چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۳۵Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله»

ایکنا   ۱۳ دقیقه پیش    
روزنامه اسرائیلی اسرائیل هیوم، در مطلبی پیرامون سخنان اخیر سید حسن نصرالله، از تهدیدهای وی درباره ضرورت حفظ منافع و منابع لبنان، ابراز نگرانی کرده است.
رسا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حملات راکتی و موشکی حزب الله در جنگ 33 روزه و مقاومکت فلسطین در جنگ 22 روزه موجب شد تا اسرائیلی ها با تجدید نظر در دکترین نظامی خود ادبیات دفاعی را نیز وارد آن کنند و به این ترتیب روند فرو رفتن آنها در لاک دفاعی آغاز شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون دبیر کل حزب الله لبنان گفت: شهید قهرمان ابراهیم النابلسی و دو یارش بر وحدت گروه های فلسطینی در میدان [ مبارزه ] و همخونی و هدف یکسان [ مجاهدان ] تاکید داشتند.
رسانه های عبری همواره سخنرانی های دبیرکل حزب الله لبنان، را با دقت و اضطراب ویژه ای دنبال می کنند و مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند و اذعان دارند که وی شخصیتی منحصر به فرد با کاریزما و هوش بالاست.
پس از آنکه دبیرکل جنبش حزب الله به رژیم صهیونیستی درباره تاراج منابع لبنان هشدار داد، سازمان ملل خواستار عدم بیان چنین اظهاراتی شد.
هفته نامه شما   ۸ ساعت پیش    
همزمان با سخنرانی روز گذشته سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت روز عاشورا و تاکید وی بر اینکه ایران همچنان قلب محور مقاومت باقی خواهد ماند، رسانه ها اقدام به بازنشر توئیتی از وی که پیشتر به زبان فارسی منتشر شده بود کردند:
تقریب   ۱۰ ساعت پیش    
مجاهدان مقاومت با صدور بیانیه ای خطاب به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان بر آمادگی خود در همه میادین و جبهه ها برای مقابله با دشمن تاکیدکردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله با اشاره به قدرت بازدارندگی مقاومت که توازن قوا را در منطقه بر هم زده تاکید کرد که دشمنان نتوانستند مانع دستیابی ما به سلاح های راهبردی شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه های مقاومت در پیامی در پاسخ به درخواست دبیرکل حزب الله لبنان مبنی بر آمادگی برای مرحله آتی، اعلام کردند که انگشت آن ها روی ماشه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رزمندگان مقاومت در پاسخ به درخواست دبیر کل حزب الله مبنی بر آمادگی برای ورود به هر نبردی برای شکست دشمن اشغالگر تاکید کردند که ما گوش به فرمان شما بوده و در همه مرزها آماده ایم.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
موسوی در بیانیه خود به نحو بسیار عجیبی علیه مبارزه با داعش در سوریه و همچنین کمک به گروه های مقاومت در یمن و ...موضع گیری کرده و حتی در گامی فراتر حزب الله لبنان را به باد انتقاد گرفته بیانیه جدید میرحسین موسوی | + واکنش ها بیانیه منتسب به میرحسین موسوی، واکنش نشان داد و از آن انتقاد کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان به درخواست آماده باش دبیرکل حزب الله برای همه احتمالات اعلام آمادگی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از درخواست دبیر کل حزب الله بر لزوم آمادگی نیروهای مقاومت، این نیروها تأکید کردند که گوش به فرمان وی هستند.
نصرالله: آمریکا و اسرائیل بزرگ ترین نمایندگان شیطان هستند دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی اعلام کرد که ملت و مقاومت لبنان درحال حاضر در دو جبهه اقتصادی و تبلیغات رسانه ای با دشمن آمریکایی صهیونیستی مواجه هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنرانی امروز سه شنبه سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت روز عاشوراء سالروز شهادت امام حسین (ع) حاوی 6 پیام اصلی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان امروز در مراسم روز عاشورا در شهر صور در جنوب لبنان سخنرانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو ارشد شورای مرکزی حزب الله ضمن تأکید بر حمایت مقاومت لبنان از ملت و مقاومت فلسطین تأکید کرد رژیم صهیونیستی هیچ راهی جز تسلیم شدن در مقابل مقاومت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اجرایی حزب الله گفت، رژیم صهیونیستی به صدق وعده دبیرکل حزب الله اطمینان کامل دارد بنابراین گزینه ای جز تن دادن به معادله مقاومت ندارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۱    
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: رژیم صهیونیستی نمی تواند موشک های مقاومت را تحمل کند و می خواست جنگ متوقف شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۹    
شفقنا- حزب الله در مورد هدف قرار داردن شبه نظامیان فلسطینی در خاک لبنان به اسراییل هشدار داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان، امروز سه شنبه در مورد هرگونه تلاش اسرائیل برای گسترش ترور اعضای مقاومت فلسطینی به درون لبنان هشدار داد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی تاکید کرد، این جنبش با رهبران جهاد اسلامی و جنبش حماس درخصوص حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه در تماس دائمی است و ملت فلسطین حق دارد از خود دفاع کند و با همه ابزارها به حمله پاسخ دهد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان با تأکید بر اهمیت جهاد تبیین گفت، طبق تجربه، آمریکا در حوزه سیاسی و در میدان شکست می خورد، همانطور که در افغانستان، عراق، ایران و دیگر کشورها شکست خورده است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۹    
دبیر کل حزب الله لبنان گفت: شنیدیم که صهیونیست ها از ترور رهبران فلسطینی در لبنان صحبت کرده اند، اگر این اتفاق بیفتد قطعا بدون پاسخ نخواهد ماند. ما در جنگ غزه پیام های مورد نیاز را دریافت کردیم و استواری غزه را دیدیم و ما در لبنان حساب دیگری با شما داریم ...
طلا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود در مراسم مرکزی عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) در ضاحیه در جنوب بیروت تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری داهیانه امام خامنه ای پرچمدار اسلام قوی باقی خواهد ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۲    
سیدحسن نصرالله،دبیرکل حزب الله در مراسم روز عاشورا لبنان گفت: حاکمان خائن بحرین عادی سازی با رژیم صهیونیستی را به مردم این کشور تحمیل کرده اند.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان ضمن تمجید از پایداری و مقاومت مردم فلسطین، اظهار داشت که تل آویو، آتش بس خواست زیرا دیگر تاب موشک های بیشتر مقاومت را نداشت.
دبیر کل حزب الله لبنان ضمن تمجید از ایستادگی مقاومت فلسطین در برابر صهیونیست ها گفت: اسرائیلی ها تحمل تاب آوری بیشتر را نداشتند و مقاومت توان تحمیل شروط خود را دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان یکشنبه شب گفت که روشن و مبرهن است که امروز این اسرائیل است که به دنبال آتش بس است،چرا که دیگر تحمل موشک های بیشتر را ندارد و موشک های مقاومت رژیم صهیونیستی را وادار به پذیرش توافق آتش بس کرد.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز به نقل از المیادین، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت روز عاشورا، گفت: حمله به شیعیان نیجریه در مراسم روز عاشورا را محکوم می کنیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۱    
دبیرکل حزب الله با اشاره به پذیرش آتش بس ازسوی رژیم صهیونیستی اعلام کرد این رژیم نمی توانست موشک ها را تحمل کند و پایداری مردم غزه را باید ستود.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
اظهارات پامپئو واکنش افراد و گروه های بسیاری را در عراق به دنبال داشت به نحوی که گروه مقاومت کتائب حزب الله عراق در بیانیه ای اعلام کرد: هر روز حقایق جدیدی از جنایت بزرگی که کشور شر- آمریکا- علیه فرماندهان نصر، شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در فرودگاه بغداد مرتکب شد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۱    
دبیر کل حزب الله با بیان اینکه اسرائیل دیگر تاب موشک های مقاومت را نداشت،گفت: مقاومت ثابت کرد که قادر به حمایت از ملت خود و تحکیم معادلات بازدارندگی است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه لبنان در گفت وگویی اعلام کرد، ایران و سفیر ایران و حتی حزب الله اصلاَ در پرونده مذاکرات ترسیم مرزی دخالت نکرده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان، امروز سه شنبه، در سالروز شهادت امام حسین (ع) و یاران آن حضرت سخنرانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دوشنبه شب در مراسم عزاداری عاشورای حسینی (ع) در ضاحیه جنوبی بیروت گفت که با تمام فشارهای اقتصادی، تهدیدها ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۵    
دبیرکل حزب الله لبنان در راهپیمایی عاشورایی مردم لبنان روز عاشورا را روز یاری مظلوم خوانده و اظهار داشت: مدعیان عربیت در برابر خون های ریخته شده در کرانه باختری، قدس و غزه کجا قرار دارید؟
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی عاشورایی به آخرین تحولات منطقه پرداخت و گفت که مظلومیت مردم یمن جلوه واقعی کربلاست.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی اعلام کرد که مقاومت لبنان و فلسطین ثابت کرد که ارتش اشغالگر شکست می خورد و هیبتش شکسته می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی درباره پیروزی جنبش جهاد اسلامی در نبرد اخیر با تل آویو هشدار داده و گفتند تصور کنید اگر با حماس و حزب الله درگیر شویم، چه خواهد شد؟
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان گفت: دستی که به سوی ثروت های دریایی لبنان دراز شود، همانند دستی که به سوی اراضی لبنان دراز شد، قطع می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید براینکه ما برای همه احتمالات آماده ایم، گفت: هر دستی که به سمت منابع لبنان دراز شود، قطع می شود همانند دستانی که به سمت خاک این کشور دراز شد و قطع شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۸    
دبیرکل حزب الله لبنان گفت که فلسطین قضیه مرکزی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه ایران به رهبری امام خامنه ای در طلیعه اسلام قوی باقی خواهد ماند، گفت: ما در عاشورای سیدالشهداء، محور مقاومت، شهید قاسم سلیمانی و برادرش فرمانده ابومهدی المهندس را یاد می کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت عاشورای حسینی به سخنرانی پرداخته و اعلام کرد ایران محور مقاومت و قبله جهان اسلام باقی خواهد ماند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان امروز سه شنبه در مراسمی در ضاحیه بیروت برای بزرگداشت عاشورای حسینی گفت که حزب الله همواره کنار فلسطین می ماند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی عاشورایی به آخرین تحولات منطقه پرداخت و گفت که مظلومیت مردم یمن جلوه واقعی کربلاست.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۵    
شفقنا- دبیرکل حزب الله لبنان گفت: فلسطین قضیه مرکزی است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد، سید حسن نصرالله که در مراسم عاشورایی در ضاحیه جنوبی بیروت سخنرانی می کرد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان در راهپیمایی عاشورایی امروز ضمن نکوداشت مقام شهدای مقاومت اسلامی در نقاط مخلتف منطقه طی سخنانی گفت: ایران به رهبری امام خامنه ای سردمدار اسلام نیرومند باقی خواهد ماند. در این عاشورای حسینی از محور مقاومت، قاسم سلیمانی و برادرش ابو مهدی المهندس نیز یاد می کنیم.
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱    
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ما با تمام فشار های اقتصادی، تهدیدها، ترورها و سختی ها من و همه ی برادران و خواهران و جمعیت حاضر و همه ی کسانی که هم فکر ما هستند در این 40 سال همواره در شب عاشورا با شما تجدید بیعت میکنیم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کویتی الرأی به نقل از منابع آگاه مدعی شد، هیأتی از حوزه خلیج فارس با مسؤولان حزب الله لبنان دیدار کرده است. در این گزارش ادعایی آمده، هیأت مذکور حامل پیامی بوده مبنی بر اینکه تل آویو با تمام مطالبات لبنان در پرونده ترسیم مرزی موافقت کرده و خواهان جنگ نیست ...