چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۴:۵۵Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو فراکسیون»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون الوفاء للمقاومة لبنان با اشاره به مخفی کاری درباره منبع نیترات آمونیوم کشف شده در منطقه البقاع تأکید کرد که افشای این اطلاعات سرنخ خوبی برای کشف واقعیت انفجار بندر بیروت خواهد بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون دیپلماسی بین المللی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اعزام نفتکش های ایران به کشورهای منطقه نشان دهنده این است که تحریم ها شکننده هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۵    
عضو فراکسیون زنان مجلس در توئیتی آسمانی شدن "علی لندی" را به مادر و خانواده این نوجوان فداکار ایذه ای تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: در 8 سال گذشته دلمان برای سخنرانی های انقلابی رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل تنگ شده بود که امسال شاهد این سخنرانی انقلابی بودیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در توئیتی آسمانی شدن "علی لندی" نوجوان فداکار ایذه ای را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۷    
نماینده مردم فلاورجان و عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در توئیتی برلزوم ایجاد یاد و نام نوجوانان نسل انقلاب در کتب آموزشی تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۶    
عضو فراکسیون شاهد و ایثارگران مجلس در توئیتی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون افراطیون مشارکت در مجلس ششم می گوید: اینکه اصلاح طلبان در هر موضوعی بخواهند فقط غُر بزنند، کسی حرف شان را گوش نمی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون عشایری مجلس، با بیان اینکه عشایر بخش کثیری از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند که نقش موثری در حوزه تولید دارند تاکید کرد که دولت باید توجه ویژه ای به بهبود وضعیت این قشر داشته باشد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - عضو فراکسیون ایثارگران مجلس، شفاف سازی و ایجاد تحول در ساختار بنیاد را دو اولویت اصلی رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان اعلام کرد، دولت جدید این کشور به ریاست نجیب میقاتی کار خود را روز دو شنبه رسما آغاز کرد. تهران – اقتصاد برتر – 30 شهریور 1400 بگزارش پایگاه خبری العهد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به در پیش بودن فصل بازگشایی مدارس، گفت: با توجه به شرایط کرونایی کشور نباید یک نسخه واحد برای کل شهرهای کشور پیچید و باید برای تخصصی شدن امور اختیار بازگشایی مدارس در هر شهر و روستا به استانداری ها و فرمانداری ها واگذار شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با ⁧‫نرخ نجومی‬⁩ بلیت هواپیما و شرط تزریق دو دز واکسن، عملا از سفر اربعین بازمانده اند وهیچ شخصی هم مسئولیت این اقدام را نمی پذیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۴    
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: معتقدم حرکت در جهت اصلاح سبک زندگی می تواند شاهکار دولت در حوزه فرهنگ و خانواده بوده و در حکم سدی در برابر آسیب های اجتماعی عمل کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی عکسی از اقامه نماز رئیس جمهوری در هواپیما در سفر تاجیکستان منتشر کرد که او نیز در صف نماز حضور داشت.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
شرق: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهوری، سمیه رفیعی، دیگر نماینده تهران را به عنوان رئیس سازمان محیط زیست معرفی کند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید و هیئت رئیسه مجلس در مجلس دهم معتقد است جبهه اصلاحات سکته راهبردی کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۸    
عضو فراکسیون زنان مجلس یازدهم گفت: باید به سمتی رفت که بسیاری از اختلافات با میانجیگری توسط خود مردم منجر به صلح و سازش شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق از پیشرفت مذاکرات میان ایران و عربستان و حمایت آمریکا از این مذاکرات خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی؛ عضو فراکسیون شوراهای مجلس امروز در شهر با تعارض در تصمیم سازی و تصمیم گیری مواجه هستیم. به این معنا که دستگاه های مختلفی در تهران هستند و مسئولیت هایی در قبال شهر و شهروندان دارند که در برخی از مواقع همین تعدد سبب بروز تعارض و تداخل می شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس، با تاکید بر اینکه انتظار داریم سازمان امور احتماعی کشور در درجه اول به عنوان متولی این حوزه ، نسبت به ارائه یک آمار دقیق در حوزه زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست اقدام نماید ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس و عضو فراکسیون ورزش، میهمان ویژه آخرین تمرین تیم ملی تنیس روی میز بودند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون ایثارگران، گفت: اولویت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دوره می تواند ایجاد تحول در برقراری ارتباط موثر با خانواده های محترم شهدا، جانبازان و آزادگان باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۵    
عضو فراکسیون شاهد و ایثارگران مجلس شورای اسلامی در توئیتی انتصاب " قاضی زاده هاشمی" در معاونت ریاست جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را بارقه ی امید برای جامعه ایثارگر دانست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۲    
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: حضور و درخشش بانوان ورزشکار در رقابت های پاراالمپیک الگوی موفق زن ایرانی - اسلامی را برای جهانیان ترسیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: مجدانه پیگیر حل مسایل زنان در قوه قضائیه هستیم.
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از تصویب کلیات رتبه بندی قرار شد که کمیسیون مجددا آن را بررسی و منابع مالی آن را تامین کند، منابع مورد نیاز پیش بینی شود تا در متمم قانون بودجه بیاید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عدی الشعلان نماینده پارلمان عراق و عضو فراکسیون الفتح تاکید کرد حضور نیرو های آمریکایی تهدیدی برای امنیت عراق است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خبر حذف فرآیند دادرسی مهریه و پیش بینی حداکثر 14 سکه برای آن، همان پارچ آب یخی بود که پس از انتشارش بر سر فعالین حوزه حقوق زنان ریخته شد. گرچه پس از انتشار این خبر یک عضو فراکسیون زنان مجلس اعلام کرد که طرح یاد شده از دستور کار مجلس خارج شده است اما همچنان چرایی توجه مجلس به مشکلات مردان در پرداخت ...
ایجاد شده در تاریخ: شنبه 20 شهریور 1400 - 11:58 یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: موضوع برخورداری بانوان شاغل در بخش خصوصی از 9 ماه مرخصی زایمان با پیگیری کمیسیون اجتماعی مجلس نتیجه داد. فاطمه رحمانی عضو فراکسیون زنان مجلس در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه در دل عقلانیت انقلابی تحول و دگرگونی وجود دارد، اظهار داشت: دولت جدید باید با این رویکرد حرکت خود را آغاز کند؛ نباید حتی یک لحظه را از دست داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب مجلس گفت: اصلاح طلبان باید بفهمند نتایج عملکرد مدیریتی آنها شرایط وخیم اقتصادی و اجتماعی موجود است و هنوز فرصت قضاوت و داوری در مورد عملکرد دولت مردمی نرسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: اگر اصلاح طلبان خیلی نگران افغانستان هستند، با حضور و انجام اقدامات جهادی در این کشور اهداف و برنامه های خود را دنبال کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - خبرگزاری دانشجو نوشت: علی بابایی کارنامی با اشاره به رویه اصلاح امور قضایی که در دوره تحول و تعالی و با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای به صورت جدی در حال اجراست ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال 1399 در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته مشخص شد که اعتبار مورد نیاز این مهم توسط سازمان برنامه و بودجه در مردادماه امسال تأمین شده و به اداره کل امور مالی و ذیحسابی ابلاغ شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حسن سالم عضو فراکسیون پارلمانی صادقون عراق از فشارهای آمریکا برای اسکان پناهندگان افغان در خاک این کشور پرده برداشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس در توئیتی به موضوع کاهش سهم دختران از حقوق بازنشستگی پدرانشان به یک سوم در صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس در توئیتی درخشش ورزشکاران و مدال آوران پارالمپیک 2020 توکیو را تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان گفت تحریم های آمریکا علیه این کشور در حال شکسته شدن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون وفا به مقاومت لبنان با اشاره به ارسال کشتی های حامل سوخت ایران گفت در های محاصره آمریکا در حال شکسته شدن است.
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با بیان اینکه نفوذ فساد در جریان اصلاح طلب آبروی مدیریتی آن ها را برده است، گفت: اگر دولت مردمی موفق شود آینده سیاسی اصلاح طلبان به خطر می افتد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به شناخت همه جانبه و تخصص کافی درباره مسائل زنان نیاز دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۰    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در توئیتی مجلس تاکید کرد؛ مجلس همراهی همدلانه خود با دولت سیزدهم را اثبات کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی خواستار معرفی یک زن به عنوان وزیر آموزش و پرورش شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: اگرچه در بحث کرونا موضوع واکسیناسیون و پیشگیری مهم است، اما نباید با واردات واکسن آلوده مشکلات مردم را بیشتر کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: برای اجرای وعده های دولت باید زمان بندی مشخصی در نظر گرفته شود تا مردم نتایج این وعده ها را در زمان بندی معین ببینند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۳    
فاش نیوز - عضو فراکسیون ایثارگران مجلس، دولت سیزدهم را مایه امید ملت ایران و جامعه ایثارگری برای عبور از تنگناهای اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی در کشور عنوان کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس در توئیتی به دستور حکیمانه مقام معظم رهبری درباره دقت در واردات واکسن کرونای ساخت دیگر کشورها به ویژه آمریکا، اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به برنامه ها و سوابق ورزشی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان تصریح کرد: انتخاب سجادی با استقبال اهالی ورزش همراه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۵    
عضو فراکسیون دیپلماسی بین المللی مجلس گفت: وزیر پیشنهادی ورزش در زمان مدیریت خود، ورزش کشور را تا مرز تعلیق پیش برد.