پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۰:۲۱Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله»

پس از پایان دور چهارم گفت و گوهای راهبردی بغداد-واشنگتن و توافق دو طرف بر خروج نیروهای رزمی آمریکا از خاک عراق و ابقای مشاوران نظامی، سخنگوی کتائب حزب الله عراق گفت که دولت کنونی عراق صلاحیت مذاکره با واشنگتن را ندارد.
تازه ترین ها   ۴ ساعت پیش    
تازه ترین ها به نقل از مهر ، گروه بین الملل : رسانه های مختلف لبنان در 24 ساعت گذشته به رویدادهای مختلفی پرداختند که سرخط خبری آنها بدین شرح است: روزنامه الأخبار در مطلبی نوشت: امیدواری ابراز شده در رسانه ها نسبت به تشکیل دولت از سوی نجیب میقاتی بیش از واقعیت است ...
مشرق نیوز   ۸ ساعت پیش    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی لیبانیران نوشت: صهیونیست ها دوباره گزارش های تخیلی درباره قاچاق مواد مخدر توسط حزب الله منتشر کرده اند. چرا؟ چون سربازان و افسران ارتش صهیونیستی را می توان راحت با مواد مخدر خرید. میزان مصرف مواد بین آنها بشدت زیاد است. ...
تازه ترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از سومریه نیوز، جعفر الحسینی سخنگوی گردان های حزب الله عراق به توافق اخیر بغداد- واشنگتن واکنش نشان داد. وی در این خصوص گفت: حضور نیروهای آمریکایی در عراق تحت هر عنوانی غیرقابل قبول است. ...
آنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک اندیشکده صهیونیستی با اشاره به توان موشکی حزب الله لبنان، جمهوری اسلامی را همچنان تهدید اول تل آویو برشمرد.
شفقنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی گردان های حزب الله عراق با اشاره به توافق اخیر بغداد واشنگتن تصریح کرد: حضور نیروهای آمریکایی در عراق تحت هر عنوانی غیرقابل قبول است. به گزارش شفقنا به نقل از سومریه نیوز، جعفر الحسینی سخنگوی گردان های حزب الله عراق به توافق اخیر بغداد- واشنگتن واکنش نشان داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی حزب الله عراق حضور نیروهای آمریکا در عراق تحت هر عنوانی را غیرقابل قبول دانست و تاکید کرد: اخراج نیروهای آمریکایی نه تنها از عراق بلکه از غرب آسیا مسئله مهم و هدف گروه های مقاومت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گردان های حزب الله و سید الشهدای عراق هدف از گفت وگوهای استراتژیک اخیر میان بغداد و واشنگتن را مشروعیت بخشیدن به حضور آمریکا در کشورشان اعلام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اندیشکده ای صهیونیستی در گزارشی چالش های راهبردی را به رئیس رژیم صهیونیستی گزارش داد که ایران و حزب الله و حماس مهمترین چالش های این رژیم ارزیابی شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رهبران حزب الله و جنبش "أمل" طی دیداری تاکید کردند، تسریع در تشکیل دولت جدید آغازی برای متوقف کردن فروپاشی و حل مشکلات معیشتی مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
به گفته منابع لبنانی رئیس جمهور و نخست وزیر مکلف این کشور درباره چگونگی توزیع پست های وزارتی به توافق رسیده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
استاد تاریخ اسلام نوشت: اگر به پیام غدیر و اهداف آن توسط جامعه اسلامی عمل شده بود، طبق وعده خداوند در قرآن کریم، امت اسلام در پرتو پیروی از ولایت تبدیل به حزب الله می شد و می توانست بر جهان حاکم شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شماری از قانون گذاران مجلس نمایندگان آمریکا از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه، با ارائه طرحی خواستار به رسمیت شناختن شاخه سیاسی حزب الله لبنان به عنوان سازمانی تروریستی، توسط اتحادیه اروپا شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۴:۱۴    
یک دیپلمات پیشین کشورمان با بیان اینکه در حال حاضر به صورت سمبلیک نشانه هایی از تغییر در سیاست خارجی مصر در حال مشاهده شدن است، گفت: می توان تصور کرد که با توجه به جایگاه مصر در جهان عرب، احتمالا این تغییر سیاست به دیگر کشورهای عربی نیز منتقل می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۵۷    
رهبران جنبش امل و حزب الله لبنان ضمن خطرناک توصیف کردن شرایط کنونی لبنان خواهان تسریع در تشکیل حکومت و رسیدگی به وضعیت مردم با حفظ کرامت آن ها شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
جنبش های حزب الله و امل با صدور بیانیه ای مشترک بر تسریع در تشکیل کابینه جدید این کشور تاکید کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروهی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با معرفی قطعنامه ای از کشورهای اروپایی خواسته اند تمام حزب الله را به عنوان سازمان تروریستی معرفی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با معرفی قطعنامه ای از کشورهای اروپایی خواسته اند تمام حزب الله را به عنوان سازمان تروریستی معرفی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش حزب الله و أمل لبنان روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کردند، تسریع در تشکیل کابینه دولت برای رسیدگی فوری به مشکلات معیشتی مردم لبنان لازم و ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رهبران جنبشهای حزب الله و امل تأکید کردند که باید با تسریع در تشکیل کابینه، مانع از فروپاشی لبنان شد.
سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد در لبنان اکران خواهد شد. اکران فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع که توسط مدرسه اندیشه و هنر (ماه) تولید شده است با کمک مرکز رسالات وابسته به حزب الله لبنان و با هدایت های رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی در بیروت آغاز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
یک وب سایت صهیونیستی مدعی شد، یگان محرمانه (تروریستی) این رژیم با عنوان اشباح که با هدف ترور مبارزان حزب الله در هنگام جنگ تأسیس شده روند عضوگیری را آغاز کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بنا به افشای یک رسانه صهیونیست، ارتش این رژیم برای مقابله با قابلیت نظامی جنبش حزب الله لبنان به ایجاد یک واحد سری ویژه روی آورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس برجسته لبنانی 5 سوال اصلی درباره چرایی انتخاب نجیب میقاتی به عنوان مامور تشکیل دولت در لبنان مطرح کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر مکلف لبنان اعلام کرد به دنبال تشکیل یک کابینه فنی است و از حد و حدود ارتباط گرفتن با ایران و حزب الله با خبر است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص آخرین تحولات سیاسی در لبنان برای تشکیل کابینه با دکتر سید هادی سید افقهی، کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از توافق رئیس جمهور و نخست وزیر مکلف جدید لبنان برای تشکیل سریع دولت خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات از فضای رایزنی های پارلمانی لبنان حاکی از شانس بالای نجیب میقاتی برای نامزدی نخست وزیری آینده این کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۴۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه ما معتقدیم جبهه مقاومت مسیر غدیر را تا ظهور ادامه می دهد، گفت: در آستانه عید غدیر، از سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با حضور نماینده ایشان تقدیر و نشان خادمی افتخاری مسجد مقدس جمکران به سید مقاومت اهدا می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بحران سیاسی و اقتصادی لبنان جامعه بین الملل را بر آن داشته تا سیاسیون این کشور را به تشکیل دولتی متعهد به توسعه و بازسازی ترغیب کنند؛ اتفاقی که به نظر می رسد امروز و با بررسی نجیب میقاتی رخ خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۵۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حنای آمریکا دیگر در ایران رنگی ندارد، گفت: امروز لبنان و حزب الله در مقابل صهیونیست ها مقتدر و قدرتمند ایستاده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان اعلام کرد، آنچه مقاومت در 2006 انجام داد در راستای زوال و نابودی رژیم صهیونیستی بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۱    
روزنامه فرامنطقه ای العربی الجدید روز یک شنبه 25 ژوئیه گزارشی را به نقل از منابع ویژه مصری منتشر کرد که گویای تحول جدی در رویکرد منطقه ای قاهره است. بنابر این گزارش، مسئولان پرونده لبنان در سرویس اطلاعات مصر کانال های ارتباطی ویژه ای را اخیراً با حزب الله لبنان فعال کرده اند و پس از مدت طولانی ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، یک شبکه خبری متعلق به رژیم صهیونیستی گفته است که نوعی از جنگ جدید از سوی حزب الله لبنان علیه این رژیم جریان دارد. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت، مکالمه های تلفنی در اتاق عملیات جنگ 33 روزه، روزانه و حتی هر ساعت بود و حاج قاسم سلیمانی هم زمانی که به اتاق عملیات جنگ ملحق شد به عنوان نماینده رهبر معظم انقلاب، این اطمینان داده شد که ایران پشت سر مقاومت لبنان ایستاده است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: وبگاه واللا : حزب الله توانایی هایی دارد که دست کمی از یک ارتش رسمی غربی ندارد و به رغم شمار نیروهای نه چندان زیاد، در قالب یک تقسیم بندی خیلی خوب عمل می کند. حزب الله یک سازمان آموزش دیده است که از تحولات درس می گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۵    
رئیس شورای سیاسی حزب الله در سخنانی به مناسبت گرامیداشت پیروزی در جنگ 33 روزه، تصریح کرد که حزب الله خواهان تشکیل دولتی در راستای منافع مردم لبنان است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نفتالی بنت، نخست وزیر جدید اسرائیل حتی نسبت به سلف خود دیدگاه های تندتری در قبال ایران دارد. وی معتقد است هر زمان که نمایندگان ایران شامل حزب الله یا حماس انفجاری را در داخل اسرائیل ترتیب دادند، تل آویو باید به ایران حمله کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یک شبکه عبری زبان مدعی نبرد جدیدی تحت رهبری دبیرکل حزب الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
شماره ی دویست و نود و هشتم هفته نامه ی خط حزب الله با عنوان عید امامت، امتداد ولایت منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان تاکید کرد این جنبش به دنبال تشکیل دولتی به نفع مردم و نه سیاستمداران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری ادعا کردند، قاهره اخیرا اقدام به ارتباط با حزب الله کرده و پرونده غزه و بحران داخلی لبنان و بهبود روابط با ایران از جمله موضوعات گفت وگوی دو طرف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی طی یادداشتی درباره نتایج عملکرد 12 ساله نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی به تشریح شکست های وی در برابر حماس در غزه و حزب الله در لبنان پرداخت.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۱    
بازتاب سعادت شریفی پور – رسانه های معتبر خارجی در ساعات گذشته از تحولات و رویدادهای مرتبط با ایران غافل نبوده و مطالب قابل تأملی را پیرامون مسائل مرتبط با ایران به رشته تحریر درآوردند مثل خبرگزاری اسپوتنیک ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله بر لزوم تشکیل دولتی در راستای منافع مردم و نه سیاستمداران، در لبنان تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان در سخنانی بر لزوم تشکیل دولت به دلیل مردم و نه منافع سیاستمداران تاکید کرد.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در سخنانی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی مقاومت لبنان در جریان جنگ 33 روزه بود.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله گفت که آنچه مدنظر این جنبش بوده، این است که کابینه ای به سود مردم تشکیل شود، نه به سود سیاستمداران.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
منابع مصری اعلام کردند، مسؤولان دستگاه اطلاعات این کشور کانال های ارتباطی محرمانه ای را با حزب الله لبنان فعال کرده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان در سخنانی گفت که حزب الله دنبال تشکیل کابینه ای به نفع مردم این کشور است نه سیاستمداران.