دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۳:۲۸Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنانی»

نی نی بان   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاید همسر شما جز زنانی باشد که زود عصبانی و ناراحت می شود. پس شاید برای شما نیز این سوالات پیش آمده باشد که علت زود عصبانی شدن زنان چیست؟
شفا آنلاین   ۴ ساعت پیش    
شاید برایشان عجیب باشد که بخواهند در یک لحظه زن بودن را تعریف کنند؛ زنانی که اعتیاد سال های سال تمام زندگی آنها را تحت سیطره خود قرار داده بود
پارسینه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تکلیف پرونده دنی آلوز هنوز در دادگاه اسپانیا مشخص نشده و به نظر نمی رسد که او به این زودی بتواند از زندان رها شود. این ستاره برزیلی متهم است که در شب جشن سال نوی میلادی درحالی که به همراه دوستانش در باشگاهی شبانه حضور داشت، به یکی از زنانی که برای همین جشن به آنجا رفته بود تجاوز کرده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
محققان استرالیایی به این نتیجه رسیدند زنانی که از رژیم غذایی مدیترانه ای که حاوی حبوبات، ماهی و صدف، پیروی می کنند به نظر می رسد خطر ابتلاء به بیماری های قلبی و مرگ زودرس در آنها تا حدود 25٪ در مقایسه با زنان دیگر کمتر است.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۸   + ۴۸ سایت دیگر  
این سؤال چند ماهی است که در ذهن توده های عظیم و چند ده میلیونی مردم مسلمان و پاکباخته این مرز و بوم شکل گرفته و با نگرانی بر زبان ها جاری است ولی تاکنون بی پاسخ مانده است! سؤال این است که مگر حجاب خانم ها یک واجب شرعی و الزام قانونی نیست؟! اگر چنین است که هست ...
میگنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
زنانی که از ریزش مو رنج می برند ممکن است بیماری هایی از جمله دیابت، آکنه و سرطان پستان نیز مبتلا باشند.ریزش مو می تواند زنان را از نظر عاطفی تحت تاثیر قرار دهد و به طور قابل توجهی بر کیفیت زندگی آنها تأثیر منفی بگذارد
برترین ها / سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد زنان مبتلا به فشار خون بالا در دوران بارداری، نسبت به زنانی که در این دوران فشار خون نرمال دارند، به مرور افت ذهنی شدیدی پیدا می کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۳    
کمبود نیروی کار در کانادا باعث شده است که مهاجران در این کشور بتوانند درآمدهای بالایی داشته باشند. در این میان یکی از مهم ترین دغدغه ها برای زنانی که قصد مهاجرت به کانادا و اشتغال در این کشور را دارند، اطلاع از میزان درآمد مشاغل مختلف است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
در طول تاریخ ادبیات ایران مطمئنا کم نبودند زنانی که در دنیای شعر زیست می کردند و تحفه هایی ناب برای ما داشتند و می توانستند دریچه ای نو به دنیای ادب بگشایند؛ اما زمینه ی بروز آنها به دلایل سیاسی و اجتماعی فراهم نشد. از این رو زنان شاعر انگشت شماری به محبوبیت و شهرت رسیدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق یک مطالعه جدید، فرزندان زنانی که در دهه 1960 و 1970 از یک داروی رایج ضدتهوع برای بارداری استفاده کردند، ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ قرار داشته باشند.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۵۲    
یک بررسی جدید نشان می دهد که کودکان زنانی که در دوران بارداری از یک داروی رایج ضد تهوع در دهه های 1960 و 1970 استفاده کرده اند، در معرض خطر بیشتر سرطان روده بزرگ قرار دارند.
برترین ها / بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
هم میهن: زنان، نه فقط در ایران، در جهان هم سهم کمتری از اشتغال دارند و همین سهم کم، باعث شده دارایی مادی زنان نیز همواره کمتر از مردان باشد؛ اوضاع در ایران و کشورهای کمتر توسعه یافته بدتر است. سهم زنان از اشتغال رسمی در ایران، با وجود سهم تقریبا برابر در تحصیلات دانشگاهی، بین 15 تا 20 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کتاب زنان تشنه قدرت نوشته برنار کی رینی با ترجمه ابوالفضل الله دادی منتشر شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مطالعه نشان داده است زنانی که با مردان جوان تر رابطه دارند، از روابط خود شادتر و راضی تر هستند و مدونا، ملکه پاپ آن را ثابت کرده است.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شیراز با اشاره به بخش نامه دادستان کل کشور مبنی بر ممنوعیت کشف حجاب، گفت: برخورد با زنانی که هرگونه رابطه استخدامی با ادارات دولتی دارند و مبادرت به کشف حجاب می کنند، در دستور کار است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۲:۰۶    
انقلاب اسلامی ایران توانست الگوی تازه ای از زن را به دنیا معرفی کند. زنان ایرانی پس از انقلاب در سایه امنیت ایجادشده به واسطه اجرای قوانین اسلامی در جامعه توانستند با خیال آسوده به محیط های اجتماعی وارد شوند و به تحصیل و فعالیت های اجتماعی بپردازند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۷    
در طول سال گذشته در گفتگوهایی که با نویسندگان زن داشتیم از آنها پرسش کردیم که روایت شما از زنان با روایت های دیگری که شده چه تفاوت هایی دارد؟ و آنها درباره زنانی که در داستان هایشان خلق کرده بودند و روایت خودشان از آنها برای ما گفتند.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در هالیوود سلبریتی ها برای حفظ زیبایی و جوانی خود همواره تحت فشار قرار دارند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۱    
قدیمی ها می گفتند: زن حامله یک پایش این دنیا است و یک پایش آن دنیا. هرچند خیلی ها از زن ها بیش از 10 زایمان می کردند و حتی به قابله هم نیاز پیدا نمی کردند اما گاهی همه زایمانها ختم به خیر نمی شد و به قول معروف سرزا رفتن اصطلاح رایجی برای زنانی بود که موقع زایمان از دنیا می رفتند.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
چرا بعضی مردها به چشم یک پاداش به زنان نگاه می کنند؟ چرا بعضی مردها به دنبال همسر خیلی زیبا هستند؟ در این مطلب با ما همراه باشید. به گزارش وقت صبح به نقل از مجله دلتا؛ همه ما می دانیم مردان همیشه به سمت زنان زیبا جذب می شوند و این موضوع باید برای زنان بسیار پر اهمیت باشد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۰    
سه خواهر در بندِ تعصب و جهالت برادران خود از پرداختن به تعزیه محروم می مانند... این سرآغاز داستان نمایش تاناکورا نوشته کهبد تاراج به کارگردانی رضا بهرامی است که در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ژاله صامتی با انتشار پستی در اینستاگرام روز جهانی زن را به طور متفاوتی تبریک گفت. او در این پست نوشت روز زن بر تمام زنانی که سالهاست نگاهشان درد میکند...صدایشان درد میکند..مبارک.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
پس از افزایش تعداد رانندگان زن در ایران به خصوص در دهه های گذشته که کم و بیش برای تعمیر اتومبیل خود به تعمیرگاه می رفتند، بسیاری از آن ها ترجیح می دادند اتومبیل خود را به مردی بسپارند که برای تعمیر ببرد یا حداقل همراه شان باشد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مروه (نام کوچک او تغییر کرده است)، مادر 8 فرزند، شش ماه قبل از قدرت گرفتن طالبان در اوت 2021، طلاق گرفت. این زن 40 ساله یکی از تعداد اندک، اما رو به رشد زنانی است که در دولت قبلی، در این کشور فوق محافظه کار و مردسالار به طلاق قانونی دست یافتند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۱:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
بررسی های یک مطالعه مروری نشان داد که پیروی از رژیم خاص می تواند به بهبود عوارض سندرم تخمدان پلی کیستیک و باروری افراد مبتلا به این سندرم کمک کند.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
برخی جهش های ژنی زنان را در معرض خطر بالای ابتلا به سرطان سینه قرار می دهد و اکنون یک مطالعه اولیه نشان می دهد که چاقی ممکن است شرایط را بدتر کند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
برخی از جنگجویان طالبان از 9 تا 5 خشمگین هستند و شکایت دارند که با کار میز کار برای اداره افغانستان به زندگی شهری کشیده شده اند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه واشنگتن پست در تازه ترین گزارش از افغانستان به پرونده های طلاق زنان در حکومت پیشین پرداخته و گفته است که با تسلط طالبان هزاران پرونده طلاق از سوی این گروه باطل اعلام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
راهکارهای یک کارشناس را برای کنترل مردی که با زنانی غیر از همسر خود چت می کند، می شنوید.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه ایران در گزارشی با اشاره به مسائل و مشکلات زنانی که نان آور خانواده هستند، اینگونه آورده است: زنان سرپرست خانوار از جمله اقشاری هستند که به واسطه جبر روزگار باید مسئولیت های خود و خانواده را به دوش بکشند، حالا بر اساس آمارهای موجود و ارائه کارشناسی های تخصصی توسط فعالان این حوزه ...
میگنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شناخت زنان دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل خواهد کرد زنانی که هوش بالا دارند چون مهارت حل مساله خوبی دارند برای زندگی مشترک مناسب اند اما باز به دلیل همان هوش بالا و نکته بینی هایی که دارند ممکن است در زندگی با طرف مقابل چالش های بیشتری داشته باشند ...
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ سخنران حرم مطهر بانوی کرامت گفت: اگر زنی به خاطر خدا بر بداخلاقی همسرش صبر کند، خداوند متعال چهار پاداش به او خواهد داد.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
کارشناسان می گویند که طبق قانون طالبان هزاران طلاق باطل شده قلمداد می شوند و بسیاری از زنانی که دوباره ازدواج کرده اند اکنون زناکار محسوب خواهند شد.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کفش های کتانی سفید در سال های اخیر در میان مردان و زنانی که این کفش ها را با بیشتر لباس های مد روز خود می پوشند، بسیار محبوب شده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر آمنه لاهوتی ،متخصص و جراح زنان و فلوشیپ نازایی با تاکید براینکه نه گفتن به استفاده از یک همراه در قالب تخمک اهدایی یا رحم جایگزین، به معنای نادیده گرفتن امکان تحقق آرزوی مادر شدن است، می گوید: تردید نسبت به روش های اهدایی مثل تخمک و اسپرم اهدایی و رحم جایگزین، در مواجه نخست قابل درک است ...
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش و ترویج معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی با اشاره به حضور خود در دزفول به همراه اعضای شورای جهانی صنایع دستی گفت: یکی از اصلی ترین مواردی که در این سفر به چشم می آمد، حضور زنانی بود که مدعی بودند کارگاه ها، فروشگاه و محل سکونت را با تولید و فروش کپو تهیه کرده اند.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
داستان زندگی فروغ در فصل توت های سفید ممکن است داستان زندگی هر کدام از مخاطبان این کتاب باشد که بر سر دو راهی خواست جامعه یا تدبیر و اختیار خود قرار گرفته است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۱    
بهشت زیر پای مادران است نه کارمندان: سال 1395 بود که مشاهد یک تابلوی تبلیغاتی با عنوان بهشت زیر پای مادران است نه کارمندان! در معابر تهران بحث برانگیز شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۵    
ماریا گراتول/ ایکوآل تایمز در کشورهای حوزه دریای کارائیب، زن بودن هزینه بسیاری دارد و به خصوص از سال 2015 به بعد به دلیل وضعیت اضطراری و پیچیده ونزوئلا و بحران کرونا هزینه های آن افزایش یافته است ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خانم هایی که موهای بلوندی دارند خصوصیات متفاوتی نسبت به خانم های مو مشکی دارند و بیشتر مردان عاشق خانم هایی با موهای طلایی هستند. ممکن است فکر کنید رنگ مو روی شخصیت و خصوصیات ظاهری تاثیرگذار نیست اما بلوند بودن می تواند تاثیرات زیادی روی شخصیت داشته باشد و خانم های مو بلوند از مزایای بیشتری نسبت ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۴:۵۱    
شکیرا در مصاحبه جدید خود کنایه تندی به نامزد تازه جرارد پیکه داشت.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
خواننده مشهور کلمبیایی درباره از هم پاشیدگی دنیایش پس از جدایی از ستاره سابق بارسلونا صحبت کرد و گفت که الان حس بهتری دارد.
یک پزشک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرطان تخمدان یک نوع سرطان بسیار کشنده است که می تواند توسط چندین عامل ژنتیکی ایجاد شود. یک مطالعه اخیر بررسی کرده که آیا آسپرین نقشی در کاهش خطر ابتلا به سرطان تخمدان دارد یا خیر. به ویژه در زنانی که استعداد ژنتیکی ابتلا به سرطان تخمدان را دارند. ...