پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۱۰Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله»

ایران آنلاین   ۴ ساعت پیش    
به گزارش ایران آنلاین، مقاومت اسلامی لبنان، حزب الله پس از هر عملیاتی علیه نظامیان صهیونیست، طی بیانیه ای خبر و جزئیات اقدام را منتشر و بعضاً با انتشار تصاویر عملیات، درباره آن اطلاع رسانی می کند ...
همشهری   ۶ ساعت پیش    
بهاره محبی-روزنامه نگار تشدید شکاف های داخلی به مرحله بحران رسیده است. درحالی که صدها هزار سرباز اسرائیلی با حماس و حزب الله می جنگند آخرین چیزی که تل آویو به آن نیاز دارد جنگ یهودی با یهودی است که این روزها شاهدش هستیم ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزرات خارجه آمریکا اعلام کرد که با طرح نظامی اسرائیل در کاهش مساحت نوار غزه و ایجاد منطقه حایل در داخل آن و گسترش درگیری میان حزب الله و اسرائیل مخالف است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رهبران گروه 7 در نشست مجازی امروز خود بدون محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و کشتار و قتل عام فلسطینیان، خواستار عدم حمایت ایران از حماس و حزب الله و انصارالله شده اند.
کشورهای گروه هفت که از حامیان سرسخت رژیم صهیونیستی بوده و تامین کننده تسلیحات این رژیم به شمار می آیند شامگاه چهارشنبه در بیانیه ای از ایران خواستند تا حمایت از جنبش حماس، حزب الله لبنان و انصارالله یمن را متوقف کند.
کیهان   ۹ ساعت پیش    
سرویس خارجی- با گذشت 6 روز از توقف آتش بس و آغاز مجدد تجاوزات رژیم آپارتاید اسرائیل به غزه، شاخه های مقاومت در عراق و یمن و لبنان نیز مواضع و کشتی های این رژیم و حامی اصلی او آمریکا را در زمین و دریا مورد حملات مکرر قرار داده اند. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهونیستی مقاومت اسلامی لبنان را تهدید کرد در صورت دور نشدن حزب الله از رودخانه لیتانی با یک توافق بین المللی، دست به حمله نظامی خواهد زد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
جنگ اسرائیل و حماس وارد شصت و یکمین روز خود شده است، در این بسته خبری جدیدترین تحولات مربوط به این درگیری ها را می توانید دنبال کنید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- حزب الله لبنان شامگاه چهارشنبه در بیانیه های جداگانه از حمله به چهار موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان امروز و تا این لحظه چندین پایگاه و مرکز تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۵۰    
حزب الله لبنان در 13 بیانیه از هدف قرار دادن 8 پایگاه و 4 محل تجمع و یک پادگان نظامیان صهیونیست در شمال اراضی اشغالی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خط رهبری در این اطلاع نگاشت، فکت ها و مستندات گزاره قوی تر شدن حزب الله لبنان بعد از جنگ سی وسه روزه را بررسی می کند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۵    
به گزارش گروه سیاسی ایران آنلاین، جمهوری اسلامی نمی تواند آن بسیج اجتماعی که در جنگ با رژیم بعث ایجاد نمود را دوباره تکرار کند . زیرا به زغم نویسنده حمایت جامعه از ساختار سیاسی به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های آمریکا و هم چنین ناآرامی های سال گذشته، کاهش یافته است . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تجربیات رزمندگان حزب الله لبنان در طول سالهای متمادی بحران در سوریه این روزها در جبهه شمالی سرزمین های اشغالی و در مصاف با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در حال پیاده شدن است تا بدین شکل مقاومت به رکن اصلی بازدارندگی لبنان در برابر اسرائیل مبدل شود.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از الجزیره، منابع خبری از حمله موشکی از جنوب لبنان به مواضع نظامیان صهیونیست در مزارع اشغالی شبعا خبر دادند. حزب الله لبنان 6 موشک به سمت مرکز الرادار رژیم صهیونیستی در مزارع اشغالی شبعا شلیک کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، این روزنامه نوشت، پس از آنکه یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد، قصد دارد امنیت شهرک های مجاور مرز با لبنان را در راستای تداوم درگیری ها با حزب الله لبنان افزایش دهد، شهرک نشینان صهیونیستی از این اظهارات گالانت انتقاد کردند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا : وابط عمومی ارتش در پیام خود به مناسبت سالگرد شهادت شهدای اصحاب رسانه و ارتش آورده است: از امت حزب الله دعوت می شود تا در مراسم تجدید میثاق با شهدای والامقام رسانه که 16 آذرماه از ساعت 14:00 الی 16:00حضور یابند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
گزارش های حاکی از آن است که نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته، چندین بار در کمین رزمندگان مقاومت فلسطین گرفتار شده و تعدادی از صهیونیست ها به هلاکت رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۳    
تصاویر منتشر شده از حمله نیروهای حزب الله به تعدادی از سایت های ارتش رژیم صهیونیستی در مرز لبنان و فلسطین را در این فیلم مشاهده می کنید.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از پایگاه های رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز جنوب لبنان توسط حزب الله مورد حمله قرار گرفتند. در این ویدئو، تصاویری از لحظه حمله به این پایگاه ها را ببینید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
حزب الله تصاویر لحظات حمله به تعدادی از پایگاه های رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی و نزدیک مرز جنوب لبنان را منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با ثبت 14 حمله نظامی به مواضع دشمن صهیونیستی یکی از داغ ترین روزهای جبهه شمالی سرزمین های اشغالی را رقم زد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از پایگاه های رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز جنوب لبنان توسط حزب الله مورد حمله قرار گرفتند. در این ویدئو، تصاویری از لحظه حمله به این پایگاه ها را ببینید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تصاویری از عملیات تلافی جویانه دیروز حزب الله لبنان علیه مواضع ارتش صهیونیستی در مرز فلسطین اشغالی
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۶:۴۱    
ارتش رژیم صهیونیستی طی بیانیه ای اذعان کرد که سربازان لبنانی را در جریان آنچه دفاع از خود در برابر حزب الله خواند، هدف قرار داده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در شرایطی که موج حملات حزب الله لبنان علیه مواضع نظامیان رژیم آپارتاید اسرائیل چند روزی است که شدت گرفته، یک شبکه صهیونیستی از تخریب شدن یکی از مواضع اصلی ارتش رژیم صهیونیستی که به زعم تل آویو قرار بود در برابر هر حمله ای مقاوم باشد به شدت انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حزب الله لبنان عصر امروز (سه شنبه) در چند بیانیه جداگانه از هدف قرار دادن چهار موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۰    
رژیم صهیونیستی به بمباران وحشیانه غزه به ویژه دیر البلح ادامه می دهد که بر اثر آن شماری دیگر از غیرنظامیان شهید و برخی دیگر زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
حزب الله لبنان دقایقی قبل چندین پایگاه نظامیان رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
اکو ایران نوشت: از همان زمان آغاز، جنگ غزه به عنوان پیش زمینه ای بالقوه برای درگیری مستقیم بین ایران و اسرائیل تصور می شد. حزب الله هم چنان تهدید به گشودن جبهه جدیدی در جنگ می کند و تندروها در ایران از یک مداخله مستقیم استقبال کرده اند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۲    
با از سرگیری جنگ در نوار غزه، ارتش ملی یمن همراه با حزب الله لبنان عملیات نظامی علیه اهداف مشروع رژیم صهیونیستی را از سر گرفتند؛ مقاومت یمن علاوه بر هدف قرار دادن بندر ایلات و ضربه جدی به فعالیت های روزمره این مرکز اقتصادی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یک مسئول صهیونیست در شهرک های شمالی فلسطین اشغالی با انتقاد تند از عملکرد نامناسب مقامات این رژیم از جمله نتانیاهو و گالانت در جنگ اعلام کرد تا زمانی که یگان رضوان حزب الله در مرزهای شمالی حضور داشته باشد اسرائیلی ها به این شهرک ها برنمی گردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با انتشار ویدویی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: سربازان خودت را بشمار. منبع: دانشجو
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۰    
نیرو های حزب الله لبنان اعلام کردند نظامیان صهیونیست در مثلث طحیات را با سلاح مناسب هدف قرار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از شکست یک پایگاه محافظت شده صهیونیستی در مقابله با حمله حزب الله لبنان خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- حزب الله لبنان از حمله موشکی به یک پایگاه صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۵    
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند سفر رئیس ستاد ارتش این رژیم به مرز های شمال اراضی اشغالی نمایشی ناموفق برای کاهش ترس نظامیان و بازگشت شهرک نشینان است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
گردان های حزب الله عراق پیش از این اعلام کرد که پایگاه آمریکایی خراب الجیر در حومه الرمیلان در استان حسکه در شمال شرق سوریه را با رگبار گسترده موشک ها هدف قرار داده که مستقیما به اهدافشان اصابت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان تاکید کرد که فرزند شهیدش عاشق سردار سلیمانی و سید حسن نصرالله بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان که فرزندش دو هفته قبل به شهدای راه قدس پیوست در توصیف رویکرد مقاومتی وی می گوید سراج عشق عجیب و زیادی به سیدحسن نصرالله و سردار شهید قاسم سلیمانی داشت؛ تا جایی که نام سلیمانی را روی فرزند خود گذاشت.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شرق نوشت: روابط ایران و آمریکا که در پی نوعی تفاهم نانوشته در ماه های منتهی به جنگ غزه وارد یک دوره ثبات و عاری از نوسانات شدید شده بود، دوباره در معرض تلاطماتی قرار گرفته است ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در این عملیات از موشک ضد زره استفاده شده که شباهت زیادی با موشک سدید-365، ساخت ایران دارد. سدید-365 موشکی ضد زره، Top Attack و با برد 8 کیلومتر است که در تست های انجام شده دقت و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر حزب الله بخواهد وارد جنگ همه جانبه با اسرائیل بشود باید زمانی باشد که تصمیم به آزادسازی تمام سرزمین های اشغالی گرفته شده باشد؛ اما آیا امروز وقت آن رسیده است؟ قطعا برآورد این مسئله نزد رهبران مقاومت است و نه تحلیلگران.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان در ادامه حملات خود به اراضی اشغالی در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، امروز نیز تعدادی از مواضع صهیونیستی را زیر آتش گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هانی زاده گفت: آینده جنگ غزه به نظر آینده خطرناکی خواهد بود و اتفاقاتی در سطح منطقه روی خواهد داد و ممکن است که یک جنگ فراگیر و گسترده کشور های منطقه را با خود همراه کند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: جنبش مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای شامگاه دوشنبه اعلام کرد که دو خودروی نظامی صهیونیستی را در مجاور پایگاه رامیا با تسلیحات مناسب هدف قرار داده و منهدم کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که دو خودروی نظامی ااسرائیل را منهدم کرده است.