خارجی هر دو حزب در حال آماده سازی یک قانون هستند که به نام قانون مهسا امینی نامگذاری شده است. این لایحه تحریم هایی را علیه مقامات بلندپایه ایران و دفاتر مربوطه آنها اعمال می کند.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فروپاشی ایران و بی ثباتی در مرزهای کرانه شمالی خلیج فارس به نفع سعودی ها نیست و سعودی ها در پی آنند که بدون فروپاشی و سقوط جمهوری اسلامی، تهران به قدری با اعتراضات داخلی تضعیف شود، که مجبور به دادن امتیازات مهم و راهبردی شود.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای مهر ماه 1401 به دلیل آنچه شرایط امنیتی کشور پس از اعتراضات و نار آرامی های ناشی از مرگ غمبار مهسا امینی عنوان شد، واتساپ و اینستاگرام در ایران فیلتر شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ماجرای اغتشاشات پاییزی در کشور وقتی با دروغ و تحریف بزرگ درخصوص مرگ مهسا امینی کلید خورد، می شد حدس زد که تداوم حیات این جریان وابسته به دروغ و فریبکاری است اما نمونه های عجیبی از این دروغ ها نشان داد که ضدانقلاب برای فریب مخاطب هیچ اعتقادی به حد و مرز دروغ ندارد. ...
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت امور خارجه، وزیر امورخارجه نوشت: اروپا در نتیجة فضای امنیتیِ ایجاد شده پس از بحران اوکراین توجّهی خارج از عرف و نامتناسب به تحولاتِ اخیر در ایران که به بهانة درگذشت مهسا امینی آغاز شده بود، نشان داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
زن زندگی آزادی شعار این دوره از اغتشاشات در کشور به بهانه فوت مهسا امینی بود. اما گذشت زمان مشخص کرد که نه تنها اغتشاشگران و حامیانشان طرفدار آزادی نیستند بلکه دیکتاتور پلید درونشان حتی اجازه بلند شدن صدای مخالف را نمی دهد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در گزارشی، به فضای تغییر یافته توییتر پرداخته؛ در این گزارش نشان داده شده است که میزان شوخی ها و طبع طنزِ کاربران بعد از مرگ مهسا امینی شدیدا تحت تاثیر قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه یکشنبه در یادداشتی در الجزیره انگلیسی با بیان اینکه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران درون و بیرون منطقه مبتنی بر ارزیابی های فانتزی و گذرا از وضعیت نیست و به هر اقدام خصمانه واکنشی متناسب نشان خواهد داد، نوشت: پاسخ رفتار تهدیدآمیز اروپا را به همان زبان خواهیم داد.
آنا / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت امورخارجه انگلیس امروز (دوشنبه) با انتشار بیانیه ای که روی وب سایت این وزارت خانه قرار گرفته است، اعلام کرد: تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کرده است.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: درحالی که مرکز اعتدال در عربستان سعودی ادعا می کرد که آشوب ها در ایران جنبشی بدون سر و فاقد ایدئولوژی است، اما در سطح عملیاتی تمامی مهره های میدانی و فرقه ای به صف شده اند!
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی – روزنامه اعتماد روز گذشته در مطلبی به قلم یکی از فعالین سیاسی زن اصلاح طلب با عنوان این مناقشه را پایانی نیست مگر نوشت: پس از مرگ غم انگیز او [ مهسا امینی ] که همچنان ابهامات و سؤالات بسیاری پیرامون چگونگی جان باختن او بدون پاسخ مانده، جنبشی اعتراضی به شعار محوری زن، زندگی ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۸    
در ویدیو زیر شاهد تصویری از یک مرد میانسال خواهید بود که مدعی شده است در حال احضار روح مهسا امینی است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: نمایشگاه تخصصی در راستای جهاد تبیین در حوادث اخیر مرتبط با موضوعیت فوت مهسا امینی در گلستان راه اندازی شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمدرضا نقدی در گفت و گوی تفصیلی فتنه 1401 را تشریح و ابعاد مختلف آن را بررسی کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار محمدرضا نقدی در گفت و گوی تفصیلی با فارس فتنه 1401 را تشریح و ابعاد مختلف آن را بررسی کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار چرا باید در بدترین شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور برگزار شود؟ این کنگره که به ابتکار جمیله سادات علم الهدی همسر رئیس جمهور و با حضور همسران مقامات بورکینافاسو، صربستان، ارمنستان و قرقیزستان برگزار شد چه دستاوردی داشت؟
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت:ر رسانه هایشان می گویند رضاخان روحت شاد! اگر به هنرمندان بگویید خودتان تأمل کنید و یک مجسمه از دیکتاتوری بسازید؛ 80 درصد از افرادی که فرهیخته باشند و تاریخ می دانند مجسمه ای از رضاخان را می سازند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اتحاد ملت نوشت: چرا کار به جایی رسید که نسل جوان معترض این بار حتی روسری ها را سوزاندند؟ اینها واکنشی است به مقاومت در برابر برداشتن سقف های شیشه ای تحمیل پوشش به نام دینی که آمد تا به انسان فارغ از زن یا مرد بودن آن کرامت بخشد. آری اینچنین شد برادر همچنان بر شاخ نشسته اید و بن می برید .
شخصی مدعی است که موفق شده روح مهسا امینی را احضار و با او گفتگو کرده است. این نمایش مضحک را ببینید.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شخصی مدعی است که موفق شده روح مهسا امینی را احضار و با او گفتگو کرده است. این نمایش مضحک را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۱:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس روایت تازه ای از معاون هماهنگ کننده سپاه درباره فوت مهسا امینی، منتشر کرد. بیانیه پزشک قانونی درباره علت فوت مهسا امینی 2121
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
روز جمعه کنگره ای با عنوان کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار برگزار شد که ظاهرا برگزاری آن، پاسخی بود به فشارهای همه جانبه به جمهوری اسلامی بعد از اعتراضاتی که در واکنش به درگذشت مهسا امینی در ایران آغاز شد ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عباس بنشاسته، دبیر گروه اندیشه: وقایع اخیر کشور به بهانه فوت خانم مهسا امینی را در ماه های گذشته درحالی پشت سر گذاشتیم که به باور بسیاری از جامعه شناسان و تحلیل گران، این وقایع واجد سطوح مختلف و علل متکثر بوده است ...
پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
بنابراین می گویند هر کاری قبل از ماجرای فوت مهسا امینی دنبال می شده، باید با قدرت بیشتر ادامه پیدا کند. اولین فقره این سیاست های اعمالی، تداوم برخوردهای سلبی با حجاب است که می گویند آن را رها نخواهند کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سردار نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه در مورد ماجرای مهسا امینی گفت: نیروی انتظامی در زمان حضور مهسا امینی در بیمارستان، تلفن های آنجا را کنترل می کرد؛ [خانواده اش] زنگ زدند به مادرش و گفتند همانطوری شده که قبلا شده بود
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار محمدرضا نقدی با اشاره به شفافیت موضوع درباره ماجرای مهسا امینی گفت: در این ماجرا انقدری یک دروغ را مطرح کردند که حتی در خیلی از باورها به درستی نشان داده شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته نشست مقامات عالیرتبه شرکت کننده در کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار با ابراهیم رئیسی برگزار شد. حجاب زنان شرکت کننده با حضور رئیس جمهور جمهوری اسلامی قابل توجه است.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
با مداخلات خارجی تظاهرات مسالمت آمیز به سرعت وارد فاز خشونت آمیز شد. چه کسی باور می کند فوت یک دختر در ایران واکنش در میان غربی ها داشته باشد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۴۹ سایت دیگر  
فکرشهر: وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با شبکه "تی ار تی" درباره سیاست های منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی ایران به گفتگو پرداخت. به گزارش فکرشهر از تسنیم، حسین امیرعبداللهیان ...
روزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۶:۴۳    
روزان نگاه ناظران سیاسی به عملکرد مسئولان در مواجهه با ماجرای جان باختن مهسا امینی را بررسی کرد اعتماد؛ حلقه مفقوده و نیازمند بازسازی میان مردم و دولت گروه سیاسی: باگذشت بیش از 10 روز از جان باختن مهسا (ژینا) امینی، همچنان این موضوع در صدر موضوعات روز سیاسی و اجتماعی کشور قرار دارد. هر [...]
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
صالح نیکبخت وکیل دادگستری جزییات 4 ماه پیگیری پرونده درگذشت مهسا امینی را شرح داده و می گوید دادگاه هیچکدام از مدارک را در اختیار وکلا قرار نمی دهد و مهمتر اینکه این پرونده، اغلب نزد بازپرس نبوده است!
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کمال لطفی فعال رسانه ای در یادداشتی با عنوان در در امتداد دشمن نوشت: قریب به 4 ماه پس از اتفاق تلخ درگذشت مرحومه مهسا امینی و آغاز اغتشاشات ناکام جریان ضدمردمی به پشتوانه بی نظیر سران کشورهای خارجی و عوامل ضدانقلاب با به کار انداختن همه عوامل لازم برای اخلال و تخریب در یک کشور می گذرد ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۲    
عباس بنشاسته، دبیر گروه اندیشه: با فاصله گرفتن از رویدادهای پس از مرگ مهسا امینی شاید بتوان تصویر روشن تری از آنچه در چند ماه اخیر رخ داد، ارائه کرد. اگرچه تحلیل های حین واقعه می تواند در جهت دهی به حوادث یا فهم حوادث کمک کننده باشد اما با قدری فاصله از متن اتفاقات می توان ارزیابی دقیق تری از ماجرا ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۸    
امیرعبداللهیان: پس از فوت مهسا امینی مداخله گران خارجی یک هجمه سازماندهی شده علیه ایران ترتیب دادند/ اگر غرب مدعی دفاع از حقوق زنان است چرا در رابطه با قتل شیرین ابوعاقله هیچ واکنشی نشان نداد؟!
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در نشست خبری با همتای ترکیه ای خود گفت: برداشت ما این است که اگر طرف آمریکایی دست از اظهارات متناقض و طرح شروط جدید در قبال برجام بردارد و واقع بینانه رفتار کند توافق در دسترس است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان در صفحه توییتر خود نوشت که (مهسا) امینی از روی قضا و قدر در ایران فوت شد و آمریکا و غرب و هم پیمانان آن ها به بهانه حقوق بشر تمام دنیا را علیه ایران برپا کردند و برای ایجاد هرج و مرج در جمهوری اسلامی ایران و ساقط کردن نظام آن تلاش ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
هفته ی گذشته منتهی به جمعه 23 دیماه 1401، چهارمین هفته ی آرامش خیابانی پس از سه ماه اعتراضاتی بود که در پی مرگ مهسا امینی در هفته ی پایانی شهریورماه شکل گرفت. اواخر آن هفته تا امروز، زمستان سخت و سرما یکی از مهم ترین موضوعات افکار عمومی بوده است. ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
آیا چنین مواضع نسنجیده و تحریک کننده ای مستوجب تعقیب قانونی است؟ مشخص نیست انگیزه جواد لاریجانی از این موضع گیری چیست؛ اما هر انگیزه ای موجب بیان این مواضع مخاطره انگیز شده، به نظر می رسد نشانی از درنظرگرفتن قانون و امنیت ملی و انسجام ملی در آن نیست.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از حوادث بعد مرگ مهسا امینی و اعتراضات آن،برخی از سینماگران در حوادث اخیر ترجیح دادند، سکوت کنند .مهران رجبی شرایط پیش آمده را فرصت برای خودش دانست و حتی اتهاماتی را متوجه همکاران سابق خودش کرد.
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مهمترین کار ما امروز این است نسلی پرورش دهیم و آینده کشور را به دست نسلی بسپاریم که ماموریت نیمه تمام شهید سلیمانی را تمام کند، نسل واقع بین باشد و در تصاویری که دیگران می سازند، نباشند.